Vairavimo mokyklos ir instruktoriai 2017

VAIRUOK CIA_LOGO fb(1)

Vairuok Čia

15 atsiliepimai

Kategorijos B, B1, Vilnius

  • Mokomieji: Ford Focus, Hyunadai i30
  • Įmonės pavadinimas: UAB "Vairavimas"
  • Įmonės kodas: 302814463
  • Panerių 11, Vilnius
  • 866670000
  • info@vairuojam.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 115 d.
Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vairavimo mokykla “Vairuok Čia“ kviečia visus, norinčius išmokti vairuoti ar patobulinti vairavimo įgūdžius B kategorijos vairuotojus.

Kodėl verta rinktis mūsų vairavimo mokyklą Vilniuje?

1. Net 6 mokymosi planai, pagal patogumą ar poreikį;
2. Sutarties pasirašymas Jums patogioje vietoje;
3. Individualios teorijos pamokos su dėstytoja (Online);
4. Galimybė laikyti egzaminą VĮ Regitroje vos po 10 dienų!!!
5. Planas „Patogusis“ – rinkis pats kur pradėsi ir kur baigsi pamoką;
6. Reikalui esant dirbame ir savaitgaliais.

Mokykis vairuoti pas geriausius specialistus!
Mūsų instruktoriai susilaukia tik geriausių atsiliepimų.

Vairavimo instruktoriai – kvalifikuoti, kantrūs ir patyrę.
Mokiniai dažniausiai išmoksta vairuoti per 15 praktinio vairavimo pamokų.
Lanksčios apmokėjimo sąlygos. Nemokama mokymosi medžiaga.
Vairuotojų sveikatos patikra nevykstant į gydymo įstaigą.
Pirmosios pagalbos kursai.

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ !!!

Registracija į kursus: http://vairuojam.lt/registracija/

2017/02/26

Drįsčiau teigti,kad geriausia mokykla Vilniuje.:) Labai retai rašau atsiliepimus,tad šis tikrai iš širdies :) Instruktoriai nuoširdžiai myli savo darbą ir turi auksinę kantrybę. Jei norite išmokti vairuoti greitai ir be streso, rekomenduoju šią mokyklą. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

2017/02/08

Šiai vairavimo mokyklai tiesiog privaloma padėkoti. Ir nuostabiam instruktoriui VITALIJUI, kad jau turiu teises, po ilgo "mokymosi" kitur...Ateiti mokytis čia, reiškia sutaupyti laiko, nervų ir pinigų. Gaila, kad tai nebuvo pirmasis pasirinkimas, bet galbūt padėsiu kažkam apsispręsti jeigu vis dar svarsto kur mokytis :)

2017/02/08

Puiki mokykla, nuoširdžiai dėkoju instruktoriui Vitalijui kad jau turiu teises. Puikiausias instruktorius kokį teko sutikti daug laiko vargstant kitoje mokykloje...

2016/12/17

Atejau i sia mokykla po kurso kitoje mokykloje, kuri turejo daugybe geru atsiliepu, bet tikrove pasirode, kad yra visai kitokia. Labai dziaugiuosi atradusi sia mokykla, kuria galiu rekomenuoti ir kitiem. Labai dekoju savo instruktoriui Vitalijui. Nuostabus mokytojas! Nuosirdziausias aciu jam uz kantrybe ir puikia nuotaika.

2016/10/13

Ačiū KĘSTUČIUI, aš tapau vairuotoja. Egzaminas išlaikytas pirmu bandymu po vairavimo su šiuo instruktoriumi. Prieš daug metų buvo daug bandymų ir beviltiškas galvojimas - aš niekam tikusi vairuotoja ir jau geriau išvis man kelyje nebūti. Dabar žinau, kad patirties reikės, bet aš vairuoju ir net neketinu laikyti teisių stalčiuje. Jei išmokė mane, vadinasi gali išmokyti bet ką - REKOMENDUOJU.

2016/10/11

Siandien instruktoriaus Kesto deka islaikiau praktikos egzamina. Nuosirdus jam ACIU! Tikrai, kaip jau kazkieno pries tai sakyta, kelias buvo ilgas ir sunkus, bet po keliu pamoku su siuo PUIKIU instruktorium pagaliau pavyko! Nuteike gerai, paruose greitai ir aiskiai. Lenkiuosi iki zemes uz kantrybe ir supratima! Dar karta DEKOJU!

2016/10/07

Laiku surasta mokykla nes dar ir dabar turbut netureciau teisiu. Viskas puikiai. Labai rekomenduoju.

2016/08/12

Ačiū šiai mokyklai, regitroje vairavimą išlaikiau iš pirmo karto!

2016/05/13

Istorija labai ilga, bet su laiminga pabaiga :)
Pries 4 metus lankiau vairavimo mokykla, bet po isvazynetu 20 akademiniu valandu buvo pasakytas man nuosprendis, kad vairavimas tai ne mano. Vis delto teisiu labai prireike. Siemet atvaziavau i Lietuva, savarankiskai pasiruosiau teorijai, beliko vairavimas.Si instruktoriu man rekomendavo sesuo, su kurio pagalba islaike Regitros ir mokyklinius vairavimo egzaminus. Susitarem del kurso eksternu. per 10 dienu(nuo 2016.04.28 iki 2016.05.09) mane paruose regitrai ir as (2016 geguzes 12) sekmingai islaikiau is pirmo karto:)
Vaziuoti teko daugiausiai su Kestu, bet aciu ir antram instruktoriui Vitalijui. Kiekvienas su savo gera nuotaika ir patarimais nuteike tik geriems rezultatams.
Visiems norintiems nebijoti automobilio ir mokytis vairuoti su gera nuotaika patariu TIK sia mokykla ir tik siuos instruktorius:)
SEKMEEEEES:)

2016/05/11

Mano kelionė link vairavimo teisių, kaip ir ko gero daugelio, nebuvo lengva.
Tiesą sakant ir nežinau, kada ji baigtųsi, jei ne Kęstutis, todėl norėčiau ne šiaip labai labai rekomenduoti šį instruktorių visiems tiems, kurie tyčia ar netyčia užklido pasiskaityti čia atsiliepimų, bet ir pasidalinti savo patirtimi, kad žinotumėt, jog tai ne šiaip sausas pagyrimas, kokių apstu ir dažnai netikrų kitais atvejais...

Išmokti vairuoti pasiryžau 2015 m. kovo pradžioje. Prisiskaičiuosi gerų atsiliepimų nukeliaviau į Autotako vairavimo mokyklą. Vairavimo pamokos man prasidėjo balandžio pabaigoje ir tęsesi iki birželio pabaigos (teoriją regitroje išsilaikiau gegužę). Kalta pati, kad normaliai nepasidomėjau, kokios galimybės vairuoti bent kartą per savaitę, ypač žmogui kuris dirba nuolatinį ofisinį darbą. Vairavimo pamokas reikėjo derinti kiekvieną savaitę, į priekį, daugiau nei savaitėms dviems niekas neužrašinėjo, o kai paskambindavai jau nebebūdavo laisvo laiko, kuris man tiktų. Man, kaip visiškai nemokančiai vairuoti, tas buvo žiauriai negerai, nepaisant to, kad instruktoriai ten neblogi. Taip atvažinėjusi visas privalomas pamokas, neišmokau vairuoti. Pagalvojau, kad vairas visiškai ne man ir užmečiau šitą reikalą. Tiesiog nesinorėjo ten eiti ir imti papildomų pamokų vėl ta pačia tvarka, laukiant nežinia kiek laiko.

Ir po kelių mėnesių savo patirtimi su manimi pasidalino buvusi kursiokė. Pasakė, kad turi parekomenduoti gerą instruktorių, kuris specializuojasi būtent mokinių parengime Regitrai. Paėmiau kontaktus ir kažko laukiau, kaupiau drąsą, bandžiau save įtikinti grįžti užbaigti pradėto darbo ir žiauriai nenorėjau, nes vis dar jutau tą nemalonų jausmą kai pravažiuoji x pamokų ir nejauti jokio pagerėjimo.

Atėjo 2016 metų kovas, prisiminiau kad baigia galioti mano Regitroje išlaikyta teorija, nutariau nebelaukti. „Prasičekinau“ internete informaciją apie Kęstutį, nelabai ką radau, vos keli atsiliepimai, bet nusprendžiau pasitikėti asmenine draugės rekomendacija.

Pasiėmiau darbe dviejų savaičių atostogas, paskambinau Kęstučiui. Jis savo laiką suplanavo ir suderino pamokas taip, kad viskas pavyko. Vairavau kiekvieną dieną, taip kaip ir norėjau! Kovo 29 dieną pradėjusi važinėti praktiškai nuo nulio (nes nekažką išmokau Autotake, o ką išmokau per tie laiko primiršau), vakar gavau teises.

Kęstutis – nuostabus instruktorius, profesionalas ir žmogus. Pamokos be jokio streso ir be jokių nemalonų jausmą paliekančių bajerių, pašaipų ar ironijos. Stebiuosi iš kur jis turi tiek kantrybės, bet matyt viskam paaiškinimas - meilė ir atsidavimas darbui.

Esu be galo dėkinga už pamokas, už „gazą dugną“, įpūstą tikėjimą, kad „vairas irgi gali būti man“, padrąsinimus, pastabas ir patarimus. Labai rekomenduoju visiems, kurie nori išmokti vairuoti greitai ir tikrai be streso. Nepasigailėsit nei investuotų pinigų, nei laiko. Didelis riebus LIKE!

2016/04/12

Emiau pas Kesta papildomu pamoku. Visiems siulyciau tik si instruktoriu. Ramus. Supratingas. Isaiskina viska smulkmeniskai. Super. Taip ir toliau. Sekmes!

2016/03/11

Pati rekomendavau savo sūnui šios mokykos instruktorių ir ne veltui /pati ėmiau pas jį pamokas ir sėkmingai išlaikiau egzaminą/ . Sūnus po 5 pamokų išlaikė Regtroje vairavimo egzaminą sėkmingai , padarė tik vieną nekritinę klaidą. Taigi Kęstas -instruktorius iš didžiosios raidės.

2016/02/20

Ką čia gali komentuoti, kai sėkmingai išlaikytas egzaminas ''Regitroje'' - tuom viskas ir pasakyta. Sunku surasti tinkamiausią žodį, norint padėkoti instruktoriui Kęstui už pamokas...nuosirdžiai dėkoju ir visiems rekomenduoju

2016/02/20

Puiki mokykla bei instruktorius! Viskas greitai, patogiai, susitaupiau daug laiko! Mokina labai gerai, viska ramiai paaiskina, matosi, kad zmogus dirba mylima darba. Tikrai visiems labai rekomenduoju, ypac tiems, kam svarbu, kad mokytojas butu kantrus ir ismanytu savo darba. 100balu!

2015/12/07

Tikrai "Like". Rekomenduoju. Kokybiškai, suprantamai, be streso, tau patogiu
laiku reikiamoje vietoje.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Skip to toolbar