Tikslo linija

15 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, B, Kaunas

Atnaujinta: prieš 1900 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2016/08/14

Mokykla tikrai nuostabi. O ypač mokyklos darbuotojai! Liuks! :)

2014/11/03

Nesinori labai peikti, bet nesuprantu iš kur tiek pagyrų šiai mokyklai. manau, kad jos nelabai pelnytos. visų išgirtas instruktorius kažkodėl nemoko pačių paprasčiausių dalykų, visą vairavimo laiką tik kalba telefonu ir mažai teikia dėmesio šalia sėdinčiam vairuotojui. klaidų neakcentuoja... tikėjausi geriau. egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, tačiau tikrai ne šios mokyklos dėka, o savarankišku darbu ir giminių pagalba. tad tiek...

2014/03/28

Esu labai dėkinga instruktoriui Nerijui. Žmogus tikrai išmano savo darbą, išlaikiau Regitroje viską iš pirmo karto. Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą :)

2014/01/07

Džiaugiuosi pasirinkusi sia mokyklėlę! Nuoširdžiausias ir didžiausias AČIŪ instruktoriui Linui už kiekvieną svarbią pamoką, begalinę kantrybę, rupestį ir palaikymą! Egzaminą išlaikykiau prieš keletą dienų ir iš pirmo kart:) Niekad nebūčiau nei pagalvojusi, kad mokytis vairuoti gali būti taip įdomu ir smagu:)

2013/08/03

Draugė man rekomendavo šią mokyklą, sakė labai geras instruktorius Linas, tačiau papuoliau pas Nerijų ir nė kiek nesigailiu. Labai geras instruktorius, nė karto piktai nekalbėjo, visada paaiškindavo, jeigu reikėdavo net nubraižydavo schemą. Labai džiaugiuosi ir didelis ačiū jam :) ši mokykla turi išties gerų mokytojų :) sėkmės visiem

2013/01/13

Apie sia vairavimo mokykla tik geri atsiliepimai. Lankiau senai 2009m. Instruktorius Linas pats geriausias, niekada nera surekes, visad taktiskai moke, kantriai aiskino. Nzn kodel yra piktesniu komentaru, gal visiems neitiksi, bet sioje mokykloje ir masinos tvarkingos ir zmones kompetentingi. Iskarto islaikiau teises. Svarbiausia yra pagarba, kompetencija ir auto tvarkingos. O zebra pati radu per komentarus, o tai daug ka pasako. ACIU JUMS IR SEKMES JUSU DARBE.

2011/08/02

Negirkit jūs čia to ZEBRO, mano atsiliepimai tikrai labai prasti. Pas instruktorių Liną trūksta kompetencijos šiam darbui, na jus patys pagalvokit buvęs mentas ( sorry buves vyr.inspektorius) žlugusi karjera ir t.t......
Linui reikėtu praeiti tam tikrus bendravimo kursus, ir mokyti ne tik kaip vairuoti duobėtom Kauno gatvėmis, na žodžiu yra ir geresnių Kaune vairavimo mokyklų.

Response from Tikslo linija on 2011/10/21

O man labai patiko Linas, kaip tik dėl bendravimo ir labai gero paaiškinimo, labai visada ramiai ir konkrečiai moko, nevaro nei baimės, nei streso, kantriai. Ir vairuot aš išmokau pas jį gerai, bent taip manau, nes ir Regitroj išsilaikiau, ir dabar važinėju kasdien be avarijų ar problemų.
Ir nelabai suprantu, prie ko čia buvę darbai ir žlugę karjeros, gal kaip tik žmogui pliusas, kad rado save kitoje srityje kaip realizuoti.
Na, o prie ko duobėtos Kauno gatvės jau visai nesupratau, lyg kiti instruktoriai važinėja ne tom pačiom gatvėm :-)
Aš už Zebrą, rekomenduoju visiems :-)*

2011/06/21

Kai prisimenu mokymasi tai tokia nostalgija užpuola. Labai smagu buvo mokytis, nes niekas nevarė streso, išskyrus tai, kad aš kelyje, nemoku elgtis su mašina ir aplink daug automobilių. O sąlygos sudaromos tikrai palankios tiek teorijai, tiek praktikai. Įsimylėjau vairavimą, automobilio valdymą, taisyklių išmanymą, tikslo pasiekimą. Patiko su instruktorium diskutuoti tiek apie automobilius, tiek apie gyvenimą, kiekviena pamoka buvo kaip nuotykis. Ir su automobiliu truputį nesąmonių pridarydavau, bt tas labai nuotaikos negadino, visko išmokau, viską įveikiau. Jau pavydžiu visiems, kas čia mokysis. sėkmės.

2011/04/04

Atsiliepimai geri, tikrai geri ir nesigailiu jokiais būdais šitą mokyklą pasirinkus. Rekomenduoju visiems, o jei kažkas neįtinka, na, tuomet galiu tik tepasakyt, kad visiems neįtikisi.;]

2011/02/18

Pagarbos, mandagumo trūkumas. Linas gal ir geras instruktorius, tačiau maniškis nekoks.

2011/01/20

Esu labai patenkinta ir neapsakomai dėkinga šios mokyklos darbuotojams ir savo instruktoriui už nuoširdų bendradarbiavimą, už pagalbą, kurios reikėjo ekstremaliomis situacijomis. Sulaukiau atsakymų į visus iškilusius klausimus, gavau , tikslių patarimų, be kurių nebūčiau taip tvirtai laikiusi egzamino ir vairavusi gatvėse. Buvo malonu mokytis, ir tobulintis šioje mokykloje, nes itin gerą atmosferą bendravimui sukūrė kompetetingi instruktoriai, kurie atvirai pasidalijo savo ilgaamže patirtimi.
Vertinu šios įmonės darbuotojų nuoširdumą ir žmogiškumą, taigi verta mokytis šioje vairavimo mokykloje, nes mokymosi procesas neprailgs, vairavimas tampa malonumu.
AČIŪ :)

2011/01/17

Pasirinkau šią mokyklą dėl draugės rekomendacijos ir nepasigailėjau. Puiki atmosfera, geras teorinių žinų išdėstymas, patogus mokyklos darbo laikas, puikus instruktorius Linas. Na tik gal vienas toks minusas, kad kursai dažnai būna pakankamai ilgi, nes sunkoka derinti vairavimo laikus.

2011/01/15

Mano atsiliepimai apie šią mokyklą labai geri, ją pasirinkau dėl geros vietos, bet po to nepasigailėjau, nes instruktorius Linas tikrai puikus žmogus, labai kantrus, padeda, visada galesi pakalbėti, taigi vairuojant jokio streso, o kartais net labai linksma:) tikrai visada padės ir paaiškins jei reikės kad ir penkis ar daugiau kartų...taigi tikrai siūlyčiau pasirinkti šią mokyklą;)

2011/01/12

Nenoriu peikti, tiesiog išsakysiu savo nuomonę. Už tokius pinigus (kursai tikrai nėra vieni iš pigiausių Kaune) galėtų ir geriau elgtis, bei mokinti. Draugė lankė kursus kitoj mokykloj ir jai pasisekė labiau nei man.
Ačiū.

2011/01/12

Pasirinkau šią mokyklą dėl instruktoriaus Lino, labai kantrus zmogus, dar egzaminų nelaikiau (dėl savo tingumo), tačiau šią mokyklą tikrai visiems galiu rekomenduoti.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Tikslo linija“
  • Įmonės kodas: 300142508

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos