A kategorija

JAGO – I. Jagmino vairavimo mokykla

56 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, C, CE, D, Šiauliai

  • Mokomieji: WV Golf, WV POLO, Ford Focus, Toyota Auris, Škoda Rapid
  • Tilžės g. 128A, Šiauliai
  • 8 606 11 712; 8 600 30 802
  • info@vairuoti.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 305 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


JAGO–I. Jagmino vairavimo mokykla Šiauliuose, Radviliškyje, Joniškyje, Kuršėnuose, Kelmėje, Pakruojyje ir kituose miesteliuose Šiaulių apskrityje.

Kodės žmonės renkasi mus? Sužinosite apsilankę mūsų puslapyje www.vairuoti.lt.

Didžiuojamės savo esamais ir buvusiais mokiniais bei jų puikiais rezultatais. Jaučiamės pasitikintys savimi galėdami užtikrintai suteikti tik aukščiausio lygio žinias savo mokiniams.

Ar galite įsivaizduoti kokia nuotaika tvyro mokomajame automobilyje? Ateikite ir išbandykite patys!

JAGO-malonumas vairuoti!

Kalbos: lietuvių, rusų
Darbo laikas:
Šiauliai I-V 8:00-18:00
Radviliškis I-V 8:00-18:00 (Pietų pertrauka 13:00-14:00)

2020/07/23

Na štai... Baigiau mokslus JAGO vairavimo mokykloje :) Pasikroviau tiek patirties ne tik vairavime bet ir asmeniniame gyvenime :)) Nuostabūs praktikos mokytojai tiek su automatine tiek su mechanine automobiliais.!! Puiki instruktorė Modesta, o dar geresnis Žydrūnas, kurio dėka buvau paskatinta mokytis vairuoti ir laikyti egzaminą su mechaniniu automobiliu:) Be galo įkvėpia pozityvo instruktoriai! Jau pirmą pamoką zinojau, kad man seksis gerai, nes mokantis tvyro tokia gera atmosfera! :) AČIŪ AČIŪ AČIŪ MANO INSTRUKTORIAMS, ačiū teorijos mokytojui.

2020/05/19

Rekomenduoju. Šauni mokykla..

2020/05/19

Rekomenduoju šią mokykla. Draugiškas kolektyvas..

2020/04/24

Neesu tikra ar karantino metu online mokymasis buvo mano gera idėja nes klasėje mokytis kitas efektas manau butu bet nepaisant to, matėsi kaip, mokytojas stengiasi viską išdėstyti per pamoką ir dar po pamokos papildomai konsultavo.dziugu kai mokykla pateikia sprendimus norintiems mokytis tada kada niekas to nesiūlo. Išklausius kursą iš karto regitra paskelbė teorijos egzaminų pradžią tad labai labai pasisekė ir viskas sutapo ir teorija baigiau mokytis ir egzaminui teorijos uSiregistravau. (:

2020/03/16

Patogu nes turi aplikaciją mokymuisi.Labai inovatyvi ir pazengusi mokylla

2019/12/26

Krautuvu teises gautos. Atsakingas poziuris i klienta ir normali kaina uz kuria gavau kelių kalbu isverstus pazymejimus. Kas ieskot paprastumo ir suprantingumo i klientą siulau butent sia istaiga!

2019/12/13

Rekomenduoju

2019/11/20

Likau be žodžių šios mokyklos aptarnavimu!!, kaip viskas greitai ir subtiliai daroma, komunikacija, patogumas Žodžiu viskas viskas susidėjo ir paliko man nuostabu įvaizdi.beje šioje mokykloje nesimokiau tik tobulinausi papildomai vairuojant kadangi tuo metu mano mieste buvo itin didelės eiles ir į regitra neimanoma patekti anksčiau nei mėnesį kai nesilaikau.tad užsiregistravau į regitra ir tuo pačiu į šia mokykla per programa.

2019/07/30

Teisės jau išlaikytos!!!!Ačiū gerbiamam mokytojui zydrunui kuris parengė ne tik teorijai bet ir vairavimui.

2019/06/20

Iš pradžių išsigandau didelės instruktoriu kaitos kadangi su kiekvienu tekdavo pazindintis iš naujo tačiau paskui į tai pradėjau žiūrėti kaip į teikiama dalyką kadangi naudinga praktika su skirtingais automobiliais. Važiuoti reikėjo daugiau valandų nei priklauso tačiau egzamina išlaikiau iš pirmo karto regitroje. tik su 2 klaidomis. Noriu padėkoti Ramūnui edgarui ir Arvydui už paspyrimus judėti į prieki ir negalvoti tiek daug apie daromas klaidas

2019/06/20

Iš pradžių išsigandau didelės instruktoriu kaitos kadangi su kiekvienu tekdavo pazindintis iš naujo tačiau paskui į tai pradėjau žiūrėti kaip į teikiama dalyką kadangi naudinga praktika su skirtingais automobiliais. Važiuoti reikėjo daugiau valandų nei priklauso tačiau egzamina išlaikiau iš pirmo karto regitroje. tik su 2 klaidomis. Noriu padėkoti Ramūnui edgarui ir Arvydui už paspyrimus judėti į prieki ir negalvoti tiek daug apie daromas klaidas!

2019/05/30

Taip ir toliau! Sz ir SM +++

2019/03/29

! Aciuuuuu!

2019/03/21

5 balai! Patys geriausi instruktoriai ir pagalba!

2019/02/28

Tariu nuoširdų ačiū Jūsų darbuotojai Simonai, kuri padėjo man išspręsti tiek daug klausimų ir nesklandumų. Be galo nuostabus žmogus kuris mane įkvėpė tęsti mokslus jūsų mokykloje. Net po darbo ji man skirdavo laiko pabendravimui ir nuraminimui, kas prisidėjo prie to, jog sekančią dieną į pravažiavimą eidavau pakylėta ir su šypsena! Daugiau tokių darbuotojų jūsų ir kitose įstaigosę. Sėkmės jums ir perduokite šilčiausius linkėjimus Simona. :) ☺️

2019/01/30

Vakar išlaikiau vairavimo egzaminą regitroje iš karto ! Žinoma blogas oras ir ne nuvalyti keliai trukdė todėl padariau 6 klaidas tačiau išlaikiau! Rekomenduoju jus ir kitiems.

2019/01/23

Super! Ačiū jūsų mokyklai už viską labai labai! Jūs šaunuoliai!

2019/01/03

susilaukiau labai labai malonaus bendravimo kas be galo nustebimo. Teorija islaikiau is antro karto o pravaziavima is pirmo kaune laikiau. Per 1,5 menesio viska issilaikiau. kas nemiega tas laimi! :) aciu Jago mokyklai už pagalba. p.s. labai fainas teorijos mokytojas šiauliuose.

2018/12/21

Gavau dovana puikia tai issilaikiau egzamina regitroj is karto prie sventes. tik nesupratau regitros politikos, manes neatsiklausus atsauke mano uzsirezervuota vieta egzaminui ir kai perskambino pasake kad perkele i kita diena nors man visai netiko ta kita diena o tuo labiau laikas anksti ryte. bet kokiu atveju galiausiai viskas buvo gerai. rehitra atsiprase as viska islaikiau. dideles padekos keliauja mano instruktoriui Zydrunui, kuris ikvepe drasos pries egzamina

2018/10/13

„JAGO-lengvai iš pirmo karto”-tikrai TAIP. Teorijos mokytojas-instruktorius Žydrūnas aiškiai, nuosekliai, dažnai pajuokaudamas puikiai išaiškina kelių eismo taisykles. Teoriją Regitroje išlaikiau iš I-o karto (98%). Pirmą kartą už vairo atsisėdau į instruktoriaus Sauliaus automobilį. Niekad ankščiau nebuvau vairavusi. Nuoširdus DĖKUI Sauliui už pamokas, puikų humorą ir mokymą vairuoti be baimės, įtampos. Regitros egzaminuotojas pagyrė, kad vairuoju profesionaliai.
Man labai patiko, kad šios vairavimo mokyklos instruktoriai NERŪKO, lengvai bendrauja su įvairaus amžiaus mokiniais. Sėkmės JAGO! Instruktoriams linkiu sveikatos ir nelakstančių mokinių

2018/07/12

Užskaitau šią mokyklą! perėjau iš kitos mokyklos nes senoje mokykloje neišlaikiau niekaip teorijos iskaitos ir reikėjo kas karta moketi uz neislaikyta iskaita 3, 4 paskui 5 eurus. nesamone kazkokia. Išsilaikiau kursus eksternu jagmino mokykloje ir labai esu patenkinta./

2018/07/12

Vertinu tik teigiamai. Ačiū Ramūnui ir visam kolektyvui.

2018/06/28

Ruošiausi mokytis sioje vairavimo mokykloje dar būdama 16 metų. Kai visi mano draugai rinkosi kur mokytis as jau žinojau nes viena karta susipažinusi ir apsilankiusi šitoje mokykloje ir pamačiusi kaip fainai jie dirba žinojau kad jeigu niekas nepasikeis mano givenime tai eisiu mokytis tik čia. ir dabar kai man jau 18 metų ir išsilaikiau viska registroje iš pirmo karto noriu DIDELĮ nuoširdų ačiū ištartis savo instruktoriui Sauliui už postūmius kas kartą kai nesisekė ir administracijai, už tai, jog nepamiršo manęs per tuos du metus ir kas kartą primindavo kad laukia manęs atvykstant kada aš būsiu pasirengusi pradėti mokytis. kai zinai kad esi laukiamas, tai tokia mokykla tampa kaip namai ir norisi sugrįžti vėl ir vėl. ačiū jums labai už įgyvendintą svajonę ir pagalbą

2018/06/11

Super. Laužadis A. labai geras instruktorius. Net neabejojau kad jis mane išmokys vairuoti puikiai! padėka keliauja is manes siam instruktoriui! :)

2018/06/08

Raimundui Galiniauskui padėka už C,CE kategorijų išlaikymą. Greitai ir paprastai.

2018/05/31

Moderni mokykla. Labai fainas pirmas priėmimas pamokose is administracijos ir mokytojo puses. is karto jau pirma pamoka pasijutau jaukiai ir maloniai.

2018/05/18

jus nerealus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 labai labai aciu instruktoriui sauliui uz pastabas ir egzaminavima kaip regitroje.

2018/05/10

super instruktoriai. patogus automobilis naujas. registroje egzamina laikiau su tokia pace masina :)

2018/04/27

Labai gera mokykla. Prisidedu prie komentaru.

2018/04/24

Pries eidamas mokitis cia rinkausi vairavimo mokykla is atsiliepimu. Kadangi Jago turejo tikrai daug geru rekomendacijų pasirinkau sia mokykla. Dabar pats rekomenduoju visiems lankyti kursus cia kadangi kaina kursams buvo pasiūlyta geriausia is visu mokyklu siauliuose. Administracija komunikabili ir sukalbama. Kitoje vairavimo mokykloje nuėjęs isgirdau "eikit ieskot labdaros organizaciju kitur" nors paprasiau tik keliu € nuolaidos kursans.
Teorijos mokytojas smaikstus ir pagalbus. Superine mokykla!

2018/04/16

Viskas labai greitai. Perėjau kursus per 17 dienu maždaug. Teorija aiski ir suprantama

2018/04/06

Greitai ir kokybiskai suteiktos paslaugos. Sia mokykla vertinu tikrai gerai ir rekomenduoju.

2018/04/03

Superiniai jus!!!! Mano instruktorius pats geriausias!

2018/03/23

Dešimt balų. Rekomenduoju.

2018/03/12

nežinau kaip bet jie sugebejo visas zinias idėti į mano galva!

2018/03/07

Sėkmingo jums darbo ir didelis aciu uz mokimus jusu mokykloje.

2018/02/28

Išmani mokykla. Labai patiko pamokos kadangi viskas vyko nuosekliai, labai daug vizualinės medžiagos ir realių eismo situacijų. Mokytojas pasakojo daug įvairių istorijų iš įvykių keliuose kas begalo patiko. Tikrai už šitą mokyklą!

2018/02/21

Pradejes sioje mokykloje nuo b kategorijos jau daejau iki c ce ir d. Labai gera medziaga mokymuisi. Greitai ismokstama ir isisavinama. Beto instruktoriai malonus ir samojingi. Vertinimas tik teigiamas

2018/02/13

Labai draugiskas kolektyvas. Puiki mokymo kokybe. Administracijoje dirbančios merginos labai malonios ir mandagios. Kreioiausi keleta kartu visuomet sulaukiau pagalbos. Instruktorius be galo supratingas ir draugiskas

2018/02/07

paskolos! paskola! paskolos!Ar jūs ieškote geros reputacijos ir akredituotos privačios paskolos įmonė, kuri teikia paskolas gyvenimo galimybę.Mes siūlome visų rūšių paskolų labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolų, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolos konsolidavimas ir daug daugiau.Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų?Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Nežiūrėkite bet daugiau, kaip mes čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas.Mes skolina lėšas asmenims ir įmonėms, kurioms reikia finansinės pagalbos norma 2 %.Ne reikia socialinio draudimo numeris ir nėra kredito patikrinimą, reikalingą, 100 % garantuotas.Noriu naudoti šią laikmeną jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir remia pagalbos ir mes mielai jums pasiūlyti paskolą.Tada atsiųskite mums el. laišką adresu: (anitagerardloanfirm@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

2018/01/28

paskola! paskola !! paskola !!!
Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? DAi ne taip atrodys, kaip mes esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
Tada atsiųskite mums el. Laišką: (mariannelson2012@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

2018/01/25

Super mokykla esu labai patenkinta ir džiaugiuosi ja suradusi rekomenduoju visiems.

2018/01/22

Super mokykla. Aciu intstruktoriui Donatui. Fainas ir draugiskas. Sulaukiau pagalbos visada kada reikejo ir is administratoriu.

2018/01/08

Nerealiai dziaugiuosi mokymusi pas jus ! Patogus automobiliai ir galimybe mokytis savaitgaliais. Rekomenduosiu jus visiems

2017/12/22

Mokymo kokybe vertinu tikrai gerai. Instruktorius ir teorijos mokytojai atsakydavo i visus klausimus. Oslaikiau is pirmo karto.

2017/12/22

Puikus kainu ir mokymo kokybes santykis. Mokiausi C Ce kategorijas ir 95 koda. Regitroje patogu buvo laikytii egzamina su ta pacia transp. Priemone su kuria mokinausi.

2017/11/29

Super mokykla. :) Instruktorius Vilimas labai fainas o pats kolektyvas draugiskas, kiek problemu iskildavo visada padedavo. O maniau kad man neimanoma issilaikyti vairuotojo teisiu

2017/10/19

Perėjau pas jus is kitos vairavimo mokyklos kadangi senoje tik lupo pinigus o instruktorius pastoviai neleido laikyti mokyklines iskaitos nes sake blogai vairuoju nes pazymys visada tik 5. begalo noriu padekoti jusu instruktoriams sauliui ir arvydui kurie mane ismoke vairuoti taip, jog regitroje islaikiau is pirmo karto. dabar jau vairuoju savo automobili ir jauciuosi uztikrintai uz vairo. Rekomendavau jus ir savo klasiokams.

2017/02/20

Sekretorės neatskingos, darydamos klaidas tvarkarašty - atima paskaitas iš besimokančių.Tokiu būdu praradau 4 teorines paskaitas. Vyras davė daugiau pamokų ir praktinių patarimų, nei instruktorius D. Š. Instruktorius niekada neakcentavo klaidų, dėl kurių buvo neišlaikyta įskaita. Instruktoriaus tikslas - kuo daugiau papildomų praktinių pamokų..
Nusivyliau, nerekomenduočiau.

2016/08/14

Nesigailiu pasirinkęs JAGO. Teorijos pamokos neprailgdavo, būdavo įdomios, tikrai, rekomenduoju

2016/08/12

Labai malonus personalas, instruktoriams jokių priekaištų! Laikiausi A ir B kategorijas, tik geriausi atsiliepimai Jago vairavimo mokyklai.

2016/04/08

Rekomenduoju sia mokykla. Instruktoriai puikus. Destymas aiskus ir nuoseklus.. manau konkurentai pavydi.. :)

2015/06/26

draugai rekomendavo, tai uzsiregistravau. Labai mielos administratores, viska paaiskina nuo a iki z, jauki aplinka, nauji auto.... Ir instruktorius mandagiai bendrauja. Manau jei viskas ok tureciau islaikyti is pirmo karto regitroje.

2015/05/31

Nieko gero negaliu pasakyti apie sia mokykla,o ypac apie Dainiu Svegzda. Toks jausmas,kad mokiniai yra prastumiami iki mokyklinio vairavimo egzamino,o toliau prasideda mistines istorijos-pinigai plesiami ,nepaaiskinus kur kokia klaida buvo padaryta.Nerekomenduoju sios mokyklos

2015/02/11

Daug dėmesio reklamai, bet paslaugų kokybė išties prasta.

2014/07/11

Sveiki. Visiems siulau laikyti C ir CE kategorijas I.Jagmino mokykloje pas instruktore JOLANTA PAKALNISKIENE! Super mokytoja. Moko ne del to kad mokytu,bet is sirdies. Islaikiau is pirmo karto. O 95KODO destytoju(vardo neatsimenu,kazkoks vyriskis) nesu labai patenkintas, Jolanta desto aiskiau ir suprantamiau. Instruktore Jolanta linkiu jums KANTRYBES.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Irmanto Jagmino UAB
  • Įmonės kodas: 171653385

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos