Olga Židovlenkova

33 atsiliepimai

Kategorijos: B

Olga Židovlenkova
Kaina (90min): 30 €


Toyota Auris (automatas), Hyundai i30 (mechanika)

Konstitucijos pr. 23 - 416, Vilnius
+37060807236
vairavimoinstruktore@gmail.com

Amžius: 30m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atstovaujama mokykla: Amplius LT, Centras Atnaujinta: prieš 111 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Automobilių sporto mėgėja, nusprendusi perkelti turimą patirtį į vairavimo instruktorės amplua.
Ruošia ne tik egzaminui, bet realiam vairavimui kelyje, įvairiausioms įmanomoms situacijoms.
Išmoko pasitikėti savo jėgomis, suprasti automobilį ir vairuoti saugiai bei drąsiai.
Ruošia B kategorijos vairuotojus.
Veda papildomas pamokas.
Ruošia pakartotinam egzaminui Regitroje.
www.vairavimoinstruktore.lt

2018/11/09

Aš labai džiaugiuosi, kad man teko vairuoti su šia nuostabia instruktore. Ji sugeba padaryti tokią atmosferą, jog tu visiškai nejauti jokio diskomforto ir pats pajauti, kaip pradedi mėgautis vairavimu. Labai patiko, kaip viskas yra išaiškinama, parodoma tiek kartų, kad tik žmogus suprastu, o ne sudarytų vaizdą, jog supranta. Ačiū labai už visas pamokas, už puikų bendravimą, už iskiepytą norą vairuoti, už galimybę viską daryti pačiam ir stengtis. Esu labai laiminga, kad būtent Olga buvo tas žmogus kurio dėka ne tik išlaikiau vairavimo egzaminą, bet ir labai daug ko išmokau.

2018/10/24

Nuostabi instruktorė! Matosi, kad jai rūpi jos mokiniai ir rezultatas. Aiškiai ir ramiai dėsto, tiksliai paaiškina, malonu mokytis vairuoti. Prieš tai labai nepasisekė regitroje, galvojau, kad esu visai beviltiška, tačiau pavairavusi su Olga atgavau pasitikejimą savimi, įgavau daugiau drąsos ir nebebijau vairuoti :) Rekomenduoju visiems!!! Tikrai išmoksite vairuoti :)

2018/10/23

Aš didžiuojuosi, šita savo sryties Speceliste, daugiau tokių savo sryties specelistu, tai pasikeistų vairavimo kultūra visoje šalyje. Ačiū jai už suteiktas pamokas, po kuriu išlaikiau praktinį egzamina iš pirmo karto, net instruktorius pagyrė, kad turėjau nuostabia mokytoja. AČIŪ OLGAI!!!

2018/10/01

Puiki vairavimo instruktorė!
Prieš kelerius metus kokius 4-5 kartus laikiau praktinį egzaminą Regitroje ir vis neišlaikydavau. Egzaminuotojai vis kartodavo, kad gerai vairuoju, bet paprasčiausiai nemoku Regitros maršrutų. Galiausiai nusprendžiau padaryti pertrauką ir tik prieš kelis mėnesiu vėl kilo noras pamėginti laikyti egzaminą. Kreipiausi į Olgą ir nenusivyliau. Ji, priešingai nei mane anksčiau stebėję instruktoriai ir tie patys egzaminuotojai laikėsi nuomonės ne, kad man reikia mokėti maršrutus (juk niekada nemokėsi visų ateityje būsiančių kelių), tačiau iškart pastebėjo pagrindines mano problemas ir pradėjo ties jomis dirbti.
Taip pat kaskart atsakydavo į visus man iškylančius klausimus, analizuodavo su manimi įvairias situacijas ir, svarbiausia, liepdavo man pačiai mėginti surasti atsakymus. Jei nesuprasdavau, aiškindavomės, kol galiausiai pamatydavau, kodėl yra taip, o ne kitaip.
Dar vienas svarbus dalykas, kad Olga nuoširdžiai palaiko ir “serga” už visus savo mokinukus, ir tai nesunku pastebėti. Taip pat, moko ne tik, kaip važiuoti, bet kaip gerbti vieniems kitus kelyje, kad visi jaustumėmės saugūs ir patenkinti.
P.S. dabar vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, tikriausiai daugiau nieko ir nereikia pridėti :)

2018/09/17

Olga!!! Nuostabus zmogus, nuostabi instruktore. Tikrai drasiai rekomenduoju. Emiau vos pora pamoku, taciau tos pora pamoku tikrai buvo produktyvios! Desto aiskiai, ramiai, priduoda drasumo :))) Tikrai nepagailesit, jeigu kreipsites pas Olga. Profesionale!

Aciu, Olga, ir stiprios sveikatos Jums!!! :)))

2018/09/16

Olga -tikra profesionale, puikiai ismananti savo darba,malonus geras zmogus.Man sunkiai sekasi su vairavimu,jauciau stresa ir baime,bet atejus pas Olga gavau daug ziniu,naudingu patarimu,vairavimas laikui begant net pradejo patikt ir sekasi vis geriau:) 100% rekomendoju si nuostabi vairavimo instruktore!!!

2018/08/25

Pas Olgą pasiėmiau papildomų pamokų prieš Regitrą, galiu pasakyti, kad tik geriausi atsiliepimai! Olga ne tik paaiškina esminius vairavimo principus, gražiai ir maloniai paaiškina daromas klaidas, bet ir puikiai nuteikia emociškai, nuramina. Tikrai didžiausios rekomendacijos!

2018/08/22

Gyvenimas privertė po beveik 9 metų pertraukos vėl sėsti už vairo (ir iki tol vairavimo patirties turėjau ne per daugiausiai). Neįsivaizdavau, kaip čia prisiruošti, kaip įsidrąsinti - laiko daug praėjo, miestas pasikeitęs, naujos sankryžos, aplinkkeliai ir t.t. Kartą visai netikėtai Facebooke pamačiau diskusiją, kur buvo rekomenduojami geriausi vairavimo instruktoriai - nežinojau, kad yra instruktorių - moterų! Daugiau pasidomėjusi radau visą krūvą geriausių atsiliepimų apie Olgą. Taigi, pradėjau su ja važinėti. Ką galiu pasakyti - po visais gerais atsiliepimais PASIRAŠAU! Važinėju jau savarankiškai, bet ausyse kiekvienoje situacijoje tebeskamba vertingi Olgos patarimai (ir pabarimai). Ypatingai esu dėkinga, kad Olga man parinkdavo maršrutus, kurių norėdavau išvengti - daug važinėjom po žiedines sankryžas, todėl dabar man jos nebekelia baimės.
Jei norit po ilgesnio nevairavimo atšviežinti savo įgūdžius ir vėl įgauti pasitikėjimo - Olga tikrai yra ta instruktorė, kurios jums reikia. O galbūt dabar važinėjat su kokiu neypatingai drąsos ir pasitikėjimo įkvepiančiu instruktoriumi? Čia ypač aktualu merginoms. Patikėkit - mokytis vairuoti su Olga tikrai geriausias sprendimas.

2018/08/13

Būna puikių vairuotojų, tačiau ne visi vairuotojai yra geri instruktoriai. O Olga - nuostabi vairuotoja ir nuostabi instruktorė. Labai profesionali, labai taikli ir puikiai randa būdą, kaip perduoti savo žinias mokiniams. O svarbiausia - Olga moka suteikti pasitikėjimo! Vairavimas man kėlė baimę, nepasitikėjau savo daromais sprendimais vairuojant. Nežinau kaip, bet Olga viską apvertė aukštyn kojom - negaliu sulaukti, kada vėl sėsiu prie vairo! Po Olgos pamokų praktikos egzaminą išlaikiau pirmu bandymu. Ir egzamino metu jaučiausi begalo užtikrinta ir žinanti ką daranti.

Per vairavimo pamokas labai jaučiasi, jog visas dėmesys yra skirtas mokiniui, į visus klausimus Olga atsako itin išsamiai ir aiškiai, nebaisu užduoti net 'kvailus' klausimus:) Mašinoje nuolat tvyro teigiama atmosfera, kas, ko gero, ir leidžia pilnai susikaupti vairavimui, negalvojant ir nesiparinant apie kitus dalykus: kiekviena padaryta klaida bus paaiškinta, suprasta ir išmokta.
Vienintelis minusas - Olgos pamokos praeina labai greit, pasibaigus pamokos laikui norisi dar:)
Tai nuostabi instruktorė, vien tik geriausi atsiliepimai, labai rekomenduoju ir esu begalo dėkinga už suteiktas žinias!

2018/07/29

Nesumeluosiu sakydama, kad Olga sako, Olga žino! Nuostabi instruktorė išmananti savo darbą, bei itin šiltas ir draugiškas žmogus. Žino kaip taktiškai kritikuoti, pasakyti pastabas, o kartu ir pagirti. Labai patiko jos mokymo stilius, tvirtai, užtikrintai ir svarbiausia- kelyje saugiai. Ji ruošia ne tik regitros egzaminui, bet ir vairavimui kasdieninėmis sąlygomis nesėdint egzaminuotojams šalia, puikiai žino kaip pabrėžti ir padėti mokiniams įsisavinti svarbią informaciją tiek iš teorinės tiek iš praktinės pusės. Regitros egzaminą išsilaikiau iš pirmo karto, ir prie to prisidėjo Olga:) dar kartą Jai ačiūū ir tikrai rekomenduočiau!!

2018/07/29

Na, nuo ko gi pradėti? Galiu pasakoti labai ilgą istoriją apie Draiverį, kaip man sakė, kad niekada neišmoksiu vairuoti ir man vairuoti galima leisti tik automatą. Rašiau skundus už koneveikimą, rėkimą ir baisų bendravimą, nekultūrą. Rodės, kad pasaulio pabaiga, kaip nemėgstu vairuoti ir už ką padariau tokį blogą sprendimą laikytis teises. Iš tikrųjų man buvo tikrai sudėtinga susitelkti ir susikaupti vairuojant, esu tikrai išsiblaškiusi, bet Draiveryje girdėjau tokių atsiliepimų, kad esu nesutverta vairuoti automobilį, manau tik pradedančiam vairuoti, tai pernelyg stiprus ir ankstyvas pareiškimas... Na, logiškiausias variantas man pasirodė išeiti iš Draiverio ir ieškoti išsigelbėjimo kitur:) Ir kaip man pasisekė! Per skelbimus, atsitiktinai susiradau instruktorę Olgą:) Ir pasirodo visai ir vairuoti galiu ir ne tokia jau baisi mano situacija. Taigi prieš kelias dienas vairavau pirmą kartą Regitroje ir iš pirmo karto išsilaikiau mechaninės egzaminą. Ir visaip sakiau, kad man dar ne metas, bet geriau žinojau ne aš, o mano instruktorė! Nežinau, matyt visą gyvenimą liksiu skolinga už tokį šiltą ir profesionalų bendravimą, už patikėjimą manimi, kai pati netikėjau ir žinoma už išgelbėjimą iš šitos, rodės, beviltiškos situacijos! Visiems, kurie pasimetę, jaučiasi beviltiški ir net nesupranta ką daro prie to vairo, noriu pasakyti, negalvokit taip ir nenusiminkit, tereikia atrasti tą žmogų, tą instruktorių, su kuriuo atrodo galėtum važiuoti, kad ir serpentinais:) Visi žinoma turi atrasti savo Instruktorių, kaip kelrodę žvaigždę:) ir man pasisekė ją rasti, mane išmokė ne atkalti regitros maršrutus, kaip kiti instruktoriai daro, bet išmokė svarbiausio - vairuoti! AČIŪ JUMS OLGA!!!!!!!!!!!!!!!!

2018/07/28

Puiki instruktorė ir žmogus viename :) Savo srities profesionalė, kuri moka išanalizuoti daromas klaidas ir padeda jas pašalinti. Visada galima sutarti dėl tinkamo laiko ir pamokos vietos. Jeigu reikės - instruktorė Olga praves pamoką šeštą ryte arba jau vėlai vakare, net savo planus pakeis dėl mokinių :) Svarbiausia, jog ji ne tik geriausia instruktorė, bet ir nuostabus žmogus, su kuriuo įdomu bendrauti, nebaisu klysti, klausti. Ji moka motyvuoti ir nenuleisti rankų, net jei atrodo, jog viskas laaaabai blogai. Savo mokiniams pasiruošusi padėti bet kur ir bet kada. Kiekvienas jai svarbus ir kiekvienu rūpinasi iš visos širdies.Jei dar dvejojate, pas ką keliauti mokytis vairuoti - rinkitės Olgą! Tikrai nepasigailėsite! Džiaugsitės, jog turite tokią šaunią instruktorę ir dar kitiems rekomenduosite :)

2018/07/25

Puiki instruktorė! Tikra savo srities profesionalė, kuri sugeba tinkamai paaiškinti, jei reikia, pateikti pavyzdžių. Svarbiausia, jog instruktorė Olga ne tik išmano savo darbą, bet moka motyvuoti, įkvėpti savo mokinius. Su ja nebaisu mokytis, klysti ir klausti, jei ko nežinai :) Jei dar abejojate, kurį instruktorių pasirinkti - rinkitės Olgą! Tikrai nenusivilsite :) Nuostabi instruktorė ir žmogus.

2018/07/06

WOW, aš dar iki dabar apstulbus, kaip ši instruktorė Olga, per dvi papildomas pamokas sugebėjo išmokyti reikalingų dalykų, tiek permokyti senas klaidas, tiek morališkai palaikyti bei nuraminti prieš pat egzaminą. Mokytoja iš didžiosios raidės. Esu labai dėkinga. Stipriai rekomenduoju tiems, kurie galvoja kad gerų instruktorių išvis nebūna, arba patyrę klaidingus mokymus. Eikit būtent čia. :)

2018/06/12

Nuostabi instruktorė! Tikra profesionalė. Mokinantis man buvo svarbu, jog prie instruktoriaus galėčiau jaustis ramiai, nejusčiau įtampos ir streso. Olga tai išpildė su kaupu. Pamokos visad būdavo malonios, instruktorė kantri, išklausanti, atsakanti į visus klausimus. Smagu matyti, kai žmogus myli savo darbą. Tikrai rekomenduoju!

2018/05/29

100% rekomendacija! Labai profesionali ir maloni instruktore. Savo aistra vairavimui ir automobiliams gali uzkresti bet ka! Gerai valdo situacija, moko ir aiskina visas gudrybes ir taisykles - labai patenkinta kad pasirinkau ja nes mane is visisko nulio paruose egzaminui, kuri islaikiau is pirmo karto! Labai dziaugiuosi, rekomenduoji ir tariu dideli aciu :)

2018/05/25

Pati geriausia instruktorė! Viską puikiai paaiškina, pamoko. Rekomenduosiu visiems tik Olga! Nes tik su ja pradėjau nebijot mechanikod,ir duprasti kaip reikia važiuoti. Gavau daug patarimų ir labai džiaugiuos kad nuėjau būtent pas ją!! Ačiū! ☘

2018/04/18

Patys geriausi atsiliepimai apie profesionalią vairavimo instruktorę Olgą. Labai gerai išlaikytas balansas tarp pagyrimo ir papeikimo. Nieko nereikalingo. Buvo tikras malonumas vairuoti, be streso. Labai profesionali, atsidavusi savo darbui. Tuo pačiu itin žmogiška, šilta, draugiška, bei daranti mielas staigmenas. Man buvo labai svarbu, ne tik pačiai tikėti, kad galiu vairuoti, bet kad ir Olga manimi tikėtų. Jei tik bus kokių neaiškumų, žinau, kad visada galiu kreiptis į ją. Labai pasisekė, kad mokiausi būtent pas šią puikią vairavimo instruktorę, tik patys šilčiausi atsiliepimai ir geriausios rekomendacijos. Linkiu, kad nepritrūktumėte darbo ir, kad mieste jūsų suteiktų žinių dėka važinėtume saugiai ir profesionaliai. Buvo labai malonu:)

2018/03/26

Nuostabi instruktore. Atradau ja, ieskodama zmogaus su kuriuo galeciau papildomai pavazineti. Per pirma musu pamoka ji pastebejo visas mano klaidas, jas akcentavo ir isaiskino viska geriau, nei vairavimo mokyklos instruktorius, su kuriuo pries tai vaziavau apie 8 kartus. Pabaigusi vairavimo mokyklos kursa, paprasiau visu savo dokumentu ir toliau mokiausi tik su ja. Siandien pasiemiau savo vairuotojo pazymejima :) Visiskai uzsitarnavo mano pasitikejima. Visapusisai puiki instruktore.

2018/03/24

Olga yra pati geriausia instruktorė!! Su ja turėjau tris pamokas, bet išmokau daugiau negu prieš tai važinėdama su kitu instruktoriumi... Išlaikiau regitros egzaminą ramiai, savimi pasitikėdama. Tikrai labai labai rekomenduoju šią instruktorę ypač tiems kurie nesijaučia drąsiai prie vairo, kurie nepasitiki savim važiuodami, tai yra žmogus tikras profesionalas labai gerai išmanantis savo darbą, ir dar puiki psichologė! Rekomenduoju 100% jei skaitot šitą atsiliepimą tai nedvejokit ir skambinkit instruktorei!!

2018/02/08

Super instruktorė, visiems rekomenduoju! Profesionaliai atlieka savo darbą, puikiai paruošia regitrai. Padeda ne tik vairuojant, bet ir emociškai, begalo šiltas ir geras žmogus. Didelis ačiū, instruktorei Olgai!

2018/02/08

Kuo aukščiausias įvertinimas! Išmano tai ką daro, t.y. ruošia ne tik Regitros egzminui, bet ir atsakingam bei saugiam vairavimui.

Pamokos metu jautiesi gerai ir dėl asmeninių instruktorės savybių. Tai specialistė, kuri supranta įvairius psichologinius niuansus, nekelia streso, mandagi ir diplomatiška.

2018/02/08

Šauni instruktorė, ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet sugeba atskleisti tikrą vairavimo džiaugsmą, stengiasi važiuoti kuo įdomesniais keliais, priderinti kuo geresnį laiką. Užpildė visas vairavimo mokyklos spragas. Yra supratinga ir draugiška.

2018/02/08

Geriausia instruktorė mieste! Juokaudama sakau, kad net ir mešką šokti išmokys. Auksinės kantrybės, sumanumo ir atidumo žmogus. Randa skirtingus būdus kaip išaiškinti, prisitaiko prie žmogaus ir kai reikia būna griežta arba supratinga. Man tas lazdos ir morkos principas labai padėjo. Maniau, kad vairavimas ne mano stichija, bet dabar suprantu, kad tai tik įgūdžių ir gero paruošimo klausimas. Esu labai dėkinga Olgai už sunkų darbą.

2018/02/08

Turbut tik Olgos dėka išsilaikiau teises. Puiki mokytoja, griežta kai reikia,bet visada išlaikanti ramu tona, duodanti geru patarimų. Per pamokas nesijauti įsitempusi ,o kaip tik susikoncentravus į vairavimą. Ačiū !

2018/01/07

Labai šilta ir draugiška, gerai išmananti savo darbą instruktorė. Galiu tik rekomenduoti.

2017/08/20

Galiu drąsiai rekomenduoti šią instruktorę, nes jį tikrai gera mokytoja ir puiki psichologė. Jau buvau pasirengusi mesti viską ir daugiau nebesimokyti, bet jos dėka po kelių pamokų pradėjau jaustis kelyje drąsesnė, pajutau, jog galiu ir noriu būti geru vairuotoju.
Olga randa paaiškinimus ir patarimus kiekvienam. Draugiškai bendrauja ir stengiasi, kad pamokos vyktų be įtampos. Pamokos metu per daug ne giria, bet už tai kai pasako: „Šiandien man visai patiko...“ tikrai supranti, kad jau yra progresas ir jautėsi geriau.
Dar vienas privalumas, kad lengva susiderinti laiką ir vieta.

2017/08/17

Instruktorę drąsiai rekomenduoju. Ypatingai visiems, kas tikrai bijo vairuoti/ nepasitiki savimi už vairo arba bandė mokytis su mechanine pavarų dėže ir nusivylė...
Olga yra konkreti, griežta, bet įžvalgi ir matanti kiekvieno žmogaus individualų mokymosi tempą, palaikanti. Ji labai profesionali, sukelia didžiulį pasitikėjimą.
Jeigu atėjai pas ją mokytis, tai jau neišvengiamai išmoksi vairuoti kuo puikiausiai, plius jausi malonumą, o ne baimę išvažiuoti į gatves.

2017/08/17

Visiems rekomenduoju šią nuostabią instruktorę! Vairavimo pamokos buvo tikras malonumas, jaučiausi lyg būčiau su gera drauge. Mokanti aiškiai ir suprantamai perteikti sukauptas žinias savo mokiniams ir visada paaiškinti padarytas klaidas. Reikli bei puikiai išmananti ir mylinti savo darbą. Juk ne veltui ši instruktorė yra išrinkta geriausia Lietuvos vairuotoja 2016! Tikrai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę išmokti vairuoti būtent pas šią instruktorę.

2017/08/16

Labai aciu tokiai nuostabiai instruktorei ! Daug ko ismokau, viska issilaikiau Regitroje is pirmo karto !! Aciu labai . :))
REKOMENDUOJU !!!

2017/08/15

Nuoširdžiai rekomenduoju šią instruktorę.
Tai instruktorė, kuri tikrai puikiai išmano savo darbą. Ir nori, jog tikrai išmoktum, suprastum ir žinotum.
Instruktorė puikiai sugeba prisitaikyti prie mokinio, viską išaiškint taip, jog tikrai suprastum.
Jos dėka, aš neturiu baimės prie vairo, pamokose ji visuomet draugiška, moka sukurti tokią atmosferą, jog pamiršti visas baimes ir asmeninės problemos lieka už durų.
Ji puikiai paruoš ne tik egzaminui Regitroj, bet ir gyvenimiškom situacijom, kai turi vairuotojo pažymėjimą.

2017/08/14

Aš buvau iš tų, kurią privertė mokytis vairuoti. Sakiau, jog vairavimas nemaloni katorga, o ir keleto instruktorių darbu buvau "juodai" nusivylus. Pirma mano pamoka pas Olgą prasidėjo nuo žodžių: "Pas mane baisiau nei Regitroje, tad teks mokytis". O vėliau pasakė "Aš mokinu taip, kad žinočiau, jog mano mokinys visuomet vairuos atsakingai, saugiai ir protingai. Paskaičiuos, pasvers, kvailai nerizikuos ir mano aplinkos žmonės gatvėje galės būti saugūs". Ir tada supratau, jog pataikiau ten kur reikia!
Į vairavimo pamokas vaikščiojau su malonumu, nes mokiausi ne tik valdyti automobilį ir laviruoti net sudėtingose situacijose, bet tuo pačiu gavau suvokimą apie sąmoningą vairavimą bei malonumą vairuoti.
Šiuo metu nuolat gaunu keleivių komplimentus dėl savo malonaus, profesionalaus ir saugaus vairavimo. Vairuodama gebu nusiraminti ir mėgaujuosi procesu.
Rekomenduoju Olgą visiems, kuriems svarbu gauti daugiau įgūdžių nei siūlo vairavimo mokyklos, išmokti valdyti automobilį stresinėse situacijose bei išmokti mėgautis vairavimo procesu.

2017/08/14

Tikrai labai miela, šauni, kultūringa, reikli, puikiai išmananti savo darbą instruktorė. Nuoširdus žmogus. Tik Olgos dėka egzaminą regitroje išlaikiau puikiai, nepadariau nei vienos klaidos. (Prieš tai turėjau kitus du mokytojus...)Jei mokiniui kas neaišku, instruktorė mielai viską paaiškina, galima drąsiai klausti nors ir begalę kartų. Tad drąsiai visiems rekomenduoju mokytis pas instruktorę Ogą, tikrai nepasigailėsit, o tik džiaugsitės savo mokslo rezultatais.


Atstovaujama mokykla: Amplius LT, Centras

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos