A. Bialo vairavimo mokykla

2 atsiliepimai

Kategorijos B, Vilnius

Atnaujinta: prieš 2141 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Laisvės pr. 77-314, Vilnius
Kalvarijų g. 98-34, Vilnius
Geležinkelio g. 40, Lentvaris, Trakų r.
Skydo g. 30, Naujoji Vilnia, Vilnius

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/22

Teorija buvo išdėstyta sklandžiai, atidžiai, tačiau vairavimo pamokos tada - kada patogu dėstytojui. Kadangi dirbu ir tai sudarant sutartį nurodžiau, neturėjau jokios galimybės vairuoti po darbo (pasiūlydavo išeiti iš darbo ankščiau). Dalinuosi komentaru, nes palikau savo pinigėlius taip ir nepabaigus šių pamokų, o tiesiog nuėjau į kitą mokyklą, kurioje tokių problemų nebeturėjau.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/30

Jokio profesionalumo. Mokymosi tvarka- tragiška. Teorijos mokymai vyko ganėtinai sklandžiai, bet galiausiai nieko neišmokta. Kas liečia vairavimo instruktorių, t.y. p. Bronių, tai 30 akad. valandos vairavimo išmokino mane super ištvermės, kadangi labai paprasti pratymai buvo daryti n kartų, o kas liečia sunkesnius - buvo parodyti paskutinės vairavimo pamokos metu. Be to, automobilis visiškai netvarkingas: nešvaru, pastoviai prirūkyta. Vienu žodžiu, priešui nepalinkėčiau tokios vairavimo mokyklos.
Tarp kitko, pats direktorius šios mokyklos p. Aleksandras nepriima jokios kritikos, manąs, jog visa iškilusi problema yra tik dėl kliento charakterio.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: A. Bialo vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos