Saulius Snitka

5 atsiliepimai

Kategorijos: B

Saulius Snitka
Kaina (90min): 35,00 €


TOYOTA AURIS HYBRID

L. Asanavičiūtės g. 17, Vilnius
8 5 263 14 14
info@dorkanas.lt

Atstovaujama mokykla: Dorkanas, Jeruzalė Atnaujinta: prieš 1570 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Žymės: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Norite išmokti vairuoti – mes Jums padėsime!

Įmonės aprašymas:
Vairavimo kursai mūsų mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas. Mokymosi laikotarpiu ne tik pasiruošite vairavimo egzaminams, bet ir įgausite vairavimo įgūdžių bei patirties. Todėl baigę mūsų mokyklą galėsite saugiai jaustis kelyje. Mes ruošiame A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus.

TEORIJOS MOKYMO BAZĖ

Teorijos paskaitos vyksta auditorijose, kuriose yra daug vaizdinių priemonių – magnetinės lentos su sankryžomis bei automobilių maketais, mokomasis filmas apie automobilio sandarą, pagrindines važiavimo automobiliu taisykles, manevravimą, eismo dalyvių elgesį ir pan. Geriau vieną kartą pamatyti, nei daug kartų išgirsti. Vaizdinės priemonės nuolat atnaujinamos.

Čia rasite daug stendų bei plakatų apie automobilių vairavimą, jų eksploatacijai naudojamas dalis su rekomendacijomis, kokiu būdu jas geriausiai pasirinkti.

Įrengtos kompiuterių klasės, kuriose galėsite mokytis Jums patogiu laiku. Kompiuteriuose įdiegtos 2 mokomosios programos. Nuotolinis KET mokymasis – suteikiame galimybę vairavimo mokyklos mokiniams prisijungti prie mokomosios testų sprendimo programos ir nuotoliniu būdu gilinti teorines žinias.

PRAKTINIO MOKYMO BAZĖ

Mokytis vairuoti mes siūlome tik su naujais ir techniškai tvarkingais automobiliais – Toyota Auris, Ford Focus,Hyundai i 30, VW Golf-6, VW Polo.
Su naujais automobiliais mokytis vairuoti – vienas malonumas! Puikūs vairavimo instruktoriai.

Praktiniai vairavimo kursai. Motociklo vairavimo kursai.

Norinčius gauti „A“ kategorijos pažymėjimą mokome su motociklais YAMAHA FZ6 N, YAMAHA MT07A, HONDA CMX 250, Kawasaki, Keeway, o taip pat aprūpiname visa būtina ryšio įranga.

Norinčius gauti „C“, „CE“ kategorijų pažymėjimą mokome su automobiliais: RENAULT MIDLUM 270.16, MAN TGS 18.32. Tai automobiliai, atitinkantys visus Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos reikalavimus. Jeigu mokinsitės su šiais automobiliais, nejausite skirtumo laikydami egzaminą su VĮ „Regitra“ automobiliais.
Norinčius gauti „D“ kategorijos pažymėjimą mokome su autobusu SETRA S 215 UL.

PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS

Pradedantieji vairuotojai ir vairuotojai, kuriems atimta teisė vairuoti, norėdami baigti papildomą mokymą, mokymo įstaigoje privalo:
• ne trumpiau kaip 45 minutes individualiai su mokymo įstaigos psichologu analizuoti padarytą (-us) KET pažeidimą (-us), už kurį (-iuos) buvo taikyta administracinė atsakomybė;
• baigti ne trumpesnį kaip 45 minučių trukmės mokymo įstaigos vairuotojų mokytojo vedamą teorijos kursą;
• baigti ne trumpesnį kaip 90 minučių trukmės mokymo įstaigos psichologo vedamą psichologijos kursą;
• su mokymo įstaigos vairavimo instruktoriumi atlikti ne trumpesnį kaip 45 minučių trukmės praktinio saugaus, ekonomiško ir ekologiško vairavimo mokymą B kategorijos transporto priemone;
• išlaikyti žinių patikrinimo testą.

PROFESINIS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS (95 kodas)

• Pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti komerciniais tikslais
• Pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti komerciniais tikslais
• Periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti
• Periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti
• Vairuotojų pradinės profesinės kvalifikacijos kroviniams arba keleiviams vežti komerciniais tikslais praplėtimas

KURSAI PAVOJINGIEMS KROVINIAMS VEŽTI (ADR)

Pavojingieji kroviniai vietiniais ir tarptautiniais maršrutais ir keliais vežami pagal Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais (ADR) A ir B techninių priedų reikalavimus.

Pavojingu kroviniu vadinama pavojingomis savybėmis pasižyminčios medžiagos ir gaminiai, galintys pakenkti žmonėms, aplinkai ir turtui.

VAIRUOTOJŲ MOKYMAI

Asmuo, siekiantis tapti ADR vairuotoju, privalo išklausyti pagrindinį mokymo kursą A1 ir, jei reikia, specializuotus mokymo kursus A2, A3, A4

SAUGOS SPECIALISTŲ MOKYMAI

Įmonėje, kuri veža pavojinguosius krovinius ar atlieka su tuo susijusį pakavimą, krovimą ar pripildymą, privalo būti paskirtas bent vienas pavojingųjų krovinių vežimo saugos specialistas, atsakingas už pagalbą įmonei vykdant tokiai veiklai būdingos rizikos žmonėms, turtui ir aplinkai prevenciją.

http://www.dorkanas.lt
https://www.facebook.com/Dorkanas
https://plus.google.com/+DorkanasLtvairavimomokykla

Antakalnio filialas:Antakalnio g. 54, Vilnius
Tel. +370 5 234 05 05
Darbo laikas:
I-V 9.00-18.00

Jeruzalės filialas: Ateities g. 1F, Vilnius
Tel. +370 5 237 43 78
Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.30
V 08.00-16.00
Pietų pertrauka: 13.00-13.30

Karoliniškių filialas: L. Asanavičiūtės g. 17, Vilnius
Tel. +370 5 263 14 14
Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.30
V 10.00-17.00
Pietų pertrauka: 13.00-13.30
Įėjimas per IKI parduotuvės įėjimą

Pašilaičių filialas: Gabijos g. 40, Vilnius
Tel. +370 5 263 54 91
Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.30
V 10.00-17.00
Pietų pertrauka: 13.00-13.30
Įėjimas iš Pavilnionių g. pusės

Savanorių pr. filialas: Savanorių pr. 65, Vilnius
Tel. +370 5 238 90 90
Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.30
V 10.00-17.00
Pietų pertrauka: 13.00-13.30

Naujamiesčio filialas: J. Basanavičiaus g. 41, Vilnius
Tel. +370 698 27 178
Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.30
V 10.00-17.00
Pietų pertrauka: 13.00-13.30

Lazdynų filialas:Erfurto g. 19, Vilnius
Tel. +370 694 44 993
Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.30
V 10.00-17.00
Pietų pertrauka: 13.00-13.30

Varėnos m. filialas: Vasario 16-osios g. 7, Varėna
Tel. +370 679 50 404
Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.00
V 10.00-17.00
Pietų pertrauka: 13.00-13.30

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/20

Rekomenduoju! Buvau "labai sunki" mokinė, o šis instruktorius visko išmokė. Teises pradėjau lankyti prieš pirmą karantną, tad mokymas buvo pertraukas. Pakeičiau du intruktorius, kol atradau šį ir labai tuo džiaugiuosi. nes pas kitus per 30 skirtų valandų išmokau labai mažai, kai pas šį atrodo perpus mažiau pamokų visko išmokau. Labai nesisekė parkuotis, bet šis instruktorius man viską paaiškino man suprantama "kalba".

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/08

Tik geriausios rekomendacijos tiek instruktoriui Sauliui, tiek vairavimo mokyklai „Dorkanas“. Beje, į vairavimo mokyklą atėjau pilna abejonių, ar galėsiu vairuoti, ar išdrįsiu išvažiuoti į Vilniaus gatves..., bet jau pačią pirmą vairavimo pamoką klausimų „ar galėsiu“ nebeliko. Man labai pasisekė, kad pakliuvau pas šį instruktorių ir jo dėka jau galiu džiaugtis vairuotojo teisėmis. Tikrai puikus instruktorius, turintis pedagogo gyslelę, sugebantis ne tik išmokyti valdyti metalo gabalą, bet ir taikliai paaiškinti, kaip turi veikti galva vairavimo metu. Gavau daug naudingų patarimų tiek ruošiantis praktikos egzaminui Regitroje, tiek ateičiai vairuojant savarankiškai. Kaip laikiusia save beviltiška vairuotoja, dabar esu savimi ir savo instruktoriumi labai patenkinta - praktikos egzaminą Regitroje išlaikiau iš antro karto (teorijos – iš pirmo).
AČIŪ instruktoriui Sauliui už palaikymą, kantrybę, rūpestingumą ir šiltą bendravimą. Už kelerių metų dukra ruošis vairavimo egzaminui, ir jau žinau, kieno pagalbos prašysime .

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/11

Nerekomenduoju. Atlankiau 15 pamokų, per 16 pamoką laikiau mokyklos egzaminą. Išlaikiau iš 1 karto. Atrodo viskas gerai, paklausiau pas instruktorių ar man reikia prieš regitrą pasiimti pamoką jis man atsakė nežinau. Kiek kalbėjau su kitais mokiniais iš kitų mokyklų, jų instruktoriai domėjosi apie egzaminą, kada jis bus ir ar išlaikė. Nuo savo nieko neišgirdau, toks jausmas jog svarbiausia yra sumokėti pinigai, o ar moku vairuot ar nemoku čia dzin. Prieš egzaminą nusprendžiau pabandyti pas kitą instruktorių, galvojau gal duos kokių nors naujų patarimu. Atėjau pas ji pradėjom važinet ir supratau jog Dorkano instruktorius manes net neišmokimo parkuotis tarp linijų, sakydavo stoti kartu su kita mašina (o nieko, kad kiti žmones bele kaip meto savo mašinas?). Regitroje tai klaida jeigu nedavažiuoji iki linijos. Vairo taip pat pasirodo manes neišmokimo laikyti ir aplamai sukti.Parkavausi irgi nelabai gerai. Apie ką galima kalbėti jeigu manęs net neatveže prie maximos bazes kur pastoviai vyksta egzaminai. Ačiū dievui naujas instruktorius mane išmokino ko reikia i regitra ir net pasieme prieš pat regitra 7 ryto. Naujas instruktorius mane pažinojo viena diena, tačiau stengėsi man padėti kaip galėjo ir tik dėka jo išlaikytas egzaminas Regitroje is 1 karto. Rezultatas- kruva ašaru ir ismestu pinigu, kai supranti jog iškart galėjai eiti ten kur tave visko išmokintu. Beje mokiausi automatui, todel 15 pamoku neturetu buti per mažai visko išmokinti.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/27

Aukštos kvalifikacijos instruktorius, gebantis pukiai ugdyti ir motyvuoti. Labai kompetentingas, kantrus ir atsidavęs siekiant gerų rezultatų. Likau labai teigiamos nuomonės tiek dėl instruktoriaus, tiek dėl vairavimo mokyklos. Tikrai rekomenduosiu draugams, bei pažįstamiems:)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/04

Profesionalus, malonus, atsidavęs darbui ir labai labai kantrus instruktorius. Labai džiaugiuosi patekusi pas šį instruktorių, geresnių už jį nėra.


Atstovaujama mokykla: Dorkanas, Jeruzalė

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos