Kazys Girskis

52 atsiliepimai

Kategorijos: B, B1

Kazys Girskis
Kaina (90min): 25 Eur


Toyota Auris, Chevrolet

Klaipėda, Lietuva
868550678
kazys.girskis@yahoo.com

Stažas: 2021.5m.
Amžius: 1986m.
Kalbos: LT RU ENG

Atnaujinta: prieš 2292 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Saugus ir patikimas vairavimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/12

Ačiū instruktoriui už stiprią kantrybė mokinant, ačiū, kad nešaukėt kai dariau klaidas, ačiū už tobulai išmokta parkavima, ačiū už palaikymą ir paskatinimą :) rekomenduoju visiems ši mokytoją..sėkmės jums ir gerų mokinių :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/09

VISI VAIRAVIMO INSTRUKTORIAI TURĖTŲ BŪTI KAIP ŠIS !!! PATS GERIAUSIAS !!! REKOMENDACIJA VISIEMS KAS NORI IŠMOKTI VAIRUOTI BE STRESO, PAKELTO TONO, KVAILŲ REPLIKŲ IR JAUSTIS KAIP SU SENU DRAUGU KIEKVIENĄ KART VAŽIUOJANT. NUOS-TA-BUS !! PATYS GERIAUSI ATSILIEPIMAI !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/27

Nerealus instruktorius-ramybės,kantrybės ir profesionalumo derinys!Tikrai rekomenduoju kiekvienam norinčiam išmokti vairuoti be streso šį instruktorių.Į pamokas tik su šypsena!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/21

Labai fainas instruktorius

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/30

Pajūrio vairavimo m-kla ir instruktorius Kazys Girskis puikus derinys!
Kantrybė, ramybė, žinios, tikslumas, gero humoro dozė garantuota. Klaidų analizė, manevrų kartojimas, jų šliffavimas ir vairavimo egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Mokinys ruošiamas vairavimui psichologiškai taip, kad ir pats mokinys patiki kad vairuoti gali ir moka!
Ačiū labai puikiam instruktoriui!
Gero kelio ir puikių mokinių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/30

Esu be galo dėkinga instruktoriui Kaziui , kad pagaliau turiu vairuotojo pažymėjimą! Puikus paruošimas . Daug gerų patarimų, išsamus kiekvienos klaidos išdėstimas. Mokymai tikrai buvo geri ir idomus. Rekomenduoju !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/24

Su šiuo vairavimo instruktoriumi tikrai neprailgo pamokos, o praskrido. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Kazį ir nebūčiau jo keitusį į kią nes žmogus absoliučiai su geležiniais nervais ir kantrybe. Visada be jokių bambėjimų primins klaidas, visada paaiškins, padės ir dar pralinksmins jei reiks :). Kazį tikrai rekomenduosiu, o ypač moterims, merginoms, kurioms manau būna sunkiausia emociškai mokintis vairavimo. Žmogus skleidžia ramybę ne įtampą, nes sėdint už vairo visos baimės iki tol pradingsta. Man asmeniškai vairuoti mašiną patiko jau po pirmos vairavimo pamokos, kuo daug kas stebėjosi :).

Linkiu instruktoriui saugoti tuos auksinius nervus ir sėkmės toliau! Ačiū :).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/19

Pats geriausias,nuoširdžiausias instruktorius, Klaipėdoje. Tikrai nenuvylė, regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, kito instruktoriaus net nesirinkčiau

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/17

Turėjau labai daug baimių vairuojant automobilį, ypač, kai reikėdavo parkuotis, bet manęs visko išmokė, ko reikėjo. Visus pravažiavimus įtampa pamirštama, labai geras ir išmanantis savo darbą žmogus. Visada visais atvejais paaiškins viską ir visas baimes padės nugalėti! Viską iš pirmo karto išlaikiau! Labai dėkinga už jūsų suteiktas žinias ir išugdytą pasitikėjimą savimi prie vairo! Gaila, kad taip greit mane visko išmokėte, jog pasimatysime tikriausiai tik kelyje! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/02

Nesigailiu, kad pasirinkau instruktorių Kazį, kiekvienos pamokos laukdavau su begaliniu nekantrumu. Geležinių nervų instruktorius, viską gerai ir labai aiškiai bei ramiai išaiškins, nors ir begalę kartu. Visuomet atsako į iškilusius klausimus. Instruktorius visuomet linksmos nuotaikos, todėl važiuoti būdavo tas pats kaip su geru draugu ir laikas visiškai neprailgdavo! Didelis ačiū Jums už įsimintinas ir geras pamokas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/10

Vien tik geriausi atsiliepimai, be galo kantrus ir supratingas, vairuojant visada jaučiausi kaip su geru draugu, nebuvo įtampos, malonus bendravimas, jokių rėkimų ar panašiai, labai rekomenduoju 100% !!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/05

Rekomenduoju nuostabu zmogu,su nerealia kantrybe,kuris puikiai paaiskina,niekada nekeliant tono.Be galo dekinga uz mokyma atsargiai,graziai vairuoti.Sunkiai sekesi nugaleti save,baimes jausma,nepasitykejima,bet pakliuvus pas Kazi Girski,viskas klostesi kuo puikiausia!Labai gaila kad greitai pralieke laikas ir daugia nereikia pamoku(tykiuos:)Jau vairuoju savarankiskai ir prisimenu kiekviena situacija,zodi,paaiskinima kodel ir kaip reikia vaziuoti,jauciuos tikrai kaip zuvys savo vandieny.Baigiau tikrai puikia mokykla ir esu dekinga Kaziui Girskiui ir visam mokyklos personalui!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/24

Puikus,demesingas,ramus zmogus ir profas savo darbo,netinginys,labai daug aiskina,ramiai reaguoja i klaidas.Jauciaus patogiai,be streso,Kazys mokino ramaus ir saugaus vairavimo,suvokiau kad toks stylius butent mano amziaus zmonems,kadangi pradejau nuo 56metu.Daug naudingu patarimu gavau is sio instruktoriaus,manau tikrai isitvirtinsiu zinias dar geriau vairuodama savarankiskai.Dekoju siam instruktoriui is visos sirdies,tikrai rinkciaus vel ji nes mokymas vyko be juokio streso.Linkiu Kaziui daug geru,protingu mokiniu ,sekmes,o svarbiausia-sveikatos!Aciu uz pamokas!!!Gaila kad pralieke laikas....Buvo labai smagu pabendrauti:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/22

Noriu padekoti instruktoriui uz puiku darba ,kantrybe, regitroi islaikiau is 1 karto !! Jis visada suderins laika,ir tikrai gerai isaiskins,nubraizys kas suprastum iki galo !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/16

Kazys Girskis is my driving instructor, i can categorically assure you that he is kind, meek and excellent instructor. He is so dedicated to his work and always patient and tolerant towards his student, his aim is to carefully and perfectly train best future drivers without mistakes.

I recommend him to all, especifically to the English speakers. He has instructed more than 4 of my Nigerian friends which are currently holding driver's license from Klaipeda, Lithuania.

I also appreciate the service of the administrator Vilija.
Vilija is such a wonderful administrator with a motherly heart. Thank you so much :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/16

Labai geras instruktorius isaiskina visaka labai gerai,ko nemokejau tai ismokau.esu labai dekinga uz geras pamokas vairavimo,tad rekomenduoju 100%.ir pati islaikiau vairavimo egzamina tik jusu deka.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/16

Labai geras instruktorius,super viska isaiskino ko nesupratau ir negalvojau kad kada ismoksiu,islaikiau is antro karto praktikos egzamina.esu labai dekinga siam instruktoriui uz geras pamokas.taip kada rekomenduoju tikrai 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/15

Pavyzdinis instruktorius.
Labai kantrus, jei kažko nesuprasdavau lietuviškai, aiškindavo rusiškai. Atsakydavo į visus klausimus, net į kvailiausius :)
Visada ramus ir supratingas, tikras profesionalas.
Po jo pamokų vairuoti jau ne taip baisu, rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/15

Malonus,kompetentingas vairavimo instruktorius ačiū jums už igytas žinias ir kantrybe , rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/14

Tikrai patariu instruktorių Kazį, jei ieškote, kas jumis išmokytų ramiai, informatyviai ir supratingai.

Mokiausi pas 2 instruktorius prieš tai, vienas Klaipėdoje, kitas Vilniuje, tačiau tik instruktorius Kazys sugebėjo išmokyti kaip važiuoti, be jokio spaudimo, neįvarant bereikalingos baimės, duodant gerus patarimus bei pastabas. Pagaliau galėjau pasirįžti laikyti praktikos egzaminą regitroje, nes šios pamokos padėjo sudėlioti mintis važiuojant, kaip kada į ką atkreipti dėmesį. Išlaikiau iš pirmo karto. Nors ir buvo baimės, bet įvažiavus į kelią visi pamokose igyti įpročiai, žinios bei kiti instruktoriaus patarimai padėjo susikaupti, labiau savimi pasitikėti, mažiau dvejoti ir susigaudyti. Ačiū Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/22

Pats geriausias instruktorius, viską nuosekliai paaiškina, niekada negalvojau kad per tokį trumpą laiką galima tiek daug visko išmokti, bet šio instruktoriaus pagalba visa tai išmokau niekada neliudna su šiuo instrukrorium, o pravaziavimu laikas tiesiog praskriedavo, esat ramybės ir kantrybės įsikūnijimas, daug kam rekomendavau jus, ir dar daug kam rekomenduosiu, nes jūs geriausias!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/22

Nuostabus instruktorius. Labai kantrus. Visi pravažiavimai buvo naudingi, idomūs bei smagūs. Sekmingai paruošė regitros egzaminui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/21

Labai nuostabus instruktorius .nesaukia nepyksta jau suklysti .viska aiskiai isaiskina ismokina.tikrai vertas geriausio instruktoriaus vardo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/19

Tikrai nuostabus ir labai kantrus žmogus. Su juo mokytis buvo idomu, nesunku ir smagu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/18

Didelis ačiū Kaziui už didžiulę kantrybę, nuostabus instruktorius,ramybės įsikūnijimas. Jis sugebėjo išaiškinti ramiai,išmokinti mane ir aš jau nebebijau išvažiuoti į miestą tai yra SUPER. Ir tai tik jo nuopelnai. Rekomenduoju ir rekomenduosiu šį instruktoriu visiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/09

Didelis ačiū instruktoriui Kaziui Girskiui už pamokas ir suteiktas žinias. Labai kantrus ir profesionalus instruktorius. Rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/03

Kantrus, supratingas, gebantis patarti ir puikiai savo darbą išmanantis instruktorius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/17

Nuostabus instruktorius, nepyksta jei suklysti, ir išaiškina tavo klaidas. Labai malonus instruktorius. Rekomenduoju visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/14

Ačiū instruktoriui, Kaziui Girskiui už pamokas, kantrybę. Istruktorius labai geras viską aiškiai paaiškina, pamoko. Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/10

Tikrai labai geras, profesionalus ir nepakartojamas instruktorius. Esu labai dėkinga jam už begaline kantrybę, suteiktas žinias. Begalo džiaugiuosi sutikusi tokį mokytoją. Sėkmės jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/06

Super instruktorius!! Išmokė visus pagrindus, griežtas kai reikia. Viską puikiai paaiškina, tik reikia klausytis. Jokios įtampos, streso už vairo. Dėkui už viską ko išmokėt! ️ Linkiu didelės kantrybės⛔❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/29

Didelis ačiū už ramų ir aiškų vairavimo mokymą, bei išmoktus pirmus vairavimo pagrindus. Geras instruktorius su humoro jausmu ir didžiuliu pozityvu. Rekomenduoju, labai aiškiai visko išmoko!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/29

Saugus ir patikimas instruktorius, kuriam rūpi, kad išmoktum vairuoti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/14

Didelis Ačiū už neįkainuojamas pamokas, mokinant važiuoti, už kantrumą pravažiavus ne vieną kilometrą, už rūpestį ir pagalbą, ir už šypseną bei paprastumą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto !!!⛔AČIŪŪŪŪŪŪŪ IR sėkmės Jūs- SUPERINIS INSTRUKTORIUS

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/07

Puikus mokyklos instruktorius. Tinkamai paruošė praktikos egzaminui, kurį išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/02

Puikus, begalo milziniskos kantrybes instruktorius! Jo deka islaikiau regitra is pirmo karto . Nesaukiantis , aiskiai destantis mintis . Zmogus su pasaukimu ismokyti ! Dekinga jam , rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/11

Pats geriausias instruktorius yra Kazys Girskis. Jeigu net mane, tokia issiblaskiusia ismoke vairuoti.... regitroj islaikytas pravaziavimas is pirmo karto, ir tikrai tik Kazio deka! Rekomenduoju visu 100000%!!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/04

Pats geriausias instruktorius su kurio pagalba ir žiniomis pavyko išlaikyti iš pirmo karto!
Visiems,kas nori tikrai kokybiškų vairavimo pamokų, rekomenduoju instruktorių Kazį.!
:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/05

Nuostabus instruktorius,net apsakyt neina! Viska tobulai išaiškina regitra praktinis iš 1 karto ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/11

Esu labai dėkinga,šiam instruktoriui už tai, kad pagaliau išpildžiau senai turėtą tikslą. Kazys nuostabus instruktorius, kantrus, ramus ir viską išaiškina aiškiai ir suprantamai. Sakau didelį ačiū, kad išmokėte vairuoti, esu neapsakomai jums dėkinga. Rekomenduoju visiems, geras laikas, žinios ir puikūs vairavimo įgūdžiai garantuoti!;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/07

Nuostabus instruktorius !!!
Pukiai paruoše regitrai, suteikė pasitikėjimo jausmà ir jo deka išlaikiau iš pirmo karto !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/31

Labai džiaugiuosi kad galėjau mokintis vairuoti būtent pas šį instruktorių. Pamokos niekada neprailgdavo, būdavo be galo informatyvios ir linksmos. Visada viską iš aiškindavo ir patardavo. Visada buvau ir esu detinga už didžiulę kantrybę ir palaikymą. Visiems rekomenduoju būtent ši instruktorių :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/05

Puikus instruktoriu, puikiai išmoko ir paruošia egzaminui. Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/28

Na tikrai suoerinis instruktorius! Puikiai išmokė vairuoti, egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/04

Nuostabus mokytojas, išmokė visko, ko prireikė regitros egzamine. Tikrai malonus ir smagus instruktorius. Pasirinkęs tikrai nepasigailėjau ir nenorėjau keisti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/03

Šis vairavimo instruktorius - žmogus, kurį rekomenduoju savo pažįstamiems, kurie planuoja laikytis vairavimo teises. Tai labai kantrus, mokantis puikiai išaiškinti visas situacijas, linksmas istruktorius. Esu laiminga, kad teko pas Jus mokytis, kad kuo daugiau tokių instruktorių! Kantrybės, stiprybės ir sėkmės Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/23

Tik geriausi atsiliepimai apie Kazi. Labai pozityvus ir kantrus instruktorius. Nuosekliai paaiskina kiekviena padaryta klaida, lankstus darbo/laiko grafikas ir palaikymas! Puikiai paruose regitros egzaminui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/13

excellent and very knowledgeable driving instructor he is positive and skilled thanks to him i was able to pass my practical exam once.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/13

Nuostabus instruktorius. Niekada nepakels balso, viską kantriai ir aiškiai išaiškins nors ir 100 kartų! Ačiū Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/16

Sveiki, visiems rekomenduočiau Kazį, nuostabus instruktorius, puikiai paruoš regitrai, turi visas reikiamas savybes gerai išmokyti vairuoti, šaunuolis! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/14

Šaunus instruktorius!!! puikiai išmokina vairuoti, ir viską ramiai, detaliai paaiškina! Ačiū jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/10

Labai geras instruktorius! Viską ramiai ir aiškiai išaiškins! Išmokins vairuoti visus! Ačiū jums jog išmokinote mane vairuoti ir įveikiau regitrą iš 2 karto!!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos