Kaip tapti vairavimo instruktoriumi?

228

Vairuotojų mokytojas ar vairavimo instruktorius?

Nors ir atrodo panašios, bet iš tiesų tai dvi skirtingos specialybės. Vairuotojų mokytojas – asmuo kuris moko kitus asmenis transporto priemonių eismo teorijos, o vairavimo instruktorius – moko būsimuosius vairuotojus praktinių įgūdžių. Tas pats asmuo gali būti ir vairuotojų mokytojas, ir vairavimo instruktorius.

Kas gali tapti vairavmo instruktoriumi ar vairuotojų mokytoju?

Asmeninės savybės.

Norint tapti vairavimo instruktoriumi, pirmiausiai reikia įvertinti savo asmenines savybes: ar esate pakankamai kantrūs ir tolerantiški? Ar esate linkę padėti kitiems? Ar sugebate išlikti ramūs kartodami tą pačią informaciją kelis kartus iš eilės? Ar manote, jog automobilis gali būti puiki darbo vieta, kurioje praleisite visą darbo dieną? Ar sugebate atlikti kelis darbus vienu metu t.y. stebėti eismo sąlygas, stebėti vairuotoją bei bendrauti su juo? Jei į visus klausimus atsakėte taip – greičiausiai būsite puikus vairavimo instruktorius!

Dokumentai.

Vairavimo instruktorius privalo turėti:

 • ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį (aukštesnįjį, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų) išsilavinimą;
 • trejų metų vairavimo patirtį tos kategorijos transporto priemonėmis, su kuriomis vykdo vairuotojų mokymą;
 • Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) nustatyta tvarka suteiktą teisę dirbti vairavimo mokykloje vairavimo instruktoriumi.

Vairuotojų mokytojas privalo turėti:

 • ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį (aukštesnįjį, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų) išsilavinimą ir būti baigęs automobilizmo studijas;
 • trejų metų vairavimo patirtį tos kategorijos transporto priemonėmis, su kuriomis vykdo vairuotojų mokymą. Ši nuostata netaikoma jei vairuotojų mokytojas dėl sveikatos būklės negali vairuoti transporto priemonių ir gali tai įrodyti atitinkamais gydymo įstaigos išduotais dokumentais;
 • LTSA nustatyta tvarka suteiktą teisę dirbti vairavimo mokykloje vairuotojų mokytoju.

Siekiant įgyti teisę dirbti vairuotojų mokytoju ir (arba) vairavimo instruktoriumi, pirmiausiai jums reikės išklausyti specialius kursus ir išlaikyti egzaminus, kuriuos rengia šios mokymo įstaigos:

Mokymo įstaigos pavadinimas

Adresas

Telefonas

Informacija apie kursus

Kaina

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija Vilnius, Kalinausko g. 7 (8 5)  234 1524 Kursų trukmė – 2 mėnesiai.Paskaitos vyksta d. d. nuo 14 val.Mokymai vykdomi du kartus per metus – rudenį ir pavasarį. Artimiausi kursai rugsėjo mėnesį.

390 eur

Aleksandro Stulginskio universitetas Kauno r. sav, Akademijos mstl.,  Universiteto g. Nr. 3-29 (8 69) 883 080 Kursų trukmė – iki 2,5 mėnesių.Paskaitos vyksta d. d.Mokymai vykdomi tris kartus per metus. Artimiausi kursai rugsėjo 1 d. 

247 eur

Klaipėdos valstybinė kolegija Klaipėda Jaunystės g. 1 (8 46)  31 49 26 Kursų trukmė – 2 mėnesiai.Paskaitos vyksta d.d.Mokymai vykdomi kiekvieną mėnėsį išskyrus vasaros sezoną.

300 eur

 

Pilnų specialių pirminių kursų nereikia asmenims, kurie aukštosiose mokyklose įgijo automobilių transporto inžinierių kvalifikaciją bei pedagogikos, pedagoginės psichologijos, mokymo metodikos, kalbos kultūros pagrindus. Specialių pirminių kursų metu, jie šių dalykų mokytis neprivalo, tačiau šie asmenys privalo mokytis ir baigti mokymo temas apie kelių eismo taisykles ir eismo saugumą bei vairuotojų mokymo teorijos žinių mokymo kursą.

Specialių pirminių kursų baigti neprivaloma asmenims, kurie baigė formaliojo profesinio mokymo programas, įregistruotas Studijų ir mokymo programų registre, ir įgijo nustatytos formos kvalifikacijos pažymėjimus, suteikiančius vairuotojų mokytojo ar vairavimo instruktoriaus kvalifikaciją (teisę dirbti),.

Teisę dirbti vairuotojų mokytoju ir (arba) vairavimo instruktoriumi suteikia Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA). Baigus vairavimo instruktorių kursus, elektroniniu būdu arba tiesiogiai nuvykus į Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA), reikia pateikti užpildytą nustatytos formos prašymą ir šiuos dokumentus:

 • Įskaitų ir egzaminų kortelę, patvirtinančią specialių pirminių kursų baigimą aukštojoje mokykloje (išskyrus atvejus, kai specialių pirminių kursų baigti neprivaloma);
 • kvalifikacijos pažymėjimą (tais atvejais, kai aukštojoje mokykloje baigti specialių pirminių kursų yra neprivaloma);
 • išsilavinimą patvirtinantį dokumentą;
 • vairuotojo pažymėjimą (jeigu vairuotojo pažymėjimas yra išduotas Lietuvos Respublikoje, jo pateikti nereikia, tačiau vairuotojo pažymėjimo duomenys nurodomi prašyme).

Sveikata.

Vairavimo instruktorius privalo turėti galiojančią vairuotojo sveikatos tikrinimo medicininę pažymą (F Nr. 083-1/a). Gauti pažymą galite čia: http://www.sveikatospazymos.lt/

Kada suteikiama ir kiek laiko galioja teisė dirbti vairavimo instruktoriumi?

Teisė dirbti vairavimo mokykloje vairuotojų mokytoju ir (arba) vairavimo instruktoriumi suteikiama per 5 darbo dienas nuo tinkamai užpildyto prašymo ir dokumentų gavimo LTSA regiono departamente dienos. Ši teisė suteikiama neribotam laikui, tačiau per kiekvienus 5 metus (pradedant nuo teisės suteikimo) vairuotojų mokytojai ir vairavimo instruktoriai turi tobulintis ne mažiau kaip 30 valandų. Be to, vairuotojų mokytojai ir vairavimo instruktoriai vieną kartą per 5 metus privalo išlaikyti VĮ „Regitra“ kelių eismo taisyklių ir saugaus eismo egzaminą, kurį sudaro 60 klausimų. Patikrinti savo žinias ir pasiruošti šiam egzaminui galite spręsdami testus čia: KETBILIETAI.

Kiek kainuoja tapti vairavimo instruktoriumi?

Specialūs kursai vairavimo instruktoriams 247 – 390 eur

Teorijos egzamino laikymas VĮ „Regitra“ – 10,14 eur

Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma 9-20 eur

Už teisės dirbti vairuotojų mokytoju ir (arba) vairavimo instruktoriumi asmenims suteikimo įforminimą Lietuvos transporto saugos administracijoje (LTSA) – 2,90 Eur.

Ar sudėtinga rasti darbą?

Jaunų, energingų, nuolat tobulėjančių ir turinčių aukštą kvalifikaciją vairavimo instruktorių nėra daug. Todėl net ir neturint darbo patirties vairavimo mokykloje, tokiam vairavimo instruktoriui įsidarbinti bus nesudėtinga. Mokymams dažnai reikalinga ne tik lietuvių, bet ir užsienio kalbos – anglų, rusų. Šių kalbų mokėjimas padidina tikimybę greičiu rasti darbą.

Darbo skelbimų portaluose pasiūlymų į vairavimo instruktoriaus pozicijas dažniausiai yra nedaug arba nėra iš viso. Todėl rekomenduojame, kreiptis tiesiogiai į jums patinkančią vairavimo mokyklą. Populiariose didžiųjų miestų vairavimo mokyklose, dažniausiai vairavimo instruktorių paieška yra vykdoma nuolat.

Ar reikia turėti savo automobilį?

Dažniausiai didžiosiose vairavimo mokyklose, darbuotojams yra skiriami mokomieji automobiliai, kuriuos dažnai yra leidžiama naudoti kelionei į darbą ir namo. Mažesnės vairavimo mokyklos ne retai įdarbina instruktorius su savo automobiliais, sudarydamos transporto priemonių panaudos sutartį. Tuo atveju, įvertinus automobilio amortizaciją, draudimą ir kt., darbo užmokestis yra didesnis. Dėl tikslių darbo salygų, klauskite būsimojo darbdavio pirmojo pokalbio metu.

Kiek galima uždirbti?

Darbo užmokestis – derybų klausimas. Vairavimo instruktorių darbo užmokestis yra labai skirtingas. Jis priklauso nuo įvairių aplinkybių, tačiau galima išskirti keletą pagrindinių:

 • vairavimo kategorija kuria mokoma vairuoti. Pavyzdžiui: vairavimo instruktoriai ruošiantys C, CE ir kitų kategorijų vairuotojus uždirba daugiau nei instruktoriai ruošiantys B kategorijos vairuotojus.
 • miestas kuriame dirbate. Skirtinguose Lietuvos miestuose skiriasi ir vairavimo kursų kainos, jos turi ryšį ir su vairavimo instruktorių darbo užmokesčiu – kuo vairavimo kursų kaina didesnė – tuo didesnis darbo užmokestis.
 • jūsų mokymo sugebėjimai. Kai kuriose vairavimo mokyklose yra naudojamos įvairios motyvacinės sistemos skatinančios geriau paruošti būsimą vairuotoją egzaminui. Pavyzdžiui: mokiniui išlaikius vairavimo egzaminą „Regitroje“ iš pirmo karto, vairavimo instruktoriui yra skiriami papildomi priedai prie darbo užmokesčio ir pan.
 • darbo valandos. Vairavimo instruktoriams mokamas darbo užmokestis už išdirbtas akademines darbo valandas su mokiniais. Kuo daugiau dirbsite – tuo daugiau uždirbsite. Dažnai laikas, kai mokinys neatvyksta į praktikos pamoką, instruktoriui yra neapmokamas, tačiau taip yra ne visur. Kai kuriose mokyklose, už šį laiką yra mokamas mažesnis darbo užmokesčio tarifas.

Pasidalinkite savo pastabomis komentaruose.

2017/07/19 |

228 thoughts on “Kaip tapti vairavimo instruktoriumi?

 1. Dalyteja sako:

  Viskas aišku,geriau su aukštaisiai,bet apie vairavimo technika nulis,koks vairuotojas baiges aukstaji gali nusimanyti vairavimo ipatumus,as nenoreciau mokytis aukstaji baigusiu abeliu,kuris pats nemoka vairuoti,pagarba atiduociau tam kuris vairuoja automobilius daug metu ir moka vairavimo technika,is tokio zmogaus daug daugiau gauciau informacijos nei nuo to asilo su aukstuoju kuris is viso vairuoti nempka,dabar tokie instruktoriai,profesonalu nera,man jusu aukstasis nereikalingas man reikia tikro vairuotojo pamokymai,tik debilai baige aukstuosius sugalvojo kas tuos dundukus turi mokyti tik dundukai,nes neleidzia ego,kad asilus gali mokyti tikri vairuotojai.

 2. Justas sako:

  Jei nieko nebaigus nestresuokit. Turiu aukstaji. Taciau dirbu vairuotoju tiek su autobusais dirbau tiek siuo metu europoje su 20m sastatu vazineju. Tai kad baiges aukstaji reiskia kad nemoku vairuot ir negaliu pamokyti kitu?

 3. egle sako:

  Vairavimo įgūdžiai ir aukštasis neturi nieko bendro, bet… Aukštąją baigią žmonės labiau moka formaliai bendrauti, labiau išviso sugeba koreguoti savo bendravimą pagal aplinką,šiek tiek lavinama kantrybė, o ir ta pati psichologija yra privaloma, kiek žinau, visose specialybėse studijuojant. Psichologija bent minimaliai reik išmanyti šiame darbe. Dabar isivaizduokim tokia instruktorę, kaip Dalyteja… Visi deb***, abel***, ir nemokantys vairuot su aukštaisiais. Dalyteja, jūsų komentaras neparodo nei žmogaus kantrybės, kad taip pratrūkot(o kantrybės šiame darbe reik daaaaug), nei adekvataus bendravimo(jei taip taškytumėtės ir prie mokinukų, tai jie po pirmos pamokos su jumis išvis prie vairo bijotų sėst gyvenime, nes visa motyvaciją numuštumėt).Beto, pati buvau mokinta vairuot ne tik vairavimo instruktoriaus, bet ir nieko nebaigusio vairuotojo profesionalo,kuris pagal giminystės ryšius galėjo mane mokint. Kaip ir kaip jį gerbčiau, bet skirtumas bendravimo, kantrybės prasme buvo akivaizdus, vistik taškas instruktoriaus naudai….

 4. Stevenhaito sako:

  Hi! online pharmacy excellent web site.

 5. JamesDah sako:

  free live sex cams and chat sexcams00.online cams teen sex.

 6. JamesDah sako:

  live group sex cams sexcams00 hacked ip cams couple sex archive videos.

 7. JamesDah sako:

  free college sex cams girl sex cams newbie sex cams.

 8. JamesDah sako:

  sex cams at work sexcams00 tight skirt sex cams.

 9. JamesDah sako:

  lesbian sex cams group sex cams real life sex cams.

 10. JamesDah sako:

  hidden gay sex cams sexcams00.work forced sex video cams.

 11. JamesDah sako:

  polish sex cams goth sex cams live web sex cams.

 12. JamesDah sako:

  free shemale sex cams bbw live sex cams private sex cams.

 13. JamesDah sako:

  live hidden sex cams sexcams00 foundry cams sex.

 14. JamesDah sako:

  broadcast yourself sex cams sexcams00.site amateur virgin honeymoon sex cams.

 15. JamesDah sako:

  fat sex cams sexcams00 live streming sex cams.

 16. JamesDah sako:

  sex cams videos sexcams00 hidden cams sex.

 17. JamesDah sako:

  free interactive sex cams free amature sex cams real nudest sex cams.

 18. JamesDah sako:

  live streaming sex cams dirty sex cams private sex cams.

 19. JamesDah sako:

  free live web sex cams exhabitionist sex cams live bikini sex cams.

 20. JamesDah sako:

  sex cams chat sexcams00 first date sex cams.

 21. JamesDah sako:

  no credit card sex cams sexcams00 free online sex cams to broadcast.

 22. JamesDah sako:

  sex cams no credit card free sex cams no credit card pantyhose sex video cams.

 23. JamesDah sako:

  sex cams hd sexcams00 gay cams of public toilet gay sex.

 24. JamesDah sako:

  top live sex cams interracial sex cams secret cams records forbidden sex.

 25. JamesDah sako:

  indian live sex cams sexcams00 david and carrie real life cams sex.

 26. JamesDah sako:

  best free live sex cams asain sex cams nude sex live cams.

 27. JamesDah sako:

  sex cams at work japanese sex cams seattle sex cams live.

 28. JamesDah sako:

  sex cams gay web sex cams free sex cams sex now.

 29. DannyQuoms sako:

  sex cams live chat live nude sex cams free live sex cams no sign up.

 30. JamesDah sako:

  streaming sex cams taboo sex cams barbie sex cams.

 31. JamesDah sako:

  watch 100% free sex cams, sexcams00.space real cams sex vids.

 32. JamesDah sako:

  nude beach sex cams live gay male sex cams real inhome sex cams.

 33. JamesDah sako:

  sex cams mature free live gay sex cams live jasmin sex cams.

 34. JamesDah sako:

  free trial sex cams sexcams00 older milf resisting sex cams.

 35. JamesDah sako:

  interactive sex cams live adult sex cams illegal mexican sex cams.

 36. JamesDah sako:

  fetish sex cams sexcams00 truck stop hidden cams men having sex.

 37. JamesDah sako:

  sex cams free live sexcams00 forced sex on nylons cams.

 38. JamesDah sako:

  chatroulette sex cams sexcams00 greek sex cams.

 39. JamesDah sako:

  colombian sex cams ebony sex cams girls with cams and like sex.

 40. BarryDoots sako:

  creamy masturbation teen asian nerdy teen porn tube videos teen reality threesome fuck sex tube.

 41. BarryDoots sako:

  guys experimenting in college porn collegewebcams00 hottest college girl ever fucked.

 42. BarryDoots sako:

  nicesofa ridng sex teen sdpansh real teens having sex teen males porn with hookers.

 43. BarryDoots sako:

  college girls having sex videos hot college girl threesome college girl miniskirt anal.

 44. BarryDoots sako:

  college party interracial porn collegewebcams00 blonde girlfriend college porn.

 45. BarryDoots sako:

  bbw ebony amateur floppy breast porn amateurwebcams00 upskirt no panties candid amateur.

 46. BarryDoots sako:

  naked ukrainian milf porn milfwebcams00 milfs upskirt solo licking.

 47. BarryDoots sako:

  teen asking money for sex cute naked teen girl fucking the hot teen maid.

 48. BarryDoots sako:

  sexy lesbians seducing women in lingerie hd videos lesbianwebcams01.fun blonde asian lesbian strapon.

 49. BarryDoots sako:

  japanese kanae big tits asianwebcams00 japanese porn bathhouse reverse gangbang.

 50. BarryDoots sako:

  cum in milf ass hole milfwebcams00 naked mature milf sex porn.

 51. BarryDoots sako:

  teen gay anal rape teenwebcams00.press big tits teen pregnant sex story.

 52. BarryDoots sako:

  2 big tit lesbians fuck in room lesbianwebcams01.fun lesbian brutal strapon punishment.

 53. BarryDoots sako:

  self shot girl amateur teen full set gallery amateur fucking the cleaning lady porn amateur tembling orsgam porn.

 54. BarryDoots sako:

  masseuses threesome lesbian porn lesbianwebcams00.fun icarly fucked with baseball bat lesbian bondage porn.

 55. BarryDoots sako:

  college drunk girls wet pussy video college guys showing off their dicks college gitlrls fucked public audience.

 56. BarryDoots sako:

  amatur mature naked picture mature pick up porn homemade guest room mature sex.

 57. BarryDoots sako:

  mature bbw hairy pussy and asslicking mature upskirt no panties mature nude women over 45.

 58. BarryDoots sako:

  amateur teen boy nude selfies amateur first time lesbian amateur anal wheres your wife.

 59. BarryDoots sako:

  crazy kinky lesbian sex best lesbian video ever lesbian anal fingering xnxx.

 60. BarryDoots sako:

  tiny teen anal huge cock legal nude teens riding cocks gif pics teen wit vibrator hollie mack fucks jovan jordan.

 61. EdwardOmiff sako:

  my bff from college sucks my huge clitoris tumblr college gf suck dick teen college flashes tits.

 62. EdwardOmiff sako:

  gorgeous blonde teen masturbates teenwebcams00.uno hardcore teen threesome porn videos.

 63. EdwardOmiff sako:

  female porn for asian women big soft boobs indian pakistani arab girls asian has sex for the baby.

 64. EdwardOmiff sako:

  free porn casting vids mature maturewebcams00 mature ametuer wives ass pics.

 65. EdwardOmiff sako:

  amateur milf leaked selfies milfwebcams00 milf pussy licking videos.

 66. EdwardOmiff sako:

  amateur pov facial new amateurwebcams00 amateur incest taboo creampie.

 67. EdwardOmiff sako:

  japanese bikini girl gets fucked asianwebcams00.host asian girl fucks dildo through clothing.

 68. EdwardOmiff sako:

  whipping teen fuck porn teenwebcams00 amateur asian american teen fucked.

 69. EdwardOmiff sako:

  college girls porn sites collegewebcams00.store college girl twerk great ass.

 70. Josephmetle sako:

  desi nude ass outdoor asianwebcams00 asian porn stars top.

 71. Josephmetle sako:

  black girl breasts naked black women naked tumblr sex black girls skirt.

 72. Josephmetle sako:

  teen fucks at casting teenwebcams00 nude teen girl selfie.

 73. Josephmetle sako:

  masturbating a huge black cock tranny porn blackwebcams00.icu ebony big tits suck fuck.

 74. Josephmetle sako:

  midget and.giantess porn lesbian hot sexy lesbian porn hd teen lesbians ass play.

 75. Josephmetle sako:

  milf big tit videos milf and son sex videos the sexiest naked milfs in the world.

 76. Josephmetle sako:

  amateur teen gape biggest cock amateur naked women blow hand job cum tubest amateur female orgasm.

 77. RaymondFus sako:

  black boys kissing sucking and funking and cumming black hair porn gif fresh young pussy vs old black cocks.

 78. RaymondFus sako:

  asian sex in cinema tube asianwebcams00 eggs in ass japanese porn.

 79. RaymondFus sako:

  thick naked teens galleries teenwebcams00.press teen pink pussy licked.

 80. RaymondFus sako:

  skinny mature licking dick maturewebcams00 amateur pics bald mature pussies.

 81. RaymondFus sako:

  indian mature couple fucking japanese girl fucks old man japanese lesbian strapon big tits.

 82. RaymondFus sako:

  college teen sex gif collegewebcams00 xnxx college girl legs up missionary fuck.

 83. RaymondFus sako:

  black panther does porn black women nude ass shots fun size porn black.

 84. RaymondFus sako:

  asian woman woman naked asianwebcams00.website black gay porn asian.

 85. RaymondFus sako:

  legs milfs solo upskirt milf big natural tits plump milf anal fuck.

 86. RaymondFus sako:

  amateur fat ass black and bbc tubes blackwebcams00 latest ebony full porn movies.

 87. RaymondFus sako:

  asian nuse girl pussy boobs japanese teen sex gif skinny thai ladyboy bareback porn video.

 88. RaymondFus sako:

  college anal training story collegewebcams00 lacrosse college gay sex tapes.

 89. RaymondFus sako:

  abella danger hot lesbian sex lesbianwebcams01.fun sex woman in vegas for lesbian.

 90. RaymondFus sako:

  older mature tall naked womempictures maturewebcams00.space eating mature pussy that ejaculates.

 91. RaymondFus sako:

  jav guru -older mature japanese lesbians kissing maturewebcams00 creampie swingers party mature.

 92. RaymondFus sako:

  naked young male teens tied and hazed tiny black teen sex tiny teen blackmailed porn.

 93. RaymondFus sako:

  amateur transexuals cum hot sex fuck comp amateurwebcams00 bbw begs for anal amateur.

 94. RaymondFus sako:

  indian suck pussy suck casual teen asian porn what does japanese mean by squid sex term.

 95. RaymondFus sako:

  amature gay asian porn asianwebcams00 desi boob showing short movies.

 96. RaymondFus sako:

  cute teen big tits porn teenwebcams00 mexican teen gets fucked hard.

 97. RaymondFus sako:

  african women sucking down throat sexy black women pussy upskirt smantha sucks black dick.

 98. RaymondFus sako:

  sexy curvy bbw milfs in lingerie pics big booty asian milf hot milfs on tumblr.

 99. RaymondFus sako:

  interacial lesbian anal tube nude teen outdoor lesbian ass pics chloe interracial lesbian porn.

 100. RaymondFus sako:

  black man white woman sex naked thick black women pictures free full blacked porn videos.

 101. RaymondFus sako:

  hd teen thai ass porn puc hot asian gay sex asian woman tricked into sex.

 102. RaymondFus sako:

  redhead russian teen blowjob teenwebcams00.uno real ass eating teens.

 103. RaymondFus sako:

  anal mature secratery porn mature cd with big cock mature milf clothed fucking.

 104. RaymondFus sako:

  young amateur facial webcams amateur latina exhibition porn boys fucking girls amateur guys cumshots.

 105. Jeromemef sako:

  gay porn asian guy fucks black guy black and white milf sex gifs ebony amateur deepthroats while doing anal.

 106. Jeromemef sako:

  milf swimsuit fucked gif sexy big tit milfs black haired milf porn.

 107. Jeromemef sako:

  hd asian strip lap dance fuck best japanese uncensored porn hot and beautiful indian sex videos.

 108. Jeromemef sako:

  amateur blowjobs gone wrong amateur wife nude pics amateur pussy licking pics.

 109. Jeromemef sako:

  mom and daughter ass lesbian lesbian babysitter porn lesbian bdsm photos.

 110. Jeromemef sako:

  mature milf naked cocksuckers maturewebcams00.club mature russian blonde porn.

 111. Jeromemef sako:

  big tit milf fucks milfwebcams00 chubby milf with saggy tits.

 112. Michaelhilia sako:

  tiny young amateur girl in home sex tape [url=https://amateurwebcams00.xyz]amateurwebcams00[/url] amateur train fucking all night.
  latina teen fucking asian guy [url=https://asianwebcams00.website]japanese teen young sex videos black dick [/url] japanese porn gameshow subtitled.
  black amateur teens fucking [url=https://blackwebcams00.icu]blackwebcams00[/url] ebony-latina teen tinder sex videos.
  college bi mmf anal [url=https://collegewebcams00.site]collegewebcams00[/url] college tit fuck pov best.
  lesbian with big milky breast who love to eat pussy [url=https://lesbianwebcams01.fun]lesbianwebcams01.fun[/url] lesbian beach sex cap d’ agape.
  mature chubby masturbate to orgasm [url=https://maturewebcams00.space]mature big tit pic [/url] nude mature ladies in need.
  milf nadia night nude white guy [url=https://milfwebcams00.club]shorty mac fucks milf [/url] busty lesbian milf porn.
  cute hot sexy naughty blondes teen nice ass [url=https://teenwebcams00.uno]teen pussy video tumblr [/url] teen girl wants lesbian pussy.
  free amateur video porn [url=https://amateurwebcams00.monster]amateurwebcams00[/url] homemade amateur lesbians licking.
  asian schoolgirl fucked by grandpa [url=https://asianwebcams00.host]asianwebcams00.host[/url] japanese porn guess husband.
  eat my black cock porn [url=https://blackwebcams00.pw]blackwebcams00[/url] black girls sucking white.
  chennai college girl sex tamil [url=https://collegewebcams00.store]collegewebcams00[/url] christian college sex video.
  porn creamy lesbian [url=https://lesbianwebcams00.fun]real first time lesbian sex [/url] lesbian celebrity sex videos.
  mature gives a handjob ans fucks [url=https://maturewebcams00.club]mature interracial sex videos [/url] russian mature pool sex.
  furry milf incest hentai [url=https://milfwebcams00.casa]free milf sex videos [/url] hot amateur milf sex.
  nude hairy teens with socks webcam gif [url=https://teenwebcams00.press]cute asian teen porn [/url] good egbshin18 teen naked.

 113. Jeromemef sako:

  college jock first time anal with huge dick collegewebcams00.site sophia smith college-uniform socks fuck porn.

 114. StevenWrelt sako:

  asian tight dress sex asianwebcams00.host japanese brother in sister porn jav.

 115. StevenWrelt sako:

  erotic sex black and white photo video pono africane lesbiane sexy ebony lesbians lick ass.

 116. StevenWrelt sako:

  japanese pointy tits asianwebcams00 japanese sex education rules.

 117. StevenWrelt sako:

  lesbian makes my mature sub wife eat her pussy lesbianwebcams00 mature lesbian sybian porn.

 118. StevenWrelt sako:

  teen pussy webcam videos teenwebcams00.uno tiffany teen nude pics.

 119. StevenWrelt sako:

  amatuer young milf with bbc hot milf nude selfie sexy ass milfs bbc orgies.

 120. StevenWrelt sako:

  mature 3 way porn naked mature couples porn mature russian blonde female nude.

 121. StevenWrelt sako:

  hot toon babe black cock anal black african lesbians tube light skin big black ass cumpotatin porn.

 122. AllenEroge sako:

  Hi there! best online pharmacy no prescription canada non prescription best online pharmacy

 123. Andrewdib sako:

  are ancient chinese conservative about sex asianwebcams00 thick asian slut getting fucked gifs.

 124. Andrewdib sako:

  huge black dick painful anal blackwebcams00 black woman hypnotises with big ass.

 125. Andrewdib sako:

  daughters in heat amateur car fuck amateur bff gf threesome amateur young girls strip together on cam.

 126. Andrewdib sako:

  real office milf nude milfwebcams00 milf virtual sex pov.

 127. Georgehef sako:

  old milf showing pussy milfwebcams00 short hair milfs with glasses porn videos.

 128. Georgehef sako:

  free porn movies milfs arabic milf horny fuck hot milf homemade hotel.

 129. Georgehef sako:

  college guy riding cock collegewebcams00.store nude blonde girl college sex gif.

 130. Georgehef sako:

  chinese teen masturbate porn teen forced fuck story im a teen i need anal satisfaction.

 131. Georgehef sako:

  fucking my black girl with perfect ass the black girls funk anal sabreemack ebony hood amateur free porn.

 132. Georgehef sako:

  nude thick amateur teen amateur asian pussy bang tumblr only amateur sex videos.

 133. Georgehef sako:

  tiny teen legal porn cute teen sex videos woman teen boy porn.

 134. Georgehef sako:

  korean amateur teen girl hot amateur naked women amateur vintage swinger milf.

 135. Georgehef sako:

  latina milf fucked in public milfwebcams00 huge fake tit milf secretary.

 136. Georgehef sako:

  naked mature showing pussy maturewebcams00 mature hairy tall women porn.

 137. Georgehef sako:

  milf granny eating pussy milfwebcams00.club big tits milf blowjob.

 138. Georgehef sako:

  teen boys naked tumblr young teen pussy pics teen lesbian and milf ass fingering -search.

 139. MatthewExoro sako:

  chubby amature mature tits mature and son porn mature men fucking men homemade amateur.

 140. MatthewExoro sako:

  nn bikini teen ass [url=https://teenwebcams00.uno]sweet teen ass pics [/url] milf sucks and fucks teen boy.

 141. MatthewExoro sako:

  AMATEUR ASIAN OLIVIA olivia lea 720p porn asianwebcams00 xxx nude girl japanese.

 142. MatthewExoro sako:

  amateur teen strip dance amateurwebcams00.monster amateur ladyboy cum swallow.

 143. MatthewExoro sako:

  naked thick mature wife amateur fucking teen amateur nude pics karups hometown amateurs autumn nude.

 144. MatthewExoro sako:

  naked photos of real amateur wife cuckold amateurwebcams00 beautiful amateur nude women masturbating.

 145. MatthewExoro sako:

  bt1000 loving black dick porn vid blackwebcams00 hot ebony lesbian eating pussy.

 146. MatthewExoro sako:

  lesbian fucks in public bathroom lesbianwebcams00 husband videos wife first time lesbian.

 147. MatthewExoro sako:

  big ass ebony teen tube blackwebcams00 black asian boobs feet x videos.

 148. MatthewExoro sako:

  find amateur sex tapes of locals amateur milfs in porn amateur interracial sex selfie.

 149. MatthewExoro sako:

  amateur passed out mom porn amateurwebcams00.monster car wash amateur fuck.

 150. MatthewExoro sako:

  mom lesbian ass eating porn lesbianwebcams01.fun dark slim cameltoe lesbian lick ass.

 151. MatthewExoro sako:

  marry wmv amateur allure porn amateurwebcams00.monster asian amateur teen sex.

 152. MatthewExoro sako:

  funny video about college sex naked thick college females spreading college party watching fuck masturbate.

 153. Thomashound sako:

  nude college babe selfie collegewebcams00.site college orgy lights out.

 154. Thomashound sako:

  kinky mature sluts caterine maturewebcams00.club mature british upper class women nude horny.

 155. NathanBluro sako:

  Hi there! canada online pharmacy canadian pharmacy online

 156. Thomashound sako:

  underwear amateurs nude teens big natural tit amateur old man young girl amateur.

 157. Thomashound sako:

  milf mature bbc pussy skinny blonde milf anal hot hairy tanned milf.

 158. Thomashound sako:

  porn milf and step son milfwebcams00.casa amateur milf orgasm gif.

 159. Thomashound sako:

  women’s college basketball nude collegewebcams00 college girlfriend georgia peach amatuer sex.

 160. Thomashound sako:

  amateur voyeurnympho college coed horny fucking amateurwebcams00.monster pics of amateur nudes with big tits.

 161. Thomashound sako:

  ebony beauties nude video nerd white chicks sucking off black cocks naked ebony feet ass.

 162. Thomashound sako:

  home made milf porn milfwebcams00.casa amateur milf facial cum pics.

 163. Thomashound sako:

  over 30 milf drew jones milfwebcams00 big black milf tits.

 164. Thomashound sako:

  college girl with cowboy hat on fucks exploited college girls threesome two college boys threesome.

 165. Thomashound sako:

  indian girls spit on boobs japanese game show porn best free asian amatuer teen porn.

 166. Thomashound sako:

  real amateur chubby women nude amateur gf nude selfie porno amateur toilette teen nightclub.

 167. Thomashound sako:

  college chicks give it up porn [url=https://collegewebcams00.store]hot young college girls masturbating [/url] gay young college muscle jock monster cock collection.

 168. Kennethstutt sako:

  nude tennessee college women [url=https://collegewebcams00.store]college girls flashing asses [/url] college girls cock swalloing contest.
  college girl fucks like a machine [url=https://collegewebcams00.store]collegewebcams00[/url] college girls valentines day sex with bbc only.
  latin bbw amateur porn [url=https://amateurwebcams00.xyz]amateurwebcams00.xyz[/url] amateur wife shows tits to friend.
  max black rabbit sex comics [url=https://blackwebcams00.icu]blackwebcams00.icu[/url] real crackhead black cock porn.
  dirty talking sex video with mature step mother [url=https://maturewebcams00.club]latin mature fuck tube [/url] pretty curvy mature spanish women.

 169. Thomashound sako:

  teen bikini girl masturbation teenwebcams00 nude tit teen at comic con.

 170. Thomashound sako:

  black lesbian old n young blackwebcams00 tiny ass ebony amateur bbc cream pie.

 171. Thomashound sako:

  vintage milf lesbian porn blonde milf porn stars milf fucking young boy.

 172. Thomashound sako:

  nude amateur 60 year old tumblr huge tits bbw amateur real amateur tries dp.

 173. Thomashound sako:

  amateur lesbian anal porn amateur teen fucking videos free homemade amateur wife is a cum dumpster.

 174. Thomashound sako:

  big tit amateur pov orgasm amateurwebcams00.xyz best search engine for amateur porn.

 175. Thomashound sako:

  thick ebony big tits blackwebcams00.icu black hair milf anal slut.

 176. Thomashound sako:

  freaking on ebony amateur hottie porn black teen pink pussy yami black clover naked.

 177. Thomashound sako:

  sexy black sleeveless camisole unitard porn black girls porn videos orange green african boob figurine -betty -boop.

 178. Thomashound sako:

  cum on hairy black pussy copalation tube blackwebcams00 hot ebony shoplifting teen porn.

 179. Thomashound sako:

  2 white girls 1 black guy porn nude sex comic black kitten hugh black cock sex.

 180. Thomashound sako:

  hottest teen friend witg dad sex teen anal porn sites skinny long legged teen anal video japanese.

 181. Thomashound sako:

  mature amateur granny playing on cam amateur shemale fucks guy video hottest amateur teen porn videos.

 182. Thomashound sako:

  college girl raped hard impregnated porn collegewebcams00.site junior college lesbians 3.

 183. Thomashound sako:

  mature mexican anal porn mature milf sex tube mature naked milf nipples.

 184. Thomashound sako:

  black female porn stars ranker nude old black men fat ass black chicks.

 185. Thomashound sako:

  bbw black lesbians lisa rivera porn forced lesbian seduction of young women erotic videos of lesbians in selfbondage.

 186. NathanBluro sako:

  Hello! online pharmacy viagra viagra online pharmacy

 187. RaphaelHeece sako:

  african woman tits hamg blackwebcams00 naked black men nudist group porn photo.

 188. RaphaelHeece sako:

  milf fucked by dog milfwebcams00 tumblr vids milf blow sex.

 189. RaphaelHeece sako:

  teen girl unwanted lesbian porn video lesbian hard strapon gif lesbian romantic sex gif.

 190. RaphaelHeece sako:

  amateur black guy cums blackwebcams00 kiki big black tits.

 191. RaphaelHeece sako:

  milf sucks huge dog cock cougars milfs fuck young cock hairy milf pussy pic.

 192. RaphaelHeece sako:

  homemade mature asian webcam porn mature cum inside me videos russian mature women sex clips.

 193. RaphaelHeece sako:

  sweet indian hairy pussy sexy indian women nude japanese young school porn.

 194. RaphaelHeece sako:

  sweet college tit pics real college girls porn pics naked and horny college ladies pegging.

 195. RaphaelHeece sako:

  cute lesbian teen suck their pussies teenwebcams00 teen teasers pretty pussy big tits nude.

 196. RaphaelHeece sako:

  amateur screaming anal mature wife tube av bros amateur lesbian porn amateur alaskan girl blowjob and facial real person.

 197. RaphaelHeece sako:

  college girls morning sex perfect college tits tumblr nude japanese college girls.

 198. RaphaelHeece sako:

  finding sexy french teen marion porn blonde russian teen marina nude anal masturbating japanese teens.

 199. RaphaelHeece sako:

  amateur college interracial fuck vids busty college girls nude college girls naked in shower.

 200. RaphaelHeece sako:

  college anal on weight bench collegewebcams00.site hottest college dance team ass.

 201. RaphaelHeece sako:

  drunk college girl with bff dad collegewebcams00 big dick college freshman fuck.

 202. RaphaelHeece sako:

  derpy amateur girl loves her facial amateur lesbian teen fingering amateur girl shows her contracting orgasm.

 203. RaphaelHeece sako:

  amateur white girl tries black cock blackwebcams00.pw black wemen scat porn.

 204. RaphaelHeece sako:

  teen black female porn stars blackwebcams00.pw black lesbian psychology literature.

 205. RaphaelHeece sako:

  teen hairy pussy and ass teenwebcams00 busty butt teen tries anal.

 206. RaphaelHeece sako:

  amateure crazy nude girl amateurwebcams00.xyz lucky dick explodes onto amateur girls faces.

 207. RaphaelHeece sako:

  milf with huge tits smoking virginia slims 120s milf tease young boy milf stockings fucking outdoor.

 208. RaphaelHeece sako:

  milf girl next door nude picture gallery milfwebcams00.casa skinny milf nude pics.

 209. RaphaelHeece sako:

  hot milf moms porn milf watches guy swallow cum milf bent over nude.

 210. RaphaelHeece sako:

  milf ass fucking videos milfwebcams00.club totally nude amateur milfs at home.

 211. RaphaelHeece sako:

  anal lesbian strap anybunny lesbianwebcams00 free prison lesbian sex video.

 212. RaphaelHeece sako:

  black pussy sexy lingerie blackwebcams00.pw ebony lesbian fucked hard.

 213. RaphaelHeece sako:

  chubby mature nerd solo homemade mature wife fuck mature nude couple mature nude.

 214. Samuelnothe sako:

  thick curvy milfs suck college bros [url=https://collegewebcams00.site]collegewebcams00[/url] abella and grey anal college.
  skinny nude milf pics [url=https://milfwebcams00.club]pictures of naked 30 year old milfs [/url] sexy black milf with big naturals.
  book bro drugs sex college [url=https://collegewebcams00.store]gorgeous fearless babe loves college sex [/url] stephen bishop sex kittens go to college.
  nude white mom amateur cheating cam [url=https://amateurwebcams00.xyz]amateurwebcams00[/url] asian amateur cum tumblr.
  milf begs for cock [url=https://milfwebcams00.club]milfwebcams00[/url] 39 year old milf.

 215. BrandonArtip sako:

  fine teen redhead pussy safe free teen porn picture galleries teen girl japanese porn xxx.

 216. BrandonArtip sako:

  naked blonde milf gifs real teenage guys fuck curvy milfs free milf lesbian porn.

 217. BrandonArtip sako:

  college rules lucky fucking freshman taylor collegewebcams00.store spin the bottle sex game college.

 218. BrandonArtip sako:

  amateur milf big tits riding big tits milf gets forced to fuck free petite milf pov.

 219. BrandonArtip sako:

  black bbw tits gif blackwebcams00 nude redheads with black men.

 220. BrandonArtip sako:

  indian girl in bikini porn asianwebcams00.website amer-asian tv anchor female nude.

 221. BrandonArtip sako:

  stretching amateur young gay ass with giant cock amateurwebcams00.monster free porn amateur outdoor moms.

 222. BrandonArtip sako:

  milf sucks huge cock milfwebcams00 hot milf aunt porn.

 223. BrandonArtip sako:

  college jock first time anal with huge dick drunk college girl throat accidentally came home drunk to parent college.

 224. BrandonArtip sako:

  college breasts cum nude collegewebcams00.site larry king college girl porn.

 225. BrandonArtip sako:

  ebony pussy squirting on white cock blackwebcams00.pw black sex video i love them.

 226. BrandonArtip sako:

  mature women shaved pussy tumblr free chubby mature women upskirt pictures good looking mature white womens asses.

 227. HarrySek sako:

  same day deposit payday loans direct lender [url=https://paydayloans01.com]paydayloans01.com[/url] easy payday loans online.
  real casino games real money online [url=https://onlinecasino002.com]onlinecasino002.com[/url] online casino no deposit bonus.

 228. Hymanzek sako:

  Hello there! online pharmacy no perscription generic drugs online pharmacy

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos