SANYO DIGITAL CAMERA

Dainius K

21 atsiliepimai

Kategorijos: B

Dainius K
Kaina (90min): 25 Eur.


Ford Focus - mechanine pavaru deze

Vilnius, Lietuva
+37067824548
dkrumas@gmail.com

Amžius: 46m.
Kalbos: lietuviu, rusu

Atnaujinta: prieš 2500 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Mokinu saugiai ir ekologiskai valdyti transporto priemone. Mokau remdamasis
VI Regitra reikalavimais. Padedu tinkamai pasiruosti VI Regitra praktikos egzaminui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/01/04

Sveiki.as noriu paimt vairavimo pamoka pasiruost regitros egzaminui.kokiam rajone jus randotes

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/27

Kreipiausi i Dainių kai pasitikejimas dsvo jėgomis ir vairavimo igudziais buvo pasiekes nulio riba. Jau dukart Regitroje buvau neiskaikiusi teisiu. Be galo profesionalus instruktorius. Labai lengva suderinti vaziavino vieta ir laiką. Per viena pamoka išmokau daugiau negu per 5 su savo buvusiu instruktoriumi. Aiskina labai ramiai, jokio streso mokantis. Padejo išmokti visus parkavimosi pratimus taip, kad neliktu galimybių regitroje suklysti-technika puiki. Ir mano trečias kartas nemelavo.Gailiuosi neatradusi jo iskart.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/29

Puikus instruktorius, labai gerai paruošia egzaminui. Prieš jį buvau kitoje vairavimo mokykloje, tai paruošimas buvo blogas - net nebandžiau laikyti. Atėjusi pas instruktorių Dainių išmokau parkuotis, jaustis gerai prie vairo ir egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Esu labai jam dėkinga.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/30

Nuoširdus ačiū už pagalbą ruošiantis regitros egzaminui! Rekomenduoju! Išsamus paaiškinimas ir išanalizavimas kiekvienos situacijos, jokio pakelto tono ir psichologinės įtampos (ko, deja, pasigedau mokydamasi pas kitus instruktorius). Labai jaučiasi, kad instruktorius dirba ne ant kiekybės, o KOKYBĖS ir nuoširdžiai atsiduoda savo darbui. Dar kartą ačiū ir visokeriopos sėkmės darbuose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/21

Tik patys geriausi atsiliepimai! Vazaivimas su Dainiumi - visiškas atsipalaidavimas, jokios psichologinės įtampos. Be galo malonus ir draugiškas, viską puikiai paaiškina.
Turbūt per visas 15 pamokų mokykloje neišmokau tiek, kiek per kelias papildomas pamokas su Dainiumi, o rezultate - greitai išsilaikiau veairavimo egzaminą :)
Dar kartą ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/12

Puikus mokytojas!

Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/30

Nuosirdziai rekomenduoju si instruktoriu! Labai malonus, suprantamai ir ramiai viska paaiskina :-) Moka pozityviai nuteikti :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/25

Instruktorius Dainius labai taktiškas, sąžiningas ir nuoširdus. Sugeba viską ramiai paaiškinti, net ir stresines situacijas, kurių vairavimo pamokos metu pasitaiko dažnai, išlaviruoti nepakėlęs tono. Pamokos trunka lygiai pusantros valandos ar net ilgiau. Teko susidurti su kitais instruktoriais, kurie savo reikaliukų tvarkymui sugeba nuvogti net pusvalandį iš pamokos. Instruktorius Dainius mane išmokė, kaip pasitaisyti padarius neteisingą manevrą. Ypač aktualu parkuojantis :) Pamokų laukdavau su nekantrumu, o po kiekvieno vairavimo jausdavau, kad kažką naujo išmokau. Nuoširdžiai rekomenduoju instruktorių Dainių visiems, kas esate nukentėję nuo netaktiškų ir neprofesionalių instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/23

Rekomenduoju! Labai teigiamas instruktorius. Ipucia pasitikejimo, kai jo labiausiai truksta. Geba aiskiai ir paprastai paaiskinti visas vairavimo peripetijas. Aciu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/18

Nuostabus, kompetetingas, instruktorius. Jau buvau beprarandanti viltį, kad niekada neišmoksiu vairuoti kol neatėjau pas šį instruktorių. Iš visų turėtų pats geriausias, todėl išlaikiau teises tik jo dėka! Jau praėjo mėnesis nuo išsilaikymo, važinėju kasdien ir galiu pasakyti, kad išmokina ne vien egzaminui, bet ir realioms situacijoms. Ačiū už vertingas pamokas, smagius pokalbius ir visa kita, Dainiau :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/05

Turėdama su kuo lyginti, galiu pasakyti, kad dėka instruktoriaus Dainiaus regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Vertingi patarimai, suprantami paaiškinimai, kiekvienos klaidos analizė, ramus ir taktiškas instruktoriaus būdas padėjo pasitikėti savimi ir nejausti streso kelyje. Dar kartą dėkoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/12

Ačiū Dainiau už pamokas be streso, už Jūsų kantrybę ir visada malonų bendravimą bei labai teisingą pamokų pravedimą. Rekomenduočiau visiems pasirinkti šį instruktorių norintiems išmokti gerai vairuoti. Dar kartą didelis Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/29

Ačiū už pamokas ir kad padėjot pasiruošti egzaminui :) Nuostabus instruktorius, viską paaiškina ramiai ir suprantamai, parodo sudetingas vietas kurios pasitaiko per egzaminą. Tikrai rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/02

Puikus instruktorius, nuostabus, tolerantiškas žmogus. Vairavimas - malonumas. Vairavimo metodika dėstoma aiškiai, konkrečiai, be pykčio. Visiems rekomenduoju šį instruktorių :)
Nuoširdžiai dėkoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/13

Geras, ramus, tikras profesionalas, Puikiai paaiškina, lengvai bendrauja, vairuojant nėra jokios įtampos.Rekuomenduoju...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/28

Laikiausi teises 101 meta, pakeiciau instruktoriu 101, bet viska sustygavo taip kaip reikia sis instruktorius:). Ramus, taktiskas, isaiskinantis ir pastebintis kiekviena Jusu daroma klaida, bei ja panaikinantis. Jeigu norit greiciau ismokti vairuoti, patobulinti vairavimo igudzius, tikrai rekomenduoju si instruktoriu.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/25

Labai malonus ir žmogiškas instruktorius. Viska aiškiai paaiškina, jei reikės ir ne vieną kartą pakartos, ramiai be jokių nervų. Turbūt draugiškiausias instruktorius, su kuriuo teko važiuoti. Rekomenduoju.
Dar kartą ačiū, Dainiau, dėka jūsų išlaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/20

Geras, ramus instruktorius, viska nuosekliai paaiskina. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/12

Aciu Jums! Jus esate savo srities profesionalas. Dziaugiuosi kad teko su Jumis mokytis vairuoti. Visada bus malonu prisiminti pirmus zingsnius prie vairo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/12

Aciu Dainiau ! Tik deka draugo rekomendacijos atsiduriau Jusu profesionaliose rankose:) Rekomenduosiu Jus ir savo draugams:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/08

Didelis Aciu Jums :) tikrai labai padejote nugaleti save ir zinoma regitra:)


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos