rigvedamokymocentras
1

Rigveda, Centras

277 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, Kaunas

 • Mokomieji: Mokomieji: Mokymo centro automobilių parke – net 152 mokomosios transporto priemonės ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį. Mokome ir su automatine pavarų dėže. UAB ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos. Mokomosios transporto priemonės: A1 kategorijai 6 vnt. motociklai YAMAHA YBR 125 ir YAMAHA YS 125 kaip VĮ „REGITRA“ A2 kategorijai 7 vnt. motociklai YAMAHA MT 07 35kw kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 12 vnt. motociklų YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 19 vnt. motociklų YAMAHA MT 07 kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 2 vnt. Motociklų Harley Davidson Priekaba spec. vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams B kategorijai 47 vnt. 2020 – 2022m. KIA CEED kaip VĮ „REGITRA“ B kategorijai 44 vnt. 2021-2022m. Peugeot 308 kaip VĮ „REGITRA“ B kategorijai 12 vnt. 2021m. Toyota Corolla VĮ „REGITRA“AUTOMATAI B kategorijai 4 vnt. 2022m. Peugeot 308 VĮ „REGITRA“AUTOMATAI BE kategorijai naujas OPEL VIVARO su priekaba TAURAS BE kategorijai naujas RENAULT TRAFIC su priekaba TAURAS BE kategorijai NISAN PRIMASTAR su priekaba TAURAS C, CE kategorijai 8 vnt. MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ C, CE kategorijai 2 vnt. MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ A U T O M A T A I C, CE kategorijai 2 vnt. DAF XF 105 A U T O M A T A I CE kategorijai 2 vnt. MAN TGX BALNINIAI VILKIKAI A U T O M A T A I D kategorijai naudojami autobusai NEOPLAN STARLINER 516 D kategorijai naudojami autobusai MERSEDES INTEGRO A U T O M A T A S. Transporto priemonės atitinka valstybinio egzamino metu VĮ “Regitroje” naudojamas tr.pr. Ruošiame traktorininkų (TR1, TR2, SZ, SM) ir krautuvų mokymus, taip pat ruošiami hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)) Kėlimo platformų operatorių kursai .
 • Laisvės alėja 49, Kaunas 44309, Lietuvos Respublika
 • 865777994
 • centras@rigveda.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 274 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Rigveda, UAB vairavimo mokymo centras
UAB „Rigveda “ – vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje !

Būkite tikri – pasirinkote teisingai. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 30 metų vairavimo mokymo patirtį.
,,Rigveda“ – kasmet paruošia daugiau nei 8700 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo ir su vairavimu susijusių specialistų.

Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Druskininkuose, Kalvarijoje, Šakiuose, Jurbarke, Kėdainiuose, Jonavoje, Ukmergėje, didžiuojamės subūrę profesionalią administracijos ir vadybos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą. Gera patirtimi bei rezultatais visuomet norisi dalintis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą. Mokymo centras „Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas (galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos).
Rigveda – vienas iš pirmaujančių mokymų centrų galintis pasiūlyti savo klientams ženkliai daugiau…

Rigveda – tarp stipriausių Lietuvoje Lyderių 2015 – 2022 m.
https://rekvizitai.vz.lt/stipriausi-lietuvoje-lyderiai-2022/rigveda/

„Stipriausi Lietuvoje Lyderiai“ – tai išskirtinės įmonės, kurios ne mažiau nei penkerius metus iš eilės atitinka kredito biuro „Creditinfo“ griežtus stipriausių ir finansiškai patikimiausių Lietuvos įmonių kriterijus. Sertifikatas parodo, kad įmonė bent penkerius metus be pertraukų išlaikė tinkamą finansinę discipliną ir yra patikimas verslo partneris ilgalaikiam bendradarbiavimui.
Rigveda – tarp stipriausių Lietuvoje įmonių 2014 – 2022 m.
https://rekvizitai.vz.lt/stipriausi-lietuvoje-2022/
„Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas – jau dešimtus metus kredito biuro „Creditinfo“ suteikiamas įvertinimas finansiškai patikimoms įmonėms, turinčioms gerą kredito istoriją. Tai vienas seniausių ir žinomiausių apdovanojimų Lietuvoje, kurį pripažįsta ir tarptautiniai verslo partneriai. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima, jos ekonominė būklė ir finansiniai rezultatai geri, savo efektyvia veikla ji prisideda prie Lietuvos ekonomikos plėtros ir sąžiningos verslo kultūros.
Atrinkdamas stipriausias įmones, kredito biuras remiasi istorine ir naujausia informacija, įvertindamas daugiau kaip 100 kiekvienos įmonės veiklos rodiklių, kurie sudaro finansinio patikimumo reitingą.
Kuo geresnis kredito reitingas, tuo mažesnė tikimybė, kad įmonė nevykdys įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų. Įmonių mokumas ir reitingas nustatomi pagal kredito istoriją – finansinių įsipareigojimų vykdymą, mokėjimų punktualumą, finansinius rezultatus – pajamas, pelną, likvidumą, nuosavo kapitalo ir kitų rodiklių pokyčius.
Įmonės, 5 metus iš eilės išlaikiusios „Stipriausi Lietuvoje“ vardą, tarp jų ir Rigveda įgija Lyderio statusą, plačiau https://rekvizitai.vz.lt/imone/rigveda_kaunas/

RIGVEDA – PATIKIMAS IR GREITAS KELIAS TAPTI VAIRUOTOJU !

Kodėl mes?

• Kasmet paruošiame daugiau nei 8700 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo ir su vairavimu susijusių specialistų

• Turime net 30 filialų visoje Lietuvoje ir Esame viena didžiausių vairavimo mokyklų Lietuvoje ir paslaugas teikiame Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Druskininkuose, Kalvarijoje, Vilkaviškyje, Prienuose, Šakiuose, Jurbarke, Kėdainiuose, Jonavoje ir Ukmergėje

• Siekdami geriausios mokymų kokybės siūlome kokybiškus mokymus naujomis tr. priemonėmis kurios identikškai naudojamos ir VĮ „Regitroje“ egzamino metu

• Greta VĮ “REGITROS” egzaminų maršruto išvystytoje praktinio mokymo bazėje ugdome pirmuosius praktinius įgūdžius remdamiesi draugiško aplinkai vairavimo principais

• Suteikiame galimybę laikantiems praktinį vairavimo egzaminą VĮ “REGITROJE” tų pačių tr. pr. nuomą egzaminams

• Kiekvienam savo mokiniui dovanojame mūsų išleistą KET knygelę su KET pakeitimais ir suteikiame nuotolinį prisijungimą prie KET testų kurios pagalba pasiruošite teorijos egzaminui VĮ “REGITRA”

• 100% vairavimo kursų finansavimas mokantis per UŽT
Bendradarbiaujame su Vilniaus, Vilniaus raj., Kauno, Kauno raj., Alytaus, Alytaus raj., Marijampolės, Marijampolės raj., Panevėžio ir Panevėžio raj., Kalvarijos, Vilkaviškio, Druskininkų, Prienų, Šakių, Jurbarko, Kėdainių, Jonavos, Ukmergės užimtumo tarnybomis. Tai ypač aktualu asmenims, norintiems įgyti profesionalų kategorijas visiškai nemokamai, plačiau … https://rigveda.lt/tapk-profesionaliu-vairuotoju-per-uzt-nemokamai/

Viskas apie vairavimą ir mokymus daugiau – RIGVEDA.LT

Mes ruošiame AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D kategorijų transporto priemonių vairuotojus.
Plačiau apie vairavimą – www.rigveda.lt
Pirminis mokymas:

Teorijos mokymai:
Savo mokiniams suteikiame galimybę naudotis įrengtomis kompiuterių klasėmis, kuriuose galėsite mokytis Jums patogiu laiku, arba iš namų prisijungti prie KET testų sprendimo programos ir nuotoliniu būdu gilinti teorines žinias. Teorijos mokymo žinių patikrinimui naudojama licencijuota testavimo programa. Visi UAB ,,Rigveda“ mokiniai turi galimybę nemokamai naudotis realaus vairavimo treniruokliais, taip pat visus besimokančius aprūpiname metodine mokymosi medžiaga.
Žinoma yra galimybė mokytis visų paskaitų ir nuotoliniu būdu.
KET Testai bei konsultacijos
KET testų klausimai atitinkantys “VĮ REGITRA” egzamino klausimus
KET testų programa pritaikyta visiems įrenginiams – iOS ir Android
Visa informacija apie vairavimo teisės įgijimą bei įgūdžių tobulinimą

Praktikos mokymai:
Pamokos paprastai vykdomos kompleksiškai t.y. dalis laiko skiriama įgūdžių tobulinimui aikštelėje, kita dalis – gatvėje, tačiau atsižvelgiame į Jūsų individualius poreikius. Ilgametę patirtį turintys, kantrūs ir profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiruošę Jus išmokyti vairuoti saugiai, ekonomiškai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Praktiką siūlome mokytis su naujausiomis tokiomis kaip VĮ ,,REGITROJE“egzamino metu, mokomosiomis transporto priemonėmis KIA Ceed 2021m. ir Peugeot 308 2021/2022m.
Mokome tr. pr. ir su automatinėmis pavarų dėžėmis naujieji 2022m. Toyota Corolla bei
2022m. Peugeot 308
Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių bei automobilį.
Vairavimo Mokymo aikštelės įrengtos greta VĮ “REGITROS” egzaminų maršrutų.
Grupės organizuojamos nuolat. (žr. Naujos grupės)

Mūsų mokomosios transporto priemonės:
A1 kategorijai 6 vnt. motociklai YAMAHA YBR 125 ir YAMAHA YS 125 kaip VĮ „REGITRA“

A2 kategorijai 7 vnt. motociklai YAMAHA MT 07 35kw kaip VĮ „REGITRA“

A kategorijai 12 vnt. motociklų YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“

A kategorijai 19 vnt. motociklų YAMAHA MT 07 kaip VĮ „REGITRA“

A kategorijai 2 vnt. Motociklų Harley Davidson

Priekaba spec. vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams

B kategorijos praplėtimui iš B kat. į A1 kat. 3 vnt. motociklai Piaggio Medley 125 ir Honda
PCX 125 AUTOMATAI

B kategorijai 47 vnt. 2020 – 2022m. KIA CEED kaip VĮ „REGITRA“

B kategorijai 44 vnt. 2021 – 2022m. Peugeot 308 kaip VĮ „REGITRA“

B kategorijai 12 vnt. 2021m. Toyota Corolla VĮ „REGITRA“AUTOMATAI

B kategorijai 4 vnt. 2022m. Peugeot 308 VĮ „REGITRA“AUTOMATAI

BE kategorijai naujas OPEL VIVARO su priekaba TAURAS

BE kategorijai naujas RENAULT TRAFIC su priekaba TAURAS

BE kategorijai NISAN PRIMASTAR su priekaba TAURAS

C, CE kategorijai 8 vnt. MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“

C, CE kategorijai 2 vnt. MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ A U T O M A T A I

C, CE kategorijai 2 vnt. DAF XF 105 A U T O M A T A I

CE kategorijai 2 vnt. MAN TGX BALNINIAI VILKIKAI A U T O M A T A I

D kategorijai naudojami autobusai NEOPLAN STARLINER 516

D kategorijai naudojami autobusai MERSEDES INTEGRO A U T O M A T A S

Visos mokomosios tr. pr. identiškos valstybinio egzamino metu VĮ “Regitroje” naudojamas tr.pr.
Pateikiame transporto priemones nuomai egzaminams VĮ „Regitroje“
Papildomos ar įgūdžių tobulinimo vairavimo pamokos:
Suteiksime galimybę visiems mūsų mokymo centro mokiniams patobulinti arba atnaujinti savo vairavimo įgūdžius visoms kategorijoms. Jūsų laukia su mechanine/automatine pav. dėže nauji KIA Ceed, Peugeot 308 ir TOYOTA Corolla automobiliai, kaip egzamino metu VĮ „REGITROJE“.
https://rigveda.lt/vairavimo-igudziu-tobulinimas/
Sudarant papildomą ar įgūdžių tobulinimo vairavimo sutartį reikia turėti:
Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą
Dokumentinę nuotrauką
Vairuotojo sveikatos pažymą
Laiką suderinsime telefonu/el. paštu ar atvykus į vieną iš mūsų 30 filialų

Transporto priemonių nuoma egzaminams VĮ „REGITRA“
Laikantiems vairavimo egzaminą „Regitroje“ visada pasiūlysime tų pačių transporto priemonių nuomą. Dėl laiko ir dokumentų suderinsime telefonu/el. paštu ar atvykus į vieną iš mūsų 30 fil. Filialų kontaktai
https://rigveda.lt/automobiliu-nuoma-egzaminams-vi-regitra/
• A1 kat. motociklai + (šalmai, aprangos)
• A2 kat. motociklai + (šalmai, aprangos)
• A kat. motociklai + (šalmai, aprangos)
• BE kat. autobusiukai su priekabomis
• C kat. sunkvežimiai, pasirinktinai (mechanika/automatas)
• CE kat. sunkvežimiai, pasirinktinai (mechanika/automatas)
• D kat. autobusas, pasirinktinai (mechanika/automatas)
Mokomosios aikštelės nuoma mūsų mokiniams:
Suteiksime galimybę su šeimos nariu papildomai tobulintis prieš VĮ „Regitra“ egzaminą praktinio vairavimo mokymo aikštelėse (tik mūsų mokymo centro mokiniams)!
https://rigveda.lt/mokomosios-aiksteles-nuoma/
Mūsų aikšteles rasite:
• Gariūnų g. 62, Vilnius (šalia VĮ „Regitros“ egzaminų maršrutų)
• Jovarų g. 2, Kaunas (šalia VĮ „Regitros“ egzaminų maršrutų)
• Deltuvos g. 39C, Ukmergė (VĮ „Regitra“ pačioje teritorijoje )
• Kęstučio g. 19, Šakiai (šalia Šakių techninių apžiūrų centro )
• Virbalų g. 13, Jonava
• Miškininkų g. 14, Kėdainių raj. (ant kalno esančios degalinės teritorijoje)
• P. Paulaičio g. 13, Jurbarkas
• Kauno g. 2, Alytus
• Gamybos g. 17 Alytus
• Gardino g. 87, Druskininkai
• Ramunės g. 10, Pietarių k., Marijampolės sav.
Dėl aikštelės nuomos leidimo kreipkitės telefonu/el. paštu ar atvykus į vieną iš mūsų 30 fil. Filialų kontaktai
https://rigveda.lt/mokomosios-aiksteles-nuoma/

Papildomas vairuotojų mokymas:
Mūsų mokymo centre vykdomi papildomi mokymai po pažymėjimo praradimo ir pradedančiųjų, pažeidusių KET vairuotojų, kuriems yra atimta teisė vairuoti, taip pat apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.
https://rigveda.lt/papildomi-vairavimo-kursai/

ADR kursai pavojingiems kroviniams vežti:
Vairuotojau, pakelk savo vertę. Ateik pas mus ir tapk kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių vairuotoju (A1, A2, A3, A4). Tam nereikia būti net profesionalu, pakaks ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.
https://rigveda.lt/adr-vairuotoju-mokymas/

ADR saugos specialistų kursai:
Ateikite pas mus ir tapsite kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių saugos specialistu (M, M1, M2, M3, M4, M5). Tam nereikia turėti jokio vairuotojo pažymėjimo, tačiau būtinas ne žemesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas (arba teisės aktų nustatyta tvarka pripažintą kaip jam lygiavertis).
https://rigveda.lt/adr-saugos-specialistu-kursai/

Profesinis vairuotojų mokymas:
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti
Vairuotojų įgūdžių patikrinimas Test Drive, kurio metu instruktoriai įvertins vairuotojo įgūdžius užpildys bei pateiks darbdaviui įvertinimo aktą (ataskaitą darbdaviui) iš:
(vairavimas mieste, aikštelėje privažiavimas prie rampos, puspriekabės atkabinimas/prikabinimas bei vairavimas mieste kaip gabaritų įvertinimas, valdymo veiksmai/sprendimų priėmimas, tausojantis ekonomiškas/ekologiškas vairavimas) https://rigveda.lt/profesinis-mokymas-eu-95-kodas/

Transporto vadybininkų mokymai:
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo maršrutais Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais
https://rigveda.lt/transporto-vadybininku-mokymas1/

Traktorių vairuotojų kursai:
Nuolat organizuojame TR1, TR2, SZ ir SM kategorijų traktorininkų kursus.
Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !
https://rigveda.lt/tr-2-traktoriu-nuo-60-kw-vairuotoju-mokymas/

Krautuvų mokymai ir hidromanipuliatoriaus operatorių kursai
Autokrautuvų kursai vidaus degimo (bendzininių, dyzelinių, dujinių) ir akumuliatorinių.
Hidromanipuliatoriaus krovimo kranų kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)
Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !
https://rigveda.lt/krautuvu-mokymas/

Kėlimo platformų operatorių kursai
Ruošiame darbininkus darbui konkrečioje įmonėje, kurie žinotų bendruosius darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus, kėlimo įrenginių lopšių (kėlimo platformų) konstrukciją, jų veikimo principą, mokėtų saugiai dirbti lopšyje (platformoje)
https://rigveda.lt/kelimo-platformu-mokymai/mokymai-ir-kursai/

Vairuotojų profesijų tobulinimas per UŽT nemokamai:
Visus ieškančius darbo kviečiame pasinaudoti Užimtumo tarnybos teikiamomis paslaugomis ir įgyti vairuotojo profesiją pas mus.
Siūlome pasinaudoti specializuotos mokymo programos profesionalių vairuotojų rengimui per UŽT ir įgyti vairuotojo profesiją nemokamai.
Plačiau … https://rigveda.lt/tapk-profesionaliu-vairuotoju-per-uzt-nemokamai/
Bedarbio statusą turintis asmuo arba įspėtas apie atleidimą darbuotojas turi kreiptis į savo užimtumo tarnybą dėl galimybės mokytis būtent mūsų mokymo centre pasirinktam kursui.
Vairuotojų profesijų tobulinimas vežėjams.
Vežėjų įmonėms specializuotos mokymo programos profesionalių vairuotojų įgūdžių patikrinimui – vairuotojų testavimas Test Drive kurių metu vertiname vairuotojų įgūdžius spec. Aikštelėje:
Važiavimas atbuline eiga tiesiai (trajektorijos išlaikymas)
Parkavimasis prie rampos 45-900 kampu
Tikslumas
Atsargumas (tame tarpe „aklųjų“ zonų pasitikrinimas išlipant)
Aplinkos įsivertinimas prieš manevrą

Mieste:
Saugumas (distancijos laikymasis, ženklai, posūkio signalai, kelių eismo taisyklių laikymasis)
Gabaritų kontrolė, mokėjimas pasirinkti sąstato judėjimo trajektoriją posūkiuose, sankryžose
Situacijos kelyje sekimas ir numatymas į priekį
Bendras vairuotojo įgūdžių aprašymas.
Specialusis mokomasis sunkvežimio/vilkiko/autobuso simuliatorius.
Simuliatorius reikalingas ne tik tam, kad per trumpą laiką būtų išmokstama kaip valdyti bet kokiomis oro ir eismo sąlygomis bei suprasti valdymo elementus, degalų ekonomiją, vairavimą tausojant transporto priemones, pačios kelionės planavimą, tačiau labai svarbu, kad tai atliekame be rizikos žmogui ir pačiai tr. pr.
Treniruoklyje integruota moderni įranga fiksuoja vidutinį greitį, stabdymo įpročius, variklio apkrovą, autopiloto funkcijos efektyvumą, retarderio nadojimą, vairuotojo darbo laiką bei poilsio rėžimą ir daugelį kitų, su atsakingu ir ekologišku vairavimu susijusių parametrų.
Kitaip tariant – vairuotojas virtualiai susiduria su netikėtomis situacijomis, su kuriomis ne tik gali, tačiau ir susiduria realiame eisme. Tokio lygio simuliatoriai veikia kaip operatyvaus valdymo ir sprendimų priėmimo treniruoklis.
Neformalus vaikų švietimas (NVŠ).
Mokymo centras Rigveda pasitvirtinęs NVŠ programą „Būsimasis vairuotojas“ kurios tikslas siekti ugdyti saugaus eismo sampratą ir elgesį, 9-12 klasių mokiniams.
Dalyvavimas finansuojamas iš ES lėšų.
Užsiėmimai vyksta Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės ir Jurbarko mokyklose.

Žemiau visi mūsų 30 filialų:
Filialai Vilniuje:
Viršuliškių g. 42, Vilnius, PC Mada (II a.)
Tel: 8 657 73636
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
vilnius@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Žirmūnų g. 2, Vilnius, Minsko PC IKI (II a.)
Tel: 8 657 50794
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
zirmunai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Jasinskio g. 3, Vilnius (Naujamiestis)
Tel: 8 600 39100
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
naujamiestis@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Savanorių pr. 32, Vilnius
Tel: 8 657 50809
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
savanoriai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Laisvės pr. 77, Vilnius
Tel: 8 657 71351
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 17:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
laisve@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialai Kaune:
Laisvės al. 45, Kaunas
Tel: 8 680 38541
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
centras@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Krėvės pr. 57B, Kaunas
Tel: 8 602 32272
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
kreve@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Baltų pr. 13, Kaunas
Tel: 8 677 43339
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
baltai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Taikos pr. 21B, Kaunas
Tel: 8 657 46338
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
taika@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Šiaurės pr. 8D, Kaunas
Tel: 8 653 46339
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
eiguliai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

K. Baršausko g. 65-17, Kaunas
Tel: 8 657 73975
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
molas@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Vytauto pr. 57, Kaunas (šalia Akropolio)
Tel: 8 680 38541
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
rigveda@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Bijūnų g. 16, Kaunas
Tel: 8 657 71356
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
vilijampole@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Juozapavičiaus pr. 39-9, Kaunas
Tel: 8 657 88284
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
sanciai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Veiverių g. 97, Kaunas
Tel: 8 657 77994
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
aleksotas@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Kauno raj.:
Mokyklos g.5, Akademijos mstl., Kauno raj. (Pačioje gimnazijoje)
Tel: 8 680 38541
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
rigveda@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Domeikavoje:
Bažnyčios g.3, Domeikava
Tel: 8 680 38541
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
rigveda@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Marijampolėje:
Kauno g.31, Marijampolė, PC “AIRIJA”
Tel: 8 699 33123
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
marijampole@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Kalvarijoje:
Dariaus ir Girėno g.26, Kalvarija
Tel: 8 656 26129
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
kalvarija@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Panevėžyje:
Basanavičiaus g. 4A, Panevėžys
Tel: 8 657 89787
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
panevezys@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Prienuose:
Vytauto g. 24, Prienai
Tel: 8 680 38541
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
prienai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Jonavoje:
Vasario 16-osios g. 1, Jonava
Tel: 8 657 81775
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
jonava@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Ukmergėje:
Vytauto g. 10, Ukmergė
Tel: 8 657 72734
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
ukmerge@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Šakiuose:
V. Kudirkos g. 35, Šakiai
Tel: 8 657 57223
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
sakiai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Kėdainiuose:
J. Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai
Tel: 8 657 75850
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
kedainiai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Jurbarke:
Vasario 16-osios g. 10B, Jurbarkas
Tel: 8 657 75235
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
jurbarkas@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Alytuje:
Pulko g. 14-7, Alytus
Tel: 8 657 78896
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
alytus@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Alytuje:
Statybininkų g. 21, Alytus
Tel: 8 657 85950
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
alytus.centras@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Filialas Druskininkuose:
M.K. Čiurlionio g. 75-2, Druskininkai
Tel: 8 677 92320
I – IV 09:00 – 18:00 val.
V 09:00 – 16:00 val.
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00 val.
druskininkai@rigveda.lt
www.rigveda.lt

Plačiau www.rigveda.lt
Tel. + 8 680 38541 arba 8 657 73636
El. p. rigveda@rigveda.lt ir vilnius@rigveda.lt
Facebook: www.facebook.com/Rigveda.vairavimo.mokykla/
Instagram: www.instagram.com/Rigvedamokymocentras

Darbo laikas:
I-IV 09:00 – 18:00
V 09:00 – 16:00

Pietų pertrauka 13:00 – 14:00
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/05/17

Didelis ačiū Šilainių Rigvedos instruktoriui Aurimui Usevičiui!
Ne tik puikus žmogus su auksine kantrybe,bet ir puikus mokytojas!!!
Didžiausios rekomendacijos rinktis šį instruktorių:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/11/20

Teko mokytis Alytaus rigvedoje, pas instruktorių Liną Stasionį. Patys geriausi atsiliepimai, kantrus žmogus, negalėčiau rekomenduot kito instruktoriaus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/06/20

Labiausiai noriu padėkoti instruktoriui Aurimui! Labai bendraujantis, ir apskritai labai geras žmogus, sugebėjo puikiai perduoti savas žinias man. Kad ir kaip nesisekdavo man, Jis visada paaiškindavo ką blogai darau, ką reikia daryti kitaip, ir visa tai sakydavo su savitu humoro jausmu.Smagu, kad taip šiltai mokė! Vairavimai tikrai nebuvo nuobodūs. Tikrai nesigailiu pasirinkęs šią mokyklėlę, nes ji turi geriausią kolektyvą bei geriausias kainas! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/13

Labai stipriai dėkoju Instruktoriui Bogdanui už tai, kad sugebėjo niekada nesedinčiai ant motociklo man, paaiškint, parodyt, reikiamai pakonsultuot ir išmokyt vairuoti. Nepaisant nesekmių ir dažnų kritimų , Jaučiau instruktoriaus palaikimą ir tikėjimą manimi, kad išlaikysiu iš pirmo karto. Nepaisant vėjo ir liūties man tai pavyko. Bogdanai, Jūs labai prisidėjote prie mano svajonės išsipildymo, AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/21

Labai rekomenduoju Kauno instruktorę Pauliną, priminė ir labai gerai išmokė taisyklingai važiuoti mieste, atlikti automobilio statymo pratimus, bei kitus pratimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/21

Rekomenduoju būtent šią vairavimo mokyklą! Pati mokinausi Marijampolės mieste. Mokyklos darbuotojai prafesionalūs, visada iškilus, bet kokiems klausimams galima drąsiai sakmbinti ar užeiti į filiala, visada priims šiltai ir atsakys į visus rūpimus klausimus bei patars. Na, o didžiausią Ačiū sakau savo instruktoriui Vidui Stočkui, kuris mane išmokino vairuoti automobilį, matyti kelio ženklus ir žinoma turiu dėkoti už kantrybe! Tai nuostabus, profesionalus ir geras instruktorius, kurį visada malonu sutikti! Esu laiminga ir nesigailiu, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Taigi didžiausios rekomemdacijos šiai mokyklai, kurioje dirba tik prafesionalai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/29

Rigveda - puiki vairavimo mokykla, neturiu nė vieno blogo žodžios apie juos. Teorijos pamokos Šilainių filiale buvo labai idomios, o teorijos destytojas - labai gerai išaiškinantis, dėmesingas ir linksmas :) Praktinius vairavimus pasirinkau pas instruktore Eleonorą ir esu daugiau nei patenkinta! Eleonora yra nors ir griežta ir reikli, bet labai ramiai ir gerai viską išaiškina. Važiavimai su ja man būdavo kaip didžiausia šventė! Regitros vairavimas iš pirmo karto! Nuoširdžiai rekomenduoju tik Eleonorą!!! :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/24

Savanoriu pr filialas pats nuostabiausias malonus aptarnavimas ir instruktorius Virgilijus pats geriausias dziaugiosi kad pasirinkau sia mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/20

Didelis AČIŪ šiai mokyklai ir ypač Dariui Zakarauskui už kantrybę ir suteiktas žinias, išsilaikant A kategorijos pažymėjimą.
Kadangi turiu "karčios" patirties, lyginant su kitos mokyklos "mokymu", tai galiu drąsiai teigti, jog Darius yra šios srities Dievas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/26

Laba diena,ar vyksta teorijos paskaitos dienos metu? Ar tik vakarais?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/21

Ačiū instruktoriui Vitalij Naturjev! Išmokė vairuot, paaiškindavo klaidas. Regitra iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/10

Mokiausi Laisvės al.49 filiale. Esu labai patenkinta administracija dirbančia ten, visuomet padės ir suteiks tikslingą informaciją. Ačiū Jums! Teorijos paskaitos nenuvylė, pasakoja labai išsamiai ir mokantis sudominti instruktorius Mantas. Besibaigiant teorijos paskaitoms, nebuvo jokių abejonių, jog mokinsiuosi vairavimo pas Jį. Ir NESUKLYDAU! Pasirodo Jis dar net geresnis vairavimo mokytojas, nei tikėjausi. Labai detaliai ir konkrečiai išaiškina, pateikia, labai vertingų pararimų ir pavyzdžių. Jeigu reikėtų iš naujo mokintis vairuoti, rinkčiausi vėl MANTĄ. REKOMENDUOJU 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/20

Pats geriausias instruktorius Artūras iš Taikos pr. Ačiū jam už kantrybę ir skirtą laiką!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/19

Teoriją laikiau eksternu, tačiau Rigvedoje mokiausi pravažiavimus. Noriu rekomenduoti vilniečiams PC Mada esančią mokyklą. Labai džiaugiuosi vairavimo mokytojo Armando Š. kantrybe ir supratimu mokant mane vairuoti. Pravažiavimai būdavo ramūs ir be streso, daug suteikė žinių. Ačiū labai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/21

Laikiau vairavimo teises Rigvedoje, Krėvės filiale, Kaune. Internetu susiradau atsiliepimus apie instruktorius.
Išsirinkau dėstytoją Kęstutį P. Linkėjimai Jam.
Ir tikrai nenusivyliau. Tik geriausi atsiliepimai. Labai profesionalus. Labai gerai išmoko. Malonus, teisingas ir kantrus.
Didelis AČIŪ Jam. Už kantrybę, ir laiką, padedant išmokti vairuoti.
Daugiau tokių reikia. Tai visi labai gerai važiuotų… :D
Labai liūdna, kad išėjo iš darbo, o įmonė pagailėjo pakelti alga ir prarado labai gerą darbuotoją… ;(

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/13

Nuostabi mokykla, kuri tikrai pateisina lūkesčius. Mokiausi Kaune Taikos pr. Gražinos g. 3A padalinyje ir labai norėčiau padėkoti vadybininkėms, kurios visada padėdavo išspręsti iškilusias problemas bei paaiškinti visus neaiškumus su šypsena veiduose. Be galo didelis ačiū teorijos dėstytojui,kurio pamokos buvo ne "sausos", bet teoriją dėstė aiškiai su daugybe pavyzdžių, kurių pagalba tapdavo viskas daug aiškiau, o atmosfera klasėje visada būdavo linksma, neįpareigojanti. Dėstytojo pagalba teorinės žinios tiek mokykloje tiek Regitroje buvo išlaikytos iš pirmo karto su minimaliu klaidų skaičiumi. :)
O didžiausias AČIŪ vairavimo instruktoriui Artūrui. Kadangi tam tikros aplinkybės lėmė mano sprendimą pasikeisti vieną istruktorių į kitą, ko labai bijojau ir nenorėjau dar prieš pradedant mokytis vairuoti, bet šiai dienai nei kiek nesigailiu savo sprendimu, tik gailiuosi, kad neturėjau galimybės pas jį mokytis nuo pat pirmos pamokos. Šis žmogus netik išmokė vairuoti saugiai, atsakingai, bet suteikė be galo daug žinių, drąsos, pasitikėjimo savimi. Visada drąsindavo, niekada nebuvo pakėlęs balso tono kai padarydavau kokią nors klaidą, visas klaidas paaiškindavo per pavyzdžius, bet tuo pačiu su humoru iš kurių kartu pasijuokdavome. Neaiškias vietas važiuodavom, tol kol suprasdavau, visada paklausdavo pamokos pradžioj ar yra kokių neaiškumų ir gal noriu kažkur pravažiuoti, kad būtų drąsiau ir aiškiau. Atmosfera pamokos metu visada būdavo gera, linksma, noriai eidavau į pamokas, net laukdavau vairavimo pamokų, ko nebuvo iš pat pradžių. Buvau jau nuleidusi rankas ir pradėjusi galvoti, jog vairavimas ne man, bet instruktorius Artūras įrodė kitaip. Nuo pat pirmos pamokos drąsino ir visada pagirdavo už teisingai ir gerai priimtus sprendimus bei atliktus veiksmus. Šį žmogų drąsiai rekomenduočiau ir jau rekomendavau savo pažįstamiems ir ne tik, kadangi jis instruktorius iš didžiosios raidės, kuris matosi labai myli savo darbą ir jaučia atsakomybę už kiekvieną mokinį, už jį serga ir palaiko iki paskutinės minutės, džiaugiasi pasiekimais ir sėkme. Jo dėka tiek mokyklinis tiek Regitroje vairavimo egzaminas pavyko iš pirmo karto. Dar kartą didelis AČIŪ jam ir linkiu kuo didžiausios sėkmės visame kame. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/21

Didžiausias ačiū instruktoriui Vitalij Naturjev - pamokos būdavo tikrai informatyvios, įdomios ir net linksmos. Visas vairavimo baimes minėtas instruktorius nuvydavo ir kantriai bei supratingai viską paaiškindavo. Ir į vairavimo pamokas, ir iš jų eidavau su šypsena. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/07

Sveiki, visi noriu padėkoti, Laisvės al. 49 Rigvedos instuktorui Vitalikui už nuoširdu darbą, jo dėka vairavimo pamokų išmokau vairuoti ir išlaikiau regitros egzaminą. Kaip instruktorius yra puikus mokytojas ir draugas.Ačiū Vitalijau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/18

Nesuprantu, kur tik paziuresi ten rigveda, bet savo aikstelei lesu neuztenka? Kodel jusu darbuotojai kisa mokyklines masinas jau ir taip pergrustuose daugiabuciu kiemuose???? GEDA!!!! Gyventojams nelieka vietos!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/06

Sveiki,noriu išsilaikyti A kategorija,tik šiuo metu gyvenu užsienyje,kaip galėčiau tai padarit.Ačiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/15

Vitalij Naturjev pats geriausias instruktorius viska isaiskina labai suprantamai ir maloniai rekomenduoju visiems tikrai nepasigailesit

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/13

Puiki mokykla, išlaikiau iš pirmo karto surinkau 87%Teorija, labai gerai ir aiškiai ėjo mokytis.Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/02

Mokiausi Rigvedoje Laisvės al. Kaune. Duodu 10 balų, viskas labai puikiai organizuota. Praneša kas, kaip ir kada vyks. KET knygutes, preliminarų kursų tvarkaraštį davė. Puikus teorijos dėstytojas Mantas, aiškiai, o svarbiausia su praktiniais pavyzdžiais dėstydavo. Paklausus - visada maloniai atsakydavo.
Praktikos instruktorius Vitalij Naturjev - ačiū už geležinę kantrybę, paaiškinimus tiek kartų, kiek klausiama, supratingumą. Ypač punktualus. Mokė ir gyvenimiškų situacijų kelyje, kaip nepasimesti :) Drąsindavo nebijoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/23

Norėčiau labai padėkoti savo instruktoriui- DONATUI SIKORSKIUI! Tik patys geriausi žodžiai apie šį žmogų, pradedant nuo jo kantrybės, profesionališkumo, tikslumo, motyvacijos bei tikslaus aiškinimo-mokymo, niekuomet nepakėlus balso tono! O didžiausias pliusas tai, kad, kai jau atrodo neįmanoma, šis instruktorius visuomet randa paskatinimo žodį ir tiki savo mokiniais, taip pat atsako į visus kilusius klausimus! Dėka šio instruktoriaus šilto bendravimo, bei puikaus humoro jausmo, po kiekvienos pamokos išeidavau su šypsena ir su nekantrumu laukdavau kito važiavimo. Dar kartą dėkoju Jums už laiką ir kantrybę su manimi! Jeigu norite tapti gerais vairuotojais, siūlau be jokių išimčių keliauti tiesiai pas Donatą!!!
Taip pat patys geriausi atsiliepimai apie Rigvedos filialą, Šilainiuose, Baltų pr. 13. Labai maloni, šilta, rūpestinga vadybininkė- Monika Balčiūnaitė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/23

Mokiausi laisvės alėjoje esančiame Rigvedos filiale. Registratūroje dirbanti mergina patarė instruktorių Vitalij Naturjev. Minėtas instruktorius tikras savo srities profesionalas, kuris mokina vairuoti ne tik regitros egzaminui, bet ir gyvenimui. Pamokos vykdavo sutartu laiku, viskas būdavo išsamiai, tiek teoriškai, tiek praktiškai, paaiškinama. Instruktorius turi neeilinį humoro jausmą, niekada nėra pakėlęs balso, netgi jei ir nesuprasdavau iš antro karto, todėl nebuvo baisu pradėti vairuoti, paklausti kas neaišku!

Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/09

Norėčiau pasakyt didžiausią AČIŪ savo instruktoriui Donatui Sikorskiuj Ačiū už kantrybę, už nuraminimą. Dėka jo išmokau gerai vairuot. Visada labai laukdavau vairavimų, ateidavau ir išeidavau su šypsena, nes šis instruktorius niekada nebuvo pakėles balso visada ramiai viską paaiškindavo, pajuokaudavo ir pralinksmindavo.Visiems nuoširdžiai rekomenduoju rinktis šį instruktorių, tikrai nenusivilsit ir išmoksit gerai važiuot.Aš mokiausi Baltų pr. 13 rigvedoj, tai jokių nusikundimų dėl administracijos irgi neturiu, visada viską paaiškindavo, atsakydavo į visus klausimus, o teorinės pamokos irgi buvo labai įdomios ir aiškios

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/02

Dėkoju Rigvedai už suteiktas žinias, o labiausiai savo instruktoriui Vitalij Naturjev, kuris yra tikras savo srities profesionalas ir išsamiai bei kantriai man išaiškino visas klaidas, kartu ir turintis puikų humoro jausmą, taigi pamokos pas jį neprailgdavo. Rekomenduoju šį instruktorių visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/30

Добрый день. Хочу поделится впечатлениями от учебы в Ригведа. Я не знаю литовского, но здесь меня поняли и пошли на встречу. У меня получалось не сразу и совсем не много, я вообще не сидела раньше за рулем. Инструктор (Альгис Папиевис), проявил терпение и профессионализм. Мне пришлось брать дополнительные уроки и цель была достигнута.В Регитре сдала вождение с незначительными замечаниями с первого раза. Сказали езжу аккуратно. Права в кармане! Большое спасибо инструктору Альгису и Ригведа.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/29

Dekui instruktoriui Vitalij Naturev kurio deka vairavimo egzamina islaikiau regitroj is pirmo karto. Rigveda daug investuoja i masinas. Malonu su tokiom vaziuot.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/05

Turėjau papildomas A kategorijos pamokas (po kitos vairavimo mokyklos) Kaune pas instruktorių Vaidą. Išlaikiau iš pirmo karto! :) Šaunus intruktorius, ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/10

Nuoširdžiai dėkoju vairavimo mokyklos "Rigveda" komandai!!! Per du mėnesius praėjau visą mokymo kursą ir įgijau vairuotojo pažymėjimą. Teoriją lankiau V. Krėvės padalinyje, kur pamokos buvo labai aiškios ir įdomios. O vairavimo instruktoriumi pasirinkau VITALIJ NATURJEV. Labai gerai išmanantis savo darbą specialistas! Visada pasakydavo pastabas, kurios įstrigo atminty ilgam, patardavo, paaiškindavo, paprikolindavo, todėl visada smagu ir įdomu vairuoti būdavo. Pamokos prasidėdavo sutartu laiku ir su gera instruktoriaus nuotaika. Per pamokas suteikė visas reikiamas žinias, norint tapti geru, atsakingu ir atidžiu vairuotoju. Regitroje vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, tik šio puikaus instruktoriaus Vitalij dėka. REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/15

Prieš menesį išsilaikiau teises, bet dar iki šiol likę patys geriausi prsiminimai. Tiek vairavimuose, tiek paskaitose. Gavau pačią geriausia instruktorę. Labai fainas, draugiškas, nuoširdus žmogus. Iš kiekvieno vairavimo išeidavau su gera nuotaika. Mielu noru viską kartočiau iš naujo. Taigi didelis ačiū administratorei Živilei(Vilijampoles filialas), destytojui bei instruktorei.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/19

Nuoširdžiai noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai už visas suteiktas žinias, informaciją ir pagalbą laikantis teises. O ypač norėčiau padėkoti dėstytojui ir instruktoriui Mantui Sirtautui. Tikrai savo srities profesionalas. Paskaitos visada būdavo įdomios, o vairavimo metu atsikračiau visų baimių dėka šio instruktoriaus. Taip pat buvo atsižvelgta į visus mano norus ir mokė su didžiule kantrybe. AČIŪ. Tikrai rekomenduoju visiems rinktis "Rigveda". :))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/17

Labai patenkintas, kad pasirinkau Rigvedą. Išlaikiau iš 1 karto :) Mokiausi Kauno Taikos filiale, maloniai aptarnavo ir t.t. Labai rekomenduoju instruktorių Dainių. Mielai atsako į klausimus, priderina pamokas pagal silpnas vietas ir norus, galima paderinti tinkamus laikus. Tikrai aukšta kokybė ir geros mašinos. Rekomenduoju. Tik nepasitikėkit akcijomis ! Nes aš pirkau kai buvo "akcija" už 375 eur. Dabar tik mažėja, jau <300 eur :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/12

Dėkoju Rigvedai už puikų paruošimą. Didžiausias AČIŪ pačiam geriausiam instruktoriui Vitalij Naturjev! Viską išsilaikiau iš pirmo karto! Puikus instruktorius, puikiai išmano savo darbą, stengiasi, jog kiekvienas suprastų savo padarytas klaidas. Moka griežtą žodį pasakytį, bet kartu turi ir labai gerą humoro jausmą. Labai džiaugiuos, jog papuoliau būtent pas jį!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/26

Mokiausi Laisvės alėjoje esančiame Rigveda vairavimo mokyklos filiale. Teorija buvo aiškiai išdėstyta, visuomet buvo galimybė ateiti paspręsti KET testus. Nuoširdžiai noriu padėkoti savo vairavimo instruktoriui - Vitalij Naturjev. Dėkoju už suteiktas žinias, už gyvenimiškas vairavimo pamokas, už galimybę išmokti daug daugiau nei vieną šabloninį maršrutą, kuriuo sugebėčiau važiuoti. Instruktorius griežtas, tačiau turintis puikų humoro jausmą. Kiekviena mokinio padaryta klaida detaliai išanalizuojama, pamokose niekuomet nebūna monotonijos. Rekomenduoju šį instruktorių visiems norintiems tapti tikrais vairuotojais,o ne tik jų imitacijomis Regitroje! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/27

nuostabi mokykla:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/22

Apie Rigvedą galėčiau atsiliepti tik teigiamai. Pati buvau pasirinkusi Kauno Laisvės alėjos filialą, ten dirbusios moterys visuomet pasitikdavo maloniai ir atsakydavo į visus rūpimus klausimus. Labai patiko teoriją dėstęs vyras, gaila nepamenu vardo. Viską išdėstydavo aiškiai, su humoru, jei reikėdavo, viską paaiškindavo papildomai besprendžiant KET. Po jo pamokų viskas taip "suguldavo" galvoje, kad KET knygutė buvo reikalinga tik pasikartojimui. :) Na, o labiausiai džiaugiuosi savo instruktoriumi Vitalij Naturjev, kurį pasirinkau pasiskaičiusi gerų atsiliepų internete, tai visus juos galiu drąsiai patvirtinti - instruktoriaus niekada nesu mačiusi blogos nuotaikos, visuomet primena apie pravažiavimą, yra supratingas, gali klausti įvairiausių klausimų ir svarbiausia - tikrai išmokys tave vairuoti. Nors niekad nesulauksi tuščių pagyrų, bet ir niekad neteks važinėti tais pačiais maršrutais dėl ko jam, patikėk manim, padėkosi atėjęs į Regitrą. O vėliau jau ir pats važinėdamas gatvėmis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/22

Mokiausi Taikos pr./Gražinos g. Rigvedoje, tai patys geriausi atsiliepimai apie instruktorių Dainių, labai gerai viską išaiškina, yra kantrus ir važiavimas su juo nekelia jokio streso. Labai džiaugiuosi, kad gavau šį instruktorių ir kitiems rekomenduočiau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/16

Mokiausi Vytauto pr. Rigvedoje. Teorijos dėstytoja Vaida buvo tiesiog nuostabi,labai draugiška bei atsidavusi darbui. Iš pradžių buvau paskirta instruktorei Irmai, dėl kurios ir negaliu palikti 5žvaigždučių, nes buvau net praradusi norą vairuoti,bet pakeičiau ją į instruktorių Žygimantą Miliu ir į vairavimo pamokas eidavau kaip į šventę,nes jis ant manęs niekada nebuvo pakėles balso net nemaniau,kad gali būti tokių gerų instruktorių kaip jis. Taigi didžiausias ačiū dėstytojai Vaidai ir instruktoriui Žygiui!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/15

O as labai noriu padekoti puikiai Silainiu filialo komandai. Mokiaus pas instruktoriu Algirda, viska isaiskino nuo a iki z, destytojas gaila nepamenu vardo bet toks vyresnis, teorija deste idomiiai ir nenuobodziai. Labai maloni administratore visada atsakydavo i rupimus klausimus paaiskindavo ir padedavo. Visada puiki silta atmosfera. Butinai rekomenduosiu jusu komanda draugams!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/15

Šią vasarą nusprendžiau, kad jau laikas teisėms. Pasirinkau Rigveda, nes ji buvo arčiausiai namų, mokykla kurioje mokiausi yra V. Krėvės pr. Viskas šioje mokykloje patiko. atėjus pasitiko maloni vadybininkė, kuri viską paaiškino ir padėjo. Teorijos paskaitos buvo įdomios, iškilus klausimui, visada buvo atsakoma, ir visi buvo skatinami klausinėti kuo daugiau. manau tai yra gerai, nes tik domėdamasis daugiau išmoksti. Vairavimo instruktorius, kurį pasirinkau buvo vardu Kęstutis, be galo malonus žmogus, supratingas, niekada nepakėlęs balso, tik ramiai paaiškindavęs ką blogai padarai. man asmeniškai šis jo bruožas labai patiko, nes tada susimąstai ir daugiau taip nebedarai. Esu dėkinga šiai mokyklai, kad šiuo metu jau esu vairuotoja. Rekomenduoju pasirinkti Rigvedą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/07

Sveiki, mokiausi Kauno filiale, Bijunų g. Vilijampolėje. Labai noriu padėkot administratorei Živilei, už visada malonų sutikimą, nuoširdžia pagalbą ir atsakymus į visus klausimus. Taip pat noriu padėkot savo teorijos dėstytojui dėl kurio suteiktų žinių man pavyko nesunkiai išlaikyti teorijos egzaminą. Bet labiausiai esu dėkinga, savo intruktorei IRMAI ZMITREVIČIENEI, tai nuostabi intruktorė, visuomet punktuali, nuoširdi, draugiška ir besistengianti dėl savo mokinių, visuomet paaiškina daromas klaidas, bei labai stengiasi kad mokinys pasiruoštų Regitros egzaminui. Tai labai puiki vairavimo mokykla, o jos darbuotojai tiesiog nuostabus. Ačiū RIGVEDAI už tokį puikų laiką, ir gerą paruošimą!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/01

Puikus instruktorius Petras, Visko išmokė ir netgi daugiau ;) Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/01

Prieš pradėdama mokytis vairuoti ir rinkdamasi mokyklą perskaičiau visus komentarus ir jie iš tiesų padėjo - Rigveda atrodė tikrai pozityviai.
Pasirinkau arčiausiai namų esantį Šiaurės filialą, pasitinkantį ne tik didžiuliu dubeniu saldainių, vairavimo simuliacijos aparatu, pakankamu kiekiu kompiuterių spręsti testams, bet ir visuomet draugiška administratorės šypsena. :)
Teorijos paskaitos nebuvo "sausos", dėstytojas nuolat skatino mąstyti. Tiesa, pati klasė ten ne itin jauki, bet iš prekybos centro patalpų tikėtis kažko ypatingo turbūt ir neverta.
Praktikos nuo beveik visiško nulio mokiausi su instruktoriumi Algiu, kuris turėjo kantrybės išaiškinti visas mano padarytas klaidas ir dar paversti jas juokais. :) Pamokų metu nerimą nejučia pakeitė sveikas pradinis užtikrintumas.
Ačiū! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/19

Labai patiko

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/17

Jei norite į Regitros egzaminą užsukti kaip į eilinį pasivažinėjimą, be jokios įtampos, rinkitės instruktorių Vitalij Naturjev! Šis instruktorius yra be galo atsidavęs savo darbui - žino naujausias taisykles ir reikalavimus iki mažiausių smulkmenų!
Pažadu, kad savo važiavimo lauksite su šypsena, nes Vitalij turi puikų humoro jausmą, o tai leidžia atsipalaiduoti ir ramiai mokytis vairuoti. Kiekviena jūsų klaida bus analizuojama iki tol, kol pilnai viską suprasite.
Instruktorius turi dovaną mokyti kitus ir jaučiasi atsakingas už kiekvieną mokinį, laukia regitros rezultatų, vėliau atvažiuoja paspausti ranką bei pasveikinti! Taigi, neturiu jokių priekaištų ir labai džiaugiuosi, kad ne tik gavau vairuotojo pažymėjimą, bet ir nebijau viena važinėti gatvėmis :) Ačiū, instruktoriau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/11

Labai noriu padėkoti ir pasakyti didelį ačiū vienam Rigvedos instruktoriui – Žygimantui Miliui. Jis pasižymi didele kantrybe, gero būdo, rūpestingas ,atsakingas ir labai profesionalus vairavimo mokytojas. Aš iš viso niekada net nebūčiau pagalvojus, kad galėsiu vairuoti automobilį, bet jo dėka man tai pavyko. Jo vairavimo pamokos buvo labai aiškiai ir išsamiai išaiškinamos, o sudėtingos situacijos buvo nubraižomos ant lapo ir paaiškinamos kaip jose pasielgti, klausdavo ar viskas aišku ir ar neturi daugiau klausimų. O svarbiausia tai, kad atėjus į vairavimo pamoką nėra baimės, kad gali būti apšauktas už padarytas klaidas. Vairavimo pamokų metu jis niekada nepakėlė balso tono, kam nors nepavykus visada nuramindavo sakydamas viskas tikrai pavyks ir bus gerai dėl to nereikia jaudintis. Noriu pasakyti žmonėms, kurie gal būt nedrįsta mokytis vairuoti nebijokit ir pasirinkite šį nuostabų instruktorių Žygimantą Milių, kuris padės jums pasiekti tikslą ir būsit tikrai labai patenkinti , kaip ir aš. Labai esu dėkinga vairavimo instruktoriui Žygimantui Miliui Ačiū !!!!!!!.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/09

Mokiausi V.Krėvės pr. "Rigveda" filiale. Esu patenkinta visu "Rigvedos" kolektyvu. Noriu padėkoti teorijos dėstytojui, kuris teorines žinias pateikė nesausai, įdomiai ir taip, jog išliktų atmintyje. Taip pat esu dėkinga filialo administratorei, kuri visada šypsosi ir padeda iškilus įvairiems klausimas, jos priėmimas ir bendravimas yra nuostabus kliento aptarnavimo pavizdys. O labiausiai dėkingumą jaučiu savo vairavimo instruktoriui Kęstučiui. Šis instruktorius suteikia visas reikiamas žinias praktiniuose užsiėmimuose, su juo gvildenamos situacijos ne tik "čia ir dabar", bet ir "kas būtų jeigu būtų". Kęstutis visada pasiruošęs atsakyti ir paaiškinti jei iškyla klausimų, svarbiausia jų turėti :). Jei norite gauti išsamią informaciją į jums rūpimus klausimus, įgauti geros patirties vairuojant ir mokytis vairuoti su geromis emocijomis, siūlau rinkti vairavimo instruktorių KĘSTUTĮ. :)
Linkiu sėkmės darbuose visai "Rigvedos" komandai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/04

reikia paciam tureti galva veikiancia ir viskas bus ok,siaip tai visos mokyklos suinteresuotos gauti pinigus ir pasiimti kita partija mokiniu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/25

Šiaip viskas labai gerai, pora minusiuku būtų nelabai įdomios teorijos paskaitos, dėstytojas kartais nušnekėdavo ne į temą. Kitas minusas- pirmasis instruktorius Arūnas. Pirmas pamokas neatitrauke rankų nuo vairo, labai daug rūko, nuo kiekvieno pamokos po 15- 20 minučių nusukdavo. Labai rėkdavo, pora kartų iki ašarų privedė. Po šio instruktoriaus teko pasiimti papildomų važiavimo, pasirinkau instruktorių Vitalij. Pas jį per tris pamokas išmokau daugiau nei pas instruktorių Arūną per visas penkiolioka. Labai geras ir supratingas tiek kaip žmogus tiek kaip instruktorius. Niekada nerėkia, viską išaiškina, kad ir dešimt kartų klaustum. Mokinausi Laisvės al. skyriuje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/19

Labai noriu padėkoti Instruktoriui Ramūnui. Pas šį instruktorių ėjau papildomu A2 pamokų. Per 3 valandas, jis mane daugiau išmokė nei per visus vairavimus, kitoje mokykloje. Aciu dar kartą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/12

Labai norėčiau padėkoti instruktoriui Vitalij Naturjev. Jo dėka išlaikiau Regitra iš pirmo karto! Į vairavimus visada eidavau su šypsena veide, visada atsako į visus rūpimus klausimus, ramiai ir aiškiai viską išdėsto. Nuostabus žmogus ir instruktorius! Dar kartą didelis Ačiū jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/30

Labai noriu padekot administratorei Agnei is Centro! Jei ne ji buciau nepapuolus i Regitros praktikos egzamina. Visa Rigvedos komanda nereali! Dziaugiuosi, kad pasirinkau sia vairavimo mokykla ir viesiem tikrai nuosirdziai rekomenduoju. Sekmes :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/07

Puiki vieta mokytis, pakantus bei ne per griezti instruktoriai, vairuoti ismoke labai gerai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/22

Šios vasaros pradžioje mokiausi vairuoti (eksternu) Kaune, Plechavičiaus g. esančioje "Rigvedoje". Man teko instruktorius Nerijus M. - labai kantrus, labai geras mokytojas, kuris tikrai myli savo darbą ir atlieka jį puikiai. Į vairavimo pamokas eidavau be menkiausio streso, mano padarytas klaidas instruktorius aiškindavo tol, kol suprasdavau, o ir jo geras humoro jausmas prasklaidydavo įtampą, jei tokia dėl padarytų klaidų atsirasdavo. Ačiū! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/12

Labai noriu padekoti Rigvedos kolektyvui kad turi toki puiku instruktoriu Jona Gryba. Labai dziaugiuosi kad man kliuvo sis instruktorius. Tai zmogus pasitinkantis visada su puikia nuotaika, sypsena veide ir tokia pat atmosfera islieka visu pamoku metu net ir tada kai ne viska mokinys taisyklingai atlieka, Jonas niekada nesauks, o viska paaiskins ramiai ir suprantamai. Manau kad Jonas atsidaves savo darbui ir mokiniams, esu dekinga jam kad paruose mane ne tik egzaminams kuriuos islaikiau is pirmo karto bet iskiepijo pasitikejimo savimi, atsakingumo kelyje☺ Rigvedos mokykla rekomenduoju nes kiekviena pasitinka malonios administratores suteikiancios visa reikalinga informacija ir pagalba, taip pat dirba saunus teorijos destytojai, ir zinoma dar kartelis aciu paciam geriausiam instruktoriui Jonui Grybui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/26

Rekomenduoju geriausią instruktorių Vitalij Naturjev! Puikiai viską išaiškina, kantrus mokinių atžvilgiu, supratingas. Didelis palaikymas iš šio instruktoriaus, taip pat puikus humoro jausmas, pamokų metų galima nestresuot ir ramiai mokytis vairuot.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/21

Mokiausi Prienų filiale,teko pabendrauti su labai malonia vadybininke Kristina, kuri labai išsamiai pateikė reikalinga informacija. Teorijos paskaitas dėstytojas Ramanauskas dėsto labai aiškiai. Buvo įdomu klausyti. Instruktorius Sergej vertas aukščiausio įvertinimo. Be galo kantrus, kulturingas, gerai išaiškinantis vairavimo elementus. Sėkmės jiems visiems . :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/14

Laba diena, noreciau pasidometi del teisiu laikymosi. Esu isvykusi i uzsieni, tad noreciau mokytis savarankiskai teorija, Nuo ko pradeti kur registruotis gal galite siek tiek paaiskinti. Ar butina gryzus prisiregistruoti jei esu is Lietuvis issideklaravusi.
Ir ar imanoma per 3 savaites viska susitvarkyti. Dekui ir lauksiu atsakymo,

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/08

Regitroje islaikiau is pirmo karto! aciu Rigvedos mokyklai ir instruktoriui Vitalij Naturjev!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/04

Mokiausi Kaune, V.Kreves pr. Visu pirma esu dekinga visam Rigvedos kolektyvui: sekretorė labai maloni, teorijos mokytojas mokėjo įdomiai ir aiškiai išdėstyti teoriją. O Labiausiai džiaugiuosi turėjusi nuostabų instruktorių Kęstutį!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/03

Labai nuostabi mokikla turejau puiku instruktoriu vitaliju kuris tikrai gerai ismoke ir viska isaiskino neliko jokiu klausimu iregitra zengiau užtikrintas ir aisku islaikiau iš 1 karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/03

Nera geresnes mokiklos

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/31

Kauno rigveda V.Krėvės pr. labai puiki atmosfera. Ypac patiko instruktorius, Kęstutis. Labai malonus žmogus, padeda, pamoko. Labai jums ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/30

Mokiausi Kaune, Taikos pr./Gražinos g. Puikus kolektyvas: sekretorė maloni, mokytojas įdomiai pateikė teoriją. Labai džiaugiuosi turėjusi nuostabų instruktorių Dainių, kuris ne tik puikus mokytojas, bet ir pašnekovas. Didžiulė kantrybė mokant, aiškiai atsakyti klausimai leido Regitroje išlaikyti egzaminus iš pirmo karto!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/18

Mokiausi Kaune V.Krėvės pr. Rigvedoje. Ir ką aš galiu pasakyti - tai buvo geriausias mano pasirinkimas. Administratorė puikiai išmananti savo darbą, teorijos dėstytojas šauniai išaiškino viską, kas buvo neaišku, o svarbiausia - vairavimo instruktorius KĘSTUTIS!! Pirmiausia, tai Jis yra nuostabus žmogus, visada su gera nuotaika, labai supratingas ir rūpestingas. O apie Kęstutį kaip apie vairavimo instruktorių net negaliu apsakyti kokia likau patenkinta. Puikiai išaiškina visas situacijas, duoda naudingų patarimų ir tiesiog tobulai atlieka savo darbą. Rekomenduoju visiems papulti pas šį nuostabų instruktorių. Didelis ačiū Rigvedai , Jūs geriausi!!!!!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/11

Mokiausi laisvės al. filiale. Didelis AČIŪ instruktoriui Vitalij Naturjev, puikus instruktorius! Viską labai aiškiai paaiškindavo, visada paderindavo važiavimo laiką, primindavo kada važiavimas. Taip pat turi gerą humoro jausmą, todėl vairavimo atmosfera būdavo visuomet labai gera.
Labai ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/06

Mokiausi Ukmergės filiale. Teorijos paskaitos tiesiog nepriekaištingos - išsilaikiau tiek mokyklinę įskaitą, tiek egzaminą regitroje iš pirmo karto. Teko garbė mokytis vairuoti pas Gintarą Tušą. Pasakysiu tik tiek, kad geresnio instruktoriaus šiame mieste tektų laaabai gerai paieškoti. Puikiai išmanantis savo darbą, profesionalus, atsakingas, o svarbiausia - beprotiškai kantrus ir taktiškas. Tai ne tik savo srities profesionalas, tačiau ir labai malonus žmogus, sugebantis motyvuoti net ir pačiomis blogiausiomis dienomis, kai atrodo kad jau niekada nebeišmoksi važiuoti :) todėl rekomenduoju RIGVEDĄ ir nuoširdus ačiū Gintarui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/30

Teorijos instruktorius pasitaikė labai išmanantis savo darbą, teorijos žinias pateikė tikslingai, su pavyzdžiais. Deja,vardo nežinau. Pirmasis instruktorius buvo Rimgaudas ir deja šiek tiek nuvylė. Draudė laisvos pavaros riedėjimą, laisvą pavarą buvo galima įjungti tik pilnai sustojus prie šviesoforo (jei gatvėje). Neaiškiai dėstė klaidas, paliko daug spragų, todėl pakeitus instruktorių, praktiškai reikėjo mokytis vairuoti iš naujo. Rekomenduoju instruktorių Vitalij Naturjev. Labai ,,žmoniškai'' išaiškina, visada paderina laiką kada jums labiau tinka, pritaiko pamokas ir maršrutus pagal jūsų poreikius, dažnas klaidas. Puikus humoro jausmas. Mokyklinį važiavimą išlaikiau iš antro karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/28

Negaliu neparašyti atsiliepimo apie intruktorių Joną Grybą, nes jis tikrai išskirtinis ir nusipelnė didžiausių pagyrų!!! Esu labai jam dėkinga, nes su jis mane, iš pažiūros beviltišką, nuo visiško nulio išmokė vairuoti. Nepaisant mano klaidų, jis nė karto nerėkė ir nepyko, priešingai - kiekvienas vairavimas buvo lyg šventė, prikolai sklandė ore, gera atmosfera, instruktorius labai žmogiškas, apie viską galima pašnekėti, pasisemti išminties. Išsilavinęs, ne koks durnius, mėgsta todžės kebabus. Geras psichologas. Žodžiu, MLDC. Visiems rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/18

Lankiau Laisvės al. Teoriją dėstė pagyvenęs, bet puikiai savo darbą atliekantis dėstytojas, viską gerai išaiškino.

Buvau pas instruiktorių Vitalijų Naturejevų, išlaikiau regitrą iš pirmo karto. Puikiai viską paaiškino, jokių rėkimų ir pnš. Be to turi humoro jausmą, tad liūdna nebuvo.

Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/17

Mokiausi Baršausko g. filiale pas instruktorių Ramuną Bernotą. Su juo niekada neliūdna mokytis, taip pat aiškiai ir suprantamai atsako į visus kilusius klausimus. Visiem rekomenduoju šį instruktorių, kuris mane puikiai paruošė vairavimo egzaminui, kurį išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/14

Visiems rekomenduočiau instruktorių Vitalij Naturjev! Nuostabus žmogus,nei karta nepakėlė balso,visada viska išaiškina tiek kartų kol supranti esmę,turintis nuostabų humoro jausmą,todėl vairavimai kaip šventė!

AČIŪ LABAI INSTRUKTORIUI!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/14

Didelis ačiū instruktoriui VITALIJ NATURJEV, kurio pagalba sėkmingai ir greitai išsilaikiau B Kategorija! Ir į vairavimus eidavau kaip į šventę! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/13

Pries 2metus buvau pas vairavimo instruktoriu Zilvina. Nerekomenduoju niekam, zmogus beveik nesneka, mazai aiskina, labai arogantiskas, vis mete uzuominas, kad reikes papildomu vairavimu privaciai, kad ispestu juo daugiau pinigu. Kolektuvas Laisves al. deje nepadejo nei vienoje susiklosciusioje situacijoje, galiausiai labai nuliudino panorejus pratesti mokslus ju imoneje, paprase is naujo susimoketi pilna kursu kaina. Pasiteiravus apie sumazinta ikaini ar "bauda" uz laiku nepabaigtus kursus buvo issijuokta. Nesaugo savo klienturos, nemaloniai bendrauja. Linkiu taisytis ateityje. Labai nuvyle.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/25

Rekomenduočiau visiems norintiems vairuoti instruktoriu Vitalij Naturjev. Labai paslaugus ir linksmas žmogus, kurio galima visko klausti, ir jis į tuos klausimus ramiai atsakys. Taip pat stengiasi ir padėda panaikinti įvairias spragas ir pasiruošti vairavimo egzaminui. Ačiū instruktoriui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/21

Mane mokė instruktorius VITALIJ NATURJEV.
Išlikę patys geriausi prisiminimai, pati geriausia patirtis.
Paslaugus, pozityvus, aiškiai išdėstantis informaciją tiek teoriškai, tiek praktiškai, visuomet atsakantis į klausimus iki kol mokinys tikrai tikrai supras esmę. Drąsiai galima klausti, konsultuotis, aiškintis situacijas, nes nė vienas mokinio klausimas instruktoriui nebus kvailas. Matyti, kad labai suinteresuotas mokinius paruošti vairavimui tik maksimaliai gerai.
Kantrus, niekada nepakels balso, nebars, nežemins. Ypatingai gera atmosfera kiekvieno vairavimo metu, geras humoro jausmas, šiltas bendravimas – ir tuomet jokio streso mokantis vairuoti! Profesionalas iš didžiosios raidės! REKOMENDUOJU!

Ačiū instruktoriui už kantrybę ir puikų paruošimą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/04

noreciau padekoti rigvedos vairavimo instruktorui kad gerai ismokino ir paruose regitros praktikos egzaminui. su jo paruosimu isilaikiau is pirmo karto tai spaudziu desnia ir tariu dideli ACIU Vitalij Naturjev

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/13

Tragiska. Instrukturius puse velnio.
Administratore netasyta nekulturinga "boba" flirtuojanti su melynosiu prasmirdusiu degradu, kas atitinka jos mentaliteta ir visa portreta.
Psichologes, kuri veda kursus apie tolerancija, supratima, kultura keliuose, buvo paprasyta del darbo pabaigt pirmam kursus. Buvo atsakyta kad bus atsizvelgta, tad atszvelgimas buvo toks kad "net" is dvieju zmoniu dalyvavusiu ta diena kursuose pabaigiau paskutinis:)
Atsizvelgimas auksciausios klases ir tokie zmones moko apie tolerancija ir supratima..
In conclusion: eiline "lietuviskus" standartis atitinkanti organizacija.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/30

Tikrai šauni vairavimo mokykla. Visiems ją rekomenduoju. Geri instruktoriai, puikiai dirbantys savo darbą. Sėkmės Jums visiems !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/24

Mokiausi laisvės al. Rigvedoje. Paskaitos buvo aiškios , įdomios. Administratorės malonios. Vairavimo instruktorius Donatas Sikorskas ramus , atidus , niekada nėra pakėlęs balso. Ačiū jam už kantrybę! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/19

Išsilaikiau teises dar 2015/09, tačiau prisiminus mokymosi laiką norisi palikti atsiliepimą. Mokiausi Taikos pr./Gražinos g mokykloje. Teorija dėstoma aiškiai, jei dar mokaisi papildomai ir ateini anksčiau prieš paskaitą bei pasisprendi testus, teorijos egzaminai vieni juokai, net nevaikštant į teoriją bet naudojantis testų programėle, teorijos egzaminai pasidaro lengvi. Mokaisi dėl savęs - jei nemoki ženklų, tai nevažiuok į gatvę. Praktikos instruktorius buvo Mantvydas. Labai ramiai viską paaiškindavo, nebūdavo jokios baimės, jokių nervų. Tiesiog sėdi ir važiuoji, supranti kad mokaisi ir tenka padaryt klaidų. Vis dar turiu kontaktinius Mantvydo duomenis, ir jei kas skundžiasi instruktoriais, visada rekomenduoju. Regitroje galbūt pakliuvo irgi geras instruktorius, jokių nervų, ramiai visą egzamino eigą paaiškino, leido kelis ratus pravažiuoti ir priprasti prie mašinos. Tie kas skundžiasi, kad kažkas kažką sukirto tai būna dažniausiai patys kalti, jei mokat vairuot, tai niekas nieko negalės sukirsti. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Sėkmės planuojantiems mokytis !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/18

Nors sekretorė mane paskyrė ne pas tą instruktorių, pas kurį norėjau, tačiau visiškai nesigailiu, atvirkščiai esu labai laiminga, kad man paskyrė instruktorių Joną. Tik jo dėka prieš kelias dienas išlaikiau iš pirmo karto mokyklinį ir regitros egzaminus! Ir net tada kai sakydavau, kad neišlaikysiu net mokyklinio, o ką dar apie regitrą kalbėt, instruktorius sakydavo, kad išlaikysiu. Išvis atėjau labai silpnai mokėdama teoriją, dažnai daug ko nežinodavau, buvau tragiška... Tačiau Jonas visada viską paaiškindavo, o jei kas nors nesisekdavo, darydavom kol pavyks. Taigi, labai noriu padėkoti savo instruktoriui, kad visada būdavo kantrus su manimi, linksmas, pamokos niekada neprailgdavo ir malonus, pasiūlydavo šokolado :D Ačiū labai instruktoriui ir Rigvedai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/16

Mokiausi K. Baršausko gatvėje esančioje Rigvedoje. Teorijos paskaitos buvo įdomios, viskas aiškiai buvo dėstoma, paskaitų laikas tiesiog prabėgdavo nepastebimai :) Vairavimo pamokos taip pat buvo įdomios ir todėl esu labai dėkinga instruktoriui Jurijui Poliščuk, kuris turėjo daug kantrybės mane mokant vairuoti, nes pas jį atėjau visiškai nieko nemokėdama, laikas pamokų metu labai greitai praeidavo, į pamokas ėjau su didžiausiu noru :) Tikrai visiems rekomenduoju šį puikų ir linksmą instruktorių :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/04

Noriu padekoti Instruktoriui Jurijui, ir ji rekomenduoju kitiems, labai puikiai viska isaiskina, puikiai ismoko, niekada net nepakelia balso, nu tiesiog, tikrai puikus instruktorius, visiem rekomenduoju eiti pas ji :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/02

Mokiausi Kaune Laisvės alėjos Rigvedo, pas instruktorių Vitalij Naturjev. Jis yra geležinės kantrybės žmogus, kuris paaiškina kiekviena smulkmeną, padarytą klaidą. Žmogus, kuris išmano savo darbą, ir moka elgtis su mokiniais. Didelis ačiū jam, kad išmokė gerai ir saugiai vairuoti, jo dėka jau turiu teises. Rekomenduoju tik Vitalij Naturjev! Jis pats geriausias :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/23

Noriu padėkoti Kauno Rigvedos instruktoriui Donatui Sikorskui už puikias vairavimo pamokas, kantrybę, atsakingumą, profesionalumą ir malonų bendravimą. 100 proc. rekomenduoju visiems, kas nori ne tik puikiai pasiruošti vairavimo egzaminui, bet ir tolesniam vairavimui kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/20

Mokiausi Krėvės pr. esančiame Rigvedos filiale.Paskaitos išdėstomos aiškiai su pavyzdžiais, tad jas lankyti verta. Praktines pamokas lankiau, tiesa ne nuo pat pradžių, pas instruktorių Kęstutį Puziną. Instruktorius viską nuosekliai paaiškina, atsako į klausimus, kad ir kokie kvaili jie bebūtų. Pradėjau mokytis vairuoti nuo nulio, buvo tikrai sunku, bet instruktorius sugebėdavo paguosti, nuteikti, kad viskas bus gerai, taigi po pamokų visad išeidavau gerai nusiteikusi, darbinė atmosfera puiki, galima ir pajuokauti, niekad negirdėjau pakelto balso tono. Tad tikrai rekomenduoju vairavimo praktines pamokas lankyti pas šį instruktorių, sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/09

Noriu padėkot pačiam geriausiam instruktoriui Vitalijui!! Regitros egzaminas išlaikytas!Puikiai visko išmokino, tikrai rekomenduoju 100%. Kiti tik skundžias,kad vis keičia instruktorius, o aš dar ir pabaigus mokymus norėčiau dar pavažinėti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/07

Mokiausi Vytauto pr. esančiame filiale, viskas buvo super, tiek teorijos paskaitos, tiek vairavimo pamokos. Didelis ačiū instruktoriui Vitalijui, kad išmokė vairuoti. Jis žmogus, kuris išmano savo darbą, turintis begalę kantrybės,smulkiai paaiškinantis kiekvieną padarytą klaidą. Taip pat labai linksmas ir draugiškas žmogus. Visiems siūlyčiau rinktis būtent šį instruktorių, tikrai nepasigailėsit :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/28

Pigumas dar ne viskas.Ponai pabandykite nueiti pasimokyti į kitą mokyklą.Aš padariau pačią didžiausią klaidą kad ėjau į RIGVEDĄ mokytis.Geriau nemokyti visai nieko negu mokyti blogai.O RIGVEDA tai ir daro.Nuėjau į kitą mokyklą ir supratau ką reiškia mokytis ir svarbiausia ramiai ir kokybiškai išmokti.(Dabartinės mokyklos neįvardysiu nes tai ne reklaminis triukas)Išvada nori KOKYBĖS neik Į RIGVEDĄ -nebus pinigų ir žinių !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/25

Mokinausi rigvedoje, kaune, laisves filiale. Ka galiu pasakyti kad tikrai nenusivyliau nuejas mokintis vairavimo pagrindu joje. Kadangi teorija ismokta puikiai, tiek mokykline, tiek regitroj, viskas is pirmo karto. Zmones dirba puikiai ismanantys savo darba, mandagiai kalbantys ir padedantys jei ko prireikia. Bet labiausiai noriu padekoti savo vairavimo instruktoriui Vitalijui. Kadangi sis zmogus nuo pat pirmu mano vairavimo dienu dejo i mane pastangas, noredamas mane ismokinti gero vairavimo. Zmogus kuris puikiai ismano ir myli savo darba. Mane paruose puikiai, regitroje islaikiau vairavima is pirmo karto, ir nebuvo nei vienos smulkios klaidos. Vitalijus tikrai geras zmogus, turintis puiku jumoro jausma, atpalaiduojantis, ir mokinantis stipriai vairavima. Labai didelis jam Ačiū nes tik jo deka, jo mokinimu as sedziu prie vairo be jokios baimes.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/24

Mokiausi Rigvedoje, esančioje Šiaurės prospekte Maksimoje. Įspūdžiai patys geriausi.
Teorija išaiškinta super. O vairavimo instruktorius Nerijus, kuris mokino vairuoti, yra ypatingas žmogus. Atėjau turėdamas visiškai nulines vairavimo žinias, tačiau jo nuoseklus mokymas, raginimas nenusiminti jei kas nepasisekdavo, puikus jumoro jausmas, be abejo geležinė kantrybė, mane skatino toliau stengtis ir tobulėti. Į visas vairavimo pamokas visada eidavau su mintimi, jog išmoksiu vėl daug naudingų dalykų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/23

Esu patenkinta šia vairavimo mokykla,mokinausi laisvės al filiale, teorijos paskaitos buvo tikrai įdomios. Taip pat rekomenduoju 1000% vairavimo instruktorių Andrių Bonakerį, tik patys geriausi žodžiai! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/20

Mokiausi vairuoti Barsausko g. filiale, su instruktoriumi Ramunu Bernotu, kurio deka islaikiau is pirmo karto, labai idomus mokymo metodai, taciau labai gerai veikiantys bei isimenantys, taip pat sis instruktorius nestokoja humoro jausmo, todel i vairavimus ejau su didziausiu dziaugsmu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/19

Aciu, geriausiam instruktoriui Vitalij Naturjev! Tikrai fantastiskas instruktorius! Ismokina labai gerai, paaiskina viska detaliai, gera nuotaika taip pat uztikrinta!:D vairavima islaikiau is pirmo karto ir galiu dekot tik savo instruktoriui! Atsiliepimai tik patys geriausi! Visu 100% rekomenduoju!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/17

Didelis AČIŪ vairavimo instruktoriui Vitalij Naturjev! :) Jis tikrai yra savo srities specialistas. Tik jo dėka dabar galiu džiaugtis vairuotojo pažymėjimu ir gebėjimu vairuoti :) Ačiū Vitalijui už kantrybę, rūpestį, visuomet gerą nuotaiką, gražiai ir aiškiai išaiškintą kiekvieną klausimą ar klaidelę.
100% rekomenduoju Vitalijų jeigu norit išmokti gerai vairuoti! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/15

Noriu padėkoti tiek Taikos.pr Rigvedos teorijos mokytojui, tiek instruktoriui Dainiui (super instruktorius!) už puikų paruošimą egzaminams, Regitroj tiek teorija, tiek praktika išlaikyta be klaidų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/15

Ačiū puikiam instruktoriui Vitalij Naturjev. Tikrai labai gerai padėjo pasiruošti praktiniam vairavimui, viską paaiškino labai aiškiai ir su humoru. Vairavimą išlaikiau iš pirmo karto :) Ačiū dar karta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/14

Ačiū instruktoriui Vitalij Naturjev už puikų paruošimą vairavimo egzaminui! Į pamokas ėjau su didžiuliu noru vairuoti. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/13

Mokiausi vairuoti Baltų pr. Rigvedoj. Esu labai dėkinga instruktoriui Andriui. Tikrai puikus ir profesionalus instruktorius, išmano savo darbą, viską nuosekliai paaiškina, niekada nekelia balso, stengiasi dėl savo mokinių, kad tik jiem būtų geriau važinėti. Ištikrųjų - labai malonus, kantrus, bendraujantis, mėgstantis pajuokauti žmogus, mokytis vairuoti dėl to tik smagiau. Malonu matyti, kaip žmogus taip stengiasi, kad tik tau pasisektu, todėl tikrai rekomenduoju instruktorių Andriu.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/13

Sveiki, mokiausi barsausko g. Filiale, likau labai patenkintas, instruktoriumi Ramunu Bernotu. Labai saunus instruktorius. teisingas bei viska detaliai taipogi aiskiai destantis su pavyzdziais instruktorius. malonus bendrauti linksmas, puikiai ismanantis savo darba, greitai pastebintis net menkiausias klaidas ir puikiai ismoko ju nebekartoti, labai rekomenduoji si zmogu. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/11

Mokiausi ADR kursus Rigvedoje, Vytauto pr. filiale, kuriame labai malonus ir draugiškas aptarnavimas. Ypatingai dėkoju dėstytojai Vaidai už labai informatyvų bei produktyvų paskaitų pravedimą. Jos deka, bei parodyta didele mokymo iniciatyva - išlaikyti egzaminą VKTI yra tikrai labai nesunku. Visiems ''vairams'' ir ''vairiukams'' rekomendacija griežtai tik čia 100%.

Linkėjimai jums Vaida ir Inga,
Geros darbo kloties ! =)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/09

Vairuoti mokiausi pas instruktorių Vitalijų. Šis žmogus yra savo srities specialistas , kuris išmoko vairuoti kiekvieną.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/28

Vairavau pas instruktorių Dainių - galiu teigti, pats geriausias!!! Nei aš nei draugės nenusivylė!! Tikrai linkėčiau kiekvienam tokio instruktoriaus!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/27

Pasirinkau "Rigvedos"mokyklą Grąžinos g. Kaune. Vairavau pas Mantvydą - super instruktorius! Regitroje vairavimo egzaminą pasisekė išlaikyti iš pirmo karto. Rekomenduoju imti pamokas pas jį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/27

Vairavau pas Mantvydą - super instruktorius! Regitroje vairavimo egzaminą pasisekė išlaikyti iš pirmo karto. Rekomenduoju imti pamokas pas jį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/21

Mokiausi „Rigvedoje“ Laisvės al.
Teorijos paskaitos buvo labai informatyvios, dėstė Martynas. Dėstytojas sudominantis, pavyzdžius pritaiko praktiškai, kiekvienos paskaitos metu vyksta žinių patikrinimas, kuris užtvirtina įgytas žinias. Daug jo suteiktos informacijos bei duotų patarimų pritaikiau praktikoje. Ačiū!
Vairavimo mokiausi pas Vitalij Naturjev. Po pirmo susitikimo buvo aišku, kad jis kietas dėstytojas. Mokytojas savo srities profesionalas. Vairavimo įgūdžių prieš tai neturėjau. Mano tikslas buvo išmokti puikiai vairuoti. Sekėsi sunkiai, nes buvau silpna mokinė, tačiau Vitalijus mane pralaužė. Jis be galo kantrus, atidus, rūpestingas, išaiškinantis viską iki galo, nepaliekantis spragų, atsakingas, žmogus degantis didele aistra darbui. Jis griežtas, disciplinuotas, bet teisingas. Mokiniai jam – kaip šeimos nariai. Rekomenduoju jį tiems žmonėms, kuriems reikia ne teisių, o išmokti VAIRUOTI.
Esu girdėjus, jog jis visada pastovės už savo mokinius, jei reiks apginti Regitroje- jis visada pasiruošęs.
Man to neprireikė – išlaikiau iš pirmo karto.
Ačiū Jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/21

Tik užsirašiusi į vairavimo mokyklą, labiausiai bijojau ir nelaukiau praktinio vairavimo pamokų - pas kokį instruktorių papulsiu, kaip seksis vairuoti ir panašiai.
Pasirinkau Vitalij Naturjev ir jau po pirmo mūsų pokalbio telefonu supratau, kad nesuklydau. O pirmoji vairavimo pamoka tai tik patvirtino. Vitalijus - tobulas instruktorius: kantrus, profesionalus, puikiai išmanantis savo darbą, bet kartu ir labai šmaikštus. Po visų vairavimo pamokų išeidavau su šypsena ir pilnu bagažu žinių bei patarimų. Apie vairavimą visiškai nieko neišmaniau ir pirmaisiais kartais vairavau tragiškai. Tačiau Vitalijus nė karto nepasakė piktesnio žodžio, visuomet išsamiai viską paaiškindavo, atsakydavo į kiekvieną kilusį klausimą. Manau, tik jo dėka egzaminą Regitroje išsilaikiau iš pirmo karto.
Todėl net nedvejodama rekomenduoju Vitalij - patį geriausią vairavimo instruktorių :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/19

Mokiausi Ukmergėje šioje ,,Rigveda" firmoje, nes mieste kitokių nebuvo kurios galėtų mokyti A kategorijas. Patiko teorijos pamokos, bet labiausiai važiavimo. Norėčiau padėkoti savo instruktoriui Domui D. už visas žinias bei patirtį kuris man suteikė per važiavimo pamokas. Tikrai nenusivyliau jog atėjau į ,,Rigveda''. Rekomenduoju visiems čia mokytis teorinių žinių bei vairavimo įgūdžių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/16

Vairavimo mokykla nebloga, nusiskundimų neturiu. Na bet didžiausias jos privalumas manau yra instruktorius VITALIJ NATURJEV.
Tik užsirašiusi mokyklą, turbūt kaip ir daugelis, labiausiai bijojau praktinio vairavimo pamokų ir pas kokį instruktorių papulsiu. Paskaičiusi kitų atsiliepimus, pasirinkau Vitalijų ir jau nuo pirmo mūsų pokalbio telefonu supratau, kad nesuklydau. O pirma vairavimo pamoka tai tik dar labiau patvirtino.
Vitalijus - puikiai savo darbą išmanantis instruktorius. Iš visų vairavimo pamokų išeidavau su šypsena ir pilnu bagažu žinių bei patarimų.
Šis instruktorius labai kantrus, dėmesingas, komunikabilus ir šmaikštus - žodžiu vien tik geriausi žodžiai apie jį. Dėka super naudingų bet kartu ir smagių vairavimo pamokų, valstybinį vairavimo egzaminą išsilaikiau iš pirmo karto.
Nė nedevejodama visiems rekomenduoju VITALIJŲ, nes jis - superinis instruktorius! AČIŪ Jums Vitalijau dar kartą! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/14

Iš pradžių 15 vairavimų važinėjau su Vilimantu G. iš Baltų filialo. Instruktorius nėra blogas, nerėkia, yra ramus, tačiau jaučiau, kad trūksta žinių ir įgūdžių, kas labai pasimatė per mokyklinį praktikos egzaminą, kurio neišlaikiau. tad pakeičiau instruktorių po metų pertraukos. Patekau pas Andrių taip pat iš Baltų pr. Instruktorius tikrai super :) per maždaug 5-6 papildomas pamokas pas jį išsilaikiau mokyklinį egzaminą, o taip pat ir regitrą iš pirmo karto :)
Pats Andrius niekad nerėkia, viską detaliai paaiškina, pamokina, duoda patarimų :) o ir neliūdna su juo važinėt, pajuokauja ir paplepa :) tad nebūna nejaukios tylos pas jį :) Tikrai visiems rekomenduojų šį instruktorių :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/13

Ilgai nesvarsčiusi rinkausi šią mokyklą patirimą dave geri draugų bei pažįstamų geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Mokiausi gražinos g filiale viskas tiesiog super, aukščiausias lygis. Administratorė nuolatos pasitinka su šypsena paded išspręsti visus klausimus. Dėstomos teorijos pamokos taip pat aukštame lygyje mokytojas visuomet noriai ir be didesnių dusavimu atsako į iškilusius klausimus gali kartoti apie ta pati neaiškų įvykį kad ir 10 kartų. na ka teorija regitroje iš pirmo karto AČIŪ teorijos dėstytojui už kantrybę. O dabar linksmoji dalis vairavimai..... Pradžia kaip ir visiems atrodo sunki ir neįmanoma bet dėstytojas DAINIUS visuomet nusiteikęs pozityviai ir taip pat nuteikinėjo ir mane. Dydysis siaubas eikštelė pasidarė nebe toks jau ir baisus o gatvė tapo antrais namais :D Šį žmogų atsiminsių visą gyvenim kaip tobuliasią savo srities specą. Niekados nemačiau jo blogos nuotaikos as šaukiančio ant mokinių. Na kagi ir vėl istorija kartosi regitra įveikta iš pirmo karto. Siūlau šį instruktorių visiems. Ir tai tikrai pirmo pasirinkimo mokykla. Sėkmės visiems ieškantiems vairavimo mokyklos ir kuo geriausios kloties rigvedos komandai didelis AČIŪ jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/11

Esu dėkinga gerbiamam instruktoriui V. Naturjev už kantrybę ir puiku supratima. Jis tikrai mokėjo viska kaip reikiant paaiškinti, visad mokėjo pralinksminti ir tuo pačiu padėjo lavinti įgūdžius. Rekomenduoju visom keturiom, Rigveda, Vytauto pr. :) Vitalijus jums padės ir išmokys ne tik vairuoti, bet atrasti savo vieta po Saule :D Be to Teorijos dėstytoja Vaida, gerai išaiškina. Jei kyla keblumu su paskaitom vistiek viska iseina suderint kaip patogiau pačiam. Vadybininke Inga begalo linksmas ir šiltas žmogus taip pat prisideda prie geros nuotaikos palaikymo :) taaad kas nori ir išmokti ir smagiai praleist laika eikit ten :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/02

Mokykla iš tiesų gan gera, bet per paskaitas būdavo per daug žmonių patalpoje, todėl sunkiai įsiminiau teoriją, kurią aiškino. Apie dėstytoją neturiu nusiskundimų. Bet manau, didžiausias Rigvedos pliusas yra instruktorius V. Naturjev. Užtikrinta galiu teigti, kad mane mokė vienas iš profesionaliausių instruktorių. Apie mašinos valdymą viską kuo puikiausiai išaiškino, tai pat išmokau tikrai gerai vairuoti. Visada su šypsena ir sugeba nuteigti puikiam vairavimui. Siūlau šį nuostabų instruktorių, jeigu nenorite taip ir likti "plento gumbais".

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/02

Didžiausias Rigvedos pliusas yra instrultorius V. Naturjev. Puikiai išaiškina kaip elgtis su mašina, paaiškina taisykles. Visada pakelia nuotaiką bei turi labai gerą humoro jausmą. Jei nenorit likti "plento gumbais" tikrai labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/30

Pasiemiau porą papildomų važiavimų pas turbūt vieną geriausių instruktorių Lietuvoje Vitalij Naturjev. Puikus savo srities specialistas , prisitaikantis prie kiekvieno poreikių bei gebėjimų. Per kelis papildomus važiavimus išmokau daugiau negu kitoje mokykloje per visas 30 val . To pasekmė regitra iš 1 karto.Visiem rekomenduoju rinktis būtent šį instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/29

Iš pradžių mokiausi Laisvės al. filiale pas instruktorių E. (jo jau nebėra). Pravažiavimų laikus buvo labai sunku suderinti, tad kartais tarpai tarp pravažiavimų siekė net mėnesį. Paskui perėjau pas instruktorių ANDRIŲ BONAKERĮ, tai iš karto pasijautė skirtumas: pravažiavimai žymiai kokybiškesni, kalidos detaliai ir suprantamai paaiškinamos. Griežtas, bet teisingas :) kadangi pas jį ėmiau tik papildomus pravažiavimus prieš Regitros egzaminą, tai labai kokybiškai tie pravažiavimai vyko: maršrutai tie, kur dažniausiai važiuojama per regitros egzaminus. Labai palaikė, domėjosi kaip sekėsi. Rekomenduoju jį, nes su juo malonu bendrauti, viską paaiškina ramiai, turi gerą humoro jausmą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/28

Esu labai patenkintas mokykla. Teoriją mokiausi centre, prie Akropolio pas dėstytoją Vaidą. Teorija tikrai nebuvo sausa, su humoru, įvairiom situacijom, aiškiais pavyzdžiais. O instruktorius Vitalijus irgi labai kantrus, gerai paaiškina visas situacijas, ko reikia tikėtis regitroje, taip pat turi labai gerą humoro jausmą. Tiek teoriją, tiek praktiką išlaikiau iš pirmo karto, nes viskas ko reikėjo egzamine, buvo paaiškinta ir parodyta mokykloje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/26

Visa rigvedos komanda laisvės al. Filiale pati geriausia! Ypač ačiū B kategorijos instruktoriui Vitalijui, pats geriausias iš visų :) rekomenduoju tik šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/25

Ir taip patobulindamas pakeistu intruktoriu kurie egzaminuoja zmones regitroje, ju ta tarybiniu laiku vairavima, i siuolaikiska kur reikia kad butu kuo ramesnis zmoniu vairavimas. Galeciau rasyti ir rasyti taciau visiem reikia isitikinti patiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/25

Taip pat noreciau dar pridurti apie Algi Papievi. Taip as baimes neturejau vairuoti taciau as turejau savu isitikinimu kad negaliu arba man neiseis. Vat jis matydamas kaip as vairuoju buvo tikras jog as sugebesiu, ir visada ramindavo mane jog as tik issigalvoju. Ir ka as galiu pasakyti tevai buvo nustebe jog as sugebu viska, ir esu uztikrinta tuo ka darau. Ir ko labiausiai bijojau tai parkavimosi nes galvodavau kad tai sudetingiausia yra vairavime. Taciau kadangi dar emiau papildomai vairavima pries regitra (jis buvo reikalingas mano isitikinimu kad man jo reik) jis man irode kad as kuo puikiausiai moku parkuotis ir kad ner del ko man panikuoti. Tad drasiai galiu rekomenduoti dar karteli visiems ! Taip pat jis mane palydejo iki regitros egzamino, ir nors as labai bijojau, jis vistiek mane nuteikinejo jog islaikysiu, ir jis buvo teisus!
O kas labiausiai man patiko jog jo mokymo metodai yra atsizvelgiama i siuolaikinius vairavimus, ir nors jis neturi labai daug itakos regitros taisyklems. Taciau jis tikrai noretu ten daug ka patobulinti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/25

Mokiausi Saures pr. Esancioje Rigvedoje. Patys geriausi atsiliepimai. Paskaitos neprailgdavo, budavo linksmos ir idomios. Atsakyta i visus klausimus! Tikrai gerai suprasta teorija viskas islaikyta is pirmo karto!
Instruktoriu as pasirinkau pati, Algi Papievi. Apie ji butu galima daug visko papasakoti vien tik gero. ! Viskas issaiskinta aiskiai ir suprantamai, duota begales popierines (jo pacio rengtu, arba jo pacio ranka nubraizytu) informarcijos. Niekada nepalikdavo nieko neisaiskines, jei ko nesuprasdavau klausdavau ir jis visada atsakydavo! I vairavimus eidavau su sypsena, vairavimai nepraiilgdavo, tiesiog tobulas ramus zmogus su begale kantrybes. ! Esu labai jam dekinga, Regitros praktika islaikiau is pirmo karto! Tad jeigu rinktis reiktu ir vel, rikciausi tik Algi Papievi. Labai aciu uz Kantrybe jums :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/25

Puiki vairavimo mokykla. Daug davė tai, jog cia galėjau mokintis vairuoti tokį automobilį, su kuriuo egzaminą laikiau ir Regitroj. Esu be galo dėkinga savo instruktoriui Dainiui Veselkai, už kantrybę, palaikyma, idomias ir informatyvias vairavimo pamokas, bei gerą nuotaiką jų metu. Rekomenduoju visiems šį nuostabų instruktorių!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/24

Ilgai galvojau kokią vairavimo mokyklą pasirinkti. Rinkausi tarp dviejų mokyklų: "Rigveda" ir "ARV - auto". Pasirinkau "Rigveda", nes ji pasirodė patrauklesnė tiek kainų atžvilgiu, tiek požiūriu į klietus, ir neapsirikau. Iš tikrųjų tai puiki mokykla. Ne veltui viena iš lyderiaujančių Lietuvoje. Mokiausi V. Krėvės filiale. Teorijos pamokos buvo informatyvios ir įdomios. Dėstytojas Algirdas teorijos pamokas dėstė aiškiai ir nuosekliai, visada pabrėždavo ką būtina atsiminti laikant teorijos egzaminą bei paaiškindavo po kelis kartus tą patį dalyką, jei kas nors nesuprasdavo. Praktikos pamokos buvo vienas iš maloniausių užsiėmimų. Jų nekantriai laukdavau kiekvieną kartą, o 1.5h pralėkdavo tarsi pusvalandis. Už tai esu labai dėkinga instruktoriui Dainiui Veselkai. Tai labai malonus, ramus ir nepaprastai kantrus žmogus. Net aš, kuri jau laikau save pakankamai kantriu žmogumi, turėjau ko iš jo pasimokyti. Instruktorius Dainius visada paaiškindavo mano klaidas, atsakydavo į visus iškilusius klausimus. Pamokas jis paversdavo tikru malonumu, tad joms pasibaigus buvau nuliūdusi, norėjosi dar ir dar jas kartoti :D. Apskritai kalbant, Dainius labai rūpinasi savo mokiniais, nenurimsta tol, kol neįsitikina, kad tu viską supratai ir įsidėjai į savo galvą. Jis puikiai motyvuoja, įkvėpia pasitikėjimo savimi ir iki paskutinės minutės tiki, kad tu išlaikysi vairavimo egzaminą iš pirmo karto :). Aš pati su juo kartu laikiau vairavimo egzaminą Regitroje ir tas žinojimas, kad jis sėdi kartu automobilyje ir tave palaiko, padėjo susitvarkyti su stresu, todėl rezultatas puikus - vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!! Dar kartą dėkoju instruktoriui Dainiui Veselkai ir rekomenduoji jį visiems, kas vairavimo pamokas nori paversti maloniu laiko praleidimu bei įgyti vairavimo praktikos. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/23

Mane mokė turbūt vienas geriausių instruktorių Lietuvoje Vitalij Naturjev. Tikras specialistas, puikiai išmanantis savo sritį bei mokantis dirbti su skirtingų poreikių ir įgūdžių žmonėmis. Esu girdėjęs, jog kai kurie instruktoriai nesugeba išugdyti vairuotojų, nes neturi tam kantrybės, todėl perleidžia mokinį kitiems. Aš asmeniškai buvau visiškai žalias, tačiau Vitalijus efektyviai sugebejo mane priversti greitai pasisavinti informaciją.
Jei vairavimo metu klysti, tau bus paaiškinta ką darai ne taip ramiai ir nesukeliant streso, instruktorius nepriekaištingai bendrauja, sukurdamas gerą mokymosi aplinką. Visiems rekomenduoju Rigvedą ir šios mokyklos dvasią Vitalijų Naturjevą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/09

Mokiausi Šiaurės.pr filiale ir noriu padėkot instruktoriui Algiui Paipieviui už kantrybe, suteiktas žinias, linksmas pamokas. Tikrai nejaučiau jokios įtampos, visada laukdavau vairavimo. Labai gerai išaiškina padarytas klaidas ir jei reikia pabraižo ant lapo. Tikrai rekomenduoju ir darkart labai dėkoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/09

Mokiausi vairuoti Rigvedoje Kaune. Teko lankytis Laisvės al. ir Taikos filialuose, labai malonios administratorės - suteikia reikiamą informaciją, maloniai bendrauja. Teorijos paskaitas lankiau Laisvės alėjoje, teko matyti du dėstytojus - vienas (jaunesnis) labai įdomiai dėstė, įtraukdavo visą grupę, o kito (berods Vaidoto) paskaitos buvo nuobodokos. Vairuoti mokiausi pas Dainių Veselką, man jis buvo pats geriausias vairavimo instruktorius! Tikrai išmano savo darbą, sugeba konkrečiai paaiškinti ką ir kaip daryti, o kantrybė - neišsemiama. Kaip žmogus - malonus, įdomus, turi humoro jausmą, sugeba palaikyti, motyvuoti, paskatinti ir labai “serga” už savo mokinius, kurie laiko egzaminą  Pati egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Tad jei tik turite galimybę rinktis pas ką mokytis - drąsiai rekomenduoju Dainių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/09

Mokiausi vairuoti Rigvedoje Kaune. Teko lankytis Laisvės al. ir Taikos filialuose, labai malonios administratorės - suteikia reikiamą informaciją, maloniai bendrauja. Teorijos paskaitas lankiau Laisvės alėjoje, teko matyti du dėstytojus - vienas (jaunesnis) labai įdomiai dėstė, įtraukdavo visą grupę, o kito (berods Vaidoto) paskaitos buvo nuobodokos. Vairuoti mokiausi pas Dainių Veselką, man jis buvo pats geriausias vairavimo instruktorius! Tikrai išmano savo darbą, sugeba konkrečiai paaiškinti ką ir kaip daryti, o kantrybė - neišsemiama. Kaip žmogus - malonus, įdomus, turi humoro jausmą, sugeba palaikyti, motyvuoti, paskatinti ir labai “serga” už savo mokinius, kurie laiko egzaminą  Pati egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Tad jei tik turite galimybę rinktis pas ką mokytis - drąsiai rekomenduoju Dainių :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/03

Labai gera vairavimo mokykla ir instruktorius Dainius! Nekonfliktiškas, geras žmogus. Niekada per pamokas nekėlė balso, išaiškino visus neaiškumus. Nors pirmosios mano vairavimo pamokos nebuvo daug žadančios, vis kartojosi klaidos, tačiau instruktorius turėjo daug kantrybės kol išmokė mane gerai, saugiai, vairuoti! Visiems rekomenduoju Dainių Veselką!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/02

Nuostabi mokykla, puikus intstruktorius ! Buvo visko ir buvau tragiška, bet jei mane išmokė vairuot tai visus išmokys ! Viskas taip tobula, kad net gaila jog išmokau ir pasibaigė :)
O Vitalij... Išvis tobulas !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/01

Mano patirtis su Rigveda yra tik pati geriausia! :)

Mokiausi centriniam Kauno filiale, prie Akropolio.. Pirmas žmogus, su kuriuo susidūriau šioje mokykloje, buvo teorijos dėstytoja Vaida. Jei pateksit pas ją - garantuoju, kad teoriją mokytis bus Tikrai nenuobodu.. Per paskaitas dėstytoja tikrai nepagaili laiko pavyzdžiams, dažnai pasitaikantiems atvejams laikant egzaminus Regitroj, o ir humoro ne per mažiausiai :D Žodžiu, neįsivaizduoju, ar įmanoma šiaip jau nuobodžią vairavimo teoriją pateikti geriau ir priimtiniau nei kad tai padarė dėstytoja Vaida. Ačiū jai už gerą laiką kartu, pagalbą ir patarimus :))

Man besimokant, vadybininkės šiame filiale keitėsi. Tačiau tiek iš pradžių mane priėmusi Donata, tiek ją pakeitusi Inga paliko patį geriausią įspūdį: atsakė į visus, net ir pačius kvailiausius ir keisčiausius, klausimus, padėjo visose situacijose, visada pakeldavo nuotaiką nerealiais "Sėkmės" saldainiukais. Ačiū joms :))

Kalbant apie instruktorius, tai aš net neabejoju, jog Rigvedoj tikrai yra iš ko pasirinkti. Man kliuvo instruktorius Tomas Buivydas. Tiesą sakant, nesuprantu, kodėl nė viename pozityviame atsiliepime nemačiau jo vardo :D Aš asmeniškai be galo džiaugiuosi, kad nuo pat pirmos pamokos iki pat paskutinio mūsų susitikimo šalia sėdėjo ne kažkoks tiesiog kas kiekviena sankryža nurodymus duodantis ir irzliu nekantriu tonu klaidas vardyjantis vyras, o žmogiškas, paprastas, kantrus, nuolat visais įmanomais būdais išaiškinti besistengiantis ir (manau, labai svarbu) visada gerą nuotaiką palaikyti sugebantis instruktorius. Šiaip jau buvo akivaizdu, kad tai vienas naujesnių žmonių Rigvedos komandoj, tačiau tokia situacija man buvo itin priimtina. Mačiau, kad jis vertina, mėgsta savo darbą, stengiasi padėti kiekvienam, net ir pačiam beviltiškiausiam (čia man:D ), į jo mašiną įsėdusiam mokinukui, supranta, kad mums, mokiniams, norisi maksimaliai išnaudoti savo važiavimus, todėl nebūdavo jokių tinginiavimų, vėlavimų, parūkimo pertraukėlių ar kitokių nesąmonių, net jei pamoka būdavo paskirta 7val. ryto ar vėlai vakare. Aš pati galbūt ir nesu sutverta sėdėti už vairo, bet mano instruktoriaus požiūris į savo darbą, pastangos, kurias jaučiau kiekvieną kartą, rūpestis ir visad be išimties pasitinkanti šypsenėlė buvo pagrindiniai mano motyvatoriai, kėlė man atsakomybės jausmą, labai stengiausi visada pravažiuoti kuo geriau, kad tik jis matytų savo darbo rezultatą ir būtų patenkintas. Trumpai tariant, patekau ne tik kad pas nepakartojamą instruktorių, bet plius dar ir pas nerealų žmogų :)) Be to, galvoju, jog ir pati Rigveda turėtų džiaugtis turėdama savo komandoj tokį darbuotoją, mylėti ir saugoti jį :)

Tiesa, vieną tobulinamąjį vairavimą teko apturėt pas instruktorių Nerijų.. Neįtikėtinai geras, draugiškas, rado man laiko, nors net ne jo mokinė buvau, kruopščiai ir atsakingai išvardino visas mano bėdas, padėjo jas įveikt vos per vieną važiavimą, įkvėpė drąsos ir pasitikėjimo savim, kai jau ant rytojaus laukė Regitra. Ačiū jums :)

Žodžiu, pasirinkus Rigvedą, neprašoviau švelniai tariant.. :D Šiai dienai aš net neabejoju, kad nesusilaikysiu neužsukus aplankyti savo teorijos dėstytojos ir vadybininkės :) O kiekvieną kartą prisėdus už vairo, dar ilgai prisiminsiu savo pirmąjį ir visada man patį geriausią instruktorių Tomą: sunkius atodūsius, kai šiaip ne taip sėkmingai pravažiuoju sunkią sankryžą, susirūpinusią, bet atlaidžią veido išraišką, kai susimaunu, ir, aišku, vienus geriausių juokelių Kaune :))

Galbūt mano atsiliepime gerokai per daug geros nuotaikos ir šiaip gerų emocijų.. Visgi šiandien paėmiau Regitrą iš pirmo karto, tai jaučiu nerealų norą atsidėkot tiems žmonėms, kurie mane prie šitos neįtikėtinos „pergalės“ atvedė :)

***********************************************************************************************
Žinau, kad užsirašius į vairavimo kursus, baisu užsiraut ant nemalonių žmonių. Tad jei taip netyčia gausit kokį rėkiantį ir ties kiekvienu posūkiu paniką keliantį instruktorių ar mirtinai nuobodų (-džią) teorijos dėstytoją, nebijokit keisti situacijos, jei tik yra galimybė. Nuo to, kokie žmonės jus sups vairavimo mokykloj, priklauso ir jūsų pačių požiūris į visą mokymosi procesą bei sėkmė judant tų išsvajotų teisių link. Nu o jei tik yra galimybė mokytis Rigvedoj, tai galiu garantuot, kad gerus žmones ir malonią aplinką čia rasit :)
Sėkmytės :)

Ai nu ir standartinė atsiliepimo pabaiga: rinkitės Tomą Buivydą! :D Arba Nerijų Sėjūną :)
Rimtai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/19

Puiki mokykla, bet labiausiai norėčiau paminėti instruktorių Vitalij. Nuostabus žmogus ir nepakartojamas mokytojas! Galiu garantuoti, kad net žmogų, bijantį paimti už vairo, puikiai paruoš ir išmokys. Iš savo patirties :) Labai kantrus, teisingas ir originaliai atrandantis kiekvienam unikalių priemonių mokymuisi. Tai žmogus, kuris ne atidirba savo darbą, bet nuoširdžiai dirba, kuriam rūpi ir yra svarbus kiekvienas mokinys. Negalėčiau įsivaizduoti geresnio instruktoriaus. Be to, turi nuostabų humoro jausmą ir gebėjimą bendrauti. Neleidžia ne tik nuliūsti, bet ir nusvirti rankom po kažkelintos klaidos. Motyvuoja, palaiko ir išmoko! Tai tikras Mokytojas ir Autoritetas! Ačiū Jums, Vitalij, kad neįmanomus dalykus pavertėte įmanomais! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/18

Sveiki, mokiausi V.Kreves esanciame filiale. Likau labai patenkinta visa mokykloje ismokta teorija. Didelis aciu mokytojui, kuris ne tik mokykloje sausai ,,kale'' teorija bet ir pateikdavo geru pavyzdziu is praktikos bei laikas nuo laiko pajuokaudavo su mokiniais, Teorijos paskaitos niekados neprailgdavo. Taip pat labiausiai reiketu dekot savo instruktoriui Petrui, kuris ismokino mane, ta kuri galvojo jog niekados neismoks vazineti atbulomis, ismokino be jokio vargo. Niekados negirdejau is jo pikto zodzio, visa laika su sypsena ir svelniu humoru. Aciu rigvedos personalui, as jau per zingsny nuo issvajotuju teisiu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/17

Šauniausia mokykla Kėdainiuose. puikūs mokytojai. malonūs. puiki administratorė

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/27

Sveiki,

Noriu pasidžiaugti: prieš savaitę išlaikiau mokyklinį egzaminą, o šiandien jau vairuoju automobilį!! Noriu padėkoti Rigvedos (Laisvės al.) mokyklai, kadangi čia įgytos žinios padėjo iš pirmo karto išlaikyti tiek teorijos, tiek praktikos egzaminus Regitroje. Ypatingai noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Vitalijui. Visada labai malonus, gerai nusiteikęs, kantrus žmogus, puikiai išaiškinantis klaidas, įkvepiantis pasitikėjimo savimi ir turintis tikrai labai daug patirties. Vitalijaus profesionalumo dėka pavyko labai sėkmingai išlaikyti Regitros egzaminą iš pirmo karto!! Vien dėl jo verta rinktis šią mokyklą, būtinai rekomenduosiu Vitalijų kolegoms ir draugams, JIS TIKRAI GERIAUSIAS INSTRUKTORIUS KAUNE:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/23

Labai noriu padėkoti savo instruktoriui Vitalijui. Jis yra žmogus, kuris tikrai žino ką dirbą, supranta kaip reikia mokyti jaunimą, kitaip tariant yra savo srities "profas". Jo kantrybė yra neįtikėtina, visada viską maloniai paaiškina, taip, kad antrą kartą tos pačios klaidos nebekartoji. Visada laukdavau jo pamokų, nes man jos tiesiog patikdavo, o laikas atrodo praeidavo neįtikėtinai greitai. Vairuodama šalia jo jaučiausi daug laisviau negu važinėdama su tėvais. Šis instruktorius yra vertas pagarbos, o jo humoro jausmas yra "nerealus".

Vien tik jo dėka išlaikiau tiek mokyklinį, tiek "Regitros" vairavimo egzaminą iš PIRMO karto. Labai rekomenduoju jį visiems.

AČIŪ VITALIJUI!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/23

Mokiausi "RIGVEDOS" Laisvės al. filiale. Teko pabūvoti teorijos paskaitose pas du dėstytojus (vardų nepamenu: vienas vyresnis, kitas jaunesnis). Abu tikrai puikiai išmano savo darbą ir įdomiai perduoda naudingą medžiagą.

Mokytis vairuoti teko pas du instruktorius. Mano didžiai laimei po pirmojo važiavimo instruktorius buvo pakeistas.

Vairuoti nemokėjau. Kitaip sakant pradėjau nuo nulio.

Su pirmuoju instruktoriumi pravažinėjau aikštelėje apie dešimt minučių ( į aikštelę ir iš jos, jis parvežė, labai ilgai prastovėjome pačioje aikštelėje, kol aš mašinoj sėdėjau ir išbandinėjau, gavusi nurodymus, kaip žibintai veikia, jis buvo lauke, po to šiek tiek apžiūrėjome automobilį.) Galbūt instruktoriaus Manto patirties trūkumas (jis gana jaunas man pasirodė), galbūt tą dieną jis kaip niekad buvo užimtas skambučiais, galbūt paprasčiausiai nesutapo mūsų energetiniai laukai. Per visas tas 10 min, kurias man teko važiuoti, labai bijojau, norėjosi, kad daugiau ir plačiau man paaiškintų, pamenu, kad buvau kaip apmirus, kai reikėjo nuo estakados nusileisti žemyn. Gal du kartus buvom užvažiavę ant jos ir kiekvieną kartą siaubingai bijojau, kad atsitrenksiu į priešais esančią tvorą. Kai grįžom, buvau nusivylusi ir beveik praradusi visą ūpą mokytis vairuoti.

O štai antrą važiavimą važiavau su kitu instruktoriumi. Tai kaip diena ir naktis. Instruktorių Vitalijų galėčiau girti nesustodama. Jis labai kantrus ir puikiai išmano savo darbą. Visada pataiso ir paaiškina padarytas arba dažnai daromas klaidas, nerėkia. Net kai ir per savo žioplumą darau šimtąjį kartą tą pačią klaidą, jis ramiai pataiso, dažnai su jumoru. Mokytis vairuoti su instruktoriumi Vitalijumi smagu ir nebaisu. Su juo visada jaučiuosi saugiai. Jo nurodymai - visada tikslūs ir aiškūs. Į pamokas eidavau su plačia šypsena. Gerb. Vitalijus - tai profesionalus ir kompetentingas instruktorius. Visiems jį rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/23

Mokiausi "RIGVEDOS" Laisvės al. filiale. Teko pabūvoti teorijos paskaitose pas du dėstytojus (vardų nepamenu: vienas vyresnis, kitas jaunesnis). Abu tikrai puikiai išmano savo darbą ir įdomiai perduoda naudingą medžiagą.

Mokytis vairuoti teko pas du instruktorius. Mano didžiai laimei po pirmojo važiavimo instruktorius buvo pakeistas.

Vairuoti nemokėjau. Kitaip sakant pradėjau nuo nulio.

Su pirmuoju instruktoriumi pravažinėjau aikštelėje apie dešimt minučių ( į aikštelę ir iš jos, jis parvežė, labai ilgai prastovėjome pačioje aikštelėje, kol aš mašinoj sėdėjau ir išbandinėjau, gavusi nurodymus, kaip žibintai veikia, jis buvo lauke, po to šiek tiek apžiūrėjome automobilį.) Galbūt instruktoriaus Manto patirties trūkumas (jis gana jaunas man pasirodė), galbūt tą dieną jis kaip niekad buvo užimtas skambučiais, galbūt paprasčiausiai nesutapo mūsų energetiniai laukai. Per visas tas 10 min, kurias man teko važiuoti, labai bijojau, norėjosi, kad daugiau ir plačiau man paaiškintų, pamenu, kad buvau kaip apmirus, kai reikėjo nuo estakados nusileisti žemyn. Gal du kartus buvom užvažiavę ant jos ir kiekvieną kartą siaubingai bijojau, kad atsitrenksiu į priešais esančią tvorą. Kai grįžom, buvau nusivylusi ir beveik praradusi visą ūpą mokytis vairuoti.

O štai antrą važiavimą važiavau su kitu instruktoriumi. Tai kaip diena ir naktis. Instruktorių Vitalijų galėčiau girti nesustodama. Jis labai kantrus ir puikiai išmano savo darbą. Visada pataiso ir paaiškina padarytas arba dažnai daromas klaidas, nerėkia. Net kai ir per savo žioplumą darau šimtąjį kartą tą pačią klaidą, jis ramiai pataiso, dažnai su jumoru. Mokytis vairuoti su instruktoriumi Vitalijumi smagu ir nebaisu. Su juo visada jaučiuosi saugiai. Jo nurodymai - visada tikslūs ir aiškūs. Į pamokas eidavau su plačia šypsena. Gerb. Vitalijus - tai profesionalus ir kompetetingas instruktorius. Visiems jį rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/21

Prieš pat praktikos egzaminą Regitroje prireikė papildomų pamokų, instruktorius Andrius Bonakeris nors ir buvo labai užsiėmęs, tačiau neatsisakė padėti. Labai geras, malonus ir pozityvus žmogus. Aiškiai, ramiai ir suprantamai aiškino klaidas, pateikė pačią svarbiausią informaciją. Egzaminui nuteikė labai optimistiškai. Ačiū jam už pamoką, buvo smagu paskambinus kartu pasidžiaugti išlaikytu egzaminu. Nuostabus instruktorius, galintis praktikos egzaminui paruošti nuo a iki z. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/21

Mokiausi pas instruktorių Vitalijų. Labai kantrus ir ramus žmogus. Puikiai paruošė valstybiniam egzaminui išlaikiau iš pirmo karto). Net nebuvo minties pasikeisti instruktorių. Visos klaidos buvo išaiškintos labai ramiai ir aiškiai. Esu labai patenkintas jo darbu. REKOMENDUOJU instruktorių VITALIJŲ.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/16

Sveiki

Noreciau rekomenduoti Rigvedos filiala Kaune, Vytauto pr. 57-19 (prie PC “Akropolis”).

Laikiau B kategorijos vairavimo kursus. Likau labai patenkinta filialo administracija, paskaitu kokybe (destytoja Vaida Trinkūniene). Paskaitos buvo issamios, informatyvios bei profesionalios. Destytoja visuomet atsakydavo i bet kokius iskilusius klausimus, suteikdavo papildomu uzduociu, o paskaitu metu naudojamos vaizdines priemones padejo geriau isisavinti KET.

p.s.Rekomenduoju dalyvauti visose paskaitose, o informacija suteikiama ju metu yra vertinga teorijos egzamino metu.

Dekokju uz kantrybe visapusi demesi bei moraline pagalba besiruosiant vairavimo teorijos egzaminui. Linkiu sekmes ir pasisekimo tolesniuose darbuose.

Taip pat rekomenduoju vairavimo instruktorius: Neriju ir Vitalij. Mokiausi pas abu instruktorius, nes turejau ribota laika vairavimo teisems issilaikyti.

Apibendrinant, praktines vairavimo pamokos buvo itin produktyvios, jei iskildavo kokiu nors klausimu, i juos visada budavo atsakyta, ar jei kazko nesuprasdavau visuomet issamiai paaiskindavo. Instruktoriai profesionalus, kantrus, malonus ir supratingi. Nuosirdi padeka abiem instruktoriams ir sekmes darbuose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/10

Mokykla labai gerai organizuota, puikus aptarnavimas, yra daug padalinių, todėl galima lengvai rasti patogų filialą ir nereikia važiuoti per pusę miesto į vairavimą. Instruktorius Andrius labai gerai moko vairuoti, parodo visas klaidas ir paaiškina kodėl jų negalima daryti, kokios bus pasekmės. Taip daug lengviau viską įsiminti. Net ir sudėtingesnėse situacijose, kur daugiau eismo, ką nors ne taip padarius paprastai ir suprantamai viską paaiškina, ir taip nustoji kartoti tas pačias klaidas. Labai gera mokykla, tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/10

Mokiausi vairuoti Rigvedoje Kaune. Teko lankytis Laisvės al. ir Taikos filialuose, labai malonios administratorės - suteikia reikiamą informaciją, maloniai bendrauja. Teorijos paskaitas lankiau Laisvės alėjoje, teko matyti du dėstytojus - vienas (jaunesnis) labai įdomiai dėstė, įtraukdavo visą grupę, o kito (berods Vaidoto) paskaitos buvo nuobodokos, bet egzaminui daugiausiai ruošiausi savarankiškai. Vairuoti mokiausi pas DAINIŲ, man jis buvo pats geriausias vairavimo instruktorius ! Tikrai išmano savo darbą, sugeba konkrečiai paaiškinti ką ir kaip daryti, o kantrybė - neišsemiama. Kaip žmogus - malonus, įdomus, turi humoro jausmą, sugeba palaikyti, motyvuoti, paskatinti ir labai “serga” už savo mokinius, kurie laiko egzaminą :) Pati egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Tad jei tik turite galimybę rinktis pas ką mokytis - drąsiai rekomenduoju Dainių :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/10

Sveiki.Tikrai nuosirdziai visiems rekomenduosiu sia mokykla.Puiki destytoja Vaida!Tikra savo srities profesionale!10 BALU INSTRUKTORIUI RAMUNUI!Saunus instruktorius.Galima ir pajuokauti ir siaip paplepeti :-) .Beveik prie kiekvienos sankryzos Vilijampolej(Regitros marsrutais) buvau stabdoma ir prasoma paaiskinti ka,is kurios puses ir kodel tureciau praleisti.Visada galima su juo pakalbeti kas nesiseka ar ko nesupranti sprendziant bilietus,visada isaiskins ir patars.Saunuolis!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/08

Taigi, mokiausi Rigveda mokykloje, Laisvės Alėjos filiale. Iš tiesų teorijos paskaitos buvo labai įdomios, nes dėstytojas pasakodavo įdomius faktus, kurių knygutėje tikrai nėra, dėl ko labai džiugu. Na, o vairavimo pamokos vyko pas instruktorių Joną, labai puikus instruktorius, bendraujantis, komunikabilus ir žinoma labai kantrus. Taip pat teko pravažiuoti ir su instruktoriumi Vitalij. Jis taip pat buvo labai komunikabilus, supratingas ir žinoma išaiškinantis visus neaiškumus. Todėl aš tikrai patarčiau rinktis ne tik šią mokyklą, bet ir šiuos instruktorius, nes manau, kad ne kiekvienas žmogus gali būti toks kantrus, supratingas, bet tuo pačiu ir bendraujantis bei visada linksmas kokie buvo jie. Dar kartą dėkoju šiems instruktoriams!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/08

Man patiko mokytis vairuoti Rigvedoje Kaune. Teko lankytis Laisvės al. ir Taikos filialuose, tai gerą įspūdį paliko malonios administratorės, suteikia visą reikiamą informaciją. Teorinės pamokos buvo nuobodokos, tačiau daugiausiai mokiausi savarankiškai. Labiausiai esu dėkinga savo instruktoriui DAINIUI. Jis pats šauniausias instruktorius, kokio tik galėjau tikėtis! Savo darbą išmano puikiai, kantrybė neišsemiama ir kaip žmogus labai malonus ir įdomus. Kiekvieną vairavimo pamoką lankiau su džiaugsmu, šalia mokymo vairuoti visuomet vykdavo ir malonus pokalbis su gera nuotaika. Sugeba motyvuoti, paskatinti, pajuokauti ir labai atsakingai ruošia egzaminui, tereikia įsiklausyti į tai, ką sako. Taip pat pastebėjau, kad visada labai "serga" už savo mokinius, kai jie laiko egzaminus. Egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Drąsiai šį instruktorių galiu rekomenduoti ir kitiems. Ačiū Dainiui! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/01

„Rigveda“ yra gera vairavimo mokykla, o instruktorius Vitalijus ne tik labai profesionalus ir patirtį turintis instruktorius, bet ir labai gerai paruošia valstybiniams egzaminams ne tik techniškai, bet ir emociškai. Džiaugiuosi, kad patekau mokytis pas šį instruktorių, kuris ne tik gerai parengia būsimus vairuotojus, bet taipogi yra lengvai bendraujantis, dėmesingas bei besirūpinantis savo mokiniais. Ačiū Jums! 

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/22

Mokiausi Kaune esančiame filiale (Vytauto pr. prie Akropolio). Dėl teorijos išdėstymo nieko negaliu pasakyti, nes mokiausi savarankiškai. Man paskyrė instruktorių Vitalijų. Į visas vairavimo pamokas ėjau su šypsena ir labai dideliu noru mokytis vairuoti. Vairavimo instruktoriui priekaištų jokių neturiu, labai linksmas, visada pajuokaudavom, paplepėdavom, visko labai gerai išmokė. Vitalijus labai ramus, kantrus, su didele patirtimi, viską gerai išaiškindavo, niekada nepykdavo ir nerėkdavo už daromas klaidas, taip pat visada atsakydavo į iškilusius klausimus. Niekada nekilo minties pakeisti instruktorių, tai žmogus tikrai išmanantis savo darbą ir sugebantis elgtis su mokiniais, nesukelia jokio streso. Jeigu leistų pasirinkti instruktorių, rekomenduoju tik Vitalijų!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/20

noriu padiekoti instruktoriui Aleksander nes tikrai geras mokitojas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/20

mokiausi jonavoje tikrai patariu jai norite greitai ir kokybiskai ismokti islaikiau is pirmo karto regitroje ir teorija ir praktika

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/19

Noriu padekoti,istruktoriui Aleksandrui,Jonavos filialo,uz begaline istverme,mokant vairuot,tai nuostabus zmogus,ismanantis savo darba.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Esu labai laiminga ir noriu pasakyti nuoširdžiai ačiū instruktoriui Andriui Bonakeriui už linksmiausias, geriausias vairavimo pamokas! Niekada nesitikėjau, kad su instruktorium galima taip gražiai sutarti, visada buvo jaučiamas palaikymas, jei ką ir ne taip padarydavau vistiek visada būdavau pagirta ir optimistiškai nuteikinėjama, kas tikrai labai padeda, ačiū už kantrybę! Instruktorius, kuris niekada nekelia balso ir mokantis viską gražiai paaiškinti, kad ir kiek kartų klystum. Po vairavimo pamokų visada būdavau tik su šypsena, jokio streso, jokios įtampos nejausdavau, o kaip tik laukdavau vairavimo pamokų! Labai džiaugiuosi, kad užsirašiau mokytis vairuoti būtent pas šį instruktorių, niekada nebūčiau keitus į jokį kitą instruktorių! Vairavimo pamokos liks vienas mano įsimintiniausių gyvenimo etapų! Dar kartą didelis ir nuoširdus ačiū!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Esu labai laiminga ir noriu pasakyti nuoširdžiai ačiū instruktoriui Andriui Bonakeriui už linksmiausias, geriausias vairavimo pamokas! Niekada nesitikėjau, kad su instruktorium galima taip gražiai sutarti, visada buvo jaučiamas palaikymas, jei ką ir ne taip padarydavau vistiek visada būdavau pagirta ir optimistiškai nuteikinėjama, kas tikrai labai padeda, ačiū už kantrybę! Instruktorius, kuris niekada nekelia balso ir mokantis viską gražiai paaiškinti, kad ir kiek kartų klystum. Po vairavimo pamokų visada būdavau tik su šypsena, jokio streso, jokios įtampos nejausdavau, o kaip tik laukdavau vairavimo pamokų! Labai džiaugiuosi, kad užsirašiau mokytis vairuoti būtent pas šį instruktorių, niekada nebūčiau keitus į jokį kitą instruktorių! Vairavimo pamokos yra ir bus vienas mano įsimintiniausių gyvenimo etapų! Dar kartą didelis ir nuoširdus ačiū!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/13

Esu labai dėkinga Rigvedos vairavimo instruktoriui - Arūnui Vasiliauskui. Tai žmogus, kuris dirba su kantrybe ir pasiaukojimu. Išmano savo darbą. Niekuomet nekelia balso. Jei ir nesuprasdavau, tai aiškindavo kelis kartus ir klausdavo ar supratau. Visada mandagus ir korektiškas. Sugeba padrąsinti ir paskatinti, nenuleisti rankų. Dar kartą esu jam dėkinga. Būtinai rekomenduosiu savo draugams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/08

Mokiausi Laivės alėjos filiale ir tikrai nesigailiu kad pasirinkau mokytis Rigvedoj. Labai geras instruktorius, viską puikiai paaiškinantis, su humoru buvo tikrai malonu mokytis vairuot. Kas ieško kur mokytis vairuoti siūlau Rigvedoje, tikrai nepasigailėsit. Ačiū Rigvedai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/02

Mokiausi Laisvės al. filiale eksternu, tad daug apie ruošimąsi teorijos egzaminui negaliu komentuoti, tik tai, jog kompiuterių klasė filiale tikrai gera, verta buvo ne kartą aplankyti, na o praktinė vairavimo dalis, pasirinkau instruktorių Vitalij ir likau labai tuom patenkintas, ko klausiu - tą visad atsakys, dar ir papildomai pamokys, laiką taip pat labai malonu suderinti su instruktoriumi, tikrai nesitikėjau tokių malonių kelionių Kauno gatvėmis, vairavimas šio instruktoriaus dėka tapo tikru malonumu. Iš mano pusės vien tik geri žodžiai tiek mokyklai, tiek ir instruktoriui. Tikrai rekomendoju ir dėkoju už pamokas. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/31

Sveiki,

Esu labai dėkingas vairavimo instruktoriui Petrui Andėjūnui už ryžtą, atsakingumą bei pagalbą išmokius vairuoti. Jis mėgsta paburbuliuoti, bet tikrai yra labai geras instruktorius. Nevengia pajuokauti, papasakoti įvairių juokingų istorijų pamokų metu, todėl tikrai nebus liūdna vairuoti. Petras visada yra nusiteikęs pagelbėti, išaiškinti tiek kartų, kiek tik tau reikės. Drąsiai rekomenduoju būsimiems vairuotojams.

Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/30

Sveiki,
Baigiau šią mokyklą prieš metus, bet viską prisimenu lyg vakar. Teorija vykdavo Laisvės alėjoje, ir tikrai man patiko. Teorijos dėstytojas neskaitė visko tiesiai iš knygutės, o rodydavo skaidres ir daug įdomiau papasakodavo, net pašmaikštaudavo. Praktiką atlikau pas Darių Zakarauską. Tiesiog tobulas instruktorius!!! Jokio streso, baimės ar blogų emocijų. Visada su šiuo instruktoriumi jaučiausi ramiai ir visada būdavo linksma atmosfera. Viską puikiai išaiškina, ir kantriai moko,kol nebedarai tos pačios klaidos. Tik jo ir teorijos dėstytojo dėka visus egzaminus, tiek mokyklinius tiek valstybinius, išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū Rigvedai!!!
Visiems siūlau rinktis šią vairavimo mokyklą ;)
P.S. jei neišlaikote teorijos egzamino, tai kaltinkite tik save, o ne mokyklą ;) o dėl vairavimo, tai jei pirmasis mokytojas jums netinka, rinkitės kitą, su kuriuo jausite progresą ir nestresuosite kiekvienos pamokos metu ;)
Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/30

Esu labai dekinga instruktoriui Petrui Andrejunui uz kantrybe, pagalba nesimokant. Tai saunus instruktorius su kuriuo lengva mokytis ir pasisavinti zinias.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/29

Sveiki, mokiausi Šakiuose. Patiko mokytis, neblogas dėstytojas nerėkia,viską lengvai ir aiškiai pasakoja, paaiškina su praktiniais pavyzdžiais. Instruktorė Eglė aiškiai nurodo važiavimo kryptis, paaiškina klaidas,laikosi griežtumo. Vadybininkė puikiai aptarnauja, suteikia reikalingą informaciją, malonus bendravimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/26

Mokiausi laisvės alėjoj, gavau instruktorių Arūną Vasiliauską, niekam nepatarčiau pas jį mokytis, blogai išaiškina, bijai ką nors paklausti, nuolatos rėkia jei ką ne taip padarai, važiuoji su įtampa, dažnai tekdavo išeiti su ašaromis. Jei gausite šį instruktorių rekomenduoju keisti!!! Patys blogiausi atsiliepimai apie Arūną. Daugiau nebesirinkčiau šios mokyklos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/20

Mokiausi V. Krėvės pr. Esančioje mokykloje. Mane iš pradžių mokino mokytojas Algirdas, be galo šiltas draugiškas, linksmas instruktorius, man labai pasisekė , kad gavau tokį mokytoją, vėliau dėl mano darbo teko pakeisti instruktorių. Gavau instruktorių vardu Mantvydas, labai ramus, draugiškas viską išaiškina ramiu tonu. Galėčiau girti ir girti abu instruktoriai LABAI GERI . Puiki ir pati mokykla , labai draugiška , linksma, maloni ir miela vadybininkė, visada patare, puikiai priėmė ir su šypsena visada palydi. To pasekoje Regitroj vairavivas ir 1 karto. LINKIU VADYBININKEI IR INSTRUKTORIAMS DIDELĖS SĖKMĖS. AČIŪ JUMS.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/19

Noriu padėkoti instruktoriui Andriui Bonakeriui už kantrybę ir geras vairavimo pamokas!
Taip pat noriu pasidžiaugti, kad mokyklinį ir regitroję vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Todėl lb džiaugiuosi, kad užsirašiau pas Andrių. Labai smagu, kad dar yra tokių teigiamų žmonių, kurie moka motyvuoti, puikiai viską paaiškinti, ir jei kas neišeina visuomet padrąsinti, pajuokauti. Niekuomet nejaučiau streso einat į vairavimo pamokas. Pats geriausiais instruktorius, kad daugiau tokių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/19

Noriu padėkoti instruktoriui Andriui Bonakeriui už kantrybę ir geras vairavimo pamokas! Taip pat noriu pasidžiaugti, kad ir mokyklinį ir regitroje vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.Todėl lb džiaugiuosi, kad užsirašiau pas Andrių. Labai smagu, kad dar yra tokių teigiamų žmonių, kurie moka motyvuoti, puikiai višką paaiškinti. Ir jei kas neišeina visada paskatina, moka pajuokauti. Niekuomet nejaučiau streso einant į vairavimo pamokas. Pats geriausias instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/08

ADR mokiausi pas Vaidą Trinkūnienę, esu labai patenkintas mokymo kokybe, kad daugiau tokių darbuotojų Rigvedoje. Labai aiškiai dėsto kursą, jeigu mato, kad žmogui nesiseka, dirba su žmogum individualiai, visapusiška nuoširdi pagalba. Egzaminą VKTI išlaikiau iš pirmo karto. Sugrįšiu pas jus perlaikymui po penkerių metu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/03

Teorija buvo dėstoma Rigvedos filiale Laisvės alėjoje, dėstymas buvo išsamus, vaizdus, dėstytojas puikiai paaiškino įvairias situacijas, kelio ženklus, davė nemažai praktinių patarimų. Teoriją išlaikiau iš pirmo karto.
Praktinio vairavimo pamokas pradėjau lankyti pas instruktorių Evaldą. Niekada nebuvau vairavusi ir apie tai neturėjau jokio supratimo. Tačiau jau po kelių pamokų išmokau praktinio vairavimo pagrindus. Įpusėjus pamokoms instruktorius pasikeitė, juo tapo Andrius, kuris padėjo įtvirtinti pradžiamokslio įgūdžius, reikliai ir atsakingai vertino mano praktinius įgūdžius. Abu instruktoriai buvo mandagūs, kantrūs, punktualūs, apie pasikeitimus pranešdavo iš anskto.
Rekomenduoju rinktis Rigvedą ir jos profesionalius instruktorius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/02

Teko lavinti savo vairavimo įgūdžius pas instruktorių Domą Degutį. Nuo pirmos pamokos buvau patenkinta tiek instruktorium, tiek savo pasiekimais, jo dėka. Pamokų metu būdavo nuolat gera atmosfera, nuotaika ir be galo didelė šypsena veide! Buvo žiauriai malonu mokytis vien tik instruktoriaus dėka! Ačiū jam labai!!!:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/27

Mokiausi Jonavoje, pas intsruktorių Aleksandrą. Galiu minėti tik geru žodžiu. Žmogus tikrai išmanantis savo darbą ir žinantis, ką daro. Pateikia labai daug informacijos ir kad ir ko paklaustum, visada gausi išsamų atsakymą. Tikrai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/27

Mano instruktorius buvo Dainius Veselka. Kaip specialistas labai kompetetingas, viską nuosekliai paaiškinantis,negailintis gerų patarimų, labai maloniai bendraujantis, per visą mokymosi laiką girdėjau tik padrąsinančius žodžius, jokių piktų komentarų ar replikų. Su tokiu intruktoriumi važiuodamas nejauti jokios baimės, esi saugus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/24

Mokiausi Laisvės alėjoje, centro filiale. Mano instruktorius buvo DAINIUS VESELKA, labai draugiškas, bendraujantis žmogus, nuo pat pirmos pamokos nebuvo baisu vairuoti, mokytis, nes šis instruktorius bendravo labai šiltai, labai aiškiai išdėstė svarbiausius dalykus, parodė svarbiausius maršrutus, taigi, ne tik pats mokymosi procesas buvo produktyvus, bet taip pat ir linksmas, šiltas bendravimas paliko vien tik teigiamą įspūdį. Kadangi turėjau gana ilgą laiko tarpą tarp vairavimo pamokų ir egzamino regitroje - pasiėmiau kelias pamokas tobulinimuisi pas instruktorių ANDRIŲ BONAKERĮ. Šis instruktorius priminė visus svarbiausius dalykus prieš egzaminą, paminėjo ir negirdėtų "gudrybių" ir kt. Andrius yra taip pat itin šilta ir draugiška asmenybė, priminė man visus maršrutus prieš regitrą. Dar norėčiau paminėti, jog abu instruktoriai, nors ir iš skirtingų filialų (ne centro) visada pasiimdavo mane man patogioje vietoje ir taip pat paveždavo man reikiama kryptimi po pamokos. Taigi, šių dviejų instruktorių dėka, Dainiaus Veselkos ir Andriaus Bonakerio, puikiai pasiruošiau egzaminui, kurį išlaikiau IŠ PIRMO KARTO. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/23

Mokiausi Jonavoje Rigvedoje. Puikus instruktorius Robertas, puikiai bendrauja, duoda tinkamus patarimus.Praktikos egzaminą “Regitroje” išlaikiau iš pirmo karto.
Dėst. Kestutis labai aiškiai ir įdomiai veda paskaitas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/22

Sveiki, mokiausi Rigvedo Gražinos g. 3a Blogų žodžių apie Instruktorių Mantvyda Bastį neturiu, labai šaunus instruktorius suprantantis savo darba, pagarba jam.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/20

Mokiausi šioje mokykloje, paruošimas absurdas.Nekompetetingas instruktorius, neišmokau visiškai nieko, pradedant vairo laikymą ir visą kitą, instruktorius vairuodamas iki aikštelės ne tik kad nerodo tinkamo pavyzdžio, bet ir pastoviai kalba telefonu, rūko, rankos ant vairo belekaip. Pastoviai nusukinėdavo po mažiausiai puse valandos, veluodavo,baigdavo anksčiau.. Tai reikia kur nors nuvažiuoti ką nors pasiimti, tai dar ką, paskutines dvi pamokas tik supažindino kokie maršrutai Regitros..Gaila išleistų pinigų,o labiausiai laiko kurį iššvaisčiau šioje mokykloje, jei būčiau žinojusi, iš karto būčiau kitur ėjusi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/17

Labas visiems. Mokiausi Rigvedos filiale, Kaune, Baršausko g. 65-17, prieš Molą.
Norėčiau padėkoti ADR(pavojingų krovinių vežimas) dėstytojai, Vaidai Trinkūnienėi, kuri mane puikiai išmokė, kad išlaikyčiau egzaminą valstybinėje kelių transporto inspekcijoje. Esu dėkingas už kantrybę mane mokant, už papildomus namų darbus, už ilgas darbo valandas(dažnai net iki sutemų). Dėkoju už psichologinę paramą prieš egzaminą. Dėstytoja, AČIŪ jums :) Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto 92%. Egzaminas išlaikytas ir pažymėjimas rankoje. Dėkoju jums ir linkiu profesinio tobulėjimo.
Kęstutis

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/15

Labas visiems. Mokiausi Rigvedos filiale, Kaune, Baršausko g. 65-17, prieš Molą.
Norėčiau padėkoti ADR(pavojingų krovinių vežimas) dėstytojai, Vaidai Trinkūnienėi, kuri mane puikiai išmokė, kad išlaikyčiau egzaminus valstybinėje kelių transporto inspekcijoje. Esu dėkingas už kantrybę mane mokant, už papildomus namų darbus, už ilgas darbo valandas(dažnai net iki sutemų). Dėkoju už psichologinę paramą prieš egzaminą. Dėstytoja, AČIŪ jums :) Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, 92%. Egzaminas išlaikytas ir pažymėjimas rankoje. Dėkoju jums ir linkiu profesinio tobulėjimo.
Kęstutis

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/14

Ar Domas Degutis nebus GINTARE

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/09

Vairavimo instruktorių gavau Dainių Veselką. Šis instruktorius labai tolerantiškas, su didele patirtimi, įgūdžiais, žiniomis. Labai taktiškas, ramus ir kantrus. Vairuojant niekada nebūdavo streso, vairavimo atmosfera būdavo visuomet labai gera, drąsiai važiuodavau. Visuomet atsakydavo į visus iškilusius klausimus, aiškindavo visas daromas klaidas suprantamai. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti šiam instruktoriui už įdėtas pastangas mokinimo metu. Tikrai visiems rekomenduočiau šį vairavimo instruktorių pasirinkti visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/08

Sveiki. Mokiausi šiaurės pr. esanciame rigvedos padalinyje. Likau visapusiskai patenkinta, tiek paskaitomis tiek instruktoriumi. Paskaitas vedes instruktorius Mantas labai aiskiai vede paskaitas. Vairuoti mokino instruktorius DOMAS DEGUTIS  Suuuuuuperinis instruktorius, visada su sypsena, uzsidegimu ir visada norintis padeti ir ismokinti. Cia zmogus kurio nervai tikrai ,,geleziniai ‘‘ 
Aisku pradejus vairuoti kokias pirmas 3 pamokas pati save labai nuvertindavau, net galvojau nutraukti kursus nes galvojau, kad man ismokti vairuoti yra beviltiska, taciau DOMAS pasake, kad ismokins ir ismokino, nots atejau mokintis visiskai nieko nemokedama  pamoku metu reikia tik klausyti, klausyti ir visada klausyti ka sako instruktorius ir poto bus daug lengviau  Tai tik daug geru zodziu galeciau pasakyti, blogo tikrai nieko 
Tai visi kas dar galvojate kur mokintis vairuoti, drasiai i RIGVEDA  pas kuri instruktoriu ? AISKU PAS DOMA DEGUTI  ACIU DAR KARTA JAM !!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/04

Sveiki. Noriu pasidziaugti ir tikrai drasiai rekomenduoti instruktoriu DOMA DEGUTI, kuris dirba Kaune, Šilainiuose :) Instruktorius tikrai ismano savo darba, yra labai kantrus ir uzsispyres, bet uzsispyres geraja prasme, kadangi atejusi mokintis vairuoti, nemokejau nieko, ir po keliu vaziavimu buvau bemananti nebaigti kursu ir viska nutraukti, taciau instruktorius patikino, kad ismokins, ir tai padare kuo puikiausiai :) I viska kas man buvo neaisku net nedvejodama klausdavau ir aisku visada gavau tikrai aiskius atsakymus :) Regitroje praktikos egzamina islaikiau is pirmo karto :) Ir labiausiai esu dekinga butent - DOMUI :) DIDELIS ACIU JAM DAR KARTA !!! :))))))) o tiems kas dar pradeda laikytis teises noriu palinketi nebijoti grieztesnio instruktoriaus pakelto tono ir nebijoti klausti jei kazko nesuprantate, nes tik taip ismoksite vairuoti :) o kartais piktesnis pasakytas instruktoriaus zodis geriau isimena :) Tai visi pas DOMA DEGUTIIIIII :))))))))))))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/03

Mokiausi Krėvės pr. Rigvedos mokykloje. Labai jauki aplinka, maloni vadybininkė. Teorijos ir praktikos žinias įgijau mokantis pas Instruktorių Algirdą B. Tai labai profesionalus, be galo kantrus ir malonus žmogus. Visada gerai išaiškindavo padarytas klaidas, niekada nerėkdavo suklydus, duodavo naudingų patarimų. Prieš kiekvieną važiavimą Instruktorius visada geros nuotaikos, savo pozityvumą stengiasi perduoti mokiniui, nuolat jį padrąsinti. Ačiū Jums Gerb. Algirdai ir Rigvedos mokyklai!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/03

Mokiausi Šakiuose Rigvedoje. Dėstytojas buvo Egidijus, kuris labai gerai, supratingai ir įdomiai viską pasakoja, visuomet atsako į visus užduodamus klausimus, niekur neskuba ir gan aiškiai dėsto. Po paskaitos leidžia pasilikti ir individualiai paaiškina jei kyla kokių klausimų. 100 % suteikia visą reikalingą informaciją. Puikus dėstytojas. Instruktorė buvo Eglė, kuria taip pat džiaugiuosi, nes aiškiai, supratingai moko, nors yra griežta, tačiau kultūringai bendrauja, moka išaiškinti, kantri ir rami. Vieno važiavimo trukmė visada atitinka 2 mok./val. Tikrai rekomenduočiau mokytis pas šią instruktorę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/03

Teorija mokiausi K. Barsausko filiale, destytoja viska paprastai ir suprantamai isaiskino, o instruktorius Andrius puikiai ismokino visu reikalingu vairavimo igudziu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/31

Kuo čia liaupsinat ta Rigveda, nieko gero - mokykla kaip mokykla.. Kitose mokyklose dar yra geriau.O dėl kainu tai kad baigiant kursus kitose įmonėse dar pigiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/27

Mokiausi K.Baršausko g.65-17, puikiai išmokau teorija, turėjau labai gera instruktorių Ramūną, puikia išmokino vairavimo igūdžių,labai dėkingas instruktoriui, visiems rekomenduoju šia vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/27

Mokiausi Ukmergėje, dėstytojo Kęstučio paskaitos man buvo įdomios ir pateikta visa reikalinga informacija, kurios nebuvo galima rasti KET knygelėje. Tikslus ir aiškus mokymas.
Instruktorius buvo Gintaras, kuris buvo Labai malonus, kompetetingas, išmanantis savo darbą, sugeba prisitaikyti prie mokiniui tinkamo laiko. Aiškina labai tiksliai, aiškiai. Nebaisu klausti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/21

Nuostabus instruktorius Petras, išsilaikiau vairavimą "Regitroj" iš pirmo karto, esu labai dėkinga. Žmogus, tikrai išmanantis savo darbą. Ačiū jam.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/20

Paskaitos buvo įdomios, viską labai gerai ir aiškiai išaiškina, instruktorius Petras yra puikus instruktorius, turintis daug patirties.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/16

Mokinausi pas toki Doma. Tai visai nieko instruktorius. Rami r silta atmosfera automobilyje bei gera nuotaika transporto priemoneje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/05

Noriu labai padekoti Jonui Grybui, jis pats geriausias instruktorius!!! Kantrus, puikiai paaiskina viska, pamokos visiskai be itampos prabega, o ir regitros egazmina islaikiau is pirmo karto, nes visas uzduotis ir visas sankryzas su instruktorium buvom iki smulkmenu isiaiskine , tad regitroje be klaidu :) Aciu, Jonai ! ;D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/25

Pats geriausias instruktorius - Mantas Sirtautas! Rekomenduoju. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/21

Noriu padekoti puikiam instruktoriui Petrui Andriejunui kurio deka islaikiau vairavimo egzamina. Rekomenduoju si instruktoriu, ir palinketi jam didziules sekmes!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/10

Mokinausi Barsausko filiale.Viskas super,Per paskaitas isaiskina viska aiskiai ir suprantamai.
Instruktorius Rimantas apie ji galiu pasakyti tik super mokytojas,Rekomenduoju ji ir jam skiriu uz mokyma 10balu,jis ju vertas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/01

Mokiausi Kaune,Laisvės alėjoje:)Likau labai patenkinta aptarnaujančiu personalu į visus iškilusius klausimus visada būdavo greitai bei malonei atsakyta,suteikta visa informacija.Teorijos dėstytojus taip pat vertinu ypač gerai teko lankytis tiek dieniniuose tiek vakariniuose paskaitose labai aiškiai viska mokino,gryždavo prie tų temu kurios buvo sunkiau suprantamos.Vairavau pas instruktorių Artūrą taip pat likau labai patenkinta dėkoju jam už kantrybe,supratingumą ir išmokymą vairuoti:)Jis visada rasdavo laiko,palaikydavo,patardavo.Dėkoju Rigvedai ir linkiu toliau būti tokiems nuostabiems:)Ačiu!!!!!!!!!!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/31

Mokiausi laisvės al. padalinyje, vairavimo instruktorius Evaldas. Labai esu patenkinta darbu, šaunus kolektyvas, puikūs rezultatai. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/25

Mokiausi Kaune, Gražinos g. Ėjau į šią vairavimo mokyklą truputėlį , gal daugiau tikėdamasi. Pirmiausiai, man nuėjus, buvo pasakyta, jog mano norima grupė bus suformuota po - 2-3 sav. Galvoju, gerai , viskas tinka. Kai reikėjo jau eiti, prasidėjo vadybininkių skambučiai, kad visgi viskas prasidės dar vėliau... Patys kursai vėlgi, tęsėsi iki negalėjimo, pas gerb. instruktorių Vaidotą, vėlgi negreit jis teikėsi paskirti vairavimo pamokas. Dėl pačio instruktoriaus, esu šiek tiek nusivylusi , nes bendraujant su žmogumi, toks jausmas, jog jis buvo suinteresuotas papildomomis pamokomis, o ne tuo realiu laiku kažką išmokinti. Regitroje aš išlaikiau iš pirmo karto, tačiau išlaikiau, ne dėl to, kad instruktorius išmokino, o dėl to, kad pati su artimaisiais tris kartus daugiau laiko pravažinėjau. Ateičiai linkėčiau- konkrečiai žmogų įspėti, kiek laiko visas tas cirkas truks, nes tikrai ne visi suinteresuoti praleidinėti pamokas, jas nukelinėti ir pan , truputį labiau pasistengti dėstant, nes tai, kad instruktorius ant tavęs nieko nesako, tikrai nereišškia, jog viską darai tobulai. Ir paskutinis dalykas- akivaizdu, jog tai turtinga įmonė, kuri leidžia sau nelabai skaitytis su klientais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/31

Labai gera vairavimo mokykla, aš mokiausi Prienų filiale ir esu labai patenkinta. Labai šaunus ir puikiai aiškinantis teorijos dėstytojas Arūnas, paskirtas instruktorius Sergejus taip pat nenuvylė, kadangi jis yra tikrai savo darbą išmanantis, kompetetingas, taktiškas ir išaiškinantis kiekvieną neaiškų momentą. Tikrai visiems rekomenduoju. Didelis AČIŪ Rigvedos Prienų filialo darbuotojams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/29

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Mokiausi V.Krėvės pr. esančiame Rigvedos padalinyje. Vairavimo instruktorius - Algirdas kilus klausimams puikia viską išaiškindavo, buvo kantrus. Bendravimas tikrai malonus, jeigu kažką ne taip padarai pastabos pasakomos nekeliant balso. Visada išaiškindavo visas klaidas. Rezultatas yra - praktinis vairavimo egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/19

Mokiausi Šiaurės pr. patiko teorijos paskaitos, jos buvo išsamios ir konkrečios, dėstytojas Mantas išsiaiškina ko grupė nemoka ir dar kartą viską paaiškina, kad tikrai viską mokėtų. Instruktorius buvo Nerijus Matulionis, kuriuo labai džiaugiuosi, labai kantrus ir taktiškas žmogus, gali daryt bet kokias klaidas ir niekada nerėks ir nesinervos, o visada paaiškins kiek reikės. Labai dėkoju Rigvedai, nes egzaminus išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/17

Mokiausi V.Krėvės pr. esančiame Rigvedos padalinyje, likau patenkinta visapusiškai. Teorija buvo dėstoma labai aiškiai, vaizdžiai ir nenuobodžiai. Vairavimo instruktorių gavau Dainių Veselką ir tikrai nenusivyliau. Šis instruktorius labai supratingas, tolerantiškas, su didele patirtimi, įgūdžiais, žiniomis ir visa tai stengėsi, kuo suprantamiau perduoti man. Labai taktiškas, ramus, o kantrybės pas žmogų tiek daug, aš pati greičiau ant savęs pradėdavau pykti dėl daromų ar kartojamų klaidų. Vairuojant niekada nebūdavo streso ir pajuokaudavom, ir paplepėdavom, niekad nebuvo taip, kad bijočiau eiti į pamoką, taigi vairavimo atmosfera būdavo visuomet labai gera, drąsiai važiuodavau, jausdavausi kelyje. Visuomet atsakydavo į visus iškilusius klausimus, aiškindavo visas daromas klaidas suprantamai, nesupratus pakartodavo ir kelis kartus, kantriai mokindavo kiekvienoje situacijoje. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti šiam instruktoriui už įdėtas pastangas mokinimo metu ir rezultatas tikrai matosi, nes važiuojant kelyje jaučiuosi drąsiai, žinau visas taisykles, suprantu kaip reikia elgtis kelyje. Tikrai visiems rekomenduočiau šį vairavimo instruktorių pasirinkti visiems. Taigi, jei netyčia leistų rinktis patiems, 100% rekomenduoju DAINIŲ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/17

Mokiausi V.Krėvės pr. esančiame Rigvedos padalinyje, likau patenkinta visapusiškai. Teorija buvo dėstoma labai aiškiai, vaizdžiai ir nenuobodžiai. Vairavimo instruktorių gavau Dainių Veselką ir tikrai nenusivyliau. Šis instruktorius labai supratingas, tolerantiškas, su didele patirtimi, įgūdžiais, žiniomis ir visa tai stengėsi, kuo suprantamiau perduoti man. Labai taktiškas, ramus, o kantrybės pas žmogų tiek daug, aš pati greičiau ant savęs pradėdavau pykti dėl daromų ar kartojamų klaidų. Vairuojant niekada nebūdavo streso ir pajuokaudavom, ir paplepėdavom, niekad nebuvo taip, kad bijočiau eiti į pamoką, taigi vairavimo atmosfera būdavo visuomet labai gera, drąsiai važiuodavau, jausdavausi kelyje. Visuomet atsakydavo į visus iškilusius klausimus, aiškindavo visas daromas klaidas suprantamai, nesupratus pakartodavo ir kelis kartus, kantriai mokindavo kiekvienoje situacijoje. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti šiam instruktoriui už įdėtas pastangas mokinimo metu ir rezultatas tikrai matosi, nes važiuojant kelyje jaučiuosi drąsiai, žinau visas taisykles, suprantu kaip reikia elgtis kelyje. Tikrai visiems rekomenduočiau šį vairavimo instruktorių pasirinkti visiems. Taigi, jei leistų rinktis patiems, 100% rekomenduoju DAINIŲ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/12

Mokiausi Krėvės pr. Rigvedos mokykloje. Labai jauki aplinka, maloni vadybininkė. Teorijos ir praktikos žinias įgijau mokantis pas Instruktorių Algirdą B. Tai labai profesionalus, be galo kantrus ir malonus žmogus. Visada gerai išaiškindavo padarytas klaidas, niekada nerėkdavo suklydus, duodavo naudingų patarimų. Prieš kiekvieną važiavimą Instruktorius visada geros nuotaikos, savo pozityvumą stengiasi perduoti mokiniui, nuolat jį padrąsinti. Ačiū Jums Gerb. Algirdai ir Rigvedos mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/12

vairavimo instruktorius buvo Algirdas B. instruktorius buvo labai geras.Labai gerai isaiskindavo klaidas kurias padarydavau, nerekdavo kai suklysdavau, kartais ir pakalbedavom apie ka nors , lb malonus zmogus gerai moko vaziuoti. ir rigvedos mokykloi geros naujos masinos. gera mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/06

Mokiausi Rigvedoje, Jonavos filiale. Mano vairavimo instuktorius buvo Petras Andriejūnas. Apie jį atsiliepčiau tik gerai, arba nieko. Visada paaiškina klaidas, paaiškina, kaip tinkamai pasielgti tam tikrose situaciojos, nerėkia, ramiai viską paaiškina, labai gerai moko vairuoti ir niekada su juo nebūna liūdna besimokant :). Didžiulis AČIŪ jam ir Rigvedai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/06

Sveiki, taigi šiandien išlaikiau teorijos egzaminą regitroje. Esu tikrai patenkintas "Rigveda" įpatingia noriu padekoti Baršausko gatvėje esančio filijalo vadybininke/teorijos mokytojai Vaidai, visada su šypsena veide, mandagiai egiasi su klijentais (mokyniais), stengiasi viską kuo kruopščiau išaiškinti jeigu ko nors nesupranti, asmeniškai tau viską išaiškina. Primena svarbią informaciją net po kelis kartus, nepatingi to padaryti. Nors būna ir paskutinės dienos darbo valandos ji aktyviai viską aiškina ir dėsto, kas manau tikrai nepakartojama.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/05

Panašu,kad komentarus RIGVEDA rašo pati sau :) Maža kaina vilioja, paskui moki dar ir dar ir dar....Apie RIGVEDĄ galiu tik pasakyti: kiniečių mokykla, tipo pigu, o kokybės darbe JOKIOS. Aplenkit kiek galima didesniu ratu jų visus filialus. Rinkitės mokyklą, kur tikrai moko, o ne "pigiais" kursais vilioja. VERTINIMAS LABAI BLOOOOGAI

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/05

mokiausi Rigvedoje Jonavoje, labai gera mokykla, labai gerai ismokino, teorijos egzamina islaukiau is pirmo karto. Mano instruktorius buvo Petras, labai gerai mokino, vairuoti, viska aiskino puikiai, rekomenduociau visiems toki instruktoriu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/01

Vairavimo instruktorius buvo Algis Papievis. Skųstis tikrai negalėčiau, nei rėkė, nei tyčiojosi. Vairavimo metu ir paplepėdavom, ir pajuokaudavom. Mokyti išmokė pakankamai, galbūt keletos dalykų ir nepaminėjo su kuriais regitroje teko susidurti. Mokė atsakingai, suteikė papildomos informacijos. Padarius klaidą kelyje, automobilį sustabdydavo ir iškart paaiškindavo klaidas, kad daugiau to nekartočiau. Ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/25

Mokiausi Laisvės al. filiale, labai patiko, kolektyvas draugiškas, supratingas, teorijos dėstytojas puikus specialistas, pamokos buvo įdomios, nenuobodžios, pateikta daug gyvenimiškų pavyzdžių.
Instruktorius Evaldas Krocas labai šaunus, supratingas, tolerantiškas, žmogus su kuriuo gera nuotaika, patirtis, įgūdžiai, žinios, manevravimas įvairiose situacijose, žmogiškumas, supratingumas ir visi kiti reikalingi bruožai instruktoriui - garantuoti 100%.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/12

Atsakymas komentarui publikuotam 2014/09/01 (pasirašė Asta)

Taip, aš Jus prisimenu. Tik ne kaip Astą, o kaip Ritą P. Pas mane mokėtės nuo 2013 spalio 31 iki lapkričio 14 d. Kodėl slėpti savo tikrąjį vardą?
Matyt, tai ką rašote nėra visiška tiesa. Jums labai nesisekė išmokti važiuoti tiesiai. Todėl ir buvo užduotas klausimas: ar mokate važiuoti dviračiu? Ne dėl to, kad pasiūlyti juo ir važiuoti, bet kad suvoktumėte kur ir KAIP reikia žiūrėti. Aš šį klausimą užduodu dažnai: tai ir kliūčių apvažiavimo, ir lenktos trajektorijos įveikimo paaiškinimui.
Vairavimo mokyme visiems neįmanoma (kad ir kaip besistengtum) įtikti. Labai svarbu kaip biolaukai – panašūs, ar labai skiriasi. Man labai gaila, Rita, kad Jūs tik praėjus beveik metams nusprendėte pasidalinti savo nuoskauda.
Pagarbiai.
Instruktorius Algis Papievis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/07

Mokiausi su trimis instruktriais is ivairiu mokyklu, bet tik pas Algi Papievi supratau ka reiskia vairuoti :) Superinis instruktorius, nesukelia streso, padarai klaida - iskart stabdo masina ir aiskina, kad daugiau nebepakartotum. Po 5 pamoku islaikiau egzamina Regitroje. Aciu jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/07

Mokiausi vairavimo pas tris instruktorius, bet padėjo pats geriausias Algis Papievis. Nesukelia streso, viska isaiskina is kart kai padarai klaida, kad daugiau jos nekartotum. Maniau, kad esu beviltiška, bet Algis superinis instruktorius - islaikiau egzamina Regitroj po 5 vaziavimu su juo. Ačiū jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/13

Mokiausi Laisves al filiale man labai patiko neturiu jokiu minusu tik vieni pliusai , vairavima mokiausi pas Evalda man patiko labai gerai sutardavome, gerai isaiskindavo visus marsrutus ir tas vietas kur reikia pasitemti norint islaikyti regitroje , ir as islaikiau is pirmo karto, viskas super visus rekomenduoju eiti i vairavimo makykla RIGVEDA .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/04

Mokiausi vairuoti Baltų pr. Rigvedoj. Apie teorijos paskaitas nieko pasakyti negaliu, nes ruošiausi pati ir į mokyklą atėjau jau turėdama pažymą iš Regitros. Galvojau, kad bus galima pasirinkti instruktorių, bet iškart paskyrė ANDRIŲ BONAKERĮ ir nė trupučio nesigailėjau, nebuvo net jokios minties keisti instruktorių! Labai taktiškas, ramus, o jau kantrybės pas žmogų, aš pati greičiau ant savęs pradėdavau pykti nei instruktorius kokį nepasitenkinimą parodydavo. Nežinau, gal sutapo mūsų biolaukai ar kas, bet ir pajuokaudavom, ir paplepėdavom, niekad nebuvo taip, kad bijočiau eiti į pamoką. Žinot, kai būna, kad mokytojui svarbiau išmokyt nei atlyginimo dydis, tai ANDRIUS tikrai toks! Ir mokyklinį, ir Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Nors ir stresavau, bet instruktorius visad padrąsindavo. Taigi, jei netyčia leistų rinktis patiem, 100% rekomenduoju ANDRIŲ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/01

Sveiki, as mokiausi K.Baršausko g.65-17 priešais PPC MOLAS, galiu drasiai ir nuosirdziai rekomenduoti du instruktorius (nes teko pas abu pasimokinti), tai:
1.Nerijus - nuostabus kaip zmogus, visada su sypsena, puikus humoro jausmas, niekada neapreks, visada issaiskins (klaidas), manau, kad sis Instruktorius yra is didziosios raides, puiki jo mokymo taktika/stategija. Regitroje islaikiau praktikos egzamina is pirmo karto,tikrai sio instruktoriaus pamoku deka !!! Didelis ACIU dar karteli !!!
2. Kęstutis - pas si instruktoriu pradejau mokintis iki jam susergant, bet taip pat nieko blogo negaliu pasakyti, puikus zmogus, labai snekus (tai neliudna), labai patiko, kad viska issaiskino kas ir kur randasi po kapotu (nes per Regitros egzamina tai praverte). Aciu ir Jums Kęstuti !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/29

Mokiausi vairuoti Baltų pr. Rigvedoj. Kaip dėsto teoriją pasakyti negaliu, nes mokiausi savarankiškai ir į mokyklą atėjau jau turėdama pažymėjimą iš Regitros. Galvojau, kad galėsiu pati pasirinkti instruktorių, bet iškart paskyrė ANDRIŲ BONAKERĮ ir tikrai nė trupučio nesigailiu, ir net nebūčiau pagalvojus apie instruktoriaus keitimą! Labai ramus, taktiškas, o jau kantrybės pas žmogų, aš pati greičiau pradėdavau ant savęs pykti, nei instruktorius parodydavo kokį nors nepasitenkinimą. Gal sutapo mūsų biolaukai ar kas, bet ir pajuokaudavom, ir paplepėdavom, ir nė karto nebuvo taip, kad būtų baisu eiti į pamoką. Žinot, kai būna, kad mokytojui labiau rūpi išmokyt nei atlyginimas? Tai ANDRIUS kaip tik toks! Matosi, kad jam svarbu ne tik kad išlaikytum egzaminus, bet ir iš tiesų išmoktum gerai vairuoti. Mokyklinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, Regitroj dar tik laukia :) Taigi, jeigu Jums netyčia leistų rinktis instruktorių, 100% rekomenduoju ANDRIŲ.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/27

Mokiausi Baltu pr. Rigvedoje. Teorijos mokytojas Martynas, nepaisant jauno amziaus, buvo labai geras. Deja negaleciau to paties pasakyti apie pirmaji vairavimo mokytoja Povila. Jokio bendravimo, o kas blogiausia, kad ir buvau apgautas ne karta del laiko. Pastoviai tekdavo vazineti su automatu, nors laikiau mechanine. Neiskentes pakeiciau mokytoja i Gintauta. Tikras savo srities profesionalas, bendraujantis - padeda jaustis patogiai uz vairo. Islaikiau is antro karto ir galima sakyti buvau paruostas per 7 vairavimus, kurie buvo like. Didziausias aciu Gintautui. Taip pat maloni ir sekretore. Bendras vertinimas 6/10 del mokytojo Povilo, kuriam jau i pensija laikas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/25

Vairavimo egzaminas is pirmo karto mokantis su instruktoriais: Algiu Papieviu ir Petru Andriejunu. Kantrybe, supratimas, zmoniskumas, praktines zinios, patarimai, profesionalumas ir gera nuotaika- garantuota. Aciu Rigvedai ir jos komandai uz vairuotojo pazymejimas per tris savaites!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/17

Mokiaus Laisvės alėjoje, personalas ten draugiškas ir paslaugus, teorijos pamokos buvo labai idomios ir tikrai neprailgdavo :) viskas kaip ir butu gerai, bet instruktorius Artūras tikrai nera tas žmogus, kuris galetu gerai išmokyti vairiuoti. Jis tiesiog nepaaiškindavo kaikuriu paprasciausiu klaidų. Man labai nepatikdavo tai, kad jis vaziavima pradedavo 5min veliau ir kartais baigdavo anksciau, visada nuvaziavus į aikštelia reikėdavo palaukti kol jis parūkydavo. Man jis atrodė tikrai nemalonus zmogus, jo humoro jausmo nesuprasdavau. Niekam nerekomenduojiu mokytis pas Artūrą. As isvazinejus visus vazevimus ir dar keliata papildomu, tiesiog beveik nemokejau net vairavimo pagrindu. Mokyklinio vairavimo egzamino neislakiau 3 kartus ir tik tada nusprendziau kaska keisti. Patarciau niekam nekartoti mano klaidos, jei nepatinka vairavimo instruktorius ji keisti reikia ko greiciau, nes kitaip tai kainuos daug laiko, nervų ir pinigų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/02

Prienuose esančiame filiale dirba laibai šaunus kolektyvas, teorijos paskaitas vesdavo Arūnas- tikrai gerai išaiškindavo, kartais per daug juokaudavo, bet tikrai paskaitos neprailgdavo, o instruktorius savo vietoje, mokiausiu sidabriniu Ford Focus.
Teoriją Regitroje išlaikiau iš antro karto, važaivimą iš pirmo karto.
Vadybininkė man leido atsiskaityti už kursą per visą mokymosi laiką.
Tikrai rimta mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/02

Su tokiu chamu kaip instruktorius Viktoras nebuvau anksčiau susidūrus. Jei gausit jo telefono numerį, iškart sakykit, kad pas jį nenorit mokytis, nešvaistykit savo laiko ir pinigų. Viktoras labai nemandagus ir nemalonus, paklausti nieko negalima, nieko neaiškina, kalba piktu pakeltu balsu. Tik kai pasakiau, kad pas jį mokytis nenoriu ir keisiu indtruktorių, tai pakeitė toną, turbūt išsigando, kad nepasiskūsčiau niekam.. Žodžiu, pirmos pamokos patirtis buvo baisi, taip ir noras vairuot gali dingti.
Neįsivaizduoju kaip Rigveda gali sau leisti turėti tokį nepedagiškai besielgiantį žmogų, gadina jų vardą...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/01

mokiausi Siaures pr filiale-teorija-destytojas Drasuolis-knygutes skaitymas,pastoviai zmogus panikoje,steres,medziagoje pats nesigaudo-mokaisui tik isikurus siam filialui,kadangi laiko turejau,dar ejau tas pacias pasakitas klausytis i laiseves aleja,ten jas vede berods Jurijus-tikrai daug idomiau,savais zodziais.instruktorisu-Algis Papievis-praleidusi 5-kias pamokas su juo isejau pas kita.Kai permastau ka jis ismoke-tai jungineti pavaras.vaziavimas savais reikalais,apsikimas savam rajone gatviukemis-kazka lyg aiskina-nesuprantu,ivaro paniska baime,panika jau diena pries pamoka,budavo uzmetamos replikos-tai tiesiog pasityciojimas-dviraciu moki vaziuoti-moku-tai ir vaziuok juo,bet pala-as ir noriu ismokti,ir pinigus moku,ir nemazus-pakeiciau i Dariu-o cia tai mokytojas is DIDZIOSIOS raides-dingo ir stresas ir baime,paprastas,kantrus , zmogus,padrasinantis.Vien tik geru zodziu galiu pamineti.Teko susidurti ir su Nerijumi-taip pat galiu pamineti tik geru zodziu.tikrai-kas paskaitote cia ir ieskote instruktoriu-rinkites Dariu ir Neriju.kaip uz siaures filialo teorijos destytoja Drasuoli balsuociau 1zvaigzdute,uz instruktorius Dariu ir Neriju visas 10zvaigzduciu duodu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/01

Rigvedos vairavimo mokykloje mokinausi sunkvežimio ir furisto teises. Mašinos naujos, lengvai valdomos. Didelis AČIŪ instruktoriui Vidui Kazlauskui, savo srities profesionalas. Viską aiškiai išaiškina, padeda suklydus.REKOMENDUOJU ! Puikūs įvertinimai RIGVEDOS vairavimo mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/08/26

Mokiausi V.Krėvės pr. Rigvedoje, likau patenkinta visapusiškai. Teorija buvo dėstoma labai aiškiai, vaizdžiai ir nenuobodžiai.
Vairavimo instruktorių pasirinkau ALGIRDĄ, kuriam galiu tik padėkoti už kantrybę, malonų bendravimą ir žinoma puikiai perteiktas vairavimo taisykles.
Teoriją ir praktiką išlaikiau iš pirmo karto ir nereikėjo pirktis jokių papildomų vairavimo valandų.
Dėl to visada liksiu dėkinga savo instruktoriui Algirdui ir Rigvedos vairavimo mokyklai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/22

Man teko mokytis Rigvedoje, Laisves al. skyriuj. Ten dirbanti jauna sviesiaplauke darbuotoja visuomet budavo labai maloni, patardavo ir padedavo. Taip pat likau labai patenkinta teorijos destytoju, labai malonus zmogus, puikiai isaiskindavo medziaga. Viskas buvo labai gerai, kol negavau instruktoriaus Aruno V. Zmogui labai truksta kantrybes, daznai budavo piktas ir susiraukes, kazkuo nuolat nepatenkintas, labai susinervindavo ir pradedavo bartis kai tik padarydavau kokia klaida. Gailiuosi, kad per velai perejau pas kita instruktoriu, reikejo jau po pirmu pamoku tai padaryti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/15

Mokiausi Baršausko g. esančiame filiale, labai patiko teorijos paskaitos, dėstytojas Arūnas tikrai atsakė į visus man iškilusius klausimus. Instruktorius Kęstutis taip pat nepriekaištingai atliko savo darbą, mandagus, viską ramiai ir nuosekliai paaiškino. Visiems rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/12

Po ilgų svarstymų pasirinkau Rigvedos mokyklą ir nesigailiu ją pasirinkusi, labai šaunus kolektyvas, jauki aplinka ir dirba puikūs savo srities specialistai. Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Didelis Ačiū Rigvedai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/10

Mokinaus C+CE kategorijos praktinius važiavimus pas Algirdą ir Vidą, labai šaunūs, kantrūs ir linksmi instruktoriai, gerai mokina ir išaiškina neaiškias situacijas. Pravažiavom, mano manymų, sunkiausias Kauno gatves ir sankryžas, jas įveikėm sklandžiai ir taisyklingai. Neabejoju savimi, kad įvažiavęs į sunkią situaciją, iš jos išvažiuosiu sklandžiai. Transportas kuriuo važiavau yra naujas, ir lengvai valdomas. Sunkviažimiai yra tokie patys kaip ir Regitroje, tiek marke, tiek pavarų skaičiumi, dėl to tai palengvina egzameną, nes nereikia priprasdinėti iš naujo prie pavarų dėžės, sankabos ar mašinos gabaritų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/21

Mokiausi Kaune, Gražinos G. Trumpai:
Mergaitė prie stalo - maloni ir paslaugi, tik prieit reik su šypsena ;)
Dėstytojas Vaidotas - Nenuobodus, gan įdomiai pasakoja. Kaip vairavimo instruktorius Vaidotas man pasirodė labai pusėtinas, stokoja (kaip vėliau supratau iš patirties ir pasakojimų, kaip ir kiti instruktoriai Rigvedoje) pedagogiškumo.

Galiausiai instruktorius JUOZAS.. O Dievai... Atėjau su gera nuotaika ir mandagiu bendravimu, deja to paties nesulaukiau. Galėčiau pasakoti ir pasakoti, bet trumpai tariant:
a)Absoliučiai nulis pedagogikos, ar kokio nors supratimo apie mokymą, mokymąsi ar elementarų bendravimą
b)Pirmą pamoką vairą gavau palaikyt maksimum 30minučių iš 90 privalomų
c) Dvi akademines valandas apskritai nusuko išdurdamas

Suma summarum - pasenęs, nulinės kvalifikacijos ar elementarių bendravimo įgūdžių neturintis, nervingas eilinis diletantas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/14

mokinaus c kategorijas atsiliepimai tik geriausi o vairavimo instruktorius algirdas tai geriausias mokytojas kuri esu sutikes pas toki zmogu ne tik mokytis bet su tokiu ir aplink pasauly galima kartu vaziuoti aciu labai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/10

sveiki, noreciau paklausti ar nepadaryciau klaidos pasirinkusi kita instruktoriu artimieji sako keist, o as pati dvejoju(galbut is mandagumo kad supyks instruktorius),na instruktorius daznai bumba kai netaip ka padarai daznai rekauja ir tai mane isblasko, manau suprantat kai vaziuoji pirmus vaziavimus ir esi taip ysitempes o instruktorius dar ir sauke tai pasitikejimo neduoda o kaip tik isblasko kiekvieno vaziavimo bijau kaip kazin ko nes instruktorius pyks. nezinau gal as cia didele ziople kad jis ant manes sauke,bet kiek kalbejau su kitais tai visi sako
keist instruktoriu ir ismokins ir baimes nebus vaziuojant, laukiu patarimo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/08

Mokausi Baltu pr. Rigvedoje. Aptarnaujantis personalas super! Taciau apie instruktoriu Vilmanta to nepasakyciau. Daugelis atsiliepimu apie ji yra geri ir nenoriu gadinti jo reputacijos, bet jis pastoviai nusukineja laika. T.y. Jam pastoviai reikia uzsukti i parduotuve, ir visada gryztam prie mokykleles 10-15 min anksciau nei turetumem.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/03

Šiaip šiai mokyklai dedu pliusą, bet jau pirmasis gautas instruktorius Artūras visai netinkamas šiam darbui. Jis neaiškina elementarių dalykų apie, pvz, pavaras. Nuolat dūsavo lyg jį be galo nervinčiau, bet gal vietoj to galėjo aiškinti mano klaidas ir kaip jas ištaisyti. Dar su juo tikrai neišmoksite aikštelės pratimų. Bet čia visos Rigvedos problema, kad instruktoriai aikštelėje išlipa parūkyti ir paplepėti. Apibendrinant su Artūru nieko neišmokau ir tik įgavau vairavimo baimę.
Gailiuosi tik to, kad per vėlai nusprendžiau pakeisti instruktorių. Neseniai išlaikiau Regitros egzaminą ir visiems patariu nekartokit mano klaidos, nes jos kainuoja daug nervų ir tuština kišenes.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/01

Džiaugiuosi apsirinkusi šią vairavimo mokyklą. Labai įdomios teorijos paskaitos, kurios niekad neprailgdavo ir puikus instruktorius. Ačiū Baršausko filialo kolektyvui :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/29

Visiems rekomenduoju praktikos egzaminui ruoštis pas Petrą Andriejūną. Neabejoju, kad tai vienas geriausių instruktorių Rigvedoje. Labai ramus, niekada nepyko ir nebuvo pakėlės balso. Gražiai paaiškina, net jeigu ir 5 kartus teks pakartot, vis tiek stengsis akcentuoti, kol įsikalsi į galvą ir nebus įmanoma pamiršti. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.
Jeigu kam aktualu, mokiausi Krėvės filiale. Apie vadybininkę Rūtą taip pat galiu sakyti tik gerus žodžius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/28

Puiki mokykla,mokiausi barsausko g filiale,Puiki administratore Zivile,labai rupestinga,ir supratinga.Geriausias vairavimo instruktorius koks tikriausia galetu buti tai Rimantas,labai gerai moka paaiskint,isaiskint,be jokio pakelto tono visada su juokeliu,tiesiog smagu buvo mokintis,saunuolis taip ir toliau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/19

Mokiausi eigulių filiale. Tik geriausi atsiliepimai. Instruktorius Nerijus - kantrus, geranoriškas, linksmas ir išmanantis savo darbą. Ačiū Jam ir rigvedai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/17

Mokiausi Šiaurės prospekto filiale ten dirba labai maloni administratorė, teorijos pamokos buvo gana idomios viską aiškiai išaiškindavo ir į visus rūpimus klausimus atsakydavo, todėl be problemų teoriją mokyklinio ir regitros išlaikiau iš pirmo karto. Instruktorius papuolė Algis Papievis, labai puikus, kantrus žmogus su kuriuo visada būdavo malonu vairuoti, nes viską pasakydavo kaip reikia važiuoti, kokių klaidų kur nedaryti ir pan. Su šiuo instrukturium mokyklinį taip pat iš pirmo kantro išlaikiau, tada pasiemiau 1 papildomą važiavimą ir ėjau į regitrą kur taip pat pasisekė iš karto išlaikyti. Taigi labai ačiū Rigvedai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/04

Rigvedos Barsausko filiale mokiausi labai saunus kolektyvas teorijos destytojas ir vadybininke Zivile. o uz pasitikejima uz masinos vairo esu dekinga insturktoriui Rimantui:) didelis aciu rigvedai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/25

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą, mokiausi Prienų filiale. Esu labai patenkinta dėstytos teorijos kokybe, kadangi dėstytojas Ramanauskas labai gerai viską išaiškino. Vadybininkė D. Naumavičiūtė taip pat puikiai atliko savo darbą, kas liečia aptarnavimą. O instruktorius Darius Zakarauskas taip pats geriausias instruktorius, kadangi sugebėjo išmokyti niekados nebuvusią prie vairo, tai žmogus, kuris tikrai išmano savo darbą, kantrus, taktiškas, taip pat padeda įveikti visas baimes, daug gaudavau patarimų, išaiškina net pačią smulkiausią klaidą iki tol, kol bus viskas aišku.
Žodžiu tik patys geriausi atsiliepimai ir esu be galo patenkinta, 10 balų. :)

Response from Rigveda, Centras on 2014/04/03

Kristina gal nesvaik, čia ką nupasakojai tai realybės neatitinka. Nebent čia iš jūsų firmos sau komentarus kuriat... Iš knygutės paskaitas veda tai net neįdomu, jau geriau namie pats pasimokai nei ten sėdėt. O kaina tai apgaulinga. Nurodo mažą kainą ir poto dar už papildomus važiavimus renkas. Tipo tu neišlaikysi ir t.t tai teko pasimt dar 5 važiavimus tai kursu kaina vos ne 1500 gavos... O dar regitroj važiavimą iš trečio kart pavyko išlaikyt, nors ir klasiokai kurie mokinos tai tik vienas iš penkių tik iš pirmo kart išlaikė. Paskaitėm puslapį, kad aukštas išlaikomumas (čiuju koks 30% iš pirmo kart ) ir susigundėm reklamom. Jau geriau nesirinkt šios mokyklos ir nesigundyt "tipo" žemom kainom

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/10

Kaip supratau, visi komentuoja tik B kategorijos instruktorius. Aš norėčiau pakomentuoti CE kategorijos instruktorių šios mokyklos. Mano patirtis tokia : mokiausi Kėdainiuose CE kategoriją, du kartus neišlaikiau. Tada nusipirkau dvi valandas papildomai Rigvedoje. Papuoliau pas instruktorių Vidą. Per dvi valandas išmokau tiek, kiek Kėdainiuose neišmokau per 15 valandų ir egzaminą Regitroje išlaikiau iš karto. Visiems norintiems tapti profesionaliais vairuotojais, rekomenduoju Rigvedą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/08

Mokiausi Laisvės filiale. Teorija nuobodoka, iš knygutės vos ne viską skaitė. Instruktorius- Mantas. Labai dėkinga jam, tikrai kantrus, gerai mokina. turi nuostabų humorą ir sarkastiškumo jausmus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/06

Rigveda, labai puiki vairavimo mokykla, aš mokiausi Laisvės alėjos filiale teorijos dėstytojas Jurijus tikrai labai protingas žmogus mokantis įdomiai išdėstyti visą teoriją, kad tai neatrodytų nuobodu. Mokykla labai patiko, tikrai aukšto lygio. Taip pat gavau labai puikų instruktorių Evaldą, labai gerai išmokė važinėti, viską ramiai paaiškina, niekada nėra pakėlęs balso tono, nors tą pačią klaidą kartoji jau keletą kartų. Aikštelėje užteko vieno paaiškinimo kurį būtų supratusi ir 70 metų močiutė :). Pačiam teko važinėti su Wolksvagen Golf VI ir pastebėjau, kad visos šios mokyklos mašinos yra tikrai naujos, todėl smagu važinėti. Tad iš mano pusės tik geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/15

Kaip tik vakar 2014-01-14 išlaikiau mokyklinį egzaminą iš pirmo karto, nors kas kart instruktoriui zyziau, kad tikrai neišlaikysiu :D Mokiausi krėvės pr. pas instruktorių Algirdą, nors iš pradžių mane buvo užrašę pas Vilimantą. Bet kaip aš pamačiau, kad instruktorius Algirdas labai gerai dėsto teoriją ir turi didelę kantrybę supratau, kad šitas instruktorius, kaip tik man, nes su manim kantrybės reikėjo daug :D galiu drąsiai teigti, kad instruktorius Algirdas nuostabus žmogus ir mokytojas, išmokė mane visko apie ką tik pasvajot galėjau, neturiu nusiskundimų, nors kartais gaudavau rėkti, bet pripažįstu buvau to verta :D Ačiū instruktoriui ir Rigvedai, dabar kancia regitrai :D :D :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/12

Mokiausi Rigvedoje Laisvės al. Ir likau labai patenkinta.
Teoriją dėstė gana jaunas vyras, Martynas. Dėstė be priekaištų, buvo labai įdomu, jei ko nesuprasdavai, po paskaitos galėdavai paklausti ir aiškins iki tol, kol suprasi. Net prieš Regitros teoriją jam laišką parašiau su keliais klausimais tai atsakė su kaupu :)
Su vairavimu buvo kiek kitaip. Jau čia kažkas rašė apie instruktorių Algį Grajauską. Jis mokė gal ir gan neblogai, bet su jo išmokymais aikštelėj neišlaikiau Regitros egzamino. O ir su jo reikalais kartais tekdavo pasivažinėti ne pagal maršrutą ;D
Kadangi po mokyklos pabaigimo teko laukti keletą mėnesių iki 18 gimtadienio, tai ėmiau papildomus vairavimus. Ir ėmiau juos pas Darių Zakarauską. Va tada supratau, kas yra GERAS instruktorius! Jei norit gerai išmokti vairuoti LAUKIT KIEK REIKĖS IR EIKIT PAS DARIŲ! Ačiū Jam! Jis buvo toks malonus ir draugiškas, kad net atvažiavo pasižiūrėti kaip aš laikau egzaminą, nors net nebuvau jo mokinė. Ir po Dariaus papildomų vairavimų išlaikiau iš antro karto Regitroj. Sėkmės besimokantiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/08

Labai noriu padėkoti ,,Rigvedai,,Baltu pr. Tikrai puiki mokykla.
Instruktoriui MINDAUGUI ACIU ACIU! Nuostabus mokytojas:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/06

O aš mokiausi Šiaurės pr. Eiguliuose. galiu pasakyt, kad dirba kantrūs darbuotojai, teorija dėstoma gerai, man ją dėstė Mantas, labai daug jo klausinėjau ir tikrai mandagiai atsakinėdavo į klausimus. Vairavimus važinėjau su instruktoriumi Algiu Papieviu nors labai bijojau mašinos ir važinėt gatvėmis, bet jis mane kantriai išmokino ir šiuo metu gerai vairuoju ir nieko nebebijau. Ačiū Rigvedai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/06

Šauni mokykla, puikus instruktorius Arūnas V. , inteligentiškas, ramus, puikiai aiškina. Teorijos paskaitos neprailgo. Egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū Rigvedai :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/17

Teoriją mokiausi Laivės al. - teoriją dėstė Jurijus. šaunus dėstytojas, paskaitos buvo įdomios, linksmos. Vadybininkės malonios tol, kol ateini užsirašyti į kursus, po to net baisu kažko paklausti - nelabai maloniai atsakydavo.

Su vairavimo instruktoriais turėjau problemų. Kadangi nei vieno instruktoriaus nepažinojau, tai galvojau kad jokio skirtumo kokį instruktorių duos - klydau. Gavau Viktorą (dirba Kaune ir Prienuose). nuo pirmų važiavimų pradėjau abejoti ar ką nors išmoksiu su tokiu instruktoriumi - nieko neaiškina, visada klausinėdavo teorijos (nors net nesuprasi ko jis prašo atsakyti, o jei neatsakai - tai pradeda burbėti), aikštelėje parodė brėžinius kaip mašina turi stovėti pratimuose ( pvz:50 cm nuo linijos) - tuo ir pasibaigė aiškinimas apie pratimus. jeigu pratimuose suklysti - nebeduoda taisytis, pyksta. Važinėjau su Ford Focus - kurio ekranėlyje rodo kokį bėgį jungti. Vieną dieną dieną paklausiau jo kaip junginėti bėgius pagal apsukas - atsakymas buvo - ,,tu žiūrėk į ekranėlį ir pamatysi kokį bėgį jungti, o pagal apsukas suprasti yra labai sunku, ne kiekvienas moka tai daryti''. Nesu kvaila, ir daviau pastabą kad ne kiekvienoj mašinoj yra ekranėlis kuris rodo kokį bėgį jungti - atsakymo iš instruktoriaus nebesulaukiau. Kantrybė trūko kai užgesau gatvėje, tai aprėkė visais rusiškais keiksmažodžiais. dar vienas pastebėjimas - kiek merginų sutikdavau, visos sakydavo kad mokyklinį važiavimą eilinį kartą neišlaikydavo pas šitą instruktorių.

Pakeisti instruktorių buvo lengva, tačiau nuplaukė viena pamoka, nes Viktorui neįmanoma prisiskambinti savaitgaliais, o pirmadienį iš ryto prisiskambinus ir pasakius kad neateisiu vairuoti, nes keičiu instruktorių, jis pasakė kad užskaitys man tą važiavimą.

Gavau kitą instruktorių - Vilimantą Grubį. Labai malonus, draugiškas žmogus. Visada smulkiai viską paaiškindavo, ramiu balsu, kartais pajuokaudavo dėl mano kvailų klaidų. Po vairavimo visada būdavau geros nuotaikos. Mokyklinį vairavimą išlaikiau iš karto, nors tikiu kad pas Viktorą būčiau turėjusi problemų. Beje, Regitroj vairavimą išlaikiau irgi iš pirmo karto. Esu be galo dėkinga geriausiam instruktoriui Vilimantui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/19

Labai šauni mokykla, geri dėstytojai ir instruktoriai. Patiko nenuonobodžios paskaitos ir dar šaunesni vairavimai. Ačiū Rigvedai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/19

Neseniai baigiau šią vairavimo mokyklą, mokiausi Eiguliuose, labai patiko Manto dėstomos paskaitos. Mokiausi pas Algį, puikus instruktorius gerai išaiškina.Į Regitrą keliausiu be baimės :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/26

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą mokiausi Baltų pr. filiale. Mokiausi pas instruktorių Vilimantą Grubį labai puikus instruktorius, kuris visada paaiškina, duoda naudingų patarimų, niekada nešaukia, jeigu nesiseka kantriai iš naujo primena.Tikrai rekomenduoju.

Response from Rigveda, Centras on 2013/12/17

Pritariu, pats šauniausias instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/11

Mokiausi Krėvės pr. labai geras instruktorius Nerijus. Kantrus paprastai ir aiškiai išaiškina, kad suprastų net ir šimtametė bobutė, kuri neskiria rankinio stabdžio nuo sankabos.
Ir šiaip man atrodo visas mokymo procesas kokybiškas, nes po mokymosi Rigvedoje drąsiai ėjau į egzaminus, jaučiausi stipriai pasiruošęs.

Response from Rigveda, Centras on 2014/03/02

pritariu Dariui. Mokiausi Krėvėj. Teorijos egzaminus iš pirmo karto išlaikiau. O vairavimo instruktorius Nerijus, tkr puikus. Niekada neaprėkė kad kažką ne taip padariau, visada sakydavo kur ir kaip ką daryti. Visada linksmas, po stresinių situacijų nukreipia kalbą, prajuokina, kad net stresas dingsta. Na reikia turėti gerą humoro jausmą, mūsų sutapo tai tikrai buvo šaunu ir smagu mokytis vairuoti ir beje puikiai išmokau :) jei turit galimybę ir gerą humoro jausmą tai rekomenduoju Nerijų ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/01

Baigiau sia vairavimo mokykla. ir niekam nesiulyciau joje mokintis.. nemalonus darbuotojai. Teorija destoma gana nuobodziai. istruktorius papuole Mantas. Jei pas ji papulsit siulyciau jum eit iskart pas kita istruktoriu,beveik visiskai nemokina kaip reikia pavaziuot , sedi ir pati aiskinies o jei ka netaip padarai pradeda nervuotis lyg del to as buciau kalta jog jis neaiskina.,

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/10

Instruktoriumi Algiu esu nusivylusi. Aiksteleje islipdavo, palikdavo mane viena ir leliakindavo su kolegomis. Mieste kelias trasas tik pravaziavom, o dazniausiai vaziuodavom su jo reikalais, tai iki jo namu, tai jo masinai padangas permontuot, tai y maxima jam uzsireike apsipirkt ir t.t… aisku koks skirtumas man kur vaziuoti, bet kai nusipirkau kelis vairavimus pries regitra po trecio neislaikymo ARV mokykloj, tada supratau koks turi buti geras instruktorius… per viena pamoka mane tiek primokino, kad Petras per visus vairavimus nemoke… Islaikiau is 3 karto… Jei ne instruktorius gal buciau ir greiciau issilaikius, nes pirmus du kartus neissilaikiau aikstelei…

Response from Rigveda, Centras on 2013/11/21

Tai Algis ar Petras?;D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/19

Mokiausi Krėvės filiale. labai sauni vadybininkė :) teorijos paskaitos geros, viskas normaliai išdėstoma. bet... papuoliau pas gerbiama instruktorių Povilą Zvanova, iš pradžių atrodė puikus žmogus, maloniai bendraujantis ir t.t. , bet kai važiavimai ėjo į pabaigą, supratau patekusi pas pinigų plėšika :) vis verkšleno kokia maža jo alga, kaip sunku gyventi. nuo pat pradžiu man vis primindavo, kad taupyčiau pinigėlius, nes jų tikrai prireiks :) neužteko 15 važiavimų,po poros mėnesiu darbo, aikštelėj vis dar nemokėjau atlikti manevrų. Važiuojant gatvėje tik kartais pati valdžiau mašinyte, pats Povilas spaudė gaza, maigė sankaba, mėtė bėgius. Man pasireikšti praktiškai nebuvo kada :) galvojau, kad gal taip turi buti, na bet kaip tada pačiai išmokti, jei viska atlieka instruktorius.
Buvau priversta pirktis dar 3 papildomus, nes jei nepirkčiau, tai vairavimo iskaitos pas ji neišlaikyčiau. Taip buvo galima suprasti iš jo kalbu. Asmeniškai su savo vyru išsinuomojom aikštelę ir su savo mašina pasimokinom pratimėlius, viskas pavyko kuo puikiausiai ir po pusvalandžio jau idealiai atlikau visus pratimėlius. Kai Povilas pamatė, kad jau moku tai, ko reikia egzaminui liko labai nepatenkintas. Na bet pagaliau paskyrė laiką mokykliniam egzaminui :) Egzaminą išlaikiau ir dar kartą isitikinau, kad jis tik tol gražiai kalba, kol moki pinigėlius :) Po egzamiono liepė greitai lipti iš mašinos, net nepasakė kur ir kaip atsiimti pažymėjimą apie mokyklos baigimą. O apie sėkmės palinkėjima Regitroj, tai liko tik pasvajoti :) Kursų kaina buvo mažesnė, akcijinė, bet viska kartu sudėjus gavosi tokia pati kaip ir visur :) Žodžiu ne žmoniškieji faktoriai valdo, o komercija :) tol su tavim maloniai elgiamasi, kol už mokymą gauna alga :)

Response from Rigveda, Centras on 2013/03/20

Pritariu panelei :) svarbu ne kiekybė t.y kursų kaina, o kokybė

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/09/06

Sveiki, tiems, kas nori laikytis teises, labai rekomenduoju instruktoriu Vilimanta. Labai ramus, taktiskas, kompetetingas instruktorius, kuris geba paaiskinti klaidas ir duoti praktiniu patarimu. Atsiliepimai tik patys geriausi :)

Response from Rigveda, Centras on 2013/06/01

sutinku 110%!!!!pats geriausias instruktorius su kuriuo teko vaziuoti:) super!!!Labai fainas,visada paaiskins,pades,kad tik ismoktum geriau vairuoti,niekada nekelia balso,mandagus.Zodziu super tikrai.Rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/12

Pirkau papildomus vairavimus čia. Dėl vairavimo mokymo visai šauniai, patiko. Dėl aptarnavimo (Laisvėj)... tai vadybininkė neturi jokio reikalo kelti ant kliento balso, jei jis ko paklausia, juk nedirba čia ir negali žinoti visų formalumų ir tuo labiau juk atneša pinigus. Nežinau ar taip nepagarbiai elgtųsi ir prie direktoriaus, nes tikrai buvo mintis apsisukti ir išeiti į kitą m-klą..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/22

apie aptarnavima tj nieko gero negaleciau pasakyt, ypac laisvej, o instruktorius tai pats geriausia Juozas:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/16

Mokiausi Laisvės al. “Rigvedoje”. Dėstytojas išaiškino viską puikiai, net nesprendus bilietų išlaikiau teoriją :) o instruktorius Darius Zakarauskas, pats geriausias, ramus, kantrus, taktiškas toks ir jei darai tą pačią klaidą šimtą ir vieną kartą jis vistiek išliks ramus ir gražiai pasakys, labai džiaugiuosi savo instruktorium :) vairavima irgi išlaikiau iš pirmo karto net neėmus papildomų pamokų, nes jis puikiai išmokino :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/16

baigus sia mokykla tai ka galeciau padekot vairavimo instruktoriui JUOZUI,tikrai pats geriausias instruktorius Rigvedoje...bet siaip apie sia mokykla negaleciau pasakyt nieko gero, ypac nemalonus aptarnavimas laisveje...antra kart sios mokyklos nesirinkciau, nebent tik instruktoriu, nes jis tai super:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/13

Šauniai dėstoma teorija,malonios vadybininkės,gera kompiuterių klasė, jei kas neaišku visuomet gali klausti dėstytojo,kuris su mielu noru padeda. Vairavimo instruktorius Nerijus labai kantrus ir smagus instruktorius,nekelia balso,nesmukdo žemyn,pastebi daromas klaidas ir juokaudamas pabara. Tik geriausi atsiliepimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/02

Mokausi Laisvės al. "Rigvedoje". Nuostabi atmosfera. Nuostabūs instruktoriai, o ypač Darius Zakarauskas. Ačiū jam bei Rigvedai ;>

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/11/18

o mano vairawimo instruktorius vilimamtas,pats geriausias wisame kame,wisas klaidas mano pastebi,moko super,nerekia.zmogus su kuriuo sedet nebaisu uz wairo,jm patys geriausi zodziai.[baltu pr].

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/10/28

Noriu pasidalinti ir pasidziaugti geromis emocijomis apie sia vairavimo mokykla! Destytojai ir istruktoriai yra labai draugiski, supratingi ir zinoma kompetetingi!Sekmes Rigvedai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/27

Aš mokiausi Laisvės al. filiale, nuostabi aplinka, profesionalus ir malonus personalas, taip pat labai simpatiška ir paslaugi vadybinkė, padėjo visai man kilusiais klausimais :). Instruktorius Darius Zakarauskas, ačiū jam už kantrybę ir profesionaluma. Tiek teorija, tiek praktiką išlaikiau iš pirmo karto! AČIŪ Rigvedai!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/22

Nesigailiu pasirinkusi "Rigvedos" vairavimo mokykla. Joje sukuriamia tokia jauki ir silta atmosfera,kad kartais tiesiog pamirsti,jog mokaisi,o tiesiog gerai leidi laika,gilindamas zinias ar suzinodamas daug ivairiu dalyku. Labai jaukus ir mielas,kolektyvas,bet ,kas svarbiausia, kad kolelktyva sudaro vien jauni zmones,kuriu poziuris i mokinius yra visai kitoks. VIsuomet esi tikras,kad sulauksi pagalbos ir supratimo,jei kas nepasiseks,ir iskils kokiu sunkumu. Labai saunu,kad galima su destytojais ir instruktoriais pabendrauti,netgi smagiai pajuokauti. Tikrai visiems rekomenduociau sia vairavimo mokykla. Tiek del sukurtos jaukios ir geros vidaus aplinkos ir bendradarbiavimo,tiek del nauju mokymosi prietaisu ir masinu. :) Rigveda tikrai "ikrauna" daug pasitikejimo tiek savimi,tiek savo jegomis.! Saunu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/08

Esu labai patenkinta šios mokyklos teikiamomis paslaugomis.
Mokiausi Laisvės al., teorijos dėstytojas pasirodė kiek nuobodokas, tačiau sudėjo visus taškus ant i ir pabrėžė svarbiausias egzaminui reikalingas vietas. Vairuoti mokiausi pas Nerijų, vairuoti išmokė puikiai, pastebėdavo visas klaidas, turi puikų humoro jausmą, žodžiu, važiuoti nebuvo liūdna:) Tiek teorijos, tiek praktikos egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū Rigvedai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/08

Labai noriu padėkoti ,,Rigvedai” (Laisvės al. filialui) už puikias jų paslaugas, tik jų dėka man puikiai pasisekė išlaikyti teorijos egzaminą (dar vairavimo nelaikiau,bet manau, kad jis pasiseks puikiai ir iš pirmo karto, kaip teorija). Labai noriu padėkoti teorijos dėstytojui Jurijui už kantrybę, bei puikų mokymą. Po teorijos dėstytojo pamokų, man nereikėjo net studijuoti eismo taisyklių knygelės, nes jis puikiai viską paaiškino ir pabrėžė, kokie klausimai dažnaiusiai būna duodami per regitros egzaminus, ir jis neklydo, taip pat jo paskaitos niekada nebuvo nuobodžios. Labai dėkoju už puikiai isaiškintas teorijos pamokas. Taip pat noriu paminėti vieną ,,Rigvedoj” buvusią psichologo paskaitą ,,kaip įveikti vairavimo baimę”. Ji labai padėjo, tad dėkoju psichologui Timui Petraičiui už šią paskaitą, po kurios pradėjau kitaip žiūrėti į vairavimą. Padėkoti noriu ir viaravimo instruktoriui Dariui, kurio dėka išmokau vairuoti. Kolkas esu patenkinta ,,Rigvedos” teikiamomis paslaugomis, bei administracijos darbuotojomis, kurios visada noriai paaiškindavo, kas neaišku. Nesiekiu visiems įrodyti, kad rinktumėtės šią vairavimo mokyklą ar kad ji geriausia, nes manau kad kiekvienam savaip ji pasirodys, juk nei vienoj mokykloj nėra viskas idealu, nes ir aš čia mačiau keketą trūkumų, bet manau kad su laiku jie bus ištaisomi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/04

Teorijos dėstytojas baltų pr. tikrai nėra geras.. Viską beveik pasako tą patį kas yra knygutė ,tiek, kad buvo vaizdo medžiaga. Teko pabuvoti ir Laisvėje teorijoje, ten tikrai daug daug kartų geresnis dėstytojas, tiksliai ir greitai viską išaiškina.. Ne taip kaip Baltų pr. . O instruktorius Darius, tikrai gan geras, nerėkia, išaiškina net menkiausia klaidą, viską visad pastebi, kiekviena judesį, ar rankas kryžiuoju, ar per staigiai pasuku, ar greiti viršiju, viską visad pataisydavo. Tikrai geras.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/22

Mokino puikiai ir kantriai išlaikiau viską iš karto instruktorius Žilvinas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/09

Mokiausi Laivės alėjoje, patiko pati aplinka kur teko mokytis, teorijos mokytojas su mielu noru ir humoru viską paaiškindavo, naudojo vaizdinę medžiaga kuri tikrai gelbėdavo. Tikrai dėl teorijos buvau rami. važinėjau su instruktoriumi Dariumi, likau begalo patenkinta, nes visada mane suprasdavo, patardavo, padėjo įveikti važinėjimo mieste baimę. :) Aptarnavimas malonus, kompiuterių klasė gera, pasiruošti tikrai įmanoma ir keliami tikrai aukšti reikalavimai, bet tai tik parodo, kad nori padėti išlaikyti viską kuo puikiau. Ačiū Rigvedai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/16

Mokiausi V.Krėvės pr. filiale, gerai dėstoma teorija man padėjo. Taip pat dirba geri instruktoriai, ypač Kristina tikrai profesionali instruktorė, tik jos dėka išsilaikiau, rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/15

Sveiki! Aš mokiausi Baltų pr. filiale. Na ką galiu pasakyti apie šią mokykla... Teoriją dėstantis mokytojas kalbėjo su rusišku akcentu, ne visada suprasdavo, ko pas jį klausiama, manau tai kenkia paskaitų kokybei. Nors kaip jau kažkas minėjo, teorija pateikiama su skaidrėmis, video medžiaga ir pan., tačiau man asmeniškai norėjosi daugiau gilinimosi ir kalbėjimo su pačiu dėstytoju. Na bet po savarankiško bilietų sprendimo ir kitokio mokymosi, išlaikiau teoriją iš pirmo karto.
Kalbant apie vairavimo instruktorių, buvo dar blogiau. Aš mokiausi pas Žilviną. Taip, jis nerėkia, ramiai reaguoja į klaidas, tačiau išmokė vairuoti prastai. Įgūdžių neišlavinau (anksčiau jau buvau sėdėjusi už vairo), sakyčiau jie net suprastėjo, nes galėjau važinėti mieste kad ir 60 km/h greičiu (nors Regitroj tai jau būtų kritinė klaida), manevruoti per daug nesižvalgant į veidrodėlius ar per petį (dėl ko Regitros egzaminuotojai mane labiausiai išbarė), taip pat važiuojant daryti tokias klaidas kaip: riedėti laisvu bėgiu, sukant vairą kryžiuoti rankas ir pan. Instruktorius mano tokiu klaidų tiesiog nepastebėdavo... Taigi jokio reiklumo, griežtumo, o ypač PROFESIONALUMO nepajutau. To pasekoje vairavimą išlaikiau iš 3 karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

Rigvedos Krėvės filiale ir aš mokiausi. Patiko dėstoma teorija. Viskas rodoma vaizdžiai skaidrėse (situacijos, ženklų pritaikymai mūsų gatvėse, sankryžos, filmukai), nėra vien tik nuskaitoma teorija nuo KET knygutės.
Tai pat labai patiko instruktorius Žilvinas. Labai kantrus, mokantis paaiškinti. Prie jo jaučiausi rami ir atsipalaidavusi, nebijojau klausti kas neaišku. Jis pats ramiai reaguodavo į mano klaidas ir niekada nėra net pakėlęs balso.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/18

Rigvedos Krėvės filiale dirba labai kantrus ir profesionalus vairavimo instruktorius Povilas Zvanoras. Atėjau į mokyklą ne karto nesedėjusi prie vairo, o vairavimo egzaminą išlaikiau iš antro karto. Jis man labai padėjo, niekada nebuvo nervingas, visada paaiškindavo klaidas. Sėdėdama šalia jo, niekada nejaučiau didelio streso. Ačiū Rigvedai!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Rigveda“
 • Įmonės kodas: 233343250

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos