alberto%20-%204%20ratai

Alberto Vairavimo Mokykla

70 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, BE, C, CE, Kuršėnai, Pakruojis, Radviliškis, Šiauliai

 • Mokomieji: Totyota Auris, Kia Ceed, Hyundai i30, Škoda Rapid, Yamaha XJ
 • Tilžės g.124, Šiauliai
 • +37068250656
 • info@albertovm.lt
Atnaujinta: prieš 635 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
A kategorija
Vairavimo kursų eksternu kaina: 239 €
Vairavimo kursų kaina su teorija: 249 €
B kategorija
Vairavimo kursai eksternu: 329 €
Vairavimo kursų kaina: 349 €
Vairavimo kursų kaina moksleiviams ir studentams: 339 €
BE kategorija
Vairavimo kursų kaina: 329 €
C kategorija
Vairavimo kursų kaina: €
CE kategorija
Vairavimo kursų kaina: €
C+CE kategorijos
Vairavimo kursų kaina: €
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/16

Daugelis neigiamu komentaru parodo realia šitos mokyklos situacija.Instruktoriai turi pakankamai kompetencijų išmokyti vairuoti,bet jiems tiesiog tai nerūpi,svarbu įkišti papildomu pravaziavimu.Pravaziavimu metu esi taxisto roleje,nepaisant to jog instruktoriai pravaziavimo metu tvarko savo reikalus per kuriuos prarandi nuo 10iki 30min savo mokamo pamokos laiko,bet net ir tokiu atveju pravažiavimo laiko neišbuvo

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/26

Ačiū Alberto vairavimo mokyklai, instruktoriui Mindaugui už kokybiškas vairavimo pamokas. Instruktorius mandagus, kultūringas, viską paaiškina. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/17

Teorijos kursuose neišmokau nieko, daugiau išmokau spręsdama KET. Praktinės pamokos toli gražu ne profesionalios. Instruktorius Mindaugas praktinių pamokų metu kalbėdavo telefonu, pranešus administratorei pasiteisinimas "tai gal su manimi bendravo". Juokingi tokie pasiteisinimai, nes tai tas pats kas kalbėti telefonu už vairo. Parkavimosi ir kt. buvo pradėta mokyti tik per 8 pravažiavimą. Mokyklinį egzaminą laikiau 4 kartus ir deja neišlaikiau, teko pereiti į kitą vairavimo mokyklą bei išsilaikyti mokyklinį praktikos egzaminą. Vienintelį didelį ačiū galiu tarti tik instruktoriui Albertui, kuris padėjo pralaužti ledus ir šiek tiek saugiau jaustis kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/24

PATI BLOGIAUSIA MOKYKLA, instruktoriai nieko nepaiiškina, mašinos tragiškos, per praktines pamokas nieko nepaiškina, visi kas mokėsi šioje mokykloje pateikia tik blogiausius atsiliepimus, nesiūlyčiau niekam

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/13

Džiaugiuosi, jog padariau tinkama sprendimą ir pasirinkau Alberto VM. Visų pirmą, noriu padėkoti sekretorei, kuri visada greitai rasdavo patogų pravažiavimo laiką ir maloniai bendraudavo. Taip pat labai dėkoju patiems šauniausiems instruktoriams - Mindaugui ir Albertui, kurie kokybiškai išmokė ir paruošė naująjį vairuotoją saugiai ir užtikrintai išriedėti į kelią:) Tikri profesionalai, ramūs, kantrūs, niekada nesikeikdavo ir nešaukdavo, kaip girdėta iš kitų vairavimo mokyklų. Regitra išlaikyta iš pirmo karto! Dar kartą labai dėkoju ir visiems rekomenduoju šią puikią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/23

Niekam nerekomenduoju rinktis šią vairavimo mokyklą...o jei jau pasirinkote, neikite pas Albertą, jis tyčiojasi iš mokinių ir jų negerbia...
Gailiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/26

Nuosirdus ACIU sios mokyklos komandai. ACIU ir nuo sunaus, kuris baiges sia mokykla Regitra islaike is pirmo karto. Vadybininke Aida pati nuostabiausia. Padejo suderinti laika ir visus klausimus. Taip pat labai noriu padekoti daug darbo ir pastangu negailintiems instruktoriams. ACIU ponui Albertui, ACIU ponui Donatui, taip pat didelis ACIU Zydrunui. As pati Regitra islaikiau is pirmo karto, nors esu jau brandi moteris. Tai pati geriausia mokykla. Tik sia mokykla ir jos komanda - REKOMENDUOJU. Sekmes Jums sunkiame Jusu darbe.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/22

Noreciau isreiksti didziausia padeka siai mokyklai. Vadybininke Aida pati nuostabiausia. Visada galima paprasyti ir susitarti, visada atsizvelgia i zmogaus laika ir uzimtuma. Labai didelis aciu jai. O instruktoriai - ponas Albertas, Ponas Donatas ir Zydrunas tai patys nuostabiausi zmones. Visada su patarimais, su pamokymais kurie tikrai dave labai daug naudos. Dar karta tariu dideli ACIU visai siai komandai nuo saves ir sunaus vardu taip pat. Viskas pavyko is pirmo karto. Visi norintys vairuoti, rinkites tik sia mokykla. Aciu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/13

Labai ačiū Alberto vairavimo mokyklos instruktoriams už visas pamokas, patarimus. Jų dėka regitrą išlaikiau iš 1 karto. Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/16

Norėčiau padėkoti instruktoriui Albertui už profesionalumą mokant vairuoti. Vienintelis žmogus, suinteresuotas, kad mokykla pritrauktų kuo daugiau norinčių išmokti vairuoti, žmonių. Didžiulė padėka Albertui!!! Ko, deja, negalėčiau pasakyti apie Žydrūną... Nuvylė tai, jog Žydrūnas nusnausdavo mokydamas vairuoti. Be to, dar imant papildomus mokamus vairavimus... Ir labai daug bereikalingų kalbų ne apie vairavimą... Tiesa, per mažai instruktorių ir labai ilgos eilės(2 - 3 savaitės) laukti norint pasiimti papildomus vairavimus...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/01

Labai norėčiau padėkoti Alberto vairavimo mokyklai. Administratorei,už parinktą patogų laiką. Žinoma instruktoriams Žydrūnui, Mindaugui, bet labiausiai norėčiau padėkoti Albertui, kuris man dalino įvairius patarimus, išmokė vairuoti drąsiau, labai motyvavo. Visi šie instruktoriai begalo profesionalūs. Jų dėka regitros egzaminus išlaikiau iš pirmo karto! Vien geri prisiminimai apie šią mokyklą. Rekomenduoju visu 100%!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/28

baisu koks poziuris i mokinius mokykloje sitoje!!!! padariau kelis pravaziavimus ir isejau i kita mokykla. gaila ir pinigu ir laiko. ejau pagal draugu rekomendacijas bet niekada nerekomenduosiu as kitiems!!! svarbu jiem tik bapkes pasiimti o daugiau nei pades nei paaiskins zodziu fabrikas totalus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/03

Labai noriu padėkoti visai vairavimo mokyklos komandai už nuoširdumą, profesionalumą. Administratorei už palaikymą, teorijos dėstytojui už suprantamai išdėstytas paskaitas, Albertui, Mindaugui už kantrybę, patarimus,nuoširdumą, Žydrūnui už pamokas įvertinant įvairias situacijas, priimant teisingus sprendimus ir gerą atmosferą pamokų metu. DIDELIS AČIŪ VISIEMS! Rekomenduoju visiems rinktis šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/01

Labai gera mokykla per kelias pamokas labai daug suzinojau Albertas be galo malonus instruktorius nesaukia ramiai paaiskina klaidas.Rekomenduoju visiems rinktis sia mokykla100%.Vienas malonumas mokytis vairuoti.Aida viska smulkiai paaiskina ,maloniai bendrauja,rupinasi.Aciu visiems uz suteikta pagalba.Visiems aciu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/01

Labai gera mokykla per kelias pamokas labai daug suzinojau Albertas be galo malonus instruktorius nesaukia ramiai paaiskina klaidas.Rekomenduoju visiems rinktis sia mokykla100%.Vienas malonumas mokytis vairuoti.Aida viska smulkiai paaiskina ,maloniai bendrauja,rupinasi.Aciu visiems uz suteikta pagalba.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/13

Labai ilgai atidėliojau mokymąsi vairuoti, jaučiau tam kažkokią baimę ir nenorą. Bet gyvenimo sparta pamažu spaudė į kampą ir galų gale pasiryžau tam svarbiam žingsniui. Internete pasiskaitinėjau atsiliepimus ir nusprendžiau rinktis “Alberto vairavimo mokyklą”. Ir tai buvo puikus pasirinkimas. Visi instruktoriai tikri profesionalai - kantrūs, dėmesingi, turintys gerą humoro jausmą:) Negalvojau, kad taip gali būti, bet greitai pajutau, kad vairavimo pamokos pradeda teikti džiaugsmą, pasitenkinimą savo tobulėjimu. Nors mano užimtumas yra didelis, buvo sudarytos visos sąlygos pasirinkti palankų važiavimų laiką. Dar labai didelis privalumas yra tas, kad šioje mokykloje tenka pavažinėti su skirtingais automobiliais ir skirtingais instruktoriais, iš kiekvieno jų išgirsti naudingų dalykų. Ir štai šiandien atėjo diena, kai “Regitroje” išlaikiau vairavimo egzaminą! Esu labai dėkingas visam kolektyvui. Visada prisiminsiu jus su šypsena :) Kantrybės jūsų sunkiame ir atsakingame darbe!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/07

Nors vairuotojo pažymėjimą gavau prieš mėnesį noriu pasidžiaugti “Alberto vairavimo mokykla”. Didelis ačiū instruktoriams Albertui, Žydrūnui ir Mindaugui už suteiktas žinias bei puikią atmosferą pamokų metu. Administratorei Aidai už palaikymą, nuoširdumą. Džiaugiuosi pasirinkusi Jus!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/07

Noriu padėkoti visai vairavimo mokyklos komandai už puikų darbą, nuoširdumą ir profesionalumą. Administratorei už palaikymą ir patarimus, teorijos dėstytojui už aiškiai, suprantamai išdėstytas paskaitas, Albertui ir Žydrūnui už kantrybę, gerus patarimus ir šauniai praleistą laiką. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie mano žinių ir įgūdžių atnaujimo :) Egzaminai išlaikyti, vairuotojo pažymėjimas tuoj bus rankose, susitiksime visi miesto gatvėse ;) Sėkmės Jums!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/05

tik nesirinkite šios mokyklos, prarasite krūvą pinigų, pasitikėjimą ir svarbiausiai laiką.
Viskas labai grazu iki pasirašant sutartį, o toliau bardakas, kokio turbūt nėra nei vienoje mokykloje. jei domina issami informacija kreipkitės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/20

Vien tik geriausi žodžiai šiai mokyklai. Rekomenduoju visu 100%! Ačiū visam mokyklos kolektyvui, tiek adminstratorei Aidai, tiek instruktoriui Žydrūnui, tačau ypatingai padėkoti noriu intruktoriui Albertui. Viską paaiškindavo ramiai, be pakelto tono ir taip, kad nebekildavo noro daryti tų pačių klaidų. Pasibaigus vairavimo pamokai norėdavosi vairuoti dar ir dar. Dėka šios mokyklos visus egzaminus regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Dar kartą AČIŪ!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/18

Ačiū labai už profesionalumą, mokėjimą paaiškinti ne tik klaidas, bet ir pagirti už gerai atliktą darbą kaip mokinio:) visas kolektyvas šiltai priėmė, visada padėjo ir išsilaikiau iš pirmo karto:)!!! Rekomenduoja mokiniai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/13

Didelis DĖKUI Albertui, Mindaugui ir Žydrūnui už visus pastebėjimus, pralinksminančias, tačiau kartu ir pamokančias istorijas bei klaidų taisymus! Nežmoniškas ačiū vadybininkei Aidai už sugebėjimą atlikti neįmanomą :D Nesigailiu nei viena minute praleista šioje mokykloje : geri automobiliai, nuolat atnaujinama mokymo informacija, mokoma to, ko prireiks realiomis eismo sąlygomis, o viso to pasakoje - iš pirmo karto išlaikytas vairavimo egzaminas. Šiai mokyklai linkiu toliau išlikti tokiai paprastai, šiltai, ir kartu atvirai naujovėms. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/05

Puiki vairavimo mokykla, patys geriausi atsiliepimai is mano puses, visi instruktorei labai kantrus ir viska aiskiai isaiskinantys. Labai maloni administratore, visada rupinasi kiekvienu mokiniu, labai silti ir malonus zmones. Jei norite issilaikyti teises is pirmo karto tai Alberto vairavimo mokykla tam tinkamiausia mokymuisi! Tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/29

Didžiausia AČIŪ tariu instruktoriui Žydrūnui! Kuris mane išmokė vairavimo subtilybių, drąsos. Atėjau iš kitos vairavimo mokyklos, taigi aiškinimas skyrėsi kaip diena nuo nakties. Tikrų tikriausias savo profesijos specialistas. Be galo esu laiminga, nes praktinis vairavimo egzaminas išlaikytas iš antro karto! Ačiū visai Alberto vairavimo mokyklos kolektyvui, kad priėmėte. Rekomenduoju šią mokyklą, nes visi darbuotojai yra savo srities specialistai! Ačiū! P.S. duosiu “cukraus” su protu :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/21

Geriausia vairavimo mokykla Šiauliuose! Labai maloni administratore visada stengiasi pamokas suorganizuoti kad mokiniui butu patogu, pozityvi, visuomet besišypsanti. Vairavimo instruktoriai visada stengiasi kuo geriau išmokyti, skatina tobulėti. Taip pat didelis pliusas, kad yra pakankamai ramus ir niekada nepamatysi jų šaukiančių ant mokinio :)) AČIŪ Jums! O kitiems labai rekomenduoju šita mokykla:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/22

Labai šaunūs,profesionalūs instruktkriai! Tikrai rekomenduoju! Patinka viskas! Pamokos gali būti filmuojamos, namuose peržiūrima ir pasimokoma iš savo klaidų. Super mokykla! Ačiū, Jums!!!!! :) :) :

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/16

Keista,kai neturi nieko blogo pasakyti apie mokykla.Administratorė visada su šypsena,pamoku laikas paskirstomas puikiai!!!! Vairavimo instruktoriai-nuostabūs,kantrūs,išmanantys savo darbą,palaikantys.Asmeniškai dėkoju Albertui (už kantrybę,už gerai išaiškintas taisykles ir jų pritaikymą praktikoje.Šioje mokykloje išmokau vairuoti didesnius ir mažesnius automobilius.AČIŪ JUMS!! Pakeista mokykla ir atėjimas pas Jus tikrai buvo geras mano sprendimas.SĖKMĖS!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/08

Pati geriausia mokykla išlaikiau iš pirmo karto ačiu mindauguj kuris paaiškins ir ras geriausia buda kaip tau patarti ir padeti ačiu visam kolektyvuj !!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/13

Noriu labai pasidžiaugti ir padėkoti visam kolektyvui! Aidai - už rūpestį ir šypsenas! Instruktoriams - už profesionalumą, mandagumą, kantrybę! Instruktoriui Albertui noriu padėkoti už paskatinimus, pamokymus, patarimus ir jaukias vairavimo pamokas. Instruktoriui Žydrūnui už kantrybę, padrąsinimus, šypseną ir didžiausias ačiū už tai, kad be Jūsų šiandien neturėčiau vairuotojo pažymėjimo! Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, nes jie paruošia puikius vairuotojus pasitelkdami profesionalumą ir taktiškumą! Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/16

Rinkdamasi vairavimo mokykla ilgai ieškot nereikėjo, užteko nueiti į vieną mokykla ir čia pasilikti, nes tik užėjus į vidų pasitiko nuostabios vadybininkės šypsena! :) Vadybininkė superinė, visada parinks tinkamą laiką, patars, paaiškins, duos tik geriausius ir naudingiausius patarimus. :) Instruktoriai visi aukseliai ! :) Nei vienas niekada nenuvylė. Instruktorius Mindaugas, buvo pirmasis pas kurį pradėjau vairavimo pamokas , nuo pat pirmos pamokos mane stebino jo kantrumas. Niekada nebuvau apšaukta, jei ką blogai padarydavau. Instruktorius Žydrunas, taip pat nuostabus instruktorius visada viską puikiai išaiškina, visada pasitinka su šypsena ir su ja išlydi, turi nuostabų humoro jausmą, pas jį į pamokas ir iš pamoku visada išeidavau su šypsena, tiesa pasakius net nenorėdavau išeiti, tiesiog super instruktorius ! Instruktorius Albertas, nuostabus savo srities specialistas , visada pasako viską tiesiai šviesiai. Savimi ne visada pasitikėdavau, bet Alberto dėka pradėjau pasitikėti . Ir šiandien šių nuostabių instruktorių dėka aš klijuosiu klevo lapą! Esu labai dėkinga visam kolektyvui už kantrybę, rūpestį bei įgytus vairavimo įgūdžius. Jei tikrai norite išsilaikyti teises būtinai rinkitės šią mokykla ir jūsų ji tikrai nenuvils ! Milijoną kartų sakau didelį AČIŪ visam kolektyvui !!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/28

Vairuoti gali daugelis, tačiau tam, kad puikiai valdyti automobilį ir mokėti orientuotis kelyje svarbūs ne tik įgūdžiai , bet ir geri šios srities specialistai, jų pamokos, patirtis. Taigi, už šiuos nuostabius praktinius mokymus, pastebėtas klaidas, taikytus veiksmingus metodus ir to dėka įgytus gerus vairavimo įgūdžius ir to pasekoje atrastą pasitikėjimą savimi, savo galimybėmis vairuoti, esu be galo dėkinga šiai mokyklai. Tad didelis AČIŪ už kantrybę, puikų humoro jausmą bei didelį atsidavimą savo darbui- Albertui, Žydrūnui ir visam likusiam jūsų nuostabiam kolektyvui:) P.S REKOMENDUOJU!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/08

Nuostabiausi ir šilčiausi atsiliepimai apie Jūsų mokykla galiu pasakyti didžiulį AČIŪ.... Vadybininkė Aida JŪS nuostabi derindama vairavimo pamokas rodydama tokį didžiulį dėmesį savo mokiniams, taip AČIŪ už nuoširdų bendravimą, rūpestį - trūksta žodžiu kokia Jūs Šauni ....AČIŪ DIDŽIULIS vairavimo mokytojams kurie kantrai mokino, išsamiai dėsto pamokas, suteikia pasitikėjimą savimi, už rūpestį, gražų bendravimą, supratimą, visada naudingus patarimus ir padrąsinimus. AČIŪ JUMS LABAI ....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/04

Į šią mokyklą kreipiausi dėl papildomų vairavimo pamokų, kai baigusi mokytis kitoje mokykloje ir ten dar papildomai pasivažinėjusi su savo instruktoriumi, neišlaikiau egzamino Regitroje. Alberto vairavimo mokyklą man rekomendavo vairavimo bendramokslė, kuri taip pat papildomai pasinaudojo šios mokyklos paslaugomis. Dabar manau, kad jei būčiau iš karto atėjus į Alberto vairavimo mokyklą, būčiau sutaupiusi daug brangaus laiko, pinigų ir išsaugojusi tūkstančius nervų ląstelių . Dėkoju vadybininkei Aidai, instruktoriams Albertui, Žydrūnui ir Mindaugui už profesionalumą, taktiškumą, kantrumą... Svarstantiems, kokią vairavimo mokyklą pasirinkti, patariu negaišti laiko – rinkitės Alberto vairavimo mokyklą. Čia jus mokys ne tik tam, kad išlaikytumėte egzaminą, bet ir kad saugiai vairuotumėte ateityje… Dar kartą AČIŪ. Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/10

Sveiki, tikrai patariu rinktis šią vairavimo mokyklą. Visas kolektyvas labai maloniai bendrauja, aiškiai viską paaiškina. Vadybininkė visada pasitinka su šypsena. Instruktoriai kartais mėgsta pajuokaut, bet tai tik geriau, nes pats jautiesi drąsiau. Šiai mokyklai 10/10. Tikrai patariu rinktis Alberto vairavimo mokyklą, nesigailėsit. Ir dar kartą ačiū visam kolektyvui, jog tikėjo manim ir mane palaikė, be to išmokė tinkamai važinėt. Ačiū!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/14

Super! Profesionalumas, patirtis, supratingumas! Instruktoriai - kažkas nerealaus, tikrai išmano savo darbą, kadangi prieš tai mokiausi kitoje mokykloje, žinau ką reiškia važiuoti su žmogumi dirbančiu, kad tik "atidirbti" darbo diena. Vadybininke Aida- pasitinka ir išlydi su šypsena ir tikrai pasirūpina kiekvienu! Ačiū Jums labai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/11

Didelis ačiū visam kolektyvui! Su visų instruktorių pagalba pavyko išugdyti vairavimo įgudžius. Didelės rekomendacijos visiems svarstantiems renkantis vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/22

Neturiu žodžių...super mokykla,super instruktoriai,pati šilčiausia vadybininkė...ačiū, ačiū visiems. Džiaugiuosi sėkme regitroje. Be jūsų taip greitai nebūčiau nugalėjus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/13

Sveiki! Esu be galo dėkinga už kantrybę mokant vairuoti! Taip pat registruojant vis naujiems pravažiavimams, kadangi baigiau kursus ne šioje mokykloje, o dar teko tobulėti praktinėje dalyje. Tikrai, instruktoriai ir vadybininkė labai šilti žmonės, kurie kantriai ir su šypsena veide stengiasi paaiškinti viską iki menkiausių smulkmenų. Sužinojau daug taisyklių ir įvairių formalumų, kurių nebuvau girdėjusi praeitoje mokykloje. + Nauji automobiliai padeda geriau lavinti menkus įgūdžius ir “pajausti” kaip iš tiesų reikia valdyti automobilį. Žodžiu, visi, kam pritrūko įgūdžių ar nepasisekė “Regitros” egzaminuose (kaip man pačiai) patariu eiti tobulintis čia, tikrai nenusivilsit. Ir, žinoma, jei norite pradėti mokytis vairuoti, pradėti šioje mokykloje būtų nuostabu. Linkiu sėkmės būsimiems vairuotojams ir dar kartą ačiū mokyklai už pagalbą! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/24

Linkėjimai geriausiai vairavimo mokyklai Šiauliuose! Ieškodama, kur mokytis vairuoti, ilgai neužtrukau, nes užteko tik užeiti, pasišnekėti su vadybininke ir pasilikti mokytis! Čia pati geriausia atmosfera ir pats šilčiausia bendravimas. :) Labai dėkoju: AIDAI, už labai šiltą bendravimą, paslaugumą ir rūpestį. Esu dėkinga už visada patogius grafikus, supratimą, nuoširdžius patarimus. Su Jumis visada malonu bendrauti. Jūs geriausia vadybininkė, kokią tik gali turėti vairavimo mokykla! AČIŪ! MINDAUGUI, už puikias vairavimo pamokas. Esu dėkinga už rūpestį, gražų bendravimą, supratimą, kantrybę, visada naudingus patarimus ir padrąsinimus. Jūsų dėka šiandien drąsiai sėduosi prie vairo! :) AČIŪ! ALBERTUI, už be galo naudingas pamokas! Esu dėkinga už patarimus, pamokymus, dėmesingumą ir atkaklumą. AČIŪ! ŽYDRŪNUI, už nuotaikingas ir kartu be galo rimtas pamokas. Esu dėkinga už dėmesingumą, nuotaikingas, bet be galo taiklias pastabas. Jūs įkvėpėt man drąsos. AČIŪ! Iš kiekvieno iš Jūsų ko nors išmokau ir kažką pasiėmiau, ir viskas man labai pravers vairuojant ir ne tik. Dar kartelį AČIŪ! Alberto vairavimo mokykla - vienareikšmiškai pats geriausias pasirinkimas! Nuostabus kolektyvas, produktyvios vairavimo pamokos, nuoširdus bendravimas. Geriausia vairavimo mokykla! Nuoširdus ačiū Jums visiems! Jūs NEREALŪS! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/23

Sveiki busimi vairuotojai ieškantys geros vairavimo mokyklos , galite nutraukti paieškas , nes jus ja ką tik radot! Tiek instruktoriai , tiek vadybininke yra labai draugiški ir rūpestingi negailintys geru patarimu kurie sustiprina pasitikėjimą savimi įgūdžius kelyje, visada išsamiai išdėsto kaip elgtis keblioje situacijoje. Didelis mokyklos privalumas yra tai , kad ji suteikia galimybe mokytis vairuoti keliais automobiliais taip nekyla problemų valdant bet kokia masina . Taigi negaiškite laiko registruokitės į Alberto vairavimo mokykla ir net nepajusite kaip vairuotojo pažymėjimas guli Jūsų kišenėje . Be to didelis AČIŪ visam mokyklos kolektyvui be Jūsų abejoju ar butu pavykę tiek teorijos tiek praktikos egzaminus Regitroje išlaikyti iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/14

Nėra ta vm tokia gera, kaip vertinama.... Kaip galima taip is zmoniu plest pinigus... Mokiniu klaidas pateisina kitu zmoniu islaikymais. Jums pirma reiktu susitvarkyti masinas. Be to vairavimo mokyklose turetu but tik dyzeliai. Linkejimai sekretorei, kuri giria savo sunu, kuris islaike regitra is pirmo sykio, nors jau padare avarija.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/14

Labai gera vairavimo mokykla, drąsiai rekomenduoju. Per keturis papildomus pravažiavimus išmokau daugiau nei per visus kitus kitoje mokykloje, po tų papildomų pravažiavimų išlaikiau iškart. Ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/14

Šioje vairavimo mokykloje dirba labai malonūs ir draugiški žmonės, instruktoriai gerai išmano Regitros reikalavimus ir pagal juos moko mokinius. Kadangi esu iš kito miesto buvau baigęs kitą vairavimo mokyklą, bet pabandęs Regitroje laikyti praktikos egzaminą neišlaikiau net iš daugiau nei vieno karto, taigi šioje vairavimo mokykloje užsisakiau du papildomus pravažiavimus. Čia gavau tikrai gerų patarimų ir netgi sužinojau naujų dalykų vairavimo įgūdžiams tobulinti. Ir štai jau turiu teises. Manau tikrai verta eiti mokytis šioje vairavimo mokykloje. Ačiū jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/30

Rekomenduoju pasirinkti šią vairavimo mokyklą , nes labai šaunūs instruktoriai, puikiai viską išaiškina ir parodo. Labai džiaugiuosi kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokykla.:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/20

Už profesionalų,itin atsakingą požiūrį į savo darbą,nuoširdų supratingumą, gerą nuotaiką,už šmaikštų bet taiklų humorą,už paprastumą bendraujant,už kantrybę[kurios nemažai išeikvojau;]dėkoju instruktoriams;Žydrūnui ir Albertui.Taip pat vadybininkei Aidai už rūpestį ir patarimus.Sėkmės darbuose,šiltų šypsenų.Linkiu ir toliau išlaikyti tokią mokyklos dvasią;tikrai norintiems išmokti vairuoti,o ne tik pasivažinėti...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/20

Labai ačiū. Pagaliau turiu vairavimo pažymėjimą. Ačiū visam kolektyvui:Aidai, Albertui, Žydrūnui, Mindaugui, už kantrybę, geranoriškumą, taktiškumą. Tai pati profesionaliausia mokykla Šiauliuose. Jie ne tik moko techninių dalykų, bet ir įkvepia pasitikėjimo, kuris būtinas norint išmokti vairuoti. Labai labai Jums ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/11

Teko vazinetis sioje mokykloje su visais instruktoriais bet nei vienas nesugebejo tinkamai ismokyti vaziuoti, nusivyliau sia mokykla.turbut komentarus gerus patys pasirase, tikrai nerekomenduoju sios mokyklos

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/20

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Regitrą išlaikiau iš pirmo karto. Labai šaunus ir rūpestingas kolektyvas. Rekomenduoju visiems. Sėkmės darbuose, tikiuosi, kad gyvuosite dar ilgai. Ačiū:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/29

Šauni mokykla, išlaikiau egzaminus Regitroje iš pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/26

Esu labai patenkinta pasirinkusi būtent šią mokyklą :) Teorijos instruktoriaus Alberto dėka teoriją Regitroje išlaikiau iš 1 karto, o šaunių vairavimo instruktorių: Gintaro, Alberto, Žydrūno dėka praktiką Regitroje taipogi išlaikiau iš 1 karto:) Ypač esu dėkinga instruktoriui Žydrūnui, su kuriuo važiavau paskutines 6 pamokas, ir pas kurį laikiau mokyklinę vairavimo įskaitą. Tai labai kantrus žmogus, kuris sudėliojo man visus akcentus ir jo dėka į Regitrą galėjau eiti pasitikėdama savimi. Taipogi dėkoju administratorei Aidai, kuri visuomet šiltai priimdavo, padrąsindavo ir duodavo patarimų, bei parinkdavo tinkamiausius pravažiavimų laikus. Šios mokyklos personalo dėka pasiekiau maksimalius rezultatus, su minimalia streso doze! Visiems rekomenduoju rinktis būtent šią mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/06

Tikrai puikūs instruktoriai, šiolaikiškas mokymas, greitai išmokė ir nušlifavo įgundžius :) Labai džiaugiuosi pasirinkęs šia mokymo įstaigą. Didelis Ačiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/19

Puiki mokykla,puikus kolektyvas,pritariu Rutai,kad jautemes kaip namie.Aciu Albertui ir Zydrunui uz kantrybe ir suteiktas zinias,taipogi Aidai uz nuosirdu bendravima. Pasirinkusi sia mokykla ne kart nepasigailejau.Taip,as ne iskart islaikiau regitros egzamina,tiksliau is trecio karto,bet tai buvo mano pacios problema,nes as paniskai bijojau vairuoti,bet mokyklai jokiu priekaistu neturiu.Puikus kolektyvas,malonus bendravimas,geri prisiminimai ,o ir dabar liko noras pas jus uzbegt. Sekmes jums visiems ir didelis aciu. O abejojantiems ,siulau rinktis tik "Alberto vairavimo mokykla",o kas suklydot ir ne ten nuejot,siulau paimt nors keleta papildomu pravaziavimu butent sioje mokykloje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/19

Nuoširdžiai galiu sakyti, kad ši mokykla yra pati geriausia, puikūs instruktoriai Albertas ir Žydrūnas, Jums nuoširdus AČIŪ, Jūsų dėka išmokau puikiai vairuoti. Taip pat labai ačiū ir vadybininkei Aidai, už nuoširdų ir šilta bendravimą, Jūs visada padėdavote,kai tik reikėdavo. Niekada nesigailėsiu ir visiems būtinai rekomenduosiu Jūsų mokyklą. Jei kas nežino kokia mokyklą rinktis, tai galiu drąsiai teigti ši mokykla nuostabi, čia visada jausitės puikiai, niekas ant Jūsų nerėks jei kur suklysite, čia viską puikiai išaiškins ir išmokys. Pati čia atėjau niekada nesėdėjus už automobilio vairo ir nemaniau, kad galiu išmokti, bet išmokau ir turiu teises, esu dėkinga tik šiai mokyklai. Jūsų mokykla man visada primins tik geriausius prisiminimus. Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/03

Labai atsiprasau del ankstesnio komentaro, tiesiog as sioje mokyklloje nesimokiau o per neatiduma parasiau sios mokyklos komentaruose . norejau prasyti as visai apie kita mokykla net ne siame mieste . labai atsiprasau mokyklos, tikiuosi suprasite

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/02

Nusivyliau sios mokyklos instruktoriais

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/11

Puiki mokykla!Didelis ačiū visiem instruktoriams: Žydrūnui, Albertui, Petrui. Visada maloniai ir aiškiai viska paaiškindavo. Aidai už šiltą ir malonų bendravimą :). Rekomenduoju 100%, užsirašę nepasigailėsite :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/25

Sauni, mokykla, ypac Albertas instruktorius, ismokino taip , kad regitroje is pirmo karto islaikiau, ko visi nesitikejome, ypac as pati,. Visiems rekomenduoju sia mokykla, visi palaiko ir niekas nerekia ant taves, o klaidas paaiskina. Aidai uz atviruma, ir nuosirduma, Aciu ir linkiu sekmes bei kantrybes su mokiniais

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/09

Kuo toliau nuo tokios mokyklos, tik laiko praradimas, nieko neismokino nes aiksteleje neleido vaziuoti , vaike po Salduves kalna ir uzmiestyje.todel teko kreiptis pas Dariu-tik jo deka pradejau normaliai vaziuoti.Kiek girdejau mazai kas pas juos islaiko is pirmo karto...

Response from Alberto Vairavimo Mokykla on 2014/04/02

Ačiū Jums už Jūsų nuomonę, bet pasitaiko tokių mokinių, kurie tiesiog visiškai negabūs vairuoti. Ir jeigu Jums nesisekė įvaldyti sankabos paminos, tai Jus ir stengėmės išmokyti įkalnės pratimais įvaldyti ją. Tokiu atveju mokymo aikštelėje Jums nėra ką veikti, kol neišmoksite elementaraus automobilio valdymo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/06

Super mokyla, patys šauniausi instruktoriai Albertas ir Žydrūnas, per kelias papildomas valandas ištaisė visas spragas paliktas kitos mokyklos mokymo, padėjo atsikratyti psichologinės įtampos, ir išlaikyti regitrą, jų dėka šiandien aš jau vairuotoja. Ačiū Jums, gyvuokite dar ilgai. VISIEMS REKOMENDUOJU ŠIĄ VAIRAVIMO MOKYKLĄ!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/06

Visiems rekomenduoju Alberto vairavimo mokyklą. Per kelis papildomus pravažiavimus buvo ištaisytos visos ankstesnėje mokykloje paliktos spragos. Jau kelis kartus buvau neišlaikiusi regitros, o po kelių pravažiavimu su Albertu išlaikiau iš karto. Ačiū patiems geriausiems instruktoriams Albertui ir Žydrūnui, bei mokyklos administratorei už puikų aptarnavimą. Didžiausios Jums sėkmės!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/09

Šios vairavimo mokyklos personalas be galo draugiškas ir profesionalus. Instruktoriai bei administratore visada pasiruošia geranoriškai padėti. Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū už profesionalu parengimą! Rekomenduoju šia vairavimo mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/19

tikrai superine mokykla,instruktorius Zydrunas.nuostabi vadybininke Aida.tikrai verta ten mokintis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/31

Nerekomenduoju niekam sios vairavimo mokyklos. Teko vaziuoti papildomai sioje mokykloje, susigundziau zemomis kainomis, bet taip nusivyliau... Administartorius kazkoks nesusisprates, pasimetes...Nu galvoju tiek to. Paskyre vaziuoti pas int. Alberta.( veliau suzinojau, kad jis apskritai vienintelis instruktorius) Siaip kas liecia mokyma, gal ir nieko, tik deja niekaip neisejo i ji susikonsentruoti, nes automobilis buvo visas persmilkes prakaitu:((( fuuu....kazkaip neestetiska ten viskas. Nepatiko. Teko eiti i kita vairavimo mokykla

Response from Alberto Vairavimo Mokykla on 2013/09/06

Nežinau... tikrai galiu paneigti tokį komentarą... Pati mokiausi šioje mokykloje ir niekada tokiu dalyku nebuvo... Tikrai man patiko viskas ir egzaminus visus išsilaikiau iš pirmo karto! :) P.S. įsitikinus esu, kad KONKURENTAI neturi ką veikt ir paisto tokias nesąmones :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/06/15

Labai gera mokykla!Labai geras instruktorius Zydrunas!!!!:)) viska labai gerai isdesto ismokina vairuoti ,jei ko nesupranti nepalieka tol kol neisaiskina o isaiskina labai gerai .Labai saunus instruktorius ir geras zmogus ,su juo itampos nepajusi nei gatveje nei aiksteleje liuks superinis mokytojas!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/05/06

Sveiki mokiausi šioje mokykloje ir esu patenkinta tiek teoriniu žinių išdėstymų tiek praktinio vairavimo pamokomis. Šeip prie automobilio vairo niekada nebuvau, bet instruktorius Albertas puikiai išmokė ir dabar kelyje jaučiuosi labai gerai. Sutinku, kad filmavimo medžiaga didelis pliusas, kuris padėjo pamatyti klaidas, kurias iš pradžių labai sunku pastebėti. Čia atėjus instruktorius dirba tam, kad išmokytų, o ne kad paimtų pinigus ir po to daryk ką nori,,, Šeip manau buvau sunkoka mokinė, bet nei karto nešaukė ant manęs, buvo labai supratingas. Visus neaiškumus išsamiai ir net jei reikdavo vaizdžiai parodydavo. Manau čia puiki mokykla į kurią patariu užsukti kiekvienam. Labai ačiū šiai mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/11

Labai šaunus instruktorius Albertas, buvau pasiėmęs 4 papildomas valandas, ir labai jos padėjo. Super! Rekomenduoju visiem šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/02/22

Aš mokiausi šioje vairavimo mokykloje vairuoti. Teorija isdestė labai fainiai, taip visada pajuokaujant :) o pravaževimų metu išvis as be žodzių, super instruktorius Albertas. Tikrai mokytojas profesionalas, tiek aikštelėje, tiek gatvėje. Tiek teoriją, tiek praktiką išlaikiau is 1 karto ir tik šios vairavimo mokyklos deka. Ačiu Alberto vairavimo mokyklai!!!!! Rekomenduoju visiems !!!!! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/02/05

Praktinio vairavimo pamokų metu instruktorius Albertas padeda suvaldyti psichologinę įtampą, jau po keletos pamokų pradėjau jaustis daug drąsiau, tuomet buvo lengviau valdyti automobilį, stebėti aplinką. Instruktorius stengiasi duoti kuo daugiau patarimų, ištaisyti daromas klaidas. Didžiulis pliusas tai, jog yra nufilmuojami pravažiavimai ir galima analizuoti savo klaidas žiūrint filmuotą medžiagą, sekantį kartą jų ženkliai sumažėja. Regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, nejaučiau jokios įtampos, buvau gerai pasiruošusi ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/21

Pritariu del aiksteles ankstesnejam komenattoriu. Net nusiviliau...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/10

Lankiau pas Albertą Stasiūną vairavimo pamokas, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto:)


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: . Mindaugas Tamašauskas Albertas Stasiūnas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: ALBERTO VAIRAVIMO MOKYKLA

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos