Vitalij Naturjev

190 atsiliepimai

Kategorijos: B

Vitalij Naturjev
Kaina (90min): 25 Eur

Kaunas, Lietuva
867682090
vitasnatas@gmail.com

Stažas: 2016m.
Amžius: 1982m.
Kalbos: LT

Atnaujinta: prieš 2530 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/09

Sveiki , gal galėčiau jūsų numeri gauti norėčiau pasiskambinti dėl vairavimo pamokų . Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/21

Visiškai neprofesionalus žmogus kuris leidžia sau čiupinėti mokinių kojas, mėtyti neadekvačius bajerius apie seksą ir kelti balsą. Tai negali būti priimina Lietuvoje. Saugokitės, ypač merginos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/20

Mokiausi pas šį instruktorių prieš 4 metus, puikiai išmokė vairuoti, instruktoriaus humoro jausmas padėdavo užmiršti stresą vairavimo metu, apie priekabiavimus nei kalbos nei minties ‍♀️. Neįsivaizduoju iš kur tie priekabiavimo skandalai, galbūt per laiką juokai tapo nesuprantami...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/23

Pritariu. Ir netgi internete yra pilnas straipsnis apie si asmeni. Tai nera vien tik isgalvotos istorijos. Nebukime naivus!
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fkaunas.kasvyksta.lt%2F2021%2F01%2F30%2Fzmones%2Fjauna-kauniete-isdriso-prabilti-apie-rigvedoje-patirta-seksualini-priekabiavima%2F%3Ffbclid%3DIwAR1_P6_ZQWFyjg3HPqfEHPFFz7U1a0462UO-YCim3AcoLmA3cu0TNhR-AaQ&h=AT1uctB4_Q_tNhkzQaCjKubcM-nNdPyOTOdkzwAiHOGUsG_My1drf1RzSnY07kr7Cuo07otlAJ6vQAfnVDhmIKWEt5-IYcgjosJmynD4eJfuV70GZpjUqHR1VNsoO7I&s=1

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/09

Oi pamačius straipsnį apie šitą briedą vyrą - tikrai nenustebau. Labai baisu žiūrėti, kaip tokios įmonės kaip "Rigveda" degadruoja metų metus, laikydamos tokias padugnes, kaip Vitalij Naturjev. Iš pradžių atrodantis ramus it avinėlis, tokis išsilavinęs ir kultūringas, vėliau atsiskleidžiantis "visu gražumu". Pajutęs savo "auką" puola pilnu greičiu, kaip ten sakoma: gazas - dugnas, ar ne, ponas, Vitalij? Neskantant visų blevyzgojimų ir pašalinių veiklų vairavimo pamokų metu (važiavimai pas draugus, telefonų skambučiai) šis vyras pradeda savo "priekabiavimo meną". O taip, manau, kad tai reikia mokėti daryti. Gerai, kad Rigveda leido šiam žmogui šį priekabiavimo meną tinkamai valdyti per visą jo gyvavimo laikotarpį, nes per tuos metus - vyras tikrai patobulėjo. Nė viena 17 ar 18 metų mergina (nes būtent tokios vyriškiui patinka) nesugebėjo įrodyti, kad jis mėgsta pagrabinėti krūtinę, kojų šlaunis, liesti kaklą ir t.t. Gaila tik vieno, kad savyje šis žmogus negali to fakto paneigti, o visų merginų istorijos vieną dieną išlįs visu pajėgumu. Todėl šiam žmogui ir pačiai Rigvedai palinkėsiu tik vieno - kad vieną dieną užsirautų ant tokios merginos, kuri viską, ką šis impotentas daro pamokų metu - nufilmuotų ir pasiųstu jus baudžiamojon atsakomybėn. Tad, merginos, kurios mokysitės pas šį vyrą - pasiimkite iš anksto vaizdo kameras ir mikrafonus. Manau galėsite prisiteisti nemažą sumelę. Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/02/13

laba diena.zinau Vitaliju 6-tus metus.gatvei susitinkam.pakalbam.turiu mokiniu perbegusiu is rigvedos pas mus.taip pat pasisnekam.geras jis instruktorius.o,kad jo juoku astuoniolikine nesuprato-tai suprantama.mentaliteto skirtumas.kad juokus suprast reik smegenu turet.rigveda padarys didele klaida atleisdami ji.o,Vitalijui pamoka-nustok joms buti geras,nereik joms gerumo-jos pacios negeros. ir musu geruma priima kaip priekabiavima..nenori jos mokintis, ismokti vairuoti.joms reik vairuotojo pazymejimo.as ne apie visas.bet dalis tokios-prigeria sampes,ir pasakoja kaip jos kazkas norejo.demesio trukumas.o,ir zurnalistes juk niekaip i padoriu zmoniu kasta nepapuola.stai ir sutiko tokia tokia...ir ta dalis imete sauksta deguto.kaip kolega,kaip draugas linkiu Vitalijui pergyventi tai.priimk tai kaip likimo smugi,instruktoriaus darbas geras,bet gauni ir nieksu.ju buvo ir bus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/02/11

Visiškai pritariu kitoms merginoms! Kažkada visos šios istorijos turėjo pamatyt dienos šviesa. Kiek galima skiesti mela koks nuostabus instruktorius šis iškrypėlis yra! O dar nekalbant apie tai, kad jis yra vedęs ir turi vaikų! Iškrypimo lygis aukščiausiame lygyje. Visados galvojau, kad tik man vienai teko išgyventi visą siaubą besimokant pas šį vyrą, bet akivaizdu, kad ne vienai. Pamačius, kad instruktorius laido keistus juokelius apie mano išvaizdą, kad aš "esu geraa" ir prasidėjus grabaliojimams iškart pakeičiau šį instruktorių! Tfu! O dar visi psichologiniai žaidimai! Linkiu visoms merginoms pagalvoti ar tikrai nori mokytis pas šį iškrypėlį. Baisu net ir prisiminti. Gėda Rigvedai, jog palaiko tokį žmogų ir dar jį gina!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/02/08

Gaila, kad negalima is cia istrinti savo senu atsiliepimu, nes is kart po islaikyto valstybinio vairavimo egzamino, instruktorius paprase palikti jam grazu atsiliepima (deja, bet taip ir padariau). Paskaiciau naujausius atsiliepimus ir supratau - visos patyreme ta pati. Is pradziu instruktorius ivaldo "gerucio" vaidmeni, net nera minties apie jokius priekabiavimus. Kai jau igauni pasitikejima, prasideda nejuokingi ir nepadorus anekdotai, i kuriuos tik nejaukiai "chi chi" ir tikiesi, kad nepasikartos. Viskas kuo tolyn, tuo blogyn, lygiai taip pat, kaip ir visoms kitoms. Merginos, nekartokit musu klaidos ir pasirinkit kita instruktoriu(e), apie juos taip pat pasidomekite ne tik atsiliepimu puslapiuose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/02/08

Noreciau ir as pasisakyt apie sita instruktoriu. Kad jau viena mergina isdriso sneketi viesai, tai noreciau ir as. Visi puikus atsiliepimai ir lengvai tariant “geros reputacijos uzglaistymai” yra tik sarzas pries tai, kokia yra tiesa. Sis vairavimo mokytojas yra itin nestabilios psichines busenos, naudojantis psichologini smurta pries savo aukas, tai yra jaunas, nepilnametes merginas. Visos merginos, ypatingai jaunos merginos, kurios eisite mokytis vairuoti pas si instruktoriu, bukite itin atsargios! Tiesa ta, jog sis iskrypelis puikiai nusimano psichologija ir zino, kaip paveikti savo aukas. Is pradziu pamokos metu gali atrodyti itin mandagus, linksmas ir paslaugus, kaip ir visi normalus instruktoriai, taciau.. veliau jis lyg is dangaus pradeda klausineti asmeniniu dalyku, pamazu atsiranda paguodos ir uzjautimai. Jis puikiai moka rasti priejima prie bet kurio zmogaus. Galiausiai sis ligonis pradeda palengva “metyti” gaslius juokelius, “netycia” paliecia koja, ranka, veliau pereina prie kuno daliu lietimo, taciau viskas buna “ale juoko forma”. Jeigu mergina neatsako tuo paciu, jis iskart issigasta ir ima grauzti savo auka psichologiniu budu, kad ji paliktu ji ir eitu pas kita instruktoriu. Tai nera normalu, o blogu blogiausia, kad viskas vyksta metu metus. Pati rigveda glaisto sio instruktoriaus “nuotykius”, neva visi blogi pavieniai atsiliepimai yra smeiztas arba komentarai is konkurentu. MERGINOS, NEAPSIGAUKITE! Neseniai buvo isleistas visas straipsnis apie si instruktoriu! Kas vyksta Kaune facebook puslapyje yra aprasyta pilna vienos merginos istorija, kuri nupasakojo apie savo patirti su siuo mokytoju. IR TAI NERA VIENINTELIS ATVEJIS! Forumai dega nuo ivairiu zinuciu ir istoriju, ka merginos patyre, besimokydamos pas si instruktoriu. Visos tokios merginos bijo sio zmogaus del psichologinio smurto ir neapykantos is zmoniu, neva visa tai yra melas, o aukos issigalvoja istorijas is oro. Taip nera. Vien del to, kad nesate mate is dangaus krentanciu zvaigzdziu, tai nereiskia jog tai is tikruju nevyksta! Merginos, rinkite irodymus ir neapsigaukite nuostabiais komentarais. Sis zmogus turi labai dideli uznugari, todel nera lengva irodyti siu dalyku. Taciau ATSARGIAI! Siuo komentaru noriu ISPETI kitas merginas, busimas vairuotojas, kad sis zmogus nera tuo, kuo apsimeta. Pasisaugokime tokiu zmoniu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/02/03

Pirmiausia instruktorius pasirodė draugiškas, šmaikštus ir kantrus. Duodavo patarimų iš patirties, padėdavo sudėtingesnėse situacijose. Bet vėliau atkreipiau dėmesį, kad jis kažkaip keistai elgiasi, atrodo net ir kai galėjau pati susitvarkyt vis paimdavo už vairo. Po to prasidėjo labai nemalonus ir nejaukus bendravimas, jis pradėjo dalinti “komplimentus” ir priekabiauti. Kai po vieno vairavimo pasiūlė kartu nueiti į pasimatymą, nusprendžiau pakeisti instruktorių. Merginos, neapsigaukite!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/02

nusprendžiau pateikti "ne tokią puikią" nuomonę apie šį instruktorių kaip kituose komentaruose. Visą laiką buvo kažkoks neaišku dėl ko piktas ant mano vairavimo, jau nuo pirmų pamokų sakė pas mane nieks iš pirmo karto neišlaiko ( tai kaip tu mokai?). O kai kažkas neišeidavo už vairo griebdavoNu vien žo, užas, ilgai netempus išėjau pas kitą instruktorių ir tuo labai džiaugiuosi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/01

Nesuprantu, kodėl ankstesniam komentatorei Rugilės nepatiko Vitalijus, nes jis yra puikus instruktorius.

Jis man labai padėjo. Visi komentarai ir kritika buvo tinkami ir padėjo patobulinti vairavimo įgūdžius. Ypač atsižvelgiant į vairavimo sąlygas Lietuvoje, dėl to, kad man reikėjo pakeisti savo vairuotuoju pažymėjimą į lietuvišką. Aš išlaikiau egzaminą „Regitroje“ be klaidų iš pirmo karto :-)

Labai ačiū!

Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/30

Gal ir geras instruktorius, bet žmogus baisus, todėl nesinorėjo eiti pas jį į pamokas, visą laiką kritikuoja, nuo pat pradžių nuteikė, kad egzamino iš pirmo karto tikrai neišlaikysiu, viskuom būdavo nepatenkitas, bet nepasakydavo kaip gerai padaryti. Perėjus pas kitą instruktorių (Vitalij Kačkan Vilniuje) likus kelioms pamokoms jis viską ramiai išaiškino ir regitrą išlaikiau iš pirmo karto, o egzaminuotojas dar pagyrė, kad vairuoju geriau nei 99% čia ateinančių, kai iš pono Naturjevo gavau komentarus, kad niekad neišlaikysiu iš pirmo karto su tokiu vairavimu.
Rekomenduoju rinktis bet kurį kitą instruktorių, o atsiliepimai čia panašu jo pačio rašyti pagal stilistiką ir gramatines klaidas besikartojančias per komentarus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/25

Girdėjau seksualiai priekabiauja prie merginų :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/03

Labai geras instruktorius rekomenduoju visiem viska labai gerai paaiškina, smagus, nesukelia streso vairuojant, ramiai viska išaiškina ir niekados nebuvo pakeles balso.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/02

Nuostabus instruktorius ! Ačiū jam uz visa kantrybę! Puikiai paaiskina, kas neaisku. Tokiu zmoniu, kurie yra taip atsidave savo darbui sunku rasti! Labai labai rekomenduoju ! Ačiū siam intstruktoriui uz viska !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/23

Yra sakoma "yra žmonės gimę vairuot ir yra gimę būti vežiojami" :) pirma mokykla, į kurią ėjau, pravažinejau pusę vairavimo pamokų ir tikrai galvojau kad aš gimus būt vežiojama, bijojau visko gatvėj. Po ilgos pertraukos pasikeičiau mokyklą į Rigveda(Juozapavičiaus pr. Kaune) administratorė Inga pasiūlė instruktorių Vitalijų, kaip labai kantrų, nes tokio ir prašiau. Atskiras ačiū jai :) pravažiavus visas likusias pusę valandų, plius kelios papildomos, plius mokyklinis iš trečio karto, nes žudikų į kelią Vitalijus nepaleidžia, va ir išlaikytas egzaminas Regitroje. Labai superinis instruktorius, kantrus, šmaikštus, pamokos be įtampos. Rekomenduoju. Labai labai ačiū Jam. Sėkmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/22

Labai puikus instruktorius! Rekomenduočiau visiems! Visada pagelbės ir pakonsultuos, kai tik reikės, labai atsidavęs savo darbui. Kiekviena pamoka buvo kaip šventė! Ačiū šiam instrukoriui už puikiai išaiškintas taisykles ir didelę kantrybę!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/02

Nuostabus instruktorius ,tokiu reta šiam pasaulyje ,kantrus darbštus išaiškina viska idealiai tikrai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/01

Puikus instruktorius,griežtas ir išmoko taip kaip reikia,paruošia ne tik egzaminui,bet ir gyvenimui! Didžiausios rekomendacijos besiruošiantiems įgyti teises!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/25

Didžiausia padėka instruktoriui Vitalijui!!!!!! Tik Jo dėka, šią dieną galiu džiaugtis sėkmingai išlaikytu egzaminu Regitroje. Šis instruktorius yra be galo, be krašto nuostabus savo srities ekspertas, bet kartu ir nuostabus žmogus. Vairavimo pamokos visuomet vykdavo sklandžiai, be jokios įtampos, netgi smagiai pajuokaujant. Instruktorius visuomet padrąsindavo ir paaiškindavo visas daromos klaidas, akcentuodavo, į ką labiau reikėtų atkreipti dėmesį. Jei kas nors sunkiau sekdavosi, kartodavome iki kol pavykdavo. Dėka šių vairavimo pamokų ir beribės instruktoriaus kantrybės, man pavyko visas važiavimo baimes nugalėti ir pakeisti smagiais bei pamokančiais prisiminimais. TAD DAR KARTĄ DĖKOJU PAČIAM NUOSTABIAUSIAM INSTRUKTORIUI VITALIJUI!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/15

Ėjimas mokytis vairuoti pas šį instruktorių buvo pats geriausias mano sprendimas! Vitalijus - be galo atsidavęs savo darbui žmogus, kantrus, visuomet pasiruošęs padėti. Jis nesistengia mokinių paversti robotais, išmokyti mintinai - jis išmoko mąstyti, vertinti įvairias situacijas, užbėgti įvykiams už akių. Instruktorius visuomet atsakys į rūpimus klausimus, paaiškins neaiškias situacijas, net jei tam prireiktų daugiau laiko. Vitalijus visuomet linksmai nusiteikęs, noriai bendrauja su mokiniais, todėl laikas vairavimo metu neprailgsta! Pirmo vairavimo metu buvo baisu, nes beveik nieko nemokėjau, tačiau jau eidama į Regitrą Vitalijaus dėka jaučiausi drąsi ir pasiruošusi egzaminui! Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, o už visus patarimus šiam instruktoriui būsiu dar labai ilgai dėkinga. Rekomenduoju 100% !!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/30

Puikus instruktorius ir malonus žmogus. Savo darbą nusimano ir prastų vairuotojų į gatves neišleidžia. Darytos klaidos buvo aiškiai išaiškintos, o Regitroj egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/29

Didelis ačiū instruktoriui Vitalijui. Labai džiaugiuosi, kad turėjau proga mokytis pas šį instruktorių. Ne tik išmokau vairuoti, bet ir įgijau pasitikėjimo savimi. Viską visada paaiškina ''žmonių'' kalba. Žmogus su didele kantrybe, aiškindavo tol, kol suprasdau. Ir išlaikiau regitroje pravažiavimą pirmu kartu! Didelis ačiū jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/23

Teisės išlaikytos iš pirmo karto! Instruktorius kietas, griežtas, bet kartu ir labai malonus žmogus. Jam nesvarbu, kad mintinai sugebate pervažiuoti gatves, jis stengiasi iš kiekvieno mokinio padaryti vairuotoją, kuris drąsiai ir be sunkumų valdytų automobilį, puikiai gaudytųsi gatvėse, mokėtų iš anksčiau numatyti eismo situacijas. Taip, mokytis sunku, pačiam pirmas kartas buvo tikrai nelengvas, bet jei klausote ką jums sako ir moko, tikrai išmoksite gerai vairuoti. Instruktorius puikiai bendrauja su mokiniais, nebijo pašiepti klaidų, kurias padarote vairuodamas, visada išgirsite tikslingą kritiką. Tačiau viskas yra išsakoma taip, kad būtų ir linksma ir informatyvu. Jei reikia, gausite per stabdžius, bet po to bus aiškiai pasakytauž ką ir kodėl, tada važiuosite ir parodysite, kad supratote ką reikia daryti. Apie pamokas pranešta iš anksto, niekada nepamiršta pranešti, kada išvykstate mokytis, na, o baigus pamokas ateina mokyklinis egzaminas - pati linksmiausia dalis, nes išlaikius, galite būti tikras, kad turite teises, o prieš egzaminą instruktorius, kad tikrai labai daug dirbanti, tikrai palinkės sėkmės ir paklaus kaip sekėsi. Visi instruktoriai turėtų imti pavyzdį iš Vitalijaus. Ačiū už geras pamokas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/18

Nuostabus instruktorius Tikras savo darbo profesionalas Išsamiai ir aiškiai išaiškina, visada pozytivus. Jo dėka išlaikiau Regitrą iš pirmo karto, labai pamilau vairuoti. Rezultatai kalba už save Mano manymu, būtent toks turi būti instruktorius: pilnas atsidavimas ir meilė savo darbui Šitas žmogus tikrai nusipelnė Esu be galo laiminga ir dėkinga už tokią patirtį. Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/15

Nuostabus instruktorius Tikras savo darbo profesionalas Išsamiai ir aiškiai išaiškina, visada pozytivus. Jo dėka išlaikiau Regitrą iš pirmo karto, labai pamilau vairuoti. Rezultatai kalba už save Mano manymu, būtent toks turi būti instruktorius: pilnas atsidavimas ir meilė savo darbui Šitas žmogus tikrai nusipelnė Esu be galo laiminga ir dėkinga už tokią patirtį. Ačiū.❤️❤️❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/13

Puikus instruktorius Tikras savo darbo profesionalas Išsamiai ir aiškiai išaiškina, visada pozytivus. Jo dėka išlaikiau Regitrą iš pirmo karto, labai pamilau vairuoti. Rezultatai kalba už save Mano manymu, būtent toks turi būti instruktorius: pilnas atsidavimas ir meilė savo darbui Šitas žmogus tikrai nusipelnė Esu be galo laiminga ir dėkinga už tokią patirtį. Ačiū.❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/12

Puikus instruktorius Tikras savo darbo profesionalas Išsamiai ir aiškiai išaiškina, visada pozytivus. Jo dėka išlaikiau Regitrą iš pirmo karto, labai pamilau vairuoti. Rezultatai kalba už save Mano manymu, būtent toks turi būti instruktorius: pilnas atsidavimas ir meilė savo darbui Šitas žmogus tikrai nusipelnė Esu be galo laiminga ir dėkinga už tokią patirtį. Ačiū.❤️❤️❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/12

Puikus instruktorius Tikras savo darbo profesionalas Išsamiai ir aiškiai išaiškina, visada pozytivus. Jo dėka išlaikiau Regitrą iš pirmo karto, labai pamilau vairuoti. Rezultatai kalba už save Mano manymu, būtent toks turi būti instruktorius: pilnas atsidavimas ir meilė savo darbui Šitas žmogus tikrai nusipelnė Esu be galo laiminga ir dėkinga už tokią patirtį. Ačiū.❤️❤️❤️❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/12

Puikus instruktorius Tikras savo darbo profesionalas Išsamiai ir aiškiai išaiškina, visada pozytivus. Jo dėka išlaikiau Regitrą iš pirmo karto, labai pamilau vairuoti. Rezultatai kalba už save Mano manymu, būtent toks turi būti instruktorius: pilnas atsidavimas ir meilė savo darbui Šitas žmogus tikrai nusipelnė Esu be galo laiminga ir dėkinga už tokią patirtį. Ačiū.❤️❤️❤❤❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/12

Puikus instruktorius Tikras savo darbo profesionalas Išsamiai ir aiskiai išaiškina, visada pozytivus. Jo dėka išlaikiau Regitrą iš pirmo karto, labai pamilau vairuoti. Rezultatai kalba už save Mano manymu, būtent toks turi būti instruktorius: pilnas atsidavimas ir meilė savo darbui Šitas žmogus tikrai nusipelnė Esu be galo laiminga ir dekinga už tokią patirtį. Ačiū.❤❤❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/12

Puikus instruktorius Tikras savo darbo profesionalas Išsamiai ir aiskiai išaiškina, visada pozytivus. Jo dėka išlaikiau Regitrą iš pirmo karto, labai pamilau vairuoti. Rezultatai kalba už save Mano manymu, būtent toks turi būti instruktorius: pilnas atsidavimas ir meilė savo darbui Šitas žmogus tikrai nusipelnė Esu be galo laiminga ir dekinga už tokią patirtį. Ačiū.❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/10

Labai geras instruktorius! Pamokose nesijaučia įtampa, viską išaiškina sklandžiai ir suprantamai. Dėkoju už žinias ir už išmoktas pamokas vairuojant. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/08

Super vairavimo mokytojas, labai linksmas ir įdomus žmogus, su kuriuo norisi bendrauti. Tikrai visiems rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/05

Tai yra geriausiai, mano nuomone, savo darbą išmanantis instruktorius, kuris kiekvienam savo mokiniui asmeniškai pritaiko unikalų mokymo būdą, yra apsiginklavęs geležine kantrybe ir puikiu humoro jausmu. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/25

Būna žmonių, kurie nusipelnė būti įvertinti. Tai tokie žmonės, kurie ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet per jį sugeba palikti neištrinama pėdsaką tų, su kuriais dirba, gyvenime. Galiu drąsiai pasakyti, kad instruktorius Vitalijus mane išmokė neapsakomai daugiau, negu galėjau įsivaizduoti. Ilgą laiką delsiau užsiregistruoti į vairavimo kursus, nes viduje buvau įsitikinusi, kad tai yra ne man. Pas Vitalijų pasiprašiau po 6 pirmų pamokų pas kitą instruktorę, kurių metu gatvės ir vairo pradėjau vengti. Be galo bijojau vairuoti, prie vairo jaučiausi labai nesaugi ir prieš kiekvieną pamoką labai nervindavausi. Tačiau vos patekusi pas Vitalijų, pradėjau laukti kiekvienos pamokos. Pamokų metu jaučiausi visiškai saugi daryti klaidas, žinodama, kad jis iki paskutinės akimirkos leis spręsti pačiai ir įsikiš tik tuomet, jei priimsiu tikrai netinkamą sprendimą. Galėjau šimtus kartų klausti apie tą pačią situaciją, jei joje vis dar nesijaučiau tvirtai, ir Vitalijus kantriai aiškindavo tol, kol suprasdavau. Ilgalaikė instruktoriaus patirtis leido laisvai jaustis pamokų metu: nuo pat pajudėjimo iš stovėjimo vietos vykdavo lengvas pokalbis - tai leido ne tik atsipalaiduoti ir pamiršti vairavimo stresą, bet taip pat padėjo išmokti vairavimo metu itin svarbaus dėmesio paskirstymo. Dar vienas svarbus dalykas, leidęs "prisijaukinti" vairavimą - tai, kad jis visuomet pateikdavo alternatyvių variantų, kaip saugiai išspręsti padarytas klaidas bei nenumatytas situacijas, į kurias galima papulti. Dažnai tam pasitelkdavo pavyzdžius iš savo ankstesnės patirties. Pats instruktorius visuomet buvo labai palaikantis ir supratingas, o registruodamasi egzaminui Regitroje viduje jaučiausi pasitikinti, kad žinau, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje. Ne vieną kartą pasibaigus pamokai prie instruktoriaus prieidavo pasisveikinti ir pasišnekučiuoti ankstesni jo mokiniai. Esu tikra, kad ir pati, važiuodama į Kauną, sustosiu toje pačioje aikštelėje, kad galėčiau dar ir dar kartą padėkoti žmogui, kurio dėka nepaprastai pamilau vairavimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/16

Puikus instruktorius!Savo srities specialistas.Puikiai išmokina kaip reikia valdyti automobilį bei paruosia įvairioms gyvenimo situacijoms.Didelis ačiū jam.REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/17

Vitalijus Instruktorius iš didžiosios raidės! Pats geriausias! Kiekviena pamoka buvo prasminga, viskas išaiškinama sklandžiai, jei reikia ir kelis kartus tą patį pakartoja, paaiškina, kad mokinys suprastų, o po to paprašo pravažiuot, parodyti, kaip suprato mokinys, ką jis aiškino, įtvirtinimui. Atsako, kad ir į pačius kvailiausius klausimus ir nesvarbu kelintą pamoką jau vairuoji. Visada ramus, nekelia balso, vis pajuokauja, kas sukuria geresnę atmosferą vairuojant. Kiekvienos pamokos laukiau, o ir laukti kitos pamokos neužtrukdavo ilgai, tad geras vairavimo pamokų grafikas. Apie pamoką visada primena sms žinute diena prieš (Kiek žinau, retas instruktorius tą daro). Labai džiaugiuosi, kad perėjau mokytis pas jį, viskas pasidarė paprasčiau, lengviau, suprantamiau, ko pasekoje šiandien išlaikiau praktinį Regitros vairavimą iš PIRMO karto :))) Didžiausia padėka Vitalijui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/11

Tikrai labai profesionalus instruktorius.Turintis puikų humoro jausmą.Kuris tau padeda išmokti ir atskleisti vairavimo mokymosi įpatumus.Suprasti,kaip nebūti kliūtimi kelyje,net važiuojant su M raide.Puikiai sugeba išaiškinti,parodyti,kaip atlikti manevrus.Svarbiausia,tai,kad jam svarbu ar tu pažįsti kelių eismo ženklus,ženklinimą(Vitalij visada paklaus).Labai džiaugiuosi,kad teko mokytis pas jį.Regitroje jo mokymo dėka išlaikiau iš pirmo karto,esu labai dėkinga-Ačiū!!! P.s.Nori išmokti vairuoti ir nebūti kliūtimi kelyje,kreipkis į Vitalij Naturjev!Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/11

Super instruktorius, jo dėka išlaikiau regitroj iš pirmo karto! Pamokose viskas būdavo aiškiai paaiškinta, jose niekada nebūdavo jokios įtampos vairuoti. Visada labai laukdavau vairavimų, dabar net liūdna, kad daugiau jų nebus :( Žodžiu, DIDELIS AČIŪ VITALIJUI, PASIILGSIU VAIRAVIMŲ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/07

Puikus draugiškas vairavimo instruktorius, kuris labai gerai paruošė praktiniam egzaminui.Vairavimo kursų metu išmokino labai gerai kontroliuoti, jausti ir parkuoti mašiną, įsilieti į eismą ir supažindino su vairavimo kultūra. Kursai visiškai neprailgdavo ir buvo labai produktyvūs. Didžiausios rekomendacijos jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/12

Didelė padėka šiam instruktoriui! Vairavimo pamokos buvo geros ir daug pamokančios, visos padarytos klaidos buvo išaiškintos iki smulkmenų. Niekada nebuvo įtampos prie vairo, nes visada mokėdavo pralinksminti! Jo dėka regitra buvo išlaikyta iš pirmo karto! Patys geriausi ir šilčiausi prisiminimai. Tikrai rekomenduoju! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/09

Tikrai pats geriausias instruktorius! Visais aspektais geriausias!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/07

Pats geriausias vairavimo instruktorius. Tik patys geriausi atsiliepimai, visiems rekomenduoju rinktis šį instruktorių. Jokios įtampos vairuojant, tikslūs ir konkretūs komentarai, ruošia tikrus vairuotojus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/28

Nuostabus instruktorius , viska puikiai isaiskina kur kyla abejones . Labai nuosirdus ir draugiskas. Regitra islaikiau is pirmo karto tik jo deka , abejoniu net nekilo kad neismokins gerai vairuoti. Uz vairo sedint pasitiki savimi. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/17

Puikus, draugiškas instruktorius kuris padėjo pasiruošti regitros egzamino išlaikymui iš pirmo karto. Duodavo vis naujų patarimų kaip elgtis gatvėje atsakingai ir stebėti aplinka. Visiem patarčiau eiti būtent pas jį mokintis, jeigu norite gerų rezultatų ir nuoširdaus, bei draugiško bendravimo. 10/10

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/25

Esu labai dėkinga instruktoriui Vitalijui! Mokiausi pas vieną instruktorių kuris nesugebėjo manęs tinkamai paruošti per 15 važiavimu, o šis instruktorius tinkamai mane parengė praktikos egzaminams per kelias vairavimo pamokas. Instruktorius yra atsakingas, dirba darbą sąžiningai, duoda gerus patarimus, išaiškina aiškiai taisykles. Myli savo darbą, domisi tuo. Jam rūpi mokinius paruošti tinkamai ir užtikrintai. Važinėdama su juo, jaučiausi komfortiškai, nesijaučiau suvaržyta. Instruktorius labai komunikabilus, buvo galima laisvai bendrauti ir drąsiai kreiptis pagalbos. Labai REKOMENDUOJU. Praktikos egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/15

Vitalijus yra savo srities profesionalas. Tai žmogus, kuris savo darbui atsidavęs 100%. Instruktorius, kuris yra griežtas, reiklus, turi puikų humoro jausmą ir yra be proto kantrus. Vitalijui esu dėkinga už visas vairavimo pamokų metu įgytas žinias ir patarimus. Už tai, kad visada jutau palaikymą ir už tai, kad klaidų ar neaiškių situacijų aiškinimas vyko tol, kol viskas buvo aišku iki smulkmenų. Regitroje vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, nes turėjau patį geriausią instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/15

Patys geriausi atsiliepimai, net nėra minties apie blogus! Tikrai labai unikalus, linksmas, protingas, gerą humoro jausmą turintis ir daug gerų ir tikrai praverčiančių žinių suteikiantis instruktorius, Kiekvieną vairavimo pamoką viską išaiškina puikiai ir detaliai, kol pasidaro aišku. Pakritikuoja kur reikia, bet taip pat ir pagiria! Regitoje egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Didžiausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos ir pagarba instruktoriui už kantrybę!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/05

Iki šiol nebuvau mačius žmogaus, kuris taip mylėtų ir būtų taip nuoširdžiai atsidavęs savo darbui. Labai džiaugiuosi, kad teko pas jį pabūti ir mokytis. Save atiduoda 110%, pamokų maršrutai visada skiriasi, parodo naujus ar sunkesnius kelius, negaili gero žodžio, kai nusipelnai, taip pat tinkamai ir pelnytai sukritikuoja. Neaiškias vietas aiškins ir rodys tol, kol mokinys tikrai supras ir išmoks orientuotis. Aš, asmeniškai, kelią iškaldavau, kaip kur važiuoti, o šis instruktorius, duodamas naujų vietų, išmokė suprasti ir tinkamai praktiškai vadovautis kelio ženklais ir ženklinimu. Paruošia ne tik Regitrai, bet ir gyvenimui. Esu be galo patenkinta ir buvo garbė pas jį mokytis, labai rekomenduoju! Vien geriausi žodžiai ir atsiliepimai apie šį instruktorių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/01

Pats geriausias instruktorius! 11 iš 10. Regitra iš pirmo karto garantuota! Visiem rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/11

Nuostabus instruktorius,geriausias iš geriausių!!! Humoro jausmas labai geras,protingas labai,visąlaik duoda pačius geriausius patarimus,labai faina bendrauti ,kalbėtis su tokiais žmonėmis kaip Vitalijus! Jisai labai gerai atlieka savo darbą ,labai gerai mokina ir išaiškina kiekvieną situaciją suklysta, daugiau tokių kaip Vitalijus!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/06

Superinis instruktorius, geras humoro jausmas kuris netrukdo informatyvumui ir profesionalumui. Nei viena pamoka neprailgo ir kiekvieną buvo verta pinigo bei laiko. Patarimai suteikia pasitikėjimo savimi kelyje, bei kelią atidumą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/12

Tik geriausi atsiliepimai. Kiekvieną kartą viską išaiškina,detaliai pakomentuoja daromas klaidas,viską darai tiek kartų, kol nekyla klausimų,visada duoda gerus patarimus.Vairavimo pamokos praeidavo greitai, instruktorius turi gerą humoro jausmą. Regitra išlaikyta iš pirmo karto! Didžiausios rekomendacijos ir pagarba instruktoriui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/16

Pats geriausias instruktorius!! Iš pirmo karto išsilaikiau Regitroj. Labai pasiilgstu pamokų su juo. Ne tik išaiškindavo visas klaidas ir duodavo gerų patarimų, bet ir pamokos nebūdavo nuobodžios! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/29

Pats geriausias instruktorius EVER!!!!! Profesionalumas ir gera nuotaika garantuota.
Regitroje išlaikymas iš pirmo karto :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/26

Regitros važiavimas laisvai...
Aukščiausias apmokymo lygis.
Vitalka valdo !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/19

Puikus instruktorius! Labai profesionalus, puikiai išmokė vairuoti, o ir pamokos buvo smagios ir įdomios. Visada patardavo, paaiškindavo klaidas. Ačiū už pamokas ir už iš pirmo karto išlaikytą egzaminą Regitroje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/13

Pats geriausiais instruktorius...ko gero visoje lietuvoje.viska išaiskina,pataria....šiandien laikiau vairavymo egzamina regitroj.išlaikiau iš pirmo karto.ačiu jums Vitalijau už puikias vairavymo pamokas...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/22

Nuostabus instruktorius, egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/15

Piukiai išmoko ir leidžia mokiniam daug savų sprendimų priimti. Ir nenutyli tavo padarytų klaidų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/06

Nors su šiuo instruktoriumi, turėjau vos vieną pamoką, tačiau šios pamokos patarimų dėka regitra buvo išlaikyta ir dar labai puikiai! Charizmatiška asmenybė, tikslingai duoda įvairius patarimus, puikiai moka išaiškinti klaidas, vairavimas nekelia jokio streso. Tik geriausi atsiliepimai!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/07

Visiems rekomenduoju! Labai nuostabus žmogus ir instruktorius. Kai reikia pagirs, kai reikia pamokins ir pabars. Sugeba prisitaikyti prie mokinio ir išaiškina viską taip, kad suprastų iki galo. Tokius instruktorius reikia saugoti ir nei neklausti kodėl. Tiesiog, jei ne tokie kaip jis, mažai kas sugebėtų išvažiuoti saugiai į gatves!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/03

Islaikiau is pirmo karto regitroje vien del sito instruktoriaus, i pamokas ziuri labai rimtai ir stengiasi kad mokinys suprastu visas savo atliktas klaidas ir ju isvengtu kelyje. Neturiu jokiu blogu atsiliepimu, tik gerus, rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/08

Didžiausias AČIŪ šiam instruktoriui už papildomas pamokas, kurių dėka pavyko išlaikyti egzaminą. Instruktorius yra itin dėmesingas, pastabus, tikras profesionalas! Su jumis tos kelios pamokos tikrai nebuvo liūdnos. :->

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/22

Pats geriausias instruktorius per tikrai trumpã laikã pavyko mane išmokyti vairuoti ir drãsiai jaustis gatvėse. Instruktorius yra labai dėmesingas. Kiekvienã padarytã klaidã labai suprantamai išaiškina. Rekomenduoju Vitalij tiems, kurie nori išlaikyti regitrã iš pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/16

Labai džiaugiamės,kad gavom šį instruktorių! Tikras PROFESIONALAS! Labai dėkojam Vitalijui už pačias geriausias pamokas ir suteiktas žinias. SUPER !!! 100% REKOMENDUOJAM

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/14

Pats GERIAUSIAS INSTRUKTORIUS Kaune!!!! Viską puikiai išaiškina,duoda geriausius patarimus,vairavimo pamokos niekada neprailgsta ir būna smagios. Regitroje vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto :) Tik pačios geriausios REKOMENDACIJOS!!! Tai ŠAUNIAUSIAS instruktorius!!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/12

Profesionalus mokytojas. Vairavimų metu mokina vairuoti, o ne “veda instruktažą”. Išsamiai išaiškina klaidas, duoda tikslingus patarimus. Asmenybė charizmatiška, todėl pamokos informatyvios, įdomios ir nebūna liūdnos.

Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/29

Puikus instruktorius taip pat darbaholikas aukojasi savaitgaleis kad mes galėtume greičiau išmokti vairuoti taip pat prie bazaro reigitroj iš pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/22

Šaunus instruktorius, puikiai išmoko, neglaisto klaidų, skatina pasitikėjimą savimi :D rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/19

Geriausias Instruktorius,tikrai. Esu tikras,kad Vitalijus net mešką galėtų išmokinti vairuoti. Išaiškina viską taip,kad antrą kartą klausti neprireiktu.
Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/02

Reiklus ir puikus instruktorius, gerai viską paaiškindavo, visada įsitikindavo ar situacija buvo suprasta. Išlaikyta iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/02

Puikus bei reiklus instruktorius, gerai viską paaiškina, kiekvienos pamokos metu nauja, nematyta ir sudėtinga situacija. Teisės išlaikytos iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/24

Labai geras instruktorius. Išmokino labai gerai važiuoti tiesiai ir ne tik. Paaiškina padarytas klaidas, jei reikia sustoja ir įkala į galvą kaip reikia važiuoti, taip pat nesikandžioja. Instruktorius taip pat gerai bazarina, todėl važiuojant liūdna nebus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/09

Puikus specialistas, rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/22

Pats pačiausias instruktorius:) Kiekvieną klaidą išaiškina, kad būtų dar aiškiau, klaidas perbraižo ant lapo ir nieko nepalieka ant klaustuko. Važinėjant pamokos nepraiilgsta, nes puikus bendravimas viską atperka, o į pačią regitrą eini užtikrintai ir teises pasiimi iš pirmo laikymo. Tiesiog tobulas instruktorius visomis prasmėmis!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/06

Tikrai geras mokytojes

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/30

Iš visų instruktorių, su kuriais teko mokytis vairuoti, Vitalijaus mokymas mano įgūdžiams davė daugiausiai naudos! Malonus bendravimas panakindavo jaudulio sukeliama stresą pamokų metu. Duotos pastabos ir vaizdžiai parodytos situacijos padėjo sėkmingai išlaikyti egzaminą Regitroje. Visiems rekomenduočiau pamokas pas šį instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/11

Puikus instruktorius, maloniai bendrauja, puikiai išaiškina visas klaidas ir duoda gerus patarimus. Važiuoji visur kur tik gali važiuot regitroj.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/11

Labai puikus instruktorius, rekuomenduoju visiems 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/26

Regitra išlaikiau iš pirmo karto! Geresnio instruktoriaus už Vitalij nerasit! , ačiū už puikias vairavimo pamokas kurios padeda man kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/13

Pats nuostabiausias instruktorius!Vairavimų metu nejaučiamas joks stresas,nuosėkliai išaiškina visas padarytas klaidas,duoda daug naudingų patarimų.Puikei paruošiai Regitrai,nebuvo nei vienos nematytos gatvelės Regitros egzamino metu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/05

Puikus instruktorius, atiduoda visa save mokiniu labui, is mokiniu nori tik gero, aukoja savo laisva laika, savaitgalius, kad mokiniai tobulintu savo igudzius. Norint but pasiruosus, bei greitai islaikyti regitros vairavimo egzamina, rekomenduoju butent si instruktoriu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/29

Labai geras instruktorius! Puikiai atlieka savo darba, su pagyrimu. Gerai išaiškina viska, ir puikiai paruošia egzaminui. Rekomenduoju šita ir tik šita instruktorių!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/27

Puikus instruktorius, geresnio neįsivaizduoju, savo darbą atlieka nepriekaištigai, nuosekliai išmokina valdyti automobilį, jame esančius prietaisus, bei supažindina ir paaiškina apie techninę automobilio dalį. Padarius klaidą visuomet išaiškina ir nubrėžia popieriaus lape, kaip turėjo būti užduotis atlikta taisyklingai. Rekomenduoju šį instruktorių, pas jį pasimokinę į regitrą eisite be baimės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/24

Afigenai geras instruktorius.darboholikas!kuris savaitgalius bei sventes aukkja tam kad mes greiciau vairuotume su teisem.reiklumas pamoku metu bei mokiklinio egzamino.pasitvirtina regitroje kai teises isilaikai is pirmo karto tai jaudmas geras ir supranti kad sis instruktorius geriausias

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/18

Tik geriausi zodziai apie sita instruktoriu :) Vaziavimo metu nesijaucia jokia baime ,nuteikia labai gerai su humoro jausmu pajuokaudamas. Tikrai patarsiu jei yra galimybe prasyti ,kad leistu mokintis su situ puikiu zmogumi ir mokytoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/18

Afigienas instruktorius, viską išdėsto tinkamai, paruošia tikrus vairuotojus. Žmogus tiek prie bairio, tiek prie grieštumo, gali atrodyt , kad per daug rėkauja, bet kitaip neišaiškins suprantamai klaidų, nes kaip atrašo pizdi tą klaida visam gyvenimui atsiminsi.Pasikartosiu, afigienas instruktorius, adekvatus ir profesionalus, žodžio kišenėja neieško. Visiems rekomenduoju!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/10

Puikus instruktorius.gerai ismokina kaip priklauso

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/05

Puikus instruktorius. Išvažinėjom kiekvieną gatvelę ir nors vairavimuose ir mokykliniam egzamine nesisekė idealiai, bet regitroj po egzamino egzaminuotojas išgyrė. Tikrai nuostabus ir savo darbą išmanantis specialistas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/21

Labai geras instruktorius! Paruošė Regitrai puikiai. Egzamino metu nebuvo tokios vietos, kur nebūtume buvę su instruktoriumi. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/06

Nuostabus instruktorius! Humoras dar nuostabesnis. Išmokins ir baisiai vairuojančius. Malonus, draugiškas, savo patirtimi dalinasi, vairuosit puikiai. Regitroje išlaikiau net iš pirmo karto, o tai daug ir pasako! ;) Rinkitės jį nenusivilsit!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/05

Atsiliepimai tik patys geriausi! Kantrus, tikrai ne rėkiantis, gerai viską išaiškinantis instruktorius. Turi puikų humoro jausmą, linksmai pajuokaujantis, draugiškas. Puikiai išmokina, duoda gerų patarimų. Mokino mano sesę vairuoti, išmokino ir mane!
Mokintis su juo vairuoti buvo paprasta ir malonu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/05

Labai geras instruktorius, duodantis daug gerų patarimų, turintis humoro jausmą ir puikiai paruošiantis egzaminui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/04

Šaunus instruktorius. Logiškai ir kantriai aiškina klaidas. Kiekvienas vairavimas buvo laukiamas ir naudingas. Instruktorius turi puikų humoro jausmą, taip pat visada geros nuotaikos, neteko matyti jo surūgusio. Rekomenduoju Vitalijų - puikus kaip instruktorius ir šiaip žmogus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/03

Labai geras instruktorius! Su didžiausia kantrybe, noru ir profesionalumu atlieka savo darbą... :) Supratingas, kantrus, paaiškiną viską detaliai ir motyvuoja sunkiausiomis akimirkomis.. Patys geriausi atsiliepimai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/02

Pats geriausias!!! Rekomenduoju visiems! Nebuvau pas kitus instruktorius bet jis šš nemala! Išaiškina viska nuo a-z ir papasakoja daug naudingu mum pradedantiesiems situaciju ir patarimu! Ir kas svarbiausia del musu net aukoja savo savaitgalius, stengesi prisitaikyt prie musu kad taptume greičiau klevukais! Siulau rinktis visiems tik ji! Ir tapt geru vairuotoju o ne grėsme kelyje! Ačiū jam!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/24

Pats geriausias instruktorius. Žmogus su kuriuo gali ir rimtai pakalbėt ir pajuokaut. Nuima įtampą vairuojant. Labai gerai išmokina vairuot, nejaučiau jokio streso nei per mokyklinį egzaminą nei per regitros egzaminą. Puikiai paruošia vairuotoją nuo 0. Esu dėkinga jam, kad turėjo kantrybės su manim. Visi pliusai jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/22

Norėčiau padėkoti Vitalijui tikrai yra geras instruktorius rekomenduoju visiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/14

Savo srities profesionalas.
Suteikia pasitikėjimo savimi vairuojant bei priimant svarbius sprendimus įvairiuose situacijose.
Didžiausia rekomendacija jums, o Vitalij Naturjev - AČIŪ JUMS LABAI!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/10

Kai pradėjau mokintis vairuoti, iš pradžių mokinausi pas kitą instruktorių, tačiau jam netiko tas darbas, jis buvo visada irzlus, rėkdavo jei ne taip ką padarydavai, gyvenimiškų patarimų neduodavo, bijodavau eiti pas jį į pamokas. Tačiau kai perėjau pas Vitalijų, viskas apsivertė aukštyn kojom, nes jis yra tikrai LABAI geras instruktorius! Jokios baimės nėra sėdint šalia jo, jautiesi atsipalaidavus, bet tuo pačiu ir susikaupus. Turėjau su juo 5 pamokas ir to užteko, kad išmokčiau vairuoti. Todėl ir praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Kad tik daugiau tokių instruktorių kaip jis! Rekomenduoju! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/08

Instruktorius išmano savo darbą. Jei ko nesupranti drąsiai klausi, į viską atsako, paaiškina. Kur reikia būna rimtas, o šiaip šmaikštus žmogus. Labai pozityvus. Gerai nuteikia prieš egzaminą, palaiko.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/28

Pas šį instruktorių nuspirkau 4 važiavimus. Galiu pasakyt pas jį daugiau nuveikiau, daugiau sudėtingų situacijų pamačiau negu pas prieš tai buvusį instruktorių (su kuriuo važiavau 15 kartų ir net daugiau). Matosi, kad šis žmogus atsidavęs darbui. Neužsiima pašaliniais reikalais, o visada būna kartu. Taip pat jis punktualus. Išaiškina klaidas detaliai, kas neaišku visada pakartoja. Jo ”garbės ratai”, važiavimai kol suprasiu kaip teisingai atlikti manevrą man labai pravertė laikant egzaminą, vien tik geriausi atsiliepimai! Labai rekomenduoju! Dėkoju jums už tai, kad suteikėte tiek žinių, kantrybę bei ,kad padėjote įgyti pasitikėjimo savimi. Su šiuo instruktorium pavažinėjus - į regitą galima eit drąsiai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/27

Puikus instruktorius, kuris atsakingai žiūri į savo darbą, išsamiai išaiškina visas padarytas klaidas, sukuria teigiamą atmosferą pamokose bei rūpinasi kiekvienu savo mokiniu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/27

Puikus instruktorius, į Regitrą važiuoji teisių pasiimti, o ne laikyti egzaminą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/26

Labai geras instruktorius, rekomenduoju visiems, teko mokintis prieš jį pas kitą instruktorių tai nepalyginama, visiškai prasilenkia žinios su kitais isntruktoriais, sako tiesiai šviesiai į akis viską, motyvuoja, išlaikiau regitroje iš pirmo karto, nepadariau nei vieenos klaidos. Geriau griežtas bet teisingas, užtat ir rezultatai toki! Rekomenduoju ir kitiems būsimiems vairuotojams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/19

Labai puikus instruktorius. Išmokė viską nuo nulio, labai patiko, kad komentavo kiekvieną mano žingsnį, pastebėdavo visas klaidas. Išlaikiau regitroj vairavimo egzaminą iš pirmo karto. AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/05

„Vairuoti yra menas, o padaryti avariją, joks čia menas.“ – vienoje iš pirmų vairavimo pamokų pasakė instruktorius Vitalij Naturjev, mokydamas tvarkingai atlikti manevrus ir jausti situacijas kaip savotišką spektaklį kelyje.

Instruktorių man paskyrė vairavimo mokykla Rigveda. Kadangi pradėjau vairuoti nuo nulio, atrodė, kokį tolimą kelią dar reikia nuvažiuoti, kad išmokčiau būti vairuotoja. Instruktorius labai aiškiai viską paaiškindavo, kiekvieną situaciją ir manevrą, kartodavome juos, kad tikrai mokėčiau ir neklaidžiočiau, o jeigu reikėdavo ir paguosdavo. V. Naturjev pasižymi didele kantrybe ir labai geru humoro jausmu, pamokos praeidavo smagiai, bet kartu ir labai produktyviai, jausdavausi daug išmokusi. Vairuodama nejaučiau įtampos, galėjau laisvai visko klausti, kas buvo neaišku, ir tai labai svarbu, žinant kad pavojų keliuose yra daug. Taigi, išmokė tikėtis ir tų pavojų, bet kartu nesijaudinti, o stebėti ir greitai vertinti situaciją. Nepraleido bet kaip, o reikalavo ir siekė, kad tinkamai vairuočiau. Instruktorius profesionaliai išmano savo darbą, kad ir kokios būtų situacijos ar sąlygos vairuoti, jis paverčia darbą švente, kartu ugdydamas ir atsakingą mokinių požiūrį į vairavimą.

Regitros praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Didžiausias AČIŪ už visas pamokas! Labai džiaugiuosi, kad gavau būtent šį Instruktorių, išmoktos labai vertingos pamokos liks visam gyvenimui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/21

Islaikiau is pirmo karto praktikos egzamina Jei reiktu laikyt antra karta teises Pasirinkciau tik Vitalij Naturjev..........

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/21

Šio instruktoriaus dėka valstybinį egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Esu dėkinga instruktoriui už suteiktas žinias, patarimus kaip elgtis dalyvaujant eisme. Kiekvieną važiavimą eidavau be streso, o nusiteikus, kad šiandien su instruktoriumi išmoksime naujų manevrų. Pats instruktorius begalo kantrus, supratingas, šmaikštus ir mokantis pajuokaut žmogus. Džiaugiuosi, kad pasirinkau mokytis pas Vitalij Naturjev. Didžiausios rekomendacijos.
Man buvo garbė būti Jo mokine!
Ačiū Jums labai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/17

Išlaikiau valstybinį praktikos egzaminą iš pirmo karto vien tik šio žmogaus dėka. Vitalij Naturjev puikiai išmano savo darbą, kiekvieną padarytą klaidą detaliai paaiškina - ką daryt vienu ar kitu atveju. Man buvo garbė buti jo mokiniu. Dar kartą Ačių Vitalij Naturjev.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/13

Pats geriausias instruktorius Vitalij Naturjev! Puikiai išmanantis savo darbą, viską paaiškina labai suprantančiai, įvardina daromas klaidas, ir paaiškina taip kad daugiau tokių klaidų nebedarytum. Supratingas ir kantrus, turintis gerą humoro jausmą. Į važiavimus kaip į šventę, niekada nejutau jokio streso. Didžiausios rekomendacijos!!! Tik jo dėka Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Labai jums ačiū už prasmingai praleistas pamokas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/27

Puikus, profesionalus instruktorius. Visada paaiškins daromas klaidas. Labai paprastai išdėsto tam tikras nesuprantamas situacijas. Padrąsins, jeigu kyla abejonių ar baimių. Labai žmogiškas, nuoširdus, turintis gerą humoro jausmą, kas iš tiesų padeda atsipalaiduoti vairuojant. Moko tam, kad paruoštų gerus vairuotojus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/21

Puikus ir profesionalus instruktorius. Visada aptaria ir paaiškina visas padarytas klaidas. Kaip žmogus taip pat yra supratingas, draugiškas ir turi gerą humoro jausmą. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/18

Instruktorius iš didžiosios raidės,nedaugžodžiausiu,bet geresnio varianto ir negalėjo būti: profesionalumas,humoro jausmas ir mylimi mokinukai. Visą gyvenimą prisiminsiu šį nuostabų mokytoją ir draugą,pamiršti neleis teisės rankose! DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/14

Jei jus mokė Vitalij Naturjev tai tėveliai gali būti ramesni išleisdami savo mažuosius į mokyklas ar kiemus. Jis superinis mokytojas, mokantis praktiškai paaiškinti, kodėl reikia elgtis vienaip ar kitaip. Atsidavęs darbui, lankstus laiko atžvilgiu. Instruktorius su patirtim. Aišku jeigu jūs norit tiesiog prastumti laiką ir atvažiuoti savo valandas ir praslysti į regitros egzaminą tai geriau neikit pas jį nes nusivilsit. Pas šį instruktorių reikia dirbt. Jei jūs esat rimtai nusiteikęs teisių laikymui ir jei jums pasiseks pas jį pakliūti regitroje problemų neturėsite. Po jo pamokų regitra bus kaip lengvas pasivažinėjimas. Jo dėka patikėjau savimi ir sėdau prie vairo po 10 metų pertraukos. Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/13

Superinis instruktorius!! Į pamokas eini kaip į šventę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/07

Profesionalumas - aukščiausiame lygmenyje! Drįsčiau teigti, jog Vitalij geriausias vairavimo instruktorius Lietuvoje. Detaliai išaiškina klaidas, kurias puikiai užglaistėm ir apskritai yra ne tik geras instruktorius, bet ir žmogus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/06

Instruktorius, kuris moko ne tik vairuoti, bet ir tam įkvėpia. Tikrai rekomenduoju, jeigu jautiesi nedrąsiai ar neužtikrintas dėl vairavimo!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/28

Labai fainas instruktorius, gerai išaiškina klaidas, nuoširdus bendravimas, moko ne tik regitrai, bet ir gyvenimui. Visiem siūlau šį nuostabu ir instruktoriu ! Išlaikiau iš 1 karto regitroje Ačiū Vitalij Naturjev !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/27

Puikus instruktorius,linksmų plaučių,viską aiškiai išaiškina.išlaikiau iš pirmo karto!Žiauriai dėkingas Vitalij Narturjev.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/21

Neturėdama jokios vairavimo patirties pradėjau mokytis pas Vitalij Naturjev. Jau po pirmos susitikimo supratau, kad šis žmogus atsidavęs savo darbui, jis dirba mokiniams. Kiekvieną padarytą klaidą paaiškina išsamiai, atsako į visus užduotus klausimus. Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę mokytis pas jį. Tariu didelį ačiū šiam instruktoriui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/12

Puikus instruktorius, labai profesionalus. Suklydus visada detaliai paaiškina situaciją. Puikiai paruošia tiek egzaminui, tiek gyvenimui. Turbūt todėl Regitroj išlaikiau iš pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/26

Pas šį instruktorių mokiausi nuo pirmųjų savo pamokų, taigi turėjau laiko susidaryti teisingą įspūdį. Visada pasako kai kažkas ne taip, atsako detaliai į visus klausimus, paaiškina. Jis ne tik suteikė daug žinių ir davė daugybę patarimų apie realias gyvenimo situacijas, bet ir suteikė pasitikėjimo savimi. Iki pat egzamino jaučiau didelį palaikymą, už tai esu labai dėkinga! Be to, turi labai gerą humoro jausmą ir vairavimai niekada nebūna nuobodūs :)
Dar negaliu nepaminėti kaip nuoširdžiai šis žmogus žiūri į darbą, visada dirba ekstra valandas ir dienas tam, kad mokiniams nebūtų didelių tarpų tarp vairavimų, rūpinasi, kaip jiems sekasi egzamine. Tai labai savo darbui atsidavęs žmogus, ir puikius jo darbo rezultatus patyriau savo kailiu, ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/25

Atėjau visai be vairavimo patirties, instruktorius buvo labai kantrus ir suteikė daug naudingos informacijos apie situacijas gatvėje, kurios reikalingos ne tik laikant egzaminą, bet ir vėliau gyvenime. Visada jaučiau pasitikėjimą ir pamokų metu nejaučiau bereikalingo streso.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/13

Keičiau pakankamai daug vairavimo instruktorių, bei galiu juos palyginti. Taigi, Vitalij Naturjev man patiko labiausiai, jo mokymo metodai yra labai efektyvūs, ir suprantamai išdėstomi. Rekomenduoju,kas norite geraI ir saugiai vairuoti! Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/03

Labai pastabus, paprastai ir aiškiai viską išdėsto, turi gerą humoro jausmą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/26

Nuostabus, kompetetingas, savo darbą profesionaliai atliekantis instruktorius. Kiekviena pamoka buvo informatyvi ir be galo naudinga. Ačiū už nuoširdžias pastangas ir profesionalų darbą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/21

Puikus instruktorius :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/10

Vitalij yra labai gerai išmanantis savo darbą specialistas! Visada pasakydavo pastabas, kurios įstrigo atminty ilgam, patardavo, paaiškindavo, paprikolindavo, todėl visada smagu ir įdomu vairuoti būdavo. Pamokos prasidėdavo sutartu laiku ir su gera instruktoriaus nuotaika. Per pamokas suteikė visas reikiamas žinias, norint tapti geru, atsakingu ir atidžiu vairuotoju. Per mėnesuką išmokau padoriai vairuoti ir Regitroje vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, tik šio puikaus instruktoriaus Vitalij dėka. REKOMENDUOJU! 10/10!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/04

Geriausias instruktorius, kurį teko teko turėti! Visa širdimi stengiasi, kad išlaikytum egzaminą ir yra tikras savo srities specialistas! Reiktų net daugiau nei 5 žvaigždučių norint jį įvertinti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/22

100/10 be jokių abejonių! Nors teko bendradarbiauti vos 4 važiavimus prieš pat Regitros egzaminą, bet išėjau su geru žinių bagažu. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Labai nuotaikingas, kantrus ir savo darbą išmanantis specialistas. Važiavimų metu laikas skriete praskrieja. Didžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/21

Labai geras instruktorius taip gerai gerai visko išmokė kad net registro iš pirmo karto islaikau praktika patariu pas jį ait mokintis tikrai nenusivilsit. Dėkui Vytai Natūraliai už geras pamokas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/23

Labai draugiškas ir kompetetingas instruktorius! Pamokos praeina naudingai ir linksmai, klaidas ir klausimus išaiškina žingsnis po žinksnio be jokių nervų ar priekaištavimų. 10/10 rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/21

Puikus instruktorius! Super žmogus, su fantastišku humoro jausmu, viską išaiškina, parodo, pamokina, paaiškina visas klaidas, vairavimo pamokos buvo labai įdomios ir norisi grįžti vėl, nes kai reikėjo pajuokaudavo, kai reikėjo buvo rimtas ir dėl šio instruktoriaus regitrą išlaikiau iš pirmo karto! Niekad nepamiršiu vairavimo pamokų, buvo super!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/05

Super instruktorius, aiskus, konkretus, KANTRUS, pamokos nuotaikingos ir informatyvios. Islaikiau visus egzaminus is pirmo karto ir viskas sio zmogaus deka. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/04

Geriausias sutiktas instruktorius. Ir pajuokausi, ir padiskutuosi, ir apie rimtus dalykus pakalbėsi, o svarbiausia- išmokina taisyklingai ir atsakingai vairuoti bei suvokti įvairias situacijas, o ne "iškalti". Visada buvo gera grįžti į vairavimo pamokas. Didžiausias dėkui, nes pagaliau turiu teises :) Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/03

Tikras tankas - ne instruktorius! Savuju vairavimu labai laukiau, kadangi pamokos pas si zmogu - nuotaikingos ir informatyvios. Vitalijus stengiasi del kiekvieno savo mokinio, nuosirdziai rupinasi ju, kaip vairuotoju, ateitimi. Pamokos su geru nuotaikos uztaisu, taciau jei daromos klaidos - juokai pasibaigia, situacija issamiai, profesionaliai, isanalizuojama taip, kad is ju butu pasimokoma, ir judama toliau. Visus egzaminus islaikiau is pirmo karto, praktini islaikiau be jokiu problemu, o rupestingas instruktorius atvaziavo paspausti ranka. :) Visiem rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/12

Nors pas šį instruktoių turėjau tik papildomus vairavimus galiu pasakyti , kad tai puikus instruktorius, kurio dėka regitrą išlaikio iš pirmo karto. Iš karto ir labai aiškiai parodo klaidas, jas akcentuoja. Rekomenduoju tikrai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/04

Po kelių nesėkmingų laikymų Regitroje, nusprendžiau pakeisti instruktorių. Ir labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Vitalij. Po kelių papildomų pamokų pas šį instruktorių, egzaminą Regitroje iš karto išlaikiau. Instruktorius kantriai ir aiškiai išaiškina klaidas. Motyvuoja nepasiduoti, kad ir kokiu beviltišku save laikai :) Ačiū Jums už kantrybę. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/30

Vitalij Naturjev sutokiu instruktorium neimanoma neismokt vairuot.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/28

Šis žmogus tikrai supranta savo darba ir jį atlieka profesionaliai. Labai nuoširdus, draugiškas, daug patirties turintis instruktorius. Mokyklini egzamina išlaikiau iš 1 karto pas jį, regitra - taip pat. Jo patarimai ka sužinojau tai nebuvo regitrai, o gyvenimui. Niekada nepakeldavo balso, padarydavau klaida - ramiai isiaiskindavome. Po regitros atvažiavo į vieta pasveikinti ir ranka paspaust. Pats geriausias instruktorius, labai nuoširdus ir didelis AČIŪ jam už kantrybę per vairavimus, už viska.. Rekomenduoju, rinktis būtent ši vairavimo instruktoriu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/16

Taip pat noriu pridurti, jog be jo pagalbos ir atsidavimo šiam darbui, nemanau, jog būčiau taip greit išlaikęs. Bėje prieš egzamino laikyma dar važiavau paskutinį kartą su juo, ne tik kad nuramino, bet ir nuteikė jog išlaikysiu. Taip ir buvo išlaikiau iš pirmo karto :) pagarba instruktoriui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/16

Nuostabus instruktorius, teko net pas kelis mokintis, bet šis buvo pats geriausias. Tik geriausi atsiliepimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/15

Labai geras instruktorius, aiškiai viską paaiškina. Turėjau kelias papildomas pamokas ir tikrai nesigailiu, egzaminas išlaikytas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/15

Puikus instruktorius, su juo pagaliau išmokau savim pasitikėt. įsidemėt ir matyt viską kas vykstą kelyje. Visada paaiškiną situaciją detaliai, todėl antrą kartą suklysti tik per savo paties klaidą. Regitra man sunkiai sekėsi išlaikyt, tačiau dėka instruktoriaus mokymų, problemų važiavime neturėjau.

Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/01

Puikus instruktorius. Tikras profesionalas. Įdomu, iš kur tiek pas žmogų kantrybės... Daug kartų buvo, kai norėjau pati ant savęs šaukti, pykti bet Instruktorius nuramindavo ir visas klaidas ramiai ir aiškiai paaiškino :) Pagarba Vitalij Naturjev! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/15

LABAI rekomenduoju šį instruktorių. Kantrybės turi begales, puikiai išmoko vairuoti, paruošia ne tik egzaminui, bet ir gyvenimui. Negaliu pasakyt nei vieno blogo žodžio. Visada su nuotaika, vairuojant visada jaučiasi gera atmosfera. Visada visada visas klaidas išaiškindavo iki pat galo ir jokių spragų nepaliko. Į egzaminą nuėjau tvirtai ir išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju tikrai. Dar vienas pliusas - puikus humoro jausmas :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/11

Puikus, draugiškas instruktorius. Dirba profesionaliai, greit susitariau dėl tinkamo pamokų laiko, po poros papildomų vairavimų išlaikiau egzaminą Regitroje:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/10

Vitalijus Naturjev .Super instruktorius. Nors pas ji turejau tik 4 papildomas pamokas atejus is kitos mokyklos, bet tikrai daug padejo, Savo srities profesionalas.Jei kas budavo neaisku gryzavom i ta pat vieta vel vaziuodavom kol issiaiskindavau ir suprasdavau. Tiesiog aiskindavo gyvenimiskas situacijas kaip ka ir kada reiktu daryti ar nedaryti, skatino dalyvauti eisme .lAciu ir visokiariopos sekmes Jums !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/28

Puikus instruktorius, kiekviena pamoka daug naudingesnė nei visi važiavimai pas kitus instruktorius. Paruošia ne tik egzaminui, bet ir gyvenimui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/27

Laaabai geras instruktorius. Moka nuraminti, pagiria, kai reikia ir sudrausmina. VISIEMS REKOMENDUOSIU MOKYTIS TIK PAS JI. Aciu!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/19

Nėra tokių žodžių, kuriais eitų apibūdinti, koks šis instruktorius yra nuostabus! Pati esu Jurbarkietė ir jis pradžioje buvo mano instruktoriumi, tačiau jį išėmė iš šio filialo ir aš buvau priversta mokintis su kitu mokytoju, bet ir po pakeitimų Vitalij domėjosi, kaip man sekasi ir pasakius, kad blogai jis pasiūlė vėl mokintis pas jį Kaune. Realiai aukojo savo laiką mokindamas mane, nors aš jam nepriklausiau ir aš be galo esu jam dėkinga. Nuostabus žmogus! Išmano savo darbą, jį dirba profesonaliai, turi geležinę kantrybę. Niekada nešaukia, nežemina, kiekvieną klaidą išaiškina smulkmeniškai ir suprantamai. Taip pat jis sukuria nuostabią atmosferą, kurioje nori nenori būni atsipalaidavęs. Bendrauja, kaip su žmogumi, o ne kaip su žemesniu. Asmeniškai aš kiekvienos jo pamokos laukdavau su nekantrumu. Beje, kai išlaikiau vairavimo egzaminą net atvažiavo pasveikinti. Tiesiog nerealus instruktorius. Visiems rekomenduoju. Tikrai pasiilgsiu jo pamokų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/19

Geriausias iš geriausių! Tiesiog nėra žodžių.. Esu Jurbarkietė ir pradžioje mane mokino šis instruktorius, bet vėliau jį išėmė iš Jurbarko filialo ir buvau priversta mokintis su kitu mokytoju, tačiau Vitalij ir po pakeitimų rūpinosi kaip man sekasi ir kai pasiskundžiau, kad blogai jis pasiūlė man vėl mokintis pas jį. Tai realiai jis gaišo savo laiką mokindamas mane, nors jam net nepriklausė. Iš vis šis instruktorius turi geležinę kantrybę, didelį atsidavimą savo darbui ir beabejo jį dirba profesonaliai. Niekada nešaukia, nežemina, o atmosfera pas jį superinė. Puikiai viską išaiškina. Turi puikų humoro jausmą. Asmeniškai aš kiekvieną kartą su nekantrumu laukdavau sekančios pamokos, o kai išlaikiau regitroje pravažiavimą net atvažiavo pasveikinti. Tiesiog pasakiškas instruktorius. Visiem rekomenduoju! Tikrai pasiilgsiu jo pamokų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/13

Be komentaru! Zaurai geras instruktosiu turbut kane toks vienas!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/11

Be konkurencijos geriausias instruktorius dėl daugybės priežasčių. Atėjau mokytis visiškai nuo 0 ir išmokė per tam skirtą laiką, be papildomų pamokų. Nustebino savo kantrybe, kurios tikrai reikėjo (niekada nėra pakėlęs balso ar žeminęs). Moka gerai išaiškinti, o jei padarai klaidą-įsimintinai ją pataiso. Visuomet maršrutas buvo vis kitas, nebent blogai vairuoji,tuomet galima visuomet pravažiuoti tiek, kiek tau reikia. Turi jis ir "minusų": mokyklinio egzamino neišlaikysi tol,kol neišmoksi važiuoti. Cituoju: "žudikų į gatvę neišleisiu". O be viso to - žmogus su humoro jausmu ir nuoširdumu. Net pasiilgsiu vairavimo pamokų. Esu jam labai dėkinga. Išlaikiau mokyklinį iš 3 karto, regitroje- iš 1.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/11

Pats geriausias instruktorius :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/10

Paėmiau dvi pamokėles. Aš dabar su teisėm. Žmogus žino savo darbą. Jei įsidėmėsit kiekvieną jo kritikos žodį - išlaikysit be problemų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/31

Vitalij tikrai šaunus instruktorius, jau iš pirmųjų žinučių supratau, kad dirbu su profesionalu, mat buvo atsakoma labai taktiškai ir atsižvelgiant į mano poreikius. Pas šį instruktorių pasiėmiau tik 3 papildomas pamokas, bet pajutau labai stiprų konstrastą tarp jo ir prieš tai mokiusio instruktoriaus. Esminis skirtumas pasireiškė bendravime ir sukuriamoje atmosferove. Vairavimo metu jaučiausi atsipalaidavęs be jokio papildomo streso. Klaidos padarymas nebuvo laikomas pasaulio pabaiga, o iškilusi situacija buvo paverčiama galimybę pasimokyti aptariant klaidą ir panašias jai situacijas. Į pamokas ėjau su geru nusiteikimu, nes žinojau, kad bus atsižvelgta į mano poreikius ir atsakyta į visus iškilusius klausimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/29

Jis yra visu laiku geriausias instruktorius! Visus 15 vairavimu atstojo geriausia drauga, visi uzduoti klausimai buvo atsakyti, visos problemos issprestos, prireikus net ir kelis kartus aiskinomes ta pacia klaida. Simta kartu AČIŪ!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/27

Šį instruktorių tikrai galima vadinti profesionalu. Kiekvienos pamokos metu bus pasakytos net ir pačios smulkiausios vairavimo klaidos, duodami geriausi patarimai, kurie bus naudingi net tik Regitroje, tačiau ir gyvenime. Vitalijus visada sako nepagražintą tiesą apie padarytas klaidas ir turi labai daug kantrybės su mokiniais, kuriems sekasi prasčiau. Dažnai motyvuoja ir skatina tobulėti. Apie kiekvieną vairavimą primena sms žinute, turi puikų humoro jausmą ir svarbiausia - stengiasi, kad kiekvienas jo mokinys įgytų geriausius vairavimo įgūdžius. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/15

Vitalij Naturjev savo darbą atlieka ypač profesionaliai. Kadangi prieš tai teko mokytis ir pas kitą vairavimo instruktorių, turiu puikią galimybę juos palyginti. Geriausius žodžius galiu skirti Vitalij už tai, kokių rezultatų pasiekiau vos per keletą pamokų. Džiaugiuosi pažinusi šį žmogų ir esu jam labai dėkinga. Manau, kad beveik visų jo mokinių pasiekiami puikūs rezultatai kalba patys už save: instruktorius dirba kruopščiai ir atsakingai, džiaugiasi savo mokinių tobulėjimu, nesunkiai randa bendrą kalbą su bet kokio amžiaus žmonėmis. Manau tokios asmeninės savybės yra labai svarbios šiame darbe, todėl rekomenduoju Vitalij kaip vairavimo instruktorių kiekvienam pradedančiajam. Dar kartą tariu didžiulį AČIŪ instruktoriui ir linkiu Jam didžiausios sėkmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/11

Labai džiaugiuosi šiuo instruktorium, išmokė vairuoti ne tik "Regitrai", bet paruošė ir realioms situacijoms kelyje. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/03

Siandien islaikiau praktini vairavimo egzamina, todel labai noreciau padekoti instruktoriui :) Turbut daugiau suzinojau informacijos pasiemes papildomas 4 vairavimo pamokas nei per 15 vairavimo pamoku pas kita instruktoriu. Labai geras zmogus, linksmas, bendraujantis zmogus su kurio vairuodamas tampi tarsi draugais , o tas labai gerai mokinantis vairuoti, nejauti itampos, streso. Mano nuomone Vitalijus atsakingas zmogus, kuris siekia ne tik paruosti egzaminui, bet ir visam gyvenimui. Vitalijus turi gera humoro jausma, kas labai smagu. Kiek esu vaziaves su kitais instruktoriais ir paklaustu manes kuris geriausias instruktorius tai neabejotinai atsakyciau, kad Vitalijus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/02

Drįstu teigti , kad tai vienas geriausių instruktorių Lietuvoje . Belaukiant pirmosios pamokos ištikrųjų labai jaudinausi , tačiau jau po kelių minučių benrdavimo su šiuo instruktoriumi , visiškai nusiraminau. Instruktorius labai draugiškas , su puikiu humoro jausmu ir visad geros nuotaikos , vėliau visos pamokos vyko lyg su geriausiu draugu :))
Viskas buvo nuodugniai išaiškinta ir parodyta , jei kas nesisekė ramiai buvo kartojama tol kol išmoksi. Papasakojo daugybę gyvenimiškų situacijų, kurios tik padėjo dar labiau įsisavinti visas taisykles. Labai džiaugiuosi , kad gavau būtent šį instruktorių ( Mokiausi Jurbarko filiale ) .
Po šio instruktoriaus " Regitra " tik pasižaidimui ;)
Atsiliepimai ir prisiminimai liks tik geriausi !
Didelis AČIŪ ir sėkmės šiame ne lengvame darbe !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/01

Puikus instruktorius. Vertas labai daug pagyrų. Per vieną pamoką daug daugiau vertingų mokymų ir patarimų gavau nei per 15 pamokų pas buvusį instruktorių. Kaip ir sakiau, gailiuosi, kad ne nuo pat pradžių pas Jus ėjau. Sėkmės Jums darbuose bei stropių mokinukų! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/26

Regitroje iš pirmo karto įveiktas egzaminas! Net pasvajoti nedrįsdavau apie tai. Ir tik šio instruktoriaus dėka! Kaskart sėsdama už vairo prisiminsiu ir iki ausų nusišypsosiu. Ir būsiu dėkinga iki paskutinio gyvenime važiavimo. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/23

ŽIAURIAI geras instruktorius!
Visada eidama į pamokas jaučiausi puikiai, nes žinojau, kad padarius klaidą, niekada negausiu siaubingos kritikos ar nesupratimo. Jis visada paaiškina, niekada nekelia balso, visiškai ramus, gerbia ir palaiko. Su šiuo instruktoriu galima pasikalbėt ne tik apie vairavimą, o ir šiaip pabendraut. Paruošia ne tik, kad išlaikyti regitros egzaminą, bet ir tai, kad sektųsi, kai sėdėsiu viena prie vairo. Pamokos niekada nebuvo liūdnos, visada pakeldavo nuotaiką ir puikiai praleisdavau laiką, net kai už lango labai tamsu ir sninga. Ačiū jums! Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/23

The best of the best :) Jei norit iš pirmo karto išlaikyti egzaminus, o svarbiausia - po jų be baimės važinėti gatvėmis, Vitalijus - geriausias pasirinkimas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/12

Esu labai dėkinga instruktoriui Vitalij Naturjev! Mokiausi pas du instruktorius, skirtumai didžiuliai. Šis instruktorius pasako visas klaidas, į kurias bus kreipiamas Regitroje dėmesys, tačiau nepamiršta, jog vairuoti reikės ir po Regitros, todėl nukreipia kas kart vis į naujas gatves, tikrina visus vairavimo įgūdžius, nuolat aiškina, jei kas neaišku ir ne po vieną kartą. Instruktorius myli savo darbą, jaučiasi, kad juo domisi ir moko tikrus vairuotojus nuo pat nulio. Išlaikiau iš pirmo karto tik jūsų dėka, dar kartą ačiū! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/12

Puikus instruktorius, labai gerai paruošė egzaminui ir pačiam gyvenimui. Vairavimai būdavo tikrai linksmi, o jei kas neaišku, nupiešdavo situaciją ir paaiškindavo. Regitroje išlaikiau egzaminą iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/02

Puikus instruktorius! Pravažiavimai be streso, nuo pirmos iki paskutinės pamokos - tiesiog gerai praleistas laikas. Pradėjau visiškai nuo nulio, o išlaikiau egzaminą iš pirmo karto! Ačiū šiam instruktoriui už kantrybę ir atidumą. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/14

Maladiec instruktorius, ne tik vairuot ismokins, bet ir nuotaika pakels, respect Vitalka taip ir toliau ! :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/14

Maladiec instruktorius, ir vairuot tikrai ismoksi, ir nuotaika pakels :D respect Vitalka!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/09

Puikus instruktorius, išmoko visko, ko reikia vairuojant ir realiai, ir per egzaminą. Ramus, pastabus, neteko nusivilti. Ėmiau dar ir kelias papildomas pamokas, tačiau Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Super! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/02

Turbut kaip ir dauguma atejau apskritai nieko nesuprasdama apie vairavima, taciau tikrai profesionalaus instruktoriaus Vitalij deka, islaikiau viska is pirmo karto. Kiekviena pamoka buvo tikrai informatyvi, kaskart ismokdavau kazka naujo. Instuktorius labai nuosirdziai stengesi ismokinti, o jei kas ir nesisekdavo, visada budavo ramus ir kantrus. Moka sukurti tiek profesionalia, tiek draugiska darbo aplinka, todel nesijaucia nei itampos, nei streso mokinantis. Tarp kitko, tai niekas is seimos su manimi nevazinejo pries regitra, tad didziausias ACIU uz viska, visi pasiekimai Jusu deka!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/22

Belekai mldc, visiem rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/22

Pats geriausias instruktorius pasaulyje!
deja teko keisti instruktorių ir su Vitalij turėjau tik keletą pamokų, bet jos viską pakeitė kardinaliai - viskas pasidarė daug aiškiau, dingo didelė baimė ir vairavimas nebebuvo kančia. Netgi atsirado vilties, kad išmoksiu vairuoti!
Daug dalykų iki pamokų su su Vitalij nė nežinojau ir nebuvau girdėjus (o jau buvau išėjus visas vairavimo pamokas pas kitą instruktorių)

Vitalij dėka išlaikiau regitroje IŠ PIRMO KARTOOO. VALIOOO.ačiūačiūačiū

Visiems norintiems išties išmokti vairuoti - rekomenduoju!

P.S. porinu visiems dėl puikaus instruktoriaus humoro jausmo.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/21

Labai džiaugiuosi, kad mane mokė vairuoti šis instruktorius. Jam visada užteko kantrybės su manimi, sugebėjo nuo pagrindų visko išmokyti, visada būdavo tik gera nuotaika, atsipalaidavimas ir jokios įtampos ar streso. Tikrai rekomenduoju šį instruktorių, nes jis ne tik išmokys, kaip išlaikyti egzaminą Regitroje, bet ir padarys tokį vairuotoją, kuris mokės kelyje saugoti save ir kitus, išmokys gyvenimiškų dalykų. Man vairavimas tapo didžiausiu malonumu. Labai ačiū Jam už tai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/09

Labai gerą humoro jausmą turintis instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/08

Labai geras instruktorius! Super paruošimas, tikrai viskas profesionalu, išlaikiau regitroj iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/04

Aš esu labai dėkinga instruktoriui Vitalij Naturjev už tai, kad mane išmokė nuo absoliutaus nulio. Pati jį susiradau persiskaičius atsiliepimus internete. Būtent todėl ir pasirinkau Rigveda su viltimi, kad pateksiu pas jį.
Instruktorius labai stengėsi mokindamas mane, nes tikrai buvau sunkus mokinys. Jis punktualus, pradžioje pamatęs mano „gabumus“ stengėsi pasiūlyti laiką, kad eismas būtų mažiau intesyvus ir man būtų paprasčiau ir drąsiau vairuoti. Jis būna su savo mokiniu čia ir dabar, nesėdi facebooke, nedirba pašalinių darbų, iš tiesų žiūri, ką tu darai, kur tau silpniau sekasi, kur tavo progresas. Stengiasi paskatinti, kad pats mąstytum kaip vairuoti,o nepriprastum prie pagalbos ar komentarų iš šalies. Bet tuo pačiu jis bus tuo momentu, tuo reikalingu momentu čia ir dabar.
Jis neugdo robotų, o ruošia būti vairuotoju. Jei būsi robotas tikėkis naujo maršruto. Jeigu turi silpną vietą, tai būtinai važiuosite taip, kad išmoktum ir tai nebebūtų tavo silpna vieta. Smagu, kad paaiškina, kokia yra tavo klaidos kaina gyvenime. Juk mokomės gyvenimui, o ne egzaminui.
Instruktorius sakys nepagrąžintą tiesą apie tavo įgūdžius. Jei tu ne mąstai tai ir tikėkis atitinkamos reakcijos į tai, jei miegi ir nematai - tai pasakys. Sakyti pagrąžintą tiesą, kad tu geriau pasijaustum nėra prasmės. Ar nori būti visada ramus dėl savo vairavimo, o po to nueiti ir įstoti į regitros paramos klubą. Kaip jis sako: Į regitrą teisių einame pasiimti, o ne laikyti. Jeigu dar reikia dirbti nekaltink savęs ar kitų, nesinervink, neverk, o tiesiog dirbk. Nesiseka šiandien atsikelk kitą dieną ir dėk pastangas vėl. Bet buvo visko, kol mokiausi. ir ašarėlių. XD

Pagrindinis dalykas, ko iš tavęs tikėsis, kad tu pradėtum nuprognozuoti situaciją kelyje, matyti kelio ženklus ir priimti sprendimus laiku. O pavaros, posūkiai, stabdis, sankaba turi būti tiesiog įprotis, apie kuriuos negalvotum, o tiesiog žinotum ir padarytum. Tada jau turėsi laiko įvertinti situaciją kelyje, nuprognozuoti ir prisitaikyti prie jos.
Instruktorius domisi, kur paslysta egzaminuose mokiniai. Viskas tau bus gražiai papasakota, kokias klaidas dažniauisiai daro, nuvažiuosite į tas vietas, ko tikėtis egzaminų metu. Kai savo grupiokės, kuri mokėsi vairuoti pas kitą instruktorių Vilniuje, paklausdavau ar ji girdėjo, kad būna taip ir taip egzaminuose, kad reikalauja to ir to pasitaikydavo atvejų, kad ji kai kurių dalykų nežinojo ir nebuvo girdėjus iš savo instruktoriaus, nors ir buvo pabaigus jau visą vairavimo praktikinį mokymą.

Jeigu ne Vitalij Naturjev aš nebūčiau išlaikius regitroje egzamino iš pirmo karto, o juk beveik neturėjau su kuo papildomai praktikuotis. Taigi už tai, ką dabar moku, galiu pasakyti tik didelį didelį ačiū Vitalij Naturjev.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/26

Tikrai pats geriausias instruktorius! Pradėjau nuo nulio ir tik jo kantrybės, supratingumo ir palaikymo dėka sėkmingai išsilaikiau teises! Dėkoju už visas pamokas, juoką, nervus, stresą, kai nesisekė, bet sakė nepasiduoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/25

Teko važinėti net su 5 skirtingais instruktoriais. Galiu pasakyti, kad Vitalij Naturjev yra geriausias iš jų ir manau, kad net geriausias Lietuvoje. Tikrai išmokau daug, ir tikrai patariu norintiems išmokti vairuoti susisiekti su šiuo instruktoriumi. Didelis AČIŪ jam !!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/08

Pats geriausias instruktorius! daug ko ismoke, kadangi buvau nemokejus visiskai varuoti , jis mane parenge taip,kad regitroje is pirmo karto islaikiau vairavima!!!! Didelis ACIU!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/28

Atėjau mokintis neturėdama visiškai vairavimo patirties, o Regitroj išlaikiau iš pirmo karto tik šio profesionalaus instruktoriaus dėka. Puikiai geba išmokinti visas galimas situacijas kelyje bei paaiškina visas daromas klaidas taip, kad antrą kartą jos nebepakartosi. Buvo ir juoko, ir nervų, bet tik vėliau supratau, kad be klaidų darymo vairuoti neišmoksiu. Vitalij tikrai nuoširdžiai stengiasi išmokinti vairuoti ne tik egzaminui, bet ir gyvenimui. Labai džiaugiuosi, kad pati pasirinkau būtent šį instruktorių. Ačiū Jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/06

Pats geriausias instruktorius Vitalij Naturjev! Puikiai išdėsto medžiagą, ramiai išaiškina klaidas,niekad nėra pakėlęs balso ir visuomet pajuokauja, nesudaro jokio streso!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/01

Atsakingai į savo pareigas žiūrintis instruktorius, kuriam rūpi išmokyti žmogų tinkamai paruošti egzaminui, o ne "prastumti" 90 minučių žiūrint pro langą, aiškiai nurodo kaip reikia elgtis keliuose, kaip išvengti kritinės situacijos ir daryti kuo mažiau klaidų, į kurias Regitroje labai atsižvelgiama. Instruktorius bendraujantis, pozityvus žmogus, prie kurio nejauti jokio susikaustymo, o tai ir svarbiausia, jog vairuojant jaustum komforta, nebūtum smerkiamas už daromas klaidas ir susikauptum ties vairavimu.


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos