Draiveris, Pašilaičiai

7 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, B, C, CE, D, Vilnius

  • Mokomieji: Toyota Auris, Ford Focus, YAMAHA XJ6-N, DAF XF
  • Laisvės pr. 123, Vilnius
  • 852736708, 863099998
  • pasilaiciai@draiveris.lt
Atnaujinta: prieš 314 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
	
B kategorija
Mechaninė greičių dėžė: 518 € ("eksternu" 508 €)	
Automatonė greičių dėžė: 538 € ("eksternu" 528 €)	

BE kategorija
398 €

2017-08-30
Darbo laikas:
I-IV nuo 9:00 iki 18:00. V nuo 9:00 iki 17:00. Pietūs nuo 13:00 iki 14:00

2017/12/17

Labai likau nepatenkinta šios mokyklos laisvės pr. 123 darbu. Teorijos pamokos dar nieko, bet praktikos dalis siaubinga. Turėjau du instruktorius ir vienas iš jų išvis turėtų būti išmestas iš darbo dėl jo neprofesionalumo, mokymo būdų. Antrasis instruktorius nesuteikė jokių žinių, nesakė, kad darau klaidas visas 15 pamokų, vėliau teko sužinoti iš kitų žmonių, kad kai kurių dalykų negaliu daryti ir juos darydama neišlaikyčiau regitros egzamino. Ir gandai apie draiverį dirbantį dėl piningų- visiška tiesa!! Man pačiai, mano draugui iš kito vilniaus filialo(kalvarijų g.) per egzaminą buvo taip sunku, reikėjo daryti manevrus kurių net nesimokėm ir kai neišlaikėm, ir paklausėm kada galime užsirašyti dar kartą egzaminui laikyti, tiek man, tiek draugui buvo “patariama gal papildomų pamokėlių”. Iš karto suprantama, kad nori pinigų, nes prieš egzaminą sakė, kad gerai vairuoju, tikrai dėmesinga, atidi. Žodžiu, tikrai niekam nerekomenduoju, labai prasti instruktoriai, pati įmonė turi labai daug minusų.

2017/10/28

Sveiki,
Mokausi filiale Laisvės pr. 123. Esu labai patenkinta tiek teorijos, tiek praktikos pamokomis. Teorija paaiškinama labai suprantamai ir aiškiai :-) O praktikos instruktorius Rimantas tikrai labai superinis, turintis daug kantrybės, sugeba paaiškint taip ir tiek kartų, kol supranti, visada geros nuotaikos. Su dideliu noru eini į vairavimą ;-) Tikrai fantastiškas instruktorius :-) Dėl mokyklos nesigailiu ją pasirinkus :-)

2017/10/09

Ačiū geriausiam instruktoriui Rimantui Navickui!!! Už auksinę kantrybę bemokant mane.Visada pasitinka su gera nuotaiką ir naujais iššūkiais! Tai labai paprastas žmogus, su kuriuo nuo pat pirmos pamokos buvo paprasta bendraut. Į jo pamokas eidavau su dideliu noru ir plačia šypsena, niekada nepakels  balso, jei ką blogai padarau, paaiškindavo, net gi braižė ant lapo, aiškino tol kol supratau.  Daug juokaudavom, bet tai tik buvo dar smagiau važinėti! Visi patarimai, pastabos tik į naudą! Tikrai rekuomenduoju 100%.

2017/09/06

Didelis aciu vairavimo instruktoriui Rimui, kuris visada pasitika su sypsena ir gera nuotaika. Manau, kad man pasiseke tiek su teorijos, tiek su vairavimo instruktoriais, nes informacija aiskina suprantamai :) Nesigailiu, kad atejau mokintis butent i sita mokykla.
Del administratores darbo neturiu nieko blogo pasakyti, man pasirode miela, visada atsakydavo i klausimus.

2017/08/08

Vairavimo mokykla šauni. Teorijos destytojas taip pat labai šaunus, detaliai viskas buvo išaiškinta ir laikant teorijos egzaminus mokykloje bei regitroje problemu neiškilo. Tačiau administratorės arogantiškumas yra virš visko. Toks vaizdas, kad ji ateina čia...atsiprašant...prastumti laiko.
Vairavimo instruktorius susitraumavo ir negalėjo vykdyti praktikos pamokų, na tai kaip ir normalus dalykas, visi mes esam žmonės, na bet laikas eina ir visos buvusios praktikos pamokos greitai pasimiršta. Kiek kartų buvo maloniai prašyta administratorės surasti pakaitinį instruktorių, buvo reaguota labai ramiai ir atmestinai, nors vairavimo teisės buvo reikalingos kuo skubiau.

DRAIVERIS yra super mokykla ir jeigu jau taip gavosi, jog planuote mokytis, jokiais būdais nesirinkite šio filialo, jeigu nenorite turėti nemalonumų ir matyti, kaip išsidirbinėja ponia administratorė.

2017/03/26

Tiek mano, tiek ir sesės atsiliepimai tik patys geriausi. O vairavimo instruktorius Rimantas Navickas pats geriausias. Aš kartais pagalvodavau iš kur pas jį tiek kantrybės :) Jis puikiai viską išaiškina, jei kažką padarai ne tai, jis paaiškins jeigu reikia ir kelis kartus, kad tik suprastum. Ir tikrai nerėkia ar neužsiiminėja pašaliniais reikalais. Su juo pravažinėjom tikrai ne vieną Vilniuje žiedą, ne vieną siauresnę gatvelę, kur man atrodė, kad su kita mašina neprasilenksim, jis parinkdavo sunkesnius maršrutus, bet viskas tik mokinio naudai. O bendrauti su juo buvo labai lengva, jis draugiškas, linksmas, niekada nebūdavo piktas, kartais pajuokaudavo, bet tame nematau jokios problemos, taip tik smagiau važinėti būdavo ir nejausdavai jokios instruktoriaus baimės. Jeigu reikėtų vėl rinktis instruktorių tai 100 % būtų tik Rimantas Navickas. Visiems rekomenduoju ir tikrai nepasigailėsite.

2015/07/13

Mokausi Laisvės pr. 123 filiale. Teorija buvo pateikta puikiai,priekaištų neturiu, bet su praktika viskas kitaip, nesu patenkinta nei vienu iš dviejų instruktorių. Bet viskas būtų pusėtina, jei ne administratorės darbas šiame filiale. Tokio neatsakingo, lieto žmogaus dar reikia paieškoti. Į el. pašto laiškus neatsako. Palaukiau kelias dienas, kol paskambinau į tą patį filialą ir iš administratorės gavau atsakymą, kad laišką matė tik neturėjo laiko atsakyti, o suprasti visos situacijos iš el. laiško jį negalėjo. Bet jos darbas yra atsakyti ir susisiekti su klientais išsiaiškinti kas ir kaip, o nepalikti klientus nežinioje, juk mokame didelius pinigus.
Atėjus į mokyklą tartis dėl pamokų ji labai nemandagiai elgiasi, lyg darytų man paslaugą. Praleidau pas ją kabinete 20 min, nors atėjau tik sumokėti. Tokio lėtumo jau seniai neteko matyti. Vien dėl tokio administracijos darbo ir požiūrio nori pakeisti mokyklą, kur mano pinigams džiaugsis :)
Jei reikėtų rinktis vėl mokyklą, pasirinkčiau mažesnę, kuri tikrai skiria daugiau dėmesio klientui.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „LDV UNIO“
  • Įmonės kodas: 124547694

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos