Eizos vairavimo mokykla

21 atsiliepimai

Kategorijos B, Klaipėda

  • Naujakiemio 26, Naujakiemio g. 26, Klaipėda 94198, Lietuva
  • +37065075544
  • vairavimopamoka@gmail.com

Follow:

Atnaujinta: prieš 8 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B KATEGORIJA (TEORIJĄ MOKANTIS SU GRUPE) *SU MECHANINE PAVARŲ DĖŽE.

Teorijos mokymas – 40 akademinių valandų;
Vairavimo praktinis mokymas – 30 akademinių valandų uždaroje aikštelėje ir mieste.

Kaina:  tik Gruodžio mėnesį 280 €


B KATEGORIJA „EKSTERNU“ (TEORIJĄ RUOŠIANTIS SAVARANKIŠKAI) *SU MECHANINE PAVARŲ DĖŽE.

Teorinio mokymosi konsultacijos.
Vairavimo praktinis mokymas – 30 akademinių valandų uždaroje aikštelėje ir mieste.

Kaina:  280 €

Eizos vairavimo mokykla – tai vairavimo mokykla Klaipėdoje, vienijanti profesionalius teorijos mokytojus ir vairavimo instruktorius.

Apsilankys pas mus

Mes siekiame, kad kiekvienas asmuo turėtų teisę į kokybišką mokymą, kurio dėka jo vairavimas taptų saugus, drausmingas, mandagus, įkvepiantis.

Jūs irgi nusprendėt išmokti vairuoti ir gauti vairuotojo pažymėjimą?
Kiekviena automokykla vertina save kaip geriausią. Siūlo nuolaidas ir dovanas.
Tai kaip gi išsirinkti ir nesuklysti? Kaip išmokti vairuoti už protingą kainą ir likti nenusivylusiam?
Todėl kviečiame į vairavimo kursus – Eizos vairavimo mokykloje – nes:
1. Su mokiniais elgiamės atsakingai bei pagarbiai;
2. Kiekvienas Jūsų individualus – tad ir vairavimo pamokos pritaikomos kiekvienam individualiai.

Vairavimo instruktoriai Eizos vairavimo mokykloje tik mėgstantys savo darbą! Kiekvienas vairavimo instruktorius kantriai atlieka mokytojo ir net psichologo pareigas bei sugeba išmokyti vairuoti bet kokio temperamento asmenybes.

Vairavimo kursai mūsų mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas.

Kalbos: Lietuvių ir Rusų
Darbo laikas:
Pirmadienis—Penktadienis: 10:00–19:00
Šeštadienis & Sekmadienis: nedirbame

2017/11/22

Dovydas super šaunus instruktorius. Vairavimo metu sukuria, ramią ir paprastą atmosferą, todėl netenka stresuoti, pravažiavimas būna malonus ir ramus. Viska labai suprantamai paaiškina ir išmoko drąsiai jaustis už vairo ir mėgautis vairavimu. Papildomos pamokos pas jį 100% padėjo tvirtai jaustis už vairo egzamino metu, kas nulėmė ir jo išlaikymą. Didelis ir nuoširdus ačiū tau Dovydai!
Labai rekomenduoju jo mokyklą ir linkiu visiems sekmės ne tik Regitroj, bet ir vairuojant jau be instruktoriaus

2017/11/21

Ačiū Eizos mokyklai ir dar didesnis AČIŪ instruktoriui Modestui, už suteiktas žinias. Per kelis pravažiavimus surinkau daugiau informacijos nei per penkioliką pravažiavimų senoje mokykloje. Instruktorius jaunas, bendraujantis. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ tau, Modestai, už žinias ir pasitikėjimą savimi. Sėkmės darbuose :)

2017/11/18

Labai ačiū Dovydui už juoko bei šypsenos kupinas pamokas. Už kantrybę,bei sukurtą tokį didelį norą vairuoti, bei lankyti jo pamokas! Be jo nebūčiau prisijungusi į vairuotojų gretas! Pati geriausia,draugiškiausia,gražiausia ir visokiausia vairavimo mokykla Klaipėdoje. Rekomenduoju 100/100 !

2017/11/14

Puiki vairavimo mokykla su dar puikesniais instruktoriais. Nors teko susipažinti tik su Dovydu, bet net neabejoju, kad ir kiti instruktoriai - puikūs. Ačiū už pagalbą, už kantrybę ir už paprastumą. :) SĖKMĖS!

2017/11/08

Nuostabi vairavimo mokykla su puikiais instruktoriais. Ačiū Eizos mokyklai ir instruktoriui Dovydui Eizai. Puikiai paruošia egzaminams.

2017/11/07

Instruktorius puikiai žinantis bei mokantis savo darbą, tikrai rekomenduoju!! Regitroje iš pirmo karto išlaikiau :)

2017/11/05

Didelis Ačiū instruktoriui Dovydui už pamokas ir gerus patarimus. Visu 100% rekomenduoju! :)

2017/10/28

Labai dėkinga šiai mokyklai už pagalbą išlaikant vairavimo egzaminą. Esu visiškai patenkinta. Instruktorius labai išsamiai ir aiškiai išaiškino vairavimo subtilumus. Be baimės ėjau į Regitrą ir išlaikiau ! Ačiū Jūms Dovydai Eiza

2017/10/21

Labai dėkoju instruktoriui Dovydui už gerą mokymą. Puikus instruktorius. Rekomenduoju :)

2017/10/17

Pasinaudojau vienkartine paslauga t.y vienu pravažiavimu pries pat Regitrą. Viskas pilnai paaiškinta, pasakytos klaidos ir 10 minučių pasitempimas, apmastymas, susikaupimas ir važiavimas su Regitros mašiną tobulas :) Plius labai netikėtai gavau vietą Regitroje ir dėl praviažiavimo anksti ryte, buvo sutarta gan vėlai vakre. Ačiū labai už pagalbą, supratimą ir profesonalumą.

2017/10/15

Labai džiaugiuosi pasirinkęs Dovydo Eizos mokyklą, labai gerai viską išaiškinta ir tikrai neliūdna su juo vairuoti.
(Rekomenduoju tikrai visiems) :)

2017/10/14

Labai didelis Ačiū instruktoriui Dovydui už pamokas,per kurias viską paaiškina išsamiai, uz gerus patarimus ir gerą nuotaiką. Rekomenduoju! Sėkmės darbuose!:)

2017/10/14

Drasiai galiu teigti, kad tai pats geriausias instruktorius, kuris išmano savo darbą! Iš neįmanomo - jis padarė įmanoma! Labai džiaugiuosi, kad jį pasirinkau ir visiems rekomenduoju!

2017/10/13

Džiaugiuosi, jog pasirinkau Dovydo vairavimo mokyklą! Žmogus puikiai išmanantis savo darbą. Rekomenduoju!

2017/10/05

Didelis Ačiū Dovydui už komentarus, pamokymus ir duotas pastabas. Tik jūsų dėka įsiklausius į visus pliusus ir minusus man pavyko! :)

2017/09/28

Malonus instruktorius Dovydas, gera su juo važinėti, atsakė į visus užduotus klausimus, matosi, kad savo srities profesionalas, apie ką byloja ir mokinių išlaikymo statistika. Be kita ko, turi puikų humoro jausmą, dėl to galima suderinti pamoką su maloniu pokalbiu.

2017/09/19

Didziausia padeka Dovydui uz suteiktas zinias,saunias pamokas daug ismokau jo pagalba,tai ne tik super mokytojas bet ir nuostabus zmogus.As islaikiau ir Jums tikrai pavyks.) Dovydui sekmes darbuose!

2017/09/17

Norint tobuleti, reikia žinoti pliusus ir minusus. Ačiū didelis Tau,Dovydai!! Tavo dėka turiu teises. Pats geriausias instruktorius,niekada nebus liūdna važiuojant,visada patars ir jeigu reiks pabars Tai žmogus turintis didele kantrybę,kai kuriems reiktų viso šito mokytis iš jo ! Tikrai dar ne viena parekomenduosiu pas Tave!!!

2017/09/15

Labai dėkoju,uz pamokas prieš praktikos egzamina Dovydui Eizai, šauniausiam instruktoriui jis ne tik geras mokytojas bet ir labai geraširdi žmogus,rekomenduoju visiem tikrai išlaikysit!;)as jau dziaugiuos!

2017/09/08

Kitoj mokykloj baigęs pravažiavimus jaučiausi neužtikrintas. Pas Dovydą užteko pasiimti vos 2 papildomas pamokas ir Regitroj egzaminas iš pirmo karto. Mašinoj palaiko jaukią atmosferą ir pilnai išaiškina visus vairavimo įpatumus, duoda papildomų patarimų. Jei turit kažkokią konkrečią spragą, nebijokit sakyt, kaip mat sutvarkys. Taigi jei norit, kad mokydamiesi vairuoti jaustumėt, kad instruktoriui tikrai rūpi jūsų įgūdžių tobulinimas, 100% rekomenduoju Dovydą ir jo mokyklą.

2017/09/07

Milžiniškas dėkui Dovydui už kantrybę, profesionalumą ir už nuotaikingas pamokas, per kurias išmokau tikrai daug. Visada galima drąsiai klausti, viską paaiškina ir dar papildomai pataria. Griežtas, bet teisingas - toks ir turi būti mokytojas! Labai labai džiaugiuosi, kad pasirinkau butent šį instruktorių. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Ačiū, ir sėkmės dideliame darbe :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB Eizos vairavimo mokykla
  • Įmonės kodas: 304590836

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos