Giedrius Pivoriūnas

10 atsiliepimai

Kategorijos: B

Giedrius Pivoriūnas
Kaina (90min): 30 Eur

Ateities g. 31, Vilnius 06326, Lietuva
861874436
Stažas: 2007m.
Amžius: 1987m.
Kalbos: Anglų,rusų,lietuvių,lenkų

Atstovaujama mokykla: Autoeksternas, Fabijoniškių filialas Atnaujinta: prieš 283 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Lankstus darbo grafikas

2018/05/16

Rekomenduoju 100%! Galvojau, kad niekada nesugebesiu vairuoti, bet su Giedrium mokytis tikras dziaugsmas - ramus ir situacijas gali aiskinti nors ir po 1000 kartu. Egzaminus islaikiau greitai ir sekmingai

2018/02/02

Nuostabus instruktorius, labai gerai viską išaiškina, taip pat galima apie viską pakalbėti. Mokintis vairuoti buvo visiškai nebaisu. Abu praktikos egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!
Tikrai rekomenduoju! :)

2018/01/30

Primygtinai rekomenduoju vairavimo pamokoms rinktis Giedrių! :) ir nesvarbu, ar lokacijos atžvilgiu patogu ar ne. Rinkitės mokytoją, o ne vietą. Mokytojas, kuris išmoko, pataria, pagiria ir paragina. Į vairavimo pamokas ėjau su džiugesiu ir noru vairuoti, o baimės- išgaravo! Giedriui linkiu jį vertinančių mokinių, atlygio už entuziazmą ir atsakomybę darbe, gerų mokinių ir asmeninės laimės! O būsimiems vairuotojams linkiu patekti pas Giedrių!

2018/01/30

Primygtinai rekomenduoju vairavimo pamokoms rinktis Giedrių! :) ir nesvarbu, ar lokacijos atžvilgiu patogu ar ne. Rinkitės mokytoją, o ne vietą. Mokytojas, kuris išmoko, pataria, pagiria ir paragina. Į vairavimo pamokas ėjau su džiugesiu ir noru vairuoti, o baimės- išgaravo! Giedriui linkiu jį vertinančių mokinių, atlygio už entuziazmą ir atsakomybę darbe, gerų mokinių ir asmeninės laimės! O mokiniams linkiu patekti pas Giedrių!

2018/01/27

Didelis ačiū! Labai fainas žmogus. Visuomet geros nuotaikos, niekuomet nepamiršta pagirti, kas tikrai labai svarbu:) jokios įtampos - tik didelis palaikymas:)) profas, ne kitaip. Ir dar visada linksma būdavo:))

Giedriau, patys šilčiausi linkėjimai! Man einant į regitros vairavimo egzaminą, pabrėždamas pasakei "ate, bet ne iki". Ir viskas pavyko iš pirmo karto - kaip per sviestą. Ačiū už pamokas ir įdėtą širdį:) Džiaugiuosi, kad pakliuvau būtent pas tave!

2017/11/23

Pats geriausias instruktorius! Labai ramiai ir kantriai viską paaiškina. Jokios įtampos ir streso. Tik patys šilčiausi atsiminimai mokantis pas Giedrių, kupini pozityvo ir palaikymo! AČIŪ!!! REKOMENDUOJU!

2017/11/01

Geresnio instruktoriaus neįsivaizduoju. Viską išaiškina nuo A iki Z, jei pritrūksta pasitikėjimo savimi, kyla abejonės visada nuteikia mąstyti pozityviai. Begalo šiltas ir geras žmogus. Jaučiaus, jog šalia sėdi tikras draugas. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Didžiausios rekomendacijos!

2017/10/17

Nuostabus instruktorius Giedrius! Visada ramiai ir aiškiai viską išaiškina. Jei pritrūksta pasitikėjimo savimi ar kyla abejonės, visada nuteikia mąstyti pozityviai. Vairavimo pamokos tikrai neprailgsta. Rekomenduoju visiems instruktorių Giedrių!

2017/08/30

Puikus vairavimo instruktorius. Viską ramiai ir aiškiai išaiškina. Pačios didžiausios rekomendacijos.

2017/08/24

Puikus instruktorius. Viska labai aiskiai isaiskina, parodod ir t.t. Egzas islaikytas is pirmo karto :)


Atstovaujama mokykla: Autoeksternas, Fabijoniškių filialas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos