Olga Židovlenkova

4 atsiliepimai

Kategorijos: B

Olga Židovlenkova
Kaina (90min): 30 €


Toyota Auris (automatas)

Konstitucijos pr. 23 - 416, Vilnius
+37060807236
olga.zidovlenkova@gmail.com

Amžius: 29m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atnaujinta: prieš 31 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Patyrusi instruktorė ruošia B kategorijos vairuotojus.
Veda papildomas pamokas.
Ruošia pakartotinam egzaminui Regitroje.

2017/08/17

Visiems rekomenduoju šią nuostabią instruktorę! Vairavimo pamokos buvo tikras malonumas, jaučiausi lyg būčiau su gera drauge. Mokanti aiškiai ir suprantamai perteikti sukauptas žinias savo mokiniams ir visada paaiškinti padarytas klaidas. Reikli bei puikiai išmananti ir mylinti savo darbą. Juk ne veltui ši instruktorė yra išrinkta geriausia Lietuvos vairuotoja 2016! Tikrai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę išmokti vairuoti būtent pas šią instruktorę.

2017/08/15

Nuoširdžiai rekomenduoju šią instruktorę.
Tai instruktorė, kuri tikrai puikiai išmano savo darbą. Ir nori, jog tikrai išmoktum, suprastum ir žinotum.
Instruktorė puikiai sugeba prisitaikyti prie mokinio, viską išaiškint taip, jog tikrai suprastum.
Jos dėka, aš neturiu baimės prie vairo, pamokose ji visuomet draugiška, moka sukurti tokią atmosferą, jog pamiršti visas baimes ir asmeninės problemos lieka už durų.
Ji puikiai paruoš ne tik egzaminui Regitroj, bet ir gyvenimiškom situacijom, kai turi vairuotojo pažymėjimą.

2017/08/14

Aš buvau iš tų, kurią privertė mokytis vairuoti. Sakiau, jog vairavimas nemaloni katorga, o ir keleto instruktorių darbu buvau "juodai" nusivylus. Pirma mano pamoka pas Olgą prasidėjo nuo žodžių: "Pas mane baisiau nei Regitroje, tad teks mokytis". O vėliau pasakė "Aš mokinu taip, kad žinočiau, jog mano mokinys visuomet vairuos atsakingai, saugiai ir protingai. Paskaičiuos, pasvers, kvailai nerizikuos ir mano aplinkos žmonės gatvėje galės būti saugūs". Ir tada supratau, jog pataikiau ten kur reikia!
Į vairavimo pamokas vaikščiojau su malonumu, nes mokiausi ne tik valdyti automobilį ir laviruoti net sudėtingose situacijose, bet tuo pačiu gavau suvokimą apie sąmoningą vairavimą bei malonumą vairuoti.
Šiuo metu nuolat gaunu keleivių komplimentus dėl savo malonaus, profesionalaus ir saugaus vairavimo. Vairuodama gebu nusiraminti ir mėgaujuosi procesu.
Rekomenduoju Olgą visiems, kuriems svarbu gauti daugiau įgūdžių nei siūlo vairavimo mokyklos, išmokti valdyti automobilį stresinėse situacijose bei išmokti mėgautis vairavimo procesu.

2017/08/14

Tikrai labai miela, šauni, kultūringa, reikli, puikiai išmananti savo darbą instruktorė. Nuoširdus žmogus. Tik Olgos dėka egzaminą regitroje išlaikiau puikiai, nepadariau nei vienos klaidos. (Prieš tai turėjau kitus du mokytojus...)Jei mokiniui kas neaišku, instruktorė mielai viską paaiškina, galima drąsiai klausti nors ir begalę kartų. Tad drąsiai visiems rekomenduoju mokytis pas instruktorę Ogą, tikrai nepasigailėsit, o tik džiaugsitės savo mokslo rezultatais.


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos