Romas Lukoševičius

5 atsiliepimai

Kategorijos: B

Romas Lukoševičius
Kaina (90min): 30 Eur

Ateities g. 31, Vilnius 06326, Lietuva
Stažas: 2003m.
Amžius: 1983m.
Kalbos: rusų,lietuvių,lenkų

Atstovaujama mokykla: Autoeksternas, Fabijoniškių filialas Atnaujinta: prieš 2228 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/13

Nerekomenduoju. Pamokų metu, atrodo, kad tvarko savo reikalus. Nevažiuodavome aplink regitrą, nes per toli. Kalba ironiškai. Padarius klaidą kelia balsą, “mėto” nemalonius komentarus. Yra kartą tiesiog nepasirodęs pamokoje, nekėlęs ragelio ir atsiradęs tik po dviejų dienų. Taigi šio instruktoriaus nerekomenduoju.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/05

O man super instruktorius! Tik patys geriausi atsiliepimai! Puikiai atlieka savo darbą ir suprantamai paaiškina ir pamoko. Ačiū Romui už pamokas. Egzaminą Regitroje išsilaikiau iš pirmo karto.Tikrai rekomenduoju :)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/12

Po pirmų kelių pamokų vis atsainiau žiūrėjo į pamokas, toks jausmas, kad vežiojau tiesiog vyrą kalbantį telefonu... Ironiškos pastabos, kurios jau man visai nebejuokingos, kai ir taip esi naujas žmogus kelyje, o streso ir taip daug. Nekorektiški juokai, savų reikalų tvarkymai pamokų metu. Nerekomenduoju leisti pinigus ir eiti pas šį instruktorių. Labiau suinteresuotas imti pinigus už pamokas, o ne paruošti žmogų egzaminui. Prieš antrą kartą laikant egzaminą nuėjau pas kitą instruktorių kelioms pamokoms ir be vargo išlaikiau.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/24

Puikus instruktorius. Tikras profesionalas. Rekomenduoju visiems. Nes pati zinau ir dauguma pazistamu kurie mokiesi pas ji zino, kad Romas padarys viska kad jus islaikitumete egzamina is pirmo karto ir ismokins gerai vairuoti tolimesniam gyvenimui. 10 balu

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/01

Instruktorius nepatiko. Keikiasi, per pirmą pamoką išsitraukė cigaretę ir bemokydamas mokė vairuot, neatsiklausė ar aš nieko prieš. Manau taip daryti negalima. Po pirmos pamokos išėjau pas šimtą kartų geresnį instruktorių.


Atstovaujama mokykla: Autoeksternas, Fabijoniškių filialas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos