Autoaidas, Žirmūnai

3 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Vilnius

  • Mokomieji: Ford Focus, Hyundai i30, Toyota Auris
  • Žirmūnų 48A, Vilnius
  • 8-648 00484
  • autoaidas@autoaidas.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 174 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vairavimo mokykla AUTOAIDAS Vilniuje jau ilgiau nei 5 m. organizuoja vairavimo kursus. Kviečiame visus norinčius išmokti vairuoti motociklą (A1, A2 ir A kategorija) ir lengvąjį automobilį (B kategorija). Norintiems atnaujinti vairavimo įgūdžius bei drąsiai jaustis kelyje organizuojami vairavimo kursai turintiems vairuotojo pažymėjimą.
Praradusiems vairuotojo pažymėjimą bei pradedantiesiems vairuotojams pažeidusiems kelių eismo taisykles (KET) organizuojamas papildomas vairuotojų mokymas.

2018/10/29

Sveiki Kostai, apgailestaujama, kad teko patirti išvardytus nesklandumus. Norim patikslinti, jog instruktorius Aldas pas mus nepraėjo bandomojo laikotarpio ir jau 10 mėn. kaip nedirba.

2018/10/24

Mokymasis vairuoti pas instruktorių Aldą buvo tragiškas. Pamokos užsitęsdavo, nes jam reikėdavo, pavyzdžiui, pavedžioti šuniuką, mokinį palikus laukti mašinoje. Instruktorius negeba paaiškinti, kaip atlikti pratimą ar kažkokį kitą veiksmą, tikisi, kad mokinys ateis jau turėdamas įgūdžių, emocingai šūkčioja, kaltina mokinį dėl techninių automobilio problemų. Galiausiai nustebino pasiūlymas apsilankyti pas psichiatrą, po kurio pakeičiau mokyklą ir sėkmingai išlaikiau egzaminą.

2018/08/28

Labai gera mokykla, profesionalus mokymai, savo darba mylintys ir saunus instruktoriai, kiekvienam ras tinkama buda ismokti vairuoti.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Aleksandras

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas


© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos