Olga Židovlenkova

20 atsiliepimai

Kategorijos: B

Olga Židovlenkova
Kaina (90min): 30 €


Toyota Auris (automatas); Toyota Auris, Hyundai i30 (mechanika)

Konstitucijos pr. 23 - 416, Vilnius
+37060807236
vairavimoinstruktore@gmail.com

Amžius: 30m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atstovaujama mokykla: Amplius LT, Centras Atnaujinta: prieš 39 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Automobilių sporto mėgėja, nusprendusi perkelti turimą patirtį į vairavimo instruktorės amplua.
Ruošia ne tik egzaminui, bet realiam vairavimui kelyje, įvairiausioms įmanomoms situacijoms.
Išmoko pasitikėti savo jėgomis, suprasti automobilį ir vairuoti saugiai bei drąsiai.
Ruošia B kategorijos vairuotojus.
Veda papildomas pamokas.
Ruošia pakartotinam egzaminui Regitroje.

2018/07/06

WOW, aš dar iki dabar apstulbus, kaip ši instruktorė Olga, per dvi papildomas pamokas sugebėjo išmokyti reikalingų dalykų, tiek permokyti senas klaidas, tiek morališkai palaikyti bei nuraminti prieš pat egzaminą. Mokytoja iš didžiosios raidės. Esu labai dėkinga. Stipriai rekomenduoju tiems, kurie galvoja kad gerų instruktorių išvis nebūna, arba patyrę klaidingus mokymus. Eikit būtent čia. :)

2018/06/12

Nuostabi instruktorė! Tikra profesionalė. Mokinantis man buvo svarbu, jog prie instruktoriaus galėčiau jaustis ramiai, nejusčiau įtampos ir streso. Olga tai išpildė su kaupu. Pamokos visad būdavo malonios, instruktorė kantri, išklausanti, atsakanti į visus klausimus. Smagu matyti, kai žmogus myli savo darbą. Tikrai rekomenduoju!

2018/05/29

100% rekomendacija! Labai profesionali ir maloni instruktore. Savo aistra vairavimui ir automobiliams gali uzkresti bet ka! Gerai valdo situacija, moko ir aiskina visas gudrybes ir taisykles - labai patenkinta kad pasirinkau ja nes mane is visisko nulio paruose egzaminui, kuri islaikiau is pirmo karto! Labai dziaugiuosi, rekomenduoji ir tariu dideli aciu :)

2018/05/25

Pati geriausia instruktorė! Viską puikiai paaiškina, pamoko. Rekomenduosiu visiems tik Olga! Nes tik su ja pradėjau nebijot mechanikod,ir duprasti kaip reikia važiuoti. Gavau daug patarimų ir labai džiaugiuos kad nuėjau būtent pas ją!! Ačiū! ☘

2018/04/18

Patys geriausi atsiliepimai apie profesionalią vairavimo instruktorę Olgą. Labai gerai išlaikytas balansas tarp pagyrimo ir papeikimo. Nieko nereikalingo. Buvo tikras malonumas vairuoti, be streso. Labai profesionali, atsidavusi savo darbui. Tuo pačiu itin žmogiška, šilta, draugiška, bei daranti mielas staigmenas. Man buvo labai svarbu, ne tik pačiai tikėti, kad galiu vairuoti, bet kad ir Olga manimi tikėtų. Jei tik bus kokių neaiškumų, žinau, kad visada galiu kreiptis į ją. Labai pasisekė, kad mokiausi būtent pas šią puikią vairavimo instruktorę, tik patys šilčiausi atsiliepimai ir geriausios rekomendacijos. Linkiu, kad nepritrūktumėte darbo ir, kad mieste jūsų suteiktų žinių dėka važinėtume saugiai ir profesionaliai. Buvo labai malonu:)

2018/03/26

Nuostabi instruktore. Atradau ja, ieskodama zmogaus su kuriuo galeciau papildomai pavazineti. Per pirma musu pamoka ji pastebejo visas mano klaidas, jas akcentavo ir isaiskino viska geriau, nei vairavimo mokyklos instruktorius, su kuriuo pries tai vaziavau apie 8 kartus. Pabaigusi vairavimo mokyklos kursa, paprasiau visu savo dokumentu ir toliau mokiausi tik su ja. Siandien pasiemiau savo vairuotojo pazymejima :) Visiskai uzsitarnavo mano pasitikejima. Visapusisai puiki instruktore.

2018/03/24

Olga yra pati geriausia instruktorė!! Su ja turėjau tris pamokas, bet išmokau daugiau negu prieš tai važinėdama su kitu instruktoriumi... Išlaikiau regitros egzaminą ramiai, savimi pasitikėdama. Tikrai labai labai rekomenduoju šią instruktorę ypač tiems kurie nesijaučia drąsiai prie vairo, kurie nepasitiki savim važiuodami, tai yra žmogus tikras profesionalas labai gerai išmanantis savo darbą, ir dar puiki psichologė! Rekomenduoju 100% jei skaitot šitą atsiliepimą tai nedvejokit ir skambinkit instruktorei!!

2018/02/08

Super instruktorė, visiems rekomenduoju! Profesionaliai atlieka savo darbą, puikiai paruošia regitrai. Padeda ne tik vairuojant, bet ir emociškai, begalo šiltas ir geras žmogus. Didelis ačiū, instruktorei Olgai!

2018/02/08

Kuo aukščiausias įvertinimas! Išmano tai ką daro, t.y. ruošia ne tik Regitros egzminui, bet ir atsakingam bei saugiam vairavimui.

Pamokos metu jautiesi gerai ir dėl asmeninių instruktorės savybių. Tai specialistė, kuri supranta įvairius psichologinius niuansus, nekelia streso, mandagi ir diplomatiška.

2018/02/08

Šauni instruktorė, ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet sugeba atskleisti tikrą vairavimo džiaugsmą, stengiasi važiuoti kuo įdomesniais keliais, priderinti kuo geresnį laiką. Užpildė visas vairavimo mokyklos spragas. Yra supratinga ir draugiška.

2018/02/08

Geriausia instruktorė mieste! Juokaudama sakau, kad net ir mešką šokti išmokys. Auksinės kantrybės, sumanumo ir atidumo žmogus. Randa skirtingus būdus kaip išaiškinti, prisitaiko prie žmogaus ir kai reikia būna griežta arba supratinga. Man tas lazdos ir morkos principas labai padėjo. Maniau, kad vairavimas ne mano stichija, bet dabar suprantu, kad tai tik įgūdžių ir gero paruošimo klausimas. Esu labai dėkinga Olgai už sunkų darbą.

2018/02/08

Turbut tik Olgos dėka išsilaikiau teises. Puiki mokytoja, griežta kai reikia,bet visada išlaikanti ramu tona, duodanti geru patarimų. Per pamokas nesijauti įsitempusi ,o kaip tik susikoncentravus į vairavimą. Ačiū !

2018/01/07

Labai šilta ir draugiška, gerai išmananti savo darbą instruktorė. Galiu tik rekomenduoti.

2017/08/20

Galiu drąsiai rekomenduoti šią instruktorę, nes jį tikrai gera mokytoja ir puiki psichologė. Jau buvau pasirengusi mesti viską ir daugiau nebesimokyti, bet jos dėka po kelių pamokų pradėjau jaustis kelyje drąsesnė, pajutau, jog galiu ir noriu būti geru vairuotoju.
Olga randa paaiškinimus ir patarimus kiekvienam. Draugiškai bendrauja ir stengiasi, kad pamokos vyktų be įtampos. Pamokos metu per daug ne giria, bet už tai kai pasako: „Šiandien man visai patiko...“ tikrai supranti, kad jau yra progresas ir jautėsi geriau.
Dar vienas privalumas, kad lengva susiderinti laiką ir vieta.

2017/08/17

Instruktorę drąsiai rekomenduoju. Ypatingai visiems, kas tikrai bijo vairuoti/ nepasitiki savimi už vairo arba bandė mokytis su mechanine pavarų dėže ir nusivylė...
Olga yra konkreti, griežta, bet įžvalgi ir matanti kiekvieno žmogaus individualų mokymosi tempą, palaikanti. Ji labai profesionali, sukelia didžiulį pasitikėjimą.
Jeigu atėjai pas ją mokytis, tai jau neišvengiamai išmoksi vairuoti kuo puikiausiai, plius jausi malonumą, o ne baimę išvažiuoti į gatves.

2017/08/17

Visiems rekomenduoju šią nuostabią instruktorę! Vairavimo pamokos buvo tikras malonumas, jaučiausi lyg būčiau su gera drauge. Mokanti aiškiai ir suprantamai perteikti sukauptas žinias savo mokiniams ir visada paaiškinti padarytas klaidas. Reikli bei puikiai išmananti ir mylinti savo darbą. Juk ne veltui ši instruktorė yra išrinkta geriausia Lietuvos vairuotoja 2016! Tikrai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę išmokti vairuoti būtent pas šią instruktorę.

2017/08/16

Labai aciu tokiai nuostabiai instruktorei ! Daug ko ismokau, viska issilaikiau Regitroje is pirmo karto !! Aciu labai . :))
REKOMENDUOJU !!!

2017/08/15

Nuoširdžiai rekomenduoju šią instruktorę.
Tai instruktorė, kuri tikrai puikiai išmano savo darbą. Ir nori, jog tikrai išmoktum, suprastum ir žinotum.
Instruktorė puikiai sugeba prisitaikyti prie mokinio, viską išaiškint taip, jog tikrai suprastum.
Jos dėka, aš neturiu baimės prie vairo, pamokose ji visuomet draugiška, moka sukurti tokią atmosferą, jog pamiršti visas baimes ir asmeninės problemos lieka už durų.
Ji puikiai paruoš ne tik egzaminui Regitroj, bet ir gyvenimiškom situacijom, kai turi vairuotojo pažymėjimą.

2017/08/14

Aš buvau iš tų, kurią privertė mokytis vairuoti. Sakiau, jog vairavimas nemaloni katorga, o ir keleto instruktorių darbu buvau "juodai" nusivylus. Pirma mano pamoka pas Olgą prasidėjo nuo žodžių: "Pas mane baisiau nei Regitroje, tad teks mokytis". O vėliau pasakė "Aš mokinu taip, kad žinočiau, jog mano mokinys visuomet vairuos atsakingai, saugiai ir protingai. Paskaičiuos, pasvers, kvailai nerizikuos ir mano aplinkos žmonės gatvėje galės būti saugūs". Ir tada supratau, jog pataikiau ten kur reikia!
Į vairavimo pamokas vaikščiojau su malonumu, nes mokiausi ne tik valdyti automobilį ir laviruoti net sudėtingose situacijose, bet tuo pačiu gavau suvokimą apie sąmoningą vairavimą bei malonumą vairuoti.
Šiuo metu nuolat gaunu keleivių komplimentus dėl savo malonaus, profesionalaus ir saugaus vairavimo. Vairuodama gebu nusiraminti ir mėgaujuosi procesu.
Rekomenduoju Olgą visiems, kuriems svarbu gauti daugiau įgūdžių nei siūlo vairavimo mokyklos, išmokti valdyti automobilį stresinėse situacijose bei išmokti mėgautis vairavimo procesu.

2017/08/14

Tikrai labai miela, šauni, kultūringa, reikli, puikiai išmananti savo darbą instruktorė. Nuoširdus žmogus. Tik Olgos dėka egzaminą regitroje išlaikiau puikiai, nepadariau nei vienos klaidos. (Prieš tai turėjau kitus du mokytojus...)Jei mokiniui kas neaišku, instruktorė mielai viską paaiškina, galima drąsiai klausti nors ir begalę kartų. Tad drąsiai visiems rekomenduoju mokytis pas instruktorę Ogą, tikrai nepasigailėsit, o tik džiaugsitės savo mokslo rezultatais.


Atstovaujama mokykla: Amplius LT, Centras

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos