Raimondas Dudko

22 atsiliepimai

Kategorijos: B

Raimondas Dudko
Kaina (90min): 30 Eur


KIA CEED (mechanika), Hyundai i30 (automatas)

Pilaitė, Vilnius, Lietuva
+37068234530
raimond_dudko@yahoo.com

Stažas: 8m.
Amžius: 29m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų, Lenkų

Atnaujinta: prieš 294 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Profesionalūs instruktoriai siūlo Jums pasitobulinti savo vairavimo įgūdžius, nepriklausomai nuo to ar jau turite vairuotojo pažymėjimą ar dar tik ruošiatės egzaminui.

B kategorijos vairavimo kursai.

Vienas pagrindiniu mūsų tikslu yra – Jūsų užtikrintas ir saugus vairavimas, be jokio streso, net sudėtingiausiomis sąlygomis.

Profesionaliai paruošime Jus Regitros įgūdžių ir elgsenos patikrinimo egzaminui, išmokysime parkavimo realiomis sąlygomis. Visą tai darysime su tokia pat transporto priemone, kaip ir Regitroje (Kia Ceed).

Pagal poreikį galėsime surengti Jums bandomąjį egzaminą, kuriuo metu supažindinsime su Jūsų daromomis klaidomis (NK, SPK, KK, ir BKK), išsamiai paaiškinsime, kaip jų išvengti, ko pasekoje Regitros egzaminas bus sėkmingai išlaikytas.

Atminkite! Nebūna gerų ar blogų egzaminuotojų jei Jūs esate tinkamai paruošti egzaminui.

Pamokos gali vykti rusų arba lenkų kalba.
Уроки вождения вильнюс.

Daugiau atsiliepimų apie mane rasite čia: https://m.skelbiu.lt/skelbimai/papildomos-vairavimo-pamokos-vilniuje-kia-ceed-25391035.html

2019/04/28

Tik kuo geriausi atsiliepimai!
malonus, atidus, kantrus, ramiai paaiškina klaidas ir visada geros nuotaikos, kuri visada nuteikia pozityviai!
Per turėtas papildomas pamokas sužinojau daugiau nei per visą kursą vairavimo mokykloje, kiekviena padaryta klaida buvo išaiškinta labai nuosekliai, suprantamai ir ramiu tonu
Ačiū dar kartą už geležinę kantrybę, suteiktas žinias bei gerą nuotaiką !
Visokeriopos sėkmės!

2018/11/29

Laabai kantrus, malonus ir puikiai išmanantis savo darbą instruktorius! Esu nuoširdžiai dėkinga. Rekomenduoju!

2018/10/27

Didelis ačiū už pagalbą, Raimondui padėjusiam išmokti pasitikėti savimi ir nugalėti visas baimės kelyje!!. Vairavimo mokiausi kitoje mokykloje, kurioje buvau neparuoštas dėl ko neišlaikiau Regitros, todėl nusprendžiau pasimokyti pas Raimondą ir po keletos dvigubų papildomų pamokų pas šį instruktorių Regitros egzaminą šiandien išlaikiau idealiai!! Ačiū Raimondui už naudingus patarimus ir išmokymą vairuoti ir jausti malonumą!! Rekomenduoju labai labai!!

2018/07/18

Didelis ačiū už pagalbą išmokus pasitikėti savimi ir nugalėti visas baimes. Labai ilgai mokinausi vairavimo, bet man vis nesisekė. Po 3 metų pertraukos vėl pabandžiau užbaigt anksčiau nepabaigtą iki galo darbą. Ilgai ieškojau kur tinkamai galėčiau pasiruošt egzaminui ir pagaliau išmokt normaliai, be jokių baimių vairuot. Pakeičiau net 6 instruktorius kol pakliuvau į tinkamas rankas, ir vualia, po 3 dvigubų pamokų pas šį labai labai gerą žmogų, aš ne tik išlaikiau egzaminą, bet ir nugalėjau visas su vairavimu susijusias baimes. Ačiū Raimondai už tai, kad išmokėt mane "vairuok ir kaifuok". Rekomenduoju visiems, nenusivilsit!

2018/06/20

!!!! Puikus instruktorius, malonus, punktualus, visa informacija konkreti ir labai suprantama. Toks geras, jog užteko vienos pamokos išlaikyti egzaminui !!!!!

2018/03/17

Dviejų pamokų užteko, kad išlaikyčiau praktikos egzaminą regitroje, LABAI GERAS instruktorius, kantrus, viską paaiškina, atsako į visus klausimus. Didelis ačiū!!!!!!

2018/02/17

Buvau kelis sykius neišlaikęs praktikos egzamino Regitroje, kažkiek smuko pasitikėjimas, tad nusprendžiau dar papildomai pasimokyti vairuoti ir taip atradau Raimondą. Po dviejų jo pamokų iš karto išlaikiau egzaminą!

Su juo viskas buvo paprasta ir lengva, nes matosi, kad žmogus myli savo darbą, daug žino ir gali net papunkčiui išdėstyti, kas parašyta kelių eismo taisyklėse. Labai aiškiai parodė klaidas, į kurias anksčiau neatkreipdavau dėmesio, kurių neakcentuodavo vairavimo mokykloje. Mokydamasis vairuoti jaučiausi lyg važiuočiau su draugu.

Žiauriai faina, kad per šventinę dieną sutiko vakare padaryti pamoką, nes jau kitą ankstyvą rytą turėjau egzaminą Regitroje. Per ją su Raimondu važiavome praktiškai visais keliais, per kuriuos važiavau Regitros egzamine ir tikrai pasijautė milžiniška tos pamokos vertė!

Tiesa, jau po pirmosios pamokos buvo kilusi mintis, kad iš karto galėjau nuo nulio pradėti mokytis pas šį instruktorių, tad tikrai rekomenduoju!!

2018/02/16

Geriausias!!

2018/01/24

Super instruktorius!, kurio pagalba išlaikiau egzaminą, patariu jį visiems ir
besimokantiems ir prieš egzamina ir net tiem, kurie nori pasitobulinti
vairavima! Aciu Jums labai;))))

2018/01/07

Mokytojas vertas pagarbos. Kantrus, geras, geba aiškiai išaiškinti, nekelia streso, atsakingas.

2017/12/22

Tobulas instruktorius. Visas klaidas paaiškina, pamoko, parodo, negaili patarimų. Vairavimo baimė dingo vos po pirmos pamokos su juo. 100 procentinės rekomendacijos. :)

2017/12/11

Instruktorius iš didžiosios raidės! Instruktorius kuris puikiai išmano savo darbą ir geba savo žinias perteikti mokiniui. Rimundas geba kantriai išaiškinti kas neaišku, diskutuoti ir yra puikus pašnekovas. Ačiū!

2017/05/05

Kažkodėl neduoda išsiųsti atsiliepimo, rašau antrą kartą:) Puikus instruktorius, turėjau dvi pamokas, tai tikrai per jas išmokau daugiau nei važinėdama su vairavimo mokyklos instruktoriumi, kuris tingėdavo aiškinti kas ir kodėl blogai, tik mokėjo daug ir nuobodžiai priekaištauti:) Tai po šio instruktoriaus dviejų pamokų puikiai išlaikiau Regitros egzaminą, labai rekomenduoju.

2017/05/05

Labai profesionalus instruktorius, užteko dviejų pamokų, kad išlaikyčiau egzaminą Regitroje.Moka išaiškinti taip gerai, kad nereikia kartoti 100 kartų. Labai rekomenduoju ir smagu, kad jo dėka išlaikiau.

2017/02/15

Drąsiai galiu rekomenduoti. Pas jį per dvi pamokas išmokau to, ko per visą mokyklos kursą išmokt nepavyko. Tik jo dėka išlaikiau regitros egzaminą. Ačiū.

2017/02/01

Šaunus mokytojas bei pašnekovas! Padariusi pertrauką, pavažinėjau porą valandų pasipraktikavimui prieš vairavimo egzaminą regitroje - išlaikiau! Ir tik jo dėka :) Tikrai rekomenduoju!

2017/01/24

Labai profesionalus instruktorius, Mokytojas iš M didžiosios. Išmokytų ir neandartalietį vairuoti :) Daug ir kantriai aiškinantis, negailintis patarimų, visose situacijoje išliekantis ramus, mandagus ir pedagogiškas. Ačiū Jums! O visiems besirenkantiems - nuoširdžiai rekomenduoju!

2017/01/13

Labai geras, kantrus instruktorius! Per 3 pamokas ismokau labai daug ir jo deka islaikiau praktikos egzamina. Puikus mokytojas ir pasnekovas. dar karta rekomenduoju!!!

2016/12/15

Puikus instruktorius! per kelias pamokas ismokino daugiau nei istruktorius is vairavimo mokyklos kuria lankiau. Rekomenduoju.

2016/11/06

Didelis dėkui!!!!!!!!!!!! išlaikiau iš pirmo karto! (kantrus, nuoseklus ir geeeeeras
instruktorius) 10+++

2016/10/31

Labai šaunus instruktorius, viską išsamiai išaiškina, sąžiningai išnaudoja visą laiką ir
be galo malonus ir kompetentingas žmogus.

2016/10/25

Prieš vairavimo egzaminą regitroj ieškojau instruktoriaus papildomai pamokai. Radau
savo srities specialistą (turiu su kuo lygint). Paėmiau 2 pamokas, sužinojau daug
naudingos informacijos. Labai rekomenduoju! Ačiū jums už kokybiškai atliktą darbą!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos