Turbovėžlys, Naujamiestis

10 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, C, CE, Vilnius

  • Savanorių pr. 47-43, Vilnius
  • 852137449, 860541000
  • info@turbovezlys.lt
Atnaujinta: prieš 154 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2018/12/08

Nuoširdžiai visiems rekomenduoju vairavimo mokyklą “Turbovėžlys” (Savanorių pr. 47). Esu iš tų, kurios niekada nenorėjo vairuoti ir tik aplinkybių prispirtos ėmė mokytis vairavimo. Rezultatas – egzaminas “Regitroje” išlaikytas iš pirmo karto.
Praėjo lygiai metai kai išlaikiau vairavimo egzaminą. Sėkmingai vairuoju ir kiekvieną kartą prisimenu kas mane to išmokė, padėjo įveikti baimę, palaikydavo kai visai nesisekė, padrąsindavo ir tikėjo manimi kai pačiai rankos nusvirdavo. Ačiū šauniai Savanorių pr. 47 komandai. Su didžiausiu dėkingumu prisimenu administratorę Rūtą. Ačiū Jums už rūpestį, palaikymą ir daug padrąsinančių žodžių. Ačiū Aleksandrui. Su Jumis važiavau tik kartą, bet tai buvo tikrai labai naudinga pamoka. Ačiū už padrąsinančius pokalbius kol laukdavau savo vairavimo mokytojo, kai ryte per anskti atvykdavau į pamokas :) . Didžiausiais ačiū vairavimo instruktoriui Gžegožui. Jeigu ne Jūs - abejoju ar šiandien vairuočiau. Jums teko sunkiausia užduotis: nejauna, visiškai savimi nepasitikinti, visko bijanti mokinė. Atėjau pas jus po labai nesėkmingos pradžios, kai pusė vairavimo pamokų jau buvo išnaudotos, o aš pati jau buvau beveik įsitikinusi, kad vairavimas - ne man. Ačiū Jums už tai, kad supratote, padėjote, bet ne nuolaidžiavote, visada palaikėte ir tikėjote manimi, o svarbiausia - kantriai mokėte ir išmokėte vairuoti, nebijoti priimti sprendimus, galvoti ne tik apie save kelyje. Ačiū, kad pirmiausiai mokėte ramiai ir saugiai vairuoti, gerbti kitus eismo dalyvius. Kaip man tai dabar praverčia! Ačiū už tai, kad visada galiu drąsiai kreiptis į jus patarimo ar pagalbos.
Sėkmės ir saugumo jums visiems!

2018/11/26

Taigi mano istorija su Turbo Vezliu prasidejo ne nuo pirmuju vairavimo pamoku. Jau buvau baigusi kita vairavimo mokykla Vilniuje is kurios mane paleido visiskai neuztikrinta savo vairavimo igudziais ir visdar issigandusia gatves ir eismo. Buvau jau po 2 bandymu Regitros egzamino, siaubingai nusivylus savim ir visiskai neuztikrinta niekuom. Taigi, parasiau Turbo Vezliui.
Administracija - nuostabi. Tik parasiau laiska del papildomu pamoku - iskart gavau skambuti is administratores, kuri ne tik atsizvelge i visus mano poreikius, bet ir sutiko 3 kartus perdeliot visa papildomu pamoku grafikeli, kad tik atitiktu mano poreikius pagal laika. Prie viso to - puikiai parinko instruktoriu.Visa laika vazinejau su instruktoriumi Gzegozu. Tai turbut labiausiai atsidaves savo darbui instruktorius koki esu sutikusi (o ju turejau 3). Atejau i mokykla su didziule baime vairuoti ir jis ta puikiai mate, bet vos pora pamoku - ir as jau vaziuoju visiskai atsipalaidavusi. As nezinau kaip, bet sitas zmogus tiesiog moka nuraminti ir ismokina kaip islaikyti ramybe kelyje, kaip priimti sprendimus neabejojant del ju. Visi marsrutai buvo suderinti taip, kad sutvarkyti visas spragas, kuriu visdar turejau LABAI daug po visu 15 vairavimo pamoku pries tai buvusioje mokykloje. Jau per pirma valanda instruktorius sudejo visas pastabas apie kurias as ir pati zinojau kur mano silpnos vietos, tad toliau visa laika dirbom ties jomis.Taciau labiausiai as esu dekinga siam zmogui uz visa rupesti ir savo laika. Sis zmogus netgi po darbo valandu niekada nepamirsta apie savo mokini, drasina ir labai stipriai palaiko pries egzamina, nuolat primena tavo stiprybes ir ikvepia drasos. Visada paaiskina viska issamiai ir paprastai, jeigu reikia netgi pademonstruoja situacija kad tik suprastum kas kaip ir kodel. Jeigu mato, kad visdar vaziuoji neuztikrintai kazkurioje vietoje - vaziuos su tavim tiek kartu kiek tik reikes, kol tu ismoksi atlikti manevra ir jausiesi patogiai toje situacijoje. Netgi po sekmingai islaikyto Regitros egzamino instruktorius rupinasi, kad vairuotum saugiai, domisi kaip sekasi, ar viskas gerai kelyje. Tik geriausi atsiliepimai apie si instruktoriu - tik jo deka turiu teises ir sekmingai jau menesi vairuoju automobili Vilniaus gatvemis. Ir kas is tikruju smagiausia, jog zinau, kad bet kada jeigu turesiu klausimu ar noresiu dar labiau pagilinti igudzius as zinau, kad visada galiu kreiptis ir visada mane su didziausiu rupesciu pakonsultuos ar ismokins. Rekomenduoju ir rekomenduosiu visiem tiek sia mokykla tiek pati instruktoriu!
Begalo didelis aciu!

2018/08/24

Turbo vėžlys yra pati nuostabiausia vairavimo mokykla Vilniuje ! Čia dirba nuostabios ,malonios ,visuomet padedančios ir patogiausiu metu vairavimo grafikus suderinančios administratorės Pasakiški instruktoriai ,kurie suteikia begalinių žinių ,visą įmanomą pagalbą ir vairavimo įgūdžius . Ši mokykla yra ta , kurioje visas dirbantis personalas ,už savo mokinius pergyvena lyg už save ! Ir tai sukelia norą grįžti pas Juos vėl ir vėl ! Ypatingas AČIŪ instruktoriui Gžegož, kurio nuoširdumas,malonus bendravimas ,pagalba ir neapsakomai didelė kantrybė suteikia komfortą vairuojant ! Tai tas žmogus kuris visuomet išsamiai viską paaiškins, nuramins ,palaikys ! Didelis ačiū visam personalui ! Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto tik su Jūsų nuoširdžia pagalba !

2018/08/24

Ačiu šios mokyklos vairavimo instruktoriui Aleksandrui už kantrybę, gerai viską paaiškino. Ačiu didelis didelis. Rekomenduoju visiems šią vairavimo mokykla bei instruktorių Aleksandra

2018/07/28

Valio Regitra išlaikyta iš pirmo karta esu be galo laiminga kad atradau Turbovėžlį. Susipažinau su trim instruktoriais, kurie puikiai išmano savo darbą, yra kantrūs, pataria, komentuoja – ramiai ir be pakelto tono. Tikrai nuostabus isnstruktoriaitirai kas pasirinks šią mokyklą nepasigailes, nu aš tikrai patenkinta viskuom likau Administratorės labai malonios, geros tokios, Ačiū jums!!!

2018/07/26

Rekomenduoji šią mokyklą, o ypač vairavimo instruktorių Gžegož. Jo dėka išlaikiau Regitros praktiką iš pirmo karto!

2018/06/24

Labai noriu padėkoti Jūsų mokyklai, kurios dėka prieš metus laiko išsilaikiau vairavimo egzaminą. Apie jus mačiau daug teigiamų atsiliepimų internete, tačiau vis tiek bijojau, kadangi prieš tai teko išbanyti dvi vairavimo mokyklas. Gailiuosi, kad nėjau pas jus anksčiau. Būčiau sutaupiusi daug nervų, laiko ir žinoma pinigų. Pirmiausiai noriu padėkoti administratorei Rūtai už malonų bendravimą ir puikiai sudėliotą pamokų laiką. Ir žinoma instruktoriui Gžegožui, kuris išmokė visko, ko reikėjo ir dar daugiau. Išvažinėjom pro sudėtingiausius kelius ir paruošė taip, kad dabar jokios situacijos kelyje nebebaisios. O ir pačių pamokų metu nesijautė jokio streso , paaiškindavo viską ramiai ir išsamiai. Matosi, kad instruktorius myli savo darbą ir deda visas pastangas, kad išmokytų kokybiškai ir gerai vairuoti. Linkiu Jums didžiausios sėkmės! Nuoširdžiai rekomenduoju „Turbo vėžlį“ visiems, kurie nori kokybiškai, be streso išmokti vairuoti.

2017/03/12

Regitroje vairavimo egzaminai nelabai sekėsi, bet pagaliau "atėjo šventė ir į mano kiemą" :) Egzaminas išlaikytas, didelį ir nuoširdų AČIŪ sakau vairavimo mokyklos Turbo Vėžlys instruktoriui Gžegožui.
Jis tas žmogus, kuris:
- myli savo darbą
- kiekvieną akimirką moko
- kantrus
- puikus psichologas, gebantis patarti
- leidžia klysti ir mokytis iš savo klaidų
- visada geros nuotaikos, kas leidžia atsipalaiduoti ir nejausti įtampos
- nuolat drąsina ir motyvuoja, skatina nesustoti
- nenuleidžia rankų ir neleidžia nuleisti savo mokiniui
- padeda įveikti baimę
Tai žmogus, kuris manimi patikėjo.
Šiandien aš jaučiu vidinę ramybę, nes mano pastangos įgavo prasmę. Galiu drąsiai teigti, kad man šitas kelias nebuvo lengvas, tačiau jaučiuosi laiminga, kad turėjau šią gyvenimo patirtį.

2015/05/14

tikrai nerekomenduoju po darbo uzsirasyt neimanoma,karta per saviate max,instruktorius vis klisa savo papildomas pamokas sako ka d neislaikysi,net pabandyt neduoda o susitarus tai kamera pamirsta tai dar kokio problemos pasji ir sako tai dw papildoma pavazynesim,sestadeniais sake kad kas antra dirba ,bet kazkaip nepasiseke ne vieno sugaut per 4 men kad dirbtu,bekit zmones neapsigaukit

2015/03/18

Zada kad i vairavima nebus problemu uzsirasyti,bet kai tik arteja vairavimo laikas tai direktore atsaukia ,tai viskas uzimta tai savaidgaliais nedirba,tikrai nerekomenduoju kursaj uzims apie 3-4men. Pavyksta uzsirasyt karta i dvi savaites nors zadejo kad nors kiekviena diena ir savaidgaliai.. Nerekomenduoju


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Turbo vėžlys“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos