Giedrius Pivoriūnas

14 atsiliepimai

Kategorijos: B

Giedrius Pivoriūnas
Kaina (90min): 30 Eur

Ateities g. 31, Vilnius 06326, Lietuva
861874436
Stažas: 2007m.
Amžius: 1987m.
Kalbos: Anglų,rusų,lietuvių,lenkų

Atstovaujama mokykla: Autoeksternas, Fabijoniškių filialas Atnaujinta: prieš 366 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Lankstus darbo grafikas

2018/08/02

Tikrai 120% rekomenduoju rinktis Giedrių , jei norite išmokti vairuoti.Šis žmogutis mane išmokė vairuoti ir nugalėti savo baimes kelyje.Pamokų laukdavau , o ne bijojau į jas eiti.Iš tiesų Giedrius labai sugeba psichologiškai nuraminti, o tada ir vairuoti geriau sekasi :) Ačiū ir dar kartą ačiū Giedriau už pastangas ir kantrybę su manimi :)
Nesvarbu koks atstumas iki mokyklos nuo Jūsų namų, o svarbu kokį instruktorių pasirinksite. :)

2018/08/02

Turėjau dvi papildomas pamokas prieš pat regitros egzaminą su šiuo žiauuuriai fainu instruktoriumi! (Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto). Giedrius paaiškino mano spragas, davė patarimų, ką ir kaip geriau daryti. Didelis pliusas tame, kad jis tikrai sutelkia dėmesį į mokinio vairavimą. Kaip žmogus, Giedrius bendraujantis, protingas bei visuomet geros nuotaikos. Jokio streso ar įtampos. Jeigu vėl tektų laikyti vairavimo egzaminą, rinkčiausi tik jį.
Ačiū, Giedriau!

2018/06/28

Nuostabus instruktorius, pasižymintis gera mokymo technologija, maloniu bendravimu, didele kantrybe ir supratingumu - tikras savo srities specialistas. Padės judėti į priekį tikrąja to žodžio prasme.

2018/05/30

Puikus specialistas ir puikus žmogus! Visiems rekomenduoju eiti mokytis pas šį instruktorių. Garantuotas pasitikėjimas savimi. Viskas nuosekliai paaiškinama ir kartojama kol paaiškėja. Tik nebijokite klausti! :))

2018/05/16

Rekomenduoju 100%! Galvojau, kad niekada nesugebesiu vairuoti, bet su Giedrium mokytis tikras dziaugsmas - ramus ir situacijas gali aiskinti nors ir po 1000 kartu. Egzaminus islaikiau greitai ir sekmingai

2018/02/02

Nuostabus instruktorius, labai gerai viską išaiškina, taip pat galima apie viską pakalbėti. Mokintis vairuoti buvo visiškai nebaisu. Abu praktikos egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!
Tikrai rekomenduoju! :)

2018/01/30

Primygtinai rekomenduoju vairavimo pamokoms rinktis Giedrių! :) ir nesvarbu, ar lokacijos atžvilgiu patogu ar ne. Rinkitės mokytoją, o ne vietą. Mokytojas, kuris išmoko, pataria, pagiria ir paragina. Į vairavimo pamokas ėjau su džiugesiu ir noru vairuoti, o baimės- išgaravo! Giedriui linkiu jį vertinančių mokinių, atlygio už entuziazmą ir atsakomybę darbe, gerų mokinių ir asmeninės laimės! O būsimiems vairuotojams linkiu patekti pas Giedrių!

2018/01/30

Primygtinai rekomenduoju vairavimo pamokoms rinktis Giedrių! :) ir nesvarbu, ar lokacijos atžvilgiu patogu ar ne. Rinkitės mokytoją, o ne vietą. Mokytojas, kuris išmoko, pataria, pagiria ir paragina. Į vairavimo pamokas ėjau su džiugesiu ir noru vairuoti, o baimės- išgaravo! Giedriui linkiu jį vertinančių mokinių, atlygio už entuziazmą ir atsakomybę darbe, gerų mokinių ir asmeninės laimės! O mokiniams linkiu patekti pas Giedrių!

2018/01/27

Didelis ačiū! Labai fainas žmogus. Visuomet geros nuotaikos, niekuomet nepamiršta pagirti, kas tikrai labai svarbu:) jokios įtampos - tik didelis palaikymas:)) profas, ne kitaip. Ir dar visada linksma būdavo:))

Giedriau, patys šilčiausi linkėjimai! Man einant į regitros vairavimo egzaminą, pabrėždamas pasakei "ate, bet ne iki". Ir viskas pavyko iš pirmo karto - kaip per sviestą. Ačiū už pamokas ir įdėtą širdį:) Džiaugiuosi, kad pakliuvau būtent pas tave!

2017/11/23

Pats geriausias instruktorius! Labai ramiai ir kantriai viską paaiškina. Jokios įtampos ir streso. Tik patys šilčiausi atsiminimai mokantis pas Giedrių, kupini pozityvo ir palaikymo! AČIŪ!!! REKOMENDUOJU!

2017/11/01

Geresnio instruktoriaus neįsivaizduoju. Viską išaiškina nuo A iki Z, jei pritrūksta pasitikėjimo savimi, kyla abejonės visada nuteikia mąstyti pozityviai. Begalo šiltas ir geras žmogus. Jaučiaus, jog šalia sėdi tikras draugas. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Didžiausios rekomendacijos!

2017/10/17

Nuostabus instruktorius Giedrius! Visada ramiai ir aiškiai viską išaiškina. Jei pritrūksta pasitikėjimo savimi ar kyla abejonės, visada nuteikia mąstyti pozityviai. Vairavimo pamokos tikrai neprailgsta. Rekomenduoju visiems instruktorių Giedrių!

2017/08/30

Puikus vairavimo instruktorius. Viską ramiai ir aiškiai išaiškina. Pačios didžiausios rekomendacijos.

2017/08/24

Puikus instruktorius. Viska labai aiskiai isaiskina, parodod ir t.t. Egzas islaikytas is pirmo karto :)


Atstovaujama mokykla: Autoeksternas, Fabijoniškių filialas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos