Juronas, Fabijoniškės

15 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, Vilnius

  • Mokomieji: FORD FOCUS, TOYOTA AURIS, KIA CEE`D , TOYOTA AURIS HYBRID
  • Gedvydžių g. 24 Vilnius
  • +37060920077
  • info@juronas.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 433 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B KATEGORIJA SU TEORINE DALIMI  , MUMS JAU 30 METŲ

B KATEGORIJA PASIRUOŠUSIEMS TEORINĘ DALĮ SAVARANKIŠKAI 


PAPILDOMI MOKYMO KURSAI PRARADUSIEMS TEISĘ VAIRUOTI 

Vairavimo mokykla „Juronas“ – tai vairavimo mokykla, veikianti jau NET 30 metų, turinti išpuoselėtas bei gilias tradicijas ir patyrusius mokytojus. Šiuo metu, tai vienintelė vairavimo mokykla Vilniuje, turinti pradinio vairavimo treniruoklį, kuris pašalins įtampą prieš pirmą praktikos vairavimo pamoką. Mūsų mokykloje būsimieji vairuotojai mokomi A , A1 , A2 ir B kategorijos FORD FOCUS, KIA CEE`D, TOYOTA AURIS HYBRID ir TOYOTA AURIS automobiliais – tokiais, su kuriais laikysite vairavimo egzaminą ir VĮ „Regitra“.

Kalbos: Lietuvių, rusų.

2018/05/28

Puiki mokykla, instruktorius Saulius super, verta rinktis sia mokykla!

2018/01/25

Geriausia vairavimo mokykla. Visiems rekomenduoju. Direktorius NUOSTABUS taip pat ir instruktoriai. Ačiū :)*

2018/01/25

Superinė mokykla. Instruktoriai nuostabūs. Viską puikiausiai išlaikiau Regitroje.

2017/12/21

Wow!! Super šaunuoliai! Puiki profesionalų komanda!
Labai malonus ir kompetetingas kolektyvas, kuris išmano savo darbą.
Didelis ačiū teorijos dėstytojui, kuris idomiai ir su praktiniais pavyzdžiais, aiškiai perteikė žinias.
Instruktorius Kęstutis, buvo mano mentorius praktinėje dalyje. Be galo be krašto noriu padėkoti geriausiam Vilniaus instruktoriui, tik jo pagalba ir mokymu pasiekti greiti ir geri rezultatai. Labai malonus ir žmogiškas žmogus. Tik pačios geriausios rekomendacijos!
Jurono komandos dėka praktikos ir teorijos Regitros egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!
Labai laiminga ir dar kart AČIŪ!!! Valio valio valio

2016/09/12

Geriausi mano tureti vairavimai tiek is profesines, tiek is zmogiskosios puses. Aciu instruktoriui Jonui uz kantrybe ir pasisventima savo darbui. Rekomenduoju ir rekomenduosiu visiems, kurie nori ismokti vairuoti! Profesionalumas - max

2016/08/12

Esu begalo dėkinga šiai mokyklai, kurioje per papildomas išmokau daug geriau važiuoti, ko nesugebėjo padaryti kita mokykla per 15. Siūlysiu ją visiems pažįstamiems iš eilės, kurie tik norės mokytis vairuoti.

2016/07/15

Puiki mokykla! Dziaugiuosi, kad po 5 metu petraukos ir atidejimo pagaliau registros praktikos egzaminas buvo islaikytas. Instruktoriai Saulius ir Jonas yra superiniai - padejo prisiminti jau uzmirstus igudzius ir juos padobulinti, o svarbiausiai, kad kas pries penkis metus atrode neiveikiama ir kele baime po papildomu pamoku jau pasirode tikrai iveikiama. Tikrai teko anksciau vazineti su kitu mokyklu instruktoriais, taciau sie pranoko mano lukescius 100 proc. Aciu!

2016/06/16

Na ir atvykau į Juroną eksternu. Labai draugiškai ir informatyviai su instruktoriumi Jonu važinėjome. Kaip ir sakė pats Jonas, egzaminą išsilaikiau be problemų. Rekomendavau šį instruktorių kolegei darbe, jai irgi labai patiko! Ir toliau rekomenduosiu kam reikės gero instruktoriaus išmanančio savo darbą. O šiuo metu vis dar susitinkame, nes laikausi ir A teises. Super viskas :)

2016/05/31

Super mokykla! nera jokiu minusu, vien tik pliusai ir gera nuotaika besimokant ;)

2016/05/30

Instruktorius Jonas issamiai ir draugiskai paaiskina, ka ir kodel daryti, atsako i visus klausimus, padeda mokytis is klaidu ir pasako, kaip ju isvengti.

2016/05/12

Super mokykla! Instruktoriai labai draugiški ir labai gerai išmoko, o sekretorė išvis kaip geriausia draugė:))) baimė vairuot tikrai neatsiras, labai rekomenduoju!

2016/04/23

Nereali mokykla! Labai draugiškas kolektyvas ir labai geri instruktoriai! Rekomenduoju visiems

2016/03/16

Atėjau į šią mokyklą iš kitos mokyklos, kurioje man buvo didelis stresas. Turėjau baimę vairuoti ir vos pavažiavus pusvalandį su šios mokyklos instruktoriumi Jonu, baimė dingo. Pradėjau pasitikėti savo jėgomis, nes jis nuolat kartojo, kad aš gerai vairuoju. Instruktorius tiesiog super! Žiauriai draugiškas, malonus, su juo nejauti jokio streso, jokios baimės. Niekada nepakels balso, nuolat skatina ir pagiria bei duoda naudingus patarimus. Rekomenduoju tik šią mokyklą, čia dirbantys žmonės myli savo darbą ir skuba padėti. Važinėjau su Jonu, bet girdėjau, kad visi ten labai faini ir draugiški (ir administratorė super, pasitinka ir išlydi su šypsena:)) ). Jūs patys geriausi :)

2015/12/31

Tobuli instruktoriai, draugiška labai administratorė! Teorija (90%) ir Praktika išlaikytos iš pirmo karto. Nuoširdžiai rekomenduoju!

2015/12/01

Labai gera mokykla, instruktoriau, destytojas visi draugiski, ir tikrai gerai ismokina :)


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Saulius Pampuška Jonas Šantaras

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Juronas, V. Šantaro įmonė, IĮ

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos