Autologija, Centras

14 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, C1, Vilnius

Atnaujinta: prieš 131 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Lukšio g. 17, Vilnius, tel.: 852700406, 867637889, feminamobil@gmail.com
Adresas: Pylimo g. 41, Vilnius, tel.: 860196981, autologija@gmail.com

2018/10/20

Esu pilnai patenkintas paruošimu prieš egzaminus. Teorijos dėstytojas puikiai išaiškino visas taisykles, taip pat davė patarimų gyvenimiškose situacijose kelyje.
Esu labai dėkingas vairavimo mokytojui Vytautui. Šį instruktorių rekomenduočiau visiems.. Tik įsėdęs į automobilį, jis jau numatė visus mano norus. Puikiai išaiškino viską ką tik galėjo, puikiai viską aprodė bei davė pabandyti. Iškart taisydavo mano daromas klaidas, jei kartodavosi, mokėdavo jas greit ištaisyti. Taip pat yra labai malonus, sąžiningas bei puikiai atliekantis savo darbą. Papasakojo, ko tikėtis iš būsimų vairavimo kolegų bei kaip ekonomiškai vairuoti, kaip protingai bei greit išspręsti netikėtumus ar davė puikius patarimus ateityje sėdant prie vairo. Mokytojas puikiai atliekantis savo darbą, rekomenduoju!

2018/09/06

Instruktorius Ernestas labai mėgsta pasišaipyti. Jei aš klausiu kokio nors klausimo (jam turbūt skamba kvailai, nes pradžioj turi kilti daug klausimų, kad vėliau būtų aišku ir lengviau), jis paima ir išsišaipo. Visad liepia spausti iki maksimalaus leidžiamo greičio. Aš dar tam nepasiruošus. Tiek visko sužiūrėt reikia: kiti nedrausmingi vairuotojai, kurie lekia arba įsipaišo prieš mano nosį, arba visai skuba, grūdas; dar visus kelio ženklus sužiūrėt ir t.t. Vakar nuvažiavom į aikštelę parkuotis. Ir paklausiau, kurio oranžinio stulpelio turiu nematyti, kai parkuojuos paralelei? (Jis turėtų būti tarp galinio šoninio lango ir mažo langeliuko- tam tarpuky) Tai tas instruktorius iššsišaipė vėl. Tie stulpeliai gali būt belenkoki, kad ir žali, kažką tokio. Ar sunku paprastai ir korektiškai atsakuti į klausimą? Jis juk instruktorius. Čia automobilį mokinuos vairuoti didelio miesto gatvėse, o ne kokį karutį stumdyt po laukus. Jei neatsakingai vairuot, tai automobilis gali tapti mirties įrankiu. Paprasčiausias pvz: pervažiuoti gyvūnėliai gatvėse. Jau vairavimo kūltūra čia- tai apgailėtina, tolerancijos ir supratimo jokio.

2018/08/19

Teorijos pamokomis buvau labai patenkintas, viskas buvo dėstoma labai aiškiai. Bet prasidėjus praktikos pamokoms, teko nusivilti vairuoti nemokėjau, pirma pamoka buvo liuks viska aiškino viskas buvo gerai, bet prasidėjus normalioms pamoks mieste, teko gerokai nusivilti, instruktorius labai nepedagogiškas, keldavo balsa kai kažkas nepavygdavo, apsivardžiuodavo, jog kažkas nepavyksta, tylėdavo niekada nesiaiškindavo klaidų, pasibaigus pamokoms neoficialiai imdavo pinigus už papildomas pamokas, vairuoti moko su senais automobiliais, regitroje nauji labai sunku prisitaikyti, niekam nerekomenduoju

2017/09/06

10/10

2017/08/12

Instruktorė Marija tikrai niekam tikusi instruktorė - nesistengia išmokyti mokinio, o pasibaigus pamokoms, mielai pinigus ima sau į kišenę perkant iš jos, o ne iš automokyklos, pamokas (taigi pinigai lieka niekaip nedeklaruojami ir mokesčiai nėra sumokami. Juokingiausia, kai teigia, jog va, jai tai direktorius taip leidžia imti asmeniškai pinigus už pamoka), na, o "lapą", kur kiekvieną kartą reikia pasirašyti baigus važiavimą, su atseit likusia viena pamoka (visada palieka tuščią langelį), tiesiog vežiojasi dėl akių tam, kad prireikus inspekcijai ar vadovui parodytų.
Tikrai yra šaunesnių mokyklų, kur instruktoriai ne tik nenori pasipinigauti, o sąžiningai išmoko mokinį. Labai nusivyliau šia mokykla ir tikrai nerekomenduoju, ypač instruktorės Marijos. Ir dar, ji pati liepia daryti KET pažeidimus, pavyzdžiui, paspaust greičio pedalą degant geltonam šviesoforo signalui, nors tikrai reikėtų sustoti, nes nebuvo įvažiuota nei į sankryžą, nei būtų avarinė situacija, taip pat liepia nepraleisti pėsčiųjų, važiuoti per linijas ir pan. Taigi ugdo tragiškus vairavimo įpročius. Be to, mėgsta pasakot apie save, nepamirštant paminėti istorijos kaip ją kažkada kalbino žurnalistai, ir visa tai daro vairavimo metu, pavyzdžiui, per savo tel. rodydama iš Youtube įrašus su ja. Na, atsipeikėkite, instruktore, niekam nėra įdomus tie jūsų video vairavimo metu, na, ir greičiau eikite į pensiją, o šiai vairavimo mokyklai linkiu susirasti gerų vairavimo instruktorių.

2017/03/08

Puiki vairavimo mokykla!

Kadangi vairavimas man atrodė "misija neįmanoma" dabar galiu teigti, kad labai dėl to suklydau ir noriu padėkoti šios mokyklos vairavimo instruktoriui Artūrui, kuris parodė, kad viskas įmanoma!
Instruktorius Artūras savo srities profesionalas, punktualus ir be galo kantrus žmogus, niekada nešaukdavo dėl klaidų, o visada kantriai ir taktiškai paaiškindavo ką blogai darau ir kaip ištaisyti klaidą. Man tikrai pasisekė mokytis vairuoti su šiuo instruktoriumi, nes jis puikiai išmoko ir egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, visiems rekomenduoju mokytis vairuoti pas jį!

Ačiū! :)

2017/02/23

Labai gera mokykla! O ypatingai superinis vairavimo instruktorius Artūras! Labai geras mokytojas,aiškina suprantamai,visuomet ramus ir taktiškas! Man labai pasisekė, kad turėjau tokį nuostabų mokytoją. Didelis AČIŪ

2016/10/17

Teorijos mokytojas Egidijus " seip sau ", bet to nepasakyciau apie praktikos mokytoja Julių. Didelis ačiū jam už puikias pamokas ir gerą atmosferą jose, į praktikos egzaminą užtikrintai ir iš pirmo karto

2016/05/25

Labai dziaugiuosi,kad vyras mane butent i sia mokykla uzrase.Laikiau motociklo teises,mane moke instruktorius Linas,as be galo esu dekinga jam uz kantrybe,jo nervus gelezinius,uz viska,ant tiek nuostabus zmogus kad nemoku apsakyti.Duok Dieve jam sveikatos,daugiau tokiu instruktoriu kaip jisai,tai mokytis bus vienas malonumas,kadangi einant i pamokas nejauti baimes.

2016/01/05

Likau sužavėtas teorijos dėstytojo Egidijaus - šmaikštus, detalus ir turintis mokytojo gyslelę. Bet instruktorius... Jei jau mokate vairuoti Gediminas jums tiks. Tačiau, jei dar tik pirmieji žingsniai ir nenorite būti apstaugti - venkite jo kaip velnias kryžiaus. Vairuot moka gerai, bet mokyti vairuoti - nepasakyčiau. Sėkmės

2015/09/04

Instruktores nuotaikos kaip pagal horoskopa. Pirmos pamokos labai geros, paskutinios dvi, tai sugaistas laikas ir sugadinta nuotaika... tikiuosi, kad ji perskaitys ir pamastys ka daro ne taip...

2015/03/20

Lankiau papildomas pamokas pas šios mokyklos instruktorių Roką. Galiu tik pasidžiaugti, kad man taip pasisekė. Rokas labai mandagus, taktiškas, ramus, patyręs vairavimo instruktorius, mokantis laiku ir tiksliai pataisyti, patarti, parodyti taip, kad dabar vairuojant dažnai prisimenu jo frazes. Esu prisiklausiusi iš draugių apie instruktorius, kurie šaukia, keikiasi, isteriškai perima vairavimą ir pan. Todėl mano patirtis buvo vienas malonumas.
Mokydamąsi supratau, kiek daug trūksta man žinių po kitos vairavimo mokyklos praktikos, ir visas jas su kaupu gavau Roko pamokose. Po jų į Regitros egzaminą ėjau "like a pro", palyginus su prieš tai buvusia situacija.

Jeigu ieškote instruktoriaus, kuris bus tikras pedagogas, malonus ir neutralus žmogus šalia, siekiantis ne išlieti savo emocijas ant jūsų, o išmokyti vairuoti pačiu efektyviausiu būdu, patariu rinktis Roką ir net neabejoti :)

Ačiū, Rokai! :)

2015/02/05

Likau nusivyles sia mokykla. Padariau labai didele klaida, kad cia mokiausi. Teorijos zinios, duodamos destyjoju, yra labai menkos. Turejau pats ismokti viska. Apie vairavima net nekalbesiu, buvo tragedija. Mokytoja, neminesiu pavardes, yra neprofesionali savo darbui, kai prasiau paaiskinti mano klaidas, ji tik nusisuko nuo manes ir ziurejo visa kelia pro langa, taip ir likau nesuzinojes savo klaidu. Patarciau niekam cia nesimokyti, ir ne vienintelis as likau nusviles...tik visi bijo tart zodi...

2014/11/15

Labai patenkinta "Autologijos" instruktore Marija. Nuostabi moteris,atsakinga,kantri,darbsti instruktore. Be proto kominikabili asmenybe,ypac atsakingai ziurinti i savo darba. Su didziausia sypsena ir pagarba dar ilgai atsiminsiu sia instruktore. Parengimas 100%.;)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Autologija“
  • Įmonės kodas: 301606598

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos