Automobilis

15 atsiliepimai

Kategorijos B, Raseiniai

Atnaujinta: prieš 1529 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Ruošia šių kategorijų vairuotojus: B, TR1, TR2, SZ, SM, autokrautuvų ir kt.
Filialai:
Justiniškių g. 14, Vilnius
Sporto g. 9, Raseiniai

2016/10/25

Pari geriausia vairavimo mokykla Raseiniuose. Puikiai viską išmokina ir paruošia vairavimui.

2014/12/29

Kazkas sake, kad instruktoriai cia ilgai su mokiniais vazineja, kad ilgai teises laikomos, o as isilaikiau per pora menesiu... baigiau teorija, iskart i regitra, po to vairavimas mokyklinis - is pirmo karto, regitra vel, ir jau turiu teises... kas nori tas greit islaiko, pastangu tik reik ideti. Aciu instruktoriam tikrai gerai isaiskina situacijas ivairias ir teorija gerai isisavint tikrai galima, tai va. Pabandykit patys cia mokintis, isitikinsit.

2014/11/27

Labai norėjau teisiu, bet kai reikėjo issirinkt nebuvo lengva, nes vieni viena mokykla siule, kiti kita. Zodziu, viska issiklausinejau ir issirinkau sia - dziaugiuosi sprendimu, nes tikrai gera kaina, pakankamai greitai (nors pastebėjau, kad ne visiems...), viska isaiskina ir kolektyvas stengiasi nuosirdziai. Rekomenduoju

2014/11/27

Šiuo metu mokausi.Man patinka teorijos paskaitėlės, kuriose info stengiamasi pateikti linksmai, taip kad atsimintum. Važinėju su Jonuku, didelis ačiū jam už kantrybę ir palaikymą ir administracija maloni :) Šauni mokykla...

2014/09/14

Liuks mokykla, išsilaikiau egzaminus pirmu bandymu, teko važiuoti su keliais tos mokyklos instruktoriais kol mokiausi, sekėsi viskas gerai, labai džiaugiausi kad važinėjau mašina tokia kaip Regitroj. Sesė irgi sakė tiktai čia mokysis vairuot.

2014/08/16

Mokinausi, viskas detaliai, suprantamai, ir tikrai smagiai pamokose elgiasi su mokiniais, rekomenduoju.

2014/08/16

Puiki mokykla, draugiškas ir paslaugus kolektyvas, prieinamos kainos. Man patiko, rekomenduosiu ir kitiems.

2013/11/05

Normaliai, programa mokintis gera, ir klase neblogai atnaujinta...

2013/10/26

Esu labai patenkinta šios vairavimo mokyklos darbu. Puikus tiek teorinių žinių pateikimas, tiek praktinių vairavimo igūdžių lavininmas. Susidūriau ne tik su labai maloniu ir kantriu instruktorių darbu, bet ir ir visas šios vairavimo mokyklos darbo kolektyvas - paliko gerą įspūdį. Ačiū už pagalbą ir sėkmės ruošiant, saugiai važiuojančius vairuotojus.

2013/08/10

Neseniai pabaigiau mokyklinius šioje mokykloje. Esu labai patenkinta mokymu - teorija buvo pateikta labai įdomiai ir aiškiai, o praktinis vairavimas paliko ne ką mažesnius įspūdžius. Beje, ačiū adminstracijai už malonų aptarnavimą. Joana :)

2013/07/31

Rimta vairavimo mokykla ir gerai ruošia, dėstytojas viską išaiškina. Darbo metu galima spresti kelių eismo taisyklių testus kada tik nori. Mokykloje istikro moko. Instruktoriai geri, turi supratimą apie savo darbą. Vairavimo egzą išlaikiau iš pirmo karto be jokiu problemu.

2013/07/31

As tai buvau labai patenkinta, vazinejau su labai geru instruktorium, visada pakeldavo nuotaika kai uzgesdavau sankryzoj ir budavo totali panika :))))

2013/07/28

Teko šitoj vairavimo mokykloj lankytis, nemačiau nė vienos blogybės, čia paminėtos. Dukra mokosi vairuot, kol kas viskuo patenkinta. Labai džiaugiasi, kad turi galimybę ir aikštelėj papildomai pasipraktikuot, ir prie kompiuterio atėjus čia dirbančios merginos mielai padeda ir pataria.O be to, gal kam ir nesvarbu, bet aš vertinu įmones, turinčias patirtį savo srityje ir keliamų standartų atitikimą .Ir aplamai - komentarų rašytojai,jei esat pikti ant viso pasaulio ir nepatenkinti gyvenimu, tai dar nereiškia, kad iš tikrųjų viskas taip blogai ir yra, kaip jums atrodo...Taigi, esu visiškai patenkinta leidusi savo vaikui šitoje vairavimo mokykloje mokytis ir linkiu visiems čia dirbantiems sėkmės ir kantrybės.

2011/04/03

Nesvarbu koks instruktorius ir kiek tu jų praeini, visi instruktoriai yra geri, aišku tu nori teisiu greitai bet reikia mokytis. Sigitas Girdzius tikrai geras žmogus, jis išaiškina viską šauniai. Šaunu, kad dar yra tokiu kaip jis. Šitoje firmoje užknisa tik tai, kad labai ilgai viskas, bet manau kad viskas savo laiku.

2011/02/15

Pasakysiu labai paprastai, neapsimoka čia eit. Sugaišit daug laiko, sumokėsit daug pinigų už kursus , kurie yra neįdomus ir beverčiai. Niekas į juos neina, o sumoka milžiniskus pinigus. Yra gerų instruktorių, bet kai kurie nesupranta ką daro ir mašin nesugeba susitaisyt. Daug instruktorųu turi apeit, kol susirandi sau tinkama ir daug pinigų sukiši. Esmė kad čia jie giriasi, kad atitinka standartus visus keliamus, bet kas iš tų standartu jei ųmokytis ten niekas nenori ir viską ką reikia patys spręsdami internete KET bilietus išmoksta. Kolektyvas nėra labai draugiškas. Asmeniškai gailiuosi jog čia ėjau, nes Raseiniuose jau atsirado pasirinkimas normalesnis ir tikrai čia niekam nerekomenduočiau eiti.

Response from Automobilis on 2013/08/12

Na kas nori mokytis is knygutes tegul mokosi eksternu o kas nesupranta tam yra kursai. Na del pinigu kaip kitoje mokykloje moka uz viska o gauna tik puse uz ka moka.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Automobilis“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos