Vido vairavimo mokykla

3 atsiliepimai

Kategorijos B, Šilutė

  • Taikos g. 15, LT-99122, Šilutė
  • 860370874
  • vidomokykla@gmail.com
Atnaujinta: prieš 37 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2018/03/15

Labai šaunus mokytojas,labai gera programa pagal kuria galima sprest mokyklinius testus namie.

2018/02/20

Važiavau į Klaipėdą aš ir dar vienas vaikinas, kaip supratau iš bendravimo, kažkoks pažįstamas iš seniau. Tai visą kelią klausiausi apie visokius verslus versliukus, instruktorius Vidas labai nuoširdžiai dalino patarimus apie VISAS gyvenimo sritis (apie vairavimą mažiausiai), paskui kai aš atsisėdau už vairo, pradžioj buvau ištardyta-kas mano tėvai, ką jie dirba, kokie mano ateities planai ir t.t....Po to sužinojau, kad jis atseit tokiu būdu nuima stresą... Lindimas į privatų gyenimą yra streso nuėmimas??? Ir to jo pažįstamo komentarai, kad pasirinkau nelabai vykusią specialybę, be perspektyvų su nuolatiniu instruktoriaus manęs "protinimu" apie gyvenimą... Ačiū už tokias pamokas. Per kitus važiavimus sužinojau kas kur gyvena (kažkoks švogeris Klaipėdoje), kiek jis žemių turi ir kad jis ilgą laiką Klaipėdoj dirbo taksistu, todėl už visus geriausiai žino ją :) Sorry, mano pastebėjimas- būti geru žinovu kokios nors vietovės, nereiškia būti geru mokytoju, nors būtent tokiu jis pats save ir pristato. Pats.

2018/02/07

Tik ne šita mokykla!!! Mokiausi kitoje, bet pakliuvau pas instruktorių Vidą. Dar dabar purto prisiminus jo rankas ant mano pečių ir kojų... Viską perdaviau mokyklos vadovui, buvo atsiprašyta, netgi neužskaitė to padaryto pravažiavimo, bet nebesugebėjau save suimt į rankas ir toliau tęst mokslus. Kai paskaitau pagyrimus jo adresu, negaliu negalvot, kad juos rašo arba jis pats, arba tokie žmonės, kuriems patinka jo atseit jaunatviški bajeriai apie antrą galą ir nuolatinis rankų kaišiojimas ten kur nereikia. Beje, čia ne mano vienos nuomonė, tik rašant atsiliepimus į fb matosi asmuo, tai niekas nenori užsipuolimų, juk pas mus taip visada- kas nors prie tavęs lenda- esi pati kalta!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Vido vairavimo mokykla
  • Įmonės kodas: 177052765

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos