BKUCentras logo

BKUCentras vairavimo mokykla

13 atsiliepimai

Kategorijos B, Klaipėda

Atnaujinta: prieš 77 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Claim Listing Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kat. 280 Eur

2018-01-02

Galime pasigirti, jog esame viena labiausiai buvussių mokinių rekomanduojamų mokyklų. Draugiški instruktoriai, kurie NEMOKA pykti ir šaukti, todėl visų praktinių užsiėmimų metu jus lydės ramybė ir galėsite susikoncentruoti tik į vairavimą!
„STRESS FREE ZONE“ 😀

Kalbos: Lietuvių, rusų, anglų

2016/08/28

Puiki mokykla! Gera vieta (prie akropolio) į kurią labai lengva nusigauti.

2016/08/28

Tikrai rekomenduoju. Nesitikėjau, kad teorijos paskaitos gali būti įdomios. Kas domisi galimybę ten mokytis, siūlau eiti vairavimo instruktorių Ramūną, kuris nors ir atrodo jaunas, tačiau yra labai kantrus ir geras mokytojas!

2016/08/28

Teko girdėti daug gerų atsiliepimų apie šią mokyklą, todėl ir pati pasiryžau mokytis čia. Galiu pasakyti tiek, jog nė trupučio nenusivyliau. Teorijos instruktorius labai geras, bet labiausiai patiko praktikos vairavimo instruktorius. Jaunas, supratingas, labai gerai moka paaiškinti. Visos vairavimo pamokos buvo labai smagios. Dėkoju instruktoriui Ramūnui už tai, kad gerai mane paruošė vairavimo egzaminui!

2016/05/12

labai sauni mokykla, uzteko tik privalomu 30val važiavimu kad islaikyciau egzamina pirmu bandymu, mokiausi su Virginijumi

2016/03/02

labai patiko tiek teorines pamokos, tiek pravaziavimai:) tik patys geriausi atsiliepimai, jokiu nusiskundimu, instruktorius fainas ir geras, rekomenduoju tikrai:)

2016/02/19

pabaigiau mokslus pries beveik pusmeti, viskuo likau labai patenkinta. Nesenai nusipirkau pirmaji masiniuka!:)

2016/01/21

islaikiau Regitroj is pirmo karto be jokiu problemu. Labai gerai ismokino instruktorius, kojos visai nedrebejo, todel be baimes gerai ir pasiruoiau. ACIU

2015/12/13

Mokiausiu su Virgiu. direktoriumi pravažiavimus. Visada išliko ramus, labai patiko, kad visada paimdavo mane nuo mokyklos. Egzamina irgi išlaikiau pirmu bandymu!

2015/08/20

Rekomenduoju!!!!! Labai malonus bei sukalbami zmones.

2014/11/11

BKU pati geriausia vairavimo mokykla , geriausi ir sauniausi instruktoriai !! Mane paruose Regitros praktiniam egzaminui per 9 d. Kuri islaikiau is pirmo karto ! Mokiausi vairuot su skirtingais instruktoriais ir visi buvo labai saunus ! Labiausiai noriu Padėkoti mokyklos direktoriui , nes dejo i mane daugiausiai pastangu , per diena turedavome po kelis pravaziavimus . Ačiū BKU uz pastangas , jūs Geriausia

2014/09/11

Superinis instruktorius, su direktorium vazinejau, labai malonus, administravimas irgi super. mazajam kaimely ten klasej mokiausi, rekomendacijos zinoma;)

2014/08/10

Nesitikejau kad mokymasis vairuoti gali buti toks linksmas ir visiskai nevarginantis! Is pradziu labai bijojau, bet jau pirma pamoka visas stresas dingo kadangi instruktorius buvo nerealiai geras, jokiu pykciu, nieko, is karto padejo man pasitiketi savimi prie vairo. zinau, kad amzinai busiu skolinga, bet vis tiek didelis ACIU!!! Rekomenduoju.

2014/06/27

Labai puiki mokykla,teorijos mokytojas V.Peleckis labai linksmas ir puikiai viska paaiskina,na o didziausias aciu instruktoriui V.Satui, puikiai ismokino,nekele balso kai ka darydavau netaip, viska paaiskino,labai kantrus,o pries tai galvojau ,kad niekada neismoksiu vaziuoti :)


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Arvydas Gužauskas Ramūnas Šatas Virginijus Šatas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: BKU Centras

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos