Dorkanas, Antakalnis

53 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, Vilnius

  • Mokomieji: TOYOTA AURIS,FORD FOCUS, HYUNDAI I30 AIR, VW GOLF, VW POLO, MAN TGS 18.32, RENAULT MIDLUM, YAMAHA
  • Antakalnio g. 54, Vilnius
  • 852340505
  • info@dorkanas.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 79 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vairavimo kursai mūsų mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas. Mokymosi laikotarpiu ne tik pasiruošite vairavimo egzaminams, bet ir įgausite vairavimo įgūdžių bei patirties. Todėl baigę mūsų mokyklą galėsite saugiai jaustis kelyje. Mes ruošiame A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus.

TEORIJOS MOKYMO BAZĖ

Teorijos paskaitos vyksta auditorijose, kuriose yra daug vaizdinių priemonių – magnetinės lentos su sankryžomis bei automobilių maketais, mokomasis filmas apie automobilio sandarą, pagrindines važiavimo automobiliu taisykles, manevravimą, eismo dalyvių elgesį ir pan. Geriau vieną kartą pamatyti, nei daug kartų išgirsti. Vaizdinės priemonės nuolat atnaujinamos.

Čia rasite daug stendų bei plakatų apie automobilių vairavimą, jų eksploatacijai naudojamas dalis su rekomendacijomis, kokiu būdu jas geriausiai pasirinkti.
Įrengtos kompiuterių klasės, kuriose galėsite mokytis Jums patogiu laiku. Kompiuteriuose įdiegtos 2 mokomosios programos. Nuotolinis KET mokymasis – suteikiame galimybę vairavimo mokyklos mokiniams prisijungti prie mokomosios testų sprendimo programos ir nuotoliniu būdu gilinti teorines žinias.

PRAKTINIO MOKYMO BAZĖ

Mokytis vairuoti mes siūlome tik su naujais ir techniškai tvarkingais automobiliais – Toyota Auris, Ford Focus, HYUNDAI i 30, VW Golf-6, VW Golf-5, VW Polo.

Norinčius gauti “A” kategorijos pažymėjimą mokome su motociklais YAMAHA FZ6 N, HONDA CMX 250, Kawasaki taip pat aprūpiname visa būtina ryšio įranga.

Norinčius gauti “C”, “CE” kategorijų pažymėjimą mokome su automobiliais: RENAULT
MIDLUM 270.16, MAN TGS 18.32. Tai automobiliai, atitinkantys visus Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos reikalavimus. Jeigu mokinsitės su šiais automobiliais, nejausite skirtumo laikydami egzaminą su VĮ “Regitra” automobiliais.
Norinčius gauti “D” kategorijos pažymėjimą mokome su autobusu SETRA S 215 UL.

PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS

Pradedantieji vairuotojai ir vairuotojai, kuriems atimta teisė vairuoti, norėdami baigti papildomą mokymą, mokymo įstaigoje privalo:
• ne trumpiau kaip 45 minutes individualiai su mokymo įstaigos psichologu analizuoti padarytą (-us) KET pažeidimą (-us), už kurį (-iuos) buvo taikyta administracinė atsakomybė;
• baigti ne trumpesnį kaip 45 minučių trukmės mokymo įstaigos vairuotojų mokytojo vedamą teorijos kursą;
• baigti ne trumpesnį kaip 90 minučių trukmės mokymo įstaigos psichologo vedamą psichologijos kursą;
• su mokymo įstaigos vairavimo instruktoriumi atlikti ne trumpesnį kaip 45 minučių trukmės praktinio saugaus, ekonomiško ir ekologiško vairavimo mokymą B kategorijos transporto priemone;
• išlaikyti žinių patikrinimo testą.

PROFESINIS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS (95 kodas)

• Pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti komerciniais tikslais
• Pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti komerciniais tikslais
• Periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti
• Periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti
• Vairuotojų pradinės profesinės kvalifikacijos kroviniams arba keleiviams vežti komerciniais tikslais praplėtimas

ADR MOKYMAI

•VAIRUOTOJŲ MOKYMAI
Asmuo, siekiantis tapti ADR vairuotoju, privalo išklausyti pagrindinį mokymo kursą A1 ir, jei reikia, specializuotus mokymo kursus A2, A3

•SAUGOS SPECIALISTŲ MOKYMAI
Įmonėje, kuri veža pavojinguosius krovinius ar atlieka su tuo susijusį pakavimą, krovimą ar pripildymą, privalo būti paskirtas bent vienas pavojingųjų krovinių vežimo saugos specialistas, atsakingas už pagalbą įmonei vykdant tokiai veiklai būdingos rizikos žmonėms, turtui ir aplinkai prevenciją.

Su mumis galite susisiekti:

http://www.dorkanas.lt
https://www.facebook.com/Dorkanas
https://plus.google.com/+DorkanasLtvairavimomokykla

Filialai
Antakalnio g. 54, Vilnius, tel.852340505
L. Asanavičiūtės g. 17, Vilnius, tel.852631414
Savanorių pr. 65, Vilnius, tel.852389090
Ateities g. 1F, Vilnius, tel.852374378
Gabijos g. 40, Vilnius, tel.852635491
Vasario 16-osios g. 7, Varėna, tel.867950404

2018/09/13

Super mokykla! Nuostabus personalas. Ačiū instruktoriui Ričiardui už suteiktas praktines vairavimo žinias ir išugdytus įgūdžius. Rekomenduoju!

2018/09/04

Ruošiausi A kategorijos egzaminui. Instruktorius Tautvydas Slavinskas. Labai rekomenduoju, puikus instruktorius :) Išlaikiau iš pirmo karto.

2018/08/25

Nenusivyliau pasirinkusi sia mokykla, lazdynu filiala, labai malonus personalas bei labai geras ir kantrus instruktorius Tomašas. Tiek teoriją tiek praktini vairavima islaikiau is pirmo karto. :)

2018/06/21

Šoviau arčiausiai namų ir pašoviau tiesiai į dešimtuką :) Puikus aptarnavimas, labai draugiški, malonūs ir profesionalūs dėstytojai. Rekomenduoju visiems, ypatingas ačiū administratorei Eglei ir vairavimo dėstytojui Ričardui!

2018/06/20

Rekomenduoju visiems instruktoriu Roberta Jureviciu is Dorkano. Vienas geriausiu mano mokytoju, ne tik kalbant apie vairavima - kantrus, nuraminantis, komunikabilus, empatiskas, su puikia mokymo strategija. Tave ne is karto imeta nuo pirmos pamokos i sudetingas situacijas, bet palaipsniui. As, realiai niekada gyvenime nevairaves, per 2 menesius ismokau puikiai vairuoti ir siandien islaikiau Regitra. Visiska pagarba!

2018/05/29

Ačiū už teorijos ir praktikos kursus! Teoriją ir praktiką išsilaikiau iš pirmo karto. Dėkui didelis praktikos mokytojui, Vytautui, už kantrybę, sėkmės :)

2018/05/17

Tik geriausi atsiliepimai, labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą. Personalas - 10 balų, pozityvūs ir savo darbą puikiai išmanantys darbuotojai, kurie visada padės ir padrąsins. Administratorė Dovilė be galo maloni ir draugiška, visuomet visus pasitinka su šypsena, Stanislav puikiai išmanantis savo darbą, kantrus ir viską iki smulkmenų paaiškinantis vairavimo instruktorius. Ačiū jums už viską! :)

2018/04/25

Mokiausi Pašilaičių filiale, teorijos pamokos buvo aiškios, mokytojas akcentavo svarbiausius punktus, administratorė maloni ir paslaugi, o vairavimo instruktorius Ričiardas labai geras, sąžiningas, aiškiai paaiškindavo visas klaidas, malonus ir vairuojant buvo rami, gera atmosfera. Viskas išlaikyta iš pirmo karto, didelis ačiū šio padalinio komandai ir sėkmės toliau darbuose!

2018/03/25

Vairuoti mokiausi Varėnoje. Labai maloni administratorė Inga Petrauskienė atsakė į visus rūpimus klausimus. Rolando Petrušio dėstomos teorijos pamokos tikrai nebuvo nuobodžios, dėstytojas puikiai moka jas paįvairinti savo patirtimi bei įdomiais faktais! Esu be galo dėkinga vairavimo instruktoriui Gintarui Širvinskui. Kantriai paaiškino klaidas ir dirbo profesionaliai. Esu labai patenkinta ir tikrai rekomenduoju rinktis šią mokyklą!

2018/03/06

Esu labai dėkinga DORKANO komandai. Patys geriausi atsiliepimai apie Jūsų personalą Pašilaičių filiale. Administratorė labai maloni ir paslaugi. Teorijos dėstytojas nuosekliai ir su paprastais pavyzdžiais lengvai perteikia teorijos žinias. Didžiausias ačiū vairavimo instruktoriui Ričiardui Martišiūnui, puikiai išmanantis savo darbą ir negailintis pastabų bei patarimų mokytojas.

2018/03/04

Teko lankyti vairavimo kursus "Dorkanas" mokykloje Antakalnyje. Labai patiko, teoriją dėstė dėst. Ričardas, puikus dėstytojas, visa teorija buvo sukramtyta ir paaiškinta, visos svarbios detalės buvo paaiškintos ir užakcentuotos. Praktinio vairavimo pamokos buvo pas instruktorių Olegą Vorobjevą. Tai labai geras dėstytojas, kantriai išaiškino ir išmokino nuo nulio vairuoti. Visas tiek pagrindinis mokymas, tiek pora papildomu pamokų prieš Regitra užtruko nuo 2017 m. spalio pradžios iki 2018 m. kovo 2 d. Visiems rekomenduoju.

2018/01/15

Dalis internete paliktų atsiliepimų paskatino rinktis Dorkaną. Tad galiu tik paantrinti - išties gera mokykla. Mokiausi Antakalnio filiale. Papuoliau pas Ričardą Lukšį. Puikus lektorius. Pamokos anaiptol ne vien apie ženklus ir taisykles. Daug akcentų apie saugumą, kaip vengti pavojingų situacijų ir pačiam jų nesusikurti. Kiek yra tekę klausyti iki tol - šioje mokykloje išklausiau efektyviausius pirmosios pagalbos kursus. Instruktorius išbandžiau du. Pirmą teko pakeisti dėl jo riboto darbo laiko. O kai papuoliau pas Marių Žvironą, supratau, kad baimės vairuoti kaskart vis mažiau ir vis geriau imu jausti mašiną. Begalinės kantrybės ir užkrečiančios ramybės žmogus. Maniau, kad atbulom važiuoti niekada neišmoksiu vairuoti. Bet taip sugeba paaiškinti, kad neišmokti negali:) Pirmose pamokose neperkrauna informacijos. Viskas palaipsniui ir po truputį. O tada kartoji ir šlifuoji, kur dar reikia padirbėti. Tada dar ką nors prideda. Man labai tiko ir patiko. Nors maniau, kad vairuoti ne man, bet pasirodo - galiu:)
Ir administracija profesionaliai dirba.

2017/12/28

Puiki vairavimo mokykla, instruktorius Tautvydas Slavinskas mandagus ir draugiškas, rekomenduoju :)

2017/11/23

Profesionalus teorijos mokytojas Mindaugas Balsys užtikrino ne tik pilnavertį pasiruošimą teorijos egzaminui, bet ir ateityje laukiančiam vairavimui, ne tik sausa teorija, bet ir įdomiomis įžvalgomis padėjo suprasti esimo keliuose charakteristiką.
Vairavimo mokytojas Aloyzas Janulis taip pat profesionaliai padėjo pasiruošti Regitros vairavimo egzaminui, padėjo atsakyti į visus kilusius klausimus ir per vairavimo praktikai skirtas valandas puikiai išmokė visko, ko gali prireikti vairuojant.
Taip pat labai maloni administratorė Dalia, visada pasiruošusi padėti.
Puiki mokykla, rekomenduoju visiems.

2017/11/23

Nuostabi mokykla. Galvojau, jog ilgai kankinsiuos besimokydamas vairuoti, bet atejes i dorkana, supratau, kad tai nera taip jau sunku. Nuostabus mokytojas V. Butenas!

2017/10/23

Džiaugiuosi kad pasirinkau būtent šią mokyklą, kursai ėjo sklandžiai, vairavimus organizavo 2 kart per savaitę, man patogiu laiku, instruktorius viską išdėstė aiškiai ir nuosekliai, nekildavo kokių nors neaiškumų, mokyklinį egzaminą išlaikiau iš pirmo kart., baigiau kursus ir manau esu puikiai paruošta regitros egzaminui. Na o didelį dėkui pasakyt norėčiau Naujamiesčio filijalo administratorei Daliai, tikrai vienas iš šilčiausių žmonių kokių tik esu sutikus, na o instruktoriui Tautvydui esu labiausiai dėkinga už įgūdžius ir puikiai pravestus vairavimo kursus, beto jis išties draugiškas ir šiltas žmogus tad ir kursai nepraėjo nuobodžiai :)

2017/09/04

Puiki komanda, džiaugiuosi baigęs kursus čia :)

2017/05/21

Rekomenduoju visiems. Mandagus, profesionalus kolektyvas. Puikus teorijos dėstytojas Ričardas. Ypatingai džiaugiuosi vairavimo instruktoriumi Mariumi. Labai kantrus ir dėmesingas. Už vairo nesėdėjus niekada prieš pradedant mokyklą ir visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto.

2017/05/16

Labai dėkinga už profesionalų mokymą.

2017/05/05

Esu labai nusivyles A kategorijos mokymusi „Dorkanas“. Mokiausi teoriją eksternu, tad čia neturiu ką pasakyti, tik tiek, kad jų naudojama klausimyno programa internete yra nepatogi, neišsamūs atsakymai.
Bet, kad bus taip blogai su praktika tikrai negalėjau tikėtis... Itin neprofesionalus požiūris į klientą ir jo lūkesčius. Pamokos metu toje pačioje aikštelėje važinėja 3-4 motociklai, instruktorius vienas visiems, individualių komentarų ar priežiūros minimaliai. Turi laukti eilėje, kol gausi proga daryti vieną ar kitą pratimą. Aikštelės būklė – apgailėtina: pilna nelygumų, nužemėjimų, smėlio ir purvo, kartais pašalinis transportas trukdo važinėti. Komentarai apie pratimų teisingą darymą – skurdūs. Instruktorius pats niekada neparodė pavyzdžio kaip reiktų gerai važiuoti. Naudojamos ryšio priemonės kalbėjimui mieste prastos būklės, labai traška, sunku suprasti komandas. Praktika mieste, nors negalima to vadinti praktika, truko 3 kartus po +-15min(ilgiau nevalia, reikia grįžti pas likusius mokinius), vilkpėdės plente, naudos iš to nedaug (važiuoti tiesiai nereikia daug sugebėjimų). Ir vėlgi, komentarų apie tavo važiavimą ir klaidas minimaliai. Iš instruktoriaus pusės jokio entuziazmo.
Reziumuojant galiu pasakyti, kad A kategorijos vairavimo kursai Dorkano mokykloje veikia tokiu principu: tu duodi mums bapkes, mes tau – išrašą, kad gali laikyti egzaminą regitroje. Aš tikėjausi visiškai kitko iš mokyklos, kuri save laiko „viena iš pirmaujančių vairavimo mokymo paslaugų teikėjų“...

2017/05/03

Labai gerai paruošia egzaminams! Rekomenduoju!

2017/04/26

Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią mokyklą!
Mokiausi karoliniškėse, tai galiu tik pagirti personalą už pagalbą, puikią atmosferą mokymuisi. Rinkausi laikyti eksternu, tačiau tuo pačiu sulaukdavau gerų patarimų, paaiškinimų jei ko nežinodavau spręsdamas teorijos testus. Praktikos pradžioje turėjau nemažą baimę vairuoti, nes to niekad anksčiau nebuvau daręs, tačiau instruktorių dėka išmokau ją įveikti ir laisvai jaustis kelyje, gavau naudingų patarimų, kurie reikalingi ne tik egzamino išlaikymui, bet ir praktiniam, saugiam važiavimui mieste. Rekomenduoju! :)

2017/04/23

Superinė mokykla :)
Teorijos dėstytojas Leopoldas Seibutis viską puikiai išaiškina, į bet kokius klausimus atsako labai išsamiai, su praktiniais pavyzdžiais. Ypatingas AČIŪ instruktoriui Mariui Žvironui - nuostabus žmogus ir instruktorius, kuris deda visas pastangas, kad iš mokinio paruoštų puikų vairuotoją. Niekada nekelia balso, viską aiškina ramiu tonu, aptaria daromas klaidas bei pataria, kaip tų klaidų išvengti ateity.
Negalima nepaminėti ir nuostabių administratorių - Lauros ir Rūsnos, kurios visada tave pasitiks su šypsenomis ir gera nuotaika, visada palaikys ir išspręs bet kokias kilusias problemas ar klausimus.

2017/04/14

Suteikiama visa reikiama informacija, atsakoma į visus kylančius klausimus, net smulkiausius ir kvailiusius, kad neliktų jokių spragų. Patenkintas ir dėkingas!

2017/03/27

Mokykla likau labai patenkinta. Personalas draugiškas ir mandagus. Nebuvo jokių problemų nei su teorijos, nei su praktikos pamokomis, visada pakonsultuodavo ir atsakydavo į visus klausimus. Labai dėkinga praktinio vairavimo instruktoriui už kantrų ir nuoseklų mokymą ir malonų bendravimą. Rekomenduoju :)

2017/03/15

Mokyklą baigiau 2017 03 14. Labai džiaugiuosi savo sprendimu! įtin profesionalūs instruktoriai, labai ramiai į viską reaguoja, niekuomet nėra baisu jų teirautis, klausti iškilus neaiškumams. Administratorės visuomet nusiteikusios padėti. O teorijos pamokos niekad neprailgdavo dėl gero mokytojų humoro jausmo. Kad ir į kurį filialą eitumėt - papulsit į geras rankas. Rekomenduoju ;)

2017/03/15

Mokykla tiesiog SUPER! Mokiausi Antakalnio filiale, teorijos dėstytojas išaiškina viską detaliai bei suprantamai, o ir pamokos niekada nebuvo nuobodžios. Taip pat didelis AČIŪ instruktoriui Mariui Zarembai, kuris išmokino mane vairuoti, bei jaustis prie vairo saugiai ir užtikrintai. Didelis AČIŪ visam DORKANO kotektyvui.

2017/01/24

Begalo džiaugiuosi, kad apsilankiau ir užsirašiau būtent čia! Administracija, instruktorius ir teorijos dėstytojas yra puikūs žmonės! Vienas malonumas buvo čia mokytis! Ačiū Dorkano komandai, kad išmokėte ir padėjote! Geriausia vairavimo mokykla!!

2016/12/08

Ačiū mokyklai už kompetetingus dėstytojus/instruktorius, visad malonias administratores ir greitą pagalbą visais klausimais. Teoriją bei praktiką mokykloje ir regitroje išlaikiau iš pirmo karto, dėl to labai džiaugiuosi ir esu dėkinga Jums! Jokių priekaištų, o Robertas Jurevičius toks vienintelis. Nežinojau kuo baigsis pradžioje, bet galiu pasakyt, jis žino ką daro, klausykit ir jokios regitros nebus baisios. Ačiū jam! Dėl teorijos šiek tiek kitokia mano nuomonė, buvau pas Lukšį du kartus pamokose, bet to užteko, nes moralizavimo ir gąsdinimų buvo daugiau nei kalbų apie KET. Tikrai mažiau laiko užima teoriją pasiruošti patiem. Čia, be abejo, tik mano nuomonė, visi esme skirtingi. O šiaip, linkėjimai kolektyvui, buvo malonu ir džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą <3

2016/11/03

Dėkoju šios mokyklos darbuotojams - administratorėms, teorijos mokytojui, ypatingai instruktoriui Gintarui Širvinskui, kuris sudėtingus dalykus mokėjo perteikti paprastai ir aiškiai, kantriai paaiškindavo man mano klaidas, kartais pagalvodavau, kad savo nuolatiniais besikartojančiais klausimais išvesiu iš kantrybės, kartais pasijusdavau beviltiškai, tačiau jo profesionalumo bei geranoriškumo dėka įgijau pasitikėjimo ir drąsos, išmokau pagarbiai ir atsakingai žiūrėti į tai kas vyksta keliuose, nes esame visi atsakingi vieni už kitus.

2016/09/29

Labai dziaugiuosi kad pasirinkau sia mokykla ,mokiausi vairuoti autobusa ,esu moteris ,bet su tokiais nuostabiais mokytojais sunku nebuvo ,administratores labai malonios ,visada su sypsena ,kompetentingai atsako i visus klausimus ,visada domejosi kaip sekasi ,malonu buvo bendauti ,teorijos mokytojas buvo Ricardas Luksys ,nuostabus ,kompetentingas ,suteikiantis daug ziniu ,atsako i visus klausimus, isaiskina taip kad neimenoma nesuprasi D kategorija moteriai yra nelengva ,taciau viska puikiai paaiskina ,vairavimo instruktorius Serapinas Simonavicius labai kantrus, ramus ,isaiskina viska iki smulkmenu ,manau kad egzaminus jo mokiniai islaiko is pirmo karto ,esu labai dekinga visiems.

2016/09/21

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. Ją baigiau 2016 rugsėjį Antakalnyje. Teorijos pamokos šimtu kartų pranoko mano lūkesčius, buvo labai įdomios ir suteikė tikrai geras teorines žinias. Ačiū teorijos dėstytojui Mindaugui Balsiui. Mokiausi vairuoti su Volkswagen golf 5. Mano instruktorius buvo Gintaras Sušinskas. Puikus ir kompetetingas specialistas, suprantamai išaiškino visas mano klaidas, buvo labai kantrus, kai ne viskas iš pirmo karto pavykdavo ir tikrai gerai išmokino vairuoti bei paruošė įgūdžių ir elgsenos patikrinimo egzaminui. Labai didelis ačiū Jum instruktoriau. Ačiū Dorkanui.

2016/09/18

Prasta mokykla, niekam nerekomenduoju, nebent turite daug nereikalingu pinigeliu ir galite tai sau leisti ...teoriniai mokymai vyko sklandziai ir mokytojai geri, bet apie instruktorius ir ju politika galiu mineti tik blogais zodziais.... Si mokykla nelanksti, jeigu norite pavazineti regitros masrutiniais keliais is kokio Antakalnio padalinio teks atverti placiai pinigine, nes skaiciuos kaip 4akademines valandas....Per pagrindinius i paketa iskaiciuotus vaziavumus, net nesitikekite vairuoti savarankiskai, nebent jeigu pats kada kur nors praktikavotes, nes instruktorius pasakys jog per 30akademiniu valandu pradedantysis nuo 0 niekaip neismoks....Sios mokyklos tikslas kuo daugiau begaliniu papildomu pamokeliu, nes zino jog ir norint bandyt regitroje laikyt be islaikyto mokyklinio egzamino nepavyks.... Si mokykla irode man jog negalima pasitiket ale geros mokyklos vardu ... perejau i kita mokykla AUTOEKSTERNA siems zmonems as esu begalo dekinga, greitai profesionaliai lanksciai be sankabos laikymu ismoke mane per kelias savaites ir islaikiau egzamina is pirmo karto .... Nors sios mokyklos instruktorius norejo nutesti dar keliems menesiams i prieky su papildomom pamokom.... Patariu visiems eiti ne i tokias zinomas mokyklas, bet su puikiais instruktoriais.

2016/09/17

Labai gera mokykla, malonus aptarnavimas, pasitinka visada su sypsena:) Vairavimo instruktorius Rimantas Burda pats geriausias!!!!!

2016/08/24

Esu dėkinga Dorkanui ir didelis ačiū! Visiems siūlyčiau pasirinkti šita vairavimo mokykla.Taip pat noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Sauliui Snitkai už gera mokyma ir kantrybe.Administratorės taip pat šaunios ir malonios.

2016/08/18

Baigiau vairavimo mokyklą „Dorkanas“ Varėnoje. Ši mokykla paliko geriausius įspūdžius. Vairavimo instruktorius ir teorijos paskaitų dėstytojas Rolandas Petrušis yra labai puikus mokytojas. Jis dėstė teorija taip įdomiai, kad nenorėdavau palikti jo pamokų. Vairuoti su juo irgi buvo smagu, tik bėda yra su mašina. Administratorė Beata - yra labai mandagi bei puiki ir padeda visiems tada, kai konors nesupranta. Esu labai patenkintas šia mokykla.

2016/08/15

Pats irgi baigiau šią mokyklą, dėstytojas buvo Romualdas Leopoldas Seibutis, labai smagios teorijos pamokos, turi gerą humoro jausmą, gerai išaiškina viską iki smulkmenų, labai patiko. Vairavau pas Vitalijų Urboną, irgi labai supratingas žmogus, puikiai mane išmokė valdyt automobilį, regitroj iš pirmo karto išsilaikiau jo dėka ir šiaip būdavo su juo apie ką pašnekėt vairuojant. Bendrai tariant man tai buvo nuostabi mokykla, nebrangi ir dar arti namų.

2016/08/08

Baigiau vairavimo mokyklą ,,Dorkanas'' Antakalnyje. Buvau patenkinta nuo pat pirmų pamokų. Mokytojas, kuris dėstė teoriją, buvo žmogus, kuris sugebėjo išaiškinti viską nuo A iki Z labai detaliai, suprantamai, gyvenimiškai. Instruktorius Marius buvo pats nuostabiausias, koks tik begalėjo būti vairavimo instruktorius- kantrybė, gera nuotaika, visuomet ramus tonas, visada iš automobilio išlipadavau su geromis emocijomis bet jei ir diena būdavo nenusisekusi. Visiems tariu didelį ačiū - adminisracijai ir mokytojams. Į tokią vietą net norisi sugrįžti, nors egzaminai ir išlaikyti. Ačiū jums už jūsų geras širdis, lūkesčius, pastangas dėl savo mokinių, profesionalumą. Esu labai patenkinta ir visiems, norintiems išmokti vairuoti, linkiu lankyti tik šią mokyklą!

2016/08/08

Mokiausi Dorkano mokykloje Karoliniškėse. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. Viskas buvo suorganizuota profesionaliai, personalas labai malonus, tiek terijos dėstytojas, tiek instruktoriai savo darbą atliko puikiai. Jeigu ieškote mokyklos, kuri Jumis pasirūpintų profesionaliai ir nuoširdžiai - rekomenduoju būtent šią.

2016/07/04

Dorkanas (antakalnyje) pats maloniausias ir paslaugiausias kolektyvas! Visada su sypsena ir pasirenge padeti. Nuosirdziai dziaugiuosi, kad pasirinkau sia mokykla.
Instruktorius Marius -kantrybe gelezine, puikiai moka paaiskinti ir gali pakartoti n kartu, kol zmogus suprasi. Rekomenduoju!

2016/05/05

Darbuotojai - tikri profesionalai! Vos tik atėjau užsirašyti mokytis vairuoti, iškart supratau, kad ten pataikiau. Administratorė Beata šiltai pasitinka kiekvieną, norintį pradėti mokytis vairuoti "Dorkane". Tai, žinoma, sudaro malonų įspūdį. Svarbiausia, jog tas įspūdis ir išliko iki, pavadinkim, mokyklos pabaigimo. Teorijos dėstytojas ir vairavimo instruktorius Rolandas Petrušis yra nežmoniškai linksmas žmogus. Galvojau, kad per teorijos paskaitas bus nuobodu, bet patikėkit - Rolandas viską moka viską pateikt taip, kad juoko dozė bus garantuota visai savaitei. Su juo rasti bendrą kalbą nėra sunku - išgirsit daug įdomių, linksmų, nuotaikingų istorijų. Labai smagu klausyti pasakojimų - taip nebūna jokios įtampos vairuojant. Vienintelis minusas šioje įmonėje yra tas, kad Varėnos filiale galėtų būti ir naujesni automobiliai. Būtų laikas nupirkti naujus, nes jau eilę metų matau tuos pačius du geltonus VW Polo, sukančius ratus aplink Varėną. Patariu pasirinkt mokytis vairuoti būtent čia, neprašausit!

2016/04/27

Vairavimo mokykloje "DORKANAS" (Varėnos filiale) teikiamos paslaugos, jų kokybė bei dirbantis personalas paliko tik geriausius įspūdžius. Administratorė Beata - nuostabi, viską išaiškina taip greitai ir aiškiai, kad net nekyla jokių klausimų. O vairavimo instruktorius ir teorijos paskaitų dėstytojas Rolandas Petrušis išvis nerealus! Nebūčiau pagalvojusi, kad teorija gali būti taip įdomiai išdėstyta, jog neklausyti tiesiog neišeina. Tik gaila, kad automobiliai ne kokios būklės ir vairavimo instruktorius Rolandas Petrušis per daug geras ir kvalifikuotas instruktorius, kad vairuotų tokius automobilius, o tuo labiau mokintų vairuoti kitus.

2016/01/27

Pernai lankiau teorijos kursus, R.Lukšio dėstymo maniera tikrai patiko. Aiškino taip, kad prieš tai net nežinojusi, ką reiškia "stovėti negalima" ženklas, viską suprasdavau ir įsimindavau.
Praktikos instruktoriumi buvo duotas man Vakarijus Putna, labai griežtas, daug reikalauja, nuo pat pirmos pamokos reikalauja, kad viskas būtų taip, kaip reikia. Pripratino, kad į viską reikia kreipti dėmesį. Paskui perėjau pas Robertą, nes norėjau toliau mokytis su automatine dėže. Atsipalaidavęs gerąja prasme, kantrus, visada viską paaiškina ir pakartoja, kiek reikia.
Sutiksiu su vienu iš prieš tai rašiusiu, administratorės Dorkane (mano atvėju, Antakalnio filiale) labai malonios ir su gera nuotaika visada.

2016/01/05

Štai ir aš patekau į vairuotojų "gretas" )) Taigi parašysiu ir aš keletą žodžių apie "DORKANAS" mokyklą.Labai puiki mokykla ir šilta atmosfera :) . Tikrai puikus aptarnavimas.Administratorės labai malonios,visada pasiteirauja kaip sekasi,ar viskas gerai.Gal ir smulkmena,bet malonu, pavaišina kava ir saldainiais.Beto, dėl ko rekomenduočiau Dorkaną, tai dar ir dėl to kad turi naujas mašinas ir taikosi prie Regitros transporto priemonių. Tikrai labai puikiai paruošia nes mokytis vairuot pradėjau visai nuo nulio Man asmeniškai patiko toks bendravimas, ir aš tikrai dėkinga instruktoriui už kantrybę ir suteiktas praktines žinias, kurios padėjo išlaikyti egzaminą.

2015/12/14

Pasirinkau šią mokyklą rekomendavus draugams ir tikrai nenusivyliau. Labai patiko teorijos paskaitos su Darium, diskutuodavom įvairias situacijas, ko pasekoje buvo lengviau įsiminti taisykles, o instruktoriui labiausiai esu dėkinga už begalinę kantrybę ir mano baimių įveikimą. Man asmeniškai vairavimo pamokų reikėjo daugiau, bet užtat dabar drąsiai važinėju savarankiškai ir regitroj nepatyriau didelio streso, nes žinojau, kad moku.
Linkėjimai instruktoriui Jevgenijui ir kolektyvui :)

2015/12/04

Kaip ir dauguma mano pažįstamų baigiau šią vairavimo mokyklą ir esu labai patenkinta! Teorijos ir praktikos egzaminai Regitroje išlaikyti iš pirmo karto! Teorijos dėstytojas nepalieka neatsakytų klausimų, į paskaitas ėjau su malonumu. Mano instruktorius buvo Marius Žvironas, tik geriausi atsiliepimai. Instruktorius tikrai atsidavęs savo darbui, kantrus, kvalifikuotas ir geba savo žinias perteikti mokiniams. Išmokė ne tik pravažiuoti keliais maršrutais, o saugiai jaustis kelyje.
Rekomanduoju visiems šią mokyklą!

2015/11/29

Tikrai nerekomenduoju šios vairavimo mokyklos! Ją mano sesuo "baigė" prieš keletą savaičių... Tiksliau neapsikentusi vairavimo instruktoriaus Gintaro Širvinsko abejingumo ir tendencingo skatinimo imti papildomas vairavimo valandas perėjo į kitą mokyklą, kur per 6 akademines valandas pas kompetentingą instruktorių išmoko daugiau nei per visas prieš tai turėtas valandas Dorkane ir sėkmingai išsilaikė egzaminą Regitroje. Pradedant nuo pradžių, ši mokykla, kaip ir Driveris, yra labiau pinigų kalykla, o ne vairavimo mokykla. Teorijos klausimai specialiai skiriasi nuo tų, kurie pateikiami Regitroje tam, kad būsimieji vairuotojai susikirstų ir mokėtų papildomai už kiekvieną perlaikymą. Tad mano sesuo nebaigusi teorijos kurso vairavimo mokykloje savarankiškai nuėjo į Regitrą ir teorijos egzaminą išsilaikė pati. Su vairavimo mokymu visai tragedija - instruktorius Gintaras Širvinskas tai vėluoja, tai užsimano į tualetą, tai turi pakalbėti telefonu, tai turi paimti savo sūnaus automobilio detales ir jam nuvežti, tai nusivalyti automobilio langus (7 min.), o atliekant visus šiuos reikalus prarastas laikas nekompensuojamas. Negana to, vairavimo pamokos metu instruktorius visiškai abejingas, jam turbūt atrodo, kad automobilį vairuoja keliolikos metų vairavimo stažą turintis jo kolega, o ne jauna mergina, kuri dar tik mokosi vairuoti, todėl vairuojant jai reikia dažnai paaiškinti, kokius veiksmus ir kaip atlikti, o ne palikti vairuoti vieną - bet čia tvarka kitokia - tam skirtos papildomos mokamos vairavimo pamokos. Taip pat per vairavimo pamokas stengiamasi net nesiartinti prie Regitros maršrutų - tam skirtos papildomos mokamos pamokos. Ir tai ne tik mano sesers nusiskundimai. Kadangi savo darbovietėje dirbu dideliame kolektyve, paklausinėjus bendradarbes paaiškėjo, kad didžioji jų dalis mokėsi vairuoti būtent populiariausiose vairavimo mokyklose - Dorkane bei Driveryje ir visos susidūrė su tokia pačia sistema: arba ėmė ~10 papildomų akademinių valandų, per kurias buvo galiausiai nuvežtos į Regitros maršrutus ir joms viskas buvo paaiškinta taip, kaip reikia, arba turėjo pereiti į kitas mokyklas, kur instruktoriai suprato, kad jaunam vairuotojui reikia viską smulkiai išaiškinti, taip pat važinėjo būtent Regitros maršrutais, o ne Vokiečių gatve. Mano sesuo palikusi Dorkaną perėjo į nedidelę vairavimo mokyklą, kuri nedarė komercijos iš papildomų valandų, o stengėsi suteikti visas žinias per bazinį kursą. Tad tiems, kurie nenori mokėti dvigubai, tikrai rekomenduoju nepasimauti ant Dorkano kabliuko ir pasiieškoti mažesnės, ne tokios žinomos vairavimo mokyklos. O jei jau užkibote, nebijokite nutraukti sutarties ir ieškoti kokybiškų paslaugų kitur ;)

2015/11/19

Labai draugiški mokykluos darbuotojai, kompetetingi dėstytojai ir instruktoriai. Katik baigiau mokyklą, net nereikėjo imti papildomų pamokų. Instruktorius Rimantas Burda viską gražiai paaiškina, dažnai duoda tau pačiam galvoti ir jam svarbu, kad tu pats suprastum savo klaidas. Jeigu sugebi mąstyti ir įdėti pastangų vairuojant tai jokių problemų nekils. Ačiū Dorkanui.

2015/11/11

Nerekomenduoju sios mokyklos, instruktoriams svarbiausia, kuo daugiau pamoku ispesti mokamu is mokiniu, vaziuodavome visada i antkalni kad isntruktorius atiduotu kazkokius dokumentus ir prasededavau masinoj kokias 15 min vien jo laukdama, mokykla prasta, ypac gerosios vilties filialas, tragedija.

2015/10/04

Mokiausi A kategorijai, intruktorius ir darbuotojos buvo neblogos, tačiau motociklai prastos buklės. Dalykas kuris yra labai svarbus ir buvo ypač prastas tai mokymosi vairuoti aikštelė. Jos esfaltas labai duobėtas, pilna slidaus purvo ir akmenukų ant kurių labai lengva paslysti ir susižaloti. Aš nukritau ir neužsigavau, tačiau kitiems gali labiau nepasisekti.

2015/09/29

Su A kategorija labai prastai.
Motociklai griuvenos, su instruktorium nesusišnekėt, aikštelė maža, susigrūdimas...
Teko keisti mokyklą.

2015/09/07

Mokyklą baigiau prieš keletą dienų, teoriją laikiau eksternu, o praktiką atlikau pas instruktorių Robertą Jurevičių. Patys geriausi atsiliepimai. Kantrus, ramus ir kompetetingas, puikus pedagogas. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju šią mokyklą.

2014/10/04

Šią mokyklą baigiau 2014 metų vasaros pabaigoje, Antakalnyje. Turėjau teorijos pamokas su grupe, ačiū teorijos dėstytojui R. Lukšiui, už įdomias pamokas, tvirtą teorijos žinių suteikimą! Teorija regitroj išlaikyta iš pirmo karto! Praktininis važiavimas šioje mokyloje. Pasirinkau Hyundai i30 su instruktoriumi Gintaru Širvinsku. Itin savo darbui atsidavęs žmogus, visada pataria, pakartoja tiek kartų, kiek reikia, niekada nesinervuoja, žodžiu nuostabus instruktorius! Pravažiavimų laukdavau kaip vaikas Kalėdų, nes nuo pirmos pamokos dingo visos baimės važiuoti, dabar su nekantrumu laukiu Regitros egzamino, kuriam jaučiuosi pasirengusi. Vienu žodžiu, tikrai siūlau rinktis šią mokyklą, tiesa nežinau kitų instruktorių, tačiau G. Širvinskas paruoš tikrai tiek morališkai, tiek fiziškai savarankiškam važiavimui :) p.s. taip pat malonus personalas :)


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Arvydas Navanglauskas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Dorkanas“
  • Įmonės kodas: 123814525

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos