Automotoket

63 atsiliepimai

Kategorijos A, B, BE, C, CE, D, DE, Vilnius

  • S. Konarskio g. 21, Vilnius
  • 852336511, 860014144, 860017854
  • automotoket@gmail.com
Atnaujinta: prieš 186 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
S. Konarskio g. 21, Vilnius, tel.: 852336511, 860014144, 860017854
Perkūnkiemio g. 31, Vilnius, tel.: 860014144
Lvovo g. 11–2, Vilnius, tel.: 860014144
V. Sirokomlės g. 2, Nemėžis Vilniaus r. (Šv. Rapolo Kalinausko gimnazija), tel.: 867455370
Sudervės g. 8, Avižienių k., Vilniaus r. (Avižienių vidurinė mokykla), tel.: 861260962

2017/06/27

Vairavimo instruktorius Vitalijus labai dėmesingas, rimtas, atsakingai žiūrintis į darbą, ramus, rekomenduoju. Instruktorių vertinčiau aukščiausiu balu.

2017/06/27

Mokiausi Perkūnkiemio g., tačiau vėliau klasę uždarė, tad egzaminą teko laikyti Konarskio g., todėl komentarą palieku čia. Mokiausi pernai vasarą, klasė buvo perpildyta, mokiniai turėjo mokytis keliese prie vieno kompiuterio, kompiuteriai seni, prasti, lėtai veikiantys. Tačiau pamokų kokybė buvo tikrai gera, dėstytojas atsakingas, pasirengęs, išmanantis savo dalyką ir sugebantis perteikti žinias. Parkūnkiemio g. klasėje buvo maloni administratorė, ko negalėčiau pasakyti apie S. Konarskio g. esančios mokyklos administratorę.

2016/12/21

Individualus dėmesys, pagarba mokiniui ir nesibaigiantys nuoširdūs patarimai. Nerasčiau geresnės mokyklos :)

2016/12/01

Puiki vairavimo mokykla. Pasirinkau Perkūnkiemio g., nes girdėjau puikius atsiliepimus apie instruktorių Vadimą, ir nenusivyliau. Jis fainas žmogus, kantrus, komunikabilus, visada geros nuotaikos, padrąsina visada. Susidraugavau su administratore, draugiška ir paslaugi, galėdavau pasiskambinti, kai tik iškildavo neaiškumų. Mokyklinius ir Regitroje egzaminus išlaikiau ir pirmo karto. Prikalbinau ir drauges čia mokytis.

2016/09/25

Likau labai patenkinta patekus I sia mokykla.. pradejau mokytis draiveri.. praejus visas praktines pamokas as supratau, kad as vistiek nieko nebemoku.. instruktorius visiskai neturejo kantrybes ir bendravo su manim labai nemaloniai.. galiausiai nusprendziau pasiimt papildomas pamokas pas instruktoriu Marka automotoket mokykloj, nes girdejau labai geru atsiliepimu apie ji.. patekus pas Marka as supratau, kad as nebenoriu grizti I draiveri.. kiekvienos pamokos su Marku as begalo laukdavau, as nebijojau kad galiu kazka padaryt ne taip, nes jei kas ir ne taip jis sypsodamas labai aiskiai viska isaiskindavo.. su kiekviena pamoka jauciau kad as tobuleju.. mokydamasi draiveri as nieko nejauciau ir nieko neismokau..tik perejus I automotoket mokykla as ismokau.. esu labai patenkinta sia mokykla ir siulau tik Marka.. ant tiek malonaus ir mielo zmogaus as neesu macius... cia tas zmogus prie kuriuo jautiesi gerai, su kuriuo galima kalbetis ivairiom temom ir gaut labai naudingu gyvenimisku patarimu! :) tik Markas!!!

2016/09/19

Puiki Mokykla!! Regitroi islaikiau is pirmo karto

2016/07/01

Labai noriu padekoti, instruktoriui Pavel . Labai superinis, paaiskina labai ramiai, nuosekliai, kaip elgtis aikstelei, bei kelyje. Aciu labai :)

2016/04/08

Su instruktorium Vadimu, vairavau papildomas pamokas, pries regitros egzamina. Nuostabus instruktorius savo srities specialistas!!!! Kantriai aiskino padarytas klaidas, komukabilus ir lengvai bendraujantis, nepraranda kantrybes ir visada geros nuotaikos,po jo pamokos be itampos ir baimes nuejau laikyt regitroje ir islaikiau. Lb dekinga uz galba,rekomenduoju visiems!!!

2016/04/08

Su instruktorium Vadimu turejau papildomas pamokas pries regitros egzamina. Nuostabus!!dziaugiuosi,kad papuoliau pas ji!!!Kantrus supratingas,kantriai isaiskinantis klaidas, lengvai bendraujantis po pamokos drasiai ir be baimes,ejau i egzamina regitroje ir islaikiau.
Rekomenduoju-savo srities specialistas!!!

2016/03/08

Galiu drąsiai rekomenduoti šią vairavimo mokyklą. Instruktoriai ypač gerai išmano savo darbą, yra draugiški, bendraujantys. Į kiekvieną vairavimo pamoką eidavau su noru. Net ir pasibaigus pamokoms, prieš regitros egzaminą man paskambino, atsakė į visus man kylančius klausimus, morališkai parengė egzaminui. Matosi, kad dirba ne dėl atlyginimo, o dėl to, kad myli savo darbą ir savo mokinius. Visą kursą baigiau per šiek tiek daugiau nei mėnesį, Regitroj išlaikiau iš pirmo karto, nepadaręs nė vienos klaidos. Visiems rekomenduoju šią mokyklą!

2016/02/09

Labai patenkinta instruktoriumi Andrej. Puikiai viska isaiskina, labai kantrus ir demesingas. Regitroje vairavima islaikiau is pirmo karto. Aciu jam.

2016/01/15

Tik patys geriausi atsiliepimai apie AUTOMOTOKET mokyklą. Pasirinkau Perkūnkiemio klasę, labai patogi vieta, prie pat namų.. Praktinį vairavimą mokiausi su instruktoriumi Vadimu. Puikus žmogus, kantriai viską paaiškindavo, niekada nepakėlė balso, matosi, kad mėgsta savo darbą. Teorijos dėstytojas taip pat gerai išmano savo darbą. Administratorė labai maloni ir komunikabili. Ačiū, Jūsų dėka esu vairuotoja! Rekomenduoju visiems!

2016/01/14

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Lankiau Perkūnkiemyje man patogi vieta. Vairavau su instruktoriumi Vadimu, labai puikus žmogus, bendraujantis, niekad nepakels balso, viską paaiškina. Kas buvo gerai, kad mašina tokia kaip Regitroj. Jo dėka nugalėjau baimę vairuoti. Didelis ačiū jam! Labai maloni administratorė, viską paaiškina, pajuokauja. Taip pat ačiū teorijos mokytojui. Rekomenduoju viseims čia mokytis.

2016/01/12

Tik patys geriausi atsiliepimai apie AUTOMOTOKET mokyklą. Lankiau Perkūnkiemyje, man patogi vieta. Vairavau su instruktoriumi Vadimu, labai puikus žmogus, maloniai bendraujantis, niekad nepakels balso, viską išaaiškins. Didelis jam ačiū! Labai maloni administratorė, viską paaiškina, pajuokauja. Taip pat ačiū teorijos dėstytojui. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. Visiems rekomenduoju!

2015/12/07

Esu be galo patenkinta vairavimo mokykla ir instruktoriumi Pavelu! Sakau dodelį ačiū!
Niekada nesu išgirdusi blogo žodžio ar kažkokių tai piktų replikų, visada viską aiškiai paaiškindavo. Na dabar važinėju jau pati, ir vis prisimenu, kaip viskas būdavo baisu! Sėkmės, susitiksime A kat. kursuose! :))

2015/11/23

Vien geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Kolektyvas nuostabus, sekretorės visada pasitikdavo su šypsena. Esu begalo patenkinta savo instruktoriumi Vadimu. Į pamokas ėjau su didžiuliu malonumu ir noru, nejaučiau įtampos, viskas buvo aiškinama sklandžiai ir kartojama ne vieną kartą, niekada nebuvo pakeltas balsas, nežiūrint į tai, kad be perstojo dariau klaidas. Vadimas atlieka savo darbą profesionaliai, yra puikus pašnekovas ir patarėjas, kuris visada pakels nuotaiką. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir linkiu didžiausios sėkmės darbuotojams. :))

2015/11/23

Puiki vairavimo mokykla. Orientuota į mokinį ir jam suteikiamas žinias.
Nepaprastai patiko instruktoriaus Vadimo darbas. Jo ramybė, kantrumas,nuoširdumas tikrai padėjo nusiraminti ir gerai įsisavinti praktines vairavimo žinias, šis instruktorius iš tiesų vertas geriausio įvertinimo . Labai aiškios teorinės paskaitos buvo įdomios, o jas vedęs specialistas - tikras savo srities žinovas . Pravėrus mokyklos duris, administratorė,visada pasitikdavo su šypsena, stengdavosi išspręsti visas iškilusias problemas. Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto, nors labai jaudinausi prieš praktinį vairavimo egzaminą, net pats instruktorius savo nuoširdumu palaikė morališkai. Visiems siūlau šią mokyklą ! Ir didelis ačiū !

2015/11/20

Vairavimo mokyklą rinkausi atsižvelgdama į kainą bei į jos buvimo vietą. Džiaugiuosi pasirinkusi būtent Lvovo g. esančią „Automotoket" mokyklą. Teorines ir praktines paskaitas lankiau pas instruktorių Marką. Superinis specialistas - tiek teoriniai, tiek praktiniai aspektai visada buvo paaiškinami išsamiai ir sklandžiai, taip pat visada buvo pateikiami papildomi pavyzdžiai bei kita papildoma informacija. Visada buvo suteikiama galimybė į vairavimo pamokas užsirašyti mokiniui patogiu laiku, tai laikiau labai dideliu privalumu. Taip pat būtina akcentuoti, kad instruktorius Markas labai malonus ir kantrus - į vairavimo pamokas ir iš jų eidavau su šypsena. Manau, kad tai turėtų būti labai aktualu pradedantiems ir nedrąsiems vairuotojams (ypatingai tai taikyčiau merginoms :)).
Norintiems mokytis vairuoti tikrai labai rekomenduoju „Automotoket"!

P.S. Tiek teorinį, tiek praktinį egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Labai ačiū! :)

2015/08/19

Didžiausias AČIŪ instruktoriui ir destytojui Markui, kurio dėka išsilaikiau egzaminus! Labai džiaugiuosi , jog teko važinėti su šiuo instruktorium, turbūt net neįsivaizduoju kas gali būt geriau! Ačiū už kantrybę, visada malonų bendravimą ir mūsų mokinukų palaikymą!! Ačiū, ačiū, ačiū... Šią mokyklą minėsiu tik geruoju ir tikrai visiem rekomenduoju 100% net negalvojant čia mokintis! :)

2015/08/11

aciu, labai saunu buvo mokintis, visus egzaminus islaikiau - ir teorija ir praktika, dar karta dekoju geriems instruktoriams ir destytojui, ir administratorei, kursiokams rekomendavau automotoket filiala Lvovo gatvei !!!

2015/07/31

Dziaugiuosi, kad pasirinkau sia mokykla. Teorijos destytojas puikiai aiskina teorija, pamokos tikrai nebuna nuobodzios nes jis megejas pajuokauti. Visi dirbantys Automotoket yra tikrai paslaugus ir draugiskai bendraujantys. Labai didelis aciu instruktoriui Vadimui uz praktikos pamokas. Vadimas kantriai ziuri i klaidas ir aiskiai paiskina ka reiketu daryti tokiose situacijose, pamoku metu naujauciau spaudimo, nes instruktorius labai lengvai bandraujantis. Apie sia mokykla tik auksciausi atsiliepimai, rekomenduoju ja visiem.

2015/07/29

Šauni mokykla, labai malonios administratorės ir puikus instruktorius Vadimas - kantrus, malonus, labai profesionalus. Rekomenduoju šią mokyklą visu šimtu procentų :)

2015/07/03

Lankiau sia mokykla perkunkiemyje. Patys geriausi atsiliepimai. Teorijos destytojas puikiai ismano savo darba, viska gerai isaiskina. Vairavau su instruktorium Vadimu. Nuostabus! Viska kantriai aiskino, niekada nekele balso, nors ir dariau klaidu :) Ir teorija ir vairavima issilaikiau is pirmo karto tiek vairavimo mokykloj,tiek regitroj. Taip pat noreciau padekoti administratorei Jurgitai uz malonu bendravima! Sekmes kolektyvui!

2015/06/24

Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą. Teorija pamokos aiškios, išsamios, prasmingos. Visuomet su dideliu noru eidavau į praktinio vairavimo pamokas, už tai didelis AČIŪ instruktoriui ir mokytojui Markui! Už kantrybę, pastabas, gebėjimą suprantamai ir aiškiai išaiškinti kiekvieną situaciją, nuoširdų norą padėti ir gerą nuotaiką!

2015/06/23

Lankiau šią mokyklą Perkūnkiemyje. Teorijos dėstytojas gal ir išmano savo darbą....bet teoriją išsilaikiau tik tada, kai kelis vakarus pasedėjau prie kompo pati, taigi galėjau ir eksternu mokytis. Dave instruktoriu, vardo nepamenu, lyg Vitalijus...kažkoks toks. Visą laiką nieko nesakė, kad nuolatos sankaba minkau. Gerai, kad pasiemiau paskui papildomas pamokas visai kitoj mokykloj. Iškart begales pastabų gavau, nors jau buvau praėjus visa praktikos kursą.

2015/04/25

Lankiau šią mokyklą Perkūkiemyje, patys geriausi atsiliepimai! Labai maloni administratorė, visuomet galima pasitarti, viską paaiškins, jei iškyla klausimų. Teorijos pamokos labai padėjo susigaudyti ket, visuomet viskas aiškiai išaiškinama, atsakoma į klausimus, nuostabus teorijos mokytojas:) taip pat superiniai atsiliepimai apie vairavimo instruktorių Vadimą, pats geriausias instruktrius! Visuomet pasidomės, kaip sekasi, niekada nesinervins ir nekels balso, jei kažkas nepavyksta iš pirmo ar iš penkiasdešimto karto, ramiai paaiškins, iššaiškins visas klaidas, visuomet pagirs ir, uždavus šimtąjį kartą tą patį klausimą, nepraras kantrybės ir geros nuotaikos. Pamokos visuomet linksmos, į jas visuomet eidavau noriai ir gerai nusiteikusi, tai buvo ne tik vairavimo pamokos, bet ir smagus laiko praleidimas ir malonus bendravimas:) Ačiū už puikias pamokas, begalinę kantrybę ir gerą nuotaiką!:) Taip pat kuo geriausi atsiliepimai ir apie instruktorių Marką, kantrus, visada gerai nusiteikęs, paaiškina visas klaidas ir niekuomet nepyksta, jei kažkas nepavyksta ar iš karto būna nesuprasta:) Likau labai patenkinta, teorija ir praktika išlaikyta iš pirmo karto. Ačiū Jums, nuostabus kolektyvas, tikrai rekomenduoju šią mokyklą!:)

2014/11/23

Lankiau vairavima sioje mokykloje Konarskio g. Ispudziai vien teigiami, administratore labai draugiska, visada pagelbes jei kils kokiu klausimu. Kai atejo metas vairuoti pasitinkau instruktoriu Pavel, superinis instruktorius. Labai ramaus charakterio (nei vieno karto nepakele balso) visada malonus ir profesionalus. Su juo praradau baime vairuoti, o vairavimo pamokos budavo smagios ir be streso, gerai ismoke vairuoti. Regitroje tiek teorija tiek praktika islaikiau is karto! Taigi, jei pasirenki gera instruktoriu viskas tampa imanoma.

2014/07/05

Pati geriausia vairavimo mokykla Vilniuje :) Instruktoriai patyrę, savo darbą atlieka profesionaliai. Didelis ačiū instruktoriui Markuii, su juo praradau baimę vairuoti ir išmokau važiuoti nedrebančiom rankom :D Taipogi didelis ačiū draugiškai administratorei :) kuri visada padeda iškilus klausimams arba neaiškumams, o kai pradedate vairuoti suderina jums patogų laiką :) Visiems rekomenduoju šią mokyklą, sėkmės vairuojant! :)

2014/02/17

Šia vairavimo mokykla esu labai patenkinta, pranoko visus lūkesčius. Teorija išaiškinama puikiai, atsakoma į visus visų mokinių klausimus, paskaitos įdomios ir įtraukiančios, jokių problemų Regitroj laikant nebuvo. Mokiausi vairavimo pas instruktorių Marką. Pats geriausias mokytojas, geresnio negalėčiau įsivaizduoti. Į pamokas eidavau labai noriai ir su šypsena, visada puikiai viską paaiškindavo, paskatindavo, pagirdavo, atsakydavo į visus klausimus, niekada nėra subaręs, yra labai komunikabilus, visada puikiai nusiteikęs. Prieš pradedant mokytis niekada nebuvau net sėdėjusi už automobilio vairo, na, o dabar Marko dėka jau turiu vairuotojo pažymėjimą :)

2014/02/01

Lankiau vairavimo mokyklą, esančią Konarskio gatvėje. Noriu padėkoti visam kolektyvui. Direktoriui už jo paprastumą, supratingumą ir malonų bendravimą. Administratorei už jos gerą nuotaiką, šiltą priėmimą ir konsultavimą. Teorijos dėstytojui už aiškų teorijos išdėstymą, už įvairius taisykles iliustruojančius pavyzdžius.Na ir žinoma savo vairavimo instruktoriui Pavelui už begalinę kantrybę, profesionalumą ir mokėjimą perteikti žinias. AČIŪ visiems :)

2014/01/29

Sveiki,esu labai patenkintas sios mokyklos darbuotoju profesionalumu.Teorijos destytotas Markas puikiai isaiskino teorija(tiek mokykline,tiek regitros islaikiau is pirmo karto).Vairavimo instruktorius Pavel niekados nereke,viska puikiai isaiskino,trumpai tariant,puikiai ismoke vairuoti.Regitros praktika issilaikiau is 1 karto.Tad norejau jiems padekoti uz nepriekaistinga ju darbo atlikima.Visiems rekomenduoju sia vairavimo mokykla!

2013/12/13

Labai dziaugiuosi, kad mane moke instruktorius Pavelas. Salia jo nebuvo jokios itampos ir streso vairuojant. Aciu jam uz pamokas ir kantrybe. Regitroj praktini egzamina islaikiau is 1 karto.

2013/10/18

Puikūs instruktoriai Markas ir Pavelas padėjo tobulinti vairavimo įgūdžius, kurie buvo prastai išlavinti Dorkane. Dėka šios mokyklos Dorkane įgytos vairavimo klaidos buvo pataisytos! Tikri profesionalai!

2013/07/27

Puiki mokykla,aciu instruktoriui Povilui,kad islaikiau vairavima regitroj is pirmo karto!!!rekomenduoju sita mokykla,viskas labai patiko,teoria paaiskina labai gerai ir tvarkingai,kad veliau nelieka jokiu nesklandumu

2013/06/15

Sioje mokykloje Konarskio g. emiau papildomas 4 pamokas pas instrutoriu Juriju. Be galo geras ir ramus instruktorius, pakako tik 4 pamoku ir egzamina regitroje islaikiau is 1 karto! Rekomenduoju.

2013/04/10

Sveiki,lankiau vairavimo kursus Konarskio g. Likau patenkinta savo teorijos ir vairavimo instruktoriumi Povilu. Didelis Aciu uz jo kantrybe, bei pademonstruota profesionaluma sioje srityje.

2013/04/10

Sveiki,lankiau vairavimo kursus Konarskio g. Likau patenkinta savo teorijos ir vairavimo instruktoriumi Povilu. Didelis Aciu uz jo kantrybe, bei pademonstruota profesionaluma sioje srityje. :)

2013/03/05

Lankiau sia mokykla vasara Lvovo g.nors ejau registruotis i greta esancia mokykla, bet pakliuvau pas Jus ir pasilikau:) i teorijos pamokas visad eidavau su sypsena iseidavau taip pat viskas buvo isaiskinama nuo A iki Z . Labai gera ir maloni administratore ,viska suderino taip kad tik man tiktu, galejau mokytis ir ryte ir vakarais,+ gavau naujausia knygute dovanu . Su vairavimu cia jau kaip kam , is pradziu man nepatiko man paskirtas instruktorius, todel paprasiau administratores,kad pakeistu ir man ta pacia diena paskyre kita. Toliau mokinausi su Marku, ir tik jo deka siandien moku vairuoti ir vairuoju be baimes. Aciu didelis Jums!!!

2013/01/27

Sveiki , as mokynausi sioje mokykloje perkunkiemyje ,tai as galiu pasakyti tik tiek kad dirba ten geri darbuotojai,labai gera ir maloni administratore visada pasiulo kavos ,teorijos destytojas labai gerai isdesto teorija ,ir instruktoriai ten geri o kas pats nesistengia tai ir raso po to tokius komentarius ,reikia paciam stenktis o ne kaltinti mokykla ir instruktorius.as tikrai siulyciau sita mokykla.

2013/01/23

Sveiki, mokinausi šioje mokykloje (Perkūnkiemyje). Esu labai patenkinta šia mokykla, administratore Česlava, taip pat teorijos mokytoju Vitoldu ir vairavimo instruktorium Jurijum. Jūs esat puikūs darbuotojai, ačiū Jums :)

2012/12/21

Na, papasakosiu ir as savo patirti sitoje “vairavimo mokykloje”. Teises issilaikiau pries dvejus metus, tuomet buvo privalomu tik 10 vairavimo pamoku. Vienintelis sklandziai praejes dalykas buvo teorija, nes ja
mokiausi savarankiskai, egzamina islaikiau is pirmo karto. Kol spresdavau testus, atrode, kad ir darbuotojai malonus ir padedantys. Kosmaras prasidejo pradejus vairuoti su instruktoriumi . Vietoj 1,5 val.trukmes vairavimo pamokos vazinedavomes TIK 45 min. ir visada TIK VIENA IR TA PACIA TRASA. Nuo antros – trecios vairavimo pamokos prasidejo jo rekavimai. Vietoj to, jog paaiskintu,tik rekdavo, jog darau blogai, bet niekuomet nesugebedavo paaiskinti,kaip reikia teisingai daryti. Zinoma, greitai pradejau stresuoti ir jaustis visiskai beviltiska vairuotoja.Be asaru taip pat neapsieita. Kaskart drebedavau jau vien tik pagalvojusi, jog ir vel turesiu vairavimo pamoka su instruktoriumi-chamu. Kai jo karta paklausiau, kodel nevaziuojame Regitros vaziavimo trasomis, jis tik numyke, jog geriau ismokti vienu keliu vaziuoti, o tuomet jau ir kitomis trasomis vaziuoti mokesiu. Kai vis paklausdavau, kada vaziuosime i aikstele mokintis parkuoti, jis vis nukelinedavo tai kitai vairavimo pamokai, atseit, tai labai paprasta, nesudetingai ismoksi. Tad i aikstele nuvaziavome tik 8 pamoka, ir tai tik po mano primygtinio prasymo. Ten, zinoma, nepasirode man viskas taip paprasta ir lengva. O jis po sios vienos vieninteles pamokos pats daugiau ir nesiruose vaziuoti i aikstele. Tad 9 vaziavimas vel buvo mieste, o 10- tik po mano reikalavimo- vel aiksteleje. O tada jis man ten jau pareiske, kad vaikeli, tau dar daug igudziu truksta toje aiksteleje, taip egzamino neislaikysi ir eilini syki apreke. ZInoma, jo tikslas buvo aiskus- neismokinti vairuoti per 10 privalomu vairavimo pamoku, jog po ju imtum dar papildomas pamokas. Per kurias galbut jau ir pasisekdavo kitiems mokiniams ir Regitros trasomis pravaziuoti. Aisku, as pasiemiau papildomu vairavimo pamoku, bet pas kitus vairavimo instruktorius kitose vairavimo mokyklose, ir, zinoma, nei vienas is ju neparode tokio chamiskumo ir bjauraus elgesio kaip Remigijus.
Tikrai NIEKAM NEREKOMENDUOJU sios vairavimo mokyklos, nes tik ismesite pinigus i bala ir po to gailesites. Geriau moketi daugiau uz vairavimo kursus kitoje mokykloje, bet mokytis be streso ir be papildomu vairavimo pamoku, nei moketi maziau sioje mokykloje, bet dar ismesti kruva pinigu papildomos pamokoms ir galutiniu rezultatu busite vistiek nusivyle.

Sekmes besimokantiems vairuoti

Response from Automotoket on 2013/06/05

Mielai Onutei ir kandidatams į vairuotojus,
informuojame kad instruktorius vardu Remigijus vairavimo mokykloje AUTOMOTOKET niekada nedirbo. Atsakingai pareiškiame, kad visas Onutės komentaras yra grynas vairavimo mokyklos šmeižtas. Aprašytų dalykų Onutės kometare mūsų mokykloje nėra.

Administracija.

2012/12/12

Pritariu andriuskai, nuo sitos mokyklos geriau toliau laikytis....

2012/12/02

teorija puikiausia mokykloje, bet su vairavimu cia jau kaip kam su kokiu instruktorium.nelabai saunu, kai instruktorius uz tave visa laika sankaba laiko………… db mokausi pas kita instruktoriu papildomas pamokas, kad islaikyti mokyklini egza…….3cia karta

2012/11/21

Sveiki, mokiausi lvovo g, teorijos pamokos man visai patiko nors ir vyksta 10kv m patalpoj, bet vairavimo instruktorius Tadas siaubingas, visa laiką vėluoja, kartais išvis net neatvažiuoja ir nekelia ragelio, per pamokas vazineja savo reikalus tvarkyt...
Nepatarčiau rinktis šiuos mokyklos... manau yra daug geresnių vairavimo mokyklų...

2012/09/03

Puiki mokykla. Turėjau tik 3 savaites pasiruošti vairavimo egzaminui, nes reikėjo išvažiuoti mokytis. Ačiū instruktoriui Edvardui, kuris ne tik išmokė mane vairuoti (iki šiol nebuvau vairavusi), bet ir puikiai sudėliojo tvarkaraštį, kad viską suspėjau - išlaikiau mokyklinį ir Regitros egzaminus. Dar kartą ačiū visam mokyklos kolektyvui!!!!!!

2012/07/28

Отличная автошкола!
Мне друг посоветовал пойти учиться именно сюда и я ни разу не пожалел в выборе.
Сдал теорию и вождение с первого раза.
Отдельная благодарность инструктору и преподавателю теории, Марку.

2012/04/05

Labai viskas puiku su šia vairavimo mokykla;) lankiau Perkūnkiemyje pas p. Vitoldą. Labai geras dėstytojas! Siūlau visiems čia apsilankyti ! Beje, labai šaunią administratorę turite (Elė). Ačiū!

2012/04/03

Is pradziu ejau registruotis i autotaka, bet supainiojau mokyklas ir patekau i Automotoket:) Ikalbejote,o as ir pasilikau ir labai labai dziaugiuosi. Dekuj destytojui Mark,kad visa teorija taip aiskiai ismoke ir instruktoriui Tadui,kuris ismoke mane vairuoti, Jusu deka siandein jau vairuoju be jokiu baimiu.

2012/04/02

Lankiau kursus Lvovo g. Viskas labai patiko, teorija islaikiua is 1-o karto,vairavima is antro. Visiems rekomenduoju! aciu jums tikrai netikejau,kad taip greit ismoksiu ir galesiu ramiai sau vairuoti:)

2012/03/20

Labai noriu pagirti ir parekomenduoti Perkūnkiemio vairavimo mokyklos darbą:) Ten dirba labai profesionali administratorė Ela Mačienė, kuri ne tik suteikia visą pilną info, bet ir pastoviai domisi, pataria, kaip geriau išlaikyti egzaminus. Taip pat turėjau labai gerą teorijos mokytoją, kuris labai aiškiai ir suprantamai visiems išdėsto vairavimo teoriją. Visuomet perklausia ar viskas aišku. Ir aišku negalėčiau nepagirti savo instruktoriaus Tado, kuriam ištąsiau visus nervus. Už jo kantrybę, aiškinti milijoną kartų. Visai šiai komandai dėkoju išvisos širdies, dėka jų profesionalumo išlaikiau visus egzaminus iš pirmo karto:D Beabejo mokytis ir stengtis reikia ir patiems. Visi kartu padarėme nuostabų darbą:))) Aš jau vairuotoja!!!!!

2012/03/03

Sveiki, ir aš mokinausi šioje mokykloje (perkūnkiemyje) labai noriu padėkoti administratorei už patarimus ji labai maloni ir draugiška bendraujanti, besišypsanti mergina.Noriu padėkoti instruktoriui už mokymą vairuoti , šauni mokykla , puikus kolektyvas . AČIŪ!

2012/03/01

Neseniai mokiausi šioje mokykloje. Skaičiau komentarus apie instruktorių Viktorą, tai ir paklausiau adminisratorės, ar buvo skundų iš mokinių. Administratorė atsakė, kad Viktoras nebedirba, o aš gavau instruktorių Marką - fantastika! Iki VM nebuvau ne karto sėdęs už vairo, tai ir teoriją ir praktiką Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Visiems patariu, labai gera mokykla

2012/02/01

Lankiau vairavimo kursus Lvovo gatvėje ir likau 100% patenkinta. Mano dėstytojas/instruktorius Mark sugebėjo viską taip tobulai paaiškinti, kad viską - tiek teoriją, tiek praktiką - išlaikiau iš pirmo karto.
Aš tikiu, kad kartais išvesdavome jį iš kantrybės savo "kvailais" klausimais, bet jis visada sugebėdavo išlikti ramus ir susikaupęs. Aiškindavo tol, kol galiausiai viską suprasdavome. Važinėti su juo buvo tikras malonumas - ne tik smagiai buvo galima paplepėti, bet ir, kaip priklauso jo darbui, iki smulkmenų buvo išaiškintos visos galimos/daromos klaidos.
Taigi, gatvėje pasirodys dar vienas "žalias lapas", bet žinau, kad šitas "žalias lapas" tikrai turi tvirtą vairavimo pagrindą.
Ačiū!

2012/01/15

Tikrai gera mokykla geras teorijos dėstytojas. Puikiai išaiškina ir paruošia egzaminams .Praktiką lankaiu pas instruktorių Tada , visada ramiai ir aiškiai dėsto. Ši mokykla yra pats geriausias pasirinkimas.

2012/01/10

Sveiki, lankiau ir aš šią vairavimo mokyklą, praitą vasarą Perkunkiemyje. Dėl teorijos kaip ir nieko blogo pasakyti negaliu, viską išaiškina aiškiai. Klausti galima drąsiai jei ko nesupratai, per galvą neduos. O kas dėl vairavimo pamokų, gavau instruktorių Viktorą. Dėl jo didesnių nusiskundimų tikrai neturiu kaip kai kurie čia rašę anksčiau. Viską pasakydavo, išaiškindavo kelio situacijas kurių nesuprasdavau, be to keletą kartų buvo nuvežęs į vieną iš regitros maršrutų (kas man labai padėjo laikant egzaminą). Tikrai labai ramus žmogus, užgesdavau gan dažnai, niekad nesiputodavo. Deja būta ir man nepatikusių dalykų, tokių kaip: dauguma vairavimo pamokų prasidėdavo apie 16 val. kas reikšdavo, kad tekdavo stovėti kamščiuose. O aikštelė kurioje atliekami parkavimai būdavo naujojoje Vilnioje, tekdavo važiuoti toli.
Teorija išsilaikiau pirmu kartu, 90%, o vairavimą antru, eh. Susikirtau šoniniame parkavime, mašina pastačiau gerai, bet kai reikėjo išvažiuoti, užkliudžiau stulpeli. Tiesiog stogą rovė, kad sugebėjau tokia žioplą klaidą padaryt. Astros priekis kažkiek ilgėsnis už Golfo su kuriuo mokiausi, tai ir apsiskaičiavau su išvažiavimu. Antrą kartą gavau Golfą, tai dėl mašinos problemų nekilo. Tai ir išsilaikiau.
Tikrai nesigailiu, kad ėjau į šią vairavimo mokyklą, super! :D

2012/01/04

Sveiki, noriu padėkoti instruktoriui Osvaldui už supratimą,kantrybę, gebėjimą mokyti nesukeliant įtampos.Puiki mokykla, mandagūs ir geri dirba žmonės.

2011/12/06

Lankiau teorijos kursus Perkunkiemyje, labai gerai viska isaiskino, nereikejo net knygutes skaityti, teorija islaikiau is pirmo karto :)) mano vairavimo instruktorius buvo Tadas, jis mano manymu geriausias instruktorius, koki tik galejau gauti :) tikrai gerai ismokino vairuoti ir aiksteleje ir mieste, parode regitros marsrutus, viska kaip priklauso :) esu labai patenkinta :) visiems siulyciau si vairavimo instruktoriu :)

2011/06/14

Įdomu, ar privalėtu instruktorius parodyti Regitros maršrutus? Kiek važinėjosi mano pažįstami, ne vienam jų nerodė. Ar tai gerai ar blogai tai neaišku. Su Viktoru manau viskas čia gerai, tik reikia paklausti ar nėra kitų kelių, o ne tik į Antakalnį?:)

2011/05/04

Na nežinau kaip su Jūsų tuo instruktorium Viktoru, bet instruktorius Osvaldas nerealus! Puikiai išmoko ir paaiškina. Dėl teorijos tai nieko negaliu išskirti, viskas buvo gerai. Patarimas:tai jei kas nors nepatinka, ką nors daro ne taip kaip turi, tai pasakykite kad taip nedarytu. Visgi mokate pinigus tai nesėdėkit netylėkit ;] Išlaikiau viską iš 1 karto.

2011/04/08

Šioje mokykloje mokėsi du mano sūnūs. Išlaikė iš pirmo karto.
tad dėkoju instruktoriui p.Osvaldui ir direktoriui p. Aleksandrui
už puikų mokymą ir nuoširdumą. Geros kloties Jūsų darbe!

2011/03/27

Sveiki, lankiau šią mokyklą preitą pavasarį. Esu labai patenkinta mokymu. Dėstytojas ir instruktorius aiškiai viską išaiškina. Barti nei karto negavau, nebuvo baisu klausti, jei ko nesuprasdavau. Vairo nebuvau laikiusi nei karto iki vairavimo mokyklos, o vairuot išmokau gana neblogai, turint galvoje, kad tik 10 vairavimo pamokų buvo tada. Žodžiu - aš patenkinta :)

2011/03/02

Teko ir man tenai mokytis. Dėl Viktoro, tai teisybė. :D man keletą kartų buvo tas pats, bet Regitroje viską išlaikiau iš pirmo karto, o iki vairavimo mokyklos nė karto ne sėdėjęs prie vairo. Šiaip išmokau vairuoti ir super. :)

2011/01/18

Lankiau šioje mokykloje teoriją, Perkunkiemyje, visai neblogai. O kai atėjo laikas vairavimui davė prastą instruktorių - Viktorą, net nebuvo manęs nuvežęs į Regitros maršrutus, vis važiuodavom į Antakalnį, jis ten eidavo pas save namo, nunešdavo maišus su maistu , paskui toliau važiuodavom.. Vieną kartą liepė man važiuoti su automatu, nors mokiausi su mechanine, važiavom keisti mažinos.. Pagaliau, atvažinėjus privalomas pamokas, paprašiau administracijos kito instruktoriaus dėl papildomų pamok. Ir niekas nepaskambino, matyt pinigu jiems nereikia :) Žodžiu jums spręsti apie šią mokyklą :)

Response from Automotoket on 2012/01/11

Sveiki, aš taip pat mokinausi šioje mokykloje (perkunkiemyje), tai ka aš galiu pasakyti apie ją, manau, kad ten dirba patys geriausi darbuotojai, labai miela ir mandagi nauja administratorė. Teorijos mokytojas, labai išsamiai ir aiškiai išaiškina kiekvieną smulkmenėlę, o jei kas būdavo neaišku, aiškindavo tol kol suprasdavau. Teoriją išlaikiau 100% esu labai patenkinta ir dekinga teorijos Dėstytojui, ačiū Jam! Instruktorius buvo Tadas, manau, kad geresnio instruktoriaus neimanoma būtų rasti, labai kantrus, o jam kantrybės tikrai reikėjo su manim, aš labai daug visko klausdavau, nors Jis aiškiai pasakydavo ką reikia daryti, bet aš ir vėl jo klausdavau, p.s kur sukti, ka daryti, ar blogai darau, kodėl čia taip reikia ir .t.t.t. Jis visada rasdavo atsakymą i mano užduotą klausymą, nei karto nepasakė piktai, visada aiškiai išaiškina klaidas, nors klaidos ir kartodavos, Jis nesupykdavo ir vis man primindavo, ką darau ne taip. Dažnai nepasitikėdavau savim, bet Jis visada sakydavo, kad man gerai sekasi, taip suteikdavo man pasitikėjimo savimi, o tai labai reikalinga vairuojant. Dėkoju Jam, už kantrybę ir puikias pamokas, patys geriausi atsiliepimai apie Jus. AČIŪ! :)


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Pavel Aturovič

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Automotoket“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos