Automotoera vairavimo mokykla

23 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Vilnius

  • Mokomieji: Toyota Auris, Kia Ceed, Ford Focus
  • Rygos g. 15, Vinlius
  • +370 60019180
  • info@automotoera.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 3 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija
Mokantis su grupe:
444 €

Su automatine pavarų dėže:
455 €

Eksternu (ruošiantis teoriją savarankiškai):
440 €

Papildomos vairavimo pamokos:

Papildomos praktinio vairavimo pamokos (mechaninė pavarų dėžė) kaina: 26  Eur. 
Papildomos praktinio vairavimo pamokos (automatinė pavarų dėžė) kaina: 30 Eur. 
Kalbos: Lietuvių, Rusų

2017/12/20

PUIKI vairavimo mokykla!! Pačioje pradžioje, man tikrai sunkiai sekėsi vairuoti, bet turėjau superini instruktoriu Renata :) ir nebuvo gėda ar nemalonu klausti vis to pačio klausimo, jis atsakydavo ramiai ir net vizuoliai parodydavo situacijas kelyje/aikštelėse. Instruktoriu taip pat turi puiki homoro jausma, ir galima pajuokauti, ir drąsiai jaustis pamokoje!
Beto mokykla neatsilieka nuo Regitros automobiliu, turi Tayota Auri ir Kia, kaip žinia dabar padaugėjo ,,kia" automobiliu, kurios truputį sunkesnės valdyti, ir dažniausiai lieka neišlaikyto egzamino priežastimi. Tai turėjau proga vairuoti abi mašinas ir apsiprasti su kiekviena. Abejoju ar kitose mokyklose yra tokias galimybės. Nes visgi neseniai pakeite automobilu iš fordo į kia.
Ir jeigu kam prireiktu vairavimo pamokėliu papildomu, drąsiai skambinkite! Garantuotai išmokys!
Superine mokykla!

2017/12/11

Visiem rekomenduoju šią mokyklą! Viską išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū instruktoriui Renatui už kantrybę, aiškius paaiškinimus.

2017/12/05

Labai gerai vertinu šią vairavimo mokyklą.
Puiki praktika, nes gali mokytis ant kelių mašinų, išmoksti labiau prisitaikyti prie skirtingų automobilių.
Teko mokytis su abiem instruktoriais, abu labai geri, visada aiškiai paiškina įvairias situacija, netingi pakartoti dar karta jei nesupratai, turi humoro jausmą nėra baisu kažką pasakyti ar paklausti, labai komfortiškai jaučiausi mokindamasi vairuoti, visada prisitaiko prie laiko gali pasirinkti sau tinkamą!
Puiki mokykla, mašinos ir nuostabus instruktoriai! Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią mokyklą!!!Visiem rekomenduoju!

2017/12/02

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau mokyklą "Automotoera". Nuostabūs instruktoriai Mantvydas ir Renatas. Jų dėka išlaikiau visus egzaminus iš pirmo karto. Viską ramiai ir išsamiai išaiškina, taipogi didelis pliusas yra instruktorių lankstumas. Rekomenduoju tik šią mokyklą!

2017/11/27

Labai malonūs ir kantrūs instruktoriai. Kokybiškai, suprantamai ir be jokio streso. Didelis privalumas - instruktorių lankstumas. Paslaugos suteikiamos reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Rekomenduoju!

2017/11/09

Puiki mokykla, instruktoriai profesionalūs, kantrūs, malonūs, pamokų laiką derina pagal mokinių galimybes, taip pat mokykla turi automobilius tokius, kokiais Regitroje egzaminuoja. Egzaminą išlaikiau ir tikrai nesigailiu, kad pasirinkau "Automotoera".

2017/11/08

Puikus instruktorius: profesionalus, kantrus ir kupinas ramybės. Su juo nebaisu klysti, nėra įtampos. Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu!
Mėgavausi jo pamokomis.

Ačiu Jums labai.

Natalja

2017/10/21

Pasirinkimas vairavimo mokyklų yra tikrai labai didelis. Pasirinkau Automotoera vairavimo mokyklą ir tuom labai džiaugiuosi. Teorijos pamokos buvo labai idomios, naudingos ir išsamios. Suteikė man tikrai labai daug naudingų žinių. Instruktorius Renatas labai malonus, kantrus, ramus ir kvalifikuotas. Esu labai dėkinga šiai mokyklai išlaikius visus egzaminus iš pirmo karto. Malonus labai aptarnavimas, prisitaiko prie Jūsų galimybių. Rekomenduoja būtent šią mokyklą!

2017/10/19

Mokykla super! Šiuolaikiški instruktoriai. Paprasta susitart, prisitaiko prie jūsų galimybių. Viską išlaikiau is pirmo karto. :)

2017/10/14

Tikrai verta pasirinkti būtent šitą vairavimo mokyklą. Instruktorius Renatas yra pats ramiausias žmogus, kurį esu matęs. Jis įsijaučia į pradedančiojo vairuotojo psichologiją bei leidžia kurti pamokų grafiką atsižvelgus į mokinio dienotvarkę, o visa tai sąlygoja efektyvų mokymosi procesą. Per pamokas nagrinėjami visi įmanomi VĮ „Regitros“ maršrutai su aktualiausiais automobiliais.
Labai rekomenduoju.

2017/10/10

Kad ir kaip jūs ilgai ieškotumėt vairavimo mokyklos, bet žinau, kad atėję į "Automotoera" visi Jūsų lūkesčiai bus išpildyti. Tikrai nepasigailėsit, nes žmonės, dirbantys čia, yra savo srities specealistai, kurie man padėjo į visas teorijos ir praktikos žinias žiūrėti kitu kampu. :)

2017/09/18

Labai esu nusivylus instruktorium Renatu,su jo pamokom NIEKADA neislaikyciau vairavimo egzamino!!! Net marsrutus vazevomvisai ne tie kuriuos man rode kita instruktore.neysivaizduoju kaip jis dar "mokina" vairuoti....:(((((

2017/09/12

Dėkoju instruktoriui Renatui už kantrybę ir naudingus patarimus! Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

2017/08/11

Esu dėkinga Renatui! Puikus žmogus ir mokytojas, gerai išmoko vairuoti, kantrus, rekomenduoju tik jo mokyklą " Automotoera" Ačiū jums dar kartą ! Jūs nuostabus!

2017/08/11

Esu dėkinga instruktoriui Renatui. Be galo geras mokytojas! Gerai išmoko vairuoti, rekomenduoju tik šią mokyklą " Automotoera" ! Ačiū dar kartą Renatai! Jūs nuostabus mokytojas!

2017/08/09

Puiki vairavimo mokykla, geras paruošimas egzaminams Regitroje ir vairavimui realiame gyvenime. Patyręs ir profesionalus instruktorius Renatas.

2017/08/05

Kantrus, konkretus ir malonus instruktorius Renatas.

2017/08/05

Kantrus ir profesionalus instruktorius Renatas. Pamokos patiko ir buvo naudingos.

2017/07/31

Nuostabus instruktorius Renatas. Labai esu dėkinga už mokymus, kantrybe ir gerus vairavimo patarimus. Tikrai rekomenduoju šį nuostabų žmogų ir jo vaiarvimo mokyklą. Nenusivilsite. Linkiu didžiausios sekmės.

2017/07/22

Labai patenkintas šia automokykla. Instruktorius Renatas begalo kantrus ir ramus žmogus. Išsamiai ir aiškiai moko. Visada randa laiko pamokoms. Tai padėjo greitai ir sėkmingai išlaikyti egzaminus. Ačiū ir tikrai rekomenduoju

2017/06/14

Nuostabus instruktorius!
Išsamiai išaiškina viska, vairuoti ir klausyti pastabų yra smagu kai šalia mokina ponas Renatas! Visi patarimai ir pastabos buvo verti dėmesio,juk galutinis rezultatas - išlaikytas egzaminas išpirmo karto! :) Esu dėkingas mokyklai "Automotovera", darbuotojai kvalifikuoti,malonus aptarnavimas, moderni auto technika.

2017/06/09

Esu be galo dėkinga esu instruktoriui Renatui už vairuotojo pažymėjimą! Nebuvau apsigimusi vairuotoja, tad mokytis buvo nelengva. Tačiau instruktorius kantriai ir detaliai viską aiškindavo nors ir šimtajį kartą, skatindavo nenuleisti rankų kai norėdavau pasiduoti bei visada pasitikdavo su gera nuotaika. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! :) :) :)

2017/06/06

Esu turėjusi tris instruktorius ir Automotoeros instruktorius Renatas buvo geriausias pasirinkimas. Kantrus, ramus, gražiai išaiškinantis ir išmokantis, toks kokio ir reikia kiekvienam. Labai siūlau šią mokyklėlę, jei norit išmokti gerai vairuoti.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Mantvydas Usavičius Renatas Usavičius

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Automotoera
  • Įmonės kodas: 304462509

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos