JAGO – I. Jagmino vairavimo mokykla, Radviliškis

6 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, C, CE, D, Radviliškis

  • Vasario 16-osios g. 2-5, Radviliškis
  • 870006969, 860611704
  • info@vairuoti.lt
Atnaujinta: prieš 2 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Mes tikime, kad tai, ką darome su malonumu, lengvai sekasi. Vairavimas – didelis malonumas, suteikiantis laisvės pojūtį. Esame tam, kad jums mokytis vairuoti būtų malonu.

Nuo 2000 m. Šiauliuose, Radviliškyje ir artimuose miestuose esame žinomi kaip Irmanto Jagmino vairavimo mokykla. Šiandien mes atsinaujinusi JAGO – I. Jagmino vairavimo mokykla, kurioje svarbiausia – jūsų savijauta, mokymo kokybė, puikūs egzaminų rezultatai.

Didžiuojamės savo esamais ir buvusiais mokiniais, jų puikiais pasiekimais, džiaugiamės nuotaikingu ir šiltu bendravimu.

Ar galite įsivaizduoti kokia nuotaika tvyro mokomajame automobilyje? Ateikite ir išbandykite patys! JAGO – I. Jagmino vairavimo mokykla vairavimo kursai – Šiauliuose, Radviliškyje, Joniškyje, Kuršėnuose, Kelmėje, Pakruojyje ir kituose miesteliuose Šiaulių apskrityje…

Filialai:
Šiauliai, Tilžės g. 128A, tel.: 870005052, 860611712
Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5, tel.: 870006969, 860611704

Darbo laikas:
I-V 8:00-18:00

2017/10/23

Labai faini instruktoriai ramūnas ir Saulius. Ačiū Jiems kad išmoke vairuoti su skirtingais automobiliais ir i regitra eiti drasiai nebijant koks paklius automobilis. Islaikiau ir antro karto, taciau pirmas kartas buvo tikrai mano durna neišsimiegojimo kaltė :D Sakėt kad siekiat, jog vairavimas taptų malonumu , tai va aš ir vairuoju jau su malonumu. aciu :)

2016/11/30

Mokiausi sioje mokykloje c, ce ir 95 koda ir esu labai patenkintas, greitai ir gerai ismoke, issilaikaiu egzaminus be jokio vargo. aciu jums uz zinias ir praktinius igudzius :) buvo malonu cia mokytis :)

2016/08/11

Mokyklos personalas tikrai paslaugus ir kompetetingas. Mokytojai visus iškilusius klausimus konkrečiai, vairavimo instruktoriai visada atkreipia dėmesį į daromas klaidas ir pasako kaip jas ištaisyt. Būtų dar geriau jeigu būtų daugiau teorijos pamokų. Jeigu ruošiatės mokytis vairuoti, ši mokykla tikrai geras pasirinkimas.

2012/02/03

Mane labai sužavėjo I. Jagmino vairavimo mokyklos viso kolektyvo darbas. Pradedant administracija ir baigiant teorijos destytoju bei vairavimo instruktoriumi. Tikrai jaucias, kad ta mokykla dirba jau 10 metu ir yra isdirbusi tokia mokymo sistema, kuri norintiems ismokti vairuoti priimtiniausia ir geriausia. Taip pat labai dziaugiuosi, kad sioje mokykloje moko vairuoti tikrai naujais automobiliais, kurie yra tokie pat kaip ir Regitroje.
Linkiu visiems norintiems tikrai gerai pasiruosti egzaminams Regitroje mokytis pas I. Jagmina.

2011/02/22

Pati geriausia mokykla Radviliškyje!!!!! vairavimo instruktoriai tikri profesionalai, o teorijos mokytojui Valdui Adomaičiui nėra lygių !!!!!! super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011/02/16

Esu labai patenkinta profesionaliu viso kolektyvo darbu!
Šaunuoliai labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Jūsų vairavimo mokyklą !!!


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Arvydas Laužadis Edgaras Bernotas Arvydas Vilimas Saulius Gabrys Virginijus Martinkus Žydrūnas Klapatauskas Ramūnas Poškus Donatas Valčiukas Raimundas Galinauskas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Irmanto Jagmino UAB
  • Įmonės kodas: 171653385

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos