Andrius Bonakeris

46 atsiliepimai

Kategorijos: B, BE, C, CE, D, DE

Andrius BonakerisKIA Cee'd, 1.6D 85kW

Baltų pr. 36, Kaunas (Šilainiai) / Raudondvario pl. 164A, Kaunas (Vilijampolė) / Pilėnų g. 1, Kauno raj. (Akademija)
8-634 23433
andrius.bonakeris@gmail.com

Stažas: 20m.
Amžius: 38m.
Kalbos: LT, EN


Licencijos numeris: 2014-08-22

Atnaujinta: prieš 117 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Mokymai pradedami ir baigiami:
* Baltų pr. 36, Kaunas (Šilainiai);
* Raudondvario pl. 164A, Kaunas (Vilijampolė);
* Pilėnų g. 1, Kauno raj. (Akademija).

Mokymas vairuoti, paruošimas VĮ „Regitra“ egzaminui, papildomas mokymas pažeidusiems KET taisykles.

2022/05/08

Sveiki, norėčiau rekomenduoti instruktorių Andrių Bonakerį - tikras savo srities profesionalas. Pamokų metu daug dėmesio skiria daromoms klaidoms, ramiai jas paaiškina ir sako „bandom dar kartą“, kas tikrai leidžia tinkamai išmokti vairuoti tam tikroje situacijoje. Uždavus klausimus kantriai ir išsamiai atsakydavo. Jo dėka, mokyklinis ir regitros praktinis egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū!

2022/04/26

Best instructor I have ever met!! In a word, I would say that he is perfectly responsible for what he is doing, and supports us and make us strong mentally and improve our driving skills for every situation. He is patient and supportive, and also he is well aware of every situation for the regitra's exam also for our daily driving activitiy. I am damn sure that he will be the best option for future drivers and also for those who intend to be perfect in their driving skills.
From the beginning to the end he supported me by every means he can, to achieve my goal.
Also, Thank you for being the best instructor for me.

2022/01/21

Mokyklinį išlaikiau iš antro karto, tačiau Regitrai buvau paruošta - teisės išlaikytos iš pačio pirmo karto. Dėka šio puikaus instruktoriaus. Pamokų metu yra susikoncentravęs į savo mokinius, pataiso jų daromas klaidas bei pagiria, taip paskatindamas. Viso kurso metu įgyjau ne tik daug praktikos, bet ir teorinių žinių- su didele kantrybe viską paaiškindavo. Visiems siūlyčiau mokytis pas šį instruktorių, nes būtent jis atsakys į visus kylančius klausimus bei išmokys ne tik kaip išlaikyti egzaminą, bet ir kaip saugiai dalyvauti eisme.

2021/07/13

Užtenka čia tų pagyrų...Bendravimo kultūra ir pasikėlimas-dar reikia paieškoti gerai.. Arogantiškas mokytojas.
Labai liūdna, kad pamokų metu laksto po parduotuves, tvarko asmeninius reikalus. Norėčiau pabrėžti, kad gal ir išmokina tuos, kurie jau kažkiek ateina mokėdami vairuoti...bet "žaliems" geriau su šiuo mokytoju neprasidėti.

2021/01/10

Per gyvenimą turėjau du instruktorius – Andrius pranoko visus lūkesčius. Prireikė 5 pamokų, jog prisiminčiau senokai užmirštą vairavimą ir pagaliau viską susitvarkyčiau iki galo – Regitra iš pirmo karto. Didelis nuopelnas skiriamas Andriui – buvo labai aiškiai išaiškinti ne tik sunkiausi Regitros keliai ir jų niuansai, bet ir iš esmės ramiai papasakota, koks turi būti geras bei saugus vairuotojas. Instruktorius brandus, ramus, malonus ir supratingas, o, svarbiausia – visiškai išmanantis tai, ką daro.

Ačiū už pagaliau pamirštą siaubą, sėdint prie vairo, ir didžiausios sėkmės ateityje.

2020/10/25

Galiu drasiai teigti, jog instruktorius Andrius Bonakeris yra pats geriausias vairavimo instruktorius!!! Šiuo metu esu šio instruktoriaus mokinė ir galiu pasakyti, jog kiekvienos vairavimo pamokos laukiu su nekantrumu, nes kaip jau ir minėjau, instruktorius Andrius išmoko vairuoti itin profesionaliai ir nepriekaištingai. Jaučiu be galo didelį pasitikėjima šiam žmogui. Per kiekviena vairavimo pamoka jaučiu, kad sparčiai tobulėju ir kuo toliau, tuo labiau vis geriau vairuoju ir tik šio instruktoriaus dėka. Be to, šis žmogus vairavimo metu sukuria komfortabilia ir ramia atmosfera, turi labai didelę kantrybę, todėl vairavimo metu nejaučiu jokio streso, o didele motyvacija mokytis! Labai nuoširdžiai sakau, kad joks kitas instruktorius neišmokys taip profesionaliai vairuoti su visomis vairavimo ypatybėmis, tai gali padaryti tik instruktorius Andrius Bonakeris! Todėl skrieja pačios didžiausios rekomendacijos rinktis šį instruktoriu!!!

2020/09/03

Gana tų pagyrų, silpnai teišmokina. Gal išmokina tą, kas jau moka vairuot, o ne visiškai "žalią". Kaune per didesnius žiedus važiuot nemokina. kaip įkalnėj pajudėt mokinys nebuvo girdėjęs. Nu žodžiu silpnai. Buvo papildomos pamokos imtos pas kitą instruktorių ir pasirodė kokia situacija su šituo instruktorium. Piktumo neturiu, gal bus naudinga info kam reikia, o ir pačiam instruktoriui. geors dienos

2020/06/13

Puikiai išmoko ir atpratina nuo klaidingų įpročių.

2020/06/13

Puikus instruktorius, mokantis išaiškinti, pamokyti vairavimo ypatumų, labai žmogiškas ir atsakingas žmogus , tik geriausi atsiliepimai!

2019/02/28

Puikus mokytojas

2018/04/11

Visada labai vertinau žmogiškumą, o šiame žmoguje telpa viskas: šaltas protas, tikslus žodis, nepamatuojama kantrybė ir šypsena - net tada, kai pati pyksti ant savęs už padarytas klaidas..niekada nepakels balso, tačiau ramiu tonu pasakys: "važiuojam dar kartą"..ir jei reikės ir dar kartą, ir dar..lengvų kelių pas šį instruktorių nėra, lengvo pasivažinėjimo - taip pat, bet svarbiausia jokios baimės ir ytampos..nedaugžodžiauja, bet visada vietoje ir laiku sugeba pajuokauti, o esant reikalui labai motyvuotai priminti, kad teisės - VISAM GYVENIMUI..Linkiu rinktis atsakingai, o pasirinkę Andrių tikrai suprasit, kaip iš tikrųjų atrodo tikros vairavimo pamokos:) Instruktoriui AČIŪ, už VISKĄ. P.s regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto:)

2018/02/17

Didelis ačiū instruktoriui už viską, ypatingai kantrybę, labai patiko savybė, jog į viską buvo reaguojama ramiai, be jokių piktumų, dėl to nebuvo baisu padaryti klaidų, nes žinojau, jog jos bus paaiškintos ir iš jų pasimokysiu. Egzaminas "Regitroje" išlaikytas iš pirmo karto be didesnių sunkumų, dėkui dar kartą!

2018/02/04

Ramus, kantrus instruktorius. Nė karto nepakėlè balso. Nebuvo sunku rast bendrą kalbą, todėl pamokos buvo įdomios. Per penkioliką pamokų nuo nulio išmokė taip, jog pavyko regitros praktinį egzaminą išlaikyt iš pirmo karto. Vienintėlis minusas - dėl mokinių gausos tekdavo gana dideli tarpai tarp pamokų...

2018/02/04

Puikus instruktorius, mokantis išaiškinti, pamokyti vairavimo ypatumų, tiek gatvėje tiek ypatingose situacijose, neturiu nei vieno blogo žodžio apie šį mokytoją puikiai paruošianti Regitros egzaminui.

2017/07/25

Tik geriausi atsiliepimai apie vairavimo instruktorių A. Bonakerį. Žmogus puikiai išmanantis savo darbo specifiką, profesionalus, kupinas teigiamų minčių, kad ir ne visada pasiseka. Visada padrasins, nuteiks tolimesniam važiavimui be baimės. Labiausiai patikusios savybės mano atžvilgiu- tai kantrybė ir emocinis stabilumas. Dėl šių priežaščių jaučiausiai patogiai sėdėdama vairuotojo vietoje. Ačiū instruktoriui už tai, kad jau turiu galimybę vairuoti automobilį ir gerai jaustis kelyje. Tik pačių geriausių mokinių ir didelės sėkmės linkiu. Jeigu reikėtų rinktis ir vėl instruktorių - tai būtų Andrius. AČIŪ :)

2017/06/17

Didelis AČIŪ šiam instruktoriui. A. Bonakeris išties labai puikus instruktorius, savo srities profesionalas, visuomet sukurdavęs tinkamą aplinką vairavimui, turintis be galo daug kantrybės bei gerą humoro jausmą, todėl vairavimo pamokos neprailgdavo. Labai reiklus, tačiau motyvuojantis, skatinantis tobulėti, todėl padarytos klaidos visuomet būdavo paaiškinamos ramiai, kas nesukeldavo įtampos ar streso vairuojant automobilį. Vairavimo metu instruktorius visada siekė išugdyti atsakingą vairuotoją, nuolat stebintį eismo sąlygas ir priimantį tinkamus sprendimus. Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę praktinius vairavimo užsiėmimus lankyti būtent pas šį instruktorių. Tikrai rekomenduoju!

2017/05/24

Labai ačiū instruktoriui Andriui, kuris yra ne tik geras mokytojas, bet ir geras pašnekovas. Jo dėka nepasidaviau ir išlaikiau teises iš pirmo karto,o tikrai nebuvo lengva persilaužti. Nuoširdžiai rekomenduoju.

2017/04/30

Taktiškas ir atviras mokytojas, greitai pastebi trūkumus. Dėl puikaus mokymo regitroje išlaikiau is pirmo karto, regitros istruktorius irgi pastebėjo mokytojo pastangas.

2017/04/15

Puikus instruktorius. Į pamokas ėjau su nekantrumu, o pačios pamokos neprailgdavo. :) Visada su šypsena ir entuziazmu, niekada nėra pakėlęs balso ir visada stengiasi, jog viskas būtų išpildyta 100% tobulai. Regitroje liepė jam padėkoti už tai, kaip puikiai išmokė vairuoti ir žvalgytis. Rekomendavau draugams, nuoširdus ačiū už puikią patirtį ir sėkmės darbuose! :)

2017/04/13

Šis instruktorius pasižymi sąžiningumu, savo profesijos išmanymu ir sugebėjimu dirbti su žmonėmis. Aiškina ramiai, jei reikia nors ir 10 kartų. Išugdo atsakomybę kelyje už save ir kitus keleivius, visada kritiškai vertina situacijas. Pamokų metu tvyravo jauki atmosfera, niekada nebijojau klysti ir pabandyti iš naujo, paklausti ar paprašyti patarimų ne tik dėl su vairavimu susijusių dalykų, bet ir dėl asmeninio gyvenimo. Puikus pašnekovas gyvenimo klausimais, bet dar geresnis- kelių taisyklių ekspertas. Tokių instruktorių Lietuvoje trūksta! Beje, regitra po jo-iš pirmo karto!

2017/03/01

Labai ačiū instruktoriui Andriui, kuris yra ne tik geras mokytojas, bet ir geras pašnekovas, psichologas. Instruktorius yra profesionalus, kantrus, supratingas, motyvuojantis, taktiškas, kai reikia - šmaikštus. Esu labai patenkintas, rekomenduosiu savo draugams užsirašyti būtent pas šį instruktorių. Dar kartą labai dėkoju!

2017/02/03

Tik geriausi atsiliepimai - instruktorius viską ramiai ir aiškiai paaiškindavo, niekad nepakeldavo balso, kad ir kokių nesąmonių pridarytum, o pamokų metu visada laukė draugiška atmosfera su smagiais pokalbiais. Dėl instruktoriaus profesionalumo, suteiktų žinių ir įgūdžių egzaminas Regitroje buvo išlaikytas iš pirmo karto!

2017/02/02

Ačiū instruktoriui už puikų paruošimą regitros egzaminui ir važiavimui kelyje. Tik geriausi atsiliepimai, nes visų pamokų metu laukė draugiška aplinka, jokios įtampos, o instruktorius apie mašinos valdymą, vairavimą kelyje viską ramiai ir aiškiai išaiškindavo ir išmokydavo. Pamokos metu visada žinojai, kad nesvarbu kokių klaidų pridarytum - instruktorius balso nepakels, o ramiai išaisškins. Dėkoju už kantrybę, smagius pokalbius ir profesionalumą - visa tai padėjo Regitroje egzaminą išlaikyti iš pirmo karto ir pasiruošti važiavimui kelyje!

2017/01/25

Ačiū šiam puikiam instruktoriui už nuoširdų darbą!

2017/01/07

Vairavimo egzaminas man buvo tikras galvos skausmas. Visuomet kelyje buvau išsiblaškęs, pasimetęs, nedrąsus. Tačiau po kelių vairavimo pamokų pas Andrių Bonakerį įveikiau Regitrą su vienintele klaida. Andrius yra geriausias instruktorius, kokį kada nors pažinojau. Pasirinkę vairavimo pamokas pas jį tikrai neprašausit, nes jis sugeba motyvuoti ir padaryti tai, kas atrodo neįmanoma. Ačiū Andriui už didelę kantrybę ir kad išmokė gerai vairuoti. :)

2016/12/29

Didelis ačiū nuostabiam instruktoriui Andriui Bonakeriui už didžiulę kantrybę, puikų paruošimą regitros egzaminui, kurį pavyko išlaikyti iš pirmo karto! Labiausiai džiaugiuosi, kad per vairavimo pamokas jausdavausi rami,be jokios įtampos, inkstruktorius ramiai ir labai aiškiai paaiškina klaidas, įvairias situacijas, stengiasi, kad viską suprastum ir išmoktum. Instruktorius tikrai profesionalus, puikiai išmanantis savo darbą, visada gerai nusiteikęs, linksmas žmogus! Ačiū Andriui Bonakeriui ir rekomenduoju rinktis šį instruktorių visiems! :)

2016/12/04

Labai geras instruktorius. Gerai išaiškina visas klaidas, ka kaip daryti tam tikroje situacijoje ir kaip priimti tam tikrus sprendimus. Ačiū!

2016/12/02

Tik geriausi atsiliepimai apie šį instruktorių. Supratingas, atsakingas, ramiai paaiškina, kas negerai. Esu labai dėkinga už mokymą, Jūsų pamokos buvo be galo naudingos. :) Nuoširdus ačiū!

2016/11/14

Niekada nebuvau sėdėjusi už vairo, todėl nebuvo lengva perprasti automobilio valdymo technikos, o dar tuo pat metu stebėti kelio ženklus, tačiau šis instruktorius turėjo kantrybės ir užsispyrimo perteikti visas turimas žinias ir atsakyti į visus iškilusius klausimus. Profesionalumas, nuoširdus bendravimas, puikus humoro jausmas ir jokios įtampos per visą ilgą kelią vairavimo teisių link. Dėkoju už kantrybę ir žinias, kurios padėjo Regitros egzaminą išlaikyti iš pirmo karto!

2016/10/29

Labai profesionalus instruktorius, kuris žino kaip išmokyti mokinį, kokia forma perteikti jam žinias realiame eisme. Išaiškina kiekvieną smulkmeną, galima drąsiai visko klausti. Ramus, pozityvus, sugeba motyvuoti. Jeigu net egzaminuotojas po praktikos egzamino sakė man, kad padėkokit savo instruktoriui, jog išmokino taip gerai vairuoti. Rekomenduoju A.Bonakerį, tikrai neprašausit pasirinkę!

2016/10/18

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šį instruktorių. Iš karto pasimatė, jog žmogus mėgsta bendrauti, puikiai išmano savo darbą, yra konkretus. Patį pirmą vairavimą atradome bendrą kalbą ir tas lėmė, kad visus vairavimus nejaučiau visiškai jokios įtampos. Šis instruktorius puikiai išaiškina kėblias situacijas, nebijojau nusišnekėti, nes žinojau, kad abu pasijuoksime ir tai dar labiau įtvirtins mūsų, kaip mokytojo ir mokinio santykius. Kai išlaikiau mokyklinį vairavimo egzaminą, apėmė dvejopi jausmai - buvo labai linksma ir tuo pačiu kiek liūdna, nes supratau, kad pasibaigė visi vairavimai ir pokalbiai su šiuo žmogumi.. Bet esu labai dėkingas šiam instruktoriui už kantrybę ir draugiškumą. Ir jo dėka, pavyko išlaikyti vairavimą regitroje iš pirmo karto! Rekomenduoju rinktis būtent šį instruktorių Andrių!

2016/10/15

Nuoširdus ačiū instruktoriui už kantrybę ir suteiktas žinias. Šiam darbui reikalingi labai stiprūs psichologijos pagrindai, kuriuos reikia turėti norint užtikrinti malonią atmosferą, tikslų darbą ir stūmėjimąsi pirmyn. Labai džiaugiuosi pasirinkusi Andrių Bonakerį. "Nežinau kas jus ruošė, bet perduokit tam žmogui didelį ačiū už rimtą ir didelį darbą" - tokie Regitros egzaminuotojo žodžiai iš pirmo karto išlaikius egzaminą :) ačiū!

2016/09/23

Jei ne šis instruktorius, jei ne jo noras mokyti ir išmokyti, galbūt vis dar bijočiau važiuoti gatvėse ir visur kitur, tačiau vien tik jo dėka, vairavimo egzaminus išlaikiau iš pirmo karto! Labai džiaugiuosi, jog visos vairavimo pamokos, net jei ir nesisekdavo, praeidavo labai linksmai!
Puikus žmogus! Malonu su juo dirbti!

2016/04/08

Tikrai profesionalus instruktorius,kuris visada padeda ir paaiškina visus iškilusius klausimus.Niekada pamokų metu nejaučiau streso bei įtampos, o tai buvo labai svarbu mokantis vairuoti. Labai džiaugiuosi, pasirinkus Andrių Bonakerį.Jis puikiai išmano savo darbą bei nuoširdžiai stengiasi padėti kiekvienam mokiniui,rekomenduoju!

2016/04/05

Esu LABAI patenkinta, kad teko mokytis su šiuo žmogumi. Jis puikiai išaiškino mano klaidas, taip skatindamas mane ne tik mokytis, bet ir tobulėti. Rezultatas: puikus paruošimas, prieš Regitroje vykusį vairavimo egzaminą, kurį išlaikiau nepriekaištingai.Nuoširdus ačiū jam!

2016/03/25

Didelis ačiū už puikius vairavimo pagrindus! Labai džiaugiuosi pasirinkus šį instruktorių, nes pamokų metu niekada neteko jausti įtampos tik draugišką atmosferą ir profesionalumą.

2016/03/13

Pats geriausias profesionalas Kaune! Visiems rekomenduoju šį instruktorių, kuris ne tik puikus vairuotojas, mokytojas, bet ir labai šiltas žmogus. Nei per vieną vairavimą nėra pakėlęs balso, visuomet atsako į iškilusius klausimus, paaiškina tiek kartų, kol supranti. Pamokėlės sistemingos, pagal temas. Vairavimo egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Džiaugiuosi, jog gavau tokį puiku instruktorių. Visiems visiems rekomenduoju. Didelis ačiū Jums, Andriau. :)

2016/03/03

Visiems rekomenduoju šį puikų instruktorių, instruktorius puikiai išmano savo darbą, puikiai paruošia egzaminams ir vairavimui. Geranoriškas, teisingas, konkretus, kantrus, puikiai išaiškina visas situacija, bei padarytas klaidas. Pavyko išlaikyti Regitros praktinį egzaminą iš pirmo karto. :)

2016/02/18

Noriu padėkoti instruktoriui Andriui už kantrybę, geras pamokas.
Tikrai rekomenduoju rinktis šį instruktoriu, jei norite igyti gerų praktiniu įgūdžių.
Ačiū Jums! Puikus mokytojas :)

2016/02/04

Nuo pirmos dienos supratau, kad instruktorius gerai išmano savo darbą ir iškart griebia jautį už ragų.. Kantrus, malonus, visad ras atsakimus į užduotus klausimus, išsamiai paaiškins padarytas klaidas ir puikiai paruoš egzaminui. Kiekvienos pamokos labai laukdavau ir jai pasibaigus nesinorėdavo išlipti iš mašinos. Tik geriausiais žodžiais galiu apibūdinti šį instruktorių!! Nei karto nejaučiau streso, įtampos ar spaudimo per vairavimo pamokas, o tai manau yra labai svarbu. Andriaus dėka jaučiu malonumą vairuoti mašiną! :)

2016/02/03

Nuo pirmos dienos supratau, kad gavau tokį instruktorių, kuris nesnaudžia ir griebia jautį už ragų... Žmogus išmanantis savo darbą, kantrus, visuomet ras atsakimus į užduotus klausimus, aiškiai paaiškins padarytas klaidas ir kokių klaidų reikėtu nedaryti. Kiekvienos pamokos labai laukdavau ir jai pasibaigus nesinorėdavo lipti iš mašinos. Galiu apibūdinti tik geriausiais žodžiais!! Jokios įtampos, streso ar spaudimo nejaučiau. Su Andriaus pagalba jaučiu viena malonumą vairuoti !!! :)

2015/12/22

Atėjau į mokyklą su vairavimo žiniom nulinėm, ir norėčiau padėkoti Andriui Bonakeriui,kad išmokino nuo A iki Z. Išmano puikiai savo darbą, turintis begalinę kantrybę,smulkiai paaiškinantis kiekvieną padarytą klaidą. Rekomenduoju ir tik patys geriausi žodžiai apie Andrių!! :)
P.S Atrodo dar ne taip seniai mokinausi pas Andrių, o jau pasiilgau vairavimo pamokų!! ;)

2015/12/17

Didžioji dilema, kokį pasirinkt instruktorių? Rekomenduoju ir nuoširdžiai patariu, šis instruktoriu yra profesionalumo ir žmogiškumo derinys. Į pirmą vairavimą atėjau visai nemokėdama ir tik šio žmogaus dėka, laikydama regitros egzaminą jaučiausi užtikrinta, nes instruktoriaus sugebėjimas, kantrybė ir ramybė, per gana trumpą laiką išmokyti nepasimesti šiam painiam ir sudėtingam kelyje padėjo išlaikyt egzaminą iš pirmo karto! :) Tai žmogus tikrai išmanantis ir puikiai atliekantis savo darbą. Ačiū Jam labai!

2015/12/17

Labai geras, draugiškas instruktorius, kuris puikiai išmano savo darbą :)

2015/12/16

Labai geras instruktorius, tik su jo pagalba išlaikiau egzaminą puikiai :) Jei būčiau buvus pas jį nuo tada kai pradėjau mokintis vairuot, būčiau išlaikiusi egzaminą be didelių vargų:)

2015/12/03

Labai geras, malonus, draugiškas, bendraujantis ir pajuokauti mėgstantis instruktorius.:) Tikrai išmano savo darbą. Atsako į visus iškilusius klausimus. Tikrai nori padėti kuo geriau išmokti vairuoti ir pasiruošti vairavimo egzaminam. Stengiasi sukurti kuo jaukesnią aplinką, kad būtų maloniau ir drąsiau vairuoti. Instruktorius turi tikrai daug kantrybės, niekada nekelia balso. Į vairavimus eiti, buvo vienas malonumas, ypač kai matai, jog žmogus tikrai stengiasi, kad tik tau kuo geriu pasisektu. Tikrai puikus instruktorius!:)


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos