J. Jasučio vairavimo mokykla, Viršuliškės

8 atsiliepimai

Kategorijos A, A2, B, Vilnius

Follow:

Atnaujinta: prieš 10 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2017/12/12

Dėl mokyklos ir dėstytojų priekaištų neturiu. bet Vilniaus Laisvės pr. filiale labai nemandagi administratorė Diana. Atsakinėja taip lyg aš čia bučiau jai sutrugdžius ,,dirbti'' norėdama sužinoti platesne informaciją apie instruktorius. Atėjus susimokėt, ar atnešus dokumentus nežinia kiek reikės laukti, nes ne visada rasi ja darbo vietoje, jau nekalbu apie tai, kad greičiausiai savo noru ji nusprendžia kada baigia darbą nes darbo laikas kiek žinau iki 18 val, bet buvo atvėju kaip atėjus ir 16val ir 17val ilgai laukiau ir taip ir neatėjo. Mano manymu administratorė yra mokyklos veidas, pirmą ispūdį ir jaukia atmosfera turėtų sukurti būtent ji... Nes ir taip mokami yra nemaži pinigai tai norėtųsi, kad atėjus pasisemti naujų žinių, nereikėtų galvoti apie tai koks šį kartą nesusipratimas gali įvykti sutikus nepatenkintą veidą. Prašau atsižvelgti į tai, kad ateina jauni žmonės, kai kurie stresuoja, pergyvena nes pirmas kartas, užduoda galbūt vienodus ar kvailokus klausimus nes nežino nuo ko pradėt o čia darbuotoja įvaro dar daugiau streso, keli mano pažįstami dėl to net nepasirinko šitos vairavimo mokyklos, nes yra tokių kuriems pirmas įspūdis labai svarbus, tad manau dėl tokių nekompetetingų darbuotojų mokykla praranda naujus klientus, nes nesigilina kas vyksta jos viduje.

2017/08/06

Labai prastas vairavimo mokytojas Tomas, lazdynų filiale. Pastoviai šneka telefonu, nereguliuoja, prašo jį pavežti savais reikalais, nesako klaidų, o kai ateina bandomasis egzaminas, pasako visas klaidas ir pasirodo, kad klaidų dariau labai daug. Manau, kad instruktorius daro tai tyčia, kad mokinys būtų priverstas prieš egzaminą pasiimti ne vieną papildomą pamoką. Labai džiaugiuosi, kad vairavimui buvau gabi, tačiau pažįstu kelis žmones, kurie dėl šio vairavimo mokytojo turėjo egzaminą laikyti begales kartų.

2017/06/16

Gera mokykla, jokiu priekaistu. Paskaites keliu asmenu neigiamus komentarus teigiu kad jie klysta. Viena komentavo, kad seni kompiuteriai laisves prospekte, kam isigyti kitus kompiuterius jei sitie gerai veikia , o kompiuteriai reikalingi tik KET testu sprendimui, su jais nieks nesiruosia zaisti kompiuterinius zaidimus.

2016/11/01

Negalėčiau rekomenduoti šios mokyklos, nes, pavyzdžiui, vos ne per kiekvieną teorijos paskaitą turėdavau klausytis įmonės savininko pasakojimų apie žvejybą ar keliones ir pan. Norėjosi daugiau profesionalumo, ypač nuvylė paskutinė paskaita apie automobilio sandarą, visiškai jokios naudos. Kompiuterinė įranga, bent jau Laisvės pr. esančiame filiale, švelniai tariant, pasenusi, jei ne antikvarinė, o administratorė nors ir šypsosi, bet labai nemaloni. Mokyklos darbo valandomis atvykus laikyti mokyklinio teorijos egzamino, pareiškia, kad šiandien ji dirba trumpiau ir ne jos reikalas, kad esi susiplanavęs laikyti egzaminą. Beje, sumokėjus pinigus, ir ne tokius mažus, norėtųsi bent jau elementarių patogumų, kaip galimybės pasinaudoti tualetu.
Instruktoriaus Tomo taip pat negaliu rekomenduoti. Padariau klaidą, ėmiau dar dešimt papildomų pamokų, per kurias nieko gero neišmokau. Susidarė įspūdis, kad pritingi dirbti. Mokydamasi vairuoti norėčiau išgirsti instruktoriaus komentarus, ką darau blogai, ką gerai, o ne klausytis, kaip jis kažkokius reikalus tvarko telefonu. Paprašius pakomentuoti daromas klaidas ir silpnąsias vietas, buvo atsakyta, kad dar ne laikas, dar per anksti. Bet komentarų taip ir nesulaukiau. Aikštelėje parkuotis ir manevruoti moko pagal pagaliukus, o ką daryti realaus eismo sąlygomis? Net ir po kelių pamokų taip ir nesusigaudžiau, kaip reikėtų manevruoti. Su kitu instruktoriumi jau po vienos pamokos aikštelėje viskas tapo aišku. Taigi, galiausiai išėjau į kitą mokyklą pas kitą instruktorių. "Regitros" praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

2016/09/07

Darbuotojai yra labai mandagūs, tvarkingai paruošia visus dokumentus ir sąžiningai atlieka savo darbą.

2015/09/20

Prie automobilio vairo su instruktoriumi Kęstučiu (Laisvės pr. filialas) sėdau pirmą kartą gyvenime, neturėdama jokių žinių. Ačiū jam už kantrybę ir suteiktas žinias. Tiek teoriją, tiek praktiką Regitroje išlaikiau iš pirmų kartų.
Sėkmės darbuose!

2014/11/23

Prieš du metus baigiau šios mokyklos vairavimo kursus, buvau patenkinta kokybe, tačiau šiemet sužinojau, jog pirmojo mokyklinio vairavimo egzamino neišlaikiau dėl taisyklės, kuri įsigaliojo šiais 2014 metais, nors egzaminą laikiau 2012. Sustoti prie stop linijos, kai dega raudona, bet yra žalia lentelė sukantiems į dešinę, privaloma tik nuo šių metų. Apgaudinėti kaip suprantu mokykla neturi teisės, idomu tik ar pinigus už perlaikymą gražintų, greičiausiai ne. Taip kad patariu nesirinkti šios mokyklos, bent jau ne lazdynų filialo.

2014/07/31

Puiki mokykla, lankiau fabijoniškėse, teoriją dėstė Stanislovas, tikrai buvo įdomios paskaitos. Jis ne tik pabrežė svarbiausius punktus ir dažniausiai daromas klaidas, bet ir sugebėjo visą informacija pateikti nuotaikingai, kartas nuo karto pajuokaudamas. Stanislovas buvo ir mano praktinio vairavimo instruktorius, tiesa, kelyje jau nejuokaudavo ir į visas situacijas žiurėjo rimtai. Kaip jau rašė komentaruose, už padarius klaidas tikrai pakeldavo balsą Stanislovas. Tačiau juk vairavimas, tai ne žaidimas, suklysdamas gali ir avariją sukelt. O kai padarius klaidą pamokoje tave pabaria, kita kart važiuodamas toje pačioje situacijoje prisimini už ką buvai bartas ir taip įsimini savo klaidas. Dėl tokios mokymo sistemos gali daug kas ginčytis, mane patį buvo nekartą sunervinęs toks mokymas, tačiau po jo pamokų, laikydamas regitros egzamina, kiekvienoje situacijoje žinojau kaip turiu elgtis ir kokių klaidų vengti. Tik tada supratau, jog turėjau puikų instruktoriu. Atėjęs į mokyklą, gyvenime nebuvau vairavęs, klaidų darydavau labai daug, bet laikui bėgant klaidų skaičius sumažėjo ir Stanislovui pavyko paruošti naują vairuotoją! Jo pamokose labiausiai patiko tai, jog pamokos buvo išnaudojamos pilnai, važiuodavome vien regitros maršrutais arba aikštelėje. Daugelis kitų mokyklų, kuriose mokėsi mano draugai, labai mažai skira dėmesio regitros maršrutams arba išvis neskiria. Todėl džiaugiuosi, jog pasirinkau J.Jasučio mokyklą ir galėjau mokytis pas instruktoriu Stanislovą. Puikiai paruošė mane egzaminams ir regitroje teoriją ir praktiką išlaikiau iš pirmo karto.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: J. Jasučio vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos