Autojuosta

7 atsiliepimai

Kategorijos B, Marijampolė

 • Vilkaviškio g. 42, Marijampolė 68172, Lietuva
 • 8-699-26116; 8-656-42670
 • info@autojuosta.lt
Atnaujinta: prieš 2565 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/25

Viskas išlaikyta iš pirmo karto, žiauriai geri instruktoriai. Visada viską ramiai pasako, sudaro draugiška atmosfera, neverčia stresuoti, nervintis. 10 balų iš 10.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/17

Mano nuomone, pati geriausia vairavimo mokykla! Teorijos mokytojas labai gerai issaiskina viska, ka reikia. Smagiausia tas, kad jis labai idomiai moka zinias perteikti. Vairavimo instruktorius taip pat labai geras mokytojas. Jei reiktu laika atsukt atgal ir rinktis, vel ir vel ir vel pasirinkciau AUTOJUOSTA! Nors egzamino dar nelaikiau, bet tikiu kad islaikysiu ir pirmo karto. Visiems rekomenduoju tik AUTOJUOSTA!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/27

Pries kelis metus mokiausi čia ir išlaikiau iš pirmo karto. Jei B kategorija norit mokytis Marijampolėje, nedvejodami eikit i sia mokykla. Teorija išdėstoma taip, kad knygutės papildomai beveik skaitytis nereik: aiškiai, įdomiai, su pavyzdžiais. Šioje mokykloje aiškinama tiek kartu, kol supranti (ir teorija, ir praktika) .Po to važiuojant vienai atrodo dar girdisi mokytoju žodžiai kà kaip daryti :) Buvo, kad niekaip 'nedaėjo' kaip iš to šalutinio išsukt: tai stot, tai nesustot...tad ateinu i kita pamoka, kitas nei pries tai mokytojas laukia mane praktikos mokint:) jis daugiausia patirties turi. Tadien koki dvidešimt kartu važiavom aplink ta pati kvartala, kol išmokau. Super! Va kaip zmones zino ka daro. Rekomenduoju 100 proc. Jei norit eit i Regitros egzamina ramiai žinodami ka kaip daryti, tai kreipkites cia. Beje, buvo naudinga, kad su intruktoriumi buvom atvaziave ir Regitros aikštele pamanevruoti, iškart per egz. dràsiau kai žinai kas kur. Sėkmės ir laimės visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/02

Tikrai labai gerai mokykla! Labai džiaugiuosi, kad paklausiau pažystamų ir užsirasiau būtent čia mokytis:) Visi labai kantrūs ir paslaugūs, stengiasi atiduoti viską, kad žmogus išmoktų, tik reikia pasiimti, tai kas duodama:) o duodama nuoširdžiai, išsamiai, pagarbiai, kantriai:) labai aiškiai ir suprantamai aiškinama teorija:) patys sunkiausi, bet ir geriausi mano mėnesiai:)))))))))))))) ačiū kolektyvui:) jūs super!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/03

Tie 2 mėnesiai šioje mokykloje buvo patys geriausi! :) daug įspudziu, informacijos ir praktikos. Labai gerai, kad galima ne tik važinėti, bet ir spręstis bilietus. Šaunūs mokytojai, instruktoriai ir visi kiti. Svarbiausia tai, kad viskas yra daroma nuoširdžiai. Niekada tau nebus atsakyta neigiamai, kolektyvas nuoširdus ir supratingas. Tikrai siūlau eiti mokytis vairuoti būtent į šią mokyklą:) Nesigailėsit.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/27

Pati geriausia vairavimo mokykla!
Teorijos dėstytojas puikiai išmano kaip reikia sudominti mokinius, kad ne tik "atsėdėtų" pusantros valandos, bet ir išmoktų, visos paskaitos buvo labai įdomios ir informatyvios!
Instruktoriai taip pat puikūs, visada atsakys į visus klausimus ir parengs vairuotoją visiems gyvenimo atvejams!
Beje, mokykloje galima spręstis bilietus, kas labai padeda laikant teorijos egzaminą.
Vienu žodžiu, tik patys geriausi atsiliepimai! ; ))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/25

Labai gera vairavimo mokykla. Galima sprčstis bilietus. Labai draugiškas ir linksmas kolektyvas. Instruktoriai papasakos apie vairavimą viską kas jus domina.
Siūlau rinktis šią mokyklą ;]


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Svajūnė Petkevičiūtė

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Autojuosta“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos