Algio Kulšinsko vairavimo mokykla

32 atsiliepimai

Kategorijos B, Biržai

  • Vytauto g. 5a, Biržai
  • 845033188, 861402452
  • info@autosala.lt
Atnaujinta: prieš 962 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2011/05/05

A.Kulšinsko mokykla geriau išlaikiau iš pirmo teoriją ir praktiką. Ir turiu pažystamų, kurie tap pat iš pirmo išlaikė .+

2011/02/20

A.Kulšinsko mokykla, mano nuomone, geriausia Biržuose. Instruktoriai čia išmoko vairuot kaip reikalas, parodo visas klaidas, paaiškina kaip jų išvengt. Žodžiu, abejoju ar įmanoma geriau rast.

2011/01/21

Pas A.Kulsinska mokiaus tik važiavimo ,nes teorija laikiau eksternu, po 20 pamokų išlaikiau iš pirmo karto, taip pat ir teoriją iš pirmo. Didelis ačiū Algiui, Jonui ir Rimantui už kantrybę, patarimus mokant vairuoti, taip pat Laimutei Kulsinskienei už palaikymą.

2011/01/14

Pas A.Kulsinską mokiausi tik pravažiavimo (nes kursus buvau baigusi kitame mieste, bet nepavykdavo niekaip išsilaikyti), taigi po dešimties metu pertraukos nusprendžiau pabandyti išsilaikyti teises, keletą mėnesiu pasimokiau pas A.Kulsinską pravažiavimo, ir rezultatas..."Iš pirmo karto išsilaikiau teises" ;-)))


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Algio Kulšinsko vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos