Vido vairavimo mokykla

10 atsiliepimai

Kategorijos B, Šilutė

  • Taikos g. 15, LT-99122, Šilutė
  • 860370874
  • vidomokykla@gmail.com
Atnaujinta: prieš 610 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2019/04/16

Geras mokytojas. Atviras. Parodo savo asmenybę. Kitiems tai trukdo.
Tie kurie ateina laikyti teisių, siekia savo tikslo ir aiškiai supranta, kad egzaminai ir išmoktos pamokos yra jų pačių reikalas, kuo puikiauiasi įsisavina visus mokytojo patarimus(kurių tikrai labai daug) praktiškų, aiškių, lengvai pritaikomų. O tie kurie galvoja, jog sumokėjo pinigus ir pastangų dėti nereikia, kad dėl jų nesėkmių kaltas mokytojas ... turbūt ieško pasiteisinimų savo neveikumui... Mokytojas labai gražiu būdu leidžia pačiam mokiniui perprasti važiavimo subtilybes, užuot šaukęs, bumbėjęs ar burbuliavęs.. Su humoru žiūri į mokinio klaidą taip nuimdamas įtampą, o po to viską nuosekliai paaiškina. Apie priekabius skirtus moterims daug gandų... Net nuostaba kilo... Gal aš ir mano draugės kurios man jį rekomendavo ne tokios patrauklios, nes nebuvo jokių užuominų į kažkokius nepadorius reikalus. Taip jis turi savitą humoro jaismą, bet tai netrukdo išlaikyti teises. Manau kai kurie per jautriai reaguoja. Mokytojas jis tikrai laaaaaabai geras, bet raikia pirmiaisia būti geru mokiniu.. Nes pasiteisinimų galima rasti, bet kada ir bet kur.

2019/04/12

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą. Atėjau mokytis nieko nemokėdama ir niekada nevairavus. Tikrai galiu pasakyti, kad mokykloje viskas puikiai apgalvota pradedant teorijos dėstymu ir baigiant pravažiavimais.Teorija dėstoma labai modernia programa, mokytojas viską išsamiai išaiškina ir aiškina tol kol visiems tikrai tampa aišku. Praktinėse pamokose mokytojas turi didžiule kantrybę, supratingumą, kiekvieną situaciją išaiškina argumentuodamas taisyklėmis bei pravažiavimai derinami su teorijos mokymusi. BET mokytis reikia pačiam ir labai daug, jei nori teises turėti. Todėl skaitydama tuos kelis neigiamus atsiliepimus gali pasakyti, kai mokinys ateina norėdamas teises gauti, bet ne daug mokytis ir išmokti, o tynginys paima viršų, tada lengviausias būdas pateisinti savo tyngėjimą yra kaltų ieškojimas bei kitų apšmeižimas. Aš daug mokiausi ir teoriją ir praktiką išlaikiau iš pirmo karto. Nuoširdus ačiū mokytojui Vidui ir linkiu didžiausios sėkmės šiai mokyklai.

2019/03/24

Puiki vairavimo mokykla.!

2019/02/06

Aš kai mokiausi, tai vis ranką ant kojos padėdavo, atseit "va, dabar spausk gazą".. ir dar visokių nesamonių būdavo.. ir į svečius kvietėse.. Brrr.. šlykštu net prisiminti

2019/02/06

Susireikšminęs senukas, įsivaizduojantis, kad yra patrauklus ir dėl to kartais sau leidžia "paišdykaut". Kai kam patinka, tai matosi iš komentarų. Aš pasirinkau kitą išeitį- nutraukiau sutartį ir išėjau į kitą mokyklą.

2018/04/25

Džiaugiuosi Vido vairavimo mokykla ir džiaugiuosi, kad, prieš pasirinkdama šią mokyklą, neperskaičiau jokių atsiliepimų, o pamačiau viską pati.
Mokymo teorinė medžiaga čia buvo išdėstyta labai detaliai, klasės aplinka - nepaprastai jauki, o mokytojas Vidas buvo ir taktiškas, ir pareigingas. Tačiau vis tiek daug darbo turi padaryti ir patys mokiniai - reikia mokytis. Mokykla suteikia galimybę mokytis su pačia moderniausia ir tinkamiausia programa, jos dėka aš teorijos egzaminą Regitroje išlaikiau be jokių problemų.
Atėjau mokytis visiškai nevairavusi, todėl labai jaudinausi prieš važiavimus, bet jau pirmosiose pamokose pamačiau, kad instruktorius yra tikras pedagogas, gebantis smulkiai, ramiai ir suprantamai išaiškinti vairavimo "elementorių".
Ir tik dabar perskaičiusi pirmuosius atsiliepimus apie šį instruktorių smarkiai nustebau. Akivaizdu, kad kai kurių merginų noras išmokti vairuoti buvo silpnesnis, nei noras sureikšminti paprasčiausias aplinkybes. Man net į galvą neatėjo laikyti kabinėjimusi mano klaidingos sėdėsenos taisymo, arba nustebino antrasis atsiliepimas, dėl instruktoriaus kalbėjimo esą ne apie tai, ar ne taip... Instruktorius Vidas duoda daugybę vairavimo pamokymų, tik reikia spėti juos įsidėmėti ir įvykdyti. Ir, po maksimalios koncentracijos vairuojant, minutėlei pakeista pokalbio tema - jokia tragedija, tai tik galimybė truputėlį atsikvėpti. Be to, reikėtų suprasti, kad važiuojate su instruktoriumi - žmogumi, o ne su robotu. Žmogus, per dieną dirbdamas šį darbą po 10 -11 valandų, negali ištisai kalbėti tik roboto frazėmis. Ir, jei instruktorius būtų tik robotas, vargu, ar svyrant rankoms po n-tąjį kartą nepavykusio manevro, išgirstumei "Nusiramink, susikaupk, dar kartą pabandyk. Viskas bus gerai." Šitoks žmogiškas instruktoriaus padrąsinimas yra ypatingai svarbus. Ir instruktorius Vidas tikrai negaili tokių padrąsinimų. Beje, neišgirdau iš jo jokių žeminančių juokelių, kaip buvo teigiama atsiliepimuose.
Visa tai čia rašau todėl, kad tie ar tos, kurie rinksis vairavimo mokyklą ir skaitys atsiliepimus apie ją, žinotų, jog čia parašo ir tie / tos, kurie savo nesėkmes, patirtas dėl neįdėto savo darbo, aikštingumo ar suvokimo praskiesto perdėtu jausmingumu, bando užkrauti kitiems, ieškodami "krislo kito akyje". Instruktorius Vidas puikiai išmano savo darbą ir dirba nuoširdžiai ir atsakingai. Esu labai dėkinga ir linkiu sėkmės ir Jam, ir Jo mokyklai.

2018/04/01

esu labai patenkintas profesionaliu, atsakingu mokymu, ačiū instruktoriui Vidui

2018/03/15

Labai šaunus mokytojas,labai gera programa pagal kuria galima sprest mokyklinius testus namie.

2018/02/20

Važiavau į Klaipėdą aš ir dar vienas vaikinas, kaip supratau iš bendravimo, kažkoks pažįstamas iš seniau. Tai visą kelią klausiausi apie visokius verslus versliukus, instruktorius Vidas labai nuoširdžiai dalino patarimus apie VISAS gyvenimo sritis (apie vairavimą mažiausiai), paskui kai aš atsisėdau už vairo, pradžioj buvau ištardyta-kas mano tėvai, ką jie dirba, kokie mano ateities planai ir t.t....Po to sužinojau, kad jis atseit tokiu būdu nuima stresą... Lindimas į privatų gyenimą yra streso nuėmimas??? Ir to jo pažįstamo komentarai, kad pasirinkau nelabai vykusią specialybę, be perspektyvų su nuolatiniu instruktoriaus manęs "protinimu" apie gyvenimą... Ačiū už tokias pamokas. Per kitus važiavimus sužinojau kas kur gyvena (kažkoks švogeris Klaipėdoje), kiek jis žemių turi ir kad jis ilgą laiką Klaipėdoj dirbo taksistu, todėl už visus geriausiai žino ją :) Sorry, mano pastebėjimas- būti geru žinovu kokios nors vietovės, nereiškia būti geru mokytoju, nors būtent tokiu jis pats save ir pristato. Pats.

2018/02/07

Tik ne šita mokykla!!! Mokiausi kitoje, bet pakliuvau pas instruktorių Vidą. Dar dabar purto prisiminus jo rankas ant mano pečių ir kojų... Viską perdaviau mokyklos vadovui, buvo atsiprašyta, netgi neužskaitė to padaryto pravažiavimo, bet nebesugebėjau save suimt į rankas ir toliau tęst mokslus. Kai paskaitau pagyrimus jo adresu, negaliu negalvot, kad juos rašo arba jis pats, arba tokie žmonės, kuriems patinka jo atseit jaunatviški bajeriai apie antrą galą ir nuolatinis rankų kaišiojimas ten kur nereikia. Beje, čia ne mano vienos nuomonė, tik rašant atsiliepimus į fb matosi asmuo, tai niekas nenori užsipuolimų, juk pas mus taip visada- kas nors prie tavęs lenda- esi pati kalta!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Vido vairavimo mokykla
  • Įmonės kodas: 177052765

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos