UAB „Pajūrio vairavimo mokykla“

183 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, D, Klaipėda

  • Mokomieji: Kia Ceed, Ford Focus,Toyota Auris,Renault Premium
  • Taikos pr. 71 - 78, Klaipėda
  • 865240921, 867385291
  • info@pajuriovm.lt
Atnaujinta: prieš 3 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
Naujos grupės renkamos :

LAPKRIČIO mėn. 4  d. - 17.30 val. - Taikos pr. 71-78, Klaipėda
SPALIO mėn. 21 d. - 17.30 val. - Laukininkų g. 19 (PC " Vyturys", 2 a.), Klaipėda,
SPALIO mėn. 21 d. - 17.30 val. - Statybininkų pr. 14-48, Klaipėda

A kategorijos kursų kaina - 200,- €
A kategorijos eksternu kursų kaina - 180,- €
Motociklo nuoma egzaminui VĮ "Regitra"- 30,- €
B kat. su mechanine pavarų dėže kursų kaina - 280,- € 
B kat. su mechanine pavarų dėže kursų kaina (eksternu) – 260,- €
B kat. su automatine pavarų dėže kursų kaina  – 300,- €
B kat. su automatine pavarų dėže kursų kaina - 280,- €
B kategorijos „greiti“ kursai – 320,- € (10 d.d.,eksternu)
C kategorijos - 300,- € (nuomojame sunkvežimius "RENAULT" egzaminams VĮ "REGITRA")
CE kategorijos – 320,- €
C+CE kategorijos – 600,- €
C+CE+K95 - 800,- €
D kategorijos – 350,- €
95 kodas: 1 sav. – 70,- € 1 mėn. – 220,- € 
PAPILDOMI KURSAI PAŽEIDUSIEMS KET  – TIK 70,- €.(kursai vyksta trečiadieniais 7.30 val. ir šeštadieniais 8.30 val. - Taikos pr. 71-78 

Visus, norinčius patobulinti savo vairavimo įgūdžius, kviečiame į papildomas vairavimo pamokas:
 "B" kat. vairavimo vienos pamokos kaina mūsų mokiniams – 20,- €
Kitų mokyklų mokiniams - 25,- €
Vienos pamokos trukmė- 1,5 val.

Pajūrio vairavimo mokykloje dėsto patyrę savo srities specialistai, kurie suteiks Jums visas reikiamas teorines žinias, padės nepasiklysti tarp daugybės ženklų ir nestandartinių situacijų. Mūsų praktinio vairavimo instruktoriai yra kompetentingi, ramūs ir nuoseklūs specialistai, kurie išmokys Jus taisyklingo,ekonomiško vairavimo, padės suformuoti saugaus elgesio įgūdžius kelyje.
Kompiuterių klasėje Jūs galėsite dirbti su naujausia KET versija Jums patogiu laiku
Jums visada bus pasiūlytas puodelis kavos sušilti.
Su kiekvienu mokiniu sudarome individualias sutartis ir suteikiame galimybę pasirinkti patogiausią mokėjimo būdą.
Mokykloje rengiami Pirmos pagalbos kursai.
Į kursus galima užsiregistruoti telefonais: 867385291 arba 865240921
B kategorijos vairavimo kursus sudaro 40 teorijos valandų ir 30 praktinio vairavimo valandų. Mokome ir su mechanine, ir su automatine pavarų dėže.
UAB Pajūrio vairavimo mokyklos tikslas – į Lietuvos kelius išleisti atsakingus ir visiškai paruoštus vairuotojus, kurie jausis ne tik užtikrinti vairuodami keliuose, bet ir bus kultūringi vieni kitiems.
Mokykliniai automobiliai kaip VĮ „Regitra“.

Kalbos: Lietuvių k.,rusų k.,anglų k.
Darbo laikas:
Dirbame:
Pirmadienį - penktadienį:10.00 - 19.00 val.
Šeštadienį (Taikos pr. 71 - 78): 10.00 - 14.00 val.

2019/10/18

Puiki mokykla visalaika pasiryžusi padėti. Instruktoriai tikri profesionalai gali padeti, bet kokiu klausimu. Pats vazinejau su intruktorium Egardu Ruteliu viska labai gerai isaiskina ir gerai ismoko vairuoti. Tikrai rekomenduoju

2019/10/17

Gera mokykla .Dėkoju dėstytojui Romui ,instruktoriams Arvydui Sabūnui ir Karoliui Rimkui ,administratorei Rolandai Andrutienei už žinias .patarimus ir kantrybę .Egzaminai regitroje iš pirmo karto. Rekomenduoju visiems -čia dirba profesionalai.

2019/10/12

puiki mokykla instruktorius dar puikesnis vaziavau su Edgaru Rūtelis jis tikrai malonus ir jumis ismokys vaziuoti puikiai

2019/10/10

Šauni mokykla! Instruktorius Edgaras NUOSTABUS. Puikiai išaiškina vairavimo ypatumus bei padarytas klaidas. Pravažiavimai visada buvo paskatinantys nenuleisti rankų! Nuoširdumas, kantrybė, atsidavimas darbui, palaikymas- viskas, ko reikia! Tik geriausi atsiliepimai!

2019/10/10

Esu labai patenkinta įgytais vairavimo įgudžais ir nuostabiais personalo darbuotojais. Ypač esu patenkinta instruktorium Edgaru Ruteliu! Didelis ačiū jums.

REKOMENDUOJU.

2019/10/08

Galiu teigti, kad mokykla verta didelio dėmesio. Patys geriausi teorijos ir vairavimo dėstytojai, kurie visa širdimi atsiduoda savo darbui ir suteikia pačias reikalingiausias ir svarbiausias žinias. Didžiausią AČIŪ tariu instruktoriui Edgarui už neišsenkančią kantrybę, beribį nuoširdumą, pagalbą bet kokioje situacijoje ir taip pat už neįkainojamus praktinius patarimus. Su šiuo savo srities profesionalu pravažiavimai niekados neprailgsta, klaidos būna išsamiai išaiškintos, o instruktorius nepagailės rašalo ir viską pavaizduos ant lapo, kad tik mums būtų aiškiau. Sėkmės! :)

2019/10/05

Nuostabi mokykla! Diiiideliausias čiū instruktoriui Vytautui už DIDELĘ kantrybę, už rūpestį, visko iki smulkmenų išaiškinimą. Ačiū administratorei Vilijai už visada puikią nuotaiką, gerą nuteikimą, o instruktoriui Valdui už išsamų klaidų paaiškinimą. Esat puikūs, sėkmės visame kame, teisės yra!

2019/10/03

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, likau patenkinta instruktoriu Edgaru visišku savo srities specialistu ir tikrai rekomenduoju 100% rinktis jį norint išmokt vairuoti, manau daug ką pasako ir jo užimtumas del pravažiavimų, daug norinčių, bet verta laukti!

2019/10/03

Teisės išlaikytos! Dėl to esu begalo dėkinga Pajūrio VM! Ačiū nuostabiai administratorei Vilijai už rūpestį, puikiam dėstytojui Sauliui už teorines žinias ir humoro jausmą paskaitų metu ir šauniam instruktoriui Kaziui už gerą laiką ir kantrybę praktikos metu! Jūs nuostabūs! ❤️

2019/09/27

Noriu padėkoti "Pajūrio vairavimo mokyklaj" už suteiktas teorinės bei praktinės žinias, puikus kolektyvas ,dėstytojas, administratorė ,itin didelį AČIŪ noriu pasakyti instruktoriui Kaziui už jo geležinė kantrybė, visada padės ir išaiškins situaciją, nuostabus žmogus ,taip pat dėkinga esu ir Vytautui. Likau patenkinta šią mokyklą! :)

2019/09/25

Dėkoju instruktoriui Kazimierui padėjusiam pasiruošti vairavimo egzaminui. Išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju pajūrio vairavimo mokyklą

2019/09/23

Esu dėkinga pirmajam instruktoriui Kaziui Girskiui už praktines žinias, kurias galėjau taikyti kelyje. Kantrus ir supratingas instruktorius, rekomenduoju!
Taip pat tikrai labai dėkinga esu ir instruktoriui Edgarui Rūteliui, kuris galutinai visas mano daromas klaidas kelyje sutvarkė ir paruošė mane regitros egzaminui! Ačiū labai ir rekomenduoju! Labai esu patenkinta

2019/09/19

Puiki mokykla dirba profesonalai .geras išlaikymo procentas.REKOMENDUOJU.

2019/09/17

Didelis AČIŪ "Pajūrio vairavimo mokyklai" už didelę pagalbą mokantis teorijos žinių,mokyklos suolebei prie kompiuterio

Aš begalo laiminga,patenkinta,kad papuoliau mokintis pas aukščiausio lygio instruktorių EDGARA
Didelis ačiū jam už (kantrybę,supratimą,palaikymą,už savo mintis-patarimus,kuriuos ir toliau naudosiu kelį,už parkavimo gudrybes,klaidų išaiškinimą,nors jos darytos N-kartų šiltą bendravimą ir puikų humoro jausmą!!!Ačiū Ačiū

2019/09/16

Labai didelis ačiū Karoliui už suteiktus pagrindus ir Edgarui, kuris ne tik patobulino mano sugebėjimus, bet ir prieš Regitrą užkrėtė gera nuotaika ir pozityviu nusiteikimu! Viskas išlaikyta iš pirmo karto ir esu labai dėkinga šiai mokyklai :)

2019/09/13

Didelis ačiū, Pajūrio vairavimo mokyklai, už pagalba mokantis teorijos žinių, ir ypatingai ačiū, bei didžiausios rekomendacijos instruktoriui Edgarui, kuris kantriai ir informatyviai mokino vairavimo subtilybių.

2019/09/12

Patys geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą! Ačiū administratorei Rolandai už gerą pirmą įspūdį, už rekomendacijas ir patarimus :) Ačiū pačiam geriausiam instruktoriui Kaziui Girskiui už kantrybę, už pabaksnojimą pirštu į kiekvieną, net menkiausią, klaidelę, už išaiškintas visas įmanomas situacijas kelyje, už įpūstą pasitikėjimą savimi ir už puikius įgūdžius! Dėkui ir didžiausios sėkmės!

2019/09/07

Norėjau palikti atsiliepimą, nes pati rinkausi mokyklą pagal atsiliepimus ir reitingus. Visų pirma, ačiū Sauliui už nuosekliai ir skrupulingai dėstomą teoriją. Visi klausimai atsakyti, visos įmanomos situacijos nupasakotos, paprastai ir aiškiai išdėstyta teorinė dalis. Prieš pradėdama kursus svarsčiau, galbūt mokytis teoriją savarankiškai, tačiau labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau eiti į pamokas. Didelis ačiū vairavimo instruktoriui Karoliui, kuris kantriai ir ramiai aiškino kaip pritaikyti teorijos žinias apie žiedus ir sankryžas praktikoje, nenuilsdamas mokė parkavimosi gudrybių ir visad pasitikdavo su šypsena. Noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Edgarui, kuris pasidalino lengvo parkavimo paslaptimis ir įpūtė taip reikiamo pasitikėjimo savimi prieš Regitros egzaminą. Ir galiausiai, labai norėčiau padėkoti mokyklos sielai Vilijai. Kuri nuolatos pasirengusi padėti, atsakyti į visus klausimus, kuri rūpinasi, kad kiekvienas mokinys jaustųsi puikiai, būtų viskuo patenkintas ir gautų geriausią žinių bagažą.

2019/09/07

Puikus mokyklos kolektyvas, visada pasiruošęs padėti , bet ypatingas ačiū instruktoriui Ardui, kuris vairavymo pamokoje sukuria jaukia atmosferą. Praktiškai pas šį instruktoriu mašiną valdyti išmokau per kelias pamokas, tikrai matomas ir jaučiamas aukštas pedagoginis kompetencijos lygmuo

2019/09/06

Apie šią mokyklą tik geri žodžiai! G. Kazys buvo superinis instruktorius, didelis ačiū uz kantrybę ir pastangas. Didelis ačiū Vilijai ir Sauliui už teoriją ir pagalbą ir Įdomios paskaitos. Esu be galo patenkinta ir laiminga, kad papuoliau mokintis pas aukščiausio lygio savo srities specialistus. Esu labai dėkinga. Visiems rekomenduoju!

2019/09/06

Mokyklos instruktoriai gerai paruošė praktikos egzaminui, puikus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju visiems!

2019/09/06

Labai dekinga mokyklos darbuotojams uz suteiktas zinias,Instruktoriams už vairamimą Rekomenduoju mokytis šioje mokykloje, dirba profesionalai

2019/09/05

Ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai, man buvo reikalingas greitasis kursas, tai administratorė pasistengė suplanuoti vairavimo pamokas skubiai, nors ir instruktoriai labai užimti buvo. Instruktorius Edgaras paruošė taip, kad ir mokyklinis iš pirmo karto išlaikytas, ir Regitroj sekančią dieną pavyko, tai per tris savaites nuo sutarties pasirašymo jau laikau teises rankoj!

2019/09/05

Nesigailiu pasirinkus šią mokyklą, teorinės paskaitos buvo aiškios ir įdomios, o instruktorius Edgaras viską suprantamai ir ramiai paaiškina. Neturiu nusiskundimų!

2019/09/04

Puiki vairavimo mokykla. Ačiū instruktoriui Edgarui už kantrybę ir profesionalumą. Mokantis vairuoti nebuvo jokios įtampos ar baimės, gera atmosfera. Viską paaiškino ir išmokė iki smulkmenų. Geriausios rekomendacijos tiek šiai vairavimo mokyklai, tiek instruktoriui Edgarui. Ačiū :)

2019/09/03

Instruktorius Edgaras viską paaiškino puikūs kaip žmogus taip ir instruktorius. Rekomenduoju mokytis pas jį )))

2019/09/03

Super mokykla mokyklinis iš pirmo karto labai gerai išaiškina kaip ir labai geras mokytojas Arvydas Sabūnas kuris tikrai klausosi kokia jau nesąmone paklausi.

2019/08/30

Labai gera vairavimo mokykla. Visi dėtytojai yra savo srities profesionalai - ko bepaklaustum, jie atsako net ir į kvailiiausius klausimus. Taip pat atskiras padėkos žodis administratorei Gražinai, kuri yra tikra šios visos mokyklos siela ir mūsų visų mokinukų psichologė. Na o didžiausias AČIŪ - tai instruktoriui Kaziui Girskiui, kuris yra pats nerealiausias mokytojas!! Niekada nešaukia ir nesikeikia, kad ir kiek būtum pridaręs klaidų, viską nusekliai ir išsamiai paaiškina. Išmoko vairuoti nuo nulio net per 3 savaites! Tik Kazio dėka išmokau nebebijoti mašinų ir sklandžiai vairuoti! Linkėjimai ;) Gerų Jums ateinančių mokinukų :)

2019/08/30

Puiki mokykla .instruktoriai gerai išmoko vairuoti .teorija iš pirmo karto...Rekomenduoju.

2019/08/30

Tikrai puiki mokykla: išmoko ir paruošė. Didelis dėkui ponui Kaziui Girskiui už pagalbą vairuojant. Tikrai puikus specialistas.

2019/08/30

Puiki mokykla .gerai paruošia egzaminam .Visada gausi gerą patarimą ir atsakymus į iškilusius klausimus.Sėkmės kolektyvui.Rekomenduoju rinktis tik Pajūrio vairavimo mokyklą.

2019/08/29

Geriausia mokykla,superinga komanda! Didelis ačiū Vilijai, Sauliui ir instruktoriui Kaziui Girskiui ! Labai geras instruktorius, be galo daug kantrybės, visada paaiškina ko tu nesupranti , išlaikiau iš pirmo karto! Dėkoju!

2019/08/28

Džiaugiuosi pasirinkusi Pajūrio vairavimo mokyklą, nes greitai ir efektyviai (Regitra iš pirmo karto!) pagal poreikius paruošė egzaminams. Didelis ačiū visad motyvuojančiai mokyklos administratorei ir instruktoriui Arvydui Sabūnui!

2019/08/23

Puiki atmosfera tik užėjusi, ačiū, Vilija, už šypseną ir pateiktą išsamią informaciją.
Instruktorius vienareišmiškai Kazys Girskis. Regitra iš pirmo karto.

2019/08/19

Dėkinga 'Pajūrio ' vairavimo mokyklos kolektyvui , už kantrybę instruktoriams Arvydui Sabūnui ,Vytautui Serapinui ir Kaziui Girskiui ..Dirba puikios administratorės ir geras teorijos dėstytojas Romas.

2019/08/02

Saunus kolektyvas , begalo draugiskas !
Didziausias aciu instruktoriui Kaziui -begalo ramus zmogus , kantrybes kupinas.Tikslus mokymas, aiskiai isaiskino visas iskilusias problemas.Regitra is pirmo karto!

2019/07/26

Gaila tik 5 zvaigzdes imanomos ivertinti sia mokykla bei jos gabius instruktorius. Teorijos Saulius, Vairavimo Kazys. Nuostabus, paprasti, supratingi ir nuosirdziai su pasisventimu bei atsidavimu ir pasimegavimu atliekantys savo darba. Mokantys perteikti informacija ssuprantamaiir nuosekliai. Sypsena ju veiduose bei draugiska moryvacija net ir darant begales klaidu, nedingsta niekada.
Teorija islaikyta is pirmo karto, pakako to ka pasakojo ir kaip pasakojo teorijos instruktorius Saulius.
Praktika islaikyta is pirmo karto, savo darba nepriekaistingai atliko instruktorius Kazys.
Norite kad jums pasisektu? Pajurio mokykla tikrai ta vieta, kur ka sako ta ir padaro IDEALIAI!

2019/07/12

Gera mokykla .puikus kolektyvas .šaunūs instruktoriai...dėkui instruktoriui Kaziui Girskiui už kantrybę.

2019/07/08

Super mokykla... Dirba profesionalai...Rekomenduoju...

2019/06/28

Puiki mokykla, jokių nesklandumų ar nesusipratimų. Puikūs mokytojai bei automobiliai. Išmokina ne tik puikiai jausti automobilį, bet ir gerai parkuotis, rekomenduoju!

2019/06/28

Labai puiki mokykla, kuria tikrai rekomenduočiau kiekvienam norinčiam išsilaikyt teisias. Noriu padėkoti Vilijai bei instruktoriui Arvydui Frankevičiui už jų kantrybę bei darba su manimi.

2019/06/27

Nesigailiu pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą, o ypatingas ačiū instruktoriui Kaziui už pamokas be įtampos, už kantrybę ir suteiktas žinias. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Sekmės Jums!

2019/06/05

Puiki mokykla, nuostabūs mokytojai, daug kantrybės ir patirties turintys instruktoriai - visa tai apie geriausią Klaipėdoje vairavimo mokyklą "Pajūrio vairavimo mokykla"! Ir teorinį, ir praktinį darbą dirba profesionalai, kurie brangina kiekvieną atėjusį mokinį, o į kelią išleidžia atsakingai paruoštą vairuotoją. Ačiū jums visiems!

2019/05/31

Noriu padėkoti "Pajűrio vairavimo mokyklai",kuri padėjo įgyvendinti mano svajonę!
Didelis ačiū Gerb. VILIJAI, Gerb.GRAŽINAI už gerą nuotaiką,palaikymą,net nesinorejo iš Jūsų išeiti

Didelis ačiū instruktoriams KAROLIUI, KAZIMIERUI, ARDUI už kantrybę, profesionalumą,patarimus,kurių man dar prireiks .
Ačiū dėstytojui Sauliui už įdomias,linksmas pamokas.
Rekomenduoju 100% visiems ,kurie dar neapsisprendėte,kurią vairavimo mokyklą pasirinkti!

Su pagarba,
Haroldas

2019/05/08

Puiki mokykla! draugiška vilija,ir dekui puikiausiam instruktoriui Kaziui Girskiui,jis mane paruoše regitrai išlaikiau iš 1 karto
ir pats jaučiuosi saugus kelyje su savo pirmuoju automobiliu dar karta didelis ačiu Kaziui!

2019/05/04

Išlaikyta iš pirmo karto!!!!
Visiems, kurie dar svarsto kokią mokyklą pasirinkti, rekomenduoju tik,, Pajūrio vairavimo mokykla''. Instruktorius KAZYS yra pats geriausias instruktorius, kurį tik gali turėti mokinys. Paskubėkite registruotis, nes greitai vietų neliks.!!!
O mokyklos gerą atmosferą palaiko administratorė Vilija, kuri visus pasitinka su šypsena ir pataria teisingai, kuri tiki kiekvienu mokiniu ir džiaugiasi kartu su juo, kai jam pasiseka.
Didelis ačiū jūsų komandai, be jūsų dar dabar apie teisės tik svajočiau! :)

2019/04/20

rekomenduoju PAJURIO vairavimo mokykla - ten viskas pritaikyta saugaus vairavimo mokymui, nuolat jauciamas nuosirdumas ir demesingumas, moko profesionalai - egzaminas islaikytas is pirmo karto! Sveikinu kolektyva su didziausiom pavasario sventem - su Sv. Velykom!

2019/04/15

Puikus kolektyvas ,o ypatingai profiasonalua instruktorius Kazys Girskis. .Jis ne tik moko gerai vairuoti , bet ir gerai ir suprantomai išaiškina , Esu nuoširdžiai dėkingas.

2019/04/12

Sveiki! Rekomenduoju "Pajūrio vairavimo mokyklą". Man pačiai buvo rekomenduota ir džiaugiuosi pasirinkusi čia mokytis saugiai vairuoti. Dėsto patyręs teorijos žinovas Saulius, o vairuoti moko profesionalai. Ir instruktorių parenka kiekvienam individualiai - pagal temperamentą, pagal pageidavimus ir bendravimo būdą. Jokių problemų išmokti vairuoti. Iš pirmo karto išlaikiau egzaminą :)

2019/04/12

Dėkoju visam puikiam 'Pajūrio vairavimo mokyklos' kolektyvui už nuoširdų darbą .Profesionalūs instruktoriai , dėstytojai ,nuoširdžios ,visada pasiruošusios patarti ir padėti administratorės..Suburti šaunų kolektyvą tai direktorių nuopelnas..Šioje mokykloje mokėsi mano vaikai .giminės ir greit mokysis anūkai. Rinkitės šią puikią mokyklą Klaipėdoje.

2019/03/30

Džiaugiuosi, jog pasirinkau šią mokyklą. Šilta aplinka, malonūs žmonės, ir begalinis dėmesys mano sėkmei vairavime. Labai dėkoju instruktoriui Kaziui už tai, kad išmokė mane ne tik vairuoti, bet ir nebijoti to! Prireikė 10-ies metų, kad prisiversčiau mokytis teisėms, tad esu dėkinga visai Pajūrio VM komandai už palaikymą.

2019/03/19

Ačiū Kaziui ir Karoliui. Geri, linksmi ir supratingi instruktoriai! Jokio balso kėlimo :D Vilija labai maloni! Tikrai rekomenduoju.

2019/03/15

Dekoju instruktoriui Karoliui uz kantrybe, gerus patarimus vairavimo metu ir puiku mokyma!!! Pagaliau islaikiau ir esu labai patenkinta!!! Aciu!

2019/03/06

Pati geriausia vairavimo mokykla Klaipedoje. Pats geriausias instruktorius Karolis. Aciu uz kantrybe ir patarimus, kaip saugiai vairuoti. Egzaminus islaikiau. Aciu administratorei gerb. Vilijai uz geranoriskuma ir pagalba. Linkiu sekmes Jusu vairavimo mokyklai. Rekomenduoju.

2019/02/20

aciu geriausiam vairavimo instruktoriui Karoliui, ir sauniajai administratorei Vilijai, visi tokie paslaugus, nuosirdus, padeda, pataria, ir as pagaliau moku vairuoti, turiu teises, valioooooooo, uraaaaaaaaaa

2019/02/13

rekomenduoju Pajurio vairavimo mokykla tiems, kurie nori GERAI ismokti vairuoti, dirba tikri profesionalai, egzaminus islaikiau is pirmo karto, ir mano vairuotojo teises yra realiai tikros, o ne siaip dokumentas, aciu!

2019/01/31

Noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už lengvai bei be streso įgyta vairuotojo pažymėjimą. Ypatingas ACIU mano vairavimo instruktoriui Kaziui už detalų išaiškinimą, patarimus bei begaline kantrybe! Visiems rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokykla!

2019/01/31

Nuostabi mokykla, nesigailiu pasirinkęs čia mokytis.

Labai maloni administratorė Gražina ir puikus instruktorius Arvydas, ačiū jums!

Visiem rekomenduoju rinktis šią mokyklėlę!

2019/01/25

Pajurio vairavimo mokykla - JEGA!!! aciu Karoliui, aciu Vilijai, aciu Sauliui, visiems aciu, islaikiau egzamina is pirmo karto :) man rekomendavo draugas ir nenusivyliau, o dabar pati visiems rekomenduoju rinktis sia mokykla ;)

2019/01/19

dekoju uz mokymus ir ypatingai uz kantrybe instruktoriui Karoliui, islaikiau, vairuoju, rekomenduoju visiems Pajurio vairavimo mokykla

2019/01/14

super vairavimo mokykla !!! visiem rekomenduoju !!! profesionalai destytojai ir instruktoriai, auksto lygio ziniu bagaza man prikrove, egzamina islaikiau is pirmo karto !!! ACIU !!!

2019/01/07

Linkejimai is Airijos ir sveikinimai su Naujais metais! Ismokete vairuoti saugiai ir atsakingai - dirbu ir dziaugiuosi, ir visiems siulau pasirinkti JUSU vairavimo mokykla! Linkiu daug geru mokiniu ir sekmingu metu!

2019/01/07

Dėkoju Pajūrio vairavimo mokyklai. Ypatingai dėkoju instruktoriui Kaziui. Suteikė pasitikėjimo jausma ir jo deka išlaikiau iš pirmo karto.

Ačiu šauniam kolektyvui.

Džiaugiuos pasirinkus Jusu vairavimo mokykla !!!

2018/12/30

Puiki vairavimo mokykla. Gavau dovanų kuponą mokytis būtent šioje mokykloje ir esu labai patenkinta. Administracijoje dirbanti Vilija visada pasitikdavo su šypsena, patardavo, paskatindavo, padėdavo. Esu labai dėkinga instruktoriui Kaziui Girskiui už vairavimo pamokas, už didžiulę kantrybę. Visada rasdavo laiko pravažiavimas, viską ramiai paaiškindavo jei reikėdavo ir ne po vieną kartą. Pamokos buvo įdomios ir linksmos. Išklausydavo ir patardavo net tada kai bėdos slėgdavo nesusijusios su vairavimu. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju šią mokyklą ir būtent instruktorių Kazį. Ačiū ir sėkmės jums :)

2018/12/19

Puikus kolektyvas ,profesionalūs dėstytojai .geriausi instruktoriai Klaipėdos mieste.kurie pasiruošę išmokyti gerai vairuoti .nuoširdžios administratorės .Geras procentas išlaikymo regitroje ir tai šaunių direktorių rezultatas.Rekomenduočiau tik Pajūrio vairavimo mokyklą.Ačiū šauniam kolektyvui.

2018/12/13

Noriu labai labai širdingai padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už kantrybę, išmokinimą ir labai džiaugiuosi gavusi teises, ypatinga padėka instruktoriui Karoliui, išlaikiau egzaminus iš vieno karto, labai labai ačiūkas

2018/12/05

Ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai, o ypač instruktoriui Kaziui už geležinę kantrybę, praktinius ir emocinius patarimus, detalų ir konstruktyvų aiškinimą. Instruktorius labai draugiškas, turintis gerą humoro jausmą, tačiau esant reikalui nestokoja ir griežtesnio žodžio! 100% rekomenduoju!

2018/11/18

Mokiausi Pajūrio vairavimo mokykloje, noriu padėkoti instruktoriui Karoliui Rimkui. už viską. EGZAMINĄ IŠLAIKIAU REGITROJE IŠ PIRMO KARTO. Ačiū. Ačiū.

Lina

2018/11/08

Labai dėkoju Pajūrio Vairavimo Mokyklai. Ypatingai dėkoju instruktoriui Kaziui. Viską paaiškino labai gerai, turėjo daug kantrybės, kartojo viską kol supratau iki galo. Suteikia pasitikėjimo savimi, bendravo ir buvo tiesiog draugiškas. Išlaikiau regitrą iš pirmo karto! Ačiū ir Villijai už suteiktą motyvaciją ir gerą nuotaiką! Labai džiaugiuosi šią mokykla

2018/10/31

Didelis dėkui...Viskas išlaikyta iš pirmo karto !!!

2018/10/29

Noriu pasakyti didžiulį AČIŪ "Pajūrio vairavimo mokyklai" ir jos darbuotojams - Vilijai, Valdui, Kaziui. Išmokėte mane, išlaikiau egzaminą, esu laiminga!

2018/10/25

Noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai.O ypač maloniam, kantriam ir draugiškam instrukoriui Kaziui, kuris puikiai paruošė ir taip padėjo įgyvendinti mano svajonę iš pirmo karto. Rekomenduoju ne tik mokytis šioje mokykloje, bet ir instuktorių Kazį!

2018/10/24

Puiki mokykla! Dirba labai geri zmones. Ardas buvo mano instruktoriumi. Jis ismokino mane ir paruose laikyti regitra ir buti saugiam bet atsakingam kelyje.
Jeigu kaz ka nesuprantat kelyje tai nebijokit paprasyti paaiskint is naujo, niekas neprades nervuotis arba rekaut, kaip buna kitur. Visiems siulau butent sia mokykla ir ji isntruktoriu. Su juo vairavimo kursai ne tik gera praktika bet ir idomus ir visapusiskiai pokalbiai.
Taip pat teorijos mokymai buvo nuostabus.
Teorija islaikiau is 2 karto, praktika is 1.

2018/10/20

Mokinausi sioje mokykloje pas nuosirdziausius instruktorius- Arda ir Arvyda. Esu labai dekinga jiems uz visas duotas pastabas, paaiskinimus, patarimus bei juoka. Tik ju deka suzinojau labai daug ir visiems busimiems vairuotojams rekomentuoju tik sia mokykla :)

2018/10/17

UAB „Pajūrio vairavimo mokykla“ padėjo man turėti viena svajone mažiau :) Labai džiaugiuosi išsilaikiusi A kategorijos teises. Ypač DĖKINGA ESU A kategorijos vairavimo instruktoriui STEPONUI !! Patys šilčiausi žodžiai ir atsiliepimai apie šį žmogų. Iš kur tiek kantrybės ir geros nuotaikos nuolat stebint drebančius mokinius ir jų klaidas?:)) Ką jau kalbėti apie instruktoriaus profesionalumą. Rekomenduoju visiems rinktis šį mokytoją.

2018/10/12

Pajūrio vairavimo mokykla paliko fantastiškai gerą įspūdį! Visi žmonės mokykloje labai malonūs ir labai smagu bendrauti, pasako visą informaciją kurią reikia žinoti ir duoda patarimų. Mokinausi pas instruktorių Ardą, ir jis tikrai buvo nuostabus instruktorius, paruošia tave keliui labai gerai, labai gerai moka išaiškinti viską, ir tiesiog nuoširdus žmogus su kuriuo tai pat galima labai smagiai pabendrauti, ši mokykla labai privertė jaukiai jaustis ir išlaikiau viską iš pirmo karto, todėl labai džiaugiuosi, ir rekomenduoju tikrai visiems! Super

2018/10/12

Nors teisės išsilaikiau prieš 2 metus, bet drąsiai galiu rekomenduoti 100% šią mokyklą. Viskas išlaikyta iš pirmo karto, sėkmingai vairuoju jau daugiau nei du metus be jokių auto įvykių. Ačiū už kantrybę ir suteiktas žinias, kurios praverčia kelyje!

2018/10/12

Didžiausios rekomendacijos klaipėdiečiams norintiems išmokti puikiai vairuoti ir įgyti vairuotojo pažymėjimą! Mano manymu geriausia mokykla Klaipėdoje!

Administracijoje dirbanti Vilija visada pasitinka su didžiule šiluma ir šypsena, padeda visais klausimais. Nuoširdus ačiū mano instruktoriui Arvydui Sabūnui, kuris turi didžiausią kantrybę, labai gerai paaiškindavo ir padėdavo suprasti padarytas klaidas ir jas ištaisyti. Rekomenduoju, tikrai nepasigailėsite!

2018/10/11

Nuostabiausias ir kantriausias A kategorijos instruktorius Steponas!!! Kitą kartą kreipsiuosi tik į Pajūrio vairavimo mokyklą!!! Ačiū!

2018/10/10

Puiki mokykla, labai šiltas ir draugiškas kolektyvas, kuris visada padėdavo suprasti klaidas ir jas ištaisyti. Labai ačiū instruktoriui Kaziui, su kuriuo pravažiavimai niekada neprailgdavo, ir kurio kantrumo ir paaiškinimų dėka praktikos egzaminas Regitroje buvo išlaikytas iš pirmo karto!

2018/10/10

Šauni vairavimo mokykla!

2018/10/05

Labai dėkoju ypatingai kantriam instruktoriui Kaziui tik jo dėka turiu vairuotojo pažymėjimą. Rekomenduoju šitą vairovimo mokyklą o ypatingai INSTRUKTORIŲ KAZĮ. Ačiū!

2018/10/04

Esu laiminga, kad pasirinkau Pajūrio vairavimo mokyklą, nes padėjo išpildyti dar vieną svajonę! Didžiausia padėka vairavimo instruktoriui Arvydui Sabūnui, už viską: kantrybę, paaiškinimus, palaikimą, už puikiai atliktą savo darbą. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Viskas išlaikyta iš pirmo karto! Rekomenduoju 100%

2018/09/07

Labai šauni ir gera vairavimo mokykla. Šiltai priima naujus žmones administratorė Vilija, o vairuoti padėjo išmokti Aleksas Kerpė, jis gerai išmano savo darbą ir moka gerai išaiškinti vairavimo subtilybes, su juo neturėjau jokių problemų ir buvo smagu mokytis. Rekomenduoju.

2018/08/25

Mokintis vairuoti pradėjau nuo visiško nulio, tačiau tai nepakliūdė man greitai išmokti taisyklingo vairavimo ir išlaikyti mokyklinį iš pirmo karto be papildomų pamokų! (Regitros egzaminą dar laikysiu).
Nuoširdus ačiū mano instruktoriams Arvydui Sabūnui ir Aleksui Kerpei už pamokas. Abu instruktoriai mokina vairuoti puikiai ir rekomenduoju juos kitiems.

2018/08/24

Labai gera mokykla! Puikūs teorijos ir praktikos dėstytojai. Ačiū už kantrybę, už šiltą bendravimą. Didelis ačiū administratorei Vilijai. Esu labai laiminga :) Labai rekomenduoju!

2018/08/24

Rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą. Dirba profesionalai. Teorijos dėstytojo Sauliaus pamokos suprantamos, su gyvenimiškais pavyzdžiais, įdomios. Praktinio vairavimo instruktorius Karolis suteikė pasitikėjimo jausmą ir išmokė saugaus vairavimo įgūdžių. Užtikrintai išlaikiau egzaminus. Sėkmės šiai mokyklai.

2018/08/22

Mokiausi vairavimo pas instruktorių Karolį Rimkų. Visiems rekomenduoju, labai gerai išaiškina, parodo, pataria. Jeigu norite saugiai ir užtikrintai vairuoti - pasirinkite Pajūrio vairavimo mokyklą. Dėkui.

2018/08/08

Puiki mokykla, rekomenduoju!

2018/08/06

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą! Mano manymu, tai geriausia mokykla Klaipėdoje! Puikūs teorijos ir vairavimo dėstytojai, kurie suteikia pačias geriausias žinias! Teorijos mokytojas Saulius labai gerai paruošia teorijai regitroje, jeigu ne jis, nežinau kiek dar spresčiau bilietus apie sankryžas. Labai palaiko gerais žodžiais ir suteikia gerą nuotaiką pamokos metu. O ypač didžiausias ačiū instruktoriui Kaziui Girskiui! Labai gerai paaiškina ir turi didžiausią kantrybę ir geležinius nervus! Viską paaškins, duos naudingus patarimus ir išmokys tobulai parkuotis! Turiu tik puikiausius įspūdžius apie vairavimo mokymą. Rekomenduoju, tikrai nepasigailėsite! Kaip tik jau rytoj gausiu vairuotojo pažymėjimą! Sėkmės šiai mokyklai! Jūs geriausi!

2018/08/06

Apie šitą mokyklą galiu rašyti tik gerus žodžius. Nuoširdus kolektyvas, vairavimo instruktoriai rūpinasi, kad mokiniai išmoktų saugiai vairuoti, o administratorė Vilija visus priima kaip šeimos narius ir išklauso ir pataria, todėl visiems rekomenduoju Klaipėdoje pasirinkti Pajūrio vairavimo mokyklą :-)

2018/07/31

Sveiki, visiems rekomenduoju pačią pačiausią vairavimo mokyklą ne Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje :-) Šaunuoliai - dirba profai! Mokiausi, išmokau, žinau, gerbiu, siunčiu linkėjimus, rekomenduoju kitiems!

2018/07/19

Labai rekomenduoju! Laikiau pas instruktorių Kazys Girskis, išlaikiau regitroj iš pirmo karto!!!

2018/07/11

Puiki mokykla, suteikia visas sąlygas geriausiems resultatams pasiekti. Egzaminus visus išlaikiau iš pirmo karto!

2018/07/11

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, rekomenduoju visiems! Personalas labai labai malonus. Praktinius važiavimus atlikau su Kaziu, kuris šauniai išmokė vairuoti ir puikiai paruošė regitrai, AČIŪ!:)

2018/06/25

Labai labai labai dėkoju Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui už tai, kad išmokė vairuoti, suteikė žinių, buvo kantrūs su manimi. Ačiū jums už profesionalumą, visiems rekomenduosiu jūsų vairavimo mokyklą!

2018/06/09

Nuostabi vairavimo mokykla ! Tikrai rekomenduoju !
Tikrai džiaugiuosi jog pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą po daugelio rekomendacijų ir nenusivyliau. Esu dėkingas nuoširdžiam bei visada palaikančiam personalui .Bet labiausiai esu dėkingas savo praktikos vairavimo instruktoriui.

Mano manymu pats geriausias instruktorius kurį rekomenduočiau visiems Ardas Čičirka su didžiule vairavimo patirtimi kuris labai išsamiai,bei ramiai paaiškina kiekviena klaida,duoda patarimus, paprastai išmoko parkuotis netik žodžiais bet ir vaizdine medžiaga , pilnai paruošia regitros egzaminui išlaikyti iš pirmo karto.

2018/05/10

Puiki vairavimo mokykla! Malonus personalas, puikus teorijos mokytojas, kuris išsamiai paaiškina bet kokia situacija vaizdziai, kantriai, paprastai ir aiškiai. Visiems rekomenduoju!!! Mano manymu tai geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje! Ačiū kad mokinote, linkiu mokyklai laikytis dar ilgai, klestėti, ir paruošti daugybę nuostabiu vairuotoju

2018/05/04

Puiki vairavimo mokykla, tikrai nesigailiu pasirinkęs šia mokyklą. Šaunus kolektyvas!

2018/04/23

Puiki mokykla, rekomenduoju! :) Administracijoje dirbanti Vilija visada padeda visais klausimais, pasitinka su sypsena. Teorijos mokytojas Saulius gerai paruosia teorijai regitroje. Daznai teorijos pamokose bendravimas per daug familiarus, neribojami juokeliai.. Taciau i klausimus atsakoma informatyviai - tai ir yra svarbiausia. DIDZIAUSIAS ACIU praktinio vairavimo instruktoriui Kaziui :) tik jo deka pavyko taip greitai issilaikyti egzamina ir gauti teises! Linkejimai visam kolektyvui, linkejimai! :)

2018/04/16

i passed my practical test once and am so excited. They are professional and very helpful.from the front desk She was on top of all my class bookings to make sure I'm comfortable .Great instructor and great driving school. My amazing instructor is Kazys Girskis He thought me all the techniques which I would need for my test and driving in the future My driving got improved within very little period of time He was very supportive and encouraging and I really appreciate. I highly recommend this driving school "Pajūrio vairavimo mokykla because they are one of the best around without a doubt

2018/04/13

Labai džiaugiuosi ir rekomenduoju instruktorius, Steponą ir Valdą. Puikūs, malonūs mokytojai.... Ačiū.....

2018/04/13

Apie šią mokyklą tik gerai arba nieko! Nes kitaip ir būti negali. Noriu labai padėkoti šios mokyklos kolektyvui: mokytojui Sauliui, kurio pamokos būdavo visada su šypsena, Vilijai, nes jeigu ne ji, tikriausiai vis dar spręsčiau teorijos bilietus. O ypač noriu padėkoti savo instruktoriui Kaziui Girskiui. Atėjau nieko nemokėdama ir labai bijojau vairuoti. Jis mane išmokė visko nuo nulio. Jo raminantis balso tonas tiesiog panaikino mano baimę vairuoti. AČIŪ visam Jūsų kolektyvui! Susitiksim kelyje!

2018/04/12

Visiems rekomenduoju šią mokyklą! Nuostabus dėstytojas Saulius visada atsakys į visus jums rūpimus klausimus, o instruktoriu Kazys Girskis puikiai išmokys vairuoti be jokių isterijos priepolių. Esu Jums labai dėkinga, ačiū, kad padėjote sėkmingai pasiekti savo tikslo! 100 balų iš 100! Jūs nuostabūs!

2018/04/07

Nuoširdžiai rekomenduoju Kazį Girskį! Jis puikiai viską išaiškino mano anglakalbiui vyrui, - vyras labai džiaugiasi, kad teko mokytis būtent pas jį! Instruktorius labai kantrus, viską išdėstė labai įdomiai ir suprantamai.

2018/03/16

Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią vairavimo mokyklą, visi joje dirbantys žmonės super malonūs, nenuobodžios teorinės paskaitos, patogus darbo laikas, testukus spręsti galima praktiškai bet kada, praktinius važiavimus atlikau su Kaziu, kuris puikiai paruošė regitrai, rekomenduoju šią mokyklą visiems :)

2018/03/01

Geriasia mokykla Klaipėdoje, instruktoriai labai kantrūs, draugiški, visada patars, padės, paaiškins, naujus mokinius visada sutinka su šypsena ir teigiamom emocijom. Rekomenduoju visiem, kurie nori turėtj savo piniginėje vairuotojo pažymėjimą.

2018/02/24

Pajūrio vairavimo mokykloje dėsto patyrę savo srities specialistai, kurie suteiks Jums visas reikiamas teorines žinias, padės nepasiklysti tarp daugybės ženklų ir nestandartinių situacijų. Ir svajonių vairuotojo pažymėjimas Jūsų rankose :) Esu tikra :)

2018/02/24

Dėkoju instruktoriui Kaziui už kantrybę ir profesionalias vairavimo pamokas :)

2018/02/21

Rekomenduoju visiems :)

2018/02/14

Noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už paskatinimą palaikymą laikantis teises, ir taip pat kantriausiam instruktoriui Kaziui, geležinę kantrybę turintis, ir puikiai išmokantis vairuoti!!! Rekomenduoju!

2018/02/10

Puiki mokykla! Išmoko puikiai teorijos ir kas be ko puikiai išmokina vairuoti! Rekomenduoju šią mokyklėle ir tik instruktoriu Kazį! Puikiai išaiškins viską! Kantrybę turi begalinę! Pravažiavimai niekada neprailgdavo! Ačiū ačiū ačiū!

2018/02/10

Didelis ačiū instruktoriui, Kaziui už kantrybę ir profesionalumą, mokant mane ir už tai, kad dabar turiu teisės!!! Turėjau daug instruktorių, bet Kazys pats geriausias!!! Rekomenduoju!!!

2018/01/12

tikrai puiki mokykla greitai ir gerai padeda pasiekti tiksla ;)

2018/01/11

Nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą .Puikiai organizuotas vairavimo mokyklos darbas. Besimokantiems vairavimo teorijos yra sudarytos visos sąlygos, kad egzaminas būtų išlaikytas sėkmingai. Vairavimo praktikos moko patyrę ir savo darbą išmanantys instruktoriai,didelis AČIŪ Aleksui,direktoriui Valdui, administratorei Vilijai už begalinį rūpestį savo mokiniais. Ir kitiems pasiūlysiu pasirinkti Pajūrio Vairavimo Mokyklą. Linkiu sėkmės!

2018/01/03

Ardas Čičirka pats geriausias instruktorius !

2017/12/16

Jeigu nori išmokti vairuoti, "Pajūrio" vairavimo mokykla puiki vieta tai atlikti. Išmėginau porą puikių instruktorių, kurie gerai ir kartais net kelis kartus paaiškina, kaip ir ką įvairiose kelio situacijose atlikti. Rekomenduoju Arvydą Sabūną ir už gerą prieš"regitrinį" priminimą - Kazį. Abu puikūs ir verta nebijoti ir išmeginti abu. Statybininkų pr. esančiam filiale puiki ir nuoširdi vadovė, naujos grupės renkamos dažnai. Viską perėjau iš pirmo karto. Tik reikia truputi ryžto ir pasitikėjimo. Puiki mokykla.

2017/12/12

Laba diena noriu padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už paskatinimą palaikymą laikantis teises o ypač dėkoju kantriam geram supratingam instruktoriui Vytautui puikus žmogus išmano savo darbą ir viską gerai išaiškina rekomenduoju

2017/12/09

Didžiausias ačiū pačiai geriausiai "Pajūrio" vairavimo mokyklai. Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią v.m. kurioje yra nuostabus kolektyvas. Ačiū teorijos mokytojui Sauliui už puikų, saugiai vairuojančio, MĄSTANČIO ir atsakingo vairuotojo paruošimą ir įdomias, bei linksmas pamokėles. Taip pat administratorei Vilijai, pas kurią visada malonu užsukti, už palaikymą, nuoširdumą ir pagalbą!!! Ir ypatingai instruktoriui Ardui Čičirkai už supratingumą, palaikymą ir praktiškas bei naudingas pamokas.
Didžiausios rekomendacijos geriausiai "Pajūrio" vairavimo mokyklai už puikią atmosferą ir superinį paruošimą!!!!

2017/12/07

Valio, valio, valio Pajūrio vairavimo mokyklai!!!!! Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Jūsų mokykla, kuri ne tik padėjo pasiekti tikslą, bet ir labai palaikė bei skatino vyti šalin baimes! :)
Dabar galiu drąsiai pasakyti, jog pasirinkau geriausia mokyklą Klaipėdoje :)
Ačiū administracijai ir instruktoriui už puikia pagalba ir paruošima!
Visiems labai rekomenduoju rinktis šia mokykla, viskas 100% tiesiog super!
Gero vėjelio, susitiksim kelyje!
Dar karta AČIŪ!!!!

2017/12/05

Labai norėčiau padėkoti šiai vairavimo mokyklai. Puikus kolektyvas. Didelis ačiū instruktoriui Arvydui Sabūnui ! Pats geriausias instruktorius. Visada pamato tavo klaidas, lengvai ir greitai ištaiso jas puikiai paaiškindamas ir išdėstydamas situacija :) Didžiausiai linkėjimai Jam ir Visai vairavimo mokyklai !!!

2017/12/02

Labai noriu pasidžiaugti bei rekomenduoti kitiems pradentiems vairuotojams “Pajūrio vairavimo mokyklą”
Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui , ir išskirtinai teorijos mokytojui Sauliui už vaizdžias ir linksmas paskaitas, taip pat administratorei Vilijai , už palaikymą ir visada aiškius atsakymus į kilusius klausimus, ir , žinoma, didžiausias AČIŪ instruktoriui Kaziui Girskiui už kantrybę, pozityvą ir neprailgusias keliones mokantis vairavimo įgūdžių.
Džiaugiuos pasirinkus Jus ;)

2017/11/17

Norėčiau pasakyti ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai visam nuostabiam kolektyvui ir žinoma pačiam šauniausiam ir daugiausiai kantrybės turinčiam instruktoriui Kaziui . !!Be jūsų nebučiau visko pasiekusi iš pirmo kart!! Visiem rekomenduoju

2017/09/01

Rekomenduoju visiem sia mokykla ir instruktoriu Kazi Girski. Egzaminas islaikytas is pirmo karto Regitroje!!

2017/08/29

Pati geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje ! Direktorė visada šiltai priima ir paaiškina viską. Labai geri instruktoriai ! Pats geriausias instruktorius yra Kazys ir tikrai siūlyčiau eiti pas jį, nes tikrai nepasigailėtumėt. Viską gražiai paaiškina ir nėra jokios baimės važiuoti kartu. :) Esu dėkingas Pajūrio vairavimo mokyklai ir ypač instruktoriui Kaziui, kuris išmokė vairuoti ir pavyko išlaikyti praktikos egzaminą Regitroje iš pirmo karto. Rekomenduoju !

2017/07/26

PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLA pati geriausia iš geriausių...Draugiškas kolektyvas, instruktoriai puikiai išmanantys savo darbą...aiškiai suprantamas dėstymas.Didžiausias dėkui administratorei Vilijai Rimkienei už greitą dokumentacijos paruošimą...Sekmės JŪSŲ EGZISTAVIMUI.Rekomenduoju visiems.

2017/07/21

Didelis dėkui šiai mokyklai ir instruktoriui Kaziui puikus mokytojas. Tik jo dėka galiu dabar vairuoti. Labai atsakingai žiūri į savo darbą ir pergyvena už kiekvieną savo mokinį. Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto, didelis ačiū!

2017/06/22

Labai gera vairavimo mokykla. Labai šauni direktorė Vilija. Labai geras teorijos dėstytojas kuris paskaitas veda taip linksmai. Ir labai geri instruktoriai kurie išmano savo darba ir padeda išmokti puikei vairuoti.

2017/06/16

Labai gera "Pajūrio vairavimo mokykla". Puikus teorijos ir praktikos (instruktorius Rolandas) destytojai. Ačiū už kantrybę,už šilta bendravimą. Didelis ačiū direktorei Vilijai :)) Esu labai laiminga! Super mokykla! Labai rekomenduoju.

2017/06/15

Tariu DIDELĮ AČIŪ Vilijai! Visada miela ir malonu pas Jus užsukti! Taip pat instruktoriui- už kantrybę, geležinius nervus, padrąsinimus, įgytas žinias ir įgūdžius! Ačiū Jums! Rekomenduoju tik Jus!

2017/05/04

Pasirinkusi Pajūrio vairavimo mokyklą mokytis vairuoti - nesuklydau. Tokie supratingi instruktoriai, nuostabi administracija (ypač Vilija Rimkienė), suteikė pačias geriausias paslaugas, paruošė tokiam atsakingam gyvenimo žingsniui. Dabar galiu drąsiai teigti, kad išsilaikiusi teises šioje mokykloje - kelyje jaučiuosi saugiai. Saugiai važinėju jau ne vieneri metai ir niekaip negaliu pamiršti kam už tai turiu dėkoti. Pajūrio vairavimo mokykla, tai - geriausias jūsų pasirinkimas! Sėkmės šiai mokyklai!

2017/05/02

Mokykla į kurią miela, malonu sugrįžti... Šilta, visada su šypsena administratorė Vilija, be galo fainas ir linksmas teorijos mokytojas Saulius. Žinoma tariam didžiuli AČIŪ superiniam instruktoriui KAZIUI GIRSKIUI ! Už puikias vairavimo pamokas. Labai paprastas žmogus kuris, aiškiai ir viską suprantamai paaiškina. Instruktorius NR. 1 tikrai rekomenduojame.

2017/04/27

Labai šauni mokykla, draugiškas ir malonus kolektyvas. Labai noriu padėkoti instruktoriui Kaziui, labai draugiškas, visada viską paaiškina ir pataria. Tik jo dėka viską išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju, tikrai nepasigailėsite!!!

2017/04/02

Labai dėkoju instruktoriams - Gintarui ir Kaziui už gerai paaiškintas padarytas klaidas! Labai gerai išmano savo darbą, be šauksmų išaiškina, draugiški ir malonūs instruktoriai! Jeigu eiti mokytis ten tai rinktis tik šiuos instruktorius! Ačiū jums, kad dabar galiu važinėtis be vargų! ;);)

2017/03/29

Geriausia vm!!!! Nerealus instruktoriai. Paaiskina be rekymu, graziai, kantriai.

2017/03/23

Ilgai nesvarstęs pasirinkau Pajūrio vairavimo mokyklą, nes rekomendavo geri draugai, kurie mokėsi šioje mokykloje. Teorija buvo dėstoma labai aiškiai, vaizdžiai ir nenuobodžiai, pateikta daug gyvenimiškų pavyzdžių. Vairavimo instruktorių gavau Kazį ir tikrai nenusivyliau. Šis instruktorius labai supratingas, tolerantiškas, su didele patirtimi, įgūdžiais, žiniomis ir visa tai stengėsi, kuo suprantamiau perduoti man. Instruktorius visada sugebėdavo rasti laiko papildomoms pamokoms ir mokėjo panaikinti jaudulį prieš egzaminą. Tad REKOMENDUOJU mokyklą ir instruktorių KAZĮ visiems ieškantiems ir linkiu kuo geriausios kloties mokyklos kolektyvui.

2017/03/23

Labai gera mokykla.Visko puikiai išmoko ir labai geri dėstytojai ir instruktoriai.Visiems siūlau rinktis šią mokyklą tikrai nesigailėsite.

2017/03/06

Puiki mokykla,labai džiaugiuosi kad ją pasirinkau,fainas mokytojas,faina administratore Vilija,puikus instruktoriai. Ačiū labai šiai mokyklai ir jos darbuotojams už tai kad turiu vairuotojo pažymėjimą :)

2017/03/03

Rekomenduoju mokytis pas Dovyda Eiza. Sekmes

2017/02/27

Baisus administratores bendravimo tonas nuo pirmo žodžio atrodo,kad tik nervini jeigu nori pas juos mokintis ir pirkti pas juos paslauga.Dar ir pamokančiu moralu pasiklausai ka kaip daryti.Košmaras! 21 amžius priimkit darbuotojus su bendravimo igudziais,o ne kazkokius sovietiniu liekanu babces.

2017/01/19

Esu labai patenkinta rezultatais. Regitra iš pirmo karto!!! Linkėjimai instruktoriui Kaziui!
Sėkmės :)

2016/10/24

Didelis ačiū instruktoriui Steponui ir Pajūrio mokyklai!
Labai žmogiškas, supratingas mokytojas, kas man buvo labai svarbu pradedant mokintis važiuoti motociklu. Neturiu jokių priekaištų, lankstus, buvo galima lengvai prisiderinti pravažiavimų grafiką. Profesionaliai aiškina, bei puikiai paruošia egzaminui regitroje. Rekomenduoju!

2016/09/17

Ačiū instruktoriui Steponui už A kategorijos pamokas.
Geras instruktorius, galima suderinti pamokų laiką beveik bet kuriuo paros metu, puikus Yamaha motociklas.

2016/08/30

Mielas, Įspūdžiai apie Pajūrio vairavimo mokykla, komentatoriau!
Kas nebijo, tas rašo savo vardą, pavardę, o ne slapstosi, nes kalbėjau su administratore ir sakė, kad žmogus, su tokiais klausimais, net nebuvo atvykęs į mokyklą, tai galėtumei ir paskambinti, prisistatyti, arba palikti savo tel nr. pabendrautume, išsiaiškintume ;-)
Visų pirma, administratorė nesprendžia tokių klausimų, reikia skambinti mokyklos direktoriui, ir jis atsakys į tavo rūpimus klausimus.
Aikštelės adresas yra parašytas internete, sudėtos aikštelės nuotraukos, kur visi gali pasižiūrėti, o esant norui, ir nuvažiuoti į aikštelę.
O iš kitų mokyklų mokinių, kol kas, papildomiems važiavimams nepriimame, nes pakankamai turime savų mokinių ir jiems yra pirmenybė.
Geros dienos.
Su pagarba,
Pajūrio vairavimo mokyklos direktorius
V. Rimkus

2016/08/29

Norėjau prieš vairavimo egzaminą įsigyti keletą papildomų vairavimo pamokų šioje mokykloje. Tad nuvykus į S.Daukanto gatvėje esantį filialą teko pabendrauti su įdomia administratore..
Kadangi vairavimo kursus buvau baigęs kitoje mokykloje, tai todėl gavau atsakymą kad kitų mokyklų nepriima (nepaklaususi net kuriame mieste mokiausi).
Sakau, tai kaip čia taip, internete reklamuojatės vienaip o atvykus į vietą kalbate kitaip. Tada atšovė, kad instruktorius neva nenorys priimti kitų mokinių ir ji niekuo dėta dėl to. Pagalvojau kad instruktorius gal jos viršininkas, kad taip sprendžia ką nori ir ko nenori pats. Sakau tai kaip man sužinoti ar norės jis mane priimti ar ne, tai sako reikia tartis su juo asmeniškai paskambinus, bet vieno pravažiavimo kaina bus 30 eur. Na gerai galvoju, kaina tenkina mane, bet instruktoriaus numerio taip pat nedavė jokiais būdais ir pati nesutiko jam paskambinti (nebent būčiau sumokėjęs eurus už paslaugą, kurią neaišku ar gausiu ir kokios kokybės dar). Mato kad kaina neišgąsdino, sako jei nori informacijos iš jo - gauni pasėdėti čia pat ir palaukti kol jis pats pasirodys kada ir aptarsime su juo tavo norą dėl papildomų pamokų. Supratau, kad turbūt bando tokiu būdu išprašyti mane savo noru kuo greičiau išeiti, nes negi nors vienas protingas žmogus sėdės visą dieną ir lauks neaišku kada pasirodančio instruktoriaus, kuris gal net nepasirodys visai tą dieną. Puoselėdamas paskutinę viltį susitarti uždaviau administratorei klausimą norėdamas sužinoti kur ir kokios būklės praktinio vairavimo aikštelė šios mokyklos, tai atsakė, kad negali NE SAVO mokyklos mokiniams teikti tokios informacijos, kad turbūt neduok dieve nenuvažiuočiau ir nepasižiūrėčiau pats kaip atrodo.. Nes pvz. A kategorijos aikštelės ne visos Klaipėdoje yra pritaikytos 100% Regitros pratimams. Reziume - likau nusivylęs, kadangi atsimušiau kaip į sieną.

2016/07/28

Rekomenduoju šią mokyklą! Praktikos egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto!! Žmonės čia dirbantys labai malonus, administratorė Vilija labai rupestinga, visada pasidomi tavimi, dėstytojas Saulius taip pat labai puikiai išaiškina visas taisykles. Instruktorius žinau tik du, Dovydas ir Arvydas, bet abu puikiai išmano savo darba. Ačiū Jums visiems už tai, kad dabar esu klevukė!

2016/07/12

Vairavimo instruktorius Steponas atitinkantis savo kvalifikacija instruktorius. Labai šauniai pavyko susitart dėl pravažiavimų. Linkiu jam, kad būtų pastebėtas ir kad būtu skiriamas geresnis inventorius. Atsakingam darbuotojui turi būti suteikiamos kuo geresnės sąlygos darbui.

2016/07/12

motociklai netvarkingi, suteikiama apranga supysus, apsaugos nudevėtos. Trumpai tariant inventorius atgyvenęs.

2016/07/12

Pajūrio vairavimo mokykla sudarė man puikias sąlygas per labai trumpą laiką atlikti visus A kategorijos praktinius užsiėmimus. Instruktorius Steponas tikras profesionalas, kuris neskaičiuoja darbo valandų.

2016/05/10

Yes, egzaminas, done. Viskas iš pirmo karto. Padėka administratorei Vilijai bei mano inatruktoriui Modestui. Pasiskaiciau apie sia vairavimo mokykla, buvo vien teigiami atsiliepimai. Tikrai nenusivyliau pasirinku sia vairavimo mokykla visi labai malonus instruktorius viska isaiskino ko nesupratau, niekada nereke ir nesauke, labai malonus zmogus.tikrai rekomenduoju, nes jie suinteresuoti ismokyti ir paruosti busimus vairuotojus saugei vazineti.

2016/03/31

Vien tik pagyros! Puiki mokykla! Tiek nuostabi administratorė, tiek instruktoriai! :)

2016/03/08

Noriu padėkoti instruktoriui Aleksui už suteiktas žinias ir profesionalų paruošimą egzaminams. Praktikos egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto !
Sekmės ir gero kelio !

2016/02/02

Didelis ačiū pajūrio vairavimo mokyklai už suteiktas žinias ir už didžiule motyvacija. Ypač dėkoju savo vairavimo instruktoriui Vitalijui, už palaikyma ir padrąsinančius žodžius. Labai puiki mokykla, priema ne kaip į mokyklą , o kaip į namus ;)

2016/02/01

Puiki vairavimo mokykla. Papildžiau savo vairavimo žinias su instruktoriumi Modestu. Esu patenkinta, jog išlaikiau egzamina po mokymo su juo, iš pirmo karto. Rekomenduoju šia vairavimo mokykla.

2016/01/14

Aš mokinausi pas instruktoriu Modesta. Modestas kaip mokytojas labai metodiškas. Jo pamokos nekėlė man jokiu pasipiktinimu. Labai kantrus instruktorius, ačiu Jam kad ištvėrė mano begalines klaidas. Dėkui jam uz pamokas.

2016/01/11

Viena iš nuostabiausių akimirku buna tada kai išlaikai egzaminus is pirmo karto. Man vairavimo pamokas dėstė Modestas. Jaunas, komunikabilus, nuoširdus instruktorius. Bet labiausiai sužavėjo jo rupestingumas mokiniui ir atsidavimas šitam jo darbui. Kiekviena karta jis manes prašydavo daugiau ir daugiau kad mokėčiau, dėl jo nuoseklaus darbo aš nejaučiau diskomforto. Išlaikiau vairavimo egzamina iš pirmo karto. Bet tuo musu pamokos nesibaigė. Aš aužinojau kad jis yra Lietuvos ralio vice čempionas, buvau nustebus kaip toks jaunas instruktorius gali tiek daug pasiekt. Tad jis man davė pavairuoti jo nuosava sportini automobili. Tai buvo kažkas nepaprasto,įgytos ekstremalaus vairavimo pamokos man padėjo dar labiau suvokti automobilio vairavima slystant. Ačiu Modestui ir visiems REKOMENDUOJU mokytis

2016/01/11

Viena iš nuostabiausių akimirku buna tada kai išlaikai egzaminus is pirmo karto. Man vairavimo pamokas dėstė Modestas. Jaunas, komunikabilus, nuoširdus instruktorius. Bet labiausiai sužavėjo jo rupestingumas mokiniui ir atsidavimas šitam jo darbui. Kiekviena karta jis manes prašydavo daugiau ir daugiau kad mokėčiau, dėl jo nuoseklaus darbo aš nejaučiau diskomforto. Išlaikiau vairavimo egzamina iš pirmo karto. Bet tuo musu pamokos nesibaigė. Aš aužinojau kad jis yra Lietuvos ralio vice čempionas, buvau nustebus kaip toks jaunas instruktorius gali tiek daug pasiekt. Tad jis man davė pavairuoti jo nuosava sportini automobili. Tai buvo kažkas nepaprasto,įgytos ekstremalaus vairavimo pamokos man padėjo dar labiau suvokti automobilio vairavima slystant. Ačiu Modestui ir visiems REKOMENDUOJU mokytis butent pas ji !!!!

2016/01/11

Viena iš nuostabiausių akimirku buna tada kai išlaikai egzaminus is pirmo karto. Man vairavimo pamokas dėstė Modestas. Jaunas, komunikabilus, nuoširdus instruktorius. Bet labiausiai sužavėjo jo rupestingumas mokiniui ir atsidavimas šitam jo darbui. Kiekviena karta jis manes prašydavo daugiau ir daugiau kad mokėčiau, dėl jo nuoseklaus darbo aš nejaučiau diskomforto. Išlaikiau vairavimo egzamina iš pirmo karto. Bet tuo musu pamokos nesibaigė. Aš aužinojau kad jis yra Lietuvos ralio vice čempionas, buvau nustebus kaip toks jaunas instruktorius gali tiek daug pasiekt. Tad jis man davė pavairuoti jo nuosava sportini automobili. Tai buvo kažkas nepaprasto,įgytos ekstremalaus vairavimo pamokos man padėjo dar labiau suvokti automobilio vairavima slystant. Ačiu Modestui ir visiems REKOMENDUOJU mokytis butent pas ji.

2015/12/07

Kaip ir visi, prisiskaičiau gerų atsiliepimų apie šią VM ir tikėjausi, kad liksiu patenkinta. Deja, likau ne tik neišsilaikiusi teisių bet dar ir apiplėšta.
Vieninteliai malonūs darbuotojai šioje mokykloje – administratorė ir teorijos dėstytojas Saulius.
Visi kiti instruktoriai mašinoje nuolatos tyli, nebendrauja, jokių vairavimo patarimų neduoda, klaidų nesako, o pamokos pabaigoje pasiūlo pasiimti dar pravažiavimų. Suinteresuoti (ypač direktorius Valdas) vien pinigais, todėl specialiai nepadeda mokiniui.
Šioje mokykloje buvau nusipirkusi net 8 papildomus pravažiavimus (iš viso papildomi 150 EUR), tačiau mokyklinio neišlaikiau. Tuo tarpu instruktoriai nuolatos piršo mintį pirktis dar pravažiavimų.
Galų gale nusprendžiau pereiti į kitą Klaipėdos mokyklą, kur instruktoriai iškarto supažindino su Klaipėdos kelių specifika, Regitros maršrutais, ir mokyklinį pas juos išlaikiau iš 1 karto. :) Regitrą taip pat iš pirmo.

Tad mano patarimas – nešvaistykite laiko ir pinigų šiai komercinei įmonei.

2015/11/27

Mokiausi pas instruktoriu Arvyda, labai šauniai viska išaiškina, parodo. Esu patenkinta ir rekomenduoju mokytis pas šį instuktoriu kitiems. :)

2015/11/17

Pataisau žvaigždučių kiekį :)

2015/11/17

Rekomenduoju nuoširdžiai - teorijos paskaitos aktualios ir įsimintinos (AČIŪ dėstytojui Sauliui). Instruktoriai - puikūs savo darbo specialistai. AČIŪ Arūnui, už draugiškumą ir pagalbą pralaužiant ledus, Valdui - už suteiktą drąsą, ir ypatingas DĖKUI VITALIJUI už geležinę kantrybę ir neįkainojamus praktinius patarimus.
Didžiausias patvirtinimas - praktinis vairavimas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto ;)

2015/11/17

Rekomenduoju nuoširdžiai - teorijos paskaitos aktualios ir įsimintinos (AČIŪ dėstytojui Sauliui). Instruktoriai - puikūs savo darbo specialistai. AČIŪ Arūnui, už draugiškumą ir pagalbą pralaužiant ledus, Valdui - už suteiktą drąsą, ir ypatingas DĖKUI Vitalijui už geležinę kantrybę ir neįkainojamus praktinius paarimus.

2015/11/15

Ilgai nesvarsčiusi pasirinkausi vairavimo mokyklą, esančią Taikos pr. 71, nes rekomendavo geri draugai, kurie mokinosi šioje mokykloje. Administratorė Vilija visada pasitinka su šypsena, padeda išspręsti visus iškilusius klausimus. Teorija buvo dėstoma labai aiškiai, vaizdžiai ir nenuobodžiai, pateikta daug gyvenimiškų pavyzdžių. Vairavimo instruktorių gavau Valdą ir tikrai nenusivyliau. Šis instruktorius labai supratingas, tolerantiškas, su didele patirtimi, įgūdžiais, žiniomis ir visa tai stengėsi, kuo suprantamiau perduoti man. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ir tai tikrai pirmo pasirinkimo mokykla. Sėkmės visiems ieškantiems vairavimo mokyklos ir kuo geriausios kloties šiam draugiškam, nuoširdžiam kolektyvui. Didelis AČIŪ Jūms.

2015/11/14

Absoliučiai geriausia vairavimo mokykla!
Visiems egzaminams buvau paruošta be priekaištú ir išsilaikiau iš pirmo karto. Jaučiau didelį pastūmėjimá, palaikymá ir suinteresuotumá, kad tik viskas būtú gerai iš vadovės Vilijos.

Ypatingai didelį ačiū ir stipriá rekomendacijá noriu pasakyti dviem savo instruktoriams - MODESTUI ir VITALIJUI! Tik patys geriausi žodžiai! Buvau mokyta nuosekliai, tvarkingai, pro akis nepraslysdavo nei viena klaida - todėl šiai dienai galiu drásiai sakyt, kad būsiu gera vairuotoja tik judviejú dėka!
Mokytis vairuoti šiú žmoniú dėka buvo vienas malonumas!10 balú!

2015/10/22

Didelis ačiū ši tos mokyklos kolektyvui, ypač instruktoriui Valdui, kuris kantriai mokino vairuoti, paaiškino kokias klaidas padariau. Ne tik labai gerai paruošia regitrai, bet ir pats mokinimasis vairuoti yra labai malonus, visi labai draugiški ir supratingi pradedantiesiems vairuotojams. Baigus šią mokyklą - gaila ją palikti. Tikrai galiu teigti, kad Pajūrio vairavimo mokykla yra geriausia visoje Klaipėdoje! Baigus šią vairavimo mokyklą jaučiuosi tvirtai ir užtikrintai kelyje.

2015/10/14

Pati geriausia vairavimo mokykla visoje Klaipėdoje, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Teorijos pamokos puikiai dėstomos, niekada nebūdavo nuobodu klausytis. Instruktoriai taip pat labai geri, visi labai malonūs, viską paaiškina išsamiai.
Visiems labai rekomenduoju šią mokyklą!

2015/07/29

Labai gera mokykla

2015/07/24

Pasirinkau šią mokyklą iš rekomendacijų ieškant geriausios mokyklos ir geriausių instruktorių. Šiai dienai rekomenduoju ją ir kitiems :) Labai dėkinga esu instruktoriams Laurynui ir Valdui už mokymus ir instruktažą link saugių kelionių pradžios:))

2015/06/12

Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla, kuri įsikūrusi Taikos pr.
Regitroje tiek teoriją,tiek važiavimą išlaikiau iš pirmo karto! Esu labai dėkinga savo instruktoriui Aleksui bei Valdui. Taip pat dėkoju Vilijai, kuri visada mokykloje pasitinka su šypsena, visada atsako į tau rūpimus klausimus. Didelis AČIŪ Jums !!!!! p.s. tikrai rekomenduoju šią mokyklą !

2015/04/06

 Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Puikus ir profesionalus paruošimas,labai maloni atmosfera sioje mokykloje Teorijos ir praktikos egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.Pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklysite, įgausite naudingos patirties ir žinių vairavime. Norėčiau padėkoti šiai mokyklai už gera teorinį ir praktinį parengimą. Aciu

2015/04/05

 Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Puikus ir profesionalus paruošimas.Labai maloni atmosfera sioje mokykloje.Teorijos ir praktikos egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Norėčiau padėkoti už gera teorinį ir praktinį parengimą. Pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklysite, įgausite naudingos patirties ir žinių vairavime. ACIU !

2015/03/25

Dekoju nuostabiam Pajurio kolektyvui !
Atejau niekada nesedejus uz atomobilio vairo ir nemaniau, kad galiu ismokti, bet ismokau ir turiu teises. Labai aciu Laurynui Gedgaudui, praktikos vairavimo instruktoriui. Per pamokas suteike pasitikejimo savo jegomis, padrasindavo, draugiskas. Egzamina islaikiau is pirmo karto.
Aciu uz suteiktas zinias!
Rekomendoju visiems sia mokykla.
Aciu !

2015/02/08

Šauni, kompetetinga mokykla. Begalo malonus kolektyvas, pasijuntama tarsi namuose, o tai leidžia žymiai geriau įsisavinti gautas žinias.

2015/01/22

Šauni mokykla, malonus kolektyvas Taikos pr.71.

2014/12/30

Visiems Pajūrio vairavimo mokyklos darbuotojams nuoširdžiausi linkėjimai artėjančių Naujųjų 2015-ųjų metų proga! Kantrybės, ištvermės ir daug mokinių linki jums vairuotoja iš Klaipėdos :-)

2014/12/18

sveikiname PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLA su dideliu ivertinimu - jus esate vieni geriausiuju vairavimo mokyklu !!! Plataus kelio ir drausmingu mokiniu linkime jums !!!

2014/11/29

Noriu nuoširdžiai padėkoti PAJŪRIO vairavimo mokyklos administratorei, teorijos mokytojams, vairavimo instruktoriams už puikiai atliekamą darbą, už rūpestį mumis - būsimaisiais vairuotojais. Likau sužavėta jūsų visų bendravimu su mokiniais. Išlaikiau egzaminą. Gavau vairavimo teises. Ačiū jums už pagalbą, ypatingai dėkoju administratorei Vilijai, dėstytojui Sauliui, instruktoriui Valdui.

2014/11/29

man pasiseke kad atejau i sita mokykla, reikiama informacija gavau, pamokose suprantamai aiskinama, instruktoriai yra kantrus zmones, aciu administratorei poniai Vilijai

2014/11/28

Is komentaru matosi, kad teisingai pasielgiau, pasirinkes Pajurio vairavimo mokykla. Man cia viskas patinka, ypac profesionalus ir kantrus darbuotojai.

2014/11/17

Mokinausi sioje moykloje ir likau labai patenkinta:) Aciu dideli tariu visam sauniam mokyklos kolektyvui:) visiems rekomenduoju:)

2014/11/12

Prieš pasirinkdama vairavimo mokyklą pradėjau klausinėti draugų ir bendradarbių, gal žino ir rekomenduotų gerus dėstytojus ar instruktorius. Daugelis siūlė eiti į Pajūrio vairavimo mokyklą. Gerai padariau, kad ją ir pasirinkau. Administratorė gera, viską paaiškino, dėstytojai ir instruktoriai kantrūs ir dėmesingi. Ačiū šiai mokyklai.

2014/11/10

man labai patiko cia mokytis, visi labai atidus, aciu visiems Pajurio vairavimo mokyklos darbuotojams


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Arvydas Sabūnas Ardas Čičirka

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Pajūrio vairavimo mokykla“
  • Įmonės kodas: 302820651

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos