SDG akademija, Žaliaklanis

3 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, Kaunas

Atnaujinta: prieš 874 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2020/08/13

SDG akademijai pats didžiausias ačiū kad jūs esate, nes su jūsų pagalba senos svajonės virsta realybe. Rekomenduoju visiem kas dar svajoja ir tiems kas abejoja kad jiems nepavyks išmokti vairuoti automobilį ar motociklą.
Puikus kolektyvas kuris stengiasi ir rūpinasi kiekvienu klientu, kad po visko klientas liktu savimi pasitikintis ir pasiektu norima tikslą.
Noriu paminėti ir vairavimo mokytoja Ara kurio kantrybė ir atsidavimas darbui išsklaido visas abejones kad gali nepavykti ar nesigauti pasiekti norimo tikslo. O pamokymai, patarimai kaip reikia viska atlikti teisingai yra neįkainuojami nes jis kiekviename kliente palieka dalele savęs.
Taip kad mano buvusi svajonė patapo realybe kuria galiu realiai džiaugtis.
Visi egzaminai išlaikyti ir jokiu abejonių!!!

2019/07/22

Instruktorius Aras( Kaunas. Žaliakalnis) pats geriausias instruktorius! Visada laukdavau vairavimų, niekada nejaučiau įtampos vairuodama, visada pagirdavo jeigu sekdavosi gerai, paaiškindavo viską iki smulkmenų ko nesuprasdavau, net jeigu ir klausdavau šimtą kartų. Instruktorius visados geros nuotaikos, su šypsena, visuomet padrąsindavo jeigu to reikėdavo. Neįmanomi ir sudėtingi dalykai vairuojant man tapo lengvi ir suprantami. Buvo labai gaila kai vairavimo pamokos ėjo į pabaigą, tačiau išliko patys geriausi prisiminimai mokantis vairuoti! Regitros egzaminą išlaikiau! Visiems labai labai rekomenduoju!!

2017/02/03

Labai geras teorijos mokytojas. Draugai sakė, kad mokinosi iš KET, bet mano labai pagelbėjo. Vairavimo instruktorius irgis super, prieš egzaminą nusipirkau papildomų važiavimų, tai paruošė, papassakojo kaip bus Regitroje ir be problemų iš pirmo karto išlaikiau


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „SDG akademija“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos