Henrikas Kazakauskas
IslBG

Henrikas Kazakauskas

8 atsiliepimai

Kategorijos: B

Henrikas Kazakauskas
Kaina (90min): 35 €


KIA Ceed (mechanika), Audi A3 (automatas)

Konstitucijos pr. 23 - 416, Vilnius, Lietuva
+370 699 33353
info@amplius.lt

Stažas: 2007m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atstovaujama mokykla: Amplius LT Atnaujinta: prieš 21 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


2017/12/22

Prieš tai mokiausi vairuoti kitoje mokykloje. Vairuoti neišmokau, visiškai ...sudėtingas atvejis. O instruktorius Henrikas Kazakauskas, pamoka po pamokos, kantriai, be galo supratingai prisitaikydamas prie mano psichologinių ypatumų, mokė vairuoti. Ir išmokė. Be galo lankstus, profesionalus, atsidavęs savo darbui instruktorius, net tas žodis instruktorius čia netinka – treneris. Kompetencija milžiniška, profesionalumas begalinis, kantrybė neišsenkanti. Išmokė ne tik važiuoti – išmokė vairuoti, matyti aplinkybes, mąstyti. Pats didžiausias AČIŪ !!!

2017/10/20

Tik sio instruktoriaus deka is pirmo karto islaikiau egzamina regitroj! jokios itampos
vairuojant, labai kantriai aiskina, skiria visa demesi tik mokiniui jokiu pasaliniu
reikalu tvarkymo. Tikrai jei norit islaikyt vairavimo egzamina , kreipkites tik i si
instruktoriu :) dekinga esu uz issamius klaidu paaiskinimus ir profesionalu darbo
atlikima! ;) Niosirdziai sakau Aciu :)

2017/10/13

Šaunus instruktorius nusiteikęs gerai išmokyti vairuoti, o ne tik išlaikyti Regitros egzaminą. Kantrus ir ramus, padeda nugalėti visas baimes, smulkiai paaiškina įvairias situacijas. Labai pareigingas žmogus.

2017/09/13

Puikus instruktorius! Kiekviena situaciją puikiai paaiškina, visada išlieka ramus. Žinias perteikė puikiai, ko pasekoje, egzaminą puikiai išlaikiau iš pirmo karto.

2017/07/12

Nuostabus instruktorius! Instruktorius kantrus ir aiškiai paaiškinantis situacijas. Šio instruktoriaus dėka egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir dabar su malonumu vairuoju. Ačiū labai už puikias pamokas!

2016/10/06

Labai geras instruktorius. Po 6 metų pertraukos reikėjo praktinių vairavimo pamokų,labai padėjo. Galiu palyginti su turėtais instruktoriais ruošiantis egzaminams, tai jeigu būčiau turėjusi tokį instruktorių, tai gal būčiau išdrįsusi iškart po teisių gavimo vairuoti pradėti. Tikrai rekomenduoju ypač moterims,kurios turi daug baimių ir yra nedrąsios. Instruktorius turintis kantrybės ir aiškiai išdėstantis informaciją.

2016/09/03

Nuostabus žmogus ir instruktorius!! :) paprastas, kuklus, kantrus, viską aiškiai paaiškinntis, turintis gerą humoro jausmą... Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu! Mėgavausi pamokomis :)

2016/07/14

Noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Henrikui už kantrybę ir suteiktas žinias. Pravažiavimai buvo įdomūs, instruktorius bendravo kaip su draugu, nešaukė dėl daromų klaidų (dažniausia kvailų :)) ir puikiai paruošė egzaminui. Didžiulis ačiū!!


Atstovaujama mokykla: Amplius LT

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos