Pajūrio vairavimo mokykla, Taikos pr

93 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, D, Klaipėda

 • Mokomieji: Ford Focus,Toyota Auris,Renault Premium
 • Taikos pr. 71, Klaipėda
 • 846213707, 865633693,867400514
 • info@pajuriovm.lt
Atnaujinta: prieš 11 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorijos kursų kaina - 300,- €
B kategorijos kursų kaina (eksternu) – 290,- €
B kategorijos automatas – 330,- €
B kategorijos „Greiti“ kursai – 350,- € (10 d.d.,eksternu)
C kategorijos - 330,- €(nuomojame sunkvežimius "RENAULT" egzaminams "REGITROJE")
CE kategorijos – 350,- €
C+CE kategorijos – 670,- €
C+CE+K95 - TIK 850,- €
D kategorijos – 400,- €
95 kodas: 1 sav. – 80,- € 1 mėn. – 220,- €
Praradę teises – TIK 70,- €.(kursai vyksta trečiadieniais 7.30 val. ir šeštadieniais 8.30 val. - Taikos pr.71-78 )

Naujos grupės renkamos :
Gruodžio mėn. 04 d.17.30 val. - Statybininkų pr.14-48,Klaipėda
Lapkričio mėn. 20 d. 17.30 val. Taikos pr. 71-78, Klaipėda
Lapkričio mėn. 20 d. 15.30 val. Budelkiemio g. 7 (Varpo gimnazija) Klaipėda
Taip pat kviečiame i "Greitus" B kursus. Išsilaikote teorijos egzaminą "Regitroje" o pravažiavimus mokykloje pravažiuojate per 10 d.d

Visus, baigusius vairavimo kursus, tiek mūsų, tiek kitų mokyklų mokinius, ar jau turinčius vairuotojo pažymėjimus, bet norinčius patobulinti savo vairavimo įgūdžius, kviečiame į papildomo vairavimo pamokas:
Papildomo vairavimo vienos pamokos kaina mūsų mokiniams – 20,- €.
Vienos pamokos trukmė- 1,5 val.

Pajūrio vairavimo mokykloje dėsto patyrę savo srities specialistai, kurie suteiks Jums visas reikiamas teorines žinias, padės nepasiklysti tarp daugybės ženklų ir nestandartinių situacijų. Mūsų praktinio vairavimo instruktoriai yra kompetetingi, ramūs ir nuoseklūs specialistai, kurie išmokys Jus taisyklingo,ekonomiško vairavimo, padės suformuoti saugaus elgesio įgūdžius kelyje.
Mokymo klasėje yra daugybė plakatų ir mokomosios medžiagos,naujausia teorijos mokymo bazė (mokymai vyksta su skaitmeninio projektoriaus pagalba ir daugybe vizualinės mokomosios medžiagos).
Kompiuterių klasėje Jūs galėsite dirbti su naujausia KET versija Jums patogiu laiku
.Už lango lyjant rudeniniui lietui,Jums visada bus pasiūlytas puodelis kavos sušilti.
Su kiekvienu mokiniu sudarome individualias sutartis ir suteikiame galimybę pasirinkti patogiausią mokėjimo būdą:mokama visa suma ,mokama dalimis ar mokama pavedimu.
Mokykloje rengiami Pirmos pagalbos kursai.
Į kursus galima užsiregistruoti telefonu ar internetu.
B kategorijos vairavimo kursus sudaro 40 teorijos valandų ir 30 praktinio vairavimo valandų. Mokome ir su mechanine, ir su automatine pavarų dėže.

UAB „Pajūrio vairavimo mokykla“ tikslas –
Į Lietuvos gatves išleisti atsakingus ir visiškai paruoštus vairuotojus, kurie jausis ne tik užtikrinti vairuodami keliuose, bet ir bus kultūringi vieni kitiems.
Mokykliniai automobiliai ,kaip ir „Regitroje“.

Kalbos: Lietuvių k.,rusų k.,anglų k.
Darbo laikas:
Dirbame:
Pirmadienį-penktadienį:10.00-19.00 val.
Šeštadienį (Taikos pr.):10.00-14.00 val.

2017/11/17

Norėčiau pasakyti ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai visam nuostabiam kolektyvui ir žinoma pačiam šauniausiam ir daugiausiai kantrybės turinčiam instruktoriui Kaziui . !!Be jūsų nebučiau visko pasiekusi iš pirmo kart!! Visiem rekomenduoju

2017/10/22

Pajurio vairavimo mokykla yra pati geriausia mokykla, labai gerai paruosia teoriskai ir praktiskai, daug naudingu patarimu duoda, aciu administratorei, destytojams, instruktoriams!

2017/10/07

Klaipedoje pati geriausia vairuotoju mokymo mokykla, Pajurio vairavimo mokykloje dirba atsakingi ir savo darba mylintys zmones, administratore - NUOSTABI, visi viska paaiskina, i visus klausimus atsako, REALIAI parengia vairuotojus saugiam vaziavimui keliuose, ACIU ir SEKMES :-)

2017/09/01

Rekomenduoju visiem sia mokykla ir instruktoriu Kazi Girski. Egzaminas islaikytas is pirmo karto Regitroje!!

2017/08/29

Pati geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje ! Direktorė visada šiltai priima ir paaiškina viską. Labai geri instruktoriai ! Pats geriausias instruktorius yra Kazys ir tikrai siūlyčiau eiti pas jį, nes tikrai nepasigailėtumėt. Viską gražiai paaiškina ir nėra jokios baimės važiuoti kartu. :) Esu dėkingas Pajūrio vairavimo mokyklai ir ypač instruktoriui Kaziui, kuris išmokė vairuoti ir pavyko išlaikyti praktikos egzaminą Regitroje iš pirmo karto. Rekomenduoju !

2017/07/26

PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLA pati geriausia iš geriausių...Draugiškas kolektyvas, instruktoriai puikiai išmanantys savo darbą...aiškiai suprantamas dėstymas.Didžiausias dėkui administratorei Vilijai Rimkienei už greitą dokumentacijos paruošimą...Sekmės JŪSŲ EGZISTAVIMUI.Rekomenduoju visiems.

2017/07/21

Didelis dėkui šiai mokyklai ir instruktoriui Kaziui puikus mokytojas. Tik jo dėka galiu dabar vairuoti. Labai atsakingai žiūri į savo darbą ir pergyvena už kiekvieną savo mokinį. Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto, didelis ačiū!

2017/06/22

Labai gera vairavimo mokykla. Labai šauni direktorė Vilija. Labai geras teorijos dėstytojas kuris paskaitas veda taip linksmai. Ir labai geri instruktoriai kurie išmano savo darba ir padeda išmokti puikei vairuoti.

2017/06/16

Labai gera "Pajūrio vairavimo mokykla". Puikus teorijos ir praktikos (instruktorius Rolandas) destytojai. Ačiū už kantrybę,už šilta bendravimą. Didelis ačiū direktorei Vilijai :)) Esu labai laiminga! Super mokykla! Labai rekomenduoju.

2017/06/15

Tariu DIDELĮ AČIŪ Vilijai! Visada miela ir malonu pas Jus užsukti! Taip pat instruktoriui- už kantrybę, geležinius nervus, padrąsinimus, įgytas žinias ir įgūdžius! Ačiū Jums! Rekomenduoju tik Jus!

2017/05/04

Pasirinkusi Pajūrio vairavimo mokyklą mokytis vairuoti - nesuklydau. Tokie supratingi instruktoriai, nuostabi administracija (ypač Vilija Rimkienė), suteikė pačias geriausias paslaugas, paruošė tokiam atsakingam gyvenimo žingsniui. Dabar galiu drąsiai teigti, kad išsilaikiusi teises šioje mokykloje - kelyje jaučiuosi saugiai. Saugiai važinėju jau ne vieneri metai ir niekaip negaliu pamiršti kam už tai turiu dėkoti. Pajūrio vairavimo mokykla, tai - geriausias jūsų pasirinkimas! Sėkmės šiai mokyklai!

2017/05/02

Mokykla į kurią miela, malonu sugrįžti... Šilta, visada su šypsena administratorė Vilija, be galo fainas ir linksmas teorijos mokytojas Saulius. Žinoma tariam didžiuli AČIŪ superiniam instruktoriui KAZIUI GIRSKIUI ! Už puikias vairavimo pamokas. Labai paprastas žmogus kuris, aiškiai ir viską suprantamai paaiškina. Instruktorius NR. 1 tikrai rekomenduojame.

2017/04/27

Labai šauni mokykla, draugiškas ir malonus kolektyvas. Labai noriu padėkoti instruktoriui Kaziui, labai draugiškas, visada viską paaiškina ir pataria. Tik jo dėka viską išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju, tikrai nepasigailėsite!!!

2017/04/02

Labai dėkoju instruktoriams - Gintarui ir Kaziui už gerai paaiškintas padarytas klaidas! Labai gerai išmano savo darbą, be šauksmų išaiškina, draugiški ir malonūs instruktoriai! Jeigu eiti mokytis ten tai rinktis tik šiuos instruktorius! Ačiū jums, kad dabar galiu važinėtis be vargų! ;);)

2017/03/29

Geriausia vm!!!! Nerealus instruktoriai. Paaiskina be rekymu, graziai, kantriai.

2017/03/23

Ilgai nesvarstęs pasirinkau Pajūrio vairavimo mokyklą, nes rekomendavo geri draugai, kurie mokėsi šioje mokykloje. Teorija buvo dėstoma labai aiškiai, vaizdžiai ir nenuobodžiai, pateikta daug gyvenimiškų pavyzdžių. Vairavimo instruktorių gavau Kazį ir tikrai nenusivyliau. Šis instruktorius labai supratingas, tolerantiškas, su didele patirtimi, įgūdžiais, žiniomis ir visa tai stengėsi, kuo suprantamiau perduoti man. Instruktorius visada sugebėdavo rasti laiko papildomoms pamokoms ir mokėjo panaikinti jaudulį prieš egzaminą. Tad REKOMENDUOJU mokyklą ir instruktorių KAZĮ visiems ieškantiems ir linkiu kuo geriausios kloties mokyklos kolektyvui.

2017/03/23

Labai gera mokykla.Visko puikiai išmoko ir labai geri dėstytojai ir instruktoriai.Visiems siūlau rinktis šią mokyklą tikrai nesigailėsite.

2017/03/06

Puiki mokykla,labai džiaugiuosi kad ją pasirinkau,fainas mokytojas,faina administratore Vilija,puikus instruktoriai. Ačiū labai šiai mokyklai ir jos darbuotojams už tai kad turiu vairuotojo pažymėjimą :)

2017/03/03

Rekomenduoju mokytis pas Dovyda Eiza. Sekmes

2017/02/27

Baisus administratores bendravimo tonas nuo pirmo žodžio atrodo,kad tik nervini jeigu nori pas juos mokintis ir pirkti pas juos paslauga.Dar ir pamokančiu moralu pasiklausai ka kaip daryti.Košmaras! 21 amžius priimkit darbuotojus su bendravimo igudziais,o ne kazkokius sovietiniu liekanu babces.

2017/01/19

Esu labai patenkinta rezultatais. Regitra iš pirmo karto!!! Linkėjimai instruktoriui Kaziui!
Sėkmės :)

2016/10/24

Didelis ačiū instruktoriui Steponui ir Pajūrio mokyklai!
Labai žmogiškas, supratingas mokytojas, kas man buvo labai svarbu pradedant mokintis važiuoti motociklu. Neturiu jokių priekaištų, lankstus, buvo galima lengvai prisiderinti pravažiavimų grafiką. Profesionaliai aiškina, bei puikiai paruošia egzaminui regitroje. Rekomenduoju!

2016/09/17

Ačiū instruktoriui Steponui už A kategorijos pamokas.
Geras instruktorius, galima suderinti pamokų laiką beveik bet kuriuo paros metu, puikus Yamaha motociklas.

2016/08/30

Mielas, Įspūdžiai apie Pajūrio vairavimo mokykla, komentatoriau!
Kas nebijo, tas rašo savo vardą, pavardę, o ne slapstosi, nes kalbėjau su administratore ir sakė, kad žmogus, su tokiais klausimais, net nebuvo atvykęs į mokyklą, tai galėtumei ir paskambinti, prisistatyti, arba palikti savo tel nr. pabendrautume, išsiaiškintume ;-)
Visų pirma, administratorė nesprendžia tokių klausimų, reikia skambinti mokyklos direktoriui, ir jis atsakys į tavo rūpimus klausimus.
Aikštelės adresas yra parašytas internete, sudėtos aikštelės nuotraukos, kur visi gali pasižiūrėti, o esant norui, ir nuvažiuoti į aikštelę.
O iš kitų mokyklų mokinių, kol kas, papildomiems važiavimams nepriimame, nes pakankamai turime savų mokinių ir jiems yra pirmenybė.
Geros dienos.
Su pagarba,
Pajūrio vairavimo mokyklos direktorius
V. Rimkus

2016/08/29

Norėjau prieš vairavimo egzaminą įsigyti keletą papildomų vairavimo pamokų šioje mokykloje. Tad nuvykus į S.Daukanto gatvėje esantį filialą teko pabendrauti su įdomia administratore..
Kadangi vairavimo kursus buvau baigęs kitoje mokykloje, tai todėl gavau atsakymą kad kitų mokyklų nepriima (nepaklaususi net kuriame mieste mokiausi).
Sakau, tai kaip čia taip, internete reklamuojatės vienaip o atvykus į vietą kalbate kitaip. Tada atšovė, kad instruktorius neva nenorys priimti kitų mokinių ir ji niekuo dėta dėl to. Pagalvojau kad instruktorius gal jos viršininkas, kad taip sprendžia ką nori ir ko nenori pats. Sakau tai kaip man sužinoti ar norės jis mane priimti ar ne, tai sako reikia tartis su juo asmeniškai paskambinus, bet vieno pravažiavimo kaina bus 30 eur. Na gerai galvoju, kaina tenkina mane, bet instruktoriaus numerio taip pat nedavė jokiais būdais ir pati nesutiko jam paskambinti (nebent būčiau sumokėjęs eurus už paslaugą, kurią neaišku ar gausiu ir kokios kokybės dar). Mato kad kaina neišgąsdino, sako jei nori informacijos iš jo - gauni pasėdėti čia pat ir palaukti kol jis pats pasirodys kada ir aptarsime su juo tavo norą dėl papildomų pamokų. Supratau, kad turbūt bando tokiu būdu išprašyti mane savo noru kuo greičiau išeiti, nes negi nors vienas protingas žmogus sėdės visą dieną ir lauks neaišku kada pasirodančio instruktoriaus, kuris gal net nepasirodys visai tą dieną. Puoselėdamas paskutinę viltį susitarti uždaviau administratorei klausimą norėdamas sužinoti kur ir kokios būklės praktinio vairavimo aikštelė šios mokyklos, tai atsakė, kad negali NE SAVO mokyklos mokiniams teikti tokios informacijos, kad turbūt neduok dieve nenuvažiuočiau ir nepasižiūrėčiau pats kaip atrodo.. Nes pvz. A kategorijos aikštelės ne visos Klaipėdoje yra pritaikytos 100% Regitros pratimams. Reziume - likau nusivylęs, kadangi atsimušiau kaip į sieną.

2016/07/28

Rekomenduoju šią mokyklą! Praktikos egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto!! Žmonės čia dirbantys labai malonus, administratorė Vilija labai rupestinga, visada pasidomi tavimi, dėstytojas Saulius taip pat labai puikiai išaiškina visas taisykles. Instruktorius žinau tik du, Dovydas ir Arvydas, bet abu puikiai išmano savo darba. Ačiū Jums visiems už tai, kad dabar esu klevukė!

2016/07/12

Vairavimo instruktorius Steponas atitinkantis savo kvalifikacija instruktorius. Labai šauniai pavyko susitart dėl pravažiavimų. Linkiu jam, kad būtų pastebėtas ir kad būtu skiriamas geresnis inventorius. Atsakingam darbuotojui turi būti suteikiamos kuo geresnės sąlygos darbui.

2016/07/12

motociklai netvarkingi, suteikiama apranga supysus, apsaugos nudevėtos. Trumpai tariant inventorius atgyvenęs.

2016/07/12

Pajūrio vairavimo mokykla sudarė man puikias sąlygas per labai trumpą laiką atlikti visus A kategorijos praktinius užsiėmimus. Instruktorius Steponas tikras profesionalas, kuris neskaičiuoja darbo valandų.

2016/05/10

Yes, egzaminas, done. Viskas iš pirmo karto. Padėka administratorei Vilijai bei mano inatruktoriui Modestui. Pasiskaiciau apie sia vairavimo mokykla, buvo vien teigiami atsiliepimai. Tikrai nenusivyliau pasirinku sia vairavimo mokykla visi labai malonus instruktorius viska isaiskino ko nesupratau, niekada nereke ir nesauke, labai malonus zmogus.tikrai rekomenduoju, nes jie suinteresuoti ismokyti ir paruosti busimus vairuotojus saugei vazineti.

2016/03/31

Vien tik pagyros! Puiki mokykla! Tiek nuostabi administratorė, tiek instruktoriai! :)

2016/03/08

Noriu padėkoti instruktoriui Aleksui už suteiktas žinias ir profesionalų paruošimą egzaminams. Praktikos egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto !
Sekmės ir gero kelio !

2016/03/03

Noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklos profesionaliam kolektyvui už suteiktas žinias. Linkiu jums sėkmės darbe ir daug gerų mokinių!

2016/02/17

ši mokykla neveltui turi geriausios mokyklos vardą, pats tuo įsitikinau - mokymo procesas organizuotas profesionaliai, instruktoriai mandagūs ir išmanantys savo darbą, ačiū, visiems rekomenduoju

2016/02/07

Vienu žodžiu - profesionalai! Geras pasirinkimas - Pajūrio vairavimo mokykla. Viskas aukštam lygyje - ir bendravimas, ir administravimas, ir mokymas (teorija, praktika), puikus paruošimas egzaminams. Ačiū. Linkiu tolimesnio klestėjimo šiai mokyklai!

2016/02/04

gerai ismokina vairuoti ir nedaryti klaidu kelyje, daug info apie ivairias situacijas suteikia, profesionaliai paruosia saugiam vairavimui, aciu

2016/02/03

Įdomios teorijos paskaitos, aiškus ir suprantamas medžiagos dėstymas, instruktoriai - tikri profesionalai, egzaminus išlaikiau iš pirmo karto, REKOMENDUOJU Pajūrio vairavimo mokyklą!

2016/02/02

Didelis ačiū pajūrio vairavimo mokyklai už suteiktas žinias ir už didžiule motyvacija. Ypač dėkoju savo vairavimo instruktoriui Vitalijui, už palaikyma ir padrąsinančius žodžius. Labai puiki mokykla, priema ne kaip į mokyklą , o kaip į namus ;)

2016/02/01

Puiki vairavimo mokykla. Papildžiau savo vairavimo žinias su instruktoriumi Modestu. Esu patenkinta, jog išlaikiau egzamina po mokymo su juo, iš pirmo karto. Rekomenduoju šia vairavimo mokykla.

2016/01/25

prisidedu prie visu anksciau issakytu komentatoriu geru zodziu apie PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLA, kurioje dirba profesionalus ir savo darbui atsidave zmones, rekomenduoju pasirinkti sita mokykla

2016/01/14

Aš mokinausi pas instruktoriu Modesta. Modestas kaip mokytojas labai metodiškas. Jo pamokos nekėlė man jokiu pasipiktinimu. Labai kantrus instruktorius, ačiu Jam kad ištvėrė mano begalines klaidas. Dėkui jam uz pamokas.

2016/01/11

Viena iš nuostabiausių akimirku buna tada kai išlaikai egzaminus is pirmo karto. Man vairavimo pamokas dėstė Modestas. Jaunas, komunikabilus, nuoširdus instruktorius. Bet labiausiai sužavėjo jo rupestingumas mokiniui ir atsidavimas šitam jo darbui. Kiekviena karta jis manes prašydavo daugiau ir daugiau kad mokėčiau, dėl jo nuoseklaus darbo aš nejaučiau diskomforto. Išlaikiau vairavimo egzamina iš pirmo karto. Bet tuo musu pamokos nesibaigė. Aš aužinojau kad jis yra Lietuvos ralio vice čempionas, buvau nustebus kaip toks jaunas instruktorius gali tiek daug pasiekt. Tad jis man davė pavairuoti jo nuosava sportini automobili. Tai buvo kažkas nepaprasto,įgytos ekstremalaus vairavimo pamokos man padėjo dar labiau suvokti automobilio vairavima slystant. Ačiu Modestui ir visiems REKOMENDUOJU mokytis

2016/01/11

Viena iš nuostabiausių akimirku buna tada kai išlaikai egzaminus is pirmo karto. Man vairavimo pamokas dėstė Modestas. Jaunas, komunikabilus, nuoširdus instruktorius. Bet labiausiai sužavėjo jo rupestingumas mokiniui ir atsidavimas šitam jo darbui. Kiekviena karta jis manes prašydavo daugiau ir daugiau kad mokėčiau, dėl jo nuoseklaus darbo aš nejaučiau diskomforto. Išlaikiau vairavimo egzamina iš pirmo karto. Bet tuo musu pamokos nesibaigė. Aš aužinojau kad jis yra Lietuvos ralio vice čempionas, buvau nustebus kaip toks jaunas instruktorius gali tiek daug pasiekt. Tad jis man davė pavairuoti jo nuosava sportini automobili. Tai buvo kažkas nepaprasto,įgytos ekstremalaus vairavimo pamokos man padėjo dar labiau suvokti automobilio vairavima slystant. Ačiu Modestui ir visiems REKOMENDUOJU mokytis butent pas ji !!!!

2016/01/11

Viena iš nuostabiausių akimirku buna tada kai išlaikai egzaminus is pirmo karto. Man vairavimo pamokas dėstė Modestas. Jaunas, komunikabilus, nuoširdus instruktorius. Bet labiausiai sužavėjo jo rupestingumas mokiniui ir atsidavimas šitam jo darbui. Kiekviena karta jis manes prašydavo daugiau ir daugiau kad mokėčiau, dėl jo nuoseklaus darbo aš nejaučiau diskomforto. Išlaikiau vairavimo egzamina iš pirmo karto. Bet tuo musu pamokos nesibaigė. Aš aužinojau kad jis yra Lietuvos ralio vice čempionas, buvau nustebus kaip toks jaunas instruktorius gali tiek daug pasiekt. Tad jis man davė pavairuoti jo nuosava sportini automobili. Tai buvo kažkas nepaprasto,įgytos ekstremalaus vairavimo pamokos man padėjo dar labiau suvokti automobilio vairavima slystant. Ačiu Modestui ir visiems REKOMENDUOJU mokytis butent pas ji.

2016/01/06

GERAI PADARIAU PASIRINKĘS PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLĄ. NENUSIVILIAU. VISKAS PAAIŠKINAMA IR DĖSTOMA NUOSEKLIAI IR SUPRANTAMAI. INSTRUKTORIAI LABAI FAINI. VISIEMS REKOMENDUOJU PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLĄ.

2015/12/30

Ačiū, labai ačiū visam Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui už nuoširdų bendravimą, už suteiktas žinias, už kantrybę, profesionalumą, geranoriškumą ir pagalbą. Linkiu jums gerų mokinių ir LAIMINGŲ, SĖKMINGŲ, PELNINGŲ NAUJŲJŲ 2016-ųjų METŲ !!!

2015/12/13

VALIOOOOO! VISKAS PUIKIAI. ISLAIKIAU IS PIRMO KARTO. ACIU DESTYTOJUI SAULIUI, INSTRUKTORIAMS, ADMINISTRATOREI PONIAI VILIJAI. VISIEMS KLAIPEDOJE REKOMENDUOJU PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLA!

2015/12/10

ir aš mokiausi „Pajūrio vairavimo mokykloje“, ir važinėjau ir Valdu, paskui su kitu instruktoriumi, bet pati apsižioplinau ir per važiavimą neišlaikiau iš pirmo karto – kadangi sukdama nepraleidau kito automobilio ir pagal sutartį reikėjo dar trijų papildomų važiavimų, bet administratorė niekad nieko neliepė, jinai visada sakė, kad atėjom mokytis ir išmokti, kad dirba dešimt instruktorių, kad galime rinktis kokį tik norime, ir nors aš ne iš pirmo karto išlaikiau vairavimo egzaminą, bet vis tiek savo sūnų Justą atsiunčiau mokytis būtent į „Pajūrio vairavimo mokyklą“ – jis važinėjo ir su Valdu, ir su Vitalijum, bet tik per egzaminą „susikirto“, nes nepraleido pėsčiųjų... Patys kalti esame, bet pasitaisėme ir sėkmingai vairuojame :-)
O kad instruktorius neplepa, tai man labai patiko, nes neblaško dėmesio, o kas man neaišku ar kokią klaidą darau – tai iškart paaiškina.
Linkiu gražių švenčių visam „Pajūrio vairavimo mokyklos“ kolektyvui, jaukumo, supratingumo ir šilumos jūsų namuose ir darbuose :-)

2015/12/07

Kaip ir visi, prisiskaičiau gerų atsiliepimų apie šią VM ir tikėjausi, kad liksiu patenkinta. Deja, likau ne tik neišsilaikiusi teisių bet dar ir apiplėšta.
Vieninteliai malonūs darbuotojai šioje mokykloje – administratorė ir teorijos dėstytojas Saulius.
Visi kiti instruktoriai mašinoje nuolatos tyli, nebendrauja, jokių vairavimo patarimų neduoda, klaidų nesako, o pamokos pabaigoje pasiūlo pasiimti dar pravažiavimų. Suinteresuoti (ypač direktorius Valdas) vien pinigais, todėl specialiai nepadeda mokiniui.
Šioje mokykloje buvau nusipirkusi net 8 papildomus pravažiavimus (iš viso papildomi 150 EUR), tačiau mokyklinio neišlaikiau. Tuo tarpu instruktoriai nuolatos piršo mintį pirktis dar pravažiavimų.
Galų gale nusprendžiau pereiti į kitą Klaipėdos mokyklą, kur instruktoriai iškarto supažindino su Klaipėdos kelių specifika, Regitros maršrutais, ir mokyklinį pas juos išlaikiau iš 1 karto. :) Regitrą taip pat iš pirmo.

Tad mano patarimas – nešvaistykite laiko ir pinigų šiai komercinei įmonei.

2015/11/27

Mokiausi pas instruktoriu Arvyda, labai šauniai viska išaiškina, parodo. Esu patenkinta ir rekomenduoju mokytis pas šį instuktoriu kitiems. :)

2015/11/19

labai dekingas esu uz igytas teorines zinias, ir dar labiau didelis ACIU uz praktinius vaziavimus, mokydamasis jusu vairavimo mokykloje sutikau aukstos kvalifikacijos specialistus, kurie puikiai ismano savo darba, todel ir paruosia egzaminams tinkamai, visada ir visiems rekomenduosiu Pajurio vairavimo mokykla Klaipedoje, Taikos pr.

2015/11/17

Pataisau žvaigždučių kiekį :)

2015/11/17

Rekomenduoju nuoširdžiai - teorijos paskaitos aktualios ir įsimintinos (AČIŪ dėstytojui Sauliui). Instruktoriai - puikūs savo darbo specialistai. AČIŪ Arūnui, už draugiškumą ir pagalbą pralaužiant ledus, Valdui - už suteiktą drąsą, ir ypatingas DĖKUI VITALIJUI už geležinę kantrybę ir neįkainojamus praktinius patarimus.
Didžiausias patvirtinimas - praktinis vairavimas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto ;)

2015/11/17

Rekomenduoju nuoširdžiai - teorijos paskaitos aktualios ir įsimintinos (AČIŪ dėstytojui Sauliui). Instruktoriai - puikūs savo darbo specialistai. AČIŪ Arūnui, už draugiškumą ir pagalbą pralaužiant ledus, Valdui - už suteiktą drąsą, ir ypatingas DĖKUI Vitalijui už geležinę kantrybę ir neįkainojamus praktinius paarimus.

2015/11/15

Ilgai nesvarsčiusi pasirinkausi vairavimo mokyklą, esančią Taikos pr. 71, nes rekomendavo geri draugai, kurie mokinosi šioje mokykloje. Administratorė Vilija visada pasitinka su šypsena, padeda išspręsti visus iškilusius klausimus. Teorija buvo dėstoma labai aiškiai, vaizdžiai ir nenuobodžiai, pateikta daug gyvenimiškų pavyzdžių. Vairavimo instruktorių gavau Valdą ir tikrai nenusivyliau. Šis instruktorius labai supratingas, tolerantiškas, su didele patirtimi, įgūdžiais, žiniomis ir visa tai stengėsi, kuo suprantamiau perduoti man. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ir tai tikrai pirmo pasirinkimo mokykla. Sėkmės visiems ieškantiems vairavimo mokyklos ir kuo geriausios kloties šiam draugiškam, nuoširdžiam kolektyvui. Didelis AČIŪ Jūms.

2015/11/14

Absoliučiai geriausia vairavimo mokykla!
Visiems egzaminams buvau paruošta be priekaištú ir išsilaikiau iš pirmo karto. Jaučiau didelį pastūmėjimá, palaikymá ir suinteresuotumá, kad tik viskas būtú gerai iš vadovės Vilijos.

Ypatingai didelį ačiū ir stipriá rekomendacijá noriu pasakyti dviem savo instruktoriams - MODESTUI ir VITALIJUI! Tik patys geriausi žodžiai! Buvau mokyta nuosekliai, tvarkingai, pro akis nepraslysdavo nei viena klaida - todėl šiai dienai galiu drásiai sakyt, kad būsiu gera vairuotoja tik judviejú dėka!
Mokytis vairuoti šiú žmoniú dėka buvo vienas malonumas!10 balú!

2015/10/22

Didelis ačiū ši tos mokyklos kolektyvui, ypač instruktoriui Valdui, kuris kantriai mokino vairuoti, paaiškino kokias klaidas padariau. Ne tik labai gerai paruošia regitrai, bet ir pats mokinimasis vairuoti yra labai malonus, visi labai draugiški ir supratingi pradedantiesiems vairuotojams. Baigus šią mokyklą - gaila ją palikti. Tikrai galiu teigti, kad Pajūrio vairavimo mokykla yra geriausia visoje Klaipėdoje! Baigus šią vairavimo mokyklą jaučiuosi tvirtai ir užtikrintai kelyje.

2015/10/14

Pati geriausia vairavimo mokykla visoje Klaipėdoje, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Teorijos pamokos puikiai dėstomos, niekada nebūdavo nuobodu klausytis. Instruktoriai taip pat labai geri, visi labai malonūs, viską paaiškina išsamiai.
Visiems labai rekomenduoju šią mokyklą!

2015/10/06

PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLA YRA PATI GERIAUSIA MOKYKLA, LABAI GERAI PARUOŠIA TEORIŠKAI IR PRAKTIŠKAI, DAUG NAUDINGŲ PATARIMŲ, AČIŪ ADMINISTRATOREI, DĖSTYTOJAMS, INSTRUKTORIAMS.

2015/10/02

Gera mokykla ir paruošimas egzaminams geras. Ačiū. Sėkmės. Rekomenduosiu.

2015/09/22

Laba diena. Noriu padėkoti už gerą žinių išdėstymą. Sėkmingai išlaikiau egzaminus. Vairavimo praktika buvo naudinga. Ačiū už pagalbą ir patarimus maloniai administratorei Taikos pr. filiale.

2015/08/24

gerai moko PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLOS instruktoriai ir destytojai, geros mokymosi salygos, i visus klausimus pateikia issamius atsakymus, atejau cia mokytis vairuoti, nes pusbrolis rekomendavo, kvieciu ir kitus prisijungti prie musu naujos grupes

2015/08/20

Sveiki, labai dekoju uz suteiktas teorines zinias ir praktinius uzsiemimus su visais vairavimo subtilybiu paaiskinimais. Sekmingai islaikiau egzaminus. Jau esu vairuotoja! Jau vairuoju! Aciu visam nuosirdziam Pajurio vairavimo mokyklos kolektyvui! Visiems rekomenduoju sia mokykla.

2015/07/31

GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA KLAIPĖDOJE. VISIEMS REKOMENDUOJU.

2015/07/29

Labai gera mokykla

2015/07/24

Pasirinkau šią mokyklą iš rekomendacijų ieškant geriausios mokyklos ir geriausių instruktorių. Šiai dienai rekomenduoju ją ir kitiems :) Labai dėkinga esu instruktoriams Laurynui ir Valdui už mokymus ir instruktažą link saugių kelionių pradžios:))

2015/07/23

labai gera yra PAJURIO vairavimo mokykla, mokiaus Taikos prospekto filiale, egzus islaikiau is pirmo karto, praktini vaziavima irgi, siulau visiems norintiems ismokti vairuoti - pasirinkite sia mokykla, supratingi destytojai, o instruktoriai viska paaiskina, kai esi uz vairo, aciu ir sekmes :-)

2015/07/02

aciu, labai saunu buvo mokintis, visus egzaminus islaikiau - ir teorija ir praktika, dar karta dekoju geriems instruktoriams ir destytojams, ir administratorei, kursiokams rekomendavau Pajurio vairavimo mokykla Taikos prospekte !!!

2015/06/13

Labai ačiū Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui - puikūs dėstytojai ir instruktoriai joje dirba. Išlaikiau egzaminus. Visiems rekomenduosiu Jūsų mokyklą :-)

2015/06/12

Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla, kuri įsikūrusi Taikos pr.
Regitroje tiek teoriją,tiek važiavimą išlaikiau iš pirmo karto! Esu labai dėkinga savo instruktoriui Aleksui bei Valdui. Taip pat dėkoju Vilijai, kuri visada mokykloje pasitinka su šypsena, visada atsako į tau rūpimus klausimus. Didelis AČIŪ Jums !!!!! p.s. tikrai rekomenduoju šią mokyklą !

2015/06/11

geras pasirinkimas mokytis vairuoti pajurio vairavimo mokykloje ,profesionaliai dirba ir gerai ismokina, aciu

2015/06/08

cia ismokau vairuoti ,aciu, labai gera vairavimo mokykla, maloni administratore taikos pr.

2015/05/07

The Best Driving School in Klaipeda - PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLA!!! Had a really great driving experience with this School. My instructor was excellent. Thank you.

2015/04/18

aciu,kad gerai ismokinote,egzamina islaikiau is pirmo karto, draugams rekomenduosiu pajurio vairavimo mokykla, jega

2015/04/06

 Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Puikus ir profesionalus paruošimas,labai maloni atmosfera sioje mokykloje Teorijos ir praktikos egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.Pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklysite, įgausite naudingos patirties ir žinių vairavime. Norėčiau padėkoti šiai mokyklai už gera teorinį ir praktinį parengimą. Aciu

2015/04/05

 Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Puikus ir profesionalus paruošimas.Labai maloni atmosfera sioje mokykloje.Teorijos ir praktikos egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Norėčiau padėkoti už gera teorinį ir praktinį parengimą. Pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklysite, įgausite naudingos patirties ir žinių vairavime. ACIU !

2015/03/30

Pajurio vairavimo mokykloje labai lengva mokytis, nes destytojai gerai paaiskino teorija ir dar su gyvenimiskais pavyzdziais, isnagrinejome daug ivairiu situaciju, ir as islaikiau egzamina is pirmo karto. Labai aciu administratorei Vilijai uz visad gera nuotaika ir sypsena! Visiems rekomenduoju cia mokytis vairuoti.

2015/03/25

Dekoju nuostabiam Pajurio kolektyvui !
Atejau niekada nesedejus uz atomobilio vairo ir nemaniau, kad galiu ismokti, bet ismokau ir turiu teises. Labai aciu Laurynui Gedgaudui, praktikos vairavimo instruktoriui. Per pamokas suteike pasitikejimo savo jegomis, padrasindavo, draugiskas. Egzamina islaikiau is pirmo karto.
Aciu uz suteiktas zinias!
Rekomendoju visiems sia mokykla.
Aciu !

2015/02/18

patiko teorijos destymas, destytojas gerai isaiskina medziaga ir pateikia daug ivairiu pavyzdziu, nuo kitos savaites pradesiu praktinius vaziavimus, uz nuosirduma ir pagalba tariu ACIU visam kolektyvui

2015/02/08

Šauni, kompetetinga mokykla. Begalo malonus kolektyvas, pasijuntama tarsi namuose, o tai leidžia žymiai geriau įsisavinti gautas žinias.

2015/01/22

Šauni mokykla, malonus kolektyvas Taikos pr.71.

2014/12/30

Visiems Pajūrio vairavimo mokyklos darbuotojams nuoširdžiausi linkėjimai artėjančių Naujųjų 2015-ųjų metų proga! Kantrybės, ištvermės ir daug mokinių linki jums vairuotoja iš Klaipėdos :-)

2014/12/18

sveikiname PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLA su dideliu ivertinimu - jus esate vieni geriausiuju vairavimo mokyklu !!! Plataus kelio ir drausmingu mokiniu linkime jums !!!

2014/11/29

Noriu nuoširdžiai padėkoti PAJŪRIO vairavimo mokyklos administratorei, teorijos mokytojams, vairavimo instruktoriams už puikiai atliekamą darbą, už rūpestį mumis - būsimaisiais vairuotojais. Likau sužavėta jūsų visų bendravimu su mokiniais. Išlaikiau egzaminą. Gavau vairavimo teises. Ačiū jums už pagalbą, ypatingai dėkoju administratorei Vilijai, dėstytojui Sauliui, instruktoriui Valdui.

2014/11/29

man pasiseke kad atejau i sita mokykla, reikiama informacija gavau, pamokose suprantamai aiskinama, instruktoriai yra kantrus zmones, aciu administratorei poniai Vilijai

2014/11/28

Is komentaru matosi, kad teisingai pasielgiau, pasirinkes Pajurio vairavimo mokykla. Man cia viskas patinka, ypac profesionalus ir kantrus darbuotojai.

2014/11/17

Mokinausi sioje moykloje ir likau labai patenkinta:) Aciu dideli tariu visam sauniam mokyklos kolektyvui:) visiems rekomenduoju:)

2014/11/12

Prieš pasirinkdama vairavimo mokyklą pradėjau klausinėti draugų ir bendradarbių, gal žino ir rekomenduotų gerus dėstytojus ar instruktorius. Daugelis siūlė eiti į Pajūrio vairavimo mokyklą. Gerai padariau, kad ją ir pasirinkau. Administratorė gera, viską paaiškino, dėstytojai ir instruktoriai kantrūs ir dėmesingi. Ačiū šiai mokyklai.

2014/11/10

man labai patiko cia mokytis, visi labai atidus, aciu visiems Pajurio vairavimo mokyklos darbuotojams

2014/11/10

o man labai patiko mokytis sitoje mokykloje, nes visi destytojai yra labai atidus, ir pamokos - teorija ir praktika - atlikau be streso, aciu visiems dirbantiems Pajurio vairavimo mokykloje

2014/10/06

dar mokinuosi B, tai destytojas Saulius geras visko ismokina, o instruktoriai tai Aleksas ir Valdas, faina su jais, paaiskina ir padeda, klasiokams rekomendavau visiems

2014/09/03

Gerai dirba tas filialas Taikos prospekte, nesigailiu kad pas juos mokaus.

2014/08/05

Puikiai organizuotas vairavimo mokyklos darbas. Besimokantiems vairavimo teorijos yra sudarytos visos sąlygos, kad egzaminas būtų išlaikytas sėkmingai. O vairavimo praktikos moko patyrę ir savo darbą išmanantys instruktoriai. Man patiko. Ir kitiems pasiūlysiu pasirinkti Pajūrio Vairavimo Mokyklą. Linkiu sėkmės!


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Ardas Čičirka Arūnas Skierus

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Pajūrio vairavimo mokykla“
 • Įmonės kodas: 302820651

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos