Strizak vairavimo mokykla
B kat. mechaninė pav.d.A1, A2 ir A kategorija

A. Strižak vairavimo mokykla

35 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, B1, Klaipėda

 • Vingio g. 16, Klaipėda
 • 846321311, 869942560
 • vingiovmmokykla@gmail.com
Atnaujinta: prieš 613 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
"B" kat. - 425 eurų (teorija 40 ak.val. ir praktika 30 ak.val.).

Pasiruošus savarankiškai "Regitroje"- 375 eurų. (30 ak. val.)

"B" kat. su automatine pav. dėže - 425 eurų (teorija 40 ak.val. ir praktika 30 ak.val.)

Pasiruošus savarankiškai "Regitroje"- 375 eurų. (30 ak. val.)

"A", "A1, "A2" kat. Pasiruošus savarankiškai "Regitroje"- 250 eurų (10 ak. val.)

Kviečiame visus norinčius išmokti vairuoti.
Mes galime jums padėti išmokti vairuoti tiek automobilį, tiek motociklą.
Mūsų mokykloje dirba patyrę daugiau nei 15 metų stažą turintys instruktoriai.
Organizuojame „B“ kategorijos kursus (su mechaninė ir automatine pav.dėže).
Taip pat mokiname motociklo A, A1, A2 kat.
Savarankiškai pasiruošus „Regitroje“.
Organizuojame kursus prasižengusiems vairuotojams.

Kalbos: Lietuvių, rusų
Darbo laikas:
Pirmadienis nuo 13.00 - 19.00
Antradienis nuo 13.00 - 19.00
Trečiadienis nuo 13.00 - 19.00
Ketvirtadienis nuo 13.00 - 19.00
Penktadienis nuo 13.00 - 19.00
Šeštadienis - išeiginė
Sekmadienis - išeiginė
Raudonomis šventinėmis dienomis mokykla nedirba.
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/03

Mokykloje ir pamokuose tvyroja gera energija, o instruktoriai Vytautas ir Edgaras pasižymi kantrumu, komunikabilumu ir puikiais patarimais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/25

rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/25

geriau niekur nerasite, turiu su kuo palyginti, aciu savo instruktoriui, kurio deka islaikiau egzamina, motyvuodavo, kruopsciai kartodavo tapati per tapati, palaike, is po pravaziavimo gryzdavau atrodo tarsi visa susideliojusi save, be chaoso, harmonijoje ir balanse, rekomendacija 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/06

Praeitas metais laikiau A kategorija, dėkingas instruktoriui Artūrui už kantrybę (darydavau viską kaip lengviau, o ne taip kaip reikia). Mokindamas taip kaip reikia taisyklingai valdyti motociklą, paruošė ne tik egzaminui, bet ir ateičiai. Turėdamas žinių bagažą įgavau daugiau pasitikėjimo valdant transporto priemonė :)
Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/19

Labai gera mokykla! Darbuotojai puikiai atlieka savo darbą, išlaikiau viską iš pirmo karto. Esu labai dėkinga:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/12

Labai gera mokykla
Skiria demesi kiekvenam mokiniui
Rekomenduoju visem norintems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/04

Instruktorius Ričardas jau nebedirba.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/08

Šioje mokykloje nesimokiau, tačiau teko kurį laiką imti papildomas pamokas pas instruktorių Ričerdą. Nuoširdžiausiai linkiu niekam pas jį nepapulti: nepaisant nuolatinių gąsdinimų (kaip sudėtinga ir baisu yra vairuoti) bei nevaldomų intonacijų, jis kuo puikiausiai moka papildomų pamokų metu prisidėti sau dar kelis atlyginimus, tad neturi jokios motyvacijos skubėti - jei viskas būtų pagal jį - į vairavimą tektų eiti ištisus metus du kartus per savaitę (už kiekvieną pamoką mokant jam į kišenę).

p.s. kai supratau kas vyksta ir išejau iš jo - egzaminui pas kitą instruktorių pasiruošiau per dvi pamokas, nors Ričerdas mane ilgai įtikinėjo, kad iki pasiruošimo egzaminui man dar labai toli:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/03

dabar mokaus pas jumis viskas super dėl teorijos, Vytautas dėstytojas labai fainas. Bet kas yra su praktiniu važiavimu nesuprantu. Jus nukerpat apie 30 min. skirta praktiniam pravažiavimui iš kiek vienos pamokos. 1 pamoka sudaro 2 akademiniais pamokos tai bus 90 min. 1 val. 30 min. išviso turi but 15 pravažiavimu tai 30 akademiniu val.Bet pakalbėjus su kleis mokiniais visi kartu ir aš bendraujam su instruktoriais ir važiojam po 40 min. arba po 60 min. labai įdomu atsakykit mums kame reikalas?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/19

Nesamone čia rašote apie instruktorių Gintarą, labai gerai mokina, normaliai viską išaiškina, ir tikrai neskuba pravažiuoti reikiamas valandas.Taip jau yra, kad mes mokiniai kaltiname visus aplink jei nesiseka vairuoti, tik ne patys save, žinoma jei sukėlete avarinę sitaucija, ir buvo pakeltas tonas labai įsižeidžiam, kaip čia ant menęs pakėlė balsą, o net nepagalvojate, kad už sudaužytą mašiną gali tekti jums atlygint žalą.Ir dar nemanau, kad šeimos narys žino kaip reikia mokinti važiuoti, tikrai nežino visų plonybių į kurias "Regitra"atsižvelgia laikant egzaminą.Aš asmeniškai likau patenkinta Gintaro mokymu, "Regitroj" išlaikiau iš pirmo karto.
P.S. visiems geras nebūsi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/10

Ricerdas pats geriausias instruktorius,ismokino mane taip,kad viska is pirmo karto islaikiau.Aciu Jam !!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/05/21

Į Strižak mokyklą ėjau daryti tik pravažiavimus, paskyrė laisvą instruktorių Gintarą. Ką galiu pasakyti, susidarė toks įspūdis, kad norima tik kuo greičiau pravažiuoti reikiamas valandas ir tiek. Sakoma, kad blogai tą, aną darau, tačiau paaiškinti tikrai niekas neskuba kaip daryti, kad būtų gerai. Jei ateini ir pasakai, kad esi bent kiek sėdėjęs už vairo, tai viskas, mokymo čia nebelieka. Toks vaizdas, kad pats moki - tai ir važiuok kaip nori, tik pastabas dalija, pašaukia šiek tiek, kad to i ir to nemoki ir viskas. Man atrodo,kad su šeimos nariu važinėjant daugiau išmokstama, nei šiuo atveju.Ėjau į šią mokyklą tik dėl gerų atsiliepimų, tačiau...teigiamų rezultatų dėl vairavimo nepastebėjau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/09

A.Strizak mokykla tiesiog gera. eiti patogu ir laikas puikiai suderinamas, kada galiu tada einu :) vairavimo instruktorius buvo Vygandas, saunus zmogus, kalbeti gali apie ka tik nori visada nuotaika atsiranda, gerai ismoko :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/08/21

Vygandas Alyta. :D Ėjau pas jį, tai teko po visų pravažiavimų eit į kitą mokyklą prieš regitrinį, papildomam pravažiavimui, kitos mokyklos per vienintelį išmokė daugiau nei tas per visus ;D Mokyklini pas Vygandą išlaikiau ne iš karto, o regitroj iš 1. Tai reikia suprast jog regitra daug lengviau nei pas jį. :) Na teorijos diedukas super. Mokykla visai nieko, tik neleiskit jog parinktų jums instruktorių, rinkitės patys, geriausiai Juozą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/04

Sveiki, niekada neimkite instruktoriaus Vyganto. Jis pastoviai mane pakisa mokykliniame, kiek emiau papildomu pravaziavimu nieko neismoko. Dar viena karta pabandysiu, o jei ne keisiu instuktoriu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/03

Sveiki,kas norite tikrai ismokti ir jaustis gerai eikite tik y sia mokykla,Vytautas Lydzius super mokytojas teorijos,as praktika mokinausi pas Juoza Mielkaiti,super patiko.siulau tik pas jy ir y ta mokykla.100 balu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/27

teorija gerai paruosia , idomiai veda paskaitas tas diedukas :), o su praktika tai sunkiau.. nepamenu tas diedas kur su opeliu vazineja tai tragiskas toks.. nors ir rekomendavo man ji , bet zmogui su nervais negerai...:D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/25

as irgi dabar lankau sia mokykla:) teorijos destytojas tai nerealus zmogus,visad pralinksmina,viska paaiskina tik paklausk ir pasakys:) o apie instruktoriu dar nieko negaliu pasakyt,pora kartu tevazevau:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/14

Mokiausi šioje mokykloje, esu labai patenkinta teorijos dėstytoju, bet dėja su instruktoriumi Vygantu nepasisekė, kadangi nesistengia išmokyti, tik nori kuo greičiau pravažiuoti mokyklinius pravažiavimus ir imtum papildomai, o tada pinigus moki jam asmeniškai ir tuo jis yra suinteresuotas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/03

Super mokykla,jei rekomenduočiau kam tai tik šia mokykla.O ypač instruktorių Vlada,super instruktorius taip viska aiškiai išaiškina,nemanau ar begali būti aiškiau.Turėjau tik 3 papildomus važiavimus pas jį,bet nuėjus į regitrą išlaikiau iškart be vargo. Didelis AČIŪ:) Kad daugiau tokių instruktorių:)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/11/22

Nesamonė, aš irgi papildomai ėmiau pravažiavimus pas taip pavadintą "plikį", labai gerai ir suprantamai viską išaiškino, niekada nebuvo pakeltas balsas nors ir ne viskas gaudavosi,rezultatas, iš pirmo karto išlaikiau "Regitroj", manau esmė ,ne kas kaip ir kur pakėlė balsą, o rezultatas išlaikius egzaminą.Didelis dėkui šiam instruktoriui, berods jo vardas Gintaras ar Gintas, kažkas panašaus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/10/19

Sia mokykla pasirinkau tik per gerus atsiliepimus ir isties esu patenkinta rezultatais.Instruktorius buvo Gintaras nors viena karta teko ir su kitu vaziuoti.Nei vienu nenusivyliau,instruktoriai labai mandagus,taktiski ir kantrus,vaziuoji kaip su geru pazystamu ir ne stresuoji.Egzamino diena dar prasivazinejome ryte ir islaikiau is pirmo karto.Apie sia mokykla tik geri atsiliepimai,o kas dar galvoja kur eiti mokintis,tai REKOMENDUOJU
A. Strižak vairavimo mokykla !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/10/04

na tikrai superinis destytojas tas vladas ka galiu pasakyti ,butu laisvas tai noreciau toki vaikina tureti :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/06

Aš šioje mokykloje ėmiau keletą papildomų pravažiavimų. Nežinau instruktoriaus nei vardo nei pavardės, bet jis vidutinio amžiaus, gal tarp 30-40 metų plikis. Tai siaubas kažkoks. Nesimatė iš jo jokių pastangų išmokyti, rėkė, kai kažkas nesiseka tik bumba, kad nemoki, bet nieko nepaaiškina kol neišvedi jo iš kantrybės. Gal mokantis nuo nulio pas jį kitaip būtų, gal čia tik toks požiūris į "iš kitur atėjusius". Nežinau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/17

Čia buvo gerai ,man labai patiko :D šiaip gerai paruošia iš tų draugų kurie ėjo visi iš pirmo karto , tai manau gera mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/08

Sia mokykla lankau kokius 3 menesius, nes niekaip man paraktinio darbo laiko neskyria , vis visi uzsiieme jau net nervina ir bemastau ar kadanors baigsiu ja :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/27

Mokausi šioje mokykloje ir esu tikrai patenkinta, teorijos destytojas visada pakelia nuotaiką , skatina ir padedi viska lengvai ir svarbiausia suprasti o ne sausai ,,iškalti'' . Vairuoti mokausi su Vladu jaunas , kantrus instruktorius leidžia pačiai pamastyti ka daryti ir kaip važiuoti o ne tik pasako ka daryti tada tikriai lengviau išmokstama nes juk regitroje ir kelyje nebus kas sedes šalia ir sakys ka ir kaip daryti > Taigi viskas liuks

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/07

Aš taip pat baigiau šią vairavimo mokyklą. Tik geriausi atsiliepimai, teorijos mokytojas superinis, visada atsako i kylančius klausimus, negaili gero žodžio ir padrąsina. Vairavimo praktikos mokinausi pas Vlada, tai esu dėkinga už tai, kad bent jau aikštelėje išmokau visas figūras gerai, tikrai labai kantrus mokytojas, atsakantis į visus klausimus, lengvai bendraujantis, tikrai ačiū jam už visas pamokas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/02

Aš irgi mokiausi A.Strižak mokykloje, teorijos dėstytojas labai fainas ir išaiškina viską, jei ko nesupranti. Vairavimą mokiausi irgi su instruktoriumi Vladu. Viską išaiškina labai aiškiai, toks linksmas bei mielas, net fainiai buvo eiti į pravažiavimus :D. Visad klausdavo ar tikrai supranti. Tai visi, kas eis į šią mokyklą, rekomenduoju instruktorių Vladą, tikrai nenusivilsite ;))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/26

Taip pat lankiau šią mokyklą ir per visą tą laiką nė karto nenusivyliau, kad pasirinkau būtent ją... Tiek apie teorijos dėstytoją, tiek apie instruktorių tik geri atsiliepimai. Važinėjau su Juozu. Visada labai malonus, kantrus, visad sergantis už savo mokinius... Super mokykla!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

Lankiau A. Strižak vairavimo mokyklą, esančią Vingio prekybos centre, praktini vairavimą. Automatine pavarų deže. Vairavimo instruktorius savininkas A.Strižak. Labai atsakingas , kantrus, taktiškas ir mandagus . Šią mokyklą rekomenduoju rinktis visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/22

Ir aš pas Vladą laikiau, super viskas paėmiau Regitrą iš pirmo karto :))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Jo mokykla tai žiauriai gera, dėstytojas tj prikolas ir instruktorius maladiec..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/16

Šios mokyklos puikus vairavimo mokytojas Vladas! Jaunas, linksmas, bet puikiai ir kantriai išaiskina vairavimo taisykles bei niuansus.
Ne vieną instruktorių pakeičiau, bet Vladas pralenkė senuosius asus (kurie tiesiog be jokio užsidegimo pratemptdavo laiką ir iš jų patarimus tiesiog reikėdavo išpešti....)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/09

Ėjau į Strižak vairavimo mokyklą, esančią Vingio prekybos centre, virš pašto. Ten labai idomus žmogus teoriją dėsto :) per kursus ir auras išvalydavo, ir žmogaus tipą nustatydavo :) Vairuoti mokiausi su V golfu, pas tokį jauną vaikinuką Vladą, apie jį tik gerus atsiliepimus girdėjau.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Artur Strižak Gintaras Mielkaitis

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: A. Strižak individuali įmonė

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos