Kostygovo vairavimo mokykla

15 atsiliepimai

Kategorijos AM, B, Vilnius

Atnaujinta: prieš 1049 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Ruošia šių kategorijų vairuotojus: B, AM, Dviračiai

2020/04/21

Teorija- nuostabus mokytonas Kostygovas. Tikrai viskas labai gerau.
Praktika- prie manes buvo priekabiaujama(instruktorius Ramutis) paskutines pamokos metu klausinejo ar turiu vaikina, kada buvo"pirmas kartas. Ta pačia akimirką pakeičiau mokyklą. Neskaitant to jog mokyklą rinkausi pagal darbo vietą, o prakika buvo apie 10km nuo ten kur vyko teorija. Žodžiu net nežinau ka pasakyti. Per prakika neišmokau- NIEKO.

2019/06/26

Спасибо огромное Алексею Владимировичу !!!

Научиться водить авто мне казалось несбыточным желаниям , так как на то время я уже сменила 2 (!) инструктора по вождению! После своего жуткого нервного инструктора из автошколы (название неоглашаеться) , на этот раз подходила к выбору тщательно, читала отзывы. Но уже после первого занятия с Алексеям, поняла, что искать больше не нужно. И ни разу об этом не пожалела. Спокойный, терпеливый, любящий своё дело, умеющий объяснить столько раз, сколько нужно. Алексей не просто обучает манёврам, он учит думать на дороге, ориентироваться, предугадывать ситуации, чувствовать автомобиль. С ним всегда было очень комфортно. Могу с уверенностью сказать что у Алексея совсем другой подход. Я очень рада что нашла вас. Спасибо вам большое, Алексей, за помощь, уверенность, собранность, спокойствие.. Буду вас всем советовать! Еще раз СПАСИБО!

2018/09/26

Puiki vairavimo mokykla. Teorijos destytojas Vladimiras, savo darbui atiduoda visa dusia. Puikus zmogus! Aiskina viska kantriai, ir saziningai. Buvau nustebusi, kai vienai mergaitei primine: tu praejusia pamoka isejai truputi anksciau, todel neisgirdai visos temos. Dar pabuk, siandien, papasakosiu viska, kas liko". Tai daug pasako . Sekmes visiems!

2018/02/26

Puiki vairavimo mokykla. Tiek teorijos dėstytojas tiek vairavimo instruktoriai superiniai. Egzaminai regitroje išlaikyti iš pirmo karto.

2017/08/29

Puiki vairavimo mokykla, masinos naujos. Teorija paiskino taip kad namuose nereikejo net ziureti i Ket knygute. Duoda konspekta, spresk bilietus kiek nori. Instruktorius Ramutis is pirmo zvilgsnio pasirodė girežtas, taciau veliau supratau kad tai tik buvo mano labui. islaikiau visus egzus is pirmo karto. Rekomenduoju.

2017/03/09

TEORIJA
Puikiai išmokė teorijos - pabaigus kursą kitą dieną jau išlaikiau ją Regitroje. Puikiai pavyko suderinti lankymo grafikus, gavau daug raštiškos papildomos informacijos, AIŠKIAU BŪTI NEGALI!:)
VAIRAVIMAS
Instruktorius Ramutis - na, manau, kad instruktorių įvertina mano rezultatas. Nors neišlaikiau mokyklinio (dėl savo pačios durnos klaidos), tačiau antrą kartą viskas praėjo puikiai. Regitroje nepadariau nei vienos klaidos, vairavau su tokiu pat automobiliu, kaip ir Aleksėjaus, todėl buvo dar drąsiau. Naują automobilį smagiau vairuot, ne taip lengvai turėtų užgesti, sankaba smagiau junginėjas. Juo labiau, kad leidžia, kaip ir Regitroj, prie jos iš pradžių priprasti.
*Taip, pirmus kartus gali būti sunku užsirašyti pas instruktorių, bet po to grafiką galima labai patogiai derinti:)
Ačiū už puikų ir sklandų bendradarbiavimą!

2017/02/02

Mokiausi šioje mokykloje teorijos, išlaikiau teorijos egzaminą iš pirmo karto, padariusi tik vieną klaidą. Dėstytojas puikus, medžiagą dėstė tokiu tempu, kad spėtum įsisavinti. Kaskart atkreipdavo dėmesį į esminius momentus. Jei dėl rimtos priežasties (sirgo ar pan.) mokinys praleido pamoką, dėstytojas pats pasirūpina ir veda asmeniškai tam mokiniui pamoką, kurią jis buvo praleidęs.

2016/11/19

Tvarka mokykloje apgailėtina. Pradėjau mokytis dar birželio pradžioje, pabaigus teorijos kursą turėjau mėnesį laukti kol atsilaisvins instruktorius, nes mokytis priima daugiau nei gali greit išmokyti, atnešus lapelį kad išsilaikiau teorijos egzaminą Regitroje visiškai beprasmiškai buvo liepta po to dar išsilaikyti mokykloje teoriją. Mokantis pas kitus instruktorius, ne Aleksejų, vadovo sūnų, mokyklinę vairavimo įskaitą teko laikyti su kitu automobiliu, nei mokiausi. Suprantu kad tiems, kurie ilgai vairuoja gal jokio skirtumo atrodo kokia mašina, bet kai esi pradedantysis ir egzaminą tenka laikyti su didesne mašina, ypač aikštelėje manevruoti yra be galo sunku. Be to, instruktorių mokymo principai skirtingi ir vienas instruktorius išmoko vienaip, o kitas jau kimba prie smulkmenų įvairių paskui. Žodžiu, jei kas paklaustų, niekam nerekomenduočiau. Dabar rinkdamasi sumokėčiau 50€ daugiau, tačiau būtų mažiau sugadintų nervų ir tvarkinga sistema.

2016/07/01

Labai puiki mokykla. Nors turėjau lankyti teoriją su grupe, tačiau dėl užimtumo negalėjau lankyti visų pamokų. V. Kostygovas maloniai sutiko pravesti pamokas kitu laiku, ne su grupe. Praktinio vairavimo instruktorius Marjanas- geležinės kantrybės bei ypač dalykiškas instruktorius. Paaiškina, atsako į visus kilusius net ir kvailiausius klausimus. Pamokos vyksta visada numatytu laiku ir atvažinėjamas visas numatytas laikas. Rekomenduočiau šią mokyklą. Iš pradžių ir mane baidė žemas išlaikomumo reitingas, bet supratau, kad čia ne mokyklos kaltė. Kiek pastangų įdėsi, kiek stengsies pats, toks ir rezultatas. Apibendrinant, šauni mokykla. Tik teigiami atsiliepimai.

2015/08/20

Pažiūrėkite jų svetainėje išlaikymo procentus - jie labai maži. Stambus vairavimo mokytojas klaikus. Pamokų metu jis užmigdavo ir knarkdavo. Nieko neišmokė. Vairavimo egzamine mašina pakeičiama į Kostygovo sūnaus, kuri yra labai jautri su kuria nebuvo mokamasi vairuoti. Tokio jautrumo laikant regitroje nerasite.

Iš jų tinklalapio statistika http://auto-mokykla.lt/:
Bendra egzaminų laikymo sėkmė VĮ "Regitra" iš pirmo karto:
teorija - 66,6%;
vairavimas - 53,6%

Niekam nerekomenduoju.

2013/12/30

Puiki vairavimo mokykla, nuoširdžiai visiems rekomenduoju !!! visus egzaminus, tiek mokykloje tiek Regitroje išlaikiau iš pirmo karto:) tai manau, viską pasako apie šios mokyklos teorijos dėstytojo ir vairavimo instruktorių profesionalumą.

2012/10/16

Visiems rekomenduoju. Labai patiko instruktoriai - ramūs ir labai taktiški. Padėjo suformuoti puikius vairavimo įgūdžius. Pliusas, kad visad sąžiningai išvažinėdavom pamokos laiką (kitur teko susidurti su priešingu variantu). Jei dar kartą tektų lankyti vairavimą į šitą mokyklą eičiau nesvarbu kurioj Vilniaus vietoj gyvenčiau, ar ji būtų arčiau, ar toliau.

2011/12/05

ka tik baigiau sia mokykla, maniau kad jau nebus imanoma islaikyt mokyklinio egzamino, bet neimanomo nebuna, tuom eilini karta isitikinau. uz keliu dienu eisiu i regitra, ir drasiai eisiu nes daug daugiau zinau nei regitra reikalauja, esu isitikines kad islaikysiu. Vairavimas man ne naujiena esu jau pora masinu turejes, ir maniau kad neblogai moku vaziuoti bet apsirikau man daug truko iki to.
Vladimeras dirba ne del pinigu...
Jei nori turet ne tik teises bet ir galva, eik cia.

2011/02/07

Labai gera vairavimo mokykla, labiausiai patiko, kad viską (ir teoriją ir praktiką) išmokau per mėnesį nes lankiau individualiai. Teorijos dėstytojas puikiai išmano savo darbą: suprantamai ir įsimintinai aiškina, o instruktorius Aleksejus stebėtinai ramiai (kas šiaip jau nelabai būdinga instruktoriams) ir aiškiai bei tiksliai moko vairuoti. Labai patiko, kad praktikos pamokose visko mokiausi palaipsniui ir nebuvo visiškai jokios baimės išvažiuoti į gatves :)

2011/01/20

Gerai savo darba išmananatis teorijos dėstytojas, paaiškina ne tik kaip bet ir kodėl, todėl dar ir dabar, po 3-jų metų viska gerai pamenu. Vertinimas griežtas bet teisingas, nedidelė draugiška mokykla, rekomenduoju jei norit gerai išmokti teorija. Kai kurios procedūros gali užtrukti todėl nerekomenduoju jei labai skubat.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: V.Kostygovo IĮ

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos