KELIO STUDIJA, Pašilaičiai

6 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, C, D, Vilnius

Follow:

Atnaujinta: prieš 105 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2018/05/03

Pati geriausia mokykla galiu pasakyt teorija man deste Darius regitroj islaikiau 97% aciuuu jam labai Beata nuostabus zmogus bet kokiu klausimu versis per galva bet pades vairavimo instruktorius Anatolijus super zmogus isaiskina viska iki menkiausios smulkmenos kad neimanoma nesuprast KELIO STUDIJA SUPER MOKYKLA VISIEM REKOMENDUOJU!!!!!!!

2018/04/19

Šią vairavimo mokyklą visiem, greitai ir gerai norintiem išmokti, reiktu APEITI KUO DIDESNIU RATU. Instruktoriai tragiški, vienas nemoka bendrauti su žmogum, sukelia įtampa tokia kad norisi tiesiog išlipti ir nebevairuot, nes dėl kiekvienos klaidos sulauki pašiepiančio ir pikto grįžtamojo ryšio. Kitas instruktorius, ir vadovas kartu, leidžia sau elgtis kaip karaliui, nes jam mat priklauso ši studija, pamokas atšaukinėja, o pinigų grąžint nenori, ką jau kalbėti apie pripažinimą, kad tikrai suklydo, ne, jo pralaukus beveik valandą ir atėjus pasiaiškint kame problema, pareiškia "reikėjo dar palaukt", kas kartą vis kitą pasiteisinimą sukuria, visiškai nesiskaito su kitais žmonėmis, tyčiojasi visaip, kaip įmanoma, ir dar priedo sugeba grasinti, nes mat atlieka ir policininko pareigas, tai gali manipuliuoti tuo ir tik pelno sau ieškotis. Žodžiu, nuėję į šią mokyklą nei vairuot išmoksit, nei dar normalią kompensaciją gausit. Linkiu susirasti padoresnę mokyklą, kurioje greičiau nei per du mėnesius gerai išmoksite vairuoti, nes aš iššvaiščiau beveik du, o vairuot vis dar nemoku :)

2015/11/26

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Regitroje praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir tai tik atsakingų ir profesionalių instruktorių dėka. Taip pat labai padėjo galimybė gana laisvai rinktis grafiką, kas man kaip dirbančiam žmogui buvo labai svarbu. Didelis ačiū visam "Kelio Studija" personalui.

2015/10/16

Ačiū instruktoriui Sauliui už puikias pamokas, patarimus ir kantrybę. Tik su jo pagalba viską išlaikiau iš pirmo karto :-) labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. Sėmės jūsų kolektyvui.

2015/10/12

Apie šią mokyklą atsiliepti galiu tik puikiai. Didelis ačiū vairavimo instruktoriams, ypač Sauliui, su kuriuo turėjau daugiausiai pamokų. Visi labai malonūs, "rūdininkų" administratorė visada padėsžjo, sudėliodavo pamokas kuo patogiau. Tikrai rekomenduoju !

2015/10/06

"Kelio studiją" rinkausi iš daugybės vairavimo mokyklų. Iš tiesų, jau po pirmo susitikimo, supratau, kad pasirinkimas buvo geriausias iš visų galimų. Ir tikrai - taip ir buvo. Be abejonės, be savų pastangų ir noro niekas nepavyksta. Noriu ištarti AČIŪ šios mokyklos administratorei Julijai, dar didesnį AČIŪ instruktoriui Sauliui. Kantrybė, tikėjimas, palaikymas ir atsakomybė mane lydėjo visas vairavimo pamokas su šiuo instruktoriumi. Jei mokytis vairuoti - tai tik čia!
Pirmas žingsnis nuspręsti mokytis vairuoti, antras - pasirinkti "Kelio studiją", trečias - išlaikyti vairavimo egzaminą iš pirmo karto! Sėkmės!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „KELIO STUDIJA“
  • Įmonės kodas: 302472860

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos