Dariaus Mikulio vairavimo mokykla

52 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, C, CE, Kaišiadorys

Atnaujinta: prieš 1047 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/10

Mokymus pradėjau nuo visiško nulio, nemokėjau net automobilio užvesti, išvis bijojau net pradėti vairuoti, bet instruktorius p. Rimantas kantriai mane to išmokė :)
Linkiu Jums didelės sėkmės visuose gyvenimo aspektuose. Ačiū Jums už paprastumą, kantrybę ir supratimą, kurių man taip reikejo ....:)

Labai šaunus instruktorius! Niekad nebuvo jokių pykčių ar pnš.. Visada geranoriškai galima viską susitarti... Tikrai drąsiai galiu kitiems Jus rekomenduoti!! :)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/16

Atsakymas Vizmai - rašai neįspūdingai :) Tau tik vairuoti be teisių (kol prisivairuosi), nes jų neišlaikysi. Esi tikras lietuvis, jei tau nesiseka kalti kiti.
Vairavimo mokykla pati geriausia, aiškiai aiškinama, rodoma. Nesupratai ko tai, aiškina tol kol aišku pasidaro. Kas ieško kur mokytis, tai tik čia. Čia vyksta tikras mokymas. Ačiū

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/16

Nu jo...įspūdinga. Teorijos pamokos konkrečios, kalbama tik tai kas reikia. Vairavimo pamokos tikslios ir pagal laiką ir pagal mokymą. Todėl didelis Ačiū Vytautui, kuris visada turi laiko vairavimo pamokoms.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/14

pusėtinai taip visas pamokas lankiau ir išmokau tik pagrindus ir ženklus tokiu dalyku kur Ket knygutė moko pvz dešinės rankos taisyklė arba draudimai visoki bet šiaip pati mokykla nieko įspudingo tik instruktoriai vairuot gan gerai mokina jie ir taiso visą reikalą. Pats teorijos dalykas tai tik tiem kas kažką žino jau .

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/20

Norėčiau atsakyti Kestui, jei tingėjai lankyti pamokas, tai nesakyk kad pamokų nebuvo ir "zubrint" reikia patiems, nes čia netiesa. Pamokų buvo daug, tik reikia jose dalyvauti. Mokinausi šioje mokykloje, laikiausi dvi kategorijas ir problemų nebuvo. Dėl kelių minučių nereikia problemų kelti, minutės tikslumu niekad ir niekas negali atvažiuoti. Didelis AČIŪ šiai mokyklai, ir netikėkit tokiais , kurie sako kad čia nemokina.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/01

Vaikai, jeigu mokydamiesi vairuoti norite patirti pasitenkinimą ir gerai išmokti važiuoti, rinkitės instruktorių Petrą Petrašką. Priedo dar gausite tėvišką globą.
mokytoja iš Žiežmarių

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/06/13

Aš džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. Esu pedagogė, turinti didelį pedagoginio darbo stažą, todėl, manau, galiu vertinti ir kitų pedagoginius gebėjimus. Pats D. Mikulis teoriją aiškina puikiai - regitroje išsilaikiau iš pirmo karto. Ačiū G. Mikulienei, kad mane prikalbino, nes be jos padrąsinimo tikrai nebūčiau ryžusis. Ir dar labiau ačiū už instruktorių Petrą Petrašką - puikų pedagogą: tolerantišką, pagarbų, kantrų, įkvepiantį, draugišką, supratingą...
Janina

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/06/02

nieko neismokina tik pinigus lupa teorija patiem zubrint reik o taip tai tragiskai mikulio vairavimo mokykloje instruktoriai laika nusuka savo naudai


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Dariaus Mikulio įmonė
  • Įmonės kodas: 160304514

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos