Pamokos automobiliu su automatine pavarų dėžeJūsų mokytoja Olga - Geriausia Lietuvos vairuotojaEidvilė tęsia šeimos tradicijas - jau antra instruktorių karta

Amplius LT, Centras

26 atsiliepimai

Kategorijos B, Vilnius

  • Mokomieji: Toyota Auris (mech.), KIA Cee'd (mech.), Toyota Auris (aut.), Audi A3 (aut).
  • Konstitucijos pr. 23 - 416, Vilnius
  • 862033990
  • info@amplius.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 9 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija su teorine dalimi – nuo 500€
B kategorija eksternu – nuo 490€

Papildomos pamokos su mechanine pavarų dėže - nuo 30€
Papildomos pamokos su automatine pavarų dėže - nuo 30€

Praktinio vairavimo pamokas pradedame mokiniams patogiose vietose.
Aukščiausios kvalifikacijos instruktoriai, turintys ilgametę praktiką automobilių sporte.

Mokomieji automobiliai –
Toyota Auris (mechaninė pavarų dėžė)
Hyundai i30 (mechaninė pavarų dėžė)
KIA Ceed (mechaninė pavarų dėžė)
Toyota Auris Hybrid (automatinė pavarų dėžė)
Audi A3 (automatinė pavarų dėžė)

Konstitucijos pr. 23 – 416 (B korpusas), Vilnius
Sakalų g. 22 – 4, Vilnius
Molėtų g. 16, 14260 Didžioji Riešė, Vilniaus r. sav.

Kalbos: Lietuvių, Rusų, Anglų

2018/06/28

Geriausia mokykla ir instruktoriai!

2017/08/22

Labai gera mokykla

2017/07/23

Labai gera vairavimo mokykla! Instruktoriai tikrai myli ir ismano savo darba. Mano instruktriai buvo Eidvile Pakėnaitė ir Artūras Pakėnas kurie prisitaike prie man patogiausiu laiku ir vietos. Eidvile ir Arturas labai maloniai ir gerai viska aiskina ir svarbiausia NESEDI IKIRIAI TELEFONE ka daro visada kiti instuktoriai...Jie visa demesi atiduoda tik mokyniui ir deka jiems islaikiau egzamina regitroje is pirmo karto! Aciu Jums labai, Jusu mokykla nuostabi. Visiems rekomenduoji,nepasigailesit !

2017/06/10

Amplius yra tikrai labai profesionali bei kompetetinga mokykla kurioje dirba tik patys geriausi, kvalifikuoti, savo darba išmanantys bei mylintys instruktoriai. Mokyklos savininkas/direktorius Artūras Pakėnas padare viska, kad vairavimo pamoku tvarkaraštis būtu sudarytas man patogiausiu laiku ir net kai atrode tai neimanoma, man buvo pasiulyta instruktore Eidvile Pakėnaitė kuri sugebėjo suteikti galimybe man tureti pamokas kiekviena diena. Eidvile esu labiau nei patenkinta ir galiu parašyti tik gerus atsiliepimus.Atėjus iš kitos mokyklos po labai blogos patirties ši instruktore sugebejo man atsikratyti vairavimo baimės ir išliktu visiškai rami ir kantri net tada kai as visiškai nugrybaudavau. Žodžiu, jei pavargot nuo senu niurzgu ir smerkiancio tono ir norit jaunatviskos,labai gerai aiskinancios/mokinancios bei savo darbui atsidavusios ir nuo jo dar nepavargusios instruktores-labai siūlau kreiptis į Amplius mokykla ir instruktorę Eidvilę. Pažadu, nepasigailesit!
Ačiū tau Eidvile už tavo kantrybę!

2016/08/01

Mano instruktorius buvo gerb. H. Kazakauskas, ir galiu tikrai pasakyti, kad savo specialybėje šis žmogus yra profesionalas. Mano manymu, žymiai svarbiau yra mokytis ne tik regitros egzaminui, o kasdienai, tam kad važiavimas iš tikrųjų teiktų malonumą. Todėl esu 100 proc įsitikinusi kad joks kitas instruktorius taip kantriai, profesionaliai ir linksmai paaiškintų bei parodytų daug vairavimo "triukų", ypatumų.
Ačiū!

2016/07/23

Puiki mokykla ir puikus instruktoriai, kurie labai maloniai bendrauja ir prisitaiko prie pamoku laiko ir vietos! Labai nuostabiai ismokino vairuoti ir egzamina islaikiau regitroje is pirmo karto!

2016/07/15

Šioje mokykloj pirkau papildomas vairavimo pamokas. Instruktorius Henrikas buvo labai lankstus, prisitaikydavo prie mano galimų laikų. Taip pat greit išmokė visko iš naujo, nes buvau vairavusi prieš gerus metus. Ir per 3 papildomas pamokas priminė ką buvau pamiršusi ir regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!

2016/02/06

Puikūs, profesionalūs, atsakingi ir labai kantrūs mokytojai! Esu labai dėkinga ir visiems rekomenduoju.

2016/02/04

Po ilgos pertraukos ( praėjo daugiau kaip 10 m. kai išlaikiau teises) teko sėsti prie automobilio vairo. Suprantama, kad vairuoti teko mokytis iš naujo. Prisiminus mano ir daugelio kolegių ankstesnes patirtis su vairavimo mokytojais, ieškojau tokio, kuris, gal dabar tai ir juokingai skamba, tiesiog nerėktų, neįžeidinėtų, nevarytų papildomo streso. Artūras Pakėnas buvo ir mano dukros vairavimo mokytojas, kadangi dukros atsiliepimai buvo patys puikiausi, tai išdrįsau ir aš kreiptis. Dabar galiu nuoširdžiai rekomenduoti visoms ir visiems, kurie po ilgos pertraukos sės prie vairo - kreiptis į Artūrą Pakėną - ne tik išmoksit valdyti automobilį, bet ir pats mokymosi procesas bus pakankamai malonus - minimum streso, minimum baimės. Mokytojas - tikras profesionalas, geras pedagogas, puikiai išmano pradedančiųjų vairuotojų psichologiją ir tikrai nerėkia :) Taigi, jeigu norite išmokti vairuoti ne tik egzaminui, kad nereikėtų į pamokas keliauti, kaip į pragarą, o priešingai - prisiminti tas pamokas, kaip puikiai praleistą laiką už vairo šalia kantraus, pakantaus, profesionalaus mokytojo, tai nuoširdžiai rekomenduoju Artūrą Pakėną.

2016/02/04

Puiki vairavimo mokykla, vairuotojų rengimas ne tam, kad išlaikytų egzaminus regitroj, o tam, kad mokėtų vairuoti. Rekomenduoju visiems draugams

2016/02/03

Labai gerai išmoko vairuoti.

2016/02/03

Puikus žmogus ir vairavimo instruktorius - A.Pakėnas.
Nuoširdžiai linkiu sėkmės

2016/02/03

Komentatoriui PET
malonu kad kažkas teikia jums džiaugsmą :)
Mes naujokai šiame portale ir pranešėme apie tai savo mokiniams.
Kokius atsiliepimus jie apie mus parašė - jų reikalas :)
Už nuomonę jiems dėkingi, kaip ir jums :)

2016/02/03

Nuostabūs instruktoriai, nuoseklūs, nuoširdūs ir gebantys įsiklausyti į bet kurį žmogų. Norintys ir siekiantys tik kokybės, ne kiekybės, tai labai svarbu. Naudojantis ir dalinantis savo įgyta patirtimi bei praktika ir žiniomis. Puiki technika. Rekomenduoju visiems kas nori būt saugus ir atsakingas vairuotojas kelyje.

2016/02/03

Kiekvienam rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Per tiek kiek turėjau instruktorių, dar nė vienas nebuvo taip padėjas psichologiškai nusiteikti prieš egzaminą. Ypatingai ačiū Artūrui Pakėnui ! :)

2016/02/03

Ačiū už Jūsų kantrybė ir įgytas žinias. Savo darbą mylite 100%.

2016/02/03

Ačiū už Jūsų kantrybę ir suteiktas žinias. Savo darbą mylite 100%.

2016/02/02

Šiandien be automobilio - kaip be gyvybiškai svarbaus organo:)) Už mokėjimą gerai jį valdyti esu dėkinga Artūrui - mano pirmajam ir vieninteliam vairavimo teorijos dėstytojui, pirmajam vairavimo instruktoriui. Tikriausiai be jo nebūčiau pirmųjų vairavimo egzaminų (teorijos ir praktikos) išlaikiusi iš pirmo karto!:) o kas labai džiugu ir malonu, kad bendravimas baigus mokyklą nesibaigė. Pasidižiuodama sakau, kad Artūras dabar - mano slalomo treneris, kuris lydės ir į pirmąjį mano ralį:)) Kompetencija, kantrybė, diplomatiškumas, motyvacija ir apskritai SUPER - čia yra Artūras :) Rekomendavau nuo pirmųjų pažinties dienų, rekomenduoju ir šiandien. AČIŪŪŪ!

2016/02/02

Automobiliai ar mokymo patalpos svarbu. Bet niekada nebus taip svarbu kaip mokytojas. Galiu kalbėti tik apie instruktorių Artūrą. Dėl jo kursą vertą kartoti ne vieną kartą! Atidus, "kitu kampu" požiūris į mokymą, įdomus medžiagos išdėstymas, gyvas mokymas su humoru ir pagarba.

2016/02/02

Kokybiškas požiūris į mokymą, profesionalūs ir kantrūs instruktoriai.

2016/02/02

Profesionalūs instruktoriai

2016/02/02

Ačiū už Jūsų kantrybę, pagalbą, bei įgytas žinias. Savo darbą mylite 100%. Sėkmės tolimesnėje veikloje!

2016/02/02

Profesionalus ir draugiškas instruktorius
Malonus vairuoti automobilis
Labai aiški ir nenuobodi teorija
Labai atsakingas požiūris į būsimą vairuotoją
Lankstus grafikas
Patogi mokymosi vieta

Tikrai galima rekomenduoti!

2016/02/02

Kantrybė, patirtis, humoro jausmas ir profesionalumas - nerealus mokytojo Artūro kompetencijų derinys. Ačiū, kad esat! Gyvuokit dar 100 metų!

2016/02/01

Puikios ir tikslingos pamokos su profesionalia priežiūra.

2016/02/01

Nors buvo toli nuo namų, rinkomės A.Pakėno pamokas. Ir tikrai likome patenkinti mokymo kokybe.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Olga Židovlenkova Eidvilė Pakėnaitė Henrikas Kazakauskas Andrejus Savčenko Artūras Pakėnas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: VšĮ „Amplius LT“
  • Įmonės kodas: 301526579

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos