JAGO – I. Jagmino vairavimo mokykla, Radviliškis

21 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, C, CE, D, Radviliškis

  • Mokomieji: WV Golf, WV POLO, Ford Focus, Toyota Auris, Škoda Rapid
  • Vasario 16-osios g. 2-5, Radviliškis
  • 8 606 11 704
  • info@vairuoti.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 234 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


JAGO–I. Jagmino vairavimo mokykla Šiauliuose, Radviliškyje, Joniškyje, Kuršėnuose, Kelmėje, Pakruojyje ir kituose miesteliuose Šiaulių apskrityje.

Kodės žmonės renkasi mus? Sužinosite apsilankę mūsų puslapyje www.vairuoti.lt.

Didžiuojamės savo esamais ir buvusiais mokiniais bei jų puikiais rezultatais. Jaučiamės pasitikintys savimi galėdami užtikrintai suteikti tik aukščiausio lygio žinias savo mokiniams.

Ar galite įsivaizduoti kokia nuotaika tvyro mokomajame automobilyje? Ateikite ir išbandykite patys!

JAGO-malonumas vairuoti!

Filialai:
Šiauliai, Tilžės g. 128A, tel.: 870005052, 860611712
Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5, tel.: 870006969, 860611704

Kalbos: lietuvių, rusų
Darbo laikas:
Šiauliai I-V 8:00-18:00
Radviliškis I-V 8:00-18:00 (Pietų pertrauka 13:00-14:00)

2020/06/10

aciu instruktoriui virginijui uz kantrybę ir tikslingas pamokas kurios buvo orientuotos i mano klaidas pamoku metu. A kategorija mokykloje is antro karto regitroje is pirmo karto :))))

2019/11/25

‍♀️‍♀️‍♀️ Valiooo viskas jau islaikyta o uz tai padekos krenta siai mokyklai ir mano mokytojui arvydui. Sunkios pamokos nenuejo bevelčiui o knygeles zubrinimas dave vaisių. ‍♀️ tik toks postūmis administratorei daugiau zinoti apie paslaugas kurias pasakojate, nes kad ir kaip maloniai bendravo kartais i klausimus uzduotus as pati sau atsakiau greiciau nei su sulaukdavo salės pagalbos :D

2019/11/04

Kartu su drauge pradėjome lankyti kursus, pas mane jau teisės rankose deja draugei sekasi sunkiau ir vis nepavyksta išlaikyti mokyklinio egzamino.mano instruktorius Arvydas vilimaas man pasirodė pats šauniausias!matyt sutapo mūsu jumoro jausmas nes net ir sunkiausios pamokų dienos praeidavo smagiai ir nesunkiai. :) linkiu jam daug paklusniu mokinių o mokyklai pačios didžiausios sėkmės ir AČIŪ!

2019/07/24

Rašė kad this field iš required tad rekomenduoju instruktoriu zydruna klapatauska ir nerekomenduoju Donato, nes pas šita kosminės eilės.

2019/03/26

Gaunate daug karmos taškų už puikia nuotaika pravaziavimu metu! Mano pats geriausias instruktorius zydrunas klapatauskas negaili juokeliu ir naudingų pamokymų :) linkėjimai jam ir visam mokyklos kolektyvui. Jūs faini!!!

2019/02/19

Aaaaaaačiū!!!

2019/01/25

Noriu iš visos širdies padėkoti instruktoriui Ramūnui, kuris padėjo tikrai daug savo kantrybės kad pagaliau ismokciau vairuoti. JAGO automatinis automobilis labai patogus. Regitroje sunkumų nebuvo

2018/06/14

Be galo malonu ateiti mokytis ten kur darnus kolektyvas ir tai labai matosi kai ateini i administracija isipirkti pravaziavimu arba i pamokas ateini ir visi maloniai bendrauja tarpusavyje ir su mokiniais. cia tikrai vertinamas kiekvienas mokinys ir maloniausia kai klausia mano kaip mokinio mnuomones apie mokymosi niuansus, kaip sekasi ar viskas gerai ir t,t, tikrai siulau mokintis JAGO mokykloje, nes darbas ne ant durniaus cia.

2018/05/21

patogus ir nenudrožtas motociklas. Ne taip kaip kitoje vairavimo mokykloje kurioje mokiausi cia nereikejo moketi uz įbrėžima motociklo ar nulaužta ar nulenkta jo kojele. nes viskas iejo i kursu kaina. Kainos ir paslaugu teikimo atzvilgiu tikrai rekomenduoju i.jagmino mokykla.

2018/04/19

Instruktorius nenustojo manes girti net ir tada kai nesisekdavo ^^
Mokykla mane parengė tikrai stipriai pries regitra ir manau didziausias indėlis buvo mano instruktoriaus Ramūno. :)

2018/03/28

Džiaugiuosi galėjusi būti jusu mokinė. mano pasirinkimas buvo geras. aciu jums ir instruktoriams vilimui bei virginijui.

2018/03/22

Pries pradedamas mokytis rinkausi mokykla pagal atsiliepimus ir rekomendacijas. Jago turejo daug geru atsiliepimų todel galvojau surizikuosiu. Tai tikrai auksto lygio mokykla ir tikrai kvalifikuoti specialistai. Be vargo islaikiau teises tiek mokykloje tiek regitroje. Mokykla reikalavo is manes kuo daugiau pastangu ka tikrai labai vertinu, Nes neziurima ne atsainiai.

2018/02/27

Mano vertinimas labai geras apie sia mokykla. Patogus pamoku laikas vakarais ir nesitrukdo darbas. Mokytojai supratingi ir moka viska isaiskinti. Rekomenduoju.

2018/02/13

Pati geriausia mokykla.!!! . Tiek teorijos tiek praktikos ezamina islaikiau is pirmo karto. Labai dziaugiuosi kad. Mokiausi pas jus. DIDELIS aciu

2017/12/28

Gera mokykla. Aciu instruktoriui zydrunui

2017/10/23

Labai faini instruktoriai ramūnas ir Saulius. Ačiū Jiems kad išmoke vairuoti su skirtingais automobiliais ir i regitra eiti drasiai nebijant koks paklius automobilis. Islaikiau ir antro karto, taciau pirmas kartas buvo tikrai mano durna neišsimiegojimo kaltė :D Sakėt kad siekiat, jog vairavimas taptų malonumu , tai va aš ir vairuoju jau su malonumu. aciu :)

2016/11/30

Mokiausi sioje mokykloje c, ce ir 95 koda ir esu labai patenkintas, greitai ir gerai ismoke, issilaikaiu egzaminus be jokio vargo. aciu jums uz zinias ir praktinius igudzius :) buvo malonu cia mokytis :)

2016/08/11

Mokyklos personalas tikrai paslaugus ir kompetetingas. Mokytojai visus iškilusius klausimus konkrečiai, vairavimo instruktoriai visada atkreipia dėmesį į daromas klaidas ir pasako kaip jas ištaisyt. Būtų dar geriau jeigu būtų daugiau teorijos pamokų. Jeigu ruošiatės mokytis vairuoti, ši mokykla tikrai geras pasirinkimas.

2012/02/03

Mane labai sužavėjo I. Jagmino vairavimo mokyklos viso kolektyvo darbas. Pradedant administracija ir baigiant teorijos destytoju bei vairavimo instruktoriumi. Tikrai jaucias, kad ta mokykla dirba jau 10 metu ir yra isdirbusi tokia mokymo sistema, kuri norintiems ismokti vairuoti priimtiniausia ir geriausia. Taip pat labai dziaugiuosi, kad sioje mokykloje moko vairuoti tikrai naujais automobiliais, kurie yra tokie pat kaip ir Regitroje.
Linkiu visiems norintiems tikrai gerai pasiruosti egzaminams Regitroje mokytis pas I. Jagmina.

2011/02/22

Pati geriausia mokykla Radviliškyje!!!!! vairavimo instruktoriai tikri profesionalai, o teorijos mokytojui Valdui Adomaičiui nėra lygių !!!!!! super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011/02/16

Esu labai patenkinta profesionaliu viso kolektyvo darbu!
Šaunuoliai labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Jūsų vairavimo mokyklą !!!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Irmanto Jagmino UAB
  • Įmonės kodas: 171653385

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos