Henrikas Kazakauskas
IslBG

Henrikas Kazakauskas

28 atsiliepimai

Kategorijos: B

Henrikas Kazakauskas
Kaina (90min): 35 €


KIA Ceed (mechanika), Audi A3 (automatas)

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius, Lietuva
+370 699 33353
info@amplius.lt

Stažas: 2009m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atstovaujama mokykla: Amplius LT, Riešė Amplius LT, Žvėrynas Atnaujinta: prieš 404 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


2020/02/28

Laikiau teises 5 kartus, bandžiau daug instruktorių, pravažiavus 2 pravažiavimus, parodė sudėtingas sankryžas, geriau matyti kelią ir t.t.

Labai rekomenduoju!!
Kaina nemaža, bet kokybė kainuoja!

2020/01/25

Labai profesionalus instruktorius. Aiskiai ir kantriai isaiskina visas situacijas. Moko kaip vairuoti saugiai ir nestresuojant. Po 2 metu pertraukos ir nevazinejimo su Henriku pasiruosiau vairavimo egzaminui ir islaikiau is pirmo karto! Labai rekomenduoju!

2019/08/31

Super instruktorius! Rekomendacija 100%

2019/07/29

Super instruktorius! Labai rekomenduoju. Pries tai mokiaus pas kitus du instruktorius, tai issvaiciau laika ir pinigus. O ir as net vairo laikyt nemokejau. Po keliu Henriko pamoku, islaikiau is karto. Pamoku metu netik ruosemes egzaminui, bet relioms situacijoms, kas is tiesu yra visu svarbiausia.

2019/06/29

Buvau iš tų mokinių, kurie neturi įgimto talento per trumpą laiką susidraugauti su automobiliu, bet sutikusi instruktorių Henriką, supratau, kad vairuosiu ir per trumpą laiką.
Henrikas labai taktiškas, punktualus, tikras savo srities profesionalas. Labai aiškiai išaiškina visas situacija kelyje ir automibilio veikimo principus. Pamokos buvo labai produktyvios ir jokių nereikšmingų pašalinių temų. Nebuvo nei dienos, kad nesutartumėm dėl pamokų laiko, viskas vyko labai lankščiai ir visada kada man patogiausia.
Tik geriausi linkėjimai ir rekomendacijos!!

2019/05/15

Superinis instruktorius Henrikas, nes su jo pagalba islaikiau vairavimo egzamina regitroja is pirmo karto. Tikrai rekomendoju si instruktoriu viska aiskino suprantamai ir paprastai.Aciu

2019/03/26

Nerealus instruktorius. Puikiai viską paaiškina, paruošia ne tik egzaminui, bet ir tolimesniam vairavimui. Mandagus, puikiai išmanantis savo dalyką.

2019/03/08

Tik geriausi atsiliepimai , aciu jums labai ,savo srities specialistas

2019/03/07

Puikus instruktorius, aiškiai įvardija daromas klaidas, duoda vertingų patarimų, kurie pravers ne tik laikant egzaminą, bet ir po jo.

2019/02/28

Puikus instruktorius, profesionalus, dalykiškas, nekeliantis streso. Rekomenduoju!

2019/01/03

Be galo geras instruktorius! Per vieną pamoką ištaisė daugelį klaidų, kurias mokė vairavimo mokykloje, taip pat pamokos tikrai pačios aukščiausios kokybės!

2018/12/30

Tik geriausi žodžiai skirti instruktoriui Henrikui! Puikus mokytojas ir psichologas, kurio dėka įveikiau baimę vairuoti automobilį, išmokau priimti sprendimus įvairiose eismo situacijose. Regitroje egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, tad drąsiai galiu rekomenduoti šį savo srities specialistą! :)

2018/11/16

Geresnio instruktoriaus net negalėčiau įsivaizduoti! Atėjau papildų pamokų bijodama
vairavimo, o po kelių pamokų ir puikaus mokymo supratau, kad viskas yra įmanoma!
Išmokė ne tik vairuoti, bet ir valdyti automobilį bei kaip elgtis įvairiose
situacijose kelyje. Taip pat, puikus bendravimas, tikslus ir konkretus aiškinimas,
padėjo greitai viską pritaikyti praktikoje . Labai noriu padėkoti už puikų
paruošimą praktikos egzaminui regitroje! Rekomenduoju!

2018/11/07

Labai geras instruktorius! Per trumpą laiką padėjo ištaisyti klaidas, kurių praeitoje vairavimo mokykloje net nebuvo pastebėję praėjus pilną kursą. Rekomenduoju visiems, norintiems be didelio psichologinio spaudimo išmokti gerai vairuoti, nes pamokų kokybė aukščiausio lygio!

2018/10/31

Labai geras instruktorius! Savo darbo profesionalas, padėjo išspręsti daug daromų klaidų. Rekomenduoju.

2018/09/30

Po nesėkmingos savo vairavimo pradžios buvau praradusi viltį, kad vairavimas yra man. Nusprendžiau pamėginti pas kitą instruktorių pasimokyti ir išgirsti nuomonę ar realiai yra tokia bloga situacija su vairavimu. Ieškant tarp daugeli instruktorių susiradau Henriką Kazakauską. Iš pradžių buvo sunku persilaužti nuo pirmo instruktoriaus išmokyto vairavimo, nes daug ką dariau netaisyklingai, bet pamoka po pamokos pas Henriką esama situacija taisėsi į gerą pusę. Instruktorius viską aiškino kantriai, išsamiai, ramiai net klysti nebuvo baisu, ne taip kaip pas pirmą instruktorių iš kuriuo gaudavau replikų ,,kad ne tik kad nesugebi važiuot bet dar ir leki". Dėka instruktoriaus Henriko įskiepytų įgūdžiu ir žinių perteikimu sužinojau kaip taisyklingai turi būti valdomas automobilis, priimti taisyklingus sprendimus kelyje, parkuotis iš bet kokios padėties ir visko daug naujo ko nežinojau iki to. Be to tai viska patvirtina Regitroje iš pirmo karto išlaikytas egzaminas bei gautas iš egzaminuotojo pagyrimas, jog matosi, kad žmogus moka vairuoti. Todėl rekomenduoju Henriką 100 proc. nes tai instruktorius iš didžiosios raidės.

2018/07/20

Pats profesionaliausias instruktorius, po dviejų metų nevairavimo pertraukos, per 5 dienas pasiruošėm ir sėkmingai išlaikiau praktikos egzaminą gerbiamo Henriko Kazakausko dėka. Rekomenduoju visiems!

2018/05/01

Pasirinkau Henriką jau pabaigus kitą vairavimo mokyklą ir neišmokus net vairo teisingai laikyti. Jisai per trumpą laiką išmokė priimti teisingus sprendimus keliose, parkuotis iš bet kokios nepatogios padėties. Atsikračiau baimės ir įgijau pasitikėjimo savimi, kas be abejo padėjo per ekzameną.
Ačiu Jums, Henrikai, už nuostabias pamokas!

2018/04/10

Patariu instruktorių Henriką visiems: ir tiems, kurie nori išmokti vairuoti, ir tiems, kurie turi baimių, ir tiems, kurie nori lavinti savo vairavimo įgūdžius profesionaliai!
Instruktorius "nevynioja į vatą", nuolat stebi ir pataria, ką ir kaip gerinti. Tuo pačiu linksmas ir pakantus.
Išlaikiau iš pirmo karto. Regitros egzaminuotojas net pagirė mane!!
Žodžiu, rekomenduoju drąsiai! Henrikas superinis!

2018/02/24

Tik patys geriausi ir silciausi atsiliepimai apie instruktoriu Henrika. Galiu pasakyti, kad tai mokytojas is didziosios raides. Man sunkiai sekesi, buvo daug baimiu. Taciau Henrikas padejo viska iveikti. Kantrybe jo neissemiama ir bebra ismokintu vairuoti :). Atskaito morala, kai yra uz ka, visada pagiria, ikvepia pasitikejimo savimi. Vairavimo pamokos visada konstruktyvios, visada isiklausoma i poreikius, perenkama taktika, kuri padeda mokytis ir tobuleti. Galeciau vardunti ir vardinti. As mokiausi vairuoti automata. Tikrai labai labai rekomenduoju rinktis Henrika, jei norite atsakingai, saugiai ismokti vaziuoti ir zinoma islaikyti egzaminus Regitroje. As jau islaikiau egzamina ir del to esu labai dekinga Henrikui. :)

2017/12/22

Prieš tai mokiausi vairuoti kitoje mokykloje. Vairuoti neišmokau, visiškai ...sudėtingas atvejis. O instruktorius Henrikas Kazakauskas, pamoka po pamokos, kantriai, be galo supratingai prisitaikydamas prie mano psichologinių ypatumų, mokė vairuoti. Ir išmokė. Be galo lankstus, profesionalus, atsidavęs savo darbui instruktorius, net tas žodis instruktorius čia netinka – treneris. Kompetencija milžiniška, profesionalumas begalinis, kantrybė neišsenkanti. Išmokė ne tik važiuoti – išmokė vairuoti, matyti aplinkybes, mąstyti. Pats didžiausias AČIŪ !!!

2017/10/20

Tik sio instruktoriaus deka is pirmo karto islaikiau egzamina regitroj! jokios itampos
vairuojant, labai kantriai aiskina, skiria visa demesi tik mokiniui jokiu pasaliniu
reikalu tvarkymo. Tikrai jei norit islaikyt vairavimo egzamina , kreipkites tik i si
instruktoriu :) dekinga esu uz issamius klaidu paaiskinimus ir profesionalu darbo
atlikima! ;) Niosirdziai sakau Aciu :)

2017/10/13

Šaunus instruktorius nusiteikęs gerai išmokyti vairuoti, o ne tik išlaikyti Regitros egzaminą. Kantrus ir ramus, padeda nugalėti visas baimes, smulkiai paaiškina įvairias situacijas. Labai pareigingas žmogus.

2017/09/13

Puikus instruktorius! Kiekviena situaciją puikiai paaiškina, visada išlieka ramus. Žinias perteikė puikiai, ko pasekoje, egzaminą puikiai išlaikiau iš pirmo karto.

2017/07/12

Nuostabus instruktorius! Instruktorius kantrus ir aiškiai paaiškinantis situacijas. Šio instruktoriaus dėka egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir dabar su malonumu vairuoju. Ačiū labai už puikias pamokas!

2016/10/06

Labai geras instruktorius. Po 6 metų pertraukos reikėjo praktinių vairavimo pamokų,labai padėjo. Galiu palyginti su turėtais instruktoriais ruošiantis egzaminams, tai jeigu būčiau turėjusi tokį instruktorių, tai gal būčiau išdrįsusi iškart po teisių gavimo vairuoti pradėti. Tikrai rekomenduoju ypač moterims,kurios turi daug baimių ir yra nedrąsios. Instruktorius turintis kantrybės ir aiškiai išdėstantis informaciją.

2016/09/03

Nuostabus žmogus ir instruktorius!! :) paprastas, kuklus, kantrus, viską aiškiai paaiškinntis, turintis gerą humoro jausmą... Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu! Mėgavausi pamokomis :)

2016/07/14

Noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Henrikui už kantrybę ir suteiktas žinias. Pravažiavimai buvo įdomūs, instruktorius bendravo kaip su draugu, nešaukė dėl daromų klaidų (dažniausia kvailų :)) ir puikiai paruošė egzaminui. Didžiulis ačiū!!


Atstovaujama mokykla: Amplius LT, Riešė Amplius LT, Žvėrynas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos