Olga Židovlenkova

11 atsiliepimai

Kategorijos: B

Olga Židovlenkova
Kaina (90min): 30 €


Toyota Auris (automatas); Toyota Auris, Hyundai i30 (mechanika)

Konstitucijos pr. 23 - 416, Vilnius
+37060807236
olga.zidovlenkova@gmail.com

Amžius: 30m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atnaujinta: prieš 53 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Patyrusi instruktorė ruošia B kategorijos vairuotojus.
Veda papildomas pamokas.
Ruošia pakartotinam egzaminui Regitroje.

2018/02/08

Kuo aukščiausias įvertinimas! Išmano tai ką daro, t.y. ruošia ne tik Regitros egzminui, bet ir atsakingam bei saugiam vairavimui.

Pamokos metu jautiesi gerai ir dėl asmeninių instruktorės savybių. Tai specialistė, kuri supranta įvairius psichologinius niuansus, nekelia streso, mandagi ir diplomatiška.

2018/02/08

Šauni instruktorė, ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet sugeba atskleisti tikrą vairavimo džiaugsmą, stengiasi važiuoti kuo įdomesniais keliais, priderinti kuo geresnį laiką. Užpildė visas vairavimo mokyklos spragas. Yra supratinga ir draugiška.

2018/02/08

Geriausia instruktorė mieste! Juokaudama sakau, kad net ir mešką šokti išmokys. Auksinės kantrybės, sumanumo ir atidumo žmogus. Randa skirtingus būdus kaip išaiškinti, prisitaiko prie žmogaus ir kai reikia būna griežta arba supratinga. Man tas lazdos ir morkos principas labai padėjo. Maniau, kad vairavimas ne mano stichija, bet dabar suprantu, kad tai tik įgūdžių ir gero paruošimo klausimas. Esu labai dėkinga Olgai už sunkų darbą.

2018/01/07

Labai šilta ir draugiška, gerai išmananti savo darbą instruktorė. Galiu tik rekomenduoti.

2017/08/20

Galiu drąsiai rekomenduoti šią instruktorę, nes jį tikrai gera mokytoja ir puiki psichologė. Jau buvau pasirengusi mesti viską ir daugiau nebesimokyti, bet jos dėka po kelių pamokų pradėjau jaustis kelyje drąsesnė, pajutau, jog galiu ir noriu būti geru vairuotoju.
Olga randa paaiškinimus ir patarimus kiekvienam. Draugiškai bendrauja ir stengiasi, kad pamokos vyktų be įtampos. Pamokos metu per daug ne giria, bet už tai kai pasako: „Šiandien man visai patiko...“ tikrai supranti, kad jau yra progresas ir jautėsi geriau.
Dar vienas privalumas, kad lengva susiderinti laiką ir vieta.

2017/08/17

Instruktorę drąsiai rekomenduoju. Ypatingai visiems, kas tikrai bijo vairuoti/ nepasitiki savimi už vairo arba bandė mokytis su mechanine pavarų dėže ir nusivylė...
Olga yra konkreti, griežta, bet įžvalgi ir matanti kiekvieno žmogaus individualų mokymosi tempą, palaikanti. Ji labai profesionali, sukelia didžiulį pasitikėjimą.
Jeigu atėjai pas ją mokytis, tai jau neišvengiamai išmoksi vairuoti kuo puikiausiai, plius jausi malonumą, o ne baimę išvažiuoti į gatves.

2017/08/17

Visiems rekomenduoju šią nuostabią instruktorę! Vairavimo pamokos buvo tikras malonumas, jaučiausi lyg būčiau su gera drauge. Mokanti aiškiai ir suprantamai perteikti sukauptas žinias savo mokiniams ir visada paaiškinti padarytas klaidas. Reikli bei puikiai išmananti ir mylinti savo darbą. Juk ne veltui ši instruktorė yra išrinkta geriausia Lietuvos vairuotoja 2016! Tikrai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę išmokti vairuoti būtent pas šią instruktorę.

2017/08/16

Labai aciu tokiai nuostabiai instruktorei ! Daug ko ismokau, viska issilaikiau Regitroje is pirmo karto !! Aciu labai . :))
REKOMENDUOJU !!!

2017/08/15

Nuoširdžiai rekomenduoju šią instruktorę.
Tai instruktorė, kuri tikrai puikiai išmano savo darbą. Ir nori, jog tikrai išmoktum, suprastum ir žinotum.
Instruktorė puikiai sugeba prisitaikyti prie mokinio, viską išaiškint taip, jog tikrai suprastum.
Jos dėka, aš neturiu baimės prie vairo, pamokose ji visuomet draugiška, moka sukurti tokią atmosferą, jog pamiršti visas baimes ir asmeninės problemos lieka už durų.
Ji puikiai paruoš ne tik egzaminui Regitroj, bet ir gyvenimiškom situacijom, kai turi vairuotojo pažymėjimą.

2017/08/14

Aš buvau iš tų, kurią privertė mokytis vairuoti. Sakiau, jog vairavimas nemaloni katorga, o ir keleto instruktorių darbu buvau "juodai" nusivylus. Pirma mano pamoka pas Olgą prasidėjo nuo žodžių: "Pas mane baisiau nei Regitroje, tad teks mokytis". O vėliau pasakė "Aš mokinu taip, kad žinočiau, jog mano mokinys visuomet vairuos atsakingai, saugiai ir protingai. Paskaičiuos, pasvers, kvailai nerizikuos ir mano aplinkos žmonės gatvėje galės būti saugūs". Ir tada supratau, jog pataikiau ten kur reikia!
Į vairavimo pamokas vaikščiojau su malonumu, nes mokiausi ne tik valdyti automobilį ir laviruoti net sudėtingose situacijose, bet tuo pačiu gavau suvokimą apie sąmoningą vairavimą bei malonumą vairuoti.
Šiuo metu nuolat gaunu keleivių komplimentus dėl savo malonaus, profesionalaus ir saugaus vairavimo. Vairuodama gebu nusiraminti ir mėgaujuosi procesu.
Rekomenduoju Olgą visiems, kuriems svarbu gauti daugiau įgūdžių nei siūlo vairavimo mokyklos, išmokti valdyti automobilį stresinėse situacijose bei išmokti mėgautis vairavimo procesu.

2017/08/14

Tikrai labai miela, šauni, kultūringa, reikli, puikiai išmananti savo darbą instruktorė. Nuoširdus žmogus. Tik Olgos dėka egzaminą regitroje išlaikiau puikiai, nepadariau nei vienos klaidos. (Prieš tai turėjau kitus du mokytojus...)Jei mokiniui kas neaišku, instruktorė mielai viską paaiškina, galima drąsiai klausti nors ir begalę kartų. Tad drąsiai visiems rekomenduoju mokytis pas instruktorę Ogą, tikrai nepasigailėsit, o tik džiaugsitės savo mokslo rezultatais.


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos