Algis Papievis

66 atsiliepimai

Kategorijos: B

Algis Papievis
Kaina (90min): pagal mokyklos įkainius


Toyota Auris

Šiaurės prospektas 8D (PC Maxima, XX), Kaunas, Lietuva
860039100
algis@rigveda.lt

Kalbos: LT, RU, ENG


Licencijos numeris: -

Atnaujinta: prieš 2431 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Ačiū visiems – mano mokiniams. Jūsų pastabos ir atsiliepimai – tikrai gera motyvacija dirbti šį (ne)dėkingą darbą ir tobulėti man – kaip instruktoriui. Kreipkitės visi: ir visiškai nemokantys, ir norintys patobulinti savo vairavimo įgūdžius ir sėkmingai išlaikyti vairavimo egzaminus „Regitroje“, ir kam labai baisu vairuoti ir norite nugalėti vairavimo baimę, ir tie kas nori išmokti vairuoti saugiai ir užtikrintai. Aš tikrai galiu jums padėti. Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/02

Pas šį instruktorių per 3 pamokas išmokau daugiau, nei per 15 pamokų su pirmuoju instruktoriumi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/24

Instruktorių turėjau ne vieną, tad turiu su kuo palyginti ir drąsiai galiu teigti, kad Algis pats geriausias. Po jo pamokų egzaminas išlaikytas. O pamokas prisimenu kaip laiką praleistą su draugu. Ačiū už žinias, kantrybę, padrąsinimus, supratimą, už sugaištą laiką, pabarimus ir saldainius, kurių visada vežiojotės. Labiausiai ačiū už nuoširdumą ir jūsų juoką, kurio nepamiršiu. Šis instruktorius atsidavęs savo darbui ir labai geras žmogus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/11

Ypatingas instruktorius, su įdomiais ir netikėtais metodais, kantrus, su humoro jausmu įkvepiantis ir 100% žinantis ką daro. Ačiūūū Jums!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/08

Tikrai labai nuostabus vairavimo instruktorius. Turėjau ne viena instruktorių, bet nei vienas iš jų, manyčiau, negali lygintis su Algiu. Seniau turėti instruktoriai sakydavo mažai pastabų, dėl to nebūdavo aišku, ar teisingai vairuoju. Taip pat turiu paminėti, kad mokintis vairuoti pradėjau Klaipėdoje, bet išvykus studijuoti Regitros egzaminą teko laikyti Kaune - o šių miestų eismas tikrai skiriasi. Be to laikiau egzaminą po metų pertraukos. Džiaugiuosi, kad instruktorius prisiėmė tokį iššūkį ir padėjo man išlaikyti teises. Per 6 pamokas jis kardinaliai pakeitė mano vairavimo stilių, pakeitė mano požiūrį į vairavimą (tikrai nėra svarbiausia išlaikyti Regitros egzaminą, bet svarbu ir tinkamai valdyti mašiną ir jaustis kombortabiliai varuojant), taip pat pradėjau mažiau bijoti vairuoti. Šis instruktorius skiriasi nuo kitų tuom, kad visada paaiškina tavo klaidas ne tik žodžiu, bet ir sudaro veiksmų planą ir tada tikrai žinai, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Ačiū Jums, Algi, už kantrybę, draugiškumą, linksmumą ir neįkainojamas vairavimo pamokas. O būsimiems vairuotojams rekomenduoju mokytis tik pas vairavimo instruktorių Algį Papievį! Sėkmės! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/01

Excellent driving instructor! Thank you so much for all your help, I gained so much confidence in my driving. Your method of teaching is brilliant and really easy for students to understand how to progress forward. I recommend Algis to anybody who would like to take driving lessons because you can really go from 0 to 10 in such a short time! Thanks again Algis you were fantastic! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/16

Be galo šaunus ir profesionalus instruktorius! Labai gaila, kad savo, kaip vairuotojos, kelią pradėjau su kitu instruktoriumi. Tik perėjusi pas Algį ir galėdama palyginti, supratau, kad iki tol iš esmės veltui gaišau laiką. Pirmasis instruktorius beveik nieko neaiškindavo – su juo turėjau 11 pamokų, tačiau ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuoti, kiek pastabų esu gavusi. Be to, jis skatindavo agresyvų, aršų vairavimą – tos kelios pastabos visada būdavo tos pačios: kuo greičiau jungti pavaras, pajudėti iš vietos, „skraidyti“ po juostas ir pan. Galbūt kam nors tokia sistema ir pasiteisina, tačiau man ji visiškai neveikė. Jau po pirmų pamokų nuo jaučiamos įtampos skubėti pradėjau bijoti apskritai sėsti prie vairo ir daryti klaidų (kurios mokantis tikrai neišvengiamos), nors ateidama tokios baimės neturėjau ir apskritai buvau teigiamai nusiteikusi. Perėjusi pas Algį patyriau savotišką „kultūrinį šoką“ – buvo keista, kad mano vairavimas komentuojamas, instruktorius dalijasi tiek pastabomis, tiek teigiamais dalykais, be to, yra linksmas ir draugiškas žmogus, todėl pamokos tikrai smagios. Algis iškart pastebėjo mano daromas klaidas, susiformavusius neigiamus įpročius (pradedant rankų padėtimi ant vairo, pavarų perjungimu ir baigiant įpročiu skubėti, agresyviai vairuoti). Labai naudinga, kad po kiekvienos klaidos sustojame ir aiškinamės, Algis braižo schemas, duoda suprantamos, aiškios metodinės medžiagos, be to, nebaisu keletą kartų klausti to paties, nes visada maloniai ir kantriai aiškina tol, kol supranti. Labai patiko ir tiko jo diegiamas vairavimo stilius – ramus, pagarbus kitiems eismo dalyviams. Kitaip sakant, Algis ruošia ne tik išlaikyti „Regitros“ egzaminą, bet kartu formuoja tinkamus saugaus vairavimo įgūdžius, kuriais, manau, ir turėtų būti grindžiamas vairuotojų, ypač pradedančiųjų, elgesys.
Taigi iš savo patirties galėčiau daryti gana dviprasmišką išvadą: ne viskas priklauso nuo instruktoriaus (svarbu ir mokinio pastangos, nusiteikimas), bet kartu ir labai daug kas priklauso nuo instruktoriaus. Neperdedu sakydama, kad tik dėl to, jog turėjau galimybę būti Algio mokinė, dabar galiu džiaugtis sėkmingai išlaikiusi „Regitros“ egzaminą. Tiems, kurie nori išmokti saugiai, atsakingai vairuoti, tikrai rekomenduoju rinktis Algį Papievį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/26

Labai didelis ačiū!!!! dziaugiuosi,kad man jus rekomendavo...:) nesigailiu vazinejus is kedainiu vien del jusu pamoku :) tik po jusu pamoku as ir islaikiu!!!!! :) labai dziaugiuos,kad palaikete mane ir jusu istaisytom spragom... didelis Aciu jum...labai geras instruktorius... REKOMENDUOJU ir rekomenduosiu visiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/05

Puikiai savo darbą atliekantis instruktorius, su puikiu humoro jausmu. Padėjo išugdyti reikiamus įgūdžius kelyje, vairavimo pamokos tikrai buvo pačios aukščiausios kokybės. Ačiū jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/04

Labai dėkoju, jums, Algi, padėjote įveikti mano didžiausią baimę, kai du metus nedrįsau sėsti prie automobilio vairo. Jūs savo šmaikščiomis pastabomis, užuominomis ne tik išugdėte teisingą ir atsakingą požiūrį į vairavimą, bet ir parodėte, kad niekur neskubant ir apgalvojant visus sprendimus galima jaustis saugiu kelyje. :) Jei reiktų rekomenduoti žmogui vairavimo instruktorių, rekomenduočiau tik jus ! Po 7 vairavimo pamokų sugebėjau išlaikyti teises iš pirmo karto !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/19

Pas šį instruktorių buvau nukreipta maždaug prieš metus laiko atsitiktinai. Mano tikslas buvo aiškus - nebebijoti valdyti transporto priemonės ir žinoma išlaikyti teises. Iki šio instruktoriaus teko mokytis pas kitus šios srities specialistus (pavardžių neminėsiu) tačiau, kad ir kiek ėmiau pamokų pas juos jaučiau, kad progresas nevyksta, priešingai - atsiranda baimė ir nenoras sėsti prie vairo. Nesakau, kad tie instruktoriai blogi savo srities specialistai - ne, tačiau man jų mokymo metodai netiko. Tuomet atsidūriau Algio Papievio mašinoje. Pirmas įspūdis - griežtas, bet teisingas, turintis savo aiškią sistemą. Pasiėmiau 4 pamokas pas jį ir užtikrintai pasakiau sau bei instruktoriui, jog noriu ir žinau, kad galiu valdyti transporto priemonę, tačiau Jūs turite man padėti. Jis kaip tikras šios srities specialistas iškart pamatė mano vairavimo klaidas, kurios buvo susiformavusios iš nekokios patirties ir iškart pradėjo diegti savo metodus. Pradžioje buvo sudėtinga, tačiau pasitikėjau šio žmogaus profesionalumu. Gavau ne vien praktinių, bet ir teorinių žinių. Nors jau praėjo daug laiko (1 m.) , bet iki dabar prisimenu tas pamokas kaip vienas geriausių. Algis Papievis - puikus, savo srities specialistas, nuoširdžiai besidalinantis savo patirtimi, jog padėtų žmonėms, norintiems išmokti vairuoti, iš pirmo žvilgsnio griežtas, tačiau tikrai linksmų plaučių žmogus. Mano nuomone tai toks Instruktorius, koks ir turėtų būti. Esu tikrai dėkinga A.Papieviui, kadangi po jo pamokų dingo baimė, atsirado įgūdžiai, pasitikėjimas ir žinoma galiausiai išlaikiau teises. Ačiū Jums už kantrybę ir nepakartojamas pamokas. Sąžinės graužaties apimta parašiau atsiliepimą tik po metų laiko, juk geriau vėliau nei niekada. Rekomenduoju visiems norintiems kuo greičiau išsilaikyti teises ir tapti savarankiškiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/06

Išsilavinęs ir kultūringas žmogus, todėl bendrauti ir mokytis vairuoti buvo labai malonu. Pas jį atėjau jau po 7 turėtų pamokų su kitu instruktoriumi. Nors iš pradžių buvo sunku, nes Algis labai reiklus tiek sau, tiek kitiems, bet nei akimirkos nesigailėjau. Laukdavau kiekvienos vairavimo pamokos, pamiršau baimę ir pajutau malonumą vairavimui. Ačiū šiam nuostabiam instruktoriui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/12

Ambicingas, kantrus, šiek tiek griežtokas, bet teisingas instruktorius :) Labai patiko instruktoriaus požiūris į mokymą, atsakomybės prisiėmimas už save kaip už vairavimo mokytoją, ambicingumas išmokyti mokinį gerai ir saugiai vairuoti,noras įskiepyti teisingus vairavimo įgūdžius. Labai suprantamai išaiškina esminius vairavimo niuansus, duoda papildomos medžiagos, skatina tobulėti, stengiasi mokyti.
Ačiū, instruktoriau! :) Linkėjimai nuo Ievos
P.S. Čia ta kur aktyviai klausydavosi ir "mhm "sakydavo :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/10

Likau labai patenkinta šio instruktoriaus pamokomis, visos baimės buvo įveiktos! Instruktorius kartais būna griežtas, bet ir pajuokauja. Be galo malonus žmogus ir tikras profesionalas. Kas man patiko ir tiko labiausiai, tai A. Papievio mokymo sistema, kiekviena klaida yra išaiškinama viską braižant ant popieriaus. Padėjo ir instruktoriaus duoti namų darbai! Nors turėjau apie 7 važiavimus su šiuom instruktorium per juos išmokau be galo daug ir atsikračiau visų blogų vairavimo įgūdžių! Ačiū Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/02

Nuostabus instruktorius ! Kantriai ir aiškiai aiškina viską tol, kol supranti :) Motyvuoja nepasiduoti, kad ir kokiu beviltišku save laikai :) Ačiū Jums už kantrybę ir perteiktas žinias :) Rekomenduoju visiems !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/28

Labai fainas instruktorius! Šiuolaikiškas. Puikiai išmano savo darbą. Viską kas neaišku paaiškina išsamiai ir suprantamai, duoda, net raštiškus paaiškinimus, kurie padeda labiau įsisavinti informaciją. Tikrai manau, kad išmokintų ir tokius, kurie pirmą kartą sėstų prie vairo. REKOMENDUOJU!
O pačiam instruktoriui didelis AČIŪ už kantrybę!
Sėkmės Jums su naujais mokiniais! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/23

Puikus instruktorius, gebantis suprantamai išaiškinti daromas klaidas, labai aiškiai mokantis paaiškinti, kaip ir kodėl įvairiose situacijose reikia elgtis. Šis instruktorius mokydamas pasitelkia schemas, kurios man, kaip tiksliukei, padėjo puikiai įsisavinti reikiamą informaciją. Nors Algis Papievis yra griežto veido, bet labai šiltas ir žmogiškas asmuo, kuris motyvuoja stengtis ir nenuleisti rankų, net jei nepasiseka išlaikyti egzaminą Regitroje iš pirmo karto. Ačiū jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/29

Žiauriai geras instruktorius. per 4 važiavimus tobulai paruošė regitrai bei mokykliniui. Važiavimai buvo labai informatyvus (Ir tikrai ne nuobudūs :)). Rekomenduoju visiem, kurie nori tikro profesionalo pagalbos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/06

Nors kartu teko važinėti tik tris pamokas, tačiau jos padėjo man visapusiškai pasiruošti- išlaikyti egzaminą. Puikus instruktorius, detaliai bei suprantamai paaiškina klaidas. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/01

Esat tikrai geras, kantrus ir pricinpingas instruktorius. Tikrai išmokau saugiai ir užtikrintai važiuoti. Aciū už pastangas ir valandas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/30

Tikrai labai šaunus instruktorius, kaip ir visa Rigvedos komanda! Maloniai priemė mane iš kito filialo, nors ir nelabai turėjo laiko naujam žmogui. Labai aiškiai išaiškina visas daromas klaidas, kurias rodo juodai ant balto! Instruktorius tikrai atsiduoda nuoširdžiai savo mokiniaims visu 100%! Visiem rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/30

Nuostabus instruktorius, pas kokį mokytis vairuoti linkėčiau kiekvienam. Kiekvienoje pamokoje išmokdavau vis ko nors naujo ir reikalingo geram vairuotojui, o visos nepasisekusios ar neaiškios vietos būdavo detaliai paaiškinamos ir net nubraižomos juodu ant balto :) instruktorius - rimto veido, bet mokantis pajuokauti ir klaidas parodyti iš linksmesnės pusės. Visiems, norintiems išmokti būti gerais vairuotojais, rekomenduoju šį instruktorių! O Jums,instruktoriau, nuoširdus AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/23

Superinis instruktorius!!! Vairavimas mano, galima sakyti, buvo pradėtas nuo nulio, bet šis instruktorius visko kantriai ir profesionaliai mane išmokė, paaiškino nežinomas situacijas, davė krūva lapu su naudingomis schemomis. Labai šiltas, malonaus bendravimo žmogus. Retkarčiais būna griežtas, tačiau tik tada, kai to reikia. STIPRIAI REKOMENDUOJU ŠĮ INSTRUKTORIU!!! EGZAMINAI IŠLAIKYTI IŠ PIRMO KARTO;) ačiū Instruktoriau, aš skoloj jum ledu porcija. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/16

Instruktorius is didziosios raides, puikiai isaiskino viska kas buvo neaisku. skyre demesio blogiem vairavimo iprociam. tikrai visiems rekomenduoju, galiu paminetik tik geruoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/20

Labai geras ir tikrai profesionalus instruktorius. Į viską reaguoja ramiai, aiškina ramiu balso tonu ir tikrai suprantamai. Super profesionalas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/01

Instruktorius - iš didžiosios raidės! Išmokė kultūringai ir gerai vairuoti. Visos neaiškios situacijos tapo aiškiomis ir kiekvienos pamokos rezultatai tapdavo vis geresni. Sakau didelį ačiū už pamokas ir dėka pamokų išlaikytas teises!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/17

Mokymus pradėjau nuo visiško nulio, nemokėjau net automobilio užvesti, išvis bijojau net pradėti vairuoti, bet šis instruktorius kantriai mane to išmokė :) AČIŪ JUMS!

Kartais griežtas, bet iš esmės malonus žmogus, bendrauti nesunku. Tikrai viską gerai išaiškina ir nubraižo schemas, duoda informacijos mokymuisi. REKOMENDUOJU! Regitroje egzaminas išlaikytas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/10

Visų pirma noriu labai padėkoti šiam instruktoriui už jo begalinę kantrybę, mokinant mane vairuoti.. :) Už vairo sėdau pirmą kartą, ir nors pas Algį atėjau pakeitusi instruktorių po 4 vairavimo pamokų, tačiau per vieną jo pamoką išmokau ir sužinojau daug daugiau nei per 4 pirmąsias pamokas pas buvusį instruktorių. Algio pamokėlės visada buvo labai laukiamos, tiesiogine to žodžio prasme, rymodavau prie lango ir laukdavau, kol Algis pasirodys mano kieme.:)) Nors ir labai bijojau sėdėti už vairo ir pradžioje sekėsi labai sunkiai, šio instruktoriaus dėka ne tik išmokau vairuoti, bet ir pamilau vairavimą. Regitroje egzaminas išlaikytas. Taip pat visa medžiaga ir užrašai, kurią gauni vairavimo pamokų metu be galo pravertė tiek mokinantis vairuoti, tiek prieš egzaminą Regitroje. Algis Papievis ne tik puikus instruktorius, bet ir nuostabus žmogus, kurio pastabos kartais būdavo griežtos, bet visada teisingos, o vairavimo pamokėlės visada kupinos juoko ir geros nuotaikos. Praėjus dar tik savaitei, aš jau be galo pasiilgau vairavimo pamokėlių, jų tiesiog trūksta mano kasdienybeje, o vairuoti be Algio pašonėje nebe taip linksma ir įdomu.. Žinau, kad apie šį nuostabų instruktorių ir savo vairavimo pamokas ateityje su šypsena pasakosiu savo vaikams, o dabar nuoširdžiai rekomenduosiu visiems tiems, kurie nori išmokti vairuoti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/06

Esu be galo dėkinga šiam instruktoriui, jo dėka Regitroje vairavimo egzaminas išlaikytas:) Nors ir pradžioje man buvo tikrai labai sunku ir baisu, tačiau jam pavyko man padėti ne tik išmokti vairuoti, bet ir pamilti vairavimą ir kas kartą laukti vairavimo pamokų.. Tiesiogine to žodžio prasme rymodavau prie langelio ir laukdavau kol, Algis pasirodys mano kieme.:)) Tai ne tik puikus ir labai profesionalus vairavimo instruktorius, bet ir žmogus, kuris visada išliko kantrus ir ramus, kai reikia truputi griežtas, bet visada labai teisingas. Šio instruktoriaus nubraižytos schemos, punktais aiškiai išdėstyti patarimai labai pravertė mokinantis vairuoti, taip pat ir prieš Regitros egzaminą. Na aš manau šių vairavimo pamokėlių niekada nepamiršiu ir apie jas, bei šį nuostabų instruktorių ateityje su šypsena prisiminsiu ir pasakosiu savo vaikams :) dar kartelį labai Jums dėkoju, Algi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/24

Pats geriausias,tobuliausias instruktorius pasaulyje !!!! :) Viską labai gerai išaiškina :) Pasiilgsiu jūsų pamokų!;/ Rekomenduoju visu 100% ,tikrai nenusivilsite!! :) :) Sėkmės! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/12

As negaliu girti sio instruktoriaus-kai is pamokos gauni geriausiu atveju pusvalandi laiko vaziavimui...pastovi vienur,kur intruktorius turi reikalu,pastovi kitur,o laikas ir pinigai eina,po 5-kiu pamoku nuejau pas neutrale instruktore is ARV ir suzinojau daugiau nei per tas 5-kias pamokas pas Papievi.ir tikrai nesigailiu pakeitusi instruktoriaus-tikrai negirdejau jokiu repliku,o tik padrasinimus.Ar gali instruktorius tau replikuooti-"Ar moki vaziuoti dviraciu-taip-atsakau-tai vazinek juo",bet palaukite-dviraciu as ismokau nemokamai-o cia mokami pinigai ir ne toki mazi-ir tikrai esu ramaus budo,realiai vertinu savo galimybes.....negaliu pasigirti geru bendradarbiavimu su juo...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/04

Niekada nesitikejau, kad vairavimo pamokos gali buti toks laukiamas dalykas! Pradejus vairuoti turejau nemaza baime sedeti prie vairo, taciau Algio deka jau po 3vairavimu jauciausi puikiai! Taip pat Regitros egzamina islaikiau is pirmo karto..sio zmogaus pastangos bei kantrybe yra beribe, labiau atsidavusio zmogaus darbui nelabai ir galima
isivaizduoti. Pamokos budavo pilnos juoko, o kai reikedavo ir grieztesni zodi tardavo, taciau is masinos visada islipdavau su sypsena veide! Labai didelis ACIU Jums Algi! Tiesa pasakius-truputeli liudna, kad baigesi pamokeles..:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Instruktorius Algis Papievis išsamiai išaiškinantis situacijas, jei kažką ne taip padarai braižo schemas ir aiškina tol kol supranti. Kantrybė pas jį begalibė. Jo deka regitroje egzaminas išlaikytas.Esu jam labai dekinga, kad išmokė mane vairuoti.
Ačių Jums instrutoriau, Algį Papievį...Visiems rekomenduosiu , kad tik pas jus eitų mokytis.....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Instruktorius nuoširdžiai ir puikiai atlieka savo darbą. Man jį rekomendavo mano kolegė. Labai esu jam dekinga kad išmokino mane vairuoti. Jo dėka jau turiu teises.
Jis nuostabus instruktorius. Tokių kaip jis tik daugiau :-))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/01

Šis instruktorius yra pedantiškas, reiklus, turintis sistemą reikalingą paruošti jaunąjį vairuotoją. Tikrai daug duoda savo ruoštos metodinės medžiagos, kas mano atžvilgiu buvo labai didelis pliusas iš instruktoriaus pusės.
Linkiu Jums didelės sėkmės visuose gyvenimo aspektuose. Ačiū Jums už paprastumą, kantrybę ir supratimą, kurių taip reikia dirbant šį darbą....:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/30

Noriu padėkoti šiam instruktoriui už profesionalumą, geranoriškumą ir kantrybę. Svarbus aspektas tas, kad jis savo mokinukams duoda daug mokomosios medžiagos, pats schematiškai nubraižo įvairias situacijas.
Tikrai patariu pas jį mokytis !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/23

Šio instruktoriaus dėka aš prasilaužiau ir išmokau vairuoti. Tikrai išaiškina viską puikiai. Jei kažko nesupranti, nubraižo schemas, duoda papildomos medžiagos, kuri padeda susigaudyti įvairiose situacijose. Didelis ačiū jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/18

Man Algį Papievį pasiūlė mano teta, nei kartą nebuvo minties keisti instruktoriaus, nes mano manymu jis yra pats geriausias. Puikiai išaiškina visas sankryžas,bei eismą,taip pat padaro lapus, kuriuos mokymosi metu gali kasdien pasižiūrėti ir kas neaišku paklausti. Labai rimtas, tačiau visad puikios nuotaikos ir gerai nusiteikęs, važinėjant su juo niekad nejaučiau jokios įtampos ar baimės sėsti už vairo. Jo dėka tiek mokyklinis, tiek regitroje vairavimo egzaminas išlaikytas iš 1karto, ačiū jums labai! Labai geras instruktorius ir malonus kai žmogus, tikrai visiems patariu šį instruktorių, nes tikrai nesigailesite :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/29

Labai saunus instruktorius! Niekad nebuvo jokiu pykciu ar pns.. Visada geranoriskai galima viska susitarti... Tikrai drasiai galiu kitiems Jus rekomenduoti!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/14

Uzteko vos pora papildimu pamoku pas ji egzaminas islaikytas.lb geras instruktorius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/24

Benai, tikrai tokia tavo nuomonė mane nustebino. Bendravome draugiškai, atrodo teisingai supratai koks yra mūsų bendras tikslas. Pasirodo, tos pastangos pakeisti tavo vairavimo stilių į saugesnį, atsakingesnį – tavo buvo suprastos kaip vulgarūs mokymo metodai. Taip, aš sutinku – atėjęs į mūsų mokyklą mokėjai valdyti mašiną, bet ne saugiai vairuoti. Griežtumas tokiu atveju yra būtinas. Ypatingai, tokio amžiaus kontingentui, kaip Jūs, Benai (Benas šiuo metu mokosi vienos gimnazijos baigiamojoje klasėje). Bet griežtumas ir vulgarumas tai nėra vienas ir tas pats. Keista, kad to nesuprantate. Vulgarumo tikrai nepakenčiu ir taip nesielgiu. Brrr....
Regitroje, mano žiniomis, egzamino neišlaikėte dėl grubios kritinės klaidos (padėtis prieš posūkį į kairę iš vienpusio kelio). Bet, pirmo bandymo stresas daro savo – tikrai daug suklysta panašiai. Juolab, pats buvote savotiškame Regitros teorijos ceitnote (paaiškinu: šachmatuose arba šaškėse – padėtis, kai žaidėjui trūksta laiko ėjimams apgalvoti, šiuo atveju jums baiginėjosi Regitros išlaikytos teorijos galiojimo laikas). Mokymo proceso metu tai klaidai (padarytai Beno) išvengti skiriu ypatingai daug dėmesio (aišku naudoju vaizdines-spausdintines- rašytines) priemones. Na, mano mokinukai visa tai žino :).
Praktika (mano darbo šioje srityje patirtis nuo 2010 m.) rodo, kad tos nekritinės klaidos (posūkių nerodymas, kažkokios sankabos klaidos(?), žvalgymosi klaidos ir pan., na nebent jų yra daug!) nenulemia neišlaikyto egzamino, jeigu mokinys važiuoja, taip kaip mokytas: santūriai, atsakingai ir saugiai. Tai ir yra tie trys banginiai, kuriais remiasi mano mokymo strategija. Aišku, kritinė bet kokios rūšies klaida ir išlaikytas egzaminas – dalykai nesuderinami.
Dabar dėl vėlavimų ir mokymosi laiko. Mokymosi laiką pilna apimtimi tikrai gauna visi. Paskutiniai važiavimai (12-14) – ilgesni. Įskaita – 2 valandos. Benai, įskaitą išlaikei iš antro karto ir abu kartus gavai daugiau laiko. Tikrai nelikai nuskriaustas. Vėlavimai: taip jie būna. Jei mokinys iš kito mūsų mokyklos filialo pageidauja pas mane mokytis – aš negaliu atsakyti. Jei važiavimas yra prieš Regitrą (tobulinimosi) – tikrai būna, kad vėluojam grįžti. Bet supraskit vieni kitus. Jei numanau, kad vėluosiu 10-15 min. Būtinai paskambinu.
Ir paskutinis pastebėjimas. Pats įdomiausias. SMS žinutes perskaitau, bet rašyti tikrai nepatinka. Tuo labiau vairuojant. Benai, tavo pirmas vairavimas buvo 2015.04.02 nuo 16.00. Peržiūrėjęs savo telefono tos dienos išklotinę aptikau, kad tą dieną nerašiau apskritai jokios žinutės, o ir skambučių tuo laikotarpiu nebuvo!!!
Kad turi savo tvirtą nuomonę, Benai – labai gerai. Bet jeigu, ji paremta pavydu, apgaule, pykčiu – tai pavojinga. Sukūrei tikrą istoriją apie avarinę situaciją. Įsivaizduojamą pateiki už tikrovę. Kiek tikrovės tavo vaizdiniuose yra iš viso?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/23

Na nezinau kaip cia gavosi tau Benai, bet jeigu neislaikei is pirmo karto nebutina taip varyti ant instruktoriaus. Jeigu neislaikei reiskias padarei kritine klaida. O jeigu ja padarei tai reiskias tu esi zioplys. !
Asmeniskai as naudojau visa jo duota medziaga, visus jo pasakytus metodus ir islaikiau is pirmo karto. Be visiskai jokiu klaidu. Pries pradedant vairuot mokejau vazineti tik namie. Nors kaip atejau jis man pasake kad geriau nevairuoti su tevais
Ir as nebevazinejau. Kaip jau buvau uztikrinta kad supratau ka jis man aiskina tada vel pradejau vairuoti su tevais. Beabejo tevai buvo labai patenkinti nes as mokejau jiems paaiskinti taip kaip aiskino man instruktorius. Kodel taip vaziuoju ir ne kitaip (kaip tevai laikesi teises tarybiniais laikai).
Tarp kitko regitros intruktoriai atkreipk demesi jaunu beveik nera, tik senukai, tad jie ir taiko tarybini vairavima. O vat sis instruktorius taiko visas naujoves. As esu jam labai dekinga uz visas pamokas, uz visas suteiktas zinias. Nerealus zmogus, taciau su kiekvienu elgiasi taip kaip su juo elgesi. Tad jei tu buvai agresyvus, tada jis ir buvo tau grieztas. Kad neislaikei tai cia tavo bedos ir nereikia cia kaltinti kitu. Gero tau gyvenimo didysis Bene:D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/22

Man nebuvo lengva išmokti vairuoti, gal dėl to, kad tokia esu, kuri nervinasi dėl smulkmenų. Manau šis instruktorius mane išmokė vairuoti, nors buvo visko ir griežtas žodis. Ir labai džiaugiuosi, kad nepraleido manęs po pirmojo mokyklinio egzamino, nes tikrai buvau neužtikrinta ir nepasitikėjau savimi. Antrą kartą laikydama supratau savo klaidas ir jaučiausi geriau, todėl Regitrą išlaikiau iš pirmo karto! Tik punktualumas nepamaišytų:) Ačiū Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/22

Gal būt išsiskirsiu savo nuomone, tačiau yra kaip yra. Instruktorius kaip asmuo išsilavinęs, tačiau, manau, kad jo vairavimo mokymo kompetencija nėra puiki. Visų pirma, važiavęs valstybinį egzaminą "Regitroje" neišlaikiau naudodamas šio suteiktas instruktoriaus žinias, kurios, beje, yra neteisingos, kas ir lėmė egzamino metu daromas klaidas. Visų antra, mokymo metodai vulgarūs, neišnaudojamas visas laikas mokymuisi, tenka laukt vėluojančio instruktoriaus ir mažiau mokytis vairavimo... Ir galiausiai, instruktorius rodo labai blogą vairuotojo pavyzdį, pavyzdžiui, pačią pirmą pamoką vairuodamas (intruktorius) rašė SMS žinutę telefonu tuo pačiu metu išvažiavo į priešingą eismo juostą ir beveik nesukėlė avarinės situacijos. Žodžiu, paliko prastą nuomonę ir padarė menką įspūdį. Nieko asmeniška, bet nerekomenduočiau instruktoriaus pradedantiesiems vairuotojams...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/21

He is very skilled instructor, I highly recommend him for anyone who willing to get license :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/09

Labai labai fainas ir saunus instruktorius. Kaip zmogus tai nerealus. Viska paaiskina, duoda labai daug medziagos. Nuosirdus, kantrus zmogus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/19

Labai malonus žmogus, vairavimai tikrai neprailgdavo. Viską puikiai išaiškina ir nubraižo schemas, taip pat duoda papildomos informacijos mokymuisi. Jo dėka kelyje nugalėjau baimę. Didelis ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/13

Labai geras instruktorius. Patogu suderinti laiką pagal savo dienotvarkę. Paima nuo man patogios vietos. Duoda naudingos atspausdintos medžiagos arba pats viską nubraižo bei detaliai paaiškina. Nors ir pasibara, bet išmoko gerai. Instruktoriaus pastangų dėka, Regitroj sėkmingai išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/04

Aciu uz neissenkancia kantrybe, visas isaiskintas klaidas ir profesionaluma dirbant savo darba. Visiem siulau ir rekomenduoju Jus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/02

Labai ramus ir kantrus žmogus, nesibodėdavo paaiškinti po kelis kartus, nepalikdavo ramybėj, kol nebūdavo tikras, kad pilnai įsisavinai. Po pamokos visada paaiškindavo pagrindines klaidas, papaišydavo schemas. Vairavimo instruktorius turėjau keturis, Algis buvo vienintelis, pas kurį sugrįžau pasitobulinti.
Labai ačiū Jums už sugaištą laiką ir kantrybę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/02

Instruktorius is didziosios raides. Kiekviena klaida, situacija isnagrineja iki smulkmenu, skatina mastyti. Atidus, kantrus, ugdo tikrai saugius vairuotojus. Sio instruktoriaus deka egzamina Regitroje islaikiau is pirmo karto, ir papildomu pamoku neprireike!!! O pamokos buvo saunios, su humoru, eidavau i jas su didziausiu dziaugsmu. Visiems rekomenduoju si puiku mokytoja!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/31

Labai saunus ir puikus bei linksmas instruktorius! Pamokos niekad neprailgdavo, pries egzaminus leisdavo siek tiek ilgiau pavairuoti. Labai viska issamiai ir aiskiai isaiskindavo ir duodavo pastabu. Beto labai kantrus ir ramus zmogus. Rekomenduoju visisems. p.s. aciu labai instruktoriui!! ir sekmes jam!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/30

Puikus instruktorius, puikiai išugdė vairavimui kelyje, puikus žmogus, AČIŪ

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/30

Profesionalus instruktorius, puikiai geba išmokyti vairuoti, nekelia streso ar neigiamų emocijų pamokų metu, yra draugiškas :) Su didele kantrybe ir labai smulkiai paaiškina padarytas klaidas. Puikiai paruošia vairavimo egzaminui - išlaikyta iš pirmo karto. Didelis ačiū Jums!!!
Labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/29

Su šiuo žmogumi aš pirmą kartą sedau už automobilio vairo, jis mane išmokė visko ko reikia kelyje,(net automobilio šviesu lempute rodė kaip pakeisti) ;D Ir jau metai laiko kaip vairuoju nesu dar turėjusi nei vieno prasižengimo, nei vienos baudos,manau tai dėka griežto bet teisingo instruktoriaus. Už tai stipriai noriu padėkoti instruktoriui už jo kantrybę. Ačiū jūms Algi Papievi ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/29

Puikus instruktorius. Visada kantriai ir detaliai aiskindavo , komentuodavo klaidas. Prieš tai turėjau kitą paskirtą instruktorių, tai A.Papievis skyresi kaip diena ir naktis,gerąją prasme, nuo pastarojo. Ačiū A.Papieviui už kantrybę ir puikų instruktoriavimą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/28

Algis Papievis - patyręs instruktorius,per vieną važiavimą sužinojau tiek subtilybių, ko nežinojau pravažiavusi virš 50 val.Rekomenduoju visiems!
P.S Tik ne dabar, man dar reikia jo pamokų!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/28

Labai draugiškas instruktorius, puikiai viską išaiškina, labai gerai paruošia egzaminui, išlaikyta iš pirmo karto! Ačiū Jums! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/28

Puikus instruktorius. Puikiai dirba savo darbą, viską kantriai, detaliai ir aiškiai paaiškina, puikiai paruošia tiek egzaminui, tiek realiam vairavimui. Rinkitės šį instruktorių ir nepasigailėsit. Ačiū Jums Algi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Pirmiausia noriu pasakyti AČIŪ, nes šis vairavimo instruktorius, ALGIS PAPIEVIS, padarė perversmą mano vairavime ir egzaminas regitroje išlaikytas.
Papildomo važiavimo metu buvo aptariamos visos mano daromos klaidos ir duoti geri patarimai kaip tų klaidų išvengti. Jeigu visi instruktoriai taip ruoštų savo mokinius – neišlaikančiųjų regitroje tikrai nebūtų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Šio instruktoriaus dėka VAIRAVIMĄ ESU ĮSIMYLĖJUSI.
Akcentuodamas esminius automobilio valdymo principus (išaiškino ne tik kaip įvaldyti automobilį, bet ir paaiškino priežastis, kodėl tai daroma).
Skatindavo mąstyti, išaiškindavo keblias situacijas, nė karto nebuvo pakėlęs balso, o kantrybė šio žmogaus –auksinė. :)
Egzamino metu buvau rami ir užtikrinta savo sėkme.
Kaip ir tikėjausi – egzaminą Regitroje išlaikiau iš PIRMO karto.
P.S. mokantis vairuoti man buvo svarbu ne tik techniškai įvaldyti automobilį, bet ir jausti malonumą vairuojant nebijant ir nestresuojant.
Jūsų dėka man pavyko tai pasiekti!
Ačiū Jums, gerb. instruktoriau ALGI PAPIEVI !!! :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Su šiuo instruktorium turėjau tik vieną vairavimo pamoka, todėl daug nežinau apie jį, bet vieną puikiai supratau, kad jis man padėjo išlaikyt egzaminą ir nors ne daug laiko turėjau važinėt su juo, bet jis man viską išaiškino, kai kažką padarydavau ne taip, jis liepdavo man sustot ir tada viska nuo pradžių aiškindavo, taip dirbandžio ir atsidavusio žmogaus as nebuvau matęs... Jis tikrai buvo griežtas, sulaukiau ir kritikos iš jo, bet mane tai tik užgrūdino ir kitą dieną prieš egzaminą aš prisiminiau jo žodžius, jo patarimus, ir padaręs vos keletą klaidelių išlaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto. Dėkoju Algiui Papieviui ir tikrai nepamiršiu šio žmogaus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Labai šaunus instruktorius, labai gerai išmokina, viską išaiškina ir puikiai paruošia egzaminui regitroje. Esu labai patenkinta, kad teko mokintis vairuoti pas šį instruktorių. Ačiū už kantrybę! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Puikus vairavimo instruktorius Algis Papievis viska aiskiai, ramiai paaiskina, nesaukia, jokios itampos. Ismoke visko ko reikia norint gerai pasiruosti regitrai. Vairavimą išlaikiau iš pirmo karto! Tai reiškia išmokino visus būtiniausius dalykus kad galetu ramiai paleist dar viena vairuotoja i galve. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Instruktorius turintis didele kantrybe kurios tikrai reikejo mokinant mane , mokantis pateikti informacija taip
kad tu tikrai ja suprastum tiksliai ir aiskiai dziauguosi kad jis ismoke mane vairuoti :) rekomenduoju 120% :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Labai draugiškas instruktorius:) Viska puikiai išaiškina, ir pademonstruoja, tikrai siūlyčiau mokintis vairuoti su tokiu puikiu mokytoju:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/22

Instruktorius tikrai puikus. Nesu iš tų, kurios leipsta iš noro vairuoti ir lengva mokinti, tad esu labai dėkinga jam už kantrybę. Džiaugiuosi, jog būtent toks žmogus suteikė šansą man turėti teises:)


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos