Giedrius Pivoriūnas

43 atsiliepimai

Kategorijos: B

Giedrius Pivoriūnas
Kaina (90min): 30 Eur

Ateities g. 31, Vilnius 06326, Lietuva
861874436
giedrius.pivoriunas@gmail.com

Stažas: 2009m.
Amžius: 1989m.
Kalbos: Anglų,rusų,lietuvių,lenkų

Atstovaujama mokykla: Autoeksternas, Fabijoniškių filialas Atnaujinta: prieš 162 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Lankstus darbo grafikas

2020/05/27

Nuostabus mokytojas. Profesionalus, viską labai aiškiai paaiškina, labai gražiai bendrauja su mokiniais. Su juo pamokos buvo kaip pramoga.

2020/03/03

Nuostabus instruktorius. Tik isedus į mašiną ir pradėjus važiuot, pasijaučiau laisvai ir sava su šiuo žmogum. Nebaisu daryt klaidas ar klausineti. Labai gerai nuteikia, pagiria ir pasidžiaugia kartu su manim! Super.

2020/02/29

Labai džiaugiuosi, jog teko susipažinti su Giedriumi! Nerealus instruktorius, be galo nuoširdus, draugiškas ir kompetetingas žmogus :) Vairavimo pamokos nekėlė nė menkiausio streso, viską labai ramiai ir išsamiai paaiškindavo. Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Didelis ačiū, Giedriau, ir sekmės!

2020/02/28

Pasirinkau šitą instruktoriu skaitydama komentarus. Vien tik geri atsiliepimai, todėl susisiekiau su juo ir pradėjau vairavimą. Jau po pirmos pakopos supratau, kad savas, profesionalus žmogus! Nebijojau nei klausti kvailų klausimų, nei važiuoti ir padaryti klaidos. Tikrai išmoke vairavimo pagrindu.! Ačiū.

2020/01/13

Džiaugiuosi, jog mokytis vairuoti teko pas Giedrių. Visada malonu bendrauti su savo sritį puikiai išmanančiu ir intelektualiu žmogumi. Pamokos buvo intensyvios ir naudingos, todėl Regitros praktikos egzaminą išlaikyti sunku nebuvo. Tikrai galiu visiems patarti lankyti pamokas pas Giedrių.

2019/12/30

Pats geriausias instruktorius! Giedrius ne tik savo srities profesionalas, bet labai šiltas ir malonus žmogus. Mokytis vairuoti buvo vienas malonumas. Ačiū Tau!

2019/12/05

Instroktorius ne tik mane išmokė vairuoti tik kad pasiruošti egzaminui, bet ir padėjo tapti atsakingu, savimi labiau pasitikinčiu vairuotoju ;)

Labai rekomenduoju, Giedrius yra kantrus pedagogas, kuris viską labai gerai paaiškina, mokymas labai nuoseklus, jeigu man kelyje kildavo silpnų vietų ir baimių, jos greitai buvo nugalėtos! Ačiū instruktoriui!!!

2019/06/30

Giedrius super instruktorius :)labai kantrus,profesionalus,supratingas:)i pamokas kaip i svente eidavau,jokių neigiamu emociju pamokos metu,daug naudingos informacijos suteike:)tik Giedrių rekomenduoju!!!

2019/06/28

Giedrius yra nuostabus instruktorius turėjau tik kelias papildomas pamokas per jas iš mokino viską labai gerai, nuostabus žmogus, jei ką padarai blogai jokio rekimo, palaikymas 100% visose situacijose! Ačiū labai! Rinkitės Giedrių jei norit kuo greičiau vairuoti!

2019/06/08

Pats geriausias instruktorius :) labai tiksliai pastebi ir paaiškina klaidas, taip pat labai fainas ir draugiškas žmogus, niekada nepyksta, labai palaiko emociškai, todėl mažiau įtampos vairuojant ir nebaisu suklysti, tikrai labai rekomenduoju visiem mokytis pas Giedriu :)

2019/06/07

pas šį instruktorių turėjau 2 papildomus pravažiavimus, nes prieš tai mokiausi pas kitą ir neišlaikiau 2 kartus. taigi, profesionalus instruktorius, kaip ir jo mokymo metodai. visiškai be streso, ramiai išaiškina įvairias situacijas, labai padeda susitvarkyti su įtampa vairuojant ir priimant sprendimus. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šį instruktorių, todėl rekomenduoju ir kitiems rinktis Giedrių! :))

2019/05/31

2011 metais pradėjau mokytis vairuoti, 7 kartus laikiau vairavimą, bet niekaip nepavykdavo.
Giedriaus dėka 2019m.,per kelis važiavimus su juo issilaikiau iš antro karto vairavimą.
Puikus pedagogas, o taip pat ir pozytuvus žmogus kuris sugebėjo sumažinti įtampą, padidinti pasitikėjimą savimi ir įrodyti kad viskas įmanoma ir mano rankose.
Ačiū Jums, Giedriau!

2019/05/26

Nuostabus instruktorius. Man labai pasisekė kad jį susiradau, nes su ankstesniu instruktoriumi buvo labai sunku, kadangi jis dažnai užrėkdavo ir įvarydavo man baimę. Bet su Giedriumi man vairavimas pasidarė labai mielas širdžiai, pamokos visada būdavo labai produktyvios ir kartu su juo gana greitai pagavau svarbiausius vairavimo aspektus ir jo dėka išsilaikiau praktiką. Labai rekomenduoju, nemanau kad yra geresnių už jį:D

2019/03/16

Tiesiog tobulas instruktorius! Vairavimo pamokų su Giedrium laukdavau, eidavau su malonumu, be jokio streso ir įtampos. Išmokino ne tik vairuoti, bet ir pasitikėti savimi. Tik pačios geriausios rekomendacijos! Nuoširdžiai dėkoju!!!

2018/12/23

Labai rūpestingas, kantrus ir profesionalus vairavimo instruktorius bei nuostabus žmogus! Savo mokiniais rūpinasi kur kas daugiau nei reikalauja jo darbas! Ir svarbiausia, paruošia ne tik vairavimo egzaminui, bet vairavimui realiomis sąlygomis. Juk svarbu ne tik mokėti vairuoti, bet ir sugebėti įvertinti aplinkybes bei būti draugišku kitų eismo dalyvių atžvilgiu! Labai rekomenduoju!

2018/12/07

Prieš pradedant mokytis vairuoti su Giedriumi, jaučiau didžiulį stresą vairuodama ir labai nepasitikėjau savo jėgomis. Tačiau nuo pirmos pamokos su šiuo instruktoriumi viskas absoliučiai pasikeitė - nebeliko nei įtampos, pradėjau daug geriau jaustis vairuodama, visi komentarai ir patarimai labai pakėlė mano vairavimo kokybę. Giedrius itin profesionalus instruktorius, tikrai nepasigailėsite pasirinkę ir laimingi sėkmingai išlaikysite egzaminą Regitroje, o ir po jo saugiai bei užtikrintai vairuosite! :)

2018/12/05

Nuostabus instruktorius! Begalo kantrus! Viska nuosekliai isaiskina, parodo kaip elgtis tam tikrose situacijose ir nepatirti streso!. Didziausios rekomendacijos! Dziaugiuosi ji suradus, nes pagaliau galiu dziaugtis islaikytu egzaminu regitroje tik jo deka!

2018/12/03

Teko pasiimti, papildomų pamokų pas vairavimo instruktorių Giedrių, likau be galo patenkinta. Labai rekomenduoju šį vairavimo instruktorių. Dėkoju Jam už kantrybę, palaikymą, patarimus, puikias nuotaikas, perteiktas žinias ir turimas teises.:)

2018/11/25

Žiauriai profesionalus ir geras instruktorius, vairuoti ir mokytis buvo malonumas ir visada buvo gera atmosfera!

2018/11/03

Giedrius yra tikras savo srities profesionalas! Pamokų metu geba ne tik aiškiai išdėstyti vairavimo pagrindus, bet ir puikiai paruošti psichologiškai tiek egzaminui, tiek tolimesniam vairavimui. Esu jam dėkinga ir sakau jam didelį ačiū! Rekomendacija 10/10.

2018/11/03

Aš galiu tik patvirtinti, jog Giedrius yra pats geriausias instruktorius. Išlaikiau egzaminą regitroje iš antro karto, visą laiką prie vairo jaučiuosi užtikrintai, Giedrius puikiai mane išmokė vairavimo, bei paruošė egzaminui. sėkmės :)
Beje dėl bendravimo, tai žmogus su kuriuo lengva bendrauti, klausti, padiskutuoti, todėl ir mokytis nesudėtinga. :)

2018/10/17

100% esu įsitikinusi, kad geriausias instruktorius tik Giedrius!
Pati atėjau pas ji prisiskaičiusi atsiliepimu ir nenusivyliau nei kiek!
Išmokė ne tik vairuoti, bet ir pasitikėti savimi!
Jei ateidavau su nekokia nuotaika, tai net ir ja pakeldavo! Šaunuolis!
Giedriau, ir toliau taip! Kantrybės ir sėkmės!

2018/10/16

Nuostabus instruktorius, suprantamai paaiškinantis visus vairavimo dėsnius. Automobilyje su Giedriumi nuolat vyravo gera, jauki atmosfera, kuri nuėmė daug streso.

2018/10/15

Puikus instruktorius! Viską kantriai paaiškina, puikiai paruošė mane egzaminui Regitroje. Rekomenduoju!

2018/09/30

Puikus instruktorius! Nera jokio streso pradedant vairuoti. Ir labai viska aiskiai paiskina. Islaikiau regitroje vairavimo egzamina is pirmo karto. Labai rekomenduoju!

2018/09/27

Tik geriausios rekomendacijos instruktoriui Giedriui! Išmokė ne tik gerai vairuoti, bet ir pasitikėti savimi vairuojant.
Jeigu jau mane išmokė vairuoti, patikėkit, vadinasi gali išmokyti vairuoti bet ką :)

2018/09/22

Labai rekomenduoju!
Turbūt perskaičius tokius gerus atsiliepimus gali atrodyti, kad juose yra kiek pagražinta realybė. Tačiau jau per pirmą pamoką suprasite, kad atsiliepimuose tikra tiesa. Geresnio instruktoriaus už Giedrių Pivoriūną neįsivaizduoju! Jis tikrai yra ir savo srities ekspertas, ir nuostabus žmogus. Jis padės atsikratyti visų baimių, padrąsins, duos praktiškų patarimų, kurie bus naudingi ne tik egzamino metu, ir atkreips dėmesį į svarbius dalykus, kurie padės sėkmingai išlaikyti tiek mokyklinę įskaitą, tiek ir egzaminą Regitroj. Po pamokų nebijosite nei egzamino, nei sudėtingų situacijų keliuose. Svarbiausia - per pamokas nebijokite klausti, dalintis savo dvejonėmis ar baimėmis. Visi klausimai bus atsakyti ir duos naudos, klaidos bus ištaisytos, o baimės ir dvejonės - išsklaidytos. Vairavimo pamokų lauksite lyg kokio mėgstamo užsiėmimo. Tad visiems labai linkiu pakliūti pas instruktorių Giedrių Pivoriūną.

2018/09/21

Apie instruktorių Giedrių tik geriausi atsiliepimai! Padėjo užpildyti visas vairavimo spragas ir išmokė labiau pasitikėti savimi :) Ačiū!

2018/09/13

Rekomenduoju! Patys geriausi atsiliepimai. Ne tik geras instruktorius, bet ir puikus psichologas. Moka suprantamai ir tiksliai paaiškinti , kaip teisingai reikia vairuoti, kaip ištaisyti daromas klaidas. Į pamoką ateidavau manydama, kad vairavimas ne man, po pamokos galvodavau, kad viskas įmanoma.
Puikiai išmokė parkuoti automobilį (kas man atrodė misija neįmanoma), paruošė egzaminui, paaiškino regitros reikalavimus.
Ačiū už kantrybę!

2018/08/02

Tikrai 120% rekomenduoju rinktis Giedrių , jei norite išmokti vairuoti.Šis žmogutis mane išmokė vairuoti ir nugalėti savo baimes kelyje.Pamokų laukdavau , o ne bijojau į jas eiti.Iš tiesų Giedrius labai sugeba psichologiškai nuraminti, o tada ir vairuoti geriau sekasi :) Ačiū ir dar kartą ačiū Giedriau už pastangas ir kantrybę su manimi :)
Nesvarbu koks atstumas iki mokyklos nuo Jūsų namų, o svarbu kokį instruktorių pasirinksite. :)

2018/08/02

Turėjau dvi papildomas pamokas prieš pat regitros egzaminą su šiuo žiauuuriai fainu instruktoriumi! (Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto). Giedrius paaiškino mano spragas, davė patarimų, ką ir kaip geriau daryti. Didelis pliusas tame, kad jis tikrai sutelkia dėmesį į mokinio vairavimą. Kaip žmogus, Giedrius bendraujantis, protingas bei visuomet geros nuotaikos. Jokio streso ar įtampos. Jeigu vėl tektų laikyti vairavimo egzaminą, rinkčiausi tik jį.
Ačiū, Giedriau!

2018/06/28

Nuostabus instruktorius, pasižymintis gera mokymo technologija, maloniu bendravimu, didele kantrybe ir supratingumu - tikras savo srities specialistas. Padės judėti į priekį tikrąja to žodžio prasme.

2018/05/30

Puikus specialistas ir puikus žmogus! Visiems rekomenduoju eiti mokytis pas šį instruktorių. Garantuotas pasitikėjimas savimi. Viskas nuosekliai paaiškinama ir kartojama kol paaiškėja. Tik nebijokite klausti! :))

2018/05/16

Rekomenduoju 100%! Galvojau, kad niekada nesugebesiu vairuoti, bet su Giedrium mokytis tikras dziaugsmas - ramus ir situacijas gali aiskinti nors ir po 1000 kartu. Egzaminus islaikiau greitai ir sekmingai

2018/02/02

Nuostabus instruktorius, labai gerai viską išaiškina, taip pat galima apie viską pakalbėti. Mokintis vairuoti buvo visiškai nebaisu. Abu praktikos egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!
Tikrai rekomenduoju! :)

2018/01/30

Primygtinai rekomenduoju vairavimo pamokoms rinktis Giedrių! :) ir nesvarbu, ar lokacijos atžvilgiu patogu ar ne. Rinkitės mokytoją, o ne vietą. Mokytojas, kuris išmoko, pataria, pagiria ir paragina. Į vairavimo pamokas ėjau su džiugesiu ir noru vairuoti, o baimės- išgaravo! Giedriui linkiu jį vertinančių mokinių, atlygio už entuziazmą ir atsakomybę darbe, gerų mokinių ir asmeninės laimės! O būsimiems vairuotojams linkiu patekti pas Giedrių!

2018/01/30

Primygtinai rekomenduoju vairavimo pamokoms rinktis Giedrių! :) ir nesvarbu, ar lokacijos atžvilgiu patogu ar ne. Rinkitės mokytoją, o ne vietą. Mokytojas, kuris išmoko, pataria, pagiria ir paragina. Į vairavimo pamokas ėjau su džiugesiu ir noru vairuoti, o baimės- išgaravo! Giedriui linkiu jį vertinančių mokinių, atlygio už entuziazmą ir atsakomybę darbe, gerų mokinių ir asmeninės laimės! O mokiniams linkiu patekti pas Giedrių!

2018/01/27

Didelis ačiū! Labai fainas žmogus. Visuomet geros nuotaikos, niekuomet nepamiršta pagirti, kas tikrai labai svarbu:) jokios įtampos - tik didelis palaikymas:)) profas, ne kitaip. Ir dar visada linksma būdavo:))

Giedriau, patys šilčiausi linkėjimai! Man einant į regitros vairavimo egzaminą, pabrėždamas pasakei "ate, bet ne iki". Ir viskas pavyko iš pirmo karto - kaip per sviestą. Ačiū už pamokas ir įdėtą širdį:) Džiaugiuosi, kad pakliuvau būtent pas tave!

2017/11/23

Pats geriausias instruktorius! Labai ramiai ir kantriai viską paaiškina. Jokios įtampos ir streso. Tik patys šilčiausi atsiminimai mokantis pas Giedrių, kupini pozityvo ir palaikymo! AČIŪ!!! REKOMENDUOJU!

2017/11/01

Geresnio instruktoriaus neįsivaizduoju. Viską išaiškina nuo A iki Z, jei pritrūksta pasitikėjimo savimi, kyla abejonės visada nuteikia mąstyti pozityviai. Begalo šiltas ir geras žmogus. Jaučiaus, jog šalia sėdi tikras draugas. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Didžiausios rekomendacijos!

2017/10/17

Nuostabus instruktorius Giedrius! Visada ramiai ir aiškiai viską išaiškina. Jei pritrūksta pasitikėjimo savimi ar kyla abejonės, visada nuteikia mąstyti pozityviai. Vairavimo pamokos tikrai neprailgsta. Rekomenduoju visiems instruktorių Giedrių!

2017/08/30

Puikus vairavimo instruktorius. Viską ramiai ir aiškiai išaiškina. Pačios didžiausios rekomendacijos.

2017/08/24

Puikus instruktorius. Viska labai aiskiai isaiskina, parodod ir t.t. Egzas islaikytas is pirmo karto :)


Atstovaujama mokykla: Autoeksternas, Fabijoniškių filialas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos