Automokykla, Kaišiadorys

7 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, D, Kaišiadorys

  • Gedimino g. 114, Kaišiadorys
  • 862022377
  • kaisiadorys@automokykla.lt
Atnaujinta: prieš 229 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2019/11/04

Visiems rekomenduoju sia mokykla . Likau labai patenkintas ju paslaugomis . Aciu jiems .

2019/04/15

Mokiausi pas tris instruktorius, tačiau didžiausią pažangą padariau perėjusi iš instruktoriaus Vytauto pas Remigijų. Šių dviejų instruktorių mokymo metodika visiškai skiriasi, Vytautas man asmeniškai nepatiko, nes su juo vairuojant atsirado baimė išvis sėsti prie vairo, nekalbant apie vairavimą be klaidų, ko nebuvo su Remigijumi. Remigijus labai geras instruktorius, labai rekomenduoju, į visas situacijas žiūri ramiai, labai suprantamai viską išaiškina, o tai padėjo viską išlaikyti iš pirmo karto, dėl to turiu dėkoti instruktoriui Remigijui.

2019/02/05

Tikrai rekomenduoju būtent šią mokyklą, labai geras vairavimo instruktorius Remigijus Juočys vertas aukščiausių mokymo įvertinimų. (visiems rekomenduoju) Viskas kas neaišku pasako labai detaliai ir lengvai suprantamai. Ir tikrai išmokina tvarkingai ir saugiai važinėti net ir kilus kėlbioms situacijoms eismo metu, priimti be nervu ir streso greitus ir tinkamus sprendimus.

2019/01/02

Puiki vairavimo mokykla, o šios mokyklos instruktorius Remigijus Juočys yra puikus savo srities specialistas. Jis išmoko vairavimo pagrindų, išaiškina visus neaiškumus, duoda vertingų patarimų, tad po kiekvienos vairavimo pamokos tobulėjama. Visiem einantiems į šią mokyklą rekomenduočiau rinktis šį instruktorių.

2018/11/16

Instruktorius Remigijus Juočys yra puikus instruktorius , kuris gali išmokinti gerai vairuoti , visiem einantiems į šia mokykla siūlau eiti pas jį .

2018/10/16

Mano nuomone Instruktorius Remigijus Juočys yra geriausias savo srities specialistas bei mokytojas. Didelis ačiū jam. Žodžiu kas neaišku viską išaiškins! Puikus pašnekovas, patars supras ir padės Patarimas tiems kas eis mokintis į šią mokyklą eikit tik pas šį instruktorių ir nebūsit medžiu už vairo!

2018/10/16

Instruktorius REMIGIJUS JUOČYS yra labai geras savo srities specialistas. Jis visada gerai išaiškins viską nuo pradžios iki galo, o jei nesupranti aiškina tol kol pasidaro aišku. Visada maloniai bendrauja, niekada nerėkia, nes moka viską labai gerai ramiai paaiškint.
JIS BETKOKĮ ŽALIĄ MEDĮ SUGEBA IŠMOKYTI VAIRUOT. !!!
Visiem kas eis mokytis į šią mokyklą siūlysiu eiti pas šį nuostabų instruktorių. !!!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras“
  • Įmonės kodas: 132208551

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos