Henrikas Kazakauskas
IslBG

Henrikas Kazakauskas

11 atsiliepimai

Kategorijos: B

Henrikas Kazakauskas
Kaina (90min): 35 €


KIA Ceed (mechanika), Audi A3 (automatas)

Konstitucijos pr. 23 - 416, Vilnius, Lietuva
+370 699 33353
info@amplius.lt

Stažas: 2007m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atstovaujama mokykla: Amplius LT, Centras Atnaujinta: prieš 206 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


2018/05/01

Pasirinkau Henriką jau pabaigus kitą vairavimo mokyklą ir neišmokus net vairo teisingai laikyti. Jisai per trumpą laiką išmokė priimti teisingus sprendimus keliose, parkuotis iš bet kokios nepatogios padėties. Atsikračiau baimės ir įgijau pasitikėjimo savimi, kas be abejo padėjo per ekzameną.
Ačiu Jums, Henrikai, už nuostabias pamokas!

2018/04/10

Patariu instruktorių Henriką visiems: ir tiems, kurie nori išmokti vairuoti, ir tiems, kurie turi baimių, ir tiems, kurie nori lavinti savo vairavimo įgūdžius profesionaliai!
Instruktorius "nevynioja į vatą", nuolat stebi ir pataria, ką ir kaip gerinti. Tuo pačiu linksmas ir pakantus.
Išlaikiau iš pirmo karto. Regitros egzaminuotojas net pagirė mane!!
Žodžiu, rekomenduoju drąsiai! Henrikas superinis!

2018/02/24

Tik patys geriausi ir silciausi atsiliepimai apie instruktoriu Henrika. Galiu pasakyti, kad tai mokytojas is didziosios raides. Man sunkiai sekesi, buvo daug baimiu. Taciau Henrikas padejo viska iveikti. Kantrybe jo neissemiama ir bebra ismokintu vairuoti :). Atskaito morala, kai yra uz ka, visada pagiria, ikvepia pasitikejimo savimi. Vairavimo pamokos visada konstruktyvios, visada isiklausoma i poreikius, perenkama taktika, kuri padeda mokytis ir tobuleti. Galeciau vardunti ir vardinti. As mokiausi vairuoti automata. Tikrai labai labai rekomenduoju rinktis Henrika, jei norite atsakingai, saugiai ismokti vaziuoti ir zinoma islaikyti egzaminus Regitroje. As jau islaikiau egzamina ir del to esu labai dekinga Henrikui. :)

2017/12/22

Prieš tai mokiausi vairuoti kitoje mokykloje. Vairuoti neišmokau, visiškai ...sudėtingas atvejis. O instruktorius Henrikas Kazakauskas, pamoka po pamokos, kantriai, be galo supratingai prisitaikydamas prie mano psichologinių ypatumų, mokė vairuoti. Ir išmokė. Be galo lankstus, profesionalus, atsidavęs savo darbui instruktorius, net tas žodis instruktorius čia netinka – treneris. Kompetencija milžiniška, profesionalumas begalinis, kantrybė neišsenkanti. Išmokė ne tik važiuoti – išmokė vairuoti, matyti aplinkybes, mąstyti. Pats didžiausias AČIŪ !!!

2017/10/20

Tik sio instruktoriaus deka is pirmo karto islaikiau egzamina regitroj! jokios itampos
vairuojant, labai kantriai aiskina, skiria visa demesi tik mokiniui jokiu pasaliniu
reikalu tvarkymo. Tikrai jei norit islaikyt vairavimo egzamina , kreipkites tik i si
instruktoriu :) dekinga esu uz issamius klaidu paaiskinimus ir profesionalu darbo
atlikima! ;) Niosirdziai sakau Aciu :)

2017/10/13

Šaunus instruktorius nusiteikęs gerai išmokyti vairuoti, o ne tik išlaikyti Regitros egzaminą. Kantrus ir ramus, padeda nugalėti visas baimes, smulkiai paaiškina įvairias situacijas. Labai pareigingas žmogus.

2017/09/13

Puikus instruktorius! Kiekviena situaciją puikiai paaiškina, visada išlieka ramus. Žinias perteikė puikiai, ko pasekoje, egzaminą puikiai išlaikiau iš pirmo karto.

2017/07/12

Nuostabus instruktorius! Instruktorius kantrus ir aiškiai paaiškinantis situacijas. Šio instruktoriaus dėka egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir dabar su malonumu vairuoju. Ačiū labai už puikias pamokas!

2016/10/06

Labai geras instruktorius. Po 6 metų pertraukos reikėjo praktinių vairavimo pamokų,labai padėjo. Galiu palyginti su turėtais instruktoriais ruošiantis egzaminams, tai jeigu būčiau turėjusi tokį instruktorių, tai gal būčiau išdrįsusi iškart po teisių gavimo vairuoti pradėti. Tikrai rekomenduoju ypač moterims,kurios turi daug baimių ir yra nedrąsios. Instruktorius turintis kantrybės ir aiškiai išdėstantis informaciją.

2016/09/03

Nuostabus žmogus ir instruktorius!! :) paprastas, kuklus, kantrus, viską aiškiai paaiškinntis, turintis gerą humoro jausmą... Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu! Mėgavausi pamokomis :)

2016/07/14

Noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Henrikui už kantrybę ir suteiktas žinias. Pravažiavimai buvo įdomūs, instruktorius bendravo kaip su draugu, nešaukė dėl daromų klaidų (dažniausia kvailų :)) ir puikiai paruošė egzaminui. Didžiulis ačiū!!


Atstovaujama mokykla: Amplius LT, Centras

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos