Vairavimo mokyklos ir instruktoriai 2017

Dariaus Mikulio vairavimo mokykla

6 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, Garliava, Kaunas

  • Įmonės pavadinimas: Dariaus Mikulio įmonė
  • Įmonės kodas: 160304514
  • Liepų g. 6, Garliava, Kauno r.
  • 837561438, 869927493
  • info@automotovizija.lt
Atnaujinta: prieš 1034 d.
Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Liepų g. 6, Garliava, Kauno r. (AM, A1, A2, A, B), tel.: 837561438, 869927493
Gedimino g. 42, Kaišiadorys (AM, A1, A2, A, B, C, CE), tel.: 860189246

2017/04/10

Puikiai atitinka įmonės aprašymą-tikras mokymas.Dėkoju instruktoriui D.Mikuliui už kantrybę ir ne tik puikius patarimus vairuojant,bet ir gyvenimiškus patarimus.Rekomenduoju visiems būtent šią mokyklą,na, o ir pasirinkus mokytis čia,turbūt visos avarijos pasibaigtų Kaune :P Sėkmės ir dar kartą ačiū :)

2017/03/27

Jei norit išmokti vairuoti - tai naudokitės Dariaus Mikulio įmonės paslaugomis. Čia mokoma vairuoti, aiškinamos gyvenimiškos situacijos, o ne ruošiama Regirtos maršrutams.

2017/03/20

Visiškai nepritariu Ugnės išsakytai pretenzijai. Mokėmės kartu toje pačioje grupėje. Mes visi baigėme kursus greitai, per kelis mėnesius. O tau baigti prireikė daugiau nei metų. Ir dar pretenzijas reiški, nori nemokamų pamokų :) Lyg jų automobiliai oru važiuotų.Kursus reikia baigti, o nenumoti į viską ranka. Paskui taip ir būna, kad ne save kaltinam,kad nebemokam vairuoti, o kitus ir laiko tada reikia daugiau. Mes juk lietuviai, kalti niekad nebūnam... NETIKĖKIT TOKIAIS KOMENTARAIS, DIRBA ŠI VAIRAVIMO MOKYKLA IŠ ŠIRDIES. AŠ IR MANO DRAUGAI ESAM PATENKINTI JŲ PAMOKOMIS. DIDELIS AČIŪ KAD JŪS ESATE.

2017/01/07

Pati mokykla gana jauki, tačiau visai nesiskaitoma su klientais, tarsi, kai sumoki pinigus, nebesi reikalingas. Teorijos pamokų teko reikalauti, nes sutartyje nurodyta, kad jos bus, bet be reikalavimų niekas nesiruošė jų mums dėstyti. Vairavimo pamokos su D. Mikuliu informatyvios, jomis skųstis tikrai negaliu, tačiau maršrutai ne tie patys, kaip regitroje, todėl papildomų pamokėlių tikrai reiks arba dar teks nemažai treniruotis su tėvais:) Mokytojas Petras, taip pat gana geras instruktorius, tačiau mėgstantis greičio pedalą, teks greitį labai prižiūrėti. (K. Mindaugo prospektu važiavome 80 greičiu, nes mokytojas spaudė greičio pedalą, teigė, kad reikia visaip mokėti vairuoti.)Taip išeina, mokiniai mokomi nuo pradžių nepaisyti saugaus vairavimo taisyklių. Kitai mokinei išlaikius praktikos egzaminą, duomenis nebuvo suvesti iš karto, mat direktorė neturėjo laiko. Dėl tokių klaidų buvo mėnesiui užblokuotas registravimasis į regitros praktikos egzaminą (apie duomenų nebuvimą sužinojo tik atvykus į egzaminą, todėl buvo laikoma, kad apie neatvykimą nepranešė per 24h). Savo klaidos mokykla nepripažino, o atlyginti ar skirti kelių papildomų pamokų (nes po kelių mėnesių laukimo iki egzamino, daug kas pasimiršta) niekas net nesiruošė. Mokykla esu nusivylusi, jos nerekomenduoju norintiems kokybės. Geriau sumokėti daugiau pinigėlių, negu po mokyklos baigimo dar leisti šimtus eurų papildomoms pamokoms kitoje mokykloje. Sėkmės renkantis sau geriausią vairavimo mokyklą, tikiuosi, pasirinksite teisingai :)

2013/09/24

Visad labai skeptiškai žiūrėdavau į tokias ganėtinai nedideles mokyklas. Bet draugų atsiliepimai matyt padarė savo ir pagaliau prisiverčiau išmėginti kursus Dariaus Mikulio įmonėje. Tai nedidelė, tačiau jauki vairavimo mokykla Garliavoje. Esu labai patenkinta teorijos mokytojo ir instruktoriaus mokymu, beje teoriją dėsto pats mokyklos vadovas. Išsilaikiau tiek teorija tiek praktiką iš pirmo sykio, galbūt ir sėkmė lydėjo, bet tikrai rekomenduočiau visiems šią mokyklą. O kas svarbiausia, kursai neatėmė iš manęs labai jau daug pinigų, bet davė labai daug naudos. Nuoširdžiai ačiū šiai mokyklai.

2011/04/28

Labai šauni mokykla, bent instruktorius Gediminas:) Tik geriausius atsiliepimus apie jį galiu pasakyti. Pas jį mokiausi papildomai, nes ankstesne vairavimo mokykla baisiai nusivyliau, išmokau ten važiuoti tik vienu maršrutu, net aikštelėje nebuvom normaliai (na kartą 10min buvom:D), o su juo važiavom visur - ne maršrutus mokė, o būtent VAIRUOTI įvairiose pasitaikančiose gyvenimo situacijose, labai ramus žmogus, prieš egzaminą prašiau, kad su manimi pavažinėtų, kad "apšilčiau"ir nurimčiau, nes jokie raminamieji taip neveikė kaip vairavimas su tokiu ramiu žmogumi, ir visas sunkias man vietas važiuodavom dažniau ir įvairiomis situacijomis. AČIŪ jam ir šiai mokyklai, pirmoje apturėjau tiek streso ir tokių pažeminimų, kad čia supratau, kokie vairavimo instruktoriai iš tikrųjų turi būti. Liksiu amžinai dėkinga.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Skip to toolbar