E I Z A – vairavimo mokykla

91 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, B, B1, BE, Klaipėda

  • Mokomieji: Toyota Auris, Kia Ceed, Hyundai i30
  • Naujakiemio 26, Klaipėda 94198, Lietuva
  • +37065075544
  • vairavimopamoka@gmail.com

Follow:

Atnaujinta: prieš 28 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
Kainas galite pasižiūrėti www.eiza.lt

Mūsų klasės:

Naujakiemio 26, Klaipėda 94198, Lietuva

H. Manto 36, Klaipėda 92233, Lietuva

Eizos vairavimo mokykla – tai vairavimo mokykla Klaipėdoje, vienijanti profesionalius teorijos mokytojus ir vairavimo instruktorius.

Papildomas vairuotojų mokymas prasižengusiems

Apsilankyk pas mus

Mes siekiame, kad kiekvienas asmuo turėtų teisę į kokybišką mokymą, kurio dėka jo vairavimas taptų saugus, drausmingas, mandagus, įkvepiantis.

Kviečiame į vairavimo kursus – Eizos vairavimo mokykloje – nes:
1. Su mokiniais elgiamės atsakingai bei pagarbiai;
2. Kiekvienas Jūsų individualus – tad ir vairavimo pamokos pritaikomos kiekvienam individualiai.

Naudinga informacija Tau:

Vairavimo instruktoriai Eizos vairavimo mokykloje tik mėgstantys savo darbą! Kiekvienas vairavimo instruktorius kantriai atlieka mokytojo ir net psichologo pareigas bei sugeba išmokyti vairuoti bet kokio temperamento asmenybes.

Vairavimo kursai mūsų mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas.

Kalbos: Lietuvių ir Rusų
Darbo laikas:
Naujakiemio 26, Klaipėda 94198, Lietuva

H. Manto 36, Klaipėda 92233, Lietuva

Pirmadienis—Penktadienis: 10:00–19:00
Šeštadienis & Sekmadienis: nedirbame

2018/07/16

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą. Pati mokyklos atmosfera, visa ši komanda suteikia motyvacijos mokytis. Didelis ačiū instruktoriams Faustui ir Vaidotui, kurie padėjo išmokti vairuoti ir išlaikyti "Regitros" praktikos egzaminą iš pirmo karto!

2018/07/12

Pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Gintarui!!! Užteko vos kelių papildomų pmokėlių ir nuo medžio nukrito dar vienas klevelis! Davė begalo daug šaunių patarimų, be kurių nebūčiau apsiėjęs.Tikrai rekomenduoju šį puikų instruktorių, su kuriuo pravažiavimo laikas tikrai šauniai prabėgo!! Dar kartelį ačiū ir sekmės ateityje!!!

2018/07/10

Puiki vairavimo mokykla! Papildomų vairavimo pamokų kaina atitinkanti kokybę, mokoma ne tik vairuoti pagal eismo taisykles, tačiau ir atsižvelgti į eismo dalyvio kultūringą vairavimą. Išbandžiau net keletą instruktorių, nes mokytis pradėjau ne Klaipėdoje, tačiau tik atvykusi į Klaipėdą, Eizos mokyklą, sutikau puikų instruktorių Gintarą Bistrubį, kuriam esu labai dėkinga už suteiktas žinias ir išugdytą pasitikėjimą savimi ir savo vairavimu. Rekomenduoju mokytis būtent čia!

2018/07/04

Pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Gintarui!!! Užteko vienos papildomos pamokos ir regitra įveikta! Visi klausimai atsakyti, klaidos paaiškintos, duota begalė naudingų patarimų, pats nuoširdžiausias bendravimas. Tikrai rekomenduočiau 100% šį puikų instruktorių!! Dar kartelį ačiū ir sekmės darbe!!

2018/06/24

Tiesiog... NEREALU! Turėjau tik dvi papildomas vairavimo pamokas ir ju dėka dabar galiu džiaugtis išlaikytu vairavimo egzaminu! Nerealus mokytojas, jo kantrybė ir neįkainojami patarimai! Žinoma jaukus bei nuoširdus bendravimas. Viso egzamino metu mano galvoje skambėjo jo patarimai bei paaiškinimai. Galiu drasiai sakyti, kad tai pati pačiausia vairavimo mokykla! REKOMENDUOJU 100%, TIKRAI VERTA!!

2018/06/20

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šia vairavimo mokykla! Nuostabūs instruktoriai! Ačiū už pagalba!!

2018/06/19

Didžiausias AČIŪ instruktoriui Gintarui!!!!! Labai malonus instruktorius, galima ir pabendraut ir išmokt gerai vairuot. Jo dėka teisės jau mano kišenėje.. Džiaugiuosi, jog pasirinkau Eizos vairavimo mokyklą, labai profesionalus kolektyvas!!! REKOMENDUOJU VISIEMS!!!

2018/06/09

Ačiū visai mokyklai už jaukią atmosferą, palaikymą ir suteiktas žinias :) didelis ačiū- instruktoriui Gintarui, už žinias, įdomias praktinio vairavimo pamokas, už tai, kiek jų metu sukaupta įvairiausios patirties, be kuriuos iš pirmo karto veikiausiai būčiau neišlaikęs regitros praktinio vairavimo egzamino! Rekomenduoju visiems, kas tikrai nori išmokti vairuoti bei greitai gauti vairuotojo pažymėjimą :)

2018/06/09

Labai džiaugiuosi pasirinkusi “Eiza” vairavimo mokyklą. Teorijos ir praktikos pamokos aiškios, vertingos, duodančios visas galimybes išlaikyti egzaminus iš pirmo karto. Ypač dėkonga esu intruktoriui Eizai, kuris leidžia tobulėti. Tikrai dėmesio verta ir patikima vairavimo mokykla :)

2018/06/09

Ėmiau pamokas pas Eizą. Labai geras instruktorius, pamokos buvo labai naudingos ir padėjo patobulėti vairavime. Vien tik geriausi vertinimai ir ačiū už pamokas!

2018/06/08

Didelis ačiū instruktoriui Gintarui už kantrybe, nuotaikingas pamokas, galima visada paklausti įvairiu klausimu, visada paaiškina kas neaišku, po visu pravažiavimu jaučiausi užtiktinta kad galiu laikyti praktikos egzamina regitroje ir išlaikiau is pirmo karto. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šia mokykla ir rekomenduoju kitiems pasirinkti Eizos vairavimo mokykla.

2018/05/28

Labai džiaugiuosi pasirinkusi papildomą pravažiavimą pas Dovydą, kuris sugeba sukurti ypatingai ramią, streso nekeliančią atmosferą vairavimo metu. Labai ačiū už gerą nuotaiką ir naudingus patarimus, kurie padėjo išlaikyti Regitrą!:)

2018/05/25

Atėjau žalias ir labai dėkoju, kad vairavimo mokykla "Eiza" padėjo išlaikyti visus "Regitros" egzaminus iš pirmo karto. Vairuodamas dabar jaučiuosi užtikrintai ir saugiai. Ypač didelis ačiū vairavimo instruktoriui Vaidotui, už pamokas į kurias ėjau su labai labai dideliu noru.

2018/05/24

Nuostabus, profesionalus bei draugiškas kolektyvas! Niekada nesigailėjau, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą, nes jos dėka nepasišiukšlinau "Regritroje" - abu egzaminai išlaikyti iš pirmo karto! Labiausiai noriu padėkoti teorijos dėstytojui Vytautui už aiškų supažinimą su KET ir, žinoma, didžiausias AČIŪ vairavimo instruktoriui Gintarui - už geležinę kantrybę, nuoširdžius pokalbius ir neprailgstančias pamokas!

2018/05/17

Išmokinti net ir beždžionę vairuoti.Rekomenduoju.

2018/05/04

Labai gera mokykla! Puikus mokytojai, taip pat ir administratore :)
Didelis aciu Vytautui uz teorijos pamokas, kurios prabegdavo labai greitai, viskas buvo paaiskinta paprastai ir suprantamai.
Labiausiai dekinga esu savo vairavimo instruktoriui Gintarui, uz kantrybe su manimi, taip pat uz nuosirdu bendravima kiekvieno pravaziavimo metu. Nerealus kolektyvas! Jei dvejojat, kokia mokykla rinktis, manau,kad apie sia tikrai niekada neisgirsit neigiamu atsiliepimu, todel pirmyn registruotis i kursus! Rinkites Eizos vairavimo mokykla, pasikrausit tieek pozityvo.. ir i regitra nueisit be jokios baimes! :D

2018/05/02

Suburta nuostabi profesionalų komanda. Teorijos dėstytojas Vytautas turbūt pats šilčiausias sutiktas žmogus, kuris puikiai viską paaiškina, atsako į iškilusius klausimus. Tą patį galiu pasakyti ir apie instruktorių Dovydą, kuris turi geležinę kantrybę, pastebi net smulkiausias klaidas ir padeda jas ištaisyti. Taip pat naikupės gatvės filiale dirba nuostabi administratorė, į kuria gali drąsiai kreiptis visais klausimais ir ji maloniai padės, patars.:)
Nesigailiu pasirinkus šią mokyklą ir rekomenduoju ją kitiems.:)

2018/04/28

Eizos mokykla-rekomenduoju visiems, kurie nori pradeti automobilio B kategorija siūlau Dovyda!!!!

2018/04/28

Labai AČIŪ instruktoriui Modestui !! Jo dėka įgijau visų reikiamų gebėjimų ir žinių pasiruošiant praktikos egzinui regitroje, kurį sėkmingai išlaikiau iš pirmojo karto !! AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!!

2018/04/25

Mano vairavimo įgūdžiai ženkliai ir itin greitai, pabrėžiu, greitai patobulėjo šioje vairavimo mokykloje. Nedidelė paslaptis, bet pabėgau iš kitos vairavimo mokyklos, kurioje susidūriau su ne itin kompetentingais vairavimo instruktoriais, taip, su tais piktais dėdėmis, su kuriais gal ir tu, skaitydamas šį atsiliepimą, dabar susiduri. Žodžiu, jeigu ir tu svarstai bėgti, pamėgink pasirinkti šią vairavimo mokyklą. Čia mokytojai ramūs, draugiški ir tikrai malonūs. Klaidas paaiškindavo nuolat, o retkarčiais jas netyčiomis padarius nešaukdavo į ausį stresinės situacijos metu. Mano vairavimo instruktorius Dovydas Eiza. Nuoširdi rekomendacija. Nykštys aukštyn!

2018/04/24

Tariu didelį AČIŪ instruktoriui Gintarui.Ačiū už kantrybę, už šiltą bendravimą,padrąsinimus.Viskas būdavo išaiškinta ramiai,nuoširdžiai,nesukeliant streso. O pradedantiems vairuotojams rekomenduoju rinktis instruktorių Gintarą. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto

2018/04/24

Labai gera vairavimo mokykla, Dovydas yra tikrai nuostabus instruktorius, draugiškas ir ramus, puikiai paaiškina klaidas. Rekomenduoju!

2018/04/23

Man labai patiko si vairavimo mokykla, nes kai atejau uzsirasyt mane pasitiko visai siltai. Instruktorius Modestas irgi ziauriai mldc. Ir pasneket, ir pasijuokt ir pamokint fintu visokiu, ir siaip labai aiskiai paaiskina neaiskumus ir taisykles. Labiausiai tai patiko, kad jis belekiek kantrybes turejo su manim :D

2018/04/23

Nuoširdžiai rekomenduoju intruktorių Modestą. Niekad nepamiršiu juoko pilnų pravažiavimų, aiškiai išsakytų padarytų klaidų ir žinoma begalinio palaikymo. Labai džiaugiuosi papuolusi pas šį instrktorių, kuris visuomet stengiasi surasti laiko pravažiavimas, sudaro malonią mokymosi apinką ir tampa draugu. Ačiū dar kartą, Modestai!

2018/04/19

Rekomenduoju eiti i EIZOS vairavimo mokykla, gera atmosfera, visada maloniai ir su sypsena pasitinka, didelis ACIU instruktoriui Dovydui Eizai uz kantrybe, uz tai kad ismokimo vaziuoti, i pravaziavimus eidavau ne tik su gera nuotaika bet ir pravaziavimo metu ji islikdavo, tad tikrai nesigailiu, jog ten mokinausi, o kaip tik didziuojuosi. Dar karta Aciu :)

2018/04/19

Pats geriausias instruktorius Dovydas!!! Jo pamokas ilgai prisiminsiu su šypsena, begalo atidus, bei nepraleidžiantis nei vienos klaidos!!! Rekomenduoju tik šita mokykla!

2018/04/18

Puiki mokykla, o instruktoriai dar geresni. Ypač didelis ačiū instruktoriui Gintarui. Žmogus su auksine kantrybe, sugebantis viską paaiškinti, suteikti pasitikėjimo ir motyvacijos, nenuleisti rankų jei kažkas nepasiseka. Rekomenduoju visiems šią mokyklą ir jos instruktorius. Dar kartą Jums ačiū ir sėkmės darbuose!

2018/04/17

Labai dėkoju nuostabiausiam ir kantriausiam instruktoriui Dovydui. Tik jis sugebėjo išmokyti mane pasitikėti savimi ir nugalėti visus stresus. Tik šio instruktoriaus dėka praktikos egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto. Ačiū Jums :)

2018/04/11

Puikus mokytojas bei malonus bendravimas.Viska paaiskina aiskiai.Aciu Dovydui Eizai,jog visada mane stengdavosi nuraminti,kad nejausciau didelio streso.Visada stengdavosi nuteikti tik geriausiai.SUPER!

2018/04/11

Labai noriu padekoti Dovydui uz gerus patarimus ir kantrybe mokant vairuoti. Aciu aciu aciu

2018/04/10

Ačiū Dovydui už pasitikėjima, "stresiuko" pratimus bei normalius paaiškinimus į keisčiausius klausimus, nesakant "PRIPRATIMO REIKALAS" :D

Teorijos mokytojas irgi šaunus, lengvai susiklausė kursas.

dar kartelį , Ačiū !

2018/04/07

Geriausia mokykla,kiekvienam siūlyčiau eiti į šią vairavimo mokykla,šitos mokyklos dėka pagaliau turiu teises

2018/04/06

Laba diena! Puiki mokykla instruktorius super! Tik pas jį! Nors nesisekė iš pirmo karto išlaikyti, bet pakeitusi šia mokykla ir instruktorių! Iškart padėjo! Geriausia mokykla!

2018/04/05

Puiki mokykla visiems rekomenduoju. Istruktoriai draugiški o geriausiai tai kad puikiai išmoko , paaiškina tiesiog pasaka!!!

2018/04/04

Rekomenduoju 100% instruktoriu Dovyda Eiza!!!! Uz Jo begaline kantrybe, supratinguma, draugiskuma!!! Aciu!!!

2018/03/27

Pati paciausia mokykla kas nori pavasari pradeti ratuotiem tai siulau tiktai sia mokykla

2018/03/24

Gera vairavimo mokykla, visas kolektyvas draugiškas. Instruktorius Faustas, tikrai labai gerai išmoko, įdomu su juo mokytis, viską labai aiškiai paaiškina ir išmoko, tikrai nepasigailėsite, pasirinkę šią vairavimo mokyklą.

2018/03/19

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Kolektyvas tikrai nerealus, padeda ir paaiškina jeigu kažkur yra spraga. Teorijos dėstytojas Vytautas labai malonus ir draugiškas žmogus, viską išdėstė taip,kad kad jokių spragų nebuvo ir pavyko regitros teorija išsilaikyti be jokių problemų iš pirmo karto. Komandoje suburti tik geriausi! 5/5

2018/02/28

Didžiausias ačiū Dovydui už pagalbą ir supratingumą. Nuostabus instruktorius, linksma važiuot, jokio streso ar įtampos, tiesiog važiuoji ir jo klausai, o kai viska supranti i regitrą varai be jokių baimių. Dar kartą ačiū.

2018/02/23

Patikima , maloni vairavimo mokykla sugebanti profesionaliai išmokyti naujasniuosiu vairuotojus ačiū jums.

2018/02/22

Pati nuostabiausia mokykla. Ir tik ją rekomenduoju. Čia gauni paskatinima ir gera nuotaika. Šiltas ir nuoširdus kolektyvas, ateini kaip i namus. Didelis AČIŪ Dovydui Eizai uz draugiškumą, paprastumą ir geležinę kantrybę. Pats šauniausias instruktorius,padejo įveikti visas baimes ir pasiekti tikslo iš pirmo karto, VALIO!!!

2018/02/13

Visiems visiems rekomenduoju šią mokyklą! Įėjus pro mokyklos duris pasitinka komanda pilna pozityvumo ir palaikymo, instruktorius Faustas pats nerealiausias, ramybės ir gėrio įsikūnijimas, tai žmogus ne tik instruktorius bet ir draugas sėdint už vairo. Dovydas puikus pavizdys konkurentams, nesu mačiusi kitose mokyklose taip užsidegusio žmogaus dėl mokinių svajonės išsipildymo. Ačiū jiems ir tik jiems! ❤️

2018/02/13

Puikus instruktorius Dovydas Eiza!!!Gerai viską išaiškina ir paruoše Regitros egzaminui! Dėkoju tau Dovydai!!! Rekomenduoju! Nepasigailėsit!:)))

2018/02/09

Labai rekomenduoju visiems pasirinkti gerą mokyklą nuo pat pradžių, kad vėliau nereiktų eiti pas kitus instruktorius papildomiems pravažiavimams (kaip kad atsitiko man).

Dovydas labai kantrus mokytojas, pastebi net ir mažiausias klaidas bei puikiai paaiškina visus mokinio pliusus ir minusus vairavime. Niekada neteko girdėti jo pakleto balso ar matyti šiukščiai besielgenčio. Dovydas ne tik padėjo pasiruošti regitros egzaminui, bet taip pat išmokė gero vairuotojo pamokų.

Ačiū jam už visas pastangas ir sekmės ateities projektuose! Susitiksime kelyje! ;)

2018/02/08

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Dovydą . Labai paprastai ir aiškiai,ramiai, suprantamai paaiškina kaip reikia vairuoti tam tikrose situacijose,maloniai ir šiltai bendrauja su mokiniais lyg būtų paprastas draugas ,o ne tik mokytojas. Tiesiog vairuoji ir mėgaujiesi tuo ir dedies į galvą tai ,ką Dovydas pataria.Mašinytės tokios, kaip Regitroje, dėl ko būna lengva laikant egzaminą. Su Dovydu tiek daug važinėjomės ir tiek visokių situacijų,manevrų atlikome ,kur per Regitra kartais net ir neduoda ( dėl to atrodo paprasta jau laikant egzaminą,nebesijaučia to streso,nes pasitiki savimi) .

2018/02/05

Didelis Aciu Eizos kolektyvui, o ypac instruktoriui Modestui! Puiki vairavimo mokykla! Islaikiau teorija ir praktika Regitroj is pirmo karto. REKOMENDUOJU!!!

2018/01/30

Labai džiaugiuosi pasirinkusi Dovydo Eizos vairavimo mokykla. Nes šioje mokykloje dirba geriausi instruktoriai Dovydas ir Gintaras, kurie puikiai mane paruoše regitros egzaminui ir jų dėka egzamina regitroi išlaikiau iš pirmo karto :) Rekomenduoju visiems šita mokykla, tikrai nenusivilsite :)

2018/01/25

Didelis Ačiū instruktoriui Dovydui už pagalbą, ruošiantis laikyti vairavimo egzaminą. Išties labai kantrus ir supratingas žmogus, viską puikiai paaiškina, išmano savo darbą. Rekomenduoju, tikrai puikus instruktorius!

2018/01/24

Buvau praradusi viltį, kad išlaikysiu vairavimo egzaminą. Mokykla, kurioje mokiausi gerai paruošė teorijos egzaminui, buvo duotos visos galimybės pasiruošt. Tačiau kas lietė praktinį pasiruošimą nusivyliau. Nes per tiek valandų kiek buvo skirta vairavimui pasisėmiau labai mažai žinių ir įgūdžių. O ir instruktorius pasitaikė nelabai mylintis savo darbą.
Nusprendžiau pabandyti pasimokyt kitoje mokykloje. Pasirinkau "EIZOS vairavimo mokyklą". Internete mačiau daug gerų atsiliepimų. Parašiau Dovydui, kad norėčiau pas juos papildomai pasimokyt. Dovydas pasiūlė pabandyt pasimokyt pas Modestą ir pridūrė "Tau patiks". Ir nenusivyliau.
Esu dėkinga vairavimo instruktoriui MODESTUI, kuriam teko mokyti mane praktiškai nuo pagrindų. Labai taktiškas, draugiškas, nekeliantis streso, kantrus, atsakingas ir mylintis savo darbą žmogus. Tūkstantį kartų išaiskins, patars ir parodys kaip tinkamai ir saugiai važiuoti. Dėka jo šiandien vairavimo egzaminas išlaikytas.
Dar kartą ačiū!
Rekomenduoju draugams ir namiškiams kurie dar ruošis laikyt .

2018/01/19

Iš visos širdies rekomenduoju Dovydą! Pats geriausias mokytojas! Labai rimtai žiūri į savo darbą. Linkiu kuo didžiausiausios sekmės jūsų mokyklai ir tapti geriausiais!

2018/01/17

Didelis Ačiū geriausiam instruktoriui Dovydui už kantrybe, gerus patarimus, pamokas ir gera nuotaika. Rekomenduoja Dovydą ir jo mokykla! :)

2018/01/16

Esate vairavimo mokykla Nr.1! Atėjus jaučiausi, kaip gerame draugų rate. Visi su šypsenom, visi motyvuoti. Ir ta motyvacija užkrečiate savo mokinius. Be galo dėkinga esu instruktoriui Modestui. Išmokė nebijoti, išmokė daug naujų įgūdžių, įskiepijo pozityvo daug. Po kiekvienos vairavimo pamokos išeidavau kupina jėgų ir su šypsena. Dalykai, kurie atrodė neįveikiami ir baugino, dabar tik džiugina ir kelią šypsnį, nes aš gebu juos įveikti. Ačiū ir dar kartą ačiū! Gyvuokit ilgai ir laimingai! Apkabinimai visam kolektyvui! :)

2018/01/11

Didelis ačiū už tai, kad žiūrit į savo darbą nuoširdžiai ir neatmestinai, už tai kad jūsų tikslas išleisti mokinius vairuojančius ir pasitikinčius savimi kelyje.

2018/01/11

Esu labai patenkinta Instruktoriais Dovydu ir Modestu!
Mokytis vairuoti labai bijojau po patirtos avarijos. Pasirinkau Dovydą kaip savo kursų instruktorių. Jo dėka palaipsniui pripratau nebijoti sėdėti mašinoje ne tik kaip keleivė, bet ir vairuotoja. Jis kantrei mane mokė, padėjo įveikti baimes ir suprasti, kad galiu vairuoti.
Dėja dėl asmeninių priežasčių kurį laiką negalėjau vairuoti.
Čia į pagalbą atkeliavo Modestas. Jis griežtai, bet kantriai man priminė, kaip reikia iš tikrųjų vairuoti. Atvirai kritikavo ir padėjo suvokti mano daromas klaidas, bei pastatė mane atgal į vėžias per trumpą laiko tarpą.
Šie instruktoriai ne tik puikūs mokytojai, bet ir psichologai, bei draugai. Jų dėka regitra išlaikyta ! Ačiū Jums abiems labai labai!

2018/01/09

Labai esu dėkingas Eizos vairavimo mokyklai, instruktoriams Faustui ir Dovydui. Labai gerai paruošė mane prieš
regitros praktikos egzaminą. Labai dėkingas už profesionalų darbą. Egzaminas išlaikytas! Rekomenduoju tą mokyklą!

2018/01/04

Džiaugiuosi pasirinkus Eizos vairavimo mokykla.Labai dėkoju Modestui , už patarimus ir kritika, kuri padejo tobulėti, uz gerus patarimus ir gerą nuotaiką!
Didelis Ačiū Dovydui, kad taip nuoširdžiai dirbo su manim, ir svarbiausiai už kantrybę, kurios tikrai reikejo nemažai.
Nuoširdus ačiū, Eizos vairavimo mokykla !:)

2017/12/30

Ačiū šiai vairavimo mokyklai! Mokiausi kitoje vairavimo mokykloje, turėjau daug spragú praktikoje. Pradėjus vairuoti su instruktoriumi Dovydu, supratau savo klaidas ir su kiekviena pamoka tobulėjau. Ačiū už palaikyma, gera nuotaika ir kritika, kuri padeda tobulėti, už patarimus, kurie praverte ne tik egzamine bet pravers ir kasdienėje vairavimo praktikoje. Didziausios sekmes Jums! Rekomenduoju visiems būsimiems vairuotojams!

2017/12/29

Nėra ką, net pridurti, šiauniems žmonių atsiliepimams. Nuostabus darbas, bendravimas ties visais aspektais, tai nuostabi mokykla.EIZOS kolektyvui, linkiu kuo didžiausių rezultatų, pasiekimų ir gero, sėkmingo darbo ateityje !!! :))

2017/12/28

Ačiū jums uz begaline kantrybe, ir labai gerus mokymus, begalo dziaugiuosi kad turejau gerus instruktorius ačiū:))

2017/12/27

Labai Didelis ačiū Dovydui ir Modestui.Jūs patys geriausi! Geranoriški,draugiški reiklūs ir kantrūs. Buvo sunku bet jūs išmokėte mane iveikti vairavimo baime ir vairuoti taip kaip reikia.Regitra iš pirmo karto..:)Neapsakomai esu laiminga.Rekomenduosiu visiems nes jūs šauniausi išmokinsite vairuoti net ir patį žiopliausią.AČIŪ

2017/12/23

Tik patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos draugams ir pažistamiems apie šia vairavimo mokykla ir ypač instruktoriu Dovyda! Nors mokiaus visai kitoj vairavimo mokykloj ir čia ėmiau tik papildomus pravažiavimus, išlaikyma regitroje nulėmė būtent jie, o ne 15 akademiniu valandu pirmojoje mokykloje. Jeigu tik pradėjus mokintis važiuoti bijodavai suklysti, tai mokindamasi pas Dovyda nebijojau nei klysti, nei klausti kas yra neaišku, nes visada buvau garantuota, kad sulauksiu išsamiu, konkrečiu paaiškinimu bei netgi patarimu kaip būtu geriau daryti. Šiltas nuoširdus bendravimas, nuolatinis palaikymas, paprastumas bei profesionalumas pamoku metu yra visa tai kas ilgai išliks atmintyje! Didelis didelis ačiū už dar labiau padidinta meilę vairavimui, spragu užtaisyma, gera nuotaika ir žinoma taip išsvajota vairuotojo pažymėjima! Sėkmės tolimesniuose darbuose!:)

2017/12/23

Esu be galo dėkinga instruktoriui Dovydui ir visai mokyklai, kad taip nuoširdžiai ir puikiai paruošė mane vairavimo egzaminui, nors ir turėjau tik kelias pamokas, bet per jas išmokau žymiai daugiau negu pas kitus instruktorius. Rekomenduoju ir tik rekomenduoju, super bendravimas ir bendradarbiavimas bei didžiulis palaikymas!! Ačiū jums, instruktoriau Dovydai!!

2017/12/02

Pats geriausias instroktorius kokį tik buvau sutikus ! Mokiausi visai kitoje mokykloje, bet pas Dovyda pasiėmiau du papildomus pravažiavimus ir ju užteko, kad regitroje išlaikyčiau iš pirmo karto!! Linkėjimai, Dovydai. Ačiū !!!

2017/12/01

Laba diena, Dovydai :) Vakar įveikiau Regitrą !!! Nesu Jūsų tiesioginė klientė, bet Jūsų indėlis į mano mokymąsi vairuoti buvo labai labai didelis. Jūsų filmavimai su komentarais, kurie padeda įsidėmėti svarbius momentus kelyje, man buvo naudingi. Klaipėdoje gyvenu keletą metų, šiaurinėje miesto dalyje, tad pietinės dalies nepažinojau visai, todėl buvo labai nedrąsu ten mokytis vairuoti, nepažįstant gatvių. Visus Jūsų video peržiūrėjau po keletą kartų, tiek FB, tiek Youtube :) Tad didelis AČIŪ už pažintį su Klaipėdos keliais ir jų ženklais Jūs mums REIKALINGAS

2017/11/30

Puiki vairavimo mokykla! Instruktoriai išmanantys savo darbą, labai gerai išmoko vairuot. Egzaminams paruošia taip, kad nereikėtu laikyti jų du kartus ar daugiau!;)

2017/11/28

Puiki mokykla!Rekomenduoju visiems!

2017/11/23

Tikrai rekomenduoju šią mokyklą! O ypač instruktorių Modestą. Nors turėjau tik keliatą papildomų pravažiavimų su juo, bet vertingos informacijos ir žinių gavau daug daugiau nei per visą kursą kitoje mokykloje, kurioje mokiausi prieš tai. Labai Jam Ačiū!!!

2017/11/22

Aciu instruktoriui Eizai uz pasiaukojima, del to kad i regitra uzregistravom kitai dienai tai pravede 2 papildomus pravaziavimus per viena diena net iki puses 11 vakaro!

2017/11/22

Dovydas super šaunus instruktorius. Vairavimo metu sukuria, ramią ir paprastą atmosferą, todėl netenka stresuoti, pravažiavimas būna malonus ir ramus. Viska labai suprantamai paaiškina ir išmoko drąsiai jaustis už vairo ir mėgautis vairavimu. Papildomos pamokos pas jį 100% padėjo tvirtai jaustis už vairo egzamino metu, kas nulėmė ir jo išlaikymą. Didelis ir nuoširdus ačiū tau Dovydai!
Labai rekomenduoju jo mokyklą ir linkiu visiems sekmės ne tik Regitroj, bet ir vairuojant jau be instruktoriaus

2017/11/21

Ačiū Eizos mokyklai ir dar didesnis AČIŪ instruktoriui Modestui, už suteiktas žinias. Per kelis pravažiavimus surinkau daugiau informacijos nei per penkioliką pravažiavimų senoje mokykloje. Instruktorius jaunas, bendraujantis. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ tau, Modestai, už žinias ir pasitikėjimą savimi. Sėkmės darbuose :)

2017/11/21

Pasinaudojau šios vairavimo mokyklos tik papildomomis 1,5 valandos pravažiavimu, prieš pat egzaminą regitroje. Užteko laiko, pastebėti daromas klaidas ir įgauti dar papildomos praktikos prieš egzaminą, viskas trumpai ir aiškiai išdėstoma, atlikus netinkamą manevrą ir t.t
Rekomenduoju.

2017/11/18

Labai ačiū Dovydui už juoko bei šypsenos kupinas pamokas. Už kantrybę,bei sukurtą tokį didelį norą vairuoti, bei lankyti jo pamokas! Be jo nebūčiau prisijungusi į vairuotojų gretas! Pati geriausia,draugiškiausia,gražiausia ir visokiausia vairavimo mokykla Klaipėdoje. Rekomenduoju 100/100 !

2017/11/14

Puiki vairavimo mokykla su dar puikesniais instruktoriais. Nors teko susipažinti tik su Dovydu, bet net neabejoju, kad ir kiti instruktoriai - puikūs. Ačiū už pagalbą, už kantrybę ir už paprastumą. :) SĖKMĖS!

2017/11/08

Nuostabi vairavimo mokykla su puikiais instruktoriais. Ačiū Eizos mokyklai ir instruktoriui Dovydui Eizai. Puikiai paruošia egzaminams.

2017/11/07

Instruktorius puikiai žinantis bei mokantis savo darbą, tikrai rekomenduoju!! Regitroje iš pirmo karto išlaikiau :)

2017/11/05

Didelis Ačiū instruktoriui Dovydui už pamokas ir gerus patarimus. Visu 100% rekomenduoju! :)

2017/10/28

Labai dėkinga šiai mokyklai už pagalbą išlaikant vairavimo egzaminą. Esu visiškai patenkinta. Instruktorius labai išsamiai ir aiškiai išaiškino vairavimo subtilumus. Be baimės ėjau į Regitrą ir išlaikiau ! Ačiū Jūms Dovydai Eiza

2017/10/24

Labai džiaugiuosi, kad pasiemiau vienkartinį pravažiavimą pas Dovydą. Instruktorius išmano savo darbą, niekada nešauks ir viską išaiškins ramiai. Visiems rekomenduoju!!

2017/10/21

Labai dėkoju instruktoriui Dovydui už gerą mokymą. Puikus instruktorius. Rekomenduoju :)

2017/10/17

Pasinaudojau vienkartine paslauga t.y vienu pravažiavimu pries pat Regitrą. Viskas pilnai paaiškinta, pasakytos klaidos ir 10 minučių pasitempimas, apmastymas, susikaupimas ir važiavimas su Regitros mašiną tobulas :) Plius labai netikėtai gavau vietą Regitroje ir dėl praviažiavimo anksti ryte, buvo sutarta gan vėlai vakre. Ačiū labai už pagalbą, supratimą ir profesonalumą.

2017/10/15

Labai džiaugiuosi pasirinkęs Dovydo Eizos mokyklą, labai gerai viską išaiškinta ir tikrai neliūdna su juo vairuoti.
(Rekomenduoju tikrai visiems) :)

2017/10/14

Labai didelis Ačiū instruktoriui Dovydui už pamokas,per kurias viską paaiškina išsamiai, uz gerus patarimus ir gerą nuotaiką. Rekomenduoju! Sėkmės darbuose!:)

2017/10/14

Drasiai galiu teigti, kad tai pats geriausias instruktorius, kuris išmano savo darbą! Iš neįmanomo - jis padarė įmanoma! Labai džiaugiuosi, kad jį pasirinkau ir visiems rekomenduoju!

2017/10/13

Džiaugiuosi, jog pasirinkau Dovydo vairavimo mokyklą! Žmogus puikiai išmanantis savo darbą. Rekomenduoju!

2017/10/05

Didelis Ačiū Dovydui už komentarus, pamokymus ir duotas pastabas. Tik jūsų dėka įsiklausius į visus pliusus ir minusus man pavyko! :)

2017/09/28

Malonus instruktorius Dovydas, gera su juo važinėti, atsakė į visus užduotus klausimus, matosi, kad savo srities profesionalas, apie ką byloja ir mokinių išlaikymo statistika. Be kita ko, turi puikų humoro jausmą, dėl to galima suderinti pamoką su maloniu pokalbiu.

2017/09/19

Didziausia padeka Dovydui uz suteiktas zinias,saunias pamokas daug ismokau jo pagalba,tai ne tik super mokytojas bet ir nuostabus zmogus.As islaikiau ir Jums tikrai pavyks.) Dovydui sekmes darbuose!

2017/09/17

Norint tobuleti, reikia žinoti pliusus ir minusus. Ačiū didelis Tau,Dovydai!! Tavo dėka turiu teises. Pats geriausias instruktorius,niekada nebus liūdna važiuojant,visada patars ir jeigu reiks pabars Tai žmogus turintis didele kantrybę,kai kuriems reiktų viso šito mokytis iš jo ! Tikrai dar ne viena parekomenduosiu pas Tave!!!

2017/09/15

Labai dėkoju,uz pamokas prieš praktikos egzamina Dovydui Eizai, šauniausiam instruktoriui jis ne tik geras mokytojas bet ir labai geraširdi žmogus,rekomenduoju visiem tikrai išlaikysit!;)as jau dziaugiuos!

2017/09/08

Kitoj mokykloj baigęs pravažiavimus jaučiausi neužtikrintas. Pas Dovydą užteko pasiimti vos 2 papildomas pamokas ir Regitroj egzaminas iš pirmo karto. Mašinoj palaiko jaukią atmosferą ir pilnai išaiškina visus vairavimo įpatumus, duoda papildomų patarimų. Jei turit kažkokią konkrečią spragą, nebijokit sakyt, kaip mat sutvarkys. Taigi jei norit, kad mokydamiesi vairuoti jaustumėt, kad instruktoriui tikrai rūpi jūsų įgūdžių tobulinimas, 100% rekomenduoju Dovydą ir jo mokyklą.

2017/09/07

Milžiniškas dėkui Dovydui už kantrybę, profesionalumą ir už nuotaikingas pamokas, per kurias išmokau tikrai daug. Visada galima drąsiai klausti, viską paaiškina ir dar papildomai pataria. Griežtas, bet teisingas - toks ir turi būti mokytojas! Labai labai džiaugiuosi, kad pasirinkau butent šį instruktorių. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Ačiū, ir sėkmės dideliame darbe :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB Eizos vairavimo mokykla
  • Įmonės kodas: 304590836

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos