Vladimiras Kudeliovas

9 atsiliepimai

Kategorijos: B, Vilnius

Vladimiras KudeliovasHYUNDAI I 30

Prūsų g. 2, Naujininkai, Vilnius
868637400
uabjtmc@gmail.com

Kalbos: Lietuvių, rusų, lenkų

Atnaujinta: prieš 910 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Mes Jums padėsime išmokti vairuoti !

Mes ruošiame A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus. Mokymosi laikotarpiu ne tik pasiruošite vairavimo egzaminams, bet ir įgausite vairavimo įgūdžių bei patirties. Todėl baigę mūsų mokyklą galėsite saugiai jaustis kelyje.
Vairavimo mokykla JTMC – geriausias Jūsų pasirinkimas.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/14

Rekomenduoju tik tuo atveju, jei pradedate mokytis, kai jau gaudotės su mašinomis. Pirmą kartą sėdau už vairo, instruktorius pastoviai labai būdavo išsigandęs, kad sugadinsiu jo mašiną, jei per šiurkščiai įjungsiu pavaras, sakydavo, kad taip tik vyrai jungia. Neleisdavo priimti sprendimų kelyje, iškart griebdavo vairą iš rankų ar spausdavo pedalus už mane. Nesileisdavo į diskusijas dėl kilusių klausimų, tiesiog reikėdavo daryti taip, kaip sakė ir nekvestionuoti jo sprendimų. Kai pradėjau mokytis pas kitą instruktorių jau po pirmos pamokos buvo ženklus pagerėjimas mano vairavime, kai tuo tarpu Vladimiras mane buvo nurašęs.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/08

Dabar mokinuosi. Super instrukrorius

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/21

Vladimirui tik geriausi žodžiai, puikiai radome bendrą kalbą, greitai mane 'perprato' ir mokydamiesi koncentruodavomės į besikartojančias klaidas. Labai reiklus taisyklingam sankabos valdymui, daug dėmesio skiriantis parkavimuisi, kas visiškai pasiteisino egzamine. Negailintis adekvačių komplimentų, padrąsinimų ir griežtas, bet tik krūva padėkų už tai! Išlaikiau iš pirmo karto, nors buvau tikrai gana sudėtinga mokinė. Geriausios rekomendacijos!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/12

Labai geras instruktorius Tikrai vertas auksciausiu ivertinimu. Kantrus ir to paciu grieztas, isaiskina suprantamai,atkreipia jusu demesi i svarbias detalias. Jo dėka islaikiau ekzamena is pirmo karto 
Esu nuoširdžiai dėkinga. Rekomenduoju!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/10

Atvirai pasakius, prieš vairavimo mokymus - beveik niekada neteko sėdėti prie automobilio vairo ar bent nors kartą žvilgtelėti, apsidairyti po variklio gaubtu. Tikrai nesuklysiu sakydamas, kad šio mokytojo kompetencijos kartelė - labai aukšta. Taip teigiu todėl, kad iš visiškai žalio jaunuolio per tokį gana trumpą laikotarpį gerb. mokytojas Vladimiras išaugino gabų, savimi pasitikinti ir savarankiškai sprendimus priimantį vairuotoją. Per pamokas labai daug klysdavau ir, švelniai tariant, tikrai gaudavau "velnių", bet tai juk tik proceso dalis, teisingai? Kaipgi kitaip pasimokysi iš savo klaidų? .. Ir svarbiausia, jog neilgai trukus šio mokytojo dėka - pasiekėme bendrą tikslą. Ir ne, tai ne vien tik iš pirmo karto išlaikytas Regitroje vykęs vairavimo egzaminas, tikrai ne. Už viso to slypės atsiminimas, kad mokytojas buvo ne tik mokytojas, o tarsi naujai sutiktas draugas, kuris padovanojo dalį savo patirties man. Ir ne tik man, bet ir visiems kitiems, kurie mokėsi, mokosi ir mokysis pas jį! Atsidavimas darbui daro savo! Rekomenduoju be jokių kalbų!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/20

Gerai ismoke valdyti automobili, parode ir paaiskino regitros marsrutus, dave gyvenimisku patarimu, atsimindavo bei atkreipdavo demesi i pasikartotines klaidas. Del grafiko problemu nebuvo, visalaik rasdavome tinkama laika, islaikiau is pirmo karto, rekomenduoju.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/07

Labai geras instruktorius, visada maloniai paaiškina, kaip reikėtų pasielgti tam tikroje situacijoje, o jei suklysti, ramiai paaiškina klaidos priežastis ir kaip pasitaisyti. Nuostabus instruktorius. Rekomenduoju!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/03

Kompetetingas vairavimo instruktorius, maloniai viską paaiškino. Pamoku grafika tikrai galimą buvo suderinti, visada su gera nuotaiką. Norint tikrai ismokti vairuoti siūlau Vladimira.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/23

Esu dėkinga šiam instruktoriui už kantrybę ir profesionalias pamokas. Rekomenduočiau mokintis pas šį instruktorių.


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos